uit restsporten a tem m

Basket
BR>NBA
Vrijdag: Boston Celtics - Washington Wizards 102-104; Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves 109-85; Orlando Magic - New Jersey Nets 103-97; Charlotte Hornets - Toronto Raptors 110-101 n.v.; Detroit Pistons - Phoenix Suns 97-98; Utah Jazz - Golden State Warriors 114-97; Seattle SuperSonics - Sacramento Kings 123-108; Vancouver Grizzlies - New York Knicks 83-89; LA Lakers - Philadelphia 76ers 100-88. Zaterdag: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 109-103; Chicago Bulls - Charlotte Hornets 87-90; Houston Rockets - Atlanta Hawks 115-93; Denver Nuggets - Utah Jazz 112-92; Portland Trailblazers - Milwaukee Bucks 113-79. De standen: overwinningen, nederlagen, winstpercentage: Eastern Conference, Atlantic Division: Miami 45 26 .634; New York 45 27 .625; Philadelphia 42 30 .583; Orlando 37 36 .507; New Jersey 31 41 .431; Boston 30 43 .411; Washington 26 47 .356. Central Division: Indiana 48 24 .667; Charlotte 41 31 .569; Toronto 40 32 .556; Detroit 36 35 .507; Milwaukee 34 38 .472; Cleveland 29 43 .403; Atlanta 26 46 .361; Chicago 14 58 .194. Western Conference, Midwest Division: Utah 49 23 .681; San antonio 47 25 .653; Minnesota 44 28 .611; Dallas 31 41 .431; Denver 30 43 .411; Houston 28 45 .384; Vancouver 19 52 .268. Pacific Division: LA Lakers 61 12 .836; Portland 53 1 .736; Phoeni 47 25 .653; Sacramento 41 30 .577; Seattle 41 31 .569; Golden State 17 56 .233; LA Clippers 14 59 .192.

Badminton
Schoten
"BACSS Open"
MANNEN
Halve finales:
Gabriels - Lenaerts 15-6 en 15-3; Lievens - Wan 10-15, 15-5 en 15-4. Finale: Jurgen Gabriels (De Mintons) - Lievens 15-10, 8-15 en 15-19. Dubbel: finale: Vinken-Van Bouwel (Belaer) winnen van Van Weert-Roelans met 15-8, 8-15 en 17-16.
VROUWEN
Poulefinale:
Leni Franken (BACSS) - Carine Parmentier 11-3, 11-6. Dubbel, poulefinale: Boeckxstaens-Van Roosbroek (Antwerp) winnen van Bosmans-Offermans met 15-11, 13-15 en 15-11.
GEMENGD
Lenaerts-Soetincks winnen van Schipper-Slet met 15-11 en 17-14.

Biljart
Kader 47/2
Nationale finale kader 47/2 eerste klasse: 1. Dieter Segers 8 7,72 52; 2. Lou Van Der Voort 10 7,40 41; 3. André Evlard 4 6,58 44; 4. Ronald Van den Vonder 4 5,73 43; 5. Camiel de Lombaert 2 7,45 46; 6. Jacques Coupienne 2 4,79 29. Tweede klasse: man tegen man, wedstrijdpunten, gemiddelde, reeks: 1. Filip Verspeelt 9 5,58 56; 2. Philippe Libert 7 6,56 25; 3. Jean-Jacques Andre 4 6,42 42; 4. Constant Lenaerts 6 4,80 26; 5. Eddy Willems 4 4,33 20; 6. Leon Gires 0 3,05 23.

Golf
Sao Paulo Open
Stand na de derde ronde: 1. P. Harrington (Ier) 202=69-68-65 -11, D. Park (Wal) 202=67-67-68; 3. M.A. Martin (Spa) 203=69-68-66; 4. G. Norquist (VS) 204=69-71-64, J.F. Remesy (Fra) 204=69-67-68, M. Blackey (Eng) 204=70-63-71; 7. S. Webster (Eng) 205=71-66-68, J.M. Kula (Fra) 205=71-66-68, P.R. Martinez (Par) 205=69-68-68, I. Poulter (Eng) 205=69-67-69; 11. M. Gronberg (Zwe) 206=73-68-65, E. Romero (Arg) 206=68-69-69; 17. R. Karlsson (Zwe) 207=70-69-68; 20. J. Rivero (Spa) 208=71-66-71; 24. D. De Vooght 209=73-68-68; 34. N. Vanhootegem 210=71-65-74.

IJshockey
Den Bosch
Nederland - België 4-0 (1-0 2-0 1-0). Scorers: 18. Van Laarhoven 1-0; 37. De Wit 2-0; 38. De Jong 3-0; 46. De Wit 4-0. Strafminuten: Nederland 10, België 8.

Judo
Brussels Belgium Open Teams
Kwartfinales: Darford (GB) wv Brabant A 5-2; Ste-Geneviève Paris (Fra) wv Assoa (Fra) 6-1; Platina (Rus) wv Samourai Ronse (Bel) 5-2; Crossing Schaarbeek (Bel) wv Zele (Bel) 5-1. Halve finales: Ste-Geneviève Parijs (Fra) wv Darford (GB) 7-0; Platina (Rus) - Crossing Schaarbeek (Bel) 6-1. Finale: Platina (Rus) wv Ste-Geneviève Parijs (Fra) 5-1.

Kunstrijden
WK in Nice
IJsdansen: 1. Marina Anissina-Gwendal Peizerat (Fra) 2,6 punten; 2. Barbara Fusar-Poli-Maurizio Margaglio (Ita) 3,4; 3. Margarita Drobiazko- Povilas Vanagas (Lit) 7,0; 4. Irina Lobatsjeva-Ilja Averbuch (Rus) 7,0; 5. Galit Chat-Sergej Sachnowski (Isr) 10,4; 6. Kati Winkler-Rene Lohse (Dui) 11,6; 7. Elena Grusjina-Ruslan Gontsjarov (Oek) 14,0; 8. Naomi Lang-Peter Teschernyschew (VS) 16,8. Vrije kür: 1. Michelle Kwan (VS); 2. Irina Slutskaia (Rus); 3. Maria Butyrskaia (Rus); 4. Vanessa Gusmeroli (Fra); 5. Sara Hughes (VS). Algemene stand WK: 1. Michelle Kwan (VS) 3,6 pt; 2. Irina Slutskaia (Rus) 3,6; 3. Maria Butyrskaia (Rus) 4,0; 4. Vanessa Gusmeroli (Fra) 9,2; 5. Sara Hughes (VS) 9,2; 6. Viktoria Volchkova (Rus) 13,4; 7. Julia Sebestyen (Hon) 14,4; 8. Jennifer Robinson (Can) 15,0; 9. Angela Nikodinov (VS) 16,6; 10. Elena Liashenko (Oek) 17,6; 11. Mikkeline Kierkgaard (Den) 17,8; 12. Yoshie Onda (Jap) 22,4; 13. Sabina Wojtala (Pol) 24,0; 14. Diana Poth (Hon) 25,2; 15. Alisa Drei (Fin) 27,2; 16. Anna Rechnio (Pol) 27,8; 17. Zoya Douchine (Dui) 32,4; 18. Tatiana Malinina (Oez) 32,4; 19. Silvia Fontana (Ita) 33,6; 20. Anna Lundstrom (Zwe) 34,0; 21. Galina Maniachenko (Oek) 34,2; 22. Siyin Sun (Chn) 40,4; 23. Ivana Jakupcevic (Kro) 42,8; 24. Shirene Human (ZA) 43,0.
Orticei
1. Ann Patrice Mc Donough (VSt) 1,5ptn; 2. Susanna Poykio (Fin) 3,5; 3. Lisa Nesuda (VSt) 4,0; 4. Tytti Tervonen (Fin) 7,0; 5. Audrey Thibault (Can) 7,5; 6. Gwenaelle Jullien (Fra) 9,5; 7. Celine Masson (Fra) 10,0; 8. Natalie Hoste 12,0.

Mountainbike
Jose-Battice
5de manche Cup 5
Seniores:
1. Kris JANSSEN (LOKEREN); 2. Luc Vangenechten; 3. Alex Moonen; 4. Dirk Van De Perre; 5. Peter Ven; 6. Ronny Geerts; 7. Jean Bastin; 8. Dirk Sauvelier; 9. Patrick Ceyssens; 10. Andy Rogiers; 11. Pascal Vandenrijt; 12. Christophe De Reuse; 13. Yves Boermans; 14. Daniel Jehin; 15. Ives Verbruggen; 16. Francis Remacle; 17. Richard Meunier; 18. R. Vandenputte; 19. Christophe Duvivier; 20. Mario Derwael. Beloften: 1. Angelo HEINDRICHS (HUY); 2. Van Overmeire; 3. Wim Veekmans; 4. Johan Wiertz; 5. Guy Janssen; 6. Johan Kerkhofs; 7. Danny Soers; 8. Margino Volders; 9. Wouter Rogiers; 10. Seba Piparo; 11. Bram Geudens; 12. Rik Van Hoof; 13. Christophe Englebert; 14. Renaud Stainier; 15. Frederick Renson; 16. Jan Luyten; 17. Seba Midrolet; 18. Vincent Louppe; 19. Benny Houben; 20. Kris Vanderveken. Juniores: 1. Seba DELFOSSE (BATICE); 2. Michael Galand; 3. Rudi Van Houts; 4. Jerome Fumal; 5. Ludovic Buron. Masters: 1. Rudi GEENTJENS (HERENTALS); 2. Guido Gys; 3. Jean-Louis Crutze; 4. Jaak Peeters; 5. Dannny Bielen. Vrouwen: 1. Annet GAWRON (AACHEN); 2. Diana Heinen; 3. Kathy Delfosse; 4. Githa Michiels; 5. Ingrid Webers. Kadetten: 1. Jo HENDRIKX (NEEROETEREN); 2. Guido Janssen; 3. Michael Vereecken; 4. Kevin Martin.
Angreau
Les Trois Heures de la Honnelle: 1. Grégory Duda-Fabrice Piozza; 2. Thomas Vancanegem-Frédéric Boisdequin; 3. Kevin Maene-O. Verhellen; 4. Alain Deramaix-Frédéric Belliot; 5. Julien Demerne-Maxima Cornil; 6. Vincent Flemal-Sergio Ferrari; 7. Stephan Ledent-Pierre Dufour; 8. Bernard Cornil-Alain Brogniet; 9. Mike Defresne-Dino Rosa; 10. Didier Forneville-Albert Poulet; 11. Jéremy Lemaitre-Christophe Baudoux; 12. Guillaume Servais-Julien De Loecker; 13. Jean-Yves Acusilas-Jean-Michel Judex; 14. Melvin Legros-Julien Legarin; 15. Patrick Cannaerts-Jean-François Winandy; 16. Michel Lhoest-Michel Remacle; 17. Vincent Briatte-Benjamin Bouret; 18. Thierry Vangenechten-Joachim Coppin; 19. Gery Bradefer-Gilles Bradefer; 20. Jéröme Legros-Grégory Stiernon.

Motorcross
GP van Maleisië
500cc: 1. Kenny Roberts (VS/Suzuki) 31:58.102 (gem: 156,191 km/u); 2. Carlos Checa (Spa/Yamaha) 31:59.972; 3. Garry McCoy (Aus/Yamaha) 32:05.292; 4. Max Biaggi (Ita/Yamaha) 32:11.304; 5. Nobuatsu Aoki (Jap/Suzuki) 32:20.316; 6. Tadayuki Okada (Jap/Honda) 32:20.960; 7. Sete Gibernau (Spa/Honda) 32:23.183; 8. Alex Barros (Bra/Honda) 32:23.331; 9. Régis Laconi (Fra/Yamaha) 32:23.624 ; 10. Jeremy McWilliams (GB/Aprilia) 32:33.976. WK-stand (2 manches): 1. McCoy (Aus) 41 punten; 2. Checa (Spa) 40; 3. Roberts (VS) 35; 4. Barros (Bra) 21; 5. Aoki (Jap) 19; 6. Loris Capirossi (Ita) 16; 7. Laconi (Fra) 14; 8. Biaggi (Ita) 13; 9. Alex Criville (Spa) en Jurgen van den Goorbergh (Ned) 11. 250 cc: 1. Shinya Nakano (Jap/Yamaha) 43:20.928 (gem: 153,582 km/u); 2. Olivier Jacque (Fra/Yamaha) 43:24.970; 3. Daijiro Katoh (Jap/Honda) 43:27.198; 4. Ralf Waldmann (Dui/Aprilia) 43:38.100; 5. Marco Melandri (Ita/Aprilia) 44:02.607; 6. Anthony West (Aus/Honda) 44:04.505; 7. Luca Boscoscuro (Ita/Aprilia) 44:07.517; 8. Sebastian Porto (Arg/Yamaha) 44:11.658; 9. Alex Debon (Spa/Aprilia) 44:18.883; 10. Alex Hofmann (Dui/Aprilia) 44:19.405. WK-stand (2 manches): 1. Nakano (Jap) 50 punten; 2. Katoh (Jap) 36; 3. Jacque (Fra) 33; 4. Waldmann (Dui) 22; 5. West (Aus) 21; 6. Tohru Ukawa (Jap) en Porto (Arg) 16; 8. Melandri (Ita) 14; 9. Franco Battaini (Ita) 13; 10. Jason Vincent (GB) 11. 125 cc: 1. Roberto Locatelli (Ita/Aprilia) 43:30.945 (gem: 145,343 km/u); 2. Youichi Ui (Jap/Derbi) 43:31.106; 3. Mirko Giansanti (Ita/Honda) 43:31.108; 4. Emilio Alzamora (Spa/Honda) 43:32.244; 5. Noburu Ueda (Jap/Honda) 43:37.191; 6. Gino Borsoi (Ita/Aprilia) 43:37.260; 7. Gianluigi Scalvini (Ita/Aprilia) 43:42.043; 8. Masao Azuma (Jap/Honda) 43:42.274; 9. Steve Jenkner (Dui/Honda) 43:42.485; 10. Ivan Goi (Ita/Honda) 43:46.862. WK-stand (2 manches): 1. Locatelli (Ita) 38 punten; 2. Giansanti (Ita) 36; 3. Alzamora (Spa) 29; 4. Arnaud Vincent (Fra) 25; 5. Ueda (Jap) 22; 6. Ui (Jap) 20; 7. Scalvini (Ita) 18; 8. Jenkner (Dui) 17; 9. Borsoi (Ita) 16; 10. Azuma (Jap) 15.
Kyalami
Eerste WB-wedstrijd, Eerste race: 1. Colin Edwards (VSt) Honda 43:21.141; 2. Noriyuki Haga (Jap) Yamaha 43:21.274; 3. Carl Fogarty (GBr) Ducati 43:21.366; 4. Troy Corser (Aus) Aprilia 43:28.988; 5. Pierfrancesco Chili (Ita) Suzuki 43:31.153; 6. Gregorio Lavilla (Spa) Kawasaki 43:52.335; 7. Haruchika Aoki (Jap) Ducati 43:57.331; 8. Katsuaki Fujiwara (Jap) Suzuki 44:01.063; 9. Ben Bostrom (VSt) Ducati 44:04.572; 10.Juan Borja (Spa) Ducati 44:05.539. Tweede race: 1. Haga 43:22.756; 2. Edwards 43:29.238; 3. Chili 43:34.723; 4. Corser 43:39.730; 5. Aoki 43:52.988; 6. Lavilla 43:56.352; 7. Borja 43:59.897; 8. Bostrom 44:00.776; 9. Fujiwara 44:01.062; 10.Alessandro Antonello (Ita) Aprilia 44:13.740. WK-stand: 1. Edwards 45ptn; Haga 45; 3. Chili 27; 4. Corser 26; 5. Aoki 20; Lavilla 20; 7. Fogarty 16; 8. Borja 15; Fujiwara 15; Bostrom 15.
Pontiac
Amerikaans Kampioenschap supercross
1. Jeremy McGrath (VSt/Yamaha); 2. Mike LaRocco (VSt/Honda); 3. Kevin Windham (VSt/Honda); 4. David Vuillemin (Fra/Yamaha); 5. Ricky Carmichael (VSt/Kawasaki). Algemene stand na 12 wedstrijden: 1. Jeremy McGrath (VSt/Yamaha) 282 ptn; 2. David Vuillemin (Fra/Yamaha) 250; 3. Mike LaRocco (VSt/Honda) 230.
MCB-BLB Moerbrugge
Juniores 125cc, C-reeksen, Eindstand: 1. Loosveld 3ptn; 2. Six 3; 3. Verhulst. B-reeksen, Eindstand: 1. Vanderbeken 3ptn; 2. Lowie 7; 3. Vereecke 8. A-reeksen, Eindstand: 1. Collet 5ptn; 2. Vantysegem 9; 3. Declerck 9. Juniores 250cc, C-reeksen, Eindstand: 1. Debie 2ptn; 2. Van Laere 5; 3. Van Hee 6. B-reeksen, Eindstand: 1. Ryckaert 3ptn; 2. Beckers 3; 3. Meyvaert 6. A-reeksen, Eindstand: 1. Vandenbranden 5ptn; 2. Colman 6; 3. Vanduyssen 6. Juniores 500cc, B-reeksen, Eindstand: 1. Velghe 18ptn; 2. Thomas 21; 3. Huylenbroeck 24. A-reeksen, Eindstand: 1. Schepens 3ptn; 2. Haems 4; 3. Mariman 8. Nationalen, Reeksen, Eindstand: 1. Van Tatenhove 2ptn; 2. Baetens 4; 3. Debeule 9. Masters, Reeksen, Eindstand: 1. Gysels 2ptn; 2. Borret 5; 3. Doens 6. Inters 125cc, A-reeksen, Eindstand: 1. Tack 2ptn; 2. Botte 5; 3. Ghekiere 6; 4. Lunenburg 9; 5. Bruyninckx 19. B-reeksen, Eindstand: 1. Dekeyser 16ptn; 2. Blauwers 18; 3. Stockmans 19; 4. Pompereu 24; 5. Cools 24. Inters A en B, Eerste reeks: 1. Schelfhout; 2. Gabriel; 3. Descamps; 4. Blacquaert; 5. Destrycker. Tweede reeks: 1. Gabriel; 2. Schelfhout; 3. Paepe; 4. Destrycker; 5. Bonnewijn. Eindstand Inters A: 1. Gabriel 3ptn; 2. Schelfhout 3; 3. Destrycker 9; 4. Paepe 11; 5. Van Bellingen 13. Eindstand Inters B: 1. Paridaens 29ptn; 2. Albrecht 30; 3. Regheere 31. Zijspannen, Reeksen, Eindstand A-reeks: 1. Nuydt-Defeyter 3ptn; 2. Vanhoutte-Mallefroy 5; 3. Verbrugge-Verbrugge 10. Eindstand B-reeks: 1. Ingelbrecht-Ingelbrecht 16ptn; 2. Van Deursen-Colman 21; 3. Malegheer-Vanmalderghem 21. Specialen, Reeksen, Eindstand: 1. Van Geert 2ptn; 2. Renquin 5; 3. Lassuyt 6.
MEEST RECENT