uit restsporten n tem z

Paardenrennen
BR>Zaterdag
Sterrebeek
Aankomst: 10-8-7-5-11
Opbrengsten
Voor 20 frank
Tiercé:
in volgorde: 19.840; niet in volgorde: 3.350.
Quarté: in volgorde: 453.200; niet in volgorde: 13.660. Bonus: 260.
Top 5: in volgorde: 77.760; niet in volgorde: 38.880. Bonus: 1.010. Trio: 19.210.
Tilt: rang 1: 453.460. Rang 2: 13.920; Rang 3: 520.
Tongeren
Aankomst: 5-16-9-10-8
Opbrengsten
Voor 20 frank
Tiercé:
in volgorde: 55.190; niet in volgorde: 3.800.
Quarté: in volgorde: 265.880; niet in volgorde: 11.560. Bonus: 210.
Top 5: in volgorde: 89.940; niet in volgorde: 44.970. Bonus: 2.380. Trio: 4.450. Koppel: 7.000.
Voor 50 frank
Tilt:
rang 1: 266.090. Rang 2: 11.770. Rang 3: 420.
Saint-Cloud
Aankomst: 10-5-6-15-1
Opbrengsten
Tiercé:
voor 6ff: in volgorde: 6.186,00; niet in volgorde: 1.237,20.
Quarté+: voor 8ff: in volgorde: 59.832,00; niet in volgorde: 4.920,00. Trio/Bonus (zonder volgorde): 371,20.
Quinté+: voor 10ff: in volgorde: 2.112.634,00; niet in volgorde: 17.138,00. Bonus 4: 792,00. Bonus 3: 193,00.
2/4: voor 20ff: 204,00.
Zondag
Kuurne
Aankomst: 11-3-5-1-4
Voor 20 frank
Tiercé:
in volgorde 31.030; niet in volgorde 4.630.
Quarté: in volgorde 271.630; niet in volgorde 11.810; bonus 290
Top-5: in volgorde 83.170; niet in volgorde 9.140; bonus 1.180; trio 6.410; koppel 3.650.
Voor 50 frank
Tilt:
Rang 1: 271.920; Rang 2: 12.100; Rang 3: 580.

Rugby
Parijs
Zeslandentoernooi
Frankrijk - Italië 42 - 31; Ierland - Wales 19 - 23; Schotland - Engeland.
De stand: 1. Engeland 8 4; 2. Frankrijk 6 5; 3. Ierland 6 5; 4. Wales 6 5; 5. Italië 2 5; 6. Schotland 0 4.

Schermen
WB Ipswich
Kwartfinales: Tatiana Logounova (Rus) - Claudia Bokel (Dui) 15-6; Margherita Zalaffi (Ita) - Rosa Castillejo (Spa) 15-14; Cristiana Cascioli (Ita) - Zohra Gamir (Alg) 15-12; Elisa Uga (Ita) - Pernette Osinga (Ned) 15-9. Halve finales: Tatiana Logounova (Rus) - Margherita Zalaffi (Ita) 15-11; Elisa Uga (Ita) - Cristiana Cascioli (Ita) 15-10. Finale: Tatiana Logounova (Rus) - Elisa Uga (Ita) 15-12. Rangschikking: 1. Tatiana Logounova (Rus); 2. Elisa Uga (Ita); 3. Cristiana Cascioli (Ita); 4. Margherita Zalaffi (Ita); 5. Claudia Bokel (Dui); 6. Rosa Castillejo (Spa); 7. Zohra Gamir (Alg); 8. Pernette Osinga (Ned).
Moers
Floret, eindstand: 1. Italië 7-0 verliezen; 2. Cuba 5-2; 3. Duitsland A 4-3; 4. Rusland 4-3; 5. China 3-4; 6. Frankrijk 3-4; 7. Duitsland B 2-5; 8. Oekraïne 0-7.

Squash
Egyptisch Open
MANNEN
Finale:
Peter Nicol (Sch/2) - Jonathon Power (Can/1) 15-13, 15-7, 15-6.
Ronse
Berca Open
Mannen 3: finale:
Ignace Bauwens (Ronse) - Bjorn Buyssen 9-5, 9-4 en 9-6. Mannen 2: halve finales: Hulsmans - Van Hee 3-0 Vanneste - De Muynck 3-0. Finale: Koen Hulsmans (The Loft) - Matthieu Vanneste 9-3, 9-1 en 9-5. Mannen 1: kwartfinales: Maenhout - Merchiers 3-0 Gyselinck - Carels 3-2 Dubois - Vermeulen 3-0. Halve finales: Maenhout - Gyselinck 3-2 Dubois - Gevaert 3-0. Finale: Geert Maenhout (Oasis) - Carl Dubois 9-3, 9-0 en 9-3. Plate: Geert Merchiers - Rudy Vermeulen 9-7, 9-5 en 9-6.
VROUWEN
Halve finales:
Van Parys - Deriemaecker 3-0; De Backer - Verwulgen 3-0. Finale: Ilse Van Parys (Recrean) - Kinnie De Backer 10-8, 9-5, 9-4.

Taekwondo
Herentals
Open Belgische kampioenschappen
MANNEN
Jun -45 (14):
1. Murat Boayli (Tur); 2. Enrique Picazas (Spa); 3. Po Wei Chang (Tpe); 3. Hsiang Jen Cheng (Tpe). Jun -51 (22): 1. Lung Peng Cheng (Tpe); 2. Steven Turner (GB); 3. Eugen Gerhardt (Dui); 3. Frank Maail (Ned). Jun -59 (30): 1. Jui Yi Ling (Tpe); 2. GALIL ABOULLAL (FLANDERS-TEAM); 3. Sebastien Clamecy (Isr); 3. Tom Hoyav (Isr). Jun -68 (24): 1. Daniel Torres (Spa); 2. Filip Kadlec (Dui); 3. Robin Betz (Dui); 3. Sasa Kekic (Dui). Jun -78 (15): 1. Reiner Bonk (Dui); 2. Anders B Madsen (Den); 3. Markus Schwers (Dui); 3. Chun Hua Hsiang (Tpe). Sen -54 (12): 1. Ali Kemal Kayan (Tur); 2. Ahmed Qualkadi (Dui); 3. OMAR RAMZI (FLANDERS-TEAM); 3. Kenan Parlak (Dui). Sen -62 (33): 1. Muhammed Mustafa Basar (Tur); 2. Rachid Meskal (Ned); 3. Murat Ucan (Dui); 3. Igor Radojcic (Kro). Sen -72 (48): 1. Emilio Delgado (Spa); 2. Yonatan Wall (Isr); 3. Lars Hengst (Dui); 3. Roemer Trompert (Ned). Sen -84 (21): 1. Andrea Di Lulio (Lux); 2. Marino Roldan (Spa); 3. Sasa Zigic (Kro); 3. Bektas Zorlu (Ned).
VROUWEN
Jun +68 (4 deelneemsters):
1. Patricia Rodriguez (Spa); 2. Medeleine Fischer (Dui); 3. Edwige Peloille (Fra); 3. Linda Azzedine (Fra). Jun -42 (8): 1. Laura Mendez (Spa); 2. Shu Chun Yang (Tpe); 3. Tugba Kahraman (Tur); 3. Thucuc Pham (Dui). Jun -44 (8): 1. Chi Ying Chiang (Tpe); 2. Laura Sanchez (Spa); 3. Arzu Zimcidi (Dui); 3. Alexandra Orzel (Dui). Jun -46 (12): 1. Aylin Parlak (Dui); 2. Li Ling Chu (Tpe); 3. Touria El Fassi (Dui); 3. Rabia Henraat (Ned). Jun -49 (12): 1. Carline Fiher (G-B); 2. Vaness Ramlow (Dui); 3. Tzu Lin Lee (Tpe); 3. Nadine Slamnig (Dui). Jun -52 (18): 1. Judith van Hest (Ned) 2. Joyce van Baaren (Ned) 3. Charlene Mongelard (G-B) 3. Cheng Ying Sung (Tpe). Jun -55 (21): 1. Sandra Nitschke (Dui) 2. Leila Quachani (Fra) 3. Fanny Burghion (Fra) 3. Lorena Ortiz (Spa). Jun -59 (18): 1. Gladys Epangue (Fra) 2. Arzu Ardali (Dui) 3. Maria Beunza (Spa) 3. Alexandra Böhlk (Dui). Jun -63 (13): 1. Kim Vissers (Ned) 2. Methap Yalcin (Tur) 3. Kusanic Josipa (Kro) 3. Cynthia Adjete (Fra). Jun -68 (9): 1. Ivano Zagar (Kro) 2. Yvonne Timm (Dui) 3. Huriser Dagdelen (Dui) 3. Amanda Pecher (Dui). Jun -47 (6): 1. Amelia Montero (Spa) 2. Brigult Yague (Spa) 3. Milica Radocaj (Kro) 3. ELS PEETERS (FLANDERS TEAM). Sen -55 (19): 1. Aferdita Sulejmani (Dui) 2. Dolores Arenas (Spa) 3. ARIANE OUMALIS (ABFT) 3. Kristia Jorgensen (Den). Sen -63 (11): 1. Nathalie Bert (Fra) 2. Trude Gundersen (Noo) 3. Lisa Kjaer Jensen (Den) 3. Carmit Yithakian (Isr) Sen -72 (7): 1. Ilknur Kayabasi (Dui) 2. Veera Wukkonen (Fin) 3. Annette van Deursen (Ned) 3. Susana Neira (Spa).

Tafeltennis
Nationale interclubs
MANNEN
Super:
Sokah - Hasselt 0/7; Chatelet - Sokah 3/4; Vilette - Immo Mortsel 7/0; Mouscron - Citibank Virton NM; Diest - Hasselt 3/4; Sokah - Borina 1/6; Chatelet - Corenne 0/7.
1A: Logis - Villette 6/10; Salamander - Vervia 14/2; Gent - Tournai 5/11; Leuze - Corenne 16/0; Torhout - Aywaille 10/6; Anderlues - Basf 9/7.
1B: Logis - Borina 13/3; Stegeta - Mortsel 8/8; Heuseux - Herstal 9/7; Sokah - Dour 6/10; Hasselt - Schulen 13/3; Villette - Basse Sambre 9/7.
2A: Tournai - Arc en Ciel 7/9; Salamander - Moustier 5/11; Champ d'en Haut - St-Niklase 6/10; Kobelco - Ans 16/0; Croyere - Wanze 10/6; Stekene - Lauwe 5/11.
2B: Logis - Stokrooie 12/4; Frasnienne - Oupeye 4/12; Gent - Herstal 0/16; Tihange - Berlaar 1/15; Alpa - Schulen 12/4; Falisolle - Salamander 0/16.
2C: Gierle - Heppignies 8/8; On - Chiroux 11/5; Heuseux - Minerois 11/5; Kobelco - Borain 16/0; Hasselt - Gremlins 14/2; Lanaken - Eveil 8/8.
2D: Dolembreux - Chaudfontaine 5/11; On - Cipale 8/8; Corenne - erquelinnes 12/4; Seilles - Montegnee 9/7; Braine l'Alleud - Aywaille 11/5; Vedrin - Purixla 9/7.
3A: Logis - Stekene 14/2; Lauwe - Fleur Bleue 11/5; Dour - St-Niklase 6/10; Sokah - Hamme 8/8; Blue Rackets - Mouscron 7/9; Borina - Gullegem 11/5.
3B: Boussu - Arc en Ciel 6/10; Oostende - Mortsel 6/10; Deinze - Tournai 16/0; Oostduinkerke - Nodo 8/8; Alpa - Ecausinnes 4/12; Borina - Zandvoorde 2/14.
3C: Schulen - Lipalet 6/10; Geel - Roeselare 12/4; Warquignies - St-Gilloise 6/9; Ingelmunster - Herckenrode 12/4; Braine l'Alleud - Tilly 8/8; Borina - Salamander 0/16.
3D: Gierle - Pantheon 16/0; Stegeta - Kobelco 8/8; Deinze - Bree 16/0; Rooigem - Borain 9/7; Voorshoven - Vilvoorde 11/5; Galmaarden - Diest 4/12.
3E: Logis - Leuze 16/0; Ottignies - Aarschot 10/6; Rosee - Andenne 9/7; Hoeselt - Herckenrode 8/8; Georgis - Aywaille 7/9; Villette - Diest 8/8.
3F: Manage - Awirs 8/8; On - Monceau 6/10; Heuseux - Herstal 10/6; Leuze - Ans 9/7; Aye - Marquain 16/0; Vedrin - Basse Sambre 8/8.
3G: Manage - Nismes 0/16; Marloie - Monceau 14/2; Corenne - Harlue 10/6; Neufville - Melreux 7/9; Couillet - Liege 8/8; Chaudfontaine - Virton 0/16.
3H: Chatelet - Chaudfontaine 13/3; Arlonnais - Bouillon 10/6; Malonne - Tiege 14/2; Neufville - Phlippeville 12/4; Eupen - Farciennes 0/16; Dolhain - Virton 5/11.
VROUWEN
Super:
Aywaille - Villette 8/2; Virton - Kobelco 5/5; Manage - Hasselt 1/9; Vervia - Corenne 4/6; Alpa - Logis 10/0; Borina - Salamander 6/4;
1 Chatelet - Stokrooie 6/4; Oostende - Kobelco 7/3; Oupeye - Minerois 4/6; Hoeselt - Herckenrode 10/0; Nalinnes - Avia 7/3; Borina - Basf 9/1.
2A: Tournai - Vedrin 10/0; Wenduine - Fleur Bleue 1/9; St-Niklase - Nodo 7/3; Rooigem - Dour 4/6; Braine l'Alleud - Logis 10/0; Stekene - Basse Sambre 9/1.
2B: Manage - Vedrin 0/10; Stegeta - Fleur Bleue 7/3; Oupeye - Hasselt 3/7; Vervia - Leopoldsburg 2/8; Alp - Ecaussines 7/2; Borina - Gembloux 2/8.
2C: Aywaillee - Rulles 10/0; Arlonnais - Neufville 3/7; Gesves - Hasselt 9/1; Hoeselt - Champ d'en Haut 4/6; Erquelinnes - Profondeville 3/7; Anderlues - Virton 4/6.

Taekwondo
Open BK in Herentals
Tweede dag
MANNEN
Seniores
+84:
1. Abdelkader Zrouri; 2. David De Toro (Spa); 3. Kristijan Cabraja (Kro) en Irfan Ullah (Den). -58: 1. Miguel Toledo (Spa); 2. Eskuara Kamkasoumphou (Fra); 3. Cihan Cavusman (Dui) en Ayhan Tanriverdi (Tur). -67: 1. YU Chi Sung (Tpe); 2. Mohamed Touil; 3. Beruslav Pucar (Kro) en Dajan Mesarov (Kro). -78: 1. Mohammed Ebnoutalib (Dui); 2. Bahri Tanrikulu (Tur); 3. Anders Karlsen (Den) en Nikolai Laustsen (Den).
Juniores
-72:
1. Chien Wei Liao (Tpe); 2. William Walloy (Fra); 3. David Mozas (Spa) en Gokhan Soysal (Tur). -48: 1. Shih Chi Lo (Tpe); 2. Vicente Conchilla (Spa); 3. Vicente Muriel (Spa) en Maxim Lerner (Isr). -55: 1. Bjarnie Le Vito (Ned); 2. Serkan Dogan (Tur); 3. Aydin Demir (Dui) en Alan Baris (Dui). -63: 1. Chen Ting Chi (Tpe); 2. Yureki Kerim (Zwe); 3. Martin Pham (Dui) en Bartal Aziz (Fra). -73: 1. Marcello Heinke (Dui); 2. Sari Ilhan (Oos); 3. Semkerk Danni (Zwe) en Walid Abussbaa (Dui).
VROUWEN
Seniores
+72:
1. Kim Govers (Ned); 2. Meike Endrejat (Dui); 3. Sylvia Janssen (Ned) en Linda van de Berk (Ned). -51: 1. Nevana Lukic (Oos); 2. Hanne Poulsen (Den); 3. Davinia Zapata (Spa) en Fatma Kayadelen (Dui). -59: 1. Sibel Guler (Tur); 2. Henriete Andrejszki (Hon); 3. Diana Creti (Dui) en Pinar Budak (Dui). -67: 1. Guler Gencturkoglu (Tur); 2. Nina Solheim (Noo); 3. Kirsimarja Koskinen (Fin) en Katrina Snape (GBr).

Tennis
Futures Melun
MANNEN
Kwartfinale: Arnaud Fontaine
- Julien Benneteau (Fra) 7-6 (8/6), 7-6 (7/3). Halve finale: Arnaud Fontaine - Jan Hernych (Tsj) 6-4, 3-6, 7-5. Finale: Julian Knowle (Oos/7) - Arnaud Fontaine 6-4, 6-4.
ATP-WTA Miami
MANNEN
Halve finale:
Pete Sampras (VS/2) - Lleyton Hewitt (Aus/14) 6-3, 3-6, 6-1. Dubbelspel, Halve finale: Martin Damm/Dominik Hrbaty (Tsj/Svk) - Alex O'Brien/Jared Palmer (VS/1) 3/6, 6-3, 7-5. Finale: Todd Woodbridge/Mark Woodforde (Aus/N.3) - Martin Damm/Dominik Hrbaty (Tch/Svq) 6-3, 6-4.
VROUWEN
Finale:
Martina Hingis (Zwi/N.1) verslaat Lindsay Davenport (USA/N.2) 6-3, 6-2. Dubbelspel, Halve finales: Julie Halard/Ai Sugiyama (Fra/Jap/6) - Anke Huber/Barbara Schett (Dui/Oos) 6-3, 7-6 (7/5); Nicole Arendt/Manon Bollegraf (VS/Ned) - Liezel Horn/Laura Montalvo (ZA/Arg/16) 7-6 (7/5), 6-2.

Triatlon
WB op Hawaï
Olympische afstand: 1,5 km zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen.
MANNEN

1. Hamish Carter (NZ) 1u51:58; 2. Rob Barel (Ned) 1u53:06; 3. Levi Maxwell (Aus) 1u53:42; 4. Ivan Rana (Spa) 1u53:46; 5. Joachim Willen (Zwe) 1u53:50; 6. Jan Rehula (Tsj) 1u53:66.
VROUWEN
1. Michellie Jones (Aus) 2u02:04; 2. Anja Dittmer (Dui) 2u02:42; 3. Janna Zeiger (VSt) 2u02:52; 4. Brigitte McMahon (Zwi) 2u02:56; 5. Sharon Donnelly (Can) 2u03:15; 6. Joelle Franzmann (Dui) 2u03:46.

Zwemmen
Merksem
MANNEN
50m rugslag:
1. Joris Buyle (MZVA) 28.66. 100m vlinderslag: 1. Dominique Coudenijs (ZN) 1:00.69. 200m vrije slag: 1. Philippe Smans (ZS) 2:03.92.
VROUWEN
50m rugslag:
1. Eva Veulemans (MZVA) 32.40. 100m schoolslag: 1. Eva Veulemans (MZVA) 1:24.92. 200m vrije slag: 1. Eva Veulemans (MZVA) 2:12.41. Beker: 1. ZN 380ptn; 2. MZVA 208; 3. ZOLA 140.
Veurne
MANNEN
200m wisselslag:
1. Kristof Tieghem (ZB) 2.20.72; 2. Michael Ghysebrecht (VZZV) 2.35.89. 100m vrije slag: 1. Davy Deduytsche (TZT) 55.00; 2. Kristof Tieghem (ZB) 55.24. 100m schoolslag: 1. Klaas Vaneuville (VZV) 1.14.09; 2. Francis Gunst (ZB) 1.26.07. 100m rugslag: 1. Kristof Tieghem (ZB) 1.00.90; 2. Davy Deduytsche (TZT) 1.05.48.
VROUWEN
100m wisselslag:
1. Maaike Goekint (OSC) 1.35.01; 2. Sofie Verriest (UZKZ). 100m vrije slag: 1. Goedele Nieuborg (NZV) 1.15.24. 100m schoolslag: 1. Maaike Goekint (OSC) 1.18.03; 2. Goedele Nieuborg (NZV) 1.54.37. 100m rugslag: 1. Sofie Verriest (UZKZ) 1.11.70.
Federal springs
Amerikaanse lentekampioenschappen
MANNEN
100m schoolslag:
1. Edmoses 1:01.43; 2. Brendan Hansen 1:02.35, Jarrodmarrs 1:02.35. 400m vrije slag: 1. Tom Dolan 3:49.59; 2. Chad Carvin 3:50.39; 3. Klete Keller 3:53.68. 100m rugslag: 1. Neil Walker 54.58; 2. Aaron Peirsol 55.63; 3. Bobby Brewer 55.67. 100m vlinderslag: 1. Szolt Gaspar (Hon) 52.93; 2. Adam Pine (Aus) 53.07; 3. Ian Crocker 53.61. 1.500m vrije slag: 1. Graeme Smith (GB) 15:10.35; 2. Chris Thompson 15:18.47; 3. Robertmargalis 15:19.51. 200m wisselslag: 1. Tom Wilkens 2:00.67; 2. Tom Dolan 2:01.21; 3. Ron Karnaugh 2:01.62. 50m vrije slag: 1. Neil Walker 22.10; 2. Sabirmuhammad 22.68; 3.matt Weghorst 22.71.
VROUWEN
100m schoolslag:
1.megan Quann 1:07.54; 2. Kristy Kowal 1:07.85; 3. KatiemcClelland 1:09.61. 400m vrije slag: 1. Dianamunz 4:08.56; 2. Brooke Bennett 4:11.01; 3.melissa Deary 4:15.23. 100m rugslag: 1. Leamaurer 1:01.47; 2. Jamie Reid 1:02.29; 3. Katy Sexton (GB) 1:02.31. 100m vlinderslag: 1.martinamoravcova (Slk) 58.41 (nieuw E.R.); 2. Dara Torres 59.54; 3. Karen Campbell 59.64. 1.500m vrije slag: 1. Dianamunz 16:03.30; 2. Brooke Bennett 16:08.80; 3. Rebecca Cooke (GB) 16:28.49. 200m wisselslag: 1.martinamoravcova (Svk) 2:14.44; 2. Kristine Quance-Julian 2:15.14; 3. Nathalie Coughlin 2:16.91. 50m vrije slag: 1. Dara Torres 25.09; 2. Tammie Stone 25.33; 3. Angelmartino 25.88.
Nu in het nieuws