uit atletiek

Atletiek
BR>Berlijn
Halve marathon.
MANNEN

1. Joseph Mareng (Ken) 1u01:52; 2. Benson Lokorwa (Ken) 1u02:07; 3. Julius Maritim (Ken) 1u02:17; 4. Gabriel Mutai (Ken) 1u03:11; 5. Samuel Kiplimo (Ken) z.t.; 6. James Tanui (Ken) 1u03:12.
VROUWEN
1. Joyce Chepchumba (Ken) 1u08:2 (parcoursrecord); 2. Anne Jensen (Den) 1u12:37; 3. Daria Nauer (Zwi) 1u14:36; 4. Esther Barmasai (Ken) 1u14:48; 5. Maria Bak (Dui) 1u16:42; 6. Garzyna Syrek (Pol) 1u17:30; 7. Manuela Edler (Dui) 1u19:06.
Kaapstad
MANNEN
100m:
1. Mathew Quinn (ZA) 10.19; 2. Sunday Emmanuel (Nig) 10.30; 3. Nnandi Anusim (Nig) 10.30. 200m: alleen handgestopte tijden beschikbaar: 1. Patrick van Balkom (Ned) 20.4; 2. Paul Gorries (ZA) 20.5; 3. Andremorris (VS) 20.5. 400m: officiëel alleen handgestopt: 1.michael Johnson (VS) 43.9; 2. Arnaudmalherbe (ZA) 45.3; 3. Hendrickmokganyetsi (ZA) 45.7. 800m: 1.mbulaenimulaudzi (ZA) 1:45.78; 2. Werner Botha (ZA) 1:45.86; 3. Shaun Abrahams (ZA) 1:46.13. 1.500m: 1. Anthony Whiteman (GB) 3:36.39; 2. Julius Achon (Oeg) 3:38.20; 3. Esau Faro (ZA) 3:40.52. 5.000m: 1. Shadrack Hoff (ZA) 13:33.43; 2. Solomon Khambule (ZA) 13:34.96; 3. Enosmatalane (ZA) 13:39.45. 110m horden: 1. Chris Phillips (VS) 13.48; 2. Igor Kovac (Slk) 13.60; 3. Shaun Bownes (ZA) 13.74. 400m horden: 1. Llewellyn Herbert (ZA) 49.15; 2. Torrence Zellner (VS) 49.48; 3. Tibor Bedi (Hon) 49.77. Hamer: 1. Alexandros Papadimitriou (Gri) 79,95m; 2. Chris Harmse (ZA) 77,92; 3. Tibor Gecsek (Hon) 76,59. Polsstok: 1. Tim Lobinger (Dui) 5,80; 2. Lawrence Johnson (VS) 5,70; 3. Okkert Brits (ZA) 5,60. Speer: 1.mick Hill (GB) 83,78; 2. Gregor Hogler (Oos) 80,71; 3. Eriks Rags (Let) 80,36. Hoog: 1. Jacques Freitag (ZA) 2,25; 2. Anthony Idiata (Nig) 2,25; 3. Jaco Joubert (ZA) 2,15. Discus: 1. Frantz Kruger (ZA) 63,66; 2. Frits Potgieter (ZA) 61,51; 3. Robert Fazekas (Hon) 59,30. Kogel: 1. Burger Lambrechts (ZA) 20,30; 2. Karel Potgieter (ZA) 19,33; 3. Saulius Kleiza (Let) 18,70.
VROUWEN
100m:
1. Wendy Hartman (ZA) 11.65; 2. Aida Diop (Sen) 11.68; 3. Janice Josephs (ZA) 11.78. 400m: 1. Heide Seyerling (ZA) 51.00; 2. Amy Mbacke Thiam (Sen) 51.26; 3. Falilat Ogunkoya (Nig) 51.32. 1.500m: 1. Brigette Muhlbacher (Oos) 4:13.13; 2. Rene Kalmer (ZA) 4:13.45; 3. Lwiza John (Tan) 4:14.42. 400m: horden: 1. Surita Febbraio (ZA) 56.04; 2. Kerryn van Zyl (ZA) 58.39; 3. Lana van Heerden (ZA) 60.21. Hoog: 1. Hestrie Cloete (ZA) 1,90m; 2. Marisca Gertenbach (ZA) 1,86; 3. Viktoria Slivka (Rus) en Nele Zilinskiene (Lit) 1,86. Ver: 1. Zita Ajkler (Hon) 6,31; 2. Liesel Heyneke (ZA) 6,13; 3. Ria Fourie (ZA) 6,00. Discus: 1. Stella Tsikouna (Gri) 62,54; 2. Elizna Naude (ZA) 55,77; 3. Nkiru Ojiego (Nig) 53,00. Hamer: 1. Katalin Divos (Hon) 66,40; 2. Elmarie Knoetzen (ZA) 58,35; 3. Maralize Engelbrecht (ZA) 50,58.
Lissabon
European 10.000 m Challenge.
MANNEN
1. Enrique Molina (Spa) 27:59.80; 2. Karl Keska (GB) 28:00.56; 3. Alberto Garcia (Spa) 28:01.11; 4. Jose Ramos (Por) 28:03.52; 5. Manuel Pancorbo (Spa) 28:05.86; 6. Alberto Chaica (Por) 28:06.15; 7. Eduardo Henriques (Por) 28:06.71; 8. Driss el Himer (Fra) 28:11.26; 9.
Koen Allaert 28:11.42; 10. Dmitry Maksimov (Rus) 28:15.85. Landen: 1. Spanje 1u24:06.77; 2. Portugal 1u24:16.38; 3. Groot-Brittannie 1u24:40.32; 4. Italie 1u25:12.47; 5. Frankrijk 1u25:38.23.
VROUWEN
1. Jelena Prokopcuka (Let) 31:27.86; 2. Fatima Yevelain (Fra) 31:43.29; 3. Gunild Haugen (Nor) 31:47.89; 4. Agata Balsamo (Ita) 31:56.56; 5. Julia Olteanu (Roe) 32:07.42; 6. Helena Sampaio (Por) 32:08.67; 7. Marina Bastos (Por) 32:09.53; 8. Teresa Recio (Spa) 32:10.56; 9. Breda Willis (Ier) 32:11.30; 10. Ana Dias (Por) 32:25.58.
Landen: 1. Portugal 1u36:43.78; 2. Noorwegen 1u37:14.73, Spanje 1u37:24.41; 4. Italie 1u37:26.36; 5. Roemenie 1u37:30.05.
Valencienne-Mons
Marathon
Mannen:
1. Jan Vandedriessche 2u40:31; 2. Jean-Pierre Flamand 2u53:17; 3. Loic Durant (Fra) 2u54:28; 4. Pascal Vaury (Fra) 2u56:38; 5. Ronny Derycke 3u00:38; 6. Peter Tertooy 3u07:26; 7. Claude Joannet (Fra) 3u08:48; 8. Gilbert Dantzer (Fra) 3u08:53; 9. Pierre-Pascal Berlot (Fra) 3u10:39; 10. Arnaud Dassonville (Fra) 3u13:31; 11. Thierry Boektaels (Fra) 3u14:23; 12. Christian Rapaille 3u15:21; 13. François Levis (Fra) 3u16:19; 14. Xavier Lesy (Fra) 3u16:24; 15. Chris Cornu 3u18:04; 16. Alain Verstraeten 3u18:18; 17. Jean-Jacques Hazard (Fra) 3u19:17; 18. Patrick Dathy (Fra) 3u21:59; 19. Guido Bergmans 3u23:24. Vrouwen: 20. Thérèse Verdy 3u24:10; 24. Christel Van Bets 3u31:05; 40. Sylvie Lesy (Fra) 3u40:53.
Bertrise
MANNEN
100m:
1ste reeks: 1. François De Brauwere (SPA) 12.40. 2de reeks: 1. Luc Burlet (ROCA) 11.98. 3de reeks: 1. Jean-François Remacle (BBS) 11.10. 200m: 1. Jean-François Remacle (BBS) 22.72. 800m: 1. Sébastien Wanlin (BBS) 2.01.22. 3000m (Jun - sen): 1. Jonathan Debuyser (BBS) 9.30.98. Speer: kadetten: 1. François De Brauwere (SPA) 33.48. Scholieren: 1. Sébastien Hoffelt (ULA) 40.81. Jun - sen: 1. Dimitri Lemaire (DOMP.) 48.39. Kogel: kadetten: 1. Sébastien Nicolas (BBS) 9.54. Juniores: 1. Antoine Petit (BBS) 11.96. Seniores: 1. Alain Guillaume (BBS) 14.27. Ver: kadetten: 1. François De Brauwere (SPA) 5.27. Scholieren: 1. Christophe Collin (BBS) 6.16. Seniores: 1. Nicolas Clément (DOMP.) 6.63.
VROUWEN
100m:
1ste reeks: 1. Laurence Delplace (SPA) 12.80. 2de reeks: 1. Aline Narnef (DACM) 13.84. 3de reeks: 1. Dominique Poirrier (BBS) 12.90. 200m: 1. Laurence Delplace (SPA) 26.32. 400m: 1. Sunny Lenoir (DACM) 1.06.20. 1500m: 1. Céline Pieters (DACM) 5.26.38. Speer: 1. Annie Delhalle (BBS) 21.51; 2. Johanna Lespagnard (SPA) 19.21. Kogel: scholieren: 1. Audrey Lefebvre (DOMP.) 10.19. Sen - vet: 1. Sylvie Denay (BBS) 10.21. Kadetten: 1. Laurence Delplace (SPA) 5.05. Jun - sen: 1. Marie Laval (BBS) 4.85.
Bovenistier
1. Stéphane Colson (Intersports/1ste senior) in 32.59; 2. Gert Theunis 33.00; 3. Christian Defrene 34.15; 4. Dominique Bonfond (1ste veteraan 1) 34.34; 5. Alain Woolf 34.50; 6. Lucien Michiels 35.02; 7. Serge Melotte 35.27; 8. Alain Petre 35.31; 9. Jean-Pierre Evrard 35.44; 10. Luc Vandormael 35.46; 11. Philippe Lejeune; 12. Laurent Rijckaert; 13. Dominique Mathy; 14. Eric Paganelli; 15. Roland Vandenborne (1ste veteraan 2); 16. Romain Uidebroeks; 17. Raymond Demaret; 18. Roger Igo; 19. Johan Schouterden; 20. Eric Dumont.
Doornik
1. Grégory Billet 8,6 km in 28.22; 2. Christian Fievez; 3. Yvan Duquesne; 4. Marc Dedonder; 5. Geoffrey Quesnoit; 6. Vincent Toulot; 7. Vincent Verrue; 8. Patrick Soldai; 9. Nicolas Vanmullen; 10. Nicolas D'Harveng.
Dworp
MANNEN
12km:
1. Arno Tordeurs (Leeuwerik) 38.40; 2. Peter De Vocht 38.50; 3. Dirk Mollaert 40.20; 4. Luc Molemans 40.31; 5. Felicien Segers 40.45; 6. Luc Schoeters 40.54; 7. Bert Teugels 40.58; 8. Patrick Molemans 41.50; 9. Danny Meersman 42.36; 10. Patrik Dermul 42.44; 11. Filip Stoppie 42.50; 12. Yves Van Herreweghe 42.53; 13. Willy Van Herreweghe 43.03; 14. Patrick Rombout 43.46; 15. Dave Timmermans 44.00. 5km: 1. A. Flammee: 2. R. Deurbroeck: 3. M. Thoré: 4. C. DeBacker: 5. F. Peiren.
VROUWEN
12km:
1. Karin Peeters; 2. Chantal Verhaegen; 3. Nicole Moens. 5km: 1. A. Desaedeleer; 2. N. Peiren; 3. Y. Vandenbulcke; 4. K. Max; 5. T. Van Vooren.
Ingelmunster
MANNEN
1. Bart Verkaemer (AZT) in 40.59; 2. Filip Van Wijnsberghe 41.05; 3. Johan Meert; 4. Patrick Rogiers; 5. Chris Blomme; 6. Philippe Nuytens; 7. Wim Coussement; 8. Geert Bekaert; 9. Sven De Waele; 10. Karl Van Biervliet; 11. Pedro Decock; 12. Carlo Verleyen; 13. Dimitri Caby; 14. Dirk Verbeke; 15. Kristof Vandewalle; 16. Geert Liefhooghe; 17. Dirk Lannoo; 18. Dirk Bruyneel; 19. Rudy Roesbeke; 20. Freddy Lutin.
VROUWEN
1. Linda Milo (Koksijde) in 46.18; 2. Dolores Vandenbussche 50.55; 3. Francisca Doom 43.24.
Koksijde
MANNEN
1. Didier Knockaert (Brugge) 33km in 2.30.03; 2. Noel Van de Maele 2.30.24; 3. Johan Willems 2.31.09; 4. Franky Van Lierde 2.31.14; 5. Jean-Louis Van Wassenhove 2.31.18; 6. Andy Debruyne; 7. Dirk Boone; 8. Steven Hocedez; 9. Kurt Vande Casteele; 10. Peter Pollentier; 11. Kris Pauwels; 12. Danny Durivault; 13. Joost Jacques; 14. Franky Brion; 15. Bertrand Verlinde; 16. Rik Sampers; 17. Filip Colpaert; 18. Joseph Cnockaert; 19. Dany Ghesquiere; 20. Jean-Marie Careme.
VROUWEN
1. Rita Vanhoorne (Staden) 33km iun 2.40.17; 2. Dorine Strybol; 3. Francine Van Waegheberge 2.43.14.
Oud-Heverlee
4de Spiridon Natuurloop
MANNEN
30 km:
1. Michel ZIELINSKI 30 km in 1.53.54; 2. Ronny Vandenbosch 1.54.39; 3. Jean-Philippe Cavyn 1.54.59; 4. Luc Henno 1.55.13; 5. Yves Meremans 2.01.07; 6. Jan Vangoidsenhoven; 7. Dirk Machiels; 8. Dirk Logge; 9. Eric Lambert; 10. Gerrie Verheyden; 11. Etienne Peeters; 12. Roger Decnijf; 13. Jos Lemmens; 14. Bruno Leemans; 15. Danny Nijs; 16. Andy Meerleer; 17. Paul Celis; 18. Danny Vankeymeulen; 19. Jean-Louis Marcelis; 20. Paul Vanhouwermeiren. 20 km: 1. Marc RUELL; 2. Marc Bertels; 3. Sus Renders; 4. Eddy Vanmeerbeeck; 5. Walter Alterman.
VROUWEN
30 km:
1. Marleen Vanheuzel; 2. Lisette Devoecht; 3. Rita Vanhaeren. 20 km: 1. Katleen Steenhoudt; 2. Annick Stragier; 3. Jacqueline Beelen.
Ville-Pommeroeul
1. Michel Mairesse (OBJ) 10,6km in 35.49; 2. Marc Clement; 3. Grégory Demaret; 4. Jean-Luc Hannecart; 5. Grégory Richez; 6. Pascal Remy; 7. Sébastien Colmant; 8. Michel Colmant; 9. Francis Vallee; 10. Pierre Pozza; 11. Renzo Bernardiducci; 12. Jean-Marie Deramaix; 13. Jean-François Wantiez; 14. Santos Dimateo; 15. Gaetan Gerdella; 16. Olivier Gallez; 17. Grégory Gallez; 18. Laurent D'Enghien; 19. Francesco Ligas; 20. Bruno Cougneau.
Waver
MANNEN
1. Peter Devocht (Adidas) in 37.56; 2. Bernard Simonet 38.00; 3. Marc Vanderlinden 38.12; 4. Pascal Michiels 38.55; 5. Serge Hanot 40.23; 6. Laurent Recour; 7. Tony Verloy; 8. Philippe Broquet; 9. Sylvain Miel; 10. Alain Moens; 11. Francois Stockmans; 12. Thierry Milcamps; 13. Philippe Bertrand; 14. Hans Vandijcke; 15. Johan Thijs; 16. Yves Vanderbeck; 17. Hugo Truyers; 18. Guy Quoitot; 19. Didier Deveirman; 20. Paul Craps.
VROUWEN
1. Julia Frances Smith (Cepal) in 47.19; 2. Bernadette Desmet 49.17; 3. Cécile Houbart; 4. Nika Cypers; 5. Anita Berings; 6. Marijke Camelbeke; 7. Giovanna Deghirra; 8. Renée Eppe; 9. Marylene Genin; 10. Carmela Fulco.
Tielt
MANNEN
Uurloop (sen/jun/vet):
1. Franky Hoste (AVMO) 17844m; 2. Filip Dejonge (AVMO) 17208m. 5000m (sen/jun/vet): 1. Stijn Fincioen (HCO) 15.54.59; 2. Peter Willems (AVMO) 18.29.72. 20000m (sen/jun/vet): 1. Franky Hoste (AVMO) 1.07; 2. Steven Deram (USTA).
VROUWEN
Uurloop (sen/jun/vet):
1. Marianne Verbauwhede (AVMO) 14365m; 2. Christine Dejonghe (AVMO) 13080m. 20000m (sen/jun/vet): 1. Marianne Verbauwhede (AVMO) 1.24.11.
Zandhoven
MANNEN
Seniores:
1. Mario Belmans (NA)9,5km in 30.30; 2. Kris Moernaut (NA) 32.16; 3. Koen Steeman (WAV) 32.33; 4. Stefan Brackeva (NA) 33.31; 5. Jacky Dillen (APSO) 33.41; 6. Peter Dellerick (SAV) 34.43; 7. Patrick Segers (APSO) 33.55; 8. Johan Verbist (ACK) 36.11; 9. Gert Boden (ACK) 36.43; 10. Jan Oostvogels (NA) 36.43; 11. Tom Jacobs (AT84) 36.46; 12. René Willems (NA) 37.23; 13. Peter Van Doosselaer (SAV) 37.45; 14. Kris Stickers (NA) 37.51; 15. Geert Van Echelpoel (SAV) 37.54. Juniores: 1. Andy Goossens (ACHC) 9,5km in 34.40; 2. Dries Van Dijck (APSO) 35.17; 3. Gert Vermeiren (SAV) 35.52; 4. Kristof Cools (APSO) 41.17. Veteranen +35j: 1. Erik De Vos (APSO) 9,5km in 31.43; 2. Denis Dirickx (WAV) 33.10; 3. paul De Buysere (APSO) 33.16; 4. Ronny Van Den Dries (APSO) 33.35; 5. Gino Cant (WAV) 34.23. Veteranen +50j: 1. Marcel Poiraud (WAV) 9,5km in 34.36; 2. Vincenty Apiecjonek (WAV) 35.38; 3. Roger Blockx (WAV) 35.55; 4. Albert van Deuren (SAV) 38.35; 5. Louis Belmans (NA) 38.50. Veteranen +60j: 1. Willy Florus (APSO) 9,5km in 39.15; 2. Louis De Vos (NA) 39.55; 3. Frans Moorkens (APSO) 44.25; 4. Marcel De Loose (WALO) 45.45; 5. François Dirickx (MAC) 46.15.
VROUWEN
Seniores:
1. Ingeborg Huyssen (NA) 9,5km in 38.28; 2. Sue-Ann Verleyen (NA) 39.57; 3. Sindy Neuckens (AT84) 41.46; 4. Elke Van Den Berghe (AT84) 44.52; 5. Sigrid Van Dooren (APSO) 45.32; 6. Kristen Van Ranst (SAV) 48.30; 7. Lieveke Luyckx (SAV) 48.31; 8. Nancy Lathouwers (WAV) 50.12; 9. Katja Everaert (NA) 50.42. Juniores: 1. Heidi Thys (APSO) 9,5km in 40.35. Veteranen +30j: 1. Karen Peeters (APSO) 9,5km 38.25; 2. Bernadette De Ben (KLP) 39.08; 3? Greet Van De Vonder (NA) 43.24. Veteranen +45j: 1. Maria Suykens (APSO) 9,5km in 42.00; 2. Monique Van De Lander (NA) 45.54; 3. Frieda Zegers (NA) 46.00. Veteranen +55j: 1. Rita Ilies (SAV) 9,5km in 51.12; 2. Kristel Speelmans (NA) 53.06; 3. Rosette Gils (NA) 53.22.
Nu in het nieuws