uit wielrennen

Wielrennen
BR>GP Miguel Indurain
1. Miguel Angel Perdiguero (Spa/Vitalicio Seguros) in 5u30'24" (gem. 35,920 km/u); 2. Laurent Jalabert (Fra) z.t.; 3. Angel Vicioso (Spa); 4. Uros Murn (Slo); 5. David Etxebarria (Spa); 6. Stefano Garzelli (Ita); 7. Lance Armstrong (VSt); 8. Igor Flores (Spa); 9. Alessandro Spezialetti (Ita); 10. Unai Etxebarria (Spa); 11. Unai Osa (Spa); 12. Marco Velo (Ita); 13. Francisco Mancebo (Spa); 14. Roberto Heras (Spa); 15. Nacor Burgos (Spa); 16. Javier Pascual Rodriguez (Spa); 17. Christian Vandevelde (VSt); 18. Oscar Mason (Ita); 19. Aitor Osa (Spa); 20. José Enrique Gutierrez (Spa); 24. Abraham Olano (Spa); 27. Kurt Van De Wouwer; 28. Sébastien Demarbaix; 32. Fernando Escartin (Spa); 38. José Maria Jimenez (Spa).
Ronde van Drenthe
MANNEN
1. Andy De Smet 200 km in 4.54.18; 2. Berry Hoedemakers (Ned); 3. John Den Braber (Ned); 4. Rudi Kemna (Ned); 5. Michel Vanhaecke; 6. Gerben Löwik (Ned); 7. Wilco Zuijderwijk (Ned); 8. Mark Vlijm (Ned); 9. Sandro Bijnen (Ned); 10. Stefan Adamsson (Zwe). Stand Nederlandse topcompetitie, individueel: 1. De Smet, Talen (Ned) 100 punten; 3. Hoedemakers, Van Schalen 70; 5. Den Braber 66.
VROUWEN
1. Lindberg (Zwe) 136 km in 3.42.08; 2. Van Scheppingen (Ned); 3. Gilfillan (GB); 4. Van Melis (Ned) 0.09; 5. Heidi Van de Vijver; 6. Ljunskog (Zwe); 7. Raaijmakers (Ned); 8. Zijlaard-Van Moorsel; 9. Ziliute (Lit); 10. Klep (Ned).

Eliterenners met contract
GP Rennes - 143 deelnemers: 1. Gordon Fraser (Can/Mercury Cycling Team) 183 km in 4u08'24"; 2. Marcel Wust (Dui) z.t.; 3. Max van Heeswijk (Ned); 4. Jan Bratkowski (Dui); 5. Saulius Ruskys (Lit); 6. Henk Vogels (Aus); 7. Jens Voigt (Dui); 8. Sven Teutenberg (Dui); 9. Damien Nazon (Fra); 10. Olivier Perraudeau (Fra); 11. Leif Hoste; 12. Alain Turicchia (Ita); 13. Alexandre Chouffe (Fra); 14. Kevin Hulsmans; 15. Janek Tombak (Est); 16. Mérédic Clain (Fra); 17. Erin Hartwell (VSt); 18. Sébastien Hinault (Fra); 19. Angel Sainz (Spa); 20. Nicola Minali (Ita); 30. Bobby Julich (VSt); 85. Bart Leysen op 1'10".

Elite zonder contract en beloften
AMAY - 130 deelnemers: 1. Sébastien Mattozza (Fraire) 104 km in 2u51'; 2. Koen Scherre op 20"; 3. Nico Sijmens 38"; 4. Kurt Vangoidsenhoven; 5. Marnik Berkenbosch (Ned); 6. Yvan Moreau 51"; 7. Vadim Koniakine (Rus); 8. Ben Thaens; 9. Piet Steegmans; 10. Kim Habraken; 11. Tom De Meyer; 12. Sébastien Rosseler 1'07"; 13. Kim Van Dyck 1'17"; 14. Kurt Geysen 1'20"; 15. Kris Adami 1'25"; 16. Glenn Zelderloo; 17. Danny Sijen (Ned) 1'30"; 18. Davy Huybrechts; 19. Aron Huysmans; 20. Koen Loos (Ned).
ANZEGEM - 167 deelnemers: 1. Geert Glorieux (Zwalm-Roborst) 116 km in 2u46'; 2. Richard De Ridder; 3. Rody Aerts; 4. Michael New (VS); 5. Didier Deceuninck; 6. Jurgen De Buysschere; 7. Gerdy Ververken; 8. Andy Michels; 9. Christ Hendryckx; 10. Andres Louk; 11. gelijk: 34 renners.
DRIESLINTER - 166 deelnemers: 1. Jurgen Van Pelt (Ned) 119km in 2u46'; 2. Gert Claes; 3. Fleming Bennetsen (Den); 4. Chris Deckers; 5. Rudi Vingerhoets; 6. Koen Wynant; 7. Ronny Van De Poel op 10"; 8. Ferrie van Heeswijck (Ned); 9. Yannick Petersen (Den); 10. Aron Huysmans; 11. Thijs van der Heijden (Ned); 12. Tom Braem; 13. Jurgen Andersen (Den); 14.Patrick Gouwkens; 15. Andy Van Ouytsel; 16. Roy Van Cleef; 17. Patrick Laenen; 18. Eric Torfs; 19. Kurt Peters; 20. Tom Jooris.
HAASRODE - 198 deelnemers: 1. Jan Claes (Lommel) 150km in 3u25'; 2. Ronny Van Asten; 3. Tjarco Cuppens (Ned); 4. Patrick Stijlemans; 5. Jarno Vanfrachem; 6. Koen Dierckx; 7. Bart De Boeck; 8. Pieter Mertens; 9. Robby Pelgrims; 10. Jasper Mermans; 11. Tim Meeusen; 12. Kurt De Pooter; 13. Chris Deckers; 14. Chris Pollin; 15. Ivanov (Rus); 16. Danny Van Der Massen; 17. Marc Verschuren (Ned); 18. Emmanuel Bastin; 19. Nico Ruyloft; 20. Frederik Toortelboom; 21. Stefaan Vermeersch; 22. Wim Van Rengen; 23. Steven Goossens; 24. Martin Vestby (Zwe); 25. Kurt Bogaerts; 26. Marcel Alma (Ned); 27. Geert Goolenaerts; 28. Kim Vandenbrande; 29. Joel Genette; 30. Olivier Penney (Zwi). Interclubklassement: 1. WSC Jonge Renners Booischot 24 ptn; 2. Wielerpromotieclub Kapelle-op-den-Bos 61; 3. Noord-Limburgse Wielerclub 70; 4. WVEV Waasland 71; 5. J & A Sport 71.
IZEGEM - 76 deelnemers: 1. Nico De Weirdt (Deinze) 110km in 2u42'; 2. Gino De Weirdt; 3. Werner Vandromme op 13"; 4. Stijn Van Autreve 20"; 5. Ivan Segers 52"; 6. Marnik Vansevenant 1'03"; 7. Nico Lefever; 8. Serge Denecker; 9. Johan Driesen; 10. Franck Raderme (Fra); 11. Christ Lefever; 12. Christ Sabbe; 13. Tom Jooris; 14. Pascal Popieul (Fra); 15. Chris Fraeyman; 16. Sébastien Fauvez (Fra); 17. Geert Lapeire; 18. Olivier Louchaert; 19. Tom Schepens; 20. Stefaan Dejans.
OTTERGEM - 206 deelnemers: 1. Philip Oostelinck 112km 2u40; 2. Ronny De Meuter; 3. David Verreth; 4. Nico Verhoeven; 5. Wesley Seigler; 6. Kevin Van Impe; 7. Robby Meul; 8. Luc De Moor; 9. Johan Verhaegen; 10. Stein Swinkels; 11. Ki Serafins; 12. François Franse; 13. Andy De Vriendt; 14. Eddy Torrekens; 15. Lenhart Van Drimmelen.
PITTEM - 91 deelnemers: 1. Wesley De Buysser (Knesselare) 119 km in 2u57'; 2. Lars Vantournhout; 3. Luc Apers; 4. Luc Verhofstadt; 5. Tim Vercauteren; 6. David Plas; 7. Michael Servranckx; 8. Nicky Vermeersch op 2'30"; 9. Bart De Spiegelaere; 10. Kenny Vanlaere 3'12"; 11. Steve Malfait; 12. Christophe Vandorpe 3'23"; 13. Tomas Ciuplys (Lit) 3'45"; 14. Kristof De Pauw 4'02"; 15. Joury Heyrman 4'35"; 16. Evjen Jacobson (Noo); 17. Ruben Degryse; 18. Frederik Demuyt; 19. Kenny Lisabeth.
TOURINNES-SAINT-LAMBERT - 103 deelnemers: 1. Pierre Herinne (Fleurus) 116km in 2u50'; 2. Sébastian Van Den Abeele; 3. Olivier Penney (Zwi); 4. Ief Verbrugghe; 5. Guy Van Broekhoven; 6. Stephane Timmerman; 7. Christophe Warnier; 8. Tobias Johanson (Zwe); 9. Dave Leukemans; 10. Elli Akkala (Fin); 11. Raphael Bastin; 12. Joseph Boulton; 13. Johan Coenen; 14. Johan Heirbaut; 15. Peter Damen (Ned); 16. Patrick Troukens; 17. Daniel Mottet; 18. Jan Gettemans; 19. Ignace Blommaert; 20. Azz-Eddine Boujémaoui.
KNESSELARE - 78 deelnemers: 1. Marc Vanassche (Sint-Martens-Latem) 117km in 2u52'; 2. Frank Neirynck; 3. Tobias Lergard (Zwe); 4. Franky Leyseele op 15"; 5. Filip Oosterlinckx 20"; 6. Patrick Cocquyt; 7. Marnik Lapeire; 8. Jonas Ljungblad (Zwe); 9. Eric Roobaert; 10. Mario Willems; 11. Kurt Hovelijnck; 12. Glenn Juillet (Fra); 13. Stefan Adamsson (Zwe); 14. Kris Smet; 15. Jurgen De Buysschere; 16. gelijk: 17 renners.

Juniores
HEKS-HEERS - 92 deelnemers: 1. Wim De Vocht (Arendonk) 92 km in 1u23'; 2. Bart Van Bouwel; 3. Ken De Feyter; 4. Olivier Kaisen; 5. Igor Stevens; 6. Christophe Beddegenoodts; 7. Michel Mergaerts; 8. Brad Sterckx; 9. Bert De Herdt; 10. Steven Janssens; 11. Stefan Jame; 12. Kevin Van Den Bergh; 13. Kris Vandermeeren; 14. Gregory Biermans; 15. Evert Ceuppens.
STEKENE - 102 deelnemers: 1. Kenny Touriany (Mere) 84km in 2u01'; 2. Alain Bultinck z.t.; 3. Wesley Chantrain; 4. Kristof Sels; 5. Tom De Lange; 6. Andy Goossens; 7. Nico De Coninck; 8. Johan Mannaert; 9. Joeri De Troyer; 10. Tom Derthoo; 11. Mitch Haentjens; 12. Billy Paridaens; 13. Steven De Kempeneer; 14. Sammy Bogaert; 15. Andy Impens.
WAARSCHOOT - 111 deelnemers: 1. Wim Heyns (Ravels) 82km in 1u58'; 2. Kevin Neirynck z.t.; 3. Gert Delcroix; 4. Francesco Planckaert; 5. Bill Vandererven; 6. Pieter Duyck; 7. Karolis Gevicius (Lit); 8. Thierry De Coen; 9. Nick De Baillie; 10. Giovani Van Laecke; 11. Iljo Keisse; 12. Remigius Mickus (Let); 13. Juan Vandromme; 14. gelijk: 52 renners.
LENDELEDE - 116 deelnemers: 1. Bill Vandererven (Anzegem) 81km in 1u54'; 2. Karolis Volumcevicius (Lit) op 16"; 3. Kevin Neirynck; 4. Nicolas Moncomble 1'45"; 5. Dieter Putman; 6. Andrius Bagdonavicius (Lit); 7. Remigius Mickus (Lit); 8. Glenn De Croock 1'50"; 9. Kenny Touriany; 10. Vincent Vanmeerswynghels; 11. Kevin Vandaele 2'03"; 12. Vygamtas Kaminskas 2'10"; 13. Story Kristian; 14. Tim Harinck; 15. Sebastien Vanbesien.
AUBEL - 87 deelnemers: 1. Damien Suray (Grez-Doiceau) 76km in 1u52'; 2. Johan Van Winnendael op 52"; 3. Koen Iwens; 4. Julien Joiret; 5. Michael Van Hecke; 6. Filip Peeters 1'54"; 7. Davy Metten; 8. Hans Noyens; 9. Hans Blockx; 10. Arnaud Minguet; 11. Julien Fournier; 12. Bert Dries; 13. Hans Bernaerts; 14. Tom Heylen; 15. Giovanni Janssen.

Nieuwelingen
HEKS-HEERS - 56 deelnemers: 1. Jo Coumans (Neerpelt) 58 km in 1u36'; 2. Thomas Toletta; 3. Hans Timmermans (Ned); 4. Geoffray Lebeau; 5. Stéphane Paolella; 6. Jim Driessens; 7. Jasper Melis; 8. Jeff Vaes; 9. Joris Claes; 10. Daniel Scheffel (Dui).
ROTSELAAR - 57 deelnemers: 1. Stijn Ennekens (Laakdal) 49km in 1u21'; 2. Dario Di Dio; 3. Robert Maes; 4. Marc Sikkings; 5. gelijk: 42 renners.
MEERBEKE - 117 deelnemers (Nieuwelingentrofee): 1. Nicky Cocquyt (Evergem) 60 km in 1u30'; 2. Koen Van Laethem; 3. Gregory De Munster; 4. Steve Schets; 5. Johan Peeters; 6. Kevin Moonen; 7. Steven De Groote; 8. Arne Depree; 9. Wesley Van Durme; 10. Laurent Richard.
SINT-MARIA-LIERDE - 55 deelnemers: 1. Michael Goossens (Oudergem) 55 km in 1u27'; 2. Gregory De Munster; 3. Arthuras Ansons (Lit); 4. Wesley Mortier; 5. Tom Acke; 6. Nicolas Dereu; 7. Lander Tytgat; 8. Kevin Ista; 9. Kim De Rekeneire; 10. Nicky Sluyts.
TERNAT - 111 deelnemers: 1. Kevin De Weert (Duffel) 85km in 1u59'; 2. Jurgen Van Roosbroeck; 3. Dieter De Weirdt op 30"; 4. Jelle Lambrechts z.t.; 5. Glenn De Croock 40"; 6. Yves Tessens; 7. Preben Van Hecke; 8. Sven Nevens 1'30"; 9. Kevin Vandaele; 10. Steven Thomas 2'30"; 11. Kenny Van Der Schueren; 12. Georges Clement; 13. Anthony Lanssens; 14. Kennith De Schampeleer; 15. Gregory Habeaux.
MERKEM - 38 deelnemers: 1. Davy De Leenheer (Gooik) 54km in 1u26'; 2. Ingmar De Poortere op 36"; 3. Jochen Baert 1'16"; 4. Joeri Calleeuw 2'47"; 5. Tim Sinnaeve z.t.; 6. Cédric Callewaert; 7. Wouter Cappelle 3'31"; 8. Sven Francois 4'24"; 9. Jonas Messelier z.t.; 10. Stijn Winne.
DEERLIJK-SINT-LODEWIJK - 52 deelnemers: 1. Michael Polazzi 55km in 1u26' 2. Wesley Mortier; 3. Mike Goeteyn; 4. Dario Di Dio; 5. Sam Piers; 6. Kevin Ista; 7. Arturs Ansons; 8. Vincent Vercruysse; 9. Dietmar Lambrecht; 10. Jim Driessens.
ATHUS - 144 deelnemers: 1. Mario Ickx (Herentals) 59km in 1u30'; 2. Geoffrey Vandebrouck op 26"; 3. Gil Suray 31"; 4. Jan Soetens; 5. Jelle Vanendert; 6. Jef Van Dijk; 7. Maarten Theysmans; 8. Bjorn Traen; 9. Sven Van Den Houte; 10. Joris Claes; 11. Dieter De Meester; 12. Styn Monne; 13. Nic Ingels; 14. Piet Casteleyn; 15. Jan Dierckx. Interclubklassement: 1. Mez Team Belgium 29ptn; 2. Kortrijk Groeninge Spurters 42; 3. Koninklijke Hoboken W.A.C. 45; 4. Koninklijke Zuid Limburgse Wielerclub Sint Truiden 62; 5. Sport en Steun VZW - Leopoldsburg 63.

Masters
KONINGSHOOIKT - 17 deelnemers: 1. André T'Seyen (Noorderwijk); 2. Jan Van Hove; 3. Jos Verheyen; 4. Patrick Van Roosbroeck; 5. Victor Van Den Eynde; 6. Richard Lagasse; 7. Felix Luyten; 8. Eric Neelen; 9. Jan Engels; 10. Ludovicus Gebruers.

Cyclosportieven
KONINGSHOOIKT - 32 deelnemers: 1. Luc Van Den Broeck 84km in 1u57'; 2. John Akkermans (Ned); 3. Ronny Housen; 4. Marc Borms; 5. Erwin Bogaert; 6. x; 7. Roy Stuiten (Ned); 8. Guido Theys; 9. Tony Van Dyck; 10. Rudi Van Linden.
AUBEL - 119 deelnemers: 1. Davy Van Den Beeck de 76km in 1u 51'; 2. Jean-Michel Thimister; 3. André Pannisse; 4. Bruno Schoonbroodt; 5. Mario Garenko; 6. Bart Van Den Bossche; 7. Danny Aerts; 8. Francis Lonneux; 9. Johan Jeukmans; 10. Ronny Houssin; 11. Benoit Tassenizer; 12. Gino Colombo; 13. Jean-Pierre Tasset; 14. Philippe Dalpagne; 15. John Maertens.

Vrouwen-juniores
HAASRODE - 25 deelnemers: 1. Ine Wannijn (Kluisbergen) 40km in 1u03'; 2. Kathy Ingels; 3. Nele Van Den Bossche; 4. Corine Hierckens; 5. Sharon Vandromme; 6. Ilse Temmerman; 7. Kelly Van Eyken; 8. Siska Nemegeer; 9. Sabrina Verbraeken; 10. Lieselot Sels; 11. Séverine Villance; 12. Sophie Maes; 13. Evelien Verhaeghe; 14. Christelle Verkooyen; 15. Isabelle Strubbe.

Vrouwen-nieuwelingen
HAASRODE - 25 deelnemers: 1. Ludivine Henrion (Berloz) 35km in 55'; 2. Audrey Werner; 3. Evelyn Deforche; 4. Sarah Peeters; 5. Ellen Gevers; 6. Femke Melis; 7. Loes Sels; 8. Sofie Tenys; 9. Laure Melis; 10. Evelien Debboudt.

VWB
KEERBERGEN - CAT. A - 101 deelnemers: 1. Dirk Van Capellen (Peutie) 70km in 1u41'; 2. Philip Wouters; 3. Herman Raeymaekers; 4. Geert Sweeck; 5. Bert Dupont; 6. Pascal Moortgat; 7. Wilfried Verhagen (Nl); 8. Luc Troonbeeckx; 9. Benny Mergaerts; 10. Piet Hereygers.
KEERBERGEN - CAT. B - 42 deelnemers: 1. Luc Wuyts (Lier) 70km in 1u41'; 2. Rik Hermans; 3. Patrick Verrijckt; 4. Fred Vangenechten; 5. Ludwig Gladinez; 6. Alain Renard; 7. Frank Suys; 8. Marc Heulens; 9. Gerrit Van Roosendael; 10. Dirk Fuchs.
KEERBERGEN - CAT. C - 48 deelnemers: 1. Jozef Boschmans (Kessel) 60km in 1u28'; 2. Theo Coudyzer; 3. Johannes Taelmans; 4. Louis De Meyer; 5. Laurent Didderen; 6. Georges Eggers; 7. Jules Baeten; 8. Frans Pepermans; 9. Maurice Van Der Linden; 10. Willy Baeten.
KEERBERGEN - CAT. D - 21 deelnemers: 1. J.P. Leukemans (Wommelgem) 60km in 1u29'; 2. Marc Michiels; 3. Alois Torfs; 4. Jules Loodts; 5. Petrus Achten; 6. Jozef Van Geel; 7. Henri De Saedeleer; 8. Jos Henderickx; 9. Dietrich Schulz (D); 10. Camiel Schroyens.
SCHOONDERBUKEN - CAT. A - 78 deelnemers: 1. Jozef Mertens (Kaggevinne) 72km in 1u47'; 2. Dirk Van Capellen; 3. Sebastien Calmant (Kampioen Universitairen); 4. Gert De Proost; 5. Marc V.D. Vloet; 6. Peter Aerts; 7. Johan Bogaerts; 8. Filip Van De Velde; 9. Guido Thijs; 10. Benny Herten.
SCHOONDERBUKEN - CAT. B - 31 deelnemers: 1. André 'T Seyen (Noorderwijk) 72km in 1u48'; 2. Daniel Van Der Mieren; 3. Didi Foubert; 4.¨Patrick Verrezen; 5. Marc Heulens; 6. Alex Ackermans; 7. Luc Wuyts; 8. Rik Hermans; 9. Alain Renard; 10. Freddy Van Genechten.
SCHOONDERBUKEN - CAT. C - 54 deelnemers: 1. Jozef Boschmans (Kessel) 61km in 1u36'; 2. Martin Venninckx; 3. Georges Vonckx; 4. Chris Geerts; 5. Bert Ter Harmsel; 6. Ivan Ooms; 7. Willy Baeten; 8. Alfons Van Dijck; 9. Laurent Didderen; 10. Fernand Doms.
SCHOONDERBUKEN - CAT.D - 22 deelnemers: 1. J.P. Leukemans (Wommelgem) 61km in 1u38'; 2. Vic Van Den Eynde; 3. Marc Michiels; 4. Alois Torfs; 5. Evrard Willems; 6. Camiel Schroyens; 7. Jules Loodts; 8. Johny Heymans; 9. Marcel V.D. Reyt; 10. Rik De Saedeleer.
Nu in het nieuws