Vierde (Copy)

Vierde A
BR>Olympic 3
Kalmthout 3
Doelpunten: 2' Vereycken 1-0, 23' Steyaert 1-1, 25' Cantrain 1-2, 40' Peeters 1-3, 53' De Bel 2-3, 87' Provo 3-3.
Boechout 2
FC Antwerpen 2
Doelpunten: 10' Schoenaerts 0-1, 38' Beauquesne 0-2, 85' De Smet 1-2, 86' Collier 2-2.
Stabroek 0
Schelle 3
Doelpunten: Fanal 0-1, 0-2, Vereycken 0-3.
Achterbroek 0
FC Turk sport 1
Doelpunt: 10' Sener Hakan.
Bezemheide 1
Horendonk 4
Doelpunten: 2' De Hert 0-1, 31' Jaspers 0-2, 44' Moro Omar 1-2, 58' Elst 1-3, 66' Jaspers 1-4.
Maccabi 1
Heibos 1
Doelpunten: 10' Dockx 0-1, 92' Defoort 1-1.

Vierde B
Heffen 2
Hingene 2
Doelpunten: 4' Bastiaens 1-0, 46' Bastiaens 2-0, 57' Croes 2-1, 63' Piessens 2-2.
VV Leest 0
St.Amands 2
Doelpunten: 34' Robin Maerivoet 0-1, 55' Robin Maerivoet 0-2.
Lippelo 2
Blaasveld 4
Doelpunten: 28' Jan Bevers 0-1, 37' Gaspard 1-1, 50' Verschueren 1-2, 61' Verschueren 1-3, 84' Coppens 2-3, 89' Tom De Raeymaecker 2-4.
Pasbrug 1
SC Mechelen 1
Doelpunten: 46' Devroe 1-0, 61' Van Velthoven 1-1.
Wintam 0
Peulis 0
Heindonk 0
Reet 1
Doelpunt: 55' Wim Peeters 0-1.
Nielse 3
JCC Nekkerspoel 0
Doelpunten: 12' Persoons 1-0, 60' Van Goubergen (strafschop) 2-0, 76' Collier 3-0.

Vierde C
Hooikt 0
Wechelderzande 0
Wiekevorst 2
Westmeerbeek 0
Doelpunten: 40' Verstrepen 1-0, 51' Peeters 2-0.
SKS Herentals 3
Immer Voort 0
Doelpunten: 35' Vissers 1-0, 47' Vissers 2-0, 50' Vissers 3-0.
Blauberg 1
Zoerle 0
Doelpunt: 15' Daems 1-0.
Ramsel 3
Hezewijk 1
Doelpunten: 8' Cannaerts 1-0, 50' Verbraecken 2-0, 55' Van den Bergh 3-0, 68' Teurfs 3-1.
Emblem 2
Kessel FC 0
Doelpunten: 65' Vercammen 1-0, 90' Geluykens 2-0.
Massenhoven 0
FCM Hallaar 4
Doelpunten: 9' Saliën 0-1, 19' Goossens 0-2, 40' Saliën 0-3, 64' Goossens 0-4

vierde D
Netegalm 1
Vrij Arendonk 6
Doelpunten: 2' Van der Loop 0-1, 10' Van der Loop 0-2 (strafschop), 15' Nijs 0-3, 20' Bruyndonckx 0-4, 28' Nijs 0-5, 53' Van Weert 1-5 (strafschop), 72' La Torre 1-6 plus kampioenstitel.
Alberta 1
Achter Olen 1
Doelpunten: 30' Vervoort 0-1, 81' Dergent 1-1.
Larum 2
Berg en Dal 4
Doelpunten: 8' Goos 0-1, 50' Stessens 0-2, 72' Stesses 0-3, 78' Bellinckx 0-4; 86' Wim Voet 1-4, 88' Van Laer 2-4.
Olmen 0
Molenkring 1
Doelpunt: 48' Verborgt 0-1.
Wortel 6
Schoor 1
Doelpunten: 4', 8' en 40' 3-0 Snoeys, 41' Dave Verschueren 4-0, 68' Wim Braspenning 5-0, 75' Snoeys 6-0, 88' Wuyts 6-1.
Weelde 10
Heibloem 1
Doelpunten: 4' Noyens 1-0, 19' Bastianen 2-0, 30' en 32' Noyens 3-0 en 4-0, 36' Baeyens 5-0, 47' Van Nijlen 6-0 (strafschop), 54' Van Opstal 6-1; 61' Hoefnaegels 7-1, 65' Bastianen 8-1, 83' en 86' Noyens 9-1 en 10-1.
HIH Turnhout 2
Oosterlo 2
Doelpunten: 20' Evrard 1-0, 45' Nijs 1-1, 62' Nijs 1-2, 73' Smolderen 2-2.

.

Nu in het nieuws