C10 S32 Uit restsport a tem rug

Autosport
BR>Rally van Portugal
Vierde manche wereldkampioenshap: de stand: 1. Richard Burns/Robert Reid (GBr/Subaru Impreza WRC) in 4u34.00.0; 2. Marcus Grönholm/Timo Rautiainen (Fin/Peugeot 206 WRC) op 6.5; 3. Carlos Sainz/Luis Moya (Spa/Ford Focus WRC) 2:09.2; 4. Harri Rovanpera/Risto Pietlänen (Fin/Toyota Corolla WRC) 3:18.2; 5. François Delecour/Daniel Grataloup (Fra/Peugeot 206 WRC) 4:06.3; 6. Freddy Loix/Sven Smeets (Mitsubishi Carisma GT) 7:28.9; 7. Markko Martin/Michael Park (Est-GBr/Toyota Corolla WRC) 7:41.6; 8. Armin Schwarz/Manfred Hiemer (Dui/Skoda Octavia WRC) 7:47.4; 9. Toni Gardemeister/Paavo Likander (Fin/SEAT Cordoba WRC) 8:24.2; 10. Didier Auriol/Denis Giraudet (Fra/SEAT Cordoba WRC) 12:38.0. WK-stand piloten na vier manches: 1. Richard Burns (GBr) 22 ptn; 2. Tommi Makinen (Fin) 16, Marcus Grönholm (Fin) 16; 4. Carlos Sainz (Spa) 13; 5. Juha Kankkunen (Fin) 11; 6. Colin McRae (GBr) 4; Didier Auriol (Fra) 4; 8. Toni Gardemeister (Fin) 3; Thomas Radström (Zwe) 3, Harri Rovanpera (Fin) 3; 11. Bruno Thiry (BEL) 2, Peter Solberg (Nor) 2, François Delecour (Fra) 2, Freddy Loix 2; 15. Toshihiro Arai (Jap) 1. WK-stand Constructeurs: 1. Subaru 35 ptn; 2. Mitsubishi 20, Peugeot 20; 3. Ford 17; 5. SEAT 7; 6. Skoda 5.
Dinant
50ste "Circuit des Ardennes": 1. Theunissen-Mombaerts (Ned/Toyota Corolla WRC); 2. Kusaj-Gorski (Pol/Toyota Corolla WRC) op 0:01; 3. Viaene-Meert (Subaru Impreza WRC) 0:07; 4. Cols-Gérard (Mitsubishi Lancer Gr. N) 0:26; 5. Gaban-Chevalier (Citroën Saxo Kit Car) 0:28; 6. Duval-Brissart (Mitsubishi Lancer Gr. N) 0:39; 7. Snaet-Snaet (Mitsubishi Lancer Gr. N) 0:52; 8. Tsjoen-Vergalle (Mitsubishi Lancer Gr. N) 0:58; 9. Bouche-Delmelle (Citroën Saxo Kit-car) 1:14; 10. Broekaert-Genten (Ford Escort Coswordth) 1:15.
12 uren van Sebring
Eindstand: 1. Biela-Pirro-Kristensen (Dui/Ita/Den) Audi R8 360 rondes; 2. Capello-Alboreto-McNish (Ita/Ita/GB) Audi R8 dezelfde ronde; 3. Lehto-Muller (Fin/Dui) BMW V12 op 1 ronde; 4. Auberlen-Soper-Gounon (VS/G-B/Fra) BMW V12 2 rondes; 5. Theys-Lienhard-Baldi (Zwi/Ita) Ferrari 333SP op 23; 6. Taylor-Angelelli-Van de Poele (VS/Ita/BEL) Cadillac op 29; 7. Beretta-Wendlinger-Dupuy (Fra/Oos/Fra) Dodge Viper 35; 8. Archer-Duez-Donohue (VS/Fra/VS) Dodge Viper 35.
Ford Ka Rally Cup
Eindstand, 37 geklasseerden: 1. Theunissen-Mombaerts (Toyota Corolla WRC A8) in 2u27:03; 2. Cols-Gérard (Mitsubishi Lancer Evo 6 N4) 1e Gr. N. op 0:39; 3. Viaene-Meert (Subaru Impreza WRC A8) op 1:08; 4. Duval-Brissart (Mitsubishi Lancer vo5 N4) op 1:28; 5. Snaet-Snaet (Mitsubishi Lancer Evo 6 N4) op 5:41; 6. Broekaert-Genten (Ford Escort Cosworth A8) op 6:22; 7. André-Borremans (Mitsubishi Lancer Evo6 N4) op 8:09; 8. Bouche-Delmelle (Citroen Saxo Kit-Car A6) 1ers F2 Gr.A op 8:23; 9. Mondron-Macq (Subaru Impreza GT A8) op 15:47; 10. Sterckx-Lopes (Mitsubishi Lancer Evo5 N4) op 6:18. Kampioenschap (officieus): 1. Cols; 63 ptn; 2. Theunissen 62 ptn; 3. Viaene 50 ptn. RACB-KACB Junior- kampioenschap (officieus): 1. Vancampenhoudt 40 ptn 2. Croes 38 ptn; 3. Vanneste 36 ptn; 4. Petitjean 20.
Badminton
Wetteren
Mannen, enkel: poulefinale: Patrick Coppens (Flying Shuttles) - Pat Sey 1(-4 en 15-5. Eindstand: 1. Patrick Coppens; 2. Pat Sey; 3. Benjamin Verhellen. Dubbel: Finale: Coppens-Verhellen - Wouter en Pieter Naert 15-5 en 15-8;
Vrouwen, enkel: poulefinale: Sofie De Vos (Roeselare) - Christel De Donder 6-11, 11-6 en 11-3. Eindstand: 1. Sofie De Vos; 2. Christel De Donder; 3. Fran Dubois. Dubbel: poulefinale: Brisau-Dubois - De Donder-De Vos 15-5 en 15-8. Eindstand: 1. Anneke Brisau-Fran Dubois; 2. Christel De Donder-Sofie De vos; 3. Caroline Coppieters-Ruth De Loof.
Gemengd, dubbel: poulefinale: Sey-Brisau - Coppens-Dubois 15-13, 4-15 en 15-11. Eindstand: 1. Pat Sey-Anneke Brisau; 2. Patrick Coppens-Fran Dubois; 3. Wim Van Moeseke-Sabine De Vos.
Basketbal
NBA
Indiana Pacers - Houston Rockets 111-102; Philadelphia Sixers - Utah Jazz 99-97; Toronto Raptors - Orlando Magic 95-91; Atlanta Hawks - Boston Celtics 90-114; Charlotte Hornets - New York Knicks 99-118; Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 82-110; Chicago Bulls - Golden State Warriors 92-95; Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 87-114; Vancouver Grizzlies - Phoenix Suns 86-101; New Jersey Nets - Milwaukee Bucks 92-90 (na verlenging); Indiana Pacers - Charlotte Hornets 113-99; Washington Wizards - Chicago Bulls 101-88; Cleveland Cavaliers - Miami Heat 90-92 (na verlenging); Dallas Mavericks - Boston Celtics 99-104; San Antonio Spurs - Denver Nuggets 102-82; Seattle SuperSonics - Portland Trail Blazers 96-97; Los Angeles Clippers - Sacramento Kings 83-104. De stand: gewonnen, verloren, winstpercentage: Eastern Conference, Atlantic Division: Miami 42 23 .646; New York 40 24 .625; Philadelphia 36 28 .563; Orlando 31 35 .470; Boston 30 36 .455; New Jersey 28 36 .438; Washington 22 45 .328. Central Division: Indiana 46 21 .687; Toronto 38 26 .594; Charlotte 35 30 .538; Detroit 32 32 .500; Milwaukee 31 35 .470; Cleveland 25 40 .385; Atlanta 24 40 .375; Chicago 13 52 .200. Western Conference, Midwest Division: Utah 43 21 .672; San Antonio 42 24 .636; Minnesota 38 26 .594; Dallas 27 38 .415; Denver 27 39 .409; Houston 24 41 .369; Vancouver 18 48 .273. Pacific Division: x-LA Lakers 54 12 .818; x-Portland 50 16 .758; Phoenix 41 23 .641; Seattle 40 27 .597; Sacramento 38 27 .585; Golden State 17 48 .262; LA Clippers 14 53 .209 (x = geplaatst voor de playoff).
Biatlon
Khanty Mansiysk
Eindstand na vier wedstrijden: 1. Galina Koukleva (Rus) 77 punten; 2. Olena Petrova (Oek) 72; 3. Magdalena Forsberg (Zwe) 68; 4. Martina Zellner (Dui) 66; 5. Andrea Henkel (Dui) 65; 6. Svetlana Ichmouratova (Rus) 62; 7. Corinne Niogret (Fra) 59; 8. Olena Zubrilova (Oek) 57; 9. Katrin Apel (Dui) 55; 10.Liv Grete Skjelbreid (Noo) 52.
Biljarten
Turnhout
Drieband V.E.S.: punten, beurten, gemiddelde, reeks: J. Philipoom 40 16 2,500 11 - G. Hendrickx 10 15 0,666 2; E. Leppens 40 36 1,111 8 - M. Spoormans 34 36 0,944 4; E. Leppens 40 17 2,350 10 - J. Philipoom 21 17 1,235 5; E. Merkckx 40 29 1,379 10 - R. Brants 24 28 0,857 4; F. Forton 40 28 1,428 5 - P. Van Brabandt 16 27 0,592 3; F. Forton 40 44 0,909 5 - E. Merckx 38 44 0,863 5. Halve finales: Eddy Leppens 40 24 1,666 7 - Peter Bracke 15 23 0,652 3; Francis Forton 40 37 1,081 5 - Johan Claessen 32 36 0,888 9. Om de 3e plaats: P. Bracke 25 19 1,315 4 - J. Claessen 18 18 1,000 3. Finale: E. Leppens 34 33 1,212 5 F. Forton 40 33 1,030 8.
Bowling
Kampioenschap
Ereklasse: Bow 1 Pieters Proshop - Tragel Sport 1 Martle 3014-2888 6 2; Yak Pit Bow LVD - Bow 2 Pieters ProShop 3260-2939 8 0; Cordial 1 - Eur Building Imp.-Valcke 2970-2732 8 0; ALI 1 AMF-Schrijvers - Bow 3 Pieters-ProShop 3223-2827 8 0; ZON 1 Bowl. Champion - Cordial 2 2730-2653 6 2; Berkerijs 1 - PRO 1 Filet d'Anvers 2984-3193 2 6; EUR BSO-Morres Meubel - Delen's GTC 3110-3043 6 2. Klassement: 1. Bow 1 Pieters ProShop 20 63067 127; 2. ZON 1 Bowl. Champion 21 61886 115; 3. ALI 1 AMF Schrijvers 20 61966 112; 4. EUR BSO-Morres Meubel 21 64422 104; 5. Berkerijs 1 21 62662 90; 6. Tragel Sport 1 Martie 21 62580 90; 7. PRO 1 Filet d'Anvers 21 61054 85; 8. Delen's G.T.C. 21 60403 84; 9. Cordial 1 21 61833 76; 10. YAK Pit Bow LVD 21 61983 75; 11. EUR Building Imp-Valcke 21 61534 67; 12. Cordial 2 21 59958 54; 13. BOW 2 Pieters ProShop 21 60573 46; 14. BOW 3 Pieters ProShop 21 61036 43.
1A: DEE Alu-PVC Antoine - Bassins 1 St-Barbe 2718-2801 0 8; Spoor Sobrie - Leader 1 2902-3060 4 4; LCB 3 Gilly Meubles - ALX Du Parc H.VL. 2637-2824 2 6; CB 2 - Yaka 2 2875-2764 6 2; Bowlmaster 4 - Tournai BBL 2958-2695 8 0; Flint Pizza Alvolo - CBS 1 Ets Pierard 2918-2623 8 0; ALX Dyor De Sutt. - MOU Chapelle BASF 2874-2897 2 6.
1B: ALS 1 Renovite - Scorpion Pauwels 2807-2830 4 4; LEU Le Moniteur - Antwerp 1 2752-2502 8 0; STT 1 Amfora - Brabo 1 2920-3046 2 6; Libertas VD Merlen - TRE 1 ABB Van Moer 2596-2769 2 6; ETM Empea - ZON 2 Bowl. Champion 2742-2735 4 4; ESP 1 Sonorus - Eur Dakwerken De Laet 2868-3108 0 8; NAC Fecidi BIB - ILB 1 2624-2600 6 2.
2A: GEN Bouw. G. Cornelis - Yak 3 Sarl Leone 3070-2770 8 0; Oostende 1 VP-Mutoh - Martens-Matrijzen 1 2585-2513 6 2; PON Argenta G. Pollier - Euro City 1 2862-2715 6 2; GEN Desmet-Buysschaert - Gen Patis. E. Houben 2874-2761 6 2; Donk's Club Deva - Vehent Everwood 2 2726-2785 2 6; Bockor Vitralux - Strike 1 Isoform 2522-2545 2 6; Zuidpand 1 Declercq - Mouscron Riga 2742-2854 2 6.
2B: Ber Wuitens - Namur ID Construction 2621-2518 6 2; TRA 2 Coessens - Leader 2 2536-2505 6 2; Cordial 3 Nobel - Cordial 4 3008-2766 8 0; BAS 2 Grande Muraille - Outsiders 3200-2596 8 0; Center 1 - BOW 5 Kenwood 2766-2665 6 2; De Kat Bouwond. VHW - Flint Axono 2637-2567 6 2; Anderlecht - Cordial 5 BH Team 2734-2763 2 6.
2C: Bubo 1 Euro Vision - ILB 2 Serrurerie Immel 2527-2615 2 6; ILB 3 - Bubo 2 2788-2596 8 0; STT 3 Amfora - MAA 1 CET Benelux 2574-2646 2 6; Jerom Jacobs - STT Radson/Poly-Color 2729-2591 8 0; ZON Dranken Marlou - Zenith 1 2717-2611 8 0; NAC Volders - NAC Arroba Bondstreet 2753-2736 6 2; Acro 1 - MAA 3 Milissen 2643-2536 6 2.
2D: MET 1 - GOL Johnson Pump 2681-2673 6 2; Turnhout Brunswick - Keiheuvel 1 2767-2731 6 2; Speelberg De Ceuster - Euro AGM 2563-2598 4 4; Delen's Gisso - Speelberg Roland 2647-2677 2 6; CRO 1 - UFA 1 Best Repair 2868-2699 6 2; Mechelen 1 - Eagles 1 Harmonies 2491-2136 8 0; Euro Van Der Wilt - RUB 1 Hoegaarden Cafe 2862-2748 6 2.
3A: Westhoek 1 VDW - Spoor Asiabel 2872-2550 8 0; ART Govan - Medro 1 3068-2879 6 2; Thémis 1 - ALI 3 Chauffage Corne 2944-2878 6 2; Turbo 1 Brugge - Castle 1 Bockor 2687-2683 4 4 S/S 1; New Castel - ART Veneziana 2461-2779 0 8; GRA The Zone - 't Zwin 1 2642-2584 5 3; ALI 2 Opel Vanneste - BRU 1 Bras 2944-2467 8 0.
3B: Goldstar - ART ABC Rent 2546-2416 6 2; ALX Con Spanien - TRA 3 Valckenier 2532-1934 8 0; PON Rest. Vlasschaerd - Ronse 1 Mornie Esso 2487-2406 6 2; Trevpunt - Gebo Merlijn 2862-2867 2 6; Wase Rest. Saeftinghe - Center 2 Tirolerhof NM; Aalst 2 Afinas - Aalst 1 Starwash 2758-2522 8 0; Ronse 2 Mannheimer - Gen Carr. F. Eeckhout 2511-2524 2 6.
3C: Cordial 9 Capuzzimati - ESP 2 Grande Ecluse 2518-2770 0 8; Namur Papy's - Cordial 8 MCI 2561-2824 0 8; Flint Mons ProShop - BAS 3 Serriez Toyota 2711-2694 6 2; Cordial 6 Laurenty - Cordial 7 Bouvy Motor 2637-2854 0 8 CRO 2; Fina - Tou Assur. Fédérales 2692-2568 6 2 CBS 3; Sambreville - CBS 2 Sambreville 2626-2491 8 0; Bassins 4 Breitex - LCB 5 Relax 2649-2738 0 8.
3D: TRE 2 Nissan Peeters - LEU Romance Karaoke 2657-2402 8 0; Nagari 2 Service Loca - TRE 3 Honda UD Wilde 2531-2880 0 8; Brussels Bowlers 1 - ILB 4 Boul Proumen 2480-2803 0 8; Bowling Stones 1 - Amboc 2 2653-2513 8 0; BOW 6 Traiteur Francis - BKI 1 Exp. R. Vandevin 2473-2675 0 8; PRC 1 Red Devil's - Berkerijs 5 2476-2727 0 8; ILB 5 Old Club - Zenith 3 2593-2773 0 8.
3E: DEE Plasthof Derbigum - Bruxelles 1 2424-2528 2 6; ESP 3 Peugeot Meiser - Van Den Hooff 1 2735-2587 8 0; BOW 9 Kenwood - Crosly Postboys 2 2442-2502 2 6; RIC Brasserie Antoine - Bowlmaster 7 2754-3004 2 6; BTB-Cobra's 1 Menderes - BOW 8 Citibank 2665-2518 6 2; RSQ 1 - Goldfingers 2 2818-2706 6 2; Crosly Postboys 3 - CCB 1 2842-2495 8 0.
3F: BLS Wijns - BLB 1 Wouters Snoeiwerk 2576-2757 2 6; ZON Verz. Mertens Genk - BLS LBW Bertrand 2547-2774 0 8; Verbeeck Bloemen Mady - NAC Concap 2539-2379 8 0; MAA 2 Budgetslager - STT 4 Autoglascenter 2523-2722 0 8; SPG 1 Pelsers Gebr. - ZON 3 Bowl. Champion 2605-2562 8 0; Oly Tower - Oly Maessen 2471-2546 2 6; MAA 4 HD - Teuten 2 Drisag 2456-2620 0 8;
3G: EUR R/R Engineering - Turnhout Sfinx 2717-2657 6 2; Bubo 3 Verz. Huysmans - Euro Pacauto 2763-2557 8 0; Speelberg Rijmenants - Brabo Adec 2602-2491 6 2; Euro XL - Speelberg Stephani 2715-2586 6 2; Het Ven 2 Duvel - KBV 1 Sportvriend 2459-2460 4 4; Eden Verzekering Tari - Eden CMC Telecom 2608-2631 2 6; PIN 3 Devis - LIB Nutri Searches 2691-2664 4 4.
3H: EUR Hudiko-VD Abeele - PRO 3 Heavy IS 2688-2708 2 6; Pro Bowl 2 - Euro BC Pro Shop 2806-2850 8 0; Speelberg 5 - Pin 4 Denicol 2439-2329 6 2; ASL Magic Lions - Crosly Postboys BIB 2313-2706 0 8; MET 3 - Libertas Coni-Roos 2521-2562 2 6; Winna 1 - Mechelen 3 2599-2577 6 2; Pin 1 Keoon - UFA 2 Omnitech 2654-2593 6 2.
Golf
Orlando
Stand na derde ronde: 1. T. Woods (VS) 200=69-64-67; 2. D. Love III (VS) 202=72-67-63; 3. M. Weir (Can) 206=70-64-72; 4. N. Lancaster (VS) 207=70-68-69; 5. S. Cink (VS) 208=71-67-70, S. Kendall (VS) 208=70-67-71.
Madeira Island Open
Eindstand: 1. N. Fasth (Zwe) 207; 2. R. Drummond (Sch) 209, M. Davis (Eng) 209, R. Johnson (Zwe) 209; 5. J. Bickerton (Eng) 210, R. Sjoberg (Zwe) 210; 7. B. Dredge (Aus) 211, D. Lynn (Eng) 211, M. Brier (Oos) 211, T. Gogele (Dui) 211.
Handbal
Beker van België
MANNEN
8ste finales:
Sasja Z.-Beyne 15-24, Neerpelt-Eynatten 19-23, Ajax Lebbeke-Haachtse 34-23, Hasselt-Ren.Montegnée 35-16, Villers-Ath.Montegnée 38-19, Wezet-Denderbelle 32-23, Tongeren-Asek 27-20, DB.Gent-Eupen 23-26.
VROUWEN
8ste finales:
Sasja-Meeuwen 23-22, Uilenspiegel-In. Hasselt 4-34, Ottignies-Raeren 21-8, Eynatten-Wezet 15-16, Neerpelt-Herstal 47-5, Hechtel-Melveren 19-10, ASEK-Flemalle 17-12, Villers-Middelkerke 14-22.
Hockey
Olympische kwalificatietoernooi
Eindronde: Om de 7de plaats: Argentinie - Japan 1-0. Om de 5de plaats: Groot-Brittannie - Maleisie 2-1. Troosting: Nieuw-Zeeland - Wit-Rusland 6-3; België - Zwitserland 6-1.
Motorcross
MCB-BLB in Pamel
Junioren 125cc: C-reeksen: Vandekerkhove en Verhulst. Eindstand: 1. Verhulst 4 ptn; 2. Six 3; 3. Vandekerkhove 6. B-reeksen: Vanderbeken (2). Eindstand: 1. Vanderbeken 2 ptn; 2. Lowie 5; 3. Fruytier 7. A-reeksen: Collet en Ottevaere. Eindstand: 1. Collet 6 ptn; 2. Verbauwhede 7; 3. Van Rooy 10. Junioren 250cc: C-reeksen: Vanlaere (2). Eindstand: 1. Vanlaere 2 ptn; 2. Plavie 6; 3. Ërsyn 7. B-reeksen: Ryckaert (2). Eindstand: 1. Ryckaert 2 ptn; 2. Dekkers 7; 3. Meyvaert 7. A-reeksen: Vandenbranden (2). Eindstand: 1. Vandenbranden 2 ptn; 2. Van Duyssen 5; 3. Debaere 25. Junioren 500cc: B-reeksen: Thomas (2). Eindstand: 1. Thomas 18 ptn; 2. Huylenbroeck 21; 3. Deryck 25. A-reeksen: Schepens en Mariman. Eindstand: 1. Schepens 3 ptn; 2. Mariman 3; 3. Lattrez 6. Specialen: Reeksen: Descamps (2). Eindstand: 1. Descamps 2 ptn; 2. Verbrugge 4; 3. Ronquin 6. Nationalen: Reeksen: Van Tatenhove (2). Eindstand: 1. Van Tatenhove 2 ptn; 2. Baetens 5; 3. Allaert 8. Masters: Reeksen: Gysels (2). Eindstand: 1. Gysels 2 ptn; 2. Loos 5; 3. Borret 8. Inters 125cc: Reeksen: Van Asten en Tack. Eindstand A: 1. Tack 3 ptn; 2. Sirriez 5; 3. Botte 9. Eindstand B: 1. Stockmans 21 ptn; 2. Gysel 29; 3. Van Kerrebrouck 34. Inters A en B: Reeksen: Descamps (2). Eindstand A: 1. Descamps 2 ptn; 2. Gabriel 5; 3. Paepe 6. Eindstand B: 1. Seymortier 24 ptn; 2. Albrecht 27; 3. Regheere 30. Zijspannen: Reeksen: Vanhoutte-Mallefroy (2). Eindstand A: 1. Vanhoutte-Mallefroy 2 ptn; 2. Verbrugge-Verbrugge 8; 3. Nuydts-Defeyter 8. Eindstand B: 1. Mattheus-Goossens 7 ptn; 2. Goethals-Decloedt 14; 3. Van Rooy-Van Rooy 18. Zijspannen viertakt: Reeksen: Hendrickx en Van Vaerenbergh. Eindstand: 1. Hendrickx-Van Vaerenbergh 22 ptn; 2. Hendrickx-Van rompay 29; 3. Hendrick-Verberck.
Motorsport
GP Zuid-Afrika
500 cc: 1. Garry McCoy (Aus/Yamaha) 45:38.775; 2. Carlos Checa (Spa/Yamaha) 45:39.141; 3. Loris Capirossi (Ita/Honda) 45:40.365; 4. Alex Barros (Bra/Honda) 45:48.520; 5. Alex Criville (Spa/Honda) 45:49.028; 6. Kenny Roberts (VSt/Suzuki) 45:64.628; 7. Norick Abe (Jap/Yamaha) 46:03.003; 8. Nobuatsu Aoki (Jap/Suzuki) 46:05.494; 9. Regis Laconi (Fra/Yamaha) 46:15.006; 10. Jurgen van den Goorbergh (Ned/Honda) 46:16.388. WK-stand 500 cc na 1ste reeks: 1. Garry McCoy (Aus) 25 ptn; 2. Carlos Checa (Spa) 20; 3. Loris Capirossi (Ita) 16; 4. Alex Barros (Bra) 13; 5. Alex Criville (Spa) 11; 6. Kenny Roberts (VSt) 10; 7. Norick Abe (Jap) 9; 8. Nobuatsu Aoki (Jap) 8; 9. Régis Laconi (Fra) 7; 10. Jurgen van den Goorbergh (Ned) 6.
250 cc: 1. Shinya Nakano (Jap/Yamaha) 42:34.085; 2. Daijiro Katoh (Jap/Honda) 42:34.960; 3. Tohru Ukawa (Jap/Honda) 42:47.898; 4. Olivier Jacque (Fra/Yamaha) 43:04.772; 5. Anthony West (Aus/Honda) 43:21.706; 6. Franco Battaini (Ita/Aprilia) 43:21.790; 7. Ralf Waldmann (Dui/Aprilia) 43:32.306; 8. Sebastian Porto (Arg/Yamaha) 43:36.278; 9. Jason Vincent (G-B/Honda) 43:41.817; 10. Naoki Matsudo (Jap/Yamaha) 43:43.384. WK-stand 250cc na 1ste reeks: 1. Shinya Nakano (Jap) 25 ptn; 2. Daijiro Katoh (Jap) 20; 3. Tohru Ukawa (Jap) 16; 4. Olivier Jacque (Fra) 13; 5. Anthony West (Aus) 11; 6. Franco Battaini (Ita) 10; 7. Ralf Waldmann (Dui) 9; 8. Sebastian Porto (Arg) 8; 9. Jason Vincent (G-B) 7; 10. Naoki Matsudo (Jap) 6.
125 cc: 1. Arnaud Vincent (Fra/Aprilia) 41:35.310; 2. Mirko Giansanti (Ita/Honda) 41:37.247; 3. Emilio Alzamora (Spa/Honda) 41:37.367; 4. Roberto Locatelli (Ita/Aprilia) 41:37.672; 5. Norboru Ueda (Jap/Honda) 41:39.876; 6. Steve Jenkner (Dui/Honda) 41:46.383; 7. Gianluigi Scalvini (Ita/Aprilia) 41:46.497; 8. Ivan Goi (Ita/Honda) 41:46.814; 9. Masao Azuma (Jap/Honda) 42:13.033; 10. Gino Borsoi (Ita/Aprilia) 42:15.129. WK-stand 125 cc na 1ste reeks: 1. Arnaud Vincent (Fra/Aprilia) 25 ptn; 2. Mirko Giansanti (Ita/Honda) 20; 3. Emilio Alzamora (Spa/Honda) 16; 4. Roberto Locatelli (Ita/Aprilia) 13; 5. Norboru Ueda (Jap/Honda) 11; 6. Steve Jenkner (Dui/Honda) 10; 7. Gianluigi Scalvini (Ita/Aprilia) 9; 8. Ivan Goi (Ita/Honda) 8; 9. Masao Azuma (Jap/Honda) 7; 10. Gino Borsoi (Ita/Aprilia) 6.
GP van Frankrijk zijspannen
Eerste manche: 1. Barat/Bellaud (Fra) EML/MTH, 2. Söderqvist/Sylwan (Zwe) EML/MTH, 3. Sergis/Van Mill (Let/Ned) BSU/MTH, 4. Kaurit/Laksberg (Est) Ayr/MTH, 5. Steegmans/Verbrugge EML/Zabel, 6. Schoch/Schlapfer (Zwi) VMC/Yamaha. Tweede manche: 1. Weinmann/Weinmann (Dui) EML/MTH, 2. Wenninger/Van de Wiel (Dui/Ned) Ayr/MTH, 3. Kaurit/Laksberg,4. Sergis/Van Mill, 5. Korjus/Jakk (Est) Ayr/MTH, 6. Schoch/Schlapfer. WK stand: 1. Barat/Ballaud 29, 3. Sergis/Van Mill, Kaurit/Laksberg 28, 4. Weinmann/Weinmann 27, 5. Wenninger/Van de Wiel 25, 6. Schoch/Schlapfer 20.
Mountainbike
Bombaye
1ste manche Belgian Cup
Eliterenners zonder contract en beloften:
1. Marcel HELLER (Zwi); 2. Patrick Trevisan; 3. Thomas Bonne (Den); 4. Peter Van den Abbeele; 5. Davy Coenen; 6. Jurgen Van den Driessche; 7. Bas Peters (Ned); 8. David Romischer; 9. David Hankart; 10. Thijs Al (Ned); 11. Patrick Tolhoek (Ned); 12. Geoffrey Maes; 13. Philip Kessler (Zwi); 14. Dirk Van Wassenhove; 15. Marcel Hesseling (Ned); 16. Martijn Achtereekte (Ned); 17. Ken Hermans; 18. Arne Broekmans; 19. Lionel Syne; 20. Dirk Van de Perre. Juniores: 1. Damien BYNENS (Juprelle); 2. Matthys Wagenaar (Ned); 3. Arnaud Minguet; 4. Paul van Holst (Ned); 5. Johan Van Winnendael. Nieuwelingen: 1. Joeri WANNYN (Kluisbergen); 2. Marc Nellen (Ned); 3. Dominique Cornu; 4. Brice Vansteeland; 5. Melvin Legros. Masters 1: 1. Jean-Michel HATRIVAL (Fra); 2. Luc Michiels; 3. Luc Vangenechten; 4. Danny Flies; 5. Alain De Munter. Masters 2: 1. Patrick MEERSCHAERT (Sint-Gillis-Waas); 2. Herman Linden; 3. Willy Moons; 4. Dominique De Groote; 5. Armand Van Och. Vrouwen: 1. Carine DORLAND (Ned); 2. Lory Laroy; 3. Hilde Quintens; 4. Marlies Rotteveel (Ned); 5. Carine Van Aertselaere.
Wachtebeke
Categorie A: 1. Kurt DE VUYST (Massemen); 2. Jo Maes; 3. Gunther Sterck; 4. Geert Van Impe; 5. Filip Vanlunter; 6. Jeroen Van Peteghem; 7. Olivier Vaerewijck; 8. Kris Coppens; 9. Angelo Winne; 10. Marc Hayen.
Categorie B: 1. Martin MARLIER (Kruishoutem); 2. Tom Segers; 3. Patrick Flies; 4. Bert Janssens; 5. Dirk Van der Wille; 6. Lieven Stuer; 7. Serge Van Assche; 8. Peter Van de Voorde; 9. Guido Verhaegen; 10. Luk Neys.

Noorse ski
WB in Santa Caterina
MANNEN
10km langlaufen:
1. Samppa Lajunen (Fin) 45:42,1 minuten; 2. Kenji Ogiwara (Jap) op 34,3 sec; 3. Lars Andreas Oestvik (Noo) 45,9; 4. Alexej Fadejev (Rus) 54,7; 5. Bjarte Engen Vik (Noo) 1:25,9; 6. David Kreiner (Oos) 1:31,5; 7. Kristian Hammer (Noo) 1:45,3; 8. Todd Lodwick (VSt) 1:49,0; 9. Jouni Kaitainen (Fin) 2:08,5; 10. Felix Gottwald (Oos) 2:12,5. Eindstand WB: 1. Lajunen 2175 punten; 2. Viko 1990; 3. Ladislav Rygl (Tsj) 1274; 4. Lodwick 1138; 5. Ackermann 1100; 6. Ogiwara 1076; 7. Gottwald 1020; 8. Mario Stecher (Oos) 955; 9. Hannu Manninen (Fin) 898; 10. Jari Mantila (Fin).
15 km vrije stijl: 1. Jari Isometsae (Fin) 1:04:10.7; 2. Johann Muehlegg (Spa) 1:04:12.8; 3. Per Elofsson (Zwe) 1:04:22.3; 4. Vincent Vittoz (Fra) 1:04:29.2; 5. Rene Sommerfeldt (Dui) 1:04:35.3; 6. Janne Immonen (Fin) 1:04:44.2; 7. Achim Walcher (Oos) 1:04:50.2; 8. Gerhard Urain (Oos) 1:04:58.3; 9. Alexei Prokurorov (Rus) 1:05:12.2; 10. Ivan Batory (Slk) 1:05:13.8. Eindstand WB: 1. Muehlegg 948 punten; 2. Isometsae 708; 3. Odd-Bjorn Hjelmeset (Noo) 586; 4. Elofsson 536; 5. Thomas Alsgaard (Noo) 461; 6. Fabio Maj (Ita) 401; 7. Stephan Kunz (Lie) 378; 8. Espen Bjervig (Noo) 371; 9. Michail Botvinov (Oos) 362; 10. Cristian Zorzi (Ita) 359.
VROUWEN
WB Langlauf: 10 km achtervolging:
1. Julia Tchepalova (Rus), de 10 km in 27:31.8; 2. Stefania Belmondo (Ita) op 0.5; 3. Kaisa Varis (Fin) 52.8; 4. Olga Danilova (Rus) 1:09.6; 5. Nina Gavriliuk (Rus) 1:15.0; 6. Kristina Smigun (Est) 1:17.7; 7. Olga Savialova (Rus) 1:25.0; 8. Bente Martinsen (Noo) 1:34.5; 9. Irina Skladneva (Rus) 1:48.9; 10. Gabriella Paruzzi (Ita) 2:00.9. Eindstand WB: 1. Bente Martinsen (Noo) 1176 punten; 2. Kristina Smigun (Est) 1165; 3. Larissa Lazutina (Rus) 1008; 4. Olga Danilova (Rus) 880; 5. Nina Gavriliuk (Rus) 857; 6. Stefania Belmondo (Ita) 820; 7. Julia Tchepalova (Rus) 712; 8. Kaisa Varis (Fin) 680; 9. Anita Moen (Noo) 665; 10. Svetlana Nagejkina (Rus) 548.
Paardenrennen
Zaterdag
Tongeren
Opbrengsten
Aankomst:
15-5-8-4-2.
Voor 20 BEF
Tiercé:
in volgorde: 1.000; niet in volgorde: 200.
Quarté: in volgorde: 3.450; niet in volgorde: 150. Bonus: 30.
Top-5: in volgorde: 11.680; niet in volgorde: 1.070. Bonus: 22. Quarto: 410. Trio: 460. Koppel: 275 (voor 50fr.). Winnend: 38.
Tilt: rang 1: 3.480. Rang 2: 180. Rang 3: 60.
Sterrebeek
Opbrengsten
Aankomst:
4-12-7-9-6.
Voor 20 BEF
Tiercé:
in volgorde: 3.250; niet in volgorde: 270.
Quarté: in volgorde: 23.142; niet in volgorde: 580. Bonus: 22.
Top-5: in volgorde: 57.180; niet in volgorde: 920. Bonus: 40. Trio: 480. Koppel: 1.200 (voor 50fr.);
Tilt: rang 1: 23.164. Rang 2: 602. Rang 3: 44.
Zondag
Kuurne
Opbrengsten
Aankomst:
3-1-7-6-9.
Voor 20 BEF
Tiercé:
in volgorde: 12.580 Bf. niet in volgorde: 1.040 Bf.
Quarté: in volgorde: 75.670 Bf. niet in volgorde: 1.400 Bf. bonus 70 Bf.
Top-5: in volgorde: 83.620 Bf. niet in volgorde: 3.620 Bf. bonus: 60 Bf. trio: 2.170 Bf.
Voor 50 BEF
Koppel:
2.125 Bf.
Tilt: Rang 1: 75.740 Bf. Rang 2: 1.470 Bf. Rang 3: 140 Bf.
Rugby
Parijs
Zeslandentoernooi: Italie - Engeland 12-59; Wales - Schotland 26-18; Italie - Engeland 12-59; Wales - Schotland 26-18; Frankrijk - Ierland 25-27. De stand: 1. Engeland 8; 2. Ierland 6; 3. Frankrijk 4; 4. Wales 4; 5. Italie 2; 6. Schotland 0.

.

Nu in het nieuws