C10 S33 Uit restsport rui tem z

Ruitersport
BR>Moorsele
Flanders Open 2000
Internationale jumping: jonge paarden (6/7 jaar) A-Barema 2 fases:
1. Valentijn De Bock (Loncorde II) 0 pt-24.11; 2. Toni Hasslann (Dui/San Eldo) 0-25.29; 3. Ludo Philippaerts (Foudroyan Gallon) 0-25.38; 4. Roger Yves Nost (Fra/French Cancan) 0-26.42; 5. Rob Ehrens (Ned/Balaboeska) 0-27.08; 6. Wendy Wauters (Just d'Hoogpoort) 0-27.12; 7. Marc Van Dijck (Flamenco de Samilly) 0-27.23; 8. Samantha Detheux (Gamelia de Servais) 0-27.46; 9. James Peeters (Quintouso) 0-27.89; 10. Christophe Vanderhasselt (Quinten) 0-28.04. Seniores 1,35 m-barema A op tijd: 1. Christophe Cleeren (Irnstein) 0 pnt-43.87; 2. Eric Vandervleuten (Ned/Audi's Impression) 0-44.36; 3. Robert Smith (Caloubet du Rouet) 0-45.18; 4. Martin Bauer (Oos/Attention) 0-48.44; 5. Piet Raymakers (Ned/Copaco Duna) 0-46.88; 6. James Peeters (Argentine) 0-47.05; 7. Lars Petersen (Den/Casir Ask) 0-48.12; 8. Toni Hassmann (Dui/Caribik) 0-48.28; 9. Emiel Geurts (Johnson) 0-48.29; 10. Rob Ehrens (Ned/Kir Royal) 0-48.63. Seniores 1,40 A-Barema 2 fases: 1. Kristof Cleeren (Jux) 0-31.25; 2. Michaël Whitaker (GB/Virtual Village Prince of Wales) 0-32.36; 3. Rob Ehrend (Ned/Celano) 0-32.55; 4. Mile Hendix (Ned/RBG Fadi-Allah) 0-32.69; 5. Eric Vandervleuten (Ned/Audi's Nilly dl Ferme Rose) 0-33.12; 6. Raf Schneider (Dui/Padua) 0-33.80; 7. Kelly Vandousselaere (Jasmijn) 0-34.28; 8. Gilbert Deroock (Corsaire du Vauban) 0-34.63; 9. Patrick McEntee (Idame du Muy Marais) 0-35.26; 10. Martin Bauer (Oos/Remus Equo) 0-35.82. KBC Dan Cup (Seniores 1,40-A-Barema 2 rondes): 1. Kelly Vandousselaere (U2 Nikell) 3,50-64.45; 2. Philippe Vandelannoitte (Florence) 4-67.83; 3. Bart Oelaerts (Nobilis) 4,10-71.87; 4. Marc Van Dijck (Verelst Krisia) 4,50-71.87; 5. Dag Keymolen (Must Orkaan) 6-60.64; 6. Jörg Kreutsmann (Den/Lazinho) 6,50; 7. Joris Vergauwen (Princes vd Zuuthoeve) 9; 8. Carine De Vos (Elodice) 9,50; 9. Maurice Van Roosbroeck (Orphelia vh Pangaardhof) 11,50; 10. Stefan Corten (Polaris II) 16. Seniores 1,50 m (Barema A): 1. Toni Hassman (Dui)-Cabrio 0-32:00; 2. Otto Carsten (Dui)-Delchgraefin 0-32:20; 3. Alexandra Ledermann (Fra)-Cigale du Taillis 0-32:40; 4. Rald Schneider (Dui)-Chopin 0-34:00; 5. Marc Van Dijck-Goliath 0-36:00; 6. Robert Smith (GB)-Senator Tees Hanauer 3-46:00; 7. Gilbert De Roock-Hidalgo dl Castagne 4-32:00; 8. Ulrich Krickhoff (Dui)-Damhus VDL Jupiter 4-33:00; 9. Di Lampard (GB)-Abbervail Dream 4-33:20; 10. Neal Faaron (Ier)-Peter Pan 4-35:00. Jachtparcours 1,35 m: 1. René Tebbel (Dui/Ultra Liberty) 59.18; 2. Eric Vandervleuten (Ned/Audi's Impression) 60.14; 3. James Peeters (Argentina) 60.18; 4. Emiel Geurts (Marijke) 61.05; 5. Toni Hassmann (Dui/Caribik) 63.77; 6. Di Lampard (GB/Equity) 64.32; 7. Paul Freimüller (Tsj/Tell The Difference) 66.38; 8. Alexandra Ledermann (Fra/Electra d'Amaury) 66.75; 9. Christophe Vanderhasselt (Mister T) 66.84; 10. Ludo Philippaerts (RBG Nikias) 67.01. Masters: 1. Marc Van Dijck-Goliath; 2. Robert Smith (GB)-Senator for the Best; 3. Ludo Philippaerts-RBG Nura; 4. Toni Hassmann (Dui)-Falkenhof's Landstre; 5. Gilbert De Roock-Fritsky; 6. Di Lampard (GB)-Valentino R; 7. Neal Fearon (Ier)-Polly-Pocket; 8. Alexandra Ledermann (Fra)-Derby of Clemence; 9. Ulrich Kirckhoff (Dui)-Damhus Los del Rio; 10. Otto Nagel Carsten (Dui)-Delchgraefin. Progressief parcours (1,40 m, chrono): 1. Toni Hassmann (Dui/Falkenhof's Landstreiche) 44 ptn-39.29; 2. Kristof Cleeren (Bel/Burstor J'aime la Vie) 44-39.48; 3. Paul Freimüller (Zwi/Tell The Difference) 44-40.11; 4. Michaël Whitaker (GBr/Virtual Village Ashley) 44-41.61; 5. Ralf Schneider (Dui/ Padua) 44-43.50; 6. Frank Sloothaak (Dui/Aurelio 6) 44-44.49; 7. Otto Nagel Carsten (Dui/Delchgraefin) 44-45.63; 8. Eric Vandervleuten (Ned/Audi's Perez) 44-46.86; 9. Rudi Helsen (Bel/Fortino) 44-48.63; 10. Rudi Helsen (Bel/Casharee) 44-48.93. Grote Prijs (1,60 m, barema A gemengd): 1. Lars Nieberg (Dui/Loro Piana Fighting Alph) 0-36.66; 2. Patrick McEntee (Bel/Girl du Mury Marais) 0-39.64; 3. Ludo Philippaerts (Bel/RBG Otterongo) 4-28.61; 4. Toni Hassmann (All/Cabrio) 4-31.18; 5. Michaël Whitaker (GBr/Handel) 4-33.21; 6. Frank Sloothaak (Dui/Lord Z) 4-33.42; 7. Christophe Cleeren (Bel/Jux) 8-31.53; 8. Otto Nagel Carsten (Dui/Windy) 8-31.73; 9. Jan Vinckier (Bel/Energy du Bacon) 8-33.94; 10. Eric Vandervleuten (Ned/Audi's Nilly dl Ferme) 8-34.35.
Schermen
Merksem
BK floret
MANNEN

1. Cedric Gohy (CEMB Eupen); 2. Marc Picon (CEE Charleroi); 3. Jean-Baptiste Vanhelsander (AME Moeskroen); 4. Pierre Halut (CRE Hoei).
VROUWEN
Krista Marcoen (Herkenrode); Mele Schouterden (Herkenrode); Martine Frankson (Damocles); Pascalle Ranallo (CRE Hoei).
WB degen Parijs
Kwartfinales: Pavel Kolobkov (Rus) - Oliver Luecke (Dui) 15-12; Hugues Obry (Fra) - Ivan Kovacs (Hon) 15-13; Wang Lei (Chn) - Fabian Schmidt (Dui) 10-9; Arnd Schmitt (Dui) - Cédric Pillac (Fra) 15-10. Halve finales: Pavel Kolobkov (Rus) - Hugues Obry (Fra) 15-14; Arnd Schmitt (Dui) - Wang Lei (Chn) 15-9. Finale: Pavel Kolobkov (Rus) - Arnd Schmitt (Dui) 15-14. De eindstand: 1. Pavel Kolobkov (Rus); 2. Arnd Schmitt (Dui); 3. Hugue Obry (Fra), Wang Lei (Chn); 5. Ivan Kovacs (Hun); 6. Cédric Pillac (Fra); 7. Fabian Schmidt (Dui); 8. Oliver Luecke (Dui).
BK Brussel
MANNEN
Sabel individueel:
1. Frederic Braeckman (Con. Gent); 2. Olivier Anthonis (Con. Gent); 3. Nicolaas Cottenie (Con Gent) en Alexandre Mahieu (Brussel). Floret per ploeg: 1. CEE Charleroi; 2. CRE Hoei; 3. Schermhuis Brussel. Sabel per ploeg: 1. Con. Gent; 2. Schermhuis Brussel; 3. Les trois Armes Gembloux.
VROUWEN
Floret per ploeg:
1. Herkenrode Hasselt; 2. Damocles Brussel; 3. Schermhuis Brussel.
Skiën
WB in Livigno
WB freestyle
MANNEN
Eindklassement sprongen:
1. Nicolas Fontaine (Can) 476 ptn; 2. Alexei Grichin (WR) 468; 3. Joe Pack (VS) 456; 4. Steve Omischl (Can) 428; 5. Dmitri Dashinski (WR) 420. Algemene WB-stand: 1. Janne Lahtela (Fin) 100,00 ptn; 2. Nicolas Fontaine (Can) 95,20; 3. Alexei Grichin (WR) 93,60; 4. Joe Pack (VSt) 91,20; 5. Sami Mustonen (Fin) 88,00;
VROUWEN
Eindklassement sprongen:
1. Jacqui Cooper (Aus) 488 ptn; 2. Veronica Brebber (Can) 476; 3. Hilde Lid (Noo) 432; 4. Alla Tsuper (WR) 428; 5. Eveline Leu (Zwi) 420. Algemene WB-stand: 1. Jacqui Cooper (Aus) 97,60 ptn; 2. Veronica Brenner (Can) 95,20; 3. Ann Battelle (VS) 93,60; 4. Marja Elfman (Zwe) 93,60; 5. Sandra Schmitt (Dui) 92,80.
Bormio
MANNEN
Reuzenslalom:
1. Benjamin Raich (Oos) 2:25.64; 2. Christian Mayer (Oos) 2:25.81; 3. Heinz Schilchegger (Oos) 2:25.88; 4. Mitja Kunc (Slo) 2:25.99; 5. Hans KnauS (Oos) 2:26.24; 6. Michael von Grünigen (Zwi) 2:26.28; 7. Didier Defago (Zwi) 2:26.29; 8. Fredrik Nyberg (Zwe) 2:26.30; 9. Marco Büchel (Lie) 2:26.34 (1:11.89+1:14.45); 10. Didier Cuche (Zwi) 2:26.61. Stand WB algemeen na 39 van de 40 proeven: 1. Hermann Maier 2 000 punten; 2. Kjetil-Andre Aamodt (Noo) 1.400; 3. Josef Strobl (Oos) 994; 4. Kristian Ghedina (Ita) 958; 5. Schifferer 905; 6. Eberharter (Oos) 904; 7. Fritz Strobl (Oos) 889; 8. Christian Mayer 802; 9. Werner Franz (Oos) 762; 10. Nyberg 761. Eindstand WB reuzenslalom na 11 proeven: 1. Hermann Maier 520 punten; 2. Christian Mayer 517; 3. Von Grünigen 466; 4. Raich 420; 5. Joel Chenal (Fra) 349; 6. Büchel 290; 7. Nyberg 279; 8. Kunc 275; 9. Aamodt 259; 10. Heinz Schilchegger (Oos) 233.
VROUWEN
WB reuzenslalom:
1. Brigitte Obermoser (Oos) 2:42.79; 2. Michaela Dorfmeister (Oos) 2:43.03; 3. Birgit Heeb (Lie) 2:43.55; 4. Martina Ertl (Dui) 2:43.60; 5. Anita Wachter (Oos) 2:43.67; 6. Karen Putzer (Ita) 2:43.92; 7. Sonja Nef (Zwi) 2:43.95; 8. Maria Rienda Contreras (Spa) 2:43.96; 9. Christiane Mitterwallner (0os) 2:44.06; 10. Andrine Flemmen (Noo) 2:44.07. Stand WB algemeen na 39 van de 40 proeven: 1. Götschl 1.591 ptn; 2. Dorfmeister 1 306; 3. Cavagnoud 1 036; 4. Isolde Kostner (Ita) 878; 5. Obermoser 806; 6. Nef 757; 7. Ertl 701; 8. Tanja Schneider (Oos) 695; 9. Corinne Rey-Bellet (Zwi) 691; 10. Spela Pretnar (Slo) 685. Eindstand WB reuzenslalom na 11 proeven: 1. Dorfmeister 684 ptn; 2. Nef 602; 3. Wachter 470; 4. Ottosson 402; 5. Forsyth 373; 6. Putzer 371; 7. Heeb 340; 8. Obermoser 313; 9. Christiane Mitterwallner (Oos) 271; 10. Götschl 266; 11. Cavagnoud 263; 12. Silke Bachmann (Ita) 233 en Flemmen 233; 14. Ertl 193; 15. Paerson 177.
WB in Planica
WB Schansspringen: 1. Sven Hannawald (Dui) 410.7 ptn (203.5/212.5); 2. Janne Ahonen (Fin) 402.3 (198.0/211.0); 3. Andreas Goldberger (Oos) 401.1 (208.0/200.0); 4. Tommy Ingebrigtsen (Noo) 388.1 (192.5/208.0); 5. Noriaki Kasai (Jap) 374.3 (188.0/198.5); 6. Kazuyoshi Funaki (Jap) 366.3 (185.0/194.0); 7. Adam Malysz (Pol) 366.0 (191.5/191.0); 8. Ville Kantee (Fin) 362.3 (185.5/193.5); 9. Martin Schmitt (Dui) 360.4 (189.5/195.0); 10. Martin Hoellwarth (Oos) 360.0 (173.5/206.5).
Eindstand wereldbeker: 1. Martin Schmitt (Dui) 1,833 punten; 2. Andreas Widhoelzl (Oos) 1,452; 3. Janne Ahonen (Fin) 1,437; 4. Sven Hannawald (Dui) 1,065; 5. Andreas Goldberger (Oos) 1,034; 6. Ville Kantee (Fin) 836; 7. Jani Soininen (Fin) 734;; 8. Risto Jussilainen (Fin) 675; 9. Stefan Horngacher (Oos) 624; 10. Hideharu Miyahira (Jap) 567. Eindstand landenbeker: 1. Finland 5,219; 2. Oostenrijk 4,409; 3. Duitsland 4,395; 4. Japan 2,938; 5. Noorwegen 1,624. Schansspringen per ploeg: 1. Duitsland 772,8 ptn: Michael Uhrmann (193,5 m), Hansjoerg Jaekle (205 m), Sven Hannawald (208,5m), Martin Schmitt (194,5 m); 2. Finland 745,6: Ville Kantee (216,5 m), Risto Jussilainen (200 m), Jani Soininen (163,5 m), Janne Ahonen (210,5 m); 3. Japan 691,6: Takanobu Okabe (181,5 m), Kazuyoshi Funaki (192,5 m), Hideharu Miyahira (185,5 m), Noriaki Kasai (173,5 m); 4. Noorwegen 682,4; 5. Oostenrijk 483,9; 6. Polen 444,0. Stand landenrangschikking: 1. Finland 5085 punten; 2. Oostenrijk 4274; 3. Duitsland 4264.
WB slalom Bormio
MANNEN
1. Ole Christian Furuseth (Noo) 1:52.49; 2. Benjamin Raich (Oos) 1:52.87; 3. Matjaz Vrhovnik (Slo) 1:53.21; 4. Hans-Petter Buraas (Noo) 1:53.34; 5. Didier Plaschy (Zwi) 1:53.51; 6. Kjetil Andre Aamodt (Noo) 1:53.58; 7. Kalle Palander (Fin) 1:53.70; 8. Rainer Schoenfelder (Oos) 1:53.74; 9. Angelo Weiss (Ita) 1:53.84; 10. Kilian Albrecht (Oos) 1:54.07. Eindstand WB algemeen (38 proeven): 1. Hermann Maier (Oos) 2000 ptn; 2. Kjetil-Andre Aamodt (Noo) 1440; 3. Josef Strobl (Oos) 994; 4. Kristian Ghedina (Ita) 958; 5. Andreas Schifferer (Oos) 905; 6. Stefan Eberharter (Oos) 904; 7. Fritz Strobl (Oos) 889; 8. Christian Mayer (Oos) 802; 9. Benjamin Raich (Oos) 788; 10. Werner Franz (Oos) 762. Eindstand WB slalom (11 proeven): 1. Kjetil-Andre Aamodt (Noo) 598 ptn; 2. Ole-Christian Furuseth (Noo) 544; 3. Matjaz Vrhovnik (Slo) 538; 4. Mario Matt (Oos) 384; 5. Thomas Stangassinger (Oos) 369.
VROUWEN
1. Kristina Koznick (VSt) 1:26.23; 2. Anja Paerson (Zwe) 1:26.36; 3. Elisabetta Biavaschi (Ita) 1:26.38; 4. Vanessa Vidal (Fra) 1:26.97; 5. Christel Saioni (Fra) 1:27.14; 6. Renate Goetschl (Oos) 1:27.26; 7. Karin Koellerer (Oos) 1:27.28; 8. Sonja Nef (Zwi) 1:27.43; 9. Spela Pretnar (Slo) 1:27.52; 10. Sabine Egger (Oos) 1:27.60. Eindstand WB slalom (10 wedstrijden): 1. Spela Pretnar (Slo) 645 ptn; 2. Christel Saioni (Fra) 626; 3. Anja Paerson (Zwe) 499; 4. Trine Bakke (Noo) 434; 5. Kristina Koznick (VSt) 428. Eindstand WB algemeen (39 wedstrijden): 1. Renate Goetschl (Oos) 1631 ptn; 2. Michaela Dorfmeister (Oos) 1306; 3. Régine Cavagnoud (Fra) 1036; 4. Isolde Kostner (Ita) 878; 5. Brigitte Obermoser (Oos) 806; 6. Sonja Nef (Zwi) 789; 7. Spela Pretnar (Slo) 714; 8. Anja Paerson (Zwe) 704; 9. Martina Ertl (Dui) 701; 10. Tanja Schneider (Oos) 695.
Snooker
Bochum
Achtste finales: B. Haneveer - P. Bullen 3-1. B. Kaerts - R. Van Rijsbergen (Ned) 0-3; S. Das - L. Munsterman (Dui) 1-3; M. Popovic (Dui) - J. de Visser (Ned) 1-3; M. Henson (Dui) - F. Hogenburg (Ned) 3-1; J. Spapen - A. Osman 3-1; S. Diemer (Dui) - S. Lenaerts 3-1; F. Kwok Wai - M. Whermann (Ned) 3-0. Kwartfinales: B. Haneveer - R. Van Rijsbergen (Ned) 3-0 45/52 - 90(90)/2 - 96/46 - 72(72)/2; L. Munsterman (Dui) - J. De Visser (Ned) 3-1 59/16 - 78/52 - 52/64 - 82/10; M. Henson (Dui) - J. Spapen 3-2 59(58)/48 - 51/47 - 51/59 - 30/68 - 57/25; F. Kwok Wai - S. Diemer (Dui) 3-1 77/2 - 70/48 - 49/59 - 91(56)/21. Halve finales: F. Kwok Wai - M. Henson (Dui) 1-3 61/25 - 30/58 - 0/80(80) - 43/67; B. Haneveer - L. Munsterman (Dui) 2-3 72/23 - 62/63 - 71/53 - 10/57 - 19/48. Finale: M. Henson (Dui) - L. Munsterman (Dui) 3-2 23/71 - 105(101)/10 - 29/89 - 82(78)/0 - 59/37.
Snowboard
WB snowboard Bormio
MANNEN
1. Magnus Sterner (Zwe); 2. Kevin Saumade (Fra); 3. Aleksi Litovaara (Fin). Eindstand halfpipe: 1. Thomas Johansson (Zwe) 5.770 ptn; 2. Magnus Sterner (Zwe) 5.070; 3. Fredrik Sterner (Zwe) 4.571. Eindstand snowboard: 1. Mathieu Bozzetto (Fra) 1.309 ptn; 2. Nicolas Huet (Fra) 1.034; 3. Felix Stadler (Oos) 890,71.
VROUWEN
1. Sabine Wehr-Hasler (Dui); 2. Michiyo Hashimoto (Jap); 3. Anna Hellman (Zwe). Eindstand halfpipe: 1. Sabine Wehr-hasler (Dui) 7.650 ptn; 2. Tricia Byrnes (VSt) 6.540; 3. Anna hellman (Zwe) 6.470. Eindstand snowboard: 1. Manuela Riegler (Oos) 1.168,22 ptn; 2. Isabelle Blanc (Fra) 1.076,42; 3. Margerita Parini (Ita) 1.036,57.
Squash
sport1:Antwerpen

Nationale interclub
MANNEN

Boma Ekeren - Grenadier Gosselies 5-0; Castle Club Wezembeek-Oppem - The Nick 5-0. Halve finales: Castle Club - The Nick 4-0; Boma - Grenadier 5-0. Troosting: Grenadier Gosselies - The Nick Merksem 3-2. Finale: Castle Club Wezembeek Oppem - Boma Ekeren 4-1.
VROUWEN
Indoor Antwerpen - Zenith Verviers 4-0; 't Binnenhof - Winner's Sint Joost 4-0. Halve finales: Indoor - Winnars 4-0; 't Binnenhof - Zenith 4-0. Troosting: Zenith Verviers - Winner's Sint Joost 3-0. Finale: Indoor Antwerpen - 't Binnenhof Herentals 4-0.
Tafeltennis
Nationale interclubs
VROUWEN
Super:
Aywaille - AFP Kobelco 7/3; Hasselt - Citibank Virton 8/2; Vilette - Centre Manage 8/2; Vervia - Logis A 10/0; Sven Salamender - Alpa 6/4; Corenne - Borina 2/8.
1: Chatelet - AFP Kobelco NM; Minerois - Oostende 4/6; Stokrooie - Titi Oupeye 8/2; Hoeselt - Avia 3/7; BASF - Nalinnes 1/9; Herckenrode - Borina 3/7.
2A: Bosco Tournai - Fleur Bleue 5/5; Nodo - Wenduine 6/4; Vedrin - St Niklase 0/10; Rooigem - Logis 10/0; E Basse Sambre - Braine L'Alleud 3/7; Dour - Stekene 5/5.
2B: Centremanage - Fleur Bleue 0/10; Hasselt - Mepp Stegeta 5/5; Vedrin - Titi Oupeye 5/5; Vervia - MJT Ecaussinnes 9/1; Gemboux - Alpa 7/3; Leopoldsburg - Borina 10/0.
2C: Aywaille - Neufville Senne 4/6; Hasselt - Arlonnais 0/10; Rulles - Gesves 5/5; Hoeselt - Profondeville 8/2; Citibank Virton - Erquelinnes 7/3; Champ d'En Haut - Anderlues 4/6.
Tennis
ATP Indian Wells
Enkelspel, kwartfinales: Nicolas Lapentti (Ecu/8) - Hicham Arazi (Mar) 6-2, 6-0; Mark Philippoussis (Aus/12) - Sjeng Schalken (Ned) 7-6 (9/7), 6-4; Alex Corretja (Spa) - Magnus Norman (Zwe/6) 4-6, 6-2, 6-2; Thomas Enqvist (Zwe/10) - Pete Sampras (VS/2) 6-3, 3-6, 6-3. Halve finales: Alex Corretja (Spa) - Nicolas Lapentti (Ecu/8) 6-3, 6-4; Thomas Enqvist (Zwe/10) - Mark Philippoussis (Aus/12) 6-3, 6-7 (6/8), 7-6 (10/8).
WTA Indian Wells
Enkelspel, halve finales: Martina Hingis (Zwi/1) - Mary Pierce (Fra/5) 6-4, 6-2. Finale: Lindsay Davenport (VS/2) - Martina Hingis (Zwi/1) 4-6, 6-4, 6-0.
Antwerp Diamond Trophy
Meisjes, finale enkel: Dragica Stanojloviv (Zwi) - Anna Chipchase (GBr) 6-3, 3-6, 6-4. Om de derde plaats: Pauline Parmentier (Fra) - Pasquale Jansma (Ned) 7-5, 7-5. Finale dubbel: P. Jansma/E. Van Londen (Ned) - A. Hlavackova/V. Prokopova (Tsj) 7-6 (7/5), 6-3.
Jongens, finale enkel: Nicolas Delgado (Spa) - Jocelyn Ouanna (Fra) 7-6 (8/6), 6-4. Om de derde plaats: Jamie Murray (GBr) - Jiri Skoloudik (Tsj) 6-2, 6-3. Finale dubbel: J. Ouanna/S. Louis (Fra) - N. Delgado/D. Diaz (Spa) 3-6, 6-4, 6-3.
Trial
GP van Spanje
Eerste proef: 1. Doug Lampkin (GB/Montesa) 14 punten; 2. Marc Colomer (Spa/Montesa) 21; 3. Takahisa Fujinami (Jap/Honda) 23; 4. Graham Jarvis (GB/Sherco) 27; 5. Marcel Justribo (Spa/Montesa) 28; 6. Marc Freixa (Spa/Gas-Gas) 28; 7. Adam Raga (Spa/Gas-Gas) 32; 8. Steve Colley (GB/Gas-Gas) 34; 9. Albert Cabestany (Spa/Beta) 35; 10. Amos Bilbao (Spa/Montesa) 41. Tweede proef (zondag): 1. Doug Lampkin (GBr/Montesa) 5; 2. Marc Colomer (Spa/Montesa) 5; 3. Takahisa Fujinami (Jap/Honda) 10; 4. Marc Freixa (Spa/Gas-Gas) 10; 5. Steve Colley (GBr/Gas-Gas) 12; 6. Marcel Justribo (Spa/Montesa) 13; 7. Albert Cabestany (Spa/Beta) 20; 8. Kenichi Kuroyama (Jap/Beta) 20; 9. Adam Raga (Spa/Gas-Gas) 21; 10. Graham Jarvis (GBr/Sherco) 24. Stand WK: 1. Doug Lampkin (GBr/Montesa) 40 punten; 2. Marc Colomer (Spa/Montesa) 34; 3. Takahisa Fujinami (Jap/Honda) 30; 4. Marc Freixa (Spa/Gas-Gas) 23; 5. Marcel Justribo (Spa/Montesa) 21.
Voetbal
Albanië
Achttiende speeldag: Apollonia Fier - Lushnja 2-0; Elbasani - Shkumbini Peqin 1-0; Shqiponja Gjirokaster - Partizani Tirana 3-0; Dinamo Tirana - Tomori Berat 3-3; SK Tirana - Teuta Durres 1-0; Flamurtari Vlore - Skenderbeu Korce 3-1; Vllaznia Shkoder - Bylis Ballsh 3-0. De stand: 1. SK Tirana 36 punten; 2. Teuta Durres 33; 3. Tomori Berat 32; 4. Vllaznia Shkoder 28; 5. Shqiponja Gjirokaster 27; 6. Shkumbini Peqin 26; 7. Dinamo Tirana 25; 8. Bylis Ballsh 24; 9. Lushnja 23; 10. Elbasani 21; 11. Flamurtari Vlore 20; 12. Partizani Tirana 18; 13. Skenderbeu Korce 18; 14. Apollonia Fier 16.
Bulgarije
19de speeldag: Lokomotiv Sofia - Levski Sofia 1-1; CSKA Sofia - Spartak Varna 1-0; Velbadge - Dobroudja 0-0; Belacitza - Tchernomoretz 1-0; Olympik Beroe - Choumen 1-0; Lovetch - Pirin 1-1; Mineur - Slavia Sofia 0-3; Neftochimik - Botev 0-1. Algemene stand: 1. Levski Sofia 50 ptn; 2. CSKA Sofia 43; 3. Velbadge 38; 4. Neftochimik 36; 5. Slavia Sofia 31; 6. Lokomotiv Sofia 30; 7. Lovetch 29; 8. Botev 28; 9. Spartak Varna 24; 10. Olympik Beroe 23, Belacitza 23; 11. Tchernomoretz 22; 12. Pirin 17; 13. Mineur 16; 14. Dobroudja 15; 15. Choumen 10.
Denemarken
20ste speeldag: FC Kopenhagen - AB Kopenhagen 1-2; Esbjerg - AGF Aarhus 0-1; Lyngby - Vejle 0-1; OB Odense - Viborg 0-1; Herfoelge - Brondby 0-2. De stand: 1. Herfoelge 37; 2. Brondby 34; 3. Lyngby 32; 4. Viborg 32; 5. Silkeborg 30 (19); 6. AB Kopenhagen 30; 7. AaB Aalborg 29 (19); 8. FC Kopenhagen 25; 9. OB Odense 20; 10. AGF Aarhus 18 (19); 11. Vejle 18; 12. Esbjerg 17 (19).
Frankrijk
Franse beker: Kwartfinales: Calais (IV) - Racing Straatsburg 2-1; Girondins Bordeaux - Nimes (II) 1-0; Olympique Lyon - Monaco 1-3.
Joegoslavie
Negenentwintigste speeldag: Proleter Zrenjanin - Hajduk Kula 1-0; Hajduk Belgrado - Obilic Belgrado 0-3; Cukaricki Belgrado - Mogren Budva 1-0; Sutjeska Niksic - Milicionar Belgrado 2-0; Radnicki Nis - Borac Cacak 4-1; Spartak Subotica - Rode Ster Belgrado 0-2; Radnicki Kragujevac - Zeleznik Belgrado 0-0; OFK Belgrado - Zemun 1-1; Rad Belgrado - Buducnost Podgorica 1-0; Partizan Belgrado - Sartid Smederevo 4-0. De stand: 1. Partizan Belgrado 72 ptn (28 wedstr.); 2. Obilic Belgrado 70; 3. Rode Ster Belgrado 69 (28); 4. Rad Belgrado 45; 5. Sutjeska Niksic 43; 6. OFK Belgrado 41; 7. Radnicki Nis 40; 8. Milicionar Belgrado 39; 9. Zeleznik Belgrado 38 (28); 10. Radnicki Kragujevac 38; 11. Vojvodina Novi Sad 37 (28); 12. Buducnost Podgorica 36 (27); 13. Cukaricki Belgrado 36 (27); 14. Zemun 35 (28); 15. Proleter Zrenjanin 33 (28); 16. Hajduk Kula 33; 17. Sartid Smederevo 30 (28); 18. Hajduk Belgrado 30 (28); 19. Mogren Budva 28; 20. Spartak Subotica 23; 21. Borac Cacak 22.
Kroatië
Drieëntwintigste speeldag: Dinamo - Varteks 0-1; Zagreb - Istra 4-1; Hajduk - Slaven Belupo 0-0; Osijek - Hrv. Dragovoljac 4-2; Cibalia - Sibenik 4-2; Rijeka - Vukovar 91 0-0. De stand: 1. Dinamo 51 ptn; 2. Hajduk 48; 3. Osijek 40; 4. Rijeka 33; 5. Zagreb 33; 6. Cibalia 30; 7. Varteks 29; 8. Slaven Belupo 26; 9. Hrv. Dragovoljac 24; 10. Vukovar 91 22; 11. Istra 20; 12. Sibenik 17.
Luxemburg
18de speeldag: Grevenmacher - Dudelange 2-2; Rumelange - Union 3-0; Beggen - Hobscheid 0-1; Aris - Wiltz 0-1; Jeunesse - Mondercange 2-2; Mertzig - Schifflange 1-0. De stand: 1. Grevenmacher 36 ptn; 2. Jeunesse 33; 3. Dudelange 32; 4. Beggen 30; 5. Union 28; 6. Mertzig 27; 7. Rumelange 22; 8. Hobscheid 19; 9. Mondercange 18; 10. Wiltz 17; 11. Schifflange 13; 12. Aris 5.
Oostenrijk
Ried - Austria Wien 1-2; Graz AK - LASK Linz 2-1; Lustenau - Sturm Graz 0-1; Tirol Innsbruck - Bregenz uitgest.; Rapid Wien - SV Salzburg 5-0. De stand na 25 speeldagen: 1. Rapid Wien 49; 2. Tirol Innsbruck 47 (24); 3. Sturm Graz 46; 4. Austria Wien 39; 5. Graz AK 37; 6. Ried 36; 7. SV Salzburg 32; 8. LASK Linz 23; 9. Lustenau 18; 10. Bregenz 17 (24).
Schotland
Rangers-Motherwell 6-2; Hibernian-Hearts 3-1; St Johnstone-Kilmarnock 0-0. De stand: 1. Glasgow Rangers 62 punten; 2. Celtic Glasgow 50; 3. Hearts 36; 4. Motherwell 35; 5. Hibernian 33 (26 wed); 6. Dundee United 32 (24); 7. St Johnstone 30 (27); 8. Dundee 24; 9. Aberdeen 22 (24); 10. Kilmarnock 22 (26).
Ligabeker
Finale:
Celtic - Aberdeen 2-0 (1-0).
Slovakije
Spartak Trnava-Inter Bratislava 0-2; Slovan Bratislava-DAC Dunajska Streda 4-0; FC Kosice-Dukla Banska Bystrica 3-1; Banik Prievidza-Tatran Presov 1-5; SCP Ruzomberok-ZTS Dubnica 1-0; OD Trencin-MSK Zilina 3-0; HFC Humenne-Koba Senec 1-0; Artmedia Petrzalka-FC Nitra 0-1. De stand: 1. Inter Bratislava 39 punten; 2. FC Kosice 36; 3. Tatran Presov 32; 4. OD Trencin 30; 5. Spartak Trnava 30; 6. SCP Ruzomberok 29; 7. Slovan Bratislava 27; 8. MSK Zilina 26; 9. FC Nitra 23; 10. ZTS Dubnica 22; 11. Koba Senec 21; 12. Artmedia Petrzalka 21; 13. HFC Humenne 21; 14. Dukla Banska Bystrica 15; 15. Banik Prievidza 15; 16. DAC Dunajska Streda 14.
Turkije
25ste speeldag: Fenerbahce - Adanaspor 2-4; Erzurumspor - Ankaragucu 2-1; Bursaspor - Antalyaspor 4-2; Kocaelispor - Samsunspor 0-4; Besiktas - Gaziantepspor 1-0; Vanspor - Altay 1-1; Denizlispor - Istanbulspor 3-1; Genclerbirligi - Trabzonspor 0-1; Goztepe - Galatasaray 0-2. De stand: 1. Galatasaray 66 ptn; 2. Besiktas 55; 3. Fenerbahce 43; 4. Gaziantepspor 42; 5. Trabzonspor 40; 6. Samsunspor 39; 7. Denizlispor 36; 8. Genclerbirligi 34; 9. Altay 33; 10. Adanaspor 32; 11. Antalyaspor 30; 12. Bursaspor 29; 13. Ankaragucu 28; 14. Erzurumspor 28; 15. Kocaelispor 26; 16. Istanbulspor 25; 17. Goztepe 20; 18. Vanspor 14.
Zwitserland
Yverdon - Lucerne 2-3; Basel - Grasshoppers 2-2; Neuchatel Xamax - Servette 2-2; St Gallen - Lausanne Sports 1-0. De stand: 1. St Gallen 27; 2. Basel 21; 3. Lausanne Sports 19; 4. Grasshoppers 19; 5. Neuchatel Xamax 18; 6. Servette 18; 7. Luzern 17; 8. Yverdon 15.
Volley
Champions League
Halve finales: VfB Friedrichshafen (Dui) - Noliko Maaseik 3-1 (25-21, 25-18, 29-31, 25-16). Om de derde plaats: Maaseik - Bayernwerk Wenen 3-2 (23-25, 25-20, 25-18, 23-25, 25-13). Finale: Sisley Treviso - Friedrichshafen 3-1 (25-21, 25-20, 23-25, 25-15).
Zeilen
Cancun
WK laser: de rangschikking na vier reeksen: 1. Robert Scheidt (Bra) 1 1 2 1 5; 2. Ben Ainslie (GB) 1 2 1 1 5; 3. Sunesson (Zwe) 2 8 3 2 15; 26. Bergmans 21 16 8 16 61.
Zwemmen
Athene
WK kortebaan
Zaterdag
MANNEN
100 m wisselslag:
1. Neil Walker (VS) 52.79 (WR); 2. Jani Sievinen (Fin) 54.08; 3. James Hickman (GB) 54.38. 100 m schoolslag: 1. Roman Sludnov (Rus) 58.57; 2. Zhu Yi (Chn) 59.99; 3. Roman Ivanovski (Rus) 1:00.05. 200 m vlinderslag: 1. James Hickman (GB) 1:53.57; 2. Przemyslav Pietucha (Can) 1:54.27; 3. Anatoli Poliakov (Rus) 1:54.47.
VROUWEN
100 m wisselslag:
1. Martina Moravcova (Slk) 59.71 (ER); 2. Marianne Limpert (Can) 1:02.00; 3. Alenka Kejzar (Slo) 1:02.24. 400 m vrije slag: 1. Lindsay Benko (VS) 4:02.44; 2. Yana Klochkova (Oek) 4:04.39; 3. Cheng Hua (Chn) 4:06.63. 50 m vrije slag: 1. Therese Alshammar (Zwe) 23.59 (WR); 2. Sandra Voelker (Dui) 24.77; 3. Alison Sheppard (GB) 24.80. 50 m rugslag: 1. Antje Buschschulte (Dui) 27.90; 2. Lyn Chaing (Can) 28.03; 3. Kellie Mcmillan (Aus) 28.06. 4x100 m vrije slag: 1. Zweden 3:35.54 (Louise Johncke, Therese Alshammar, Anna Kammerling, Johanna Sjomberg); 2. Duitsland 3:37.31; 3. Groot-Brittannie 3:37.93.
Zondag
MANNEN
100 m vrije slag:
1. Lars Frolander (Zwe) 46.80; 2. Stefan Nystrand (Zwe) 47.73; 3. Scott Tucker (VSt) 47.82.
100 m rugslag: 1. Neil Walker (VSt) 50.75 (WR); 2. Rodolfo Falcon (Cub) 52.87; 3. Derya Buyukuncu (Tur) 52.88. 200 m schoolslag: 1. Roman Sludnov (Rus) 2:07.59 (WR); 2. Terence Parkin (ZAf) 2:07.91; 3. Andrei Ivanov (Rus) 2:09.90. 200 m wisselslag: 1. Jani Sievinen (Fin) 1:56.27; 2. James Hickman (GBr) 1:56.86; 3. Massimiliano Rosolino (Ita) 1:58.05. 1500 m vrije slag (geen finale - beste reekstijden): 1. Joerg Hoffmann (Dui) 14:47.57; 2. Igor Chervynskiy (Oek) 14:48.20; 3. Chad Carvin (VSt) 14:51.23. 4x100 m wisselslag: 1. Verenigde Staten 3:30.03 (Lenny Krayzelburg, Jarrod Marrs, Neil Walker, Scott Tucker) 2. Duitsland 3:31.77; 3. Groot-Brittannie 3:32.08.
VROUWEN
100 m vlinderslag:
1. Jenny Thompson (VSt) 57.67; 2. Johanna Sjoberg (Zwe) 57.96 3. Karen Campbell (VSt) 58.86. 200 m wisselslag: 1. Yana Klochkova (Oek) 2:08.97; 2. Martina Moravcova (Slk) 2:08.98; 3. Marianne Limpert (Can) 2:12.68. 100 m schoolslag: 1. Sarah Poewe (ZAf) 1:06.21; 2. Alicja Peczak (Pol) 1:07.69; 3. Elena Bogomazova (Rus) 1:08.27. 200 m rugslag: 1. Antje Buschschulte (Dui) 2:07.29; 2. Clementine Stoney (Aus) 2:08.64; 3. Lindsay Benko (VSt) 2:08.85. 200 m vrije slag: 1. Yang Yu (Chn) 1:56.06; 2. Martina Moravcova (Slk) 1:56.46; 3. Natalia Baranouskaya (WRu) 1:57.54. 4x100 m wisselslag: 1. Zweden 3:59.53 (Therese Alshammar, Emma Igelstrom, Johanna Sjomberg, Anna Karen Kammerling); 2. Duitsland 4:01.47; 3. Verenigde Staten 4:02.51.
Woluwe
MANNEN
100m rugslag:
1. Thomas Parisis (SCR) 1:15.35. 100m schoolslag: 1. Maxime Vander Auwera (CNBA) 1:24.79. 100m vrije slag: 1. Sébastien Laermans (MEREU) 1:05.75. 100m vlinderslag: 1. Gonzalez De Chaves (CNBA) 1:13.03.
VROUWEN
100m rugslag:
1. Anne Sophie Dandois (LSC) 1:11.92. 100m schoolslag: 1. Caroline Moyon (SCR) 1:18.63. 100m vrije slag: 1. Marylène VandenBorne (CNSN) 1:09.45. 100m vlinderslag: 1. Joyce Haynsworth (RBP) 1.16.61.
Sint-Lambrechts-Woluwe
MANNEN
100m rug (1ste reeks):
1. Tolga Ozel (CNBA) 1.18.84. 100m rug (2de reeks): 1. Thomas Parisis (SCR) 1.15.35. 100m schoolslag (1ste reeks): 1. Corentin Broke (BNC) 1.27.80. 100m schoolslag (2de reeks): 1. Maxime Vander Auwera (CNBA) 1.24.31. 100m vrije slag (1ste reeks): 1. Jeremy Lecomte (CNBA) 1.17.19. 100m vrije slag (2de reeks): 1. Sébastien Laermans (Mercu) 1.05.75. 100m vlinder (1ste reeks): 1. Arnaud Devos (CNSN) 1.15.78. 100m vlinder (2de reeks): 1. Gonzales De Chaves (CNBA) 1.13.03.
VROUWEN
100m rug (1ste reeks):
1. Tiffany Hanot (SCR) 1.15.19. 100m rug (2de reeks): 1. Anne Sophie Dandois (LSC) 1.11.92. 100m schoolslag (1ste reeks): 1. Jennifer Arcq (BNC) 1.28.96. 100m schoolslag (2de reeks): 1. Caroline Moyon (SCR) 1.18.63. 100m vrije slag (1ste reeks): 1. Aurélie Demul (BNC) 1.11.15. 100m vrije slag (2de reeks): 1. Maryléne Vandenborre (CNSN) 1.09.45. 100m vlinder (1ste reeks): 1. Emily Milliken (RBP) 1.32.35. 100m vlinder (2de reeks): 1. Joyce Haynsworth (RBP) 1.16.61.
GP Stad Turnhout
MANNEN
100 m rug:
1. Wout Van Autenboer (OLMA) 1:03.83; 2. Maarten Van Autenboer (OLMA) 1:04.64. 100 m school: 1. Ward Vreys (AZV) 1:13.72; 2. Tim Serowka (SOZ) 1:14.65. 50 m vrij: 1. Nick Krols (MOZKA) 23.78; 2. Glenn Van Dooren (ZN) 24.27. 100 m vlinder: 1. Wout Van Autenboer (OLMA) 1:02.98; 2. Kurt Nackaerts (ZVL) 1:03.70. 100 m vrij: 1. Nick Krols (MOZKA) 53.75; 2. Glenn Van Dooren (ZN) 54.51. 4x50 m wissel: 1. MOZKA 1:59.18; 2. ZN 1:59.98; 3. OLMA 2:01.16.
VROUWEN
100 m rug:
1. Liesbeth Vermeulen (ZN) 1:15.14; 2. Aagje Bens (GZK) 1:15.71. 100 m school: 1. Ilse Beerlings (ZN) 1:18.33; 2. Elke Seuntiens (TZV) 1:27.34. 50 m vrij: 1. Ynske Reynaert (ZVL) 29.12; 2. Ilse Schampaert (ZVL) 31.11. 100 m vlinder: 1. Ann Quirijnen (OLMA) 1:01.30; 2. Ilse Beerlings (ZN) 1:06.25. 4x50 m wissel: 1. MOZKA-A 2:13.94; 2. ZVL 2:14.29; 3. ZN 2:15.65. Eindklassement GP Stad Turnhout: 1. OLMA Turnhout 461 ptn; 2. ZN Nijlen 453; 3. HZC Herentals 339; 4. MOZKA Mol 270; 5. GZK Geel 253; 6. ZVL Lier 238; 7. TZV Turnhout 205; 8. AZV Arendonk 180; 9. SOZ Sorghvliet 62; 10. EST Euro Swimming Team 10.

.

Nu in het nieuws