C10 S31 Uit atletiek

Atletiek
BR>Chaumont-Gistoux
MANNEN
1. Pascal MICHIELS 12 km in 40.36; 2. Lauri Friari 41.01; 3. Bernard Simonet 41.34; 4. Francisco Veloso 42.23; 5. Fabiën Pasquasy 42.38; 6. Marc Timmermans 42.56; 7. Guy Demol 43.02; 8. Pekka Roto 43.28; 9. Yves Delestienne 43.40; 10. Rudy André 43.50; 11. Philippe Broquet 44.06; 12. Eric Wozny 44.11; 13. Serge Hanot 44.23; 14. Patrice Hennebert 44.29; 15. Paul Vanhoegaerden 44.47; 16. Davy Segers 44.57; 17. Philippe Bertrand 45.00; 18. Marc Vanderlinden 45.08; 19. Didier Rigot 45.09; 20. Alain Moens 45.24.
VROUWEN
1. Julia Frances SMITH 12 km in 49.28; 2. Françoise Nemry 50.28; 3. Cecile Houbart 53.56; 4. Nadine Moens 55.30; 5. Nika Cypers 55.32.

Haneffe
MANNEN
Senioren:
1. Gert THEUNIS in 34.02; 2. Stéphane Colson 34.04; 3. Christian Defrene 34.58; 4. Dominique Jamoulle 35.14; 5. Dominique Bonfond 35.23; 6. Alain Woolf 35.27; 7. Lucien Michiels 35.37; 8. Serge Melotte 35.50; 9. Luc Vandormael 35.52; 10. Alain Petre 36.27; 11. Alain Jacques 36.56; 12. Philippe Wery 37.00; 13. Alain Waerts 37.09; 14. Richel Fabry 37.24; 15. Eric Paganelli 37.27; 16. Patrick Jamoulle 37.29; 17. Dominique Dufourny 37.34; 18. Laurent Ryckaert 37.39; 19. Marcel Mottet 37.41; 20. Fréderic Robinet 37.43.
Veteranen: 1. Roland VANDENBORRE in 37.48.
VROUWEN
Senioren:
1. Sylvie BELLIERE in 43.40; 2. Françoise Gerard 44.33; 3. Cristelle Taziaux 46.00.

Hermée
MANNEN
1. Raphael VAN KERKOM (RFCL) 13 km in 43.19; 2. Carlo Habex (Tilb) 44.31; 3. Pascal Loneux (TILK) 44.32; 4. Alain Ferrarini 45.04; 5. Pascal Langer (ECDU) 45.23; 6. Michel Dubois (Herv) 45.40; 7. Michel Zielinski 45.44; 8. Patrick Reyners (RCAH) 45.54; 9. Bruno Stulens (ADD) 46.07; 10. Gregory Culot (Herv) 46.09; 11. Bernard Mathieu (INFD) 46.11; 12. Jean-Claude Milon 46.12; 13. Vincent Dusart (Mal) 46.16; 14. Jean-Luc Baumans (Ser) 46.24; 15. Jean-Pierre Evrard 46.35; 16. Antoine Meyers 46.37; 17. Alain Lejeune (RFCL) 46.49; 18. Patrick Philippe 47.02; 19. Marc Bluefiammi 47.08; 20. Etienne Dantinne 47.31.
VROUWEN
1. Nadia DEGRAVE 13 km in 57.16; 2. Marie-Jeanne Waterval 57.25; 3. Claudine Fauchamps 57.48.

Kain
1. Eddy BOUGENIES 10,4 km in 34.23; 2. Cédric Canoot 34.41; 3. Grégory Demaret 34.52; 4. Frédéric Rousseau 35.10; 5. Pascal Noulet 35.20; 6. Christian Fievez 35.33; 7. Jean-Claude Emere 35.43; 8. André Obsomer 35.52; 9. Vincent Toulot 36.02; 10. Pierre Pozza 36.06; 11. Damien Bara 36.08; 12. Patrick Soldai 36.13; 13. Grégory Billet 36.20; 14. Xavier Wauquier 36.43; 15. Dirk Christiaens 37.01; 16. Vincent Verrue z.t.; 17. Christophe Lenglez 37.12; 18. Eugène Delaby 37.22.

Pietersburg
MANNEN
100m A (wind: + 2,06 m/s):
1. Nnandi Anusim (Nig) 10.09; 2. Adam Basil (Aus) 10.22. 100m B (+ 4,0 m/s): 1. Oumar Loum (Sen) 10.06; 2. Patrick van Balkom (Ned) 10.06; 3. Matthew Quinn (ZA) 10.17. 200m (+ 1,8 m/s): IPV -1,8 m/s: 1. Michael Johnson (VS) 19.71; 2. Oumar Loum (Sen) 20.26; 3. Patrick van Balkom (Ned) 20.36. 400m: 1. Tshepo Thobelangope (ZA) 46.19; 2. Adriaan Botha (ZA) 46.32. 800m: 1. Mbalaeni Mulaudzi (ZA) 1:46.57; 2. Joseph Mutua (Ken) 1:47.38; 3. Hendrik Mokganyetsi (ZA) 1:47.60. 110m horden (+ 3,3 m/s): 1. Chris Phillips (VS) 13.28; 2. Shaun Bownes (ZA) 13.39. 400m horden: 1. Llewellyn Herbert (ZA) 48.50; 2. Blair Young (Aus) 49.08; 3. Torrance Zellner (VS) 49.30. 4x100m: 1. Australie 38.76; 2. Zuid-Afrika 38.82. Hamer: 1. Stuart Rendell (Aus) 77m68; 2. Zsolt Nemeth (Hon) 76m70; 3. Tibor Gecsek (Hon) 76m40; 4. Chris Haremse (ZA) 76m30. Polsstok: 1. Tim Lobinger (Dui) 5m80; 2. Martin Erikson (Zwe) 5m80; 3. Lawrence Johnson (VS) 5m60; 4. Okkert Britz (ZA) 5m60. Kogel: 1. Burger Lambrechts (ZA) 20m00; 2. Justin Anlezark (Aus) 19m57. Discus: 1. Franz Kruger (ZA) 65m43; 2. Vaclayos Kidykas (Lit) 60m72. Speer: 1. Adrian Hatcher (Aus) 83m46; 2. Marius Corbett (ZA) 83m43. Hoog: 1. J Freitag (ZA) 2m23; 2. M. Hendrieks (ZA) 2m20; 3. A. Ioiaga (Nig) 2m20.
VROUWEN
100m:
1. Melinda Gainsford-Taylor (Aus) 11.02; 2. Jodi Lambert (Aus) 11.18. 200m: 1. Melinda Gainsford-Taylor (Aus) 22.18; 2. Heide Seyerling (ZA) 22.59. 400m: 1. Amy Mbacke Thiam (Sen) 51.39; 2. Susanna Holtshausen (ZA) 51.82; 3. Olga Kotlyarova (Rus) 51.84. 800m: 1. Lwiza John (Tan) 2:01.3; 2. Tina Paulino (Moz) 2:02.2. 400m horden: 1. Jana Pittman (Aus) 55.20; 2. Surita Febbraio (ZA) 55.53. 4x100m: 1. Australie 42.99; 2. Zuid-Afrika 43.25. Discus: 1. Beatrice Faumuna (NZl) 65m41; 2. Alison Lever (Aus) 62m92. Speer: 1. Rhona Dwinger (ZA) 53m46; 2. Karen Martin (GB) 53m41. Ver: 1. Ken Ndoye (Sen) 6m47; 2. Bronwyn Thompson (Aus) 6m47.

Limburgs kampioenschap Tongeren
MANNEN
40 meter (jun.) (1ste reeks):
1. Stijn Vereecken (DALO) 5.35. 40 meter (jun.) (2de reeks): 1. Jochen Revis (LOOI) 5.42. 40 meter (jun.) (A-finale): 1. Stijn Vereecken (DALO) 5.32; 2. Jochen Revis (LOOI) 5.42. Hoog (jun.): 1. Dirk Schillewaert (LOOI) 1.40. Ver (jun.): 1. David Bos (LOOI) 6.49; 2. Jochen Revis (6.07). Kogel (6 kg): 1. Maarten Billen (ACA) 12.22; 2. Pieter Kippes (ATLA) 10.83. 40 meter (sen.) (1ste reeks): 1. Jef Camps (LOOI) 5.30. 40 meter (sen.) (2de reeks): 1. Ronald Vanuytrecht (LOOI) 5.44. 40 meter (sen.) (A-finale): 1. Jef Camps (LOOI) 5.35; 2. Ronald Vanuytrecht (LOOI) 5.50. Hoog (sen.): 1. Luk Lambrichts (ADD) 1.62. Ver (sen.): 1. Joris Broux (LOOI) 5.92. Kogel (7.260 kg): 1. Steven Wagemans (LOOI) 11.66; 2. Luk Lambrichts (ADD) 8.24. 40 meter (vet.) (1ste reeks): 1. Peter Moonen (AVT) 5.73. 40 meter (vet.) (2de reeks): 1. Rudi Mathys (ACA) 5.94. 40 meter (vet.) (A-finale): 1. Peter Moonen (AVT) 5.69; 2. Rudi Mathys (ACA) 5.89. Hoog (vet.): 1. Willy Van Olmen (VMOL) 1.50; 2. Lambert Vandebosch (GENK) 1.50. Ver (vet.): 1. Jos Gysen (BREE) 5.18; 2. Guillaume Engelen (ATLA) 4.86. Kogel (7.260 kg): 1. Ronald Decker (LOOI) 10.31; 2. François Thys (MACD) 9.72.
VROUWEN
40 meter (jun.) (1ste reeks):
1. Inge Roex (AVT) 6.05. 40 meter (jun.) (2de reeks): 1. Kelly Kuppens (AVT) 6.23. 40 meter (jun.) (A-finale): 1. Inge Roex (AVT) 6.04; 2. Kelly Kuppens (AVT) 6.19. Hoog (jun.): 1. Valerie Bastiaens (AVT) 1.53; 2. Els De Waele (ADD) 1.45. Ver (jun.): 1. Ilse Roex (AVT) 5.00; 2. Inge Roex (AVT) 4.64. Kogel (4 kg): 1. Mieke Mentens (AVT) 10.15; 2. Greet Beckers (ACA) 9.02. 40 meter (sen.) (R. finale): 1. Ann Schillewaert (LOOI) 5.87; 2. Sonja Paesen (LOOI) 5.97. Hoog (sen.): 1. Ann Schillewaert (LOOI) 1.35. Ver (sen.): 1. Sonja Paesen (LOOI) 4.87; 2. Ilse Bruninx (ADD) 4.21. Kogel (sen.): 1. Suzy Stas (LOOI) 11.79; 2. Wendy Bruninx (ATLA) 9.40. 40 meter (vet.) (1ste reeks): 1. Liliane Fidddelaers (AVT) 1.45. 40 meter (vet.) (2de reeks): 1. Maria Paps (LOOI) 6.95. 40 meter (vet.) (A-finale): 1. Liliane Fiddelaers (AVT) 6.08; 2. Marina Simenon (ADD) 6.61. Hoog (vet.): 1. Liliane Fiddelaers (AVT) 1.45; 2. Nicole Smeets (AVT) 1.35. Ver (vet.): 1. Nicole Smeets (AVT) 4.33; 2. Dorette Annens (ADD) 3.91. Kogel (3 kg): 1. Maria Paps (LOOI) 7.54. Kogel (4 kg): 1. Noella Zwakhoven (MACD) 6.57; 2. Marina Simenon (ADD) 6.41.

Veldlopen
IAAF World Cross Challenge
Eindstanden
Mannen:
1. Paul Tergat (Ken) 107 ptn; 2. Patrick Ivuti (Ken) 104; 3. Assefa Mezgebu (Eth) 102; 4. Charles Kamathi (Ken) 102; 5. Sergey Lebed (Oek) 86; 6. Eduardo Henriques (Por) 75; 7. Phaustin Baha (Tan) 52; 8. Mohamed Mourhit 50; 9. Paul Koech (Ken) 45; 10. Abraham Cherono (Ken) 42. Vrouwen: 1. Lydia Cheromei (Ken) 122 ptn; 2. Gete Wami (Eth) 119; 3. Ayelech Worku (Eth) 94; 4. Susan Chepkemei (Ken) 92; 5. Jackline Maranga (Ken) 79; 6. Paula Radcliffe (GBr) 68; 7. Constantina Dita (Roe) 60; 8. Leah Malot (Ken) 58; 9. Derartu Tulu (Eth) 50; 10. Restituta Joseph (Tan) 50.

BK veteranen Betekom
MANNEN
Lange afstand:
1. Chris VERBEECK (VOLH) 7,340 km in 24.53; 2. Ludo Van Der Linden (ASVO) 25.02; 3. Wilfried Dubois (EA) 25.03; 4. Ludo Vanderheyden (DAK) 25.16; 5. Marc Van Damme (VOLH) 25.28; 6. Marc Mechelinck (RIEM) 25.34; 7. Jef Gees (VITA) 25.40; 8. Christian Bultot (ARCH) 25.41; 9. Ivo Vanherle (Looi) 25.43; 10. Eddy Oomen (BVAC) 25.47; 11. Walter Bellemans (OLSE) 25.51; 12. Elie Dhaeze (ULA) 26.08; 13. Willy De Roose (KAAG) 26.12; 14. Marc Bertels (DCLA) 26.15; 15. Eric Scheers (RCB) 26.25; 16. Jean-Paul Ameys (Dilb) 26.26; 17. Herman Lievens (ACHL) 26.31; 18. Ludwig Van Gestel (ACHL) 26.35; 19. Peter Van Der Elst (VS) 26.36; 20. Willy Vandenreyken (Looi) 26.37; 21. Pascal De Praeter (ASVO) 26.38; 22. Marc Bultinck (Dein) 26.40; 23. Luc Clerbout (Lebb) 26.42; 24. Roland Adriaenssens (AVLO) 26.46; 25. Robert Cooreman (Zele) 26.51; 26. Alfons Van Loo (AVZK); 27. Theo Geuens (AVT); 28. Dirk Vancraenenbroeck (BETA); 29. Dirk De Ridder (Lond); 30. Wilfried Smolders (ARAC).
Korte afstand: Veteranen +45j: 1. Ion DAMIAN (VOLH) 5,940 km in 19.54; 2. Ghilsain Fourrier (ADD) 20.21; 3. Jozef Misplon (AVMO) 20.29; 4. Theophiel Van Cutsem (ACKO) 21.01; 5. Steven Deram (USTA) 21.05; 6. Jan Dreesen (RFCL) 21.06; 7. André Richard (ARCH) 21.08; 8. Louis Ruyters (Looi) 21.10; 9. Jan Torfs (Bonh) 21.12; 10. Omer Van Noten (HERA) 21.19; 11. Frans Vandermeersch (AVMO) 21.31; 12. Paul Van Peteghem (AVLO) 21.38; 13. Gustaaf Devrindt (AVT) 21.41; 14. Filip Stoppie (ACP) 21.44; 15. François Blommaerts (WIBO) 21.45; 16. Rudy Van Opstal (AVZK) 21.48; 17. Paul Winnepenninckx (BETA) 21.52; 18. Jean Goovaerts (HERA) 21.56; 19. Paul Verbeek (LAC) 21.57; 20. Achille Van De Vel (Geel) 21.58. Veteranen +50j: 1. Gilbert MAESSCHALCK (ACG) 5,940 km in 22.40; 2. Gustaaf De Pauw (VS) 22.44; 3. Willy Seymons (Lond) 22.52; 4. Gilbert Schepetlevane (Ixel) 22.56; 5. Marcel Mussen (AVT) 22.57; 6. Herman Van Eetveldt (WIBO) 23.19; 7. Herman Peeters (HERA) 23.22; 8. Lodewijk Van Noten (Huls) 23.23; 9. Frans Vandeperre (Geel) 23.36; 10. Pierre Heuse (HF) 23.51; 11. Alfons Briers (SGOL) 24.08; 12. René Van Droogenbroeck (Opw) 24.17; 13. Marc De Mees (HERA) 24.20; 14. René Francis (DCLA) 24.26; 15. Frans Verrijdt (ABES) 24.34; 16. Henri Kimpen (Looi) 24.40; 17. Petrus Van Assche (SPBO) 24.44; 18. Henri Janssens (LAC) 24.46; 19. Paul Vandeberg (HF) 24.48; 20. Maurice Schouppe (ACG) 24.49.
VROUWEN
1. Véronique COLLARD (BAV) 4,090 km in 14.58; 2. Monique Vaesen (SACN) 15.35; 3. Gerda De Haes (BETA) 15.47; 4. Bernadette De Ben (AVT) 15.54; 5. Corinne Tanghe (USBR) 15.57; 6. Marleen Van Reusel (Brab) 16.06; 7. Caroline Vansteelandt (VOLH) 16.07; 8. Gerda De Ridder (Lond) 16.11; 9. Marianne Verbauwhede (AVMO) 16.15; 10. Anne-Marie Vastesaeger (OEH) 16.21; 11. Jeannine Coenen (Duff) 16.24; 12. Irene Brialmont (Spa) 16.25; 13. Bernadette Demset (USBR) 16.36; 14. Marleen Vermeulen (SACN) 16.37; 15. Mieke Seminck (EA) 16.39; 16. Christel Van Looy (Huls) 16.41; 17. Ann Cobbaert (VITA) 16.43; 18. Yolanda De Valck (VAC) 16.44; 19. Kathleen Reygaerts (ACG) 16.45; 20. Marie-Louise Champeaux (ARCH) 16.47.

Wommelgem
Veldloopkampioenschappen
MANNEN
Seniores:
1. Abedessadek AHMADI (SAV) 6,2 km in 20.25; 2. Koen Steeman (WAV) 20.47; 3. Luc Thoen (WAV) 21.40; 4. Paul Jaspers (LGP) 21.58; 5. Pascal Mattheus (WAV) 22.00; 6. Sven Foubert (SAV) 22.02; 7. Toon De Backer (AVN) 22.07; 8. Steven Wouters (SAV) 22.11; 9. Walter Dierckx (WAV) 22.53; 10. Gert Boden (ACK) 23.21; 11. Bart Van Bogaert (WALO) 24.08; 12. Eddy De Beuckelaer (SAV) 25.21; 13. Staf Steeman (WAV) 25.39; 14. Jan Van den bergh (ACK) 25.59; 15. Dennis Hoes (SAV) 26.10. Interclubklassement: 1. WAV 10 ptn; 2. SAV 15. Juniores: 1. Gert VERMEIREN (SAV) 6,2 km in 21.43; 2. Dries Van Dijck (APSO) 21.51; 3. David De Bruyn (APSO) 22.06; 4. Benny Antheunis (SAV) 22.58; 5. Tom Van Dijck (SAV) 23.59; 6. Kevin Paulussen (ACK) 24.27; 7. Steve De Smet (WAV) 24.48; 8. Frederik Roose (WAV) 25.43; 9. Bart Van Genechten (APSO) 25.53. Interclubklassement: 1. SAV 10 ptn; 2. APSO 14. Scholieren: 1. Manuel SANTIAGO (ACSS) 2,7 km in 9.00; 2. Ben Hens (ACK) 9.07; 3. Jan Mertens (WALO) 9.15; 4. Rachid Bali (SAV) 9.16; 5. Pieter Deparcq (SAV) 9.33. Interclubklassement: 1. SAV 15 ptn; 2. ACK 21. Kadetten: 1. Pieter VAN DIJCK (APSO) 2,2 km in 7.30; 2. Peter Uddin (WAV) 7.40; 3. Bart Willemen (AVI) 7.45. Veteranen +45j: 1. Erik DE VOS (APSO) 6,2 km in 20.21; 2. Jan Hendrickx (AVN) 20.41; 3. Alfons Van Loo (APSO) 20.48; 4. Patrick Bogaert (WALO) 20.58; 5. Etienne Bosman (AVI) 21.17. Interclubklassement: 1. APSO 17 ptn; 2. WAV 26; 3. SAV 36. Veteranen +50j: 1. Omer VAN NOTEN (WAV) 6,2 km in 21.10; 2. Jozef Michielsen (ACK) 21.45; 3. Marcel Poiraud (WAV) 22.11; 4. Maurice Plasmans (SAV) 23.3; 5. Aimé Van Molle (ACK) 23.52. Interclubklassement: 1. WAV 21 ptn; 2. SAV 27; 3. ACK 37.
VROUWEN
Seniores:
1. Carine JOCHEMS (AVN) 3 km in 11.50; 2. Sylvia Van Haelst (AVI) 11.57; 3. Sandra Onzia (AT84) 12.00; 4. Cindy Neuckens (AT84) 12.15; 5. Lieveke Luyckx (SAV) 12.24; 6. Conny Seymons (ACB) 12.41; 7. Tinne Spallier (WAV) 12.50; 8. Kirsten Van Ranst (SAV) 12.53; 9. Elke Van den Berghe (AT84) 12.57; 10. Kristien Servotte (KLP) 13.08. Interclubklassement: 1. AT84 16 ptn; 2. SAV 25. Juniores: 1. Kathleen DE CAUWER (AT84) 3 km in 12.02; 2. Katrien Van Spauwen (SAV) 12.07; 3. Cathy Bastenie (ACK) 12.59; 4. Sara Van Bragt (ACK) 14.14; 5. Evy Huygen (WAV) 15.29. Scholieren: 1. Lies KONINGS (ACK) 2,2 km in 8.11; 2. Ellen Gers (WAV) 8.42; 3. Leentje Deckers (WAV) 8.43. Kadetten: 1. Wendy VAN LEUREN (AT84) 1,5 km in 5.47; 2. Kate Bellefroid (SAV) 5.52; 3. Tanya Paulussen (ACK) 6.23. Veteranen +30j: 1. Karen PEETERS (APSO) 3 km in 11.29; 2. Judy Claes (AVI) 12.03; 3. Christel Van Bets (WAV) 12.08. Interclubklassement: 1. AT84 24 punten; 2. WAV 25; 3. APSO 27. Veteranen +45j: 1. Rita D'HOOGHT (AVI) 3 km in 11.32; 2. Sonja Caluwe (AT84) 11.36; 3. Maria Suykens (APSO) 12.29. Interclubklassement: 1. APSO 14 ptn.

.

Nu in het nieuws