C04 S29 Uit wielrennen

Wielrennen
BR>GP Portugal Telekom
Vierde rit: 1. Jose Alberto Martinez (Spa/Euskaltel) 23,3 km in 34:34 (gem: 40,444 km/u); 2. Jose Azevedo (Por) op 10; 3. Vitor Gamito (Por) 13; 4. Toni Tauler (Spa) 28; 5. Andres Bermejo (Spa) 36; 6. Michael Rich (Dui) 45; 7. Eligio Requejo (Spa) 57; 8. Pavel Tonkov (Rus) 1:0; 9. Aitor Osa (Spa) 1:14; 10. Vidal Fitas (Por) 1:22. De eindstand: 1. Jose Azevedo (Por/Maia MSS) 14u58:55; 2. Jose Alberto Martinez (Por) op 3; 3. Aitor Osa (Spa) 33; 4. Pavel Tonkov (Rus) 1:23; 5. Vitor Gamito (Por) 1:28; 6. Eligio Requejo (Spa) 2:29; 7. Rui Lavarinhas (Por) 3:36; 8. Joaquim Gomes (Por) 3:38; 9. Pedro Cardoso (Por) 3:42; 10. Denis Menchov (Rus) 3:53.
Woudenomloop in Dokkum
1. Talen (Ned) 185 km in 4.13.39; 2. Van Schalen (Ned) 0.06; 3. Boscardin (Zwi); 4. De Neef; 5. Skelde (Den); 6. Mouris (Ned); 7. Van Dijk (Ned) 0.39; 8. Kemna (Ned); 9. Luppes (Ned); 10. Den Braber (Ned) 0.47.
Mendrisio
Giro dei 6 comuni: 128 deelneemsters: 1. Pia Sunstedt (Fin); 2. Heidi Van de Vijver op 1:01; 3. Jeannie Longo (Fra); 4. Colemans; 5. Cindy Pieters; 6. Slious; 7. Dalmois; 8. S. Corneo (Ita); 9. R. Bonanomi (Ita); 10. N. Broandli (Zwi). De overige Belgen: 17. Veronique Belleter; 29. Vanja Vonckx; 36. Laure Werner; 38. Cindy Bauwens; 50. Evy Van Damme.
Primavera Rosa
Tweede wereldbekermanche voor vrouwen: 1. Diana Ziliute (Ita/Acca due) de 118 km in 3u06:27. (gem: 37,973 km/u); 2. Ina-Yoko Teutenberg (Dui); 3. Giovanna Troldi (Ita); 4. Yvonne Brunen (Ned); 5. Chantal Beltman (Ned); 6. Miriam Melchers (Ned); 7. Heidi Van de Vijver; 8. Priska Doppmann (Zwi); 9. Géraldine Loewenguth (Fra); 10. Marion Clignet (Fra); 11. Sara Felloni (Ita); 12. Joane Somarriba (Spa); 13. Susanne Ljungsskog (Zwe); 14. Cindy Pieters; 15. Tatiana Stiajkina (Oek); 16. Jacinta Coleman (NZ); 17. Pia Sundstedt (Fin); 18. Simona Parente (Ita); 19. Ragnhild Kostol (Noo); 20. Nicole Brandli (Zwi) allen z.t. (...); 58. Vanja Vonckx op 2:25; 60. Cindy Bauwens z.t.; 61. Evy Van Damme z.t. (138 gestart - 116 geplaatst).
Stand wereldbeker: 1. Diana Ziliute (Lit) 75 punten; 2. Anna Wilson (Aus) 75; 3. Miriam Melchers (Ned) 59; 4. Ina-Yoko Teutenberg (Dui) 50; 5. Nirella van Helis (Ned) 50; 6. Giovanna Troldi (Ita) 35; 7. Yvonne Bruinen (Ned) 30; 8. Sigrid Corneo (Ita) 30; 9. Chantal Beltman (Ned) 27; 10. Hayley Rutherford (Aus) 27; 13. Heidi Van de Vijver 21; 28. Cindy Pieters 7.
Zaterdag
Elite zonder contract en beloften
GELUVELD - 71 deelnemers: 1. Peter VERMEERSCH (Klerken) 108 km in 2u34'; 2. Nico Strynckx op 10"; 3. Stefaan Vermeersch; 4. Chris Pollin 32"; 5. Didier Deceuninck 1'07"; 6 Koen Lameire 1'12"; 7. Tim Meeusen; 8. Werner Vandromme;9. Geert Glorieux; 10. Bart De Troyer 1'48"; 11. Carlo Depraetere; 12. Rik Coppens 3'29"; 13. Matthew Tuck (Aus) 4'50"; 14. Joshua Ansell (GBr) 4'53"; 15. Rudi Vingerhoets 5'06"; 16. Tony Decock 5'13"; 17. Marc Verkindere 6'07"; 18. Kris Smet; 19. Kurt Rogge; 20. Kurt Dewulf.
TROGNEE - 147 deelnemers (Trofee van Haspengouw I): 1. Bram SCHMITZ (Ned) 150 km in 3u38' (gem.: 41,280 km/u); 2. Danny Van Looy op 5"; 3. Stijn Devolder 10"; 4. David Meys 17"; 5. Stijn Vanstraelen 29"; 6. Jarno Vanfrachem z.t.; 7. Frederik Penne; 8. Jonas Ljunglblad (Zwe); 9. Eric de Crom (Ned); 10. Dariusz Malawka (Pol); 11. Erwin Van der Auwera; 12. Kristof Vancauteren; 13. Mario Raes; 14. Johan Dekkers; 15. Laurens ten Dam (Ned); 16. Johan Coenen 49"; 17. Stefan Adamsson (Zwe) z.t.; 18. Peter Ronsse; 19. Sébastien Calmant; 20. Joseph Boulton; 21. Gert Janssen; 22. Robin Veen (Ned); 23. Koen Maenhout; 24. Raphaël Bastin; 25. Henrik Oldin (Zwe); 26. Erwin Bollen; 27. Bart De Spiegelaere; 28. Kristoffer Bremström (Zwe); 29. Fausto Cinti; 30. Pascal Putton. Interclubklassement: 1. FORTIS BANK-EDDY MERCKXBOYS 21 ptn; 2. Wielerteam Farm Frites-Eycken 24; 3. Wielerpromotieclub Kapelle-op-den-Bos 43; 4. Go Pass-ABX-BIK-Slagino Cycling Team 57; 5. Royal Cyclist's Pesant Club Liégeois 60.
GREZ-DOICEAU - 162 deelnemers, Omloop van Waals-Brabant: 1. Nico RUYLOFT (Sint-Truiden) 155 km in 3u42'; 2. Danny Van der Massen; 3. Marc Goetschalckx; 4. Koen Das; 5. Nico Sijmens; 6. Sven Spoormakers; 7. Jonas Ljungblad (Zwe); 8. Steven Van Olmen; 9. Nico Mestdach; 10. Steven De Cuyper; 11. Sébastien De Vreese; 12. Kevin D'Haese; 13. Stefan Adamsson (Zwe); 14. Sjef De Wilde; 15. Sven De Weerdt; 16. Andrew Vancoillie; 17. John Nilsson (Zwe); 18. Sébastian Van den Abeele; 19. Igor Abakoumov (Kaz); 20. Marc Patry; 21. Chris Deckers; 22. Robby Pelgrims; 23. Davy Huybrechts; 24. Gert Dams; 25. Dimitri De Fauw; 26. Willem Vermassen; 27. Tom De Meyer; 28. Kris Adami; 29. Henrik Oldin (Zwe); 30. Geert Steurs. Interclubklassement: 1. MAPEI-QUICK STEP-LATEXCO 31 punten; 2. Go Pass-ABX-BIK-Slagino Cycling Team 43; 3. WSC De Jonge Renners Booischot 44; 4. Kortrijk Groeningespurters 46; 5. Noord-Limburgse Wielerclub Overpelt 47.
BLANDAIN - 68 deelnemers: 1. Ronny DE MEUTER (Denderleeuw) 108 km in 2u35'; 2. Tino Haakman (Ned) z.t.; 3. Fabrice Debrabant (Fra); 4. Jean-Philippe Loy op 14"; 5. Steven De Champs 32"; 6. Sébastien Nuyttens (Fra) z.t.; 7. Patrick Troukens 1'42"; 8. Martijn Lust (Ned) z.t.; 9. Zbigniew Serafinski (Pol) 2'25"; 10. Gino De Weirdt; 11. Philippe Duhamel (Fra); 12. Mario Buscema (Ned).
BORNEM-HINGENE - 100 deelnemers: 1. Ludo GIESBERTS (Turnhout) 105 km in 2u36'; 2. Christof Mariën; 3. Kim Herremans; 4. Kurt Devalckeneer; 5. Sven Boonen; 6. Jan Claes; 7. Ivan Segers; 8. Werner Wuyts; 9. Bart Bosmans; 10. Corné Castein (Ned); 11. Patrick Schoovaerts; 12. Ludo De Vries; 13. Robby Meul; 14. Guy Van Broekhoven; 15. Alges Maasikmets (Est); 16. Yves Verlinden; 17. Chris Cabanier; 18. Rick van der Kroon (Ned); 19. Freddy Van Holsbeeck; 20. Leo Strosnijder (Ned).
FOULENG - 78 deelnemers: 1. Jürgen DEBUYSSCHERE (Ath) 112 km in 2u49'; 2. Kevin Van der Slagmolen op 27"; 3. Tom Braem 31"; 4. Kris Herremans 39"; 5. David Verreth 40"; 6. Jo Chevalier z.t.; 7. Jarno Verhofstadt; 8. Kevin Dumon; 9. Wim Vanhuffel 51"; 10. David Coignau 1'11"; 11. Gerry Lievens z.t.; 12. Goswin Laplasse; 13. Stéphane Sawerenyuk; 14. Gert Bevers; 15. Sven De Kerpel; 16. Andy De Decker; 17. Glen Zelderloo; 18. Edwin Smeulders; 19. Giovanni Feys; 20. Joris Van Mechelen.
Beloften
BISSEGEM - 82 deelnemers: 1. Steven Caethoven (Assenede) de 105 km in 2u37; 2. James Vanlandschoot; 3. Wesley Balcaen; 4. Joost Vanmeerhaeghe; 5. Steve Malfait; 6. Stijn Hoste; 7. Christian House; 8. Kenny Vanlaere op 30"; 9. Luc Apers op 1:10; 10. Sven Schoutteten op 1:50; 11. Robbie Mores; 12. Michael Servranckx op 2:15; 13. Stijn Bekaert op 3:24; 14. Giovanni Alossery op 2:55; 15. Koen Vermeersch; 16. Kristof Vercauteren; 17. Peter Debonne; 18. David Dezutter; 19. Stijn Vanmaldeghem; 20. Steven Duthoo.
Juniores
GREZ-DOICEAU - 42 deelnemers: 1. Vincent BROCHARD (Louveigné) 70 km in 1u53'; 2. Jonathan Henrion op 9"; 3. Julien Joiret; 4. Mitch Haentjens; 5. Adriano Toscano; 6. Michael Van Poucke 16"; 7. Damien Suray 26"; 8. Bertrand Sautriaux 38"; 9. Koen Iwens; 10. Jonathan Delforge; 11. Steven De Kempeneer; 12. Hans Bernaerts; 13. Frederick Goux; 14. Dimitri Nijs; 15. Dirk Goyvaerts.
MOEN-KLUISBERGEN-MOEN - 110 deelnemers: 1. Wim DE VOCHT (Arendonk) 102 km in 2u41'; 2. Kevin De Weert z.t.; 3. Gust Van Moll op 2'01"; 4. Kevin Neirynck; 5. Mirando Dumoulin; 6. Stijn Verstraeten; 7. Pieter Braeckeveldt; 8. Glenn De Croock; 9. Bernhard Rechlin (Dui); 10. Steven De Landsheer; 11. Glenn Van Den Broeck; 12. Kevin Vandaele; 13. Kenny Van der Schueren 2'21"; 14. Joeri Clauwaert; 15. George Clement; 16. Tom Van Looy; 17. Jo Zwaenepoel; 18. Pieter Van Loocke; 19. Stijn Van Wijnendaele; 20. Gregory Van Sinaey. Interclubklassement: 1. KORTRIJK GROENINGESPURTERS 8 punten; 2. Vlaanderen 2002-Cicli Prom 36; 3. Koninklijke Veloclub Deinze 43; 4. J & A Sport 52; 5. Wielerteam Oordegem vzw 61.
VILLEROT - 51 deelnemers: 1. David GIANCOLA (Quaregnon) 76 km in 1u59'; 2. Francesco Planckaert z.t.; 3. Grégory Habeaux; 4. Tom Vanbecelaere; 5. Thierry De Coen; 6. Andrius Bagdonavicius (Lit) op 27"; 7. Remigius Mickus (Lit) z.t.; 8. Joel De Smet; 9. Dirk Hoorelbeke; 10. Ward Cuvelier; 11. Dieter D'Hondt; 12. Birger Allary; 13. Stefan Dedeckere; 14. Jérémy Lamant; 15. Jimmy Coopman.
VLIERZELE - 87 deelnemers: 1. Philippe GILBERT (Remouchamps) 84 km in 2u22'; 2. Dieter Putman z.t.; 3. Kevin Braeckevelt; 4. Jurgen Beeckman; 5. Gino De Temmerman op 13"; 6. Diederik De Meyer 20"; 7. Chris Buytaert 24"; 8. Davy Colman z.t.; 9. Jelle Wuyts 1'11"; 10. Kristof De Beule 1'15"; 11. Wesley Smet 1'25"; 12. Hendrik De Groote 1'35"; 13. Pieter De Rekeneire 1'37"; 14. Ken Vanmarcke 1'40"; 15. Michel Vereecken z.t.
Nieuwelingen
BEVEREN-WAAS - 55 deelnemers: 1. Tom MAES (Lebbeke) 56,4 km in 1u23'; 2. Arturs Ansons (Let) z.t.; 3. Thijs Van den Bossche; 4. Pieter Clement; 5. Dominiek Andries; 6. Jeroen van Rij (Ned); 7. Dario Di Dio; 8. Bernd Claessen; 9. Nele Van den Bossche; 10. Tom Acke.
POMMEROEUL - 96 deelnemers: 1. Ingmar DE POORTERE (Gent) 50 km in 1u16'; 2. Stieven Galle; 3. Davy De Leener; 4. Kevin Ista; 5. Gregory De Munster; 6. François Cauchies; 7. gelijk: 52 renners.
Zondag
Elite en beloften
NEERLINTER-HEIDE - 71 deelnemers: 1. Andy VAN OUYTSEL (Wolfsdonk) 113 km in 2u42'; 2. Danny Dierckx; 3. Chris Deckers; 4. Eddy Marien; 5. Marc Verschuren; 6. Eric De Cnodder; 7. Dirk Uytterhoeven op 20"; 8. Rudy Ponsaerts 30"; 9. Koen De Rijck; 10. Fabrice Mortier; 11. Stijn Van Hout; 12. Pierre Delvaux; 13. Patrick Gouwkens; 14. Rudy Rey; 15. Kurt Van den Berghe; 16. Alex Adriaensen; 17. Sven Meuris; 18. Geert Verdeyen; 19. gelijk: 12 renners.
DWORP - 97 deelnemers: 1. Stefaan PARIDAENS (Denderhoutem) 115 km in 2u46'; 2. Guido Ringoet; 3. Rik Van Isterdael; 4. Jean Marie BruyŠre; 5. Richard De Ridder; 6. Michael Naessens; 7. Patrick Stijlemans; 8. Tom Claes; 9. Jan Gettemans; 10. Werner Wuyts; 11. Cas Graafmans (Ned); 12. Frank Verjans op 18"; 13. Bart De Boeck; 14. Steven Hanselaer; 15. Peter Moortgat; 16. Greg Moens; 17. David Thierens; 18. Gunther Verbruggen; 19. Bjorn Mathijs; 20. Robby Van Waeyenberg.
TROGNEE - 147 deelnemers (Trofee van Haspengouw I): 1. Bram SCHMITZ (Ned) 150 km in 3u38' (gem.: 41,280 km/u); 2. Danny Van Looy op 5"; 3. Stijn Devolder 10"; 4. David Meys 17"; 5. Stijn Vanstraelen 29"; 6. Jarno Vanfrachem z.t.; 7. Frederik Penne; 8. Jonas Ljunglblad (Zwe); 9. Eric de Crom (Ned); 10. Dariusz Malawka (Pol); 11. Erwin Van der Auwera; 12. Kristof Vancauteren; 13. Mario Raes; 14. Johan Dekkers; 15. Laurens ten Dam (Ned); 16. Johan Coenen 49"; 17. Stefan Adamsson (Zwe) z.t.; 18. Peter Ronsse; 19. Sébastien Calmant; 20. Joseph Boulton; 21. Gert Janssen; 22. Robin Veen (Ned); 23. Koen Maenhout; 24. Raphaël Bastin; 25. Henrik Oldin (Zwe); 26. Erwin Bollen; 27. Bart De Spiegelaere; 28. Kristoffer Bremström (Zwe); 29. Fausto Cinti; 30. Pascal Putton. Interclubklassement: 1. FORTIS BANK-EDDY MERCKXBOYS 21 ptn; 2. Wielerteam Farm Frites-Eycken 24; 3. Wielerpromotieclub Kapelle-op-den-Bos 43; 4. Go Pass-ABX-BIK-Slagino Cycling Team 57; 5. Royal Cyclist's Pesant Club Liégeois 60.
ELLEZELLES - 98 deelnemers: 1. Kevin VAN IMPE (Erpe Mere) 119 km in 2u49'; 2. Christ Hendryckx; 3. Erland Engelsvoll (Noo); 4. Steven Hendrickx; 5. Ronny De Meuter; 6. Jurgen Debuysschere; 7. Sébastien Nuytens (Fra); 8. Robert Hurd (GBr); 9. James Vanlandschoot; 10. Augustin Goossens op 15"; 11. Eric Roobaert; 12. Jean-Marie Binon; 13. Stijn Hoste 37"; 14. Davy Vandorpe; 15. Geert Droeshaut; 16. gelijk: 20 renners.
KORTESSEM - 118 deelnemers: 1. Jan CLAES (Lommel) 120 km in 2u50'; 2. Karel Poets z.t.; 3. Christof Geudens op 18"; 4. Pieter Mertens; 5. Gert Claes; 6. François Lonneux; 7. Geert Ceulemans; 8. Kris Herremans 1'05"; 9. Johan Driesen; 10. Mario Appermans 2'15"; 11. Youri Deliens 2'20"; 12. Ivan Segers; 13. Bart Snijers; 14. Dirk Bullen; 15. Nico Ruyloft; 16. Frank Van Kuik; 17. Kris Cabanier 2'50"; 18. Rik Elfrink (Ned); 19. Steve Bossaerts; 20. Huub Hamm Loots (Ned).
MOORTSELE - 89 deelnemers: 1. Patrick COCQUYT (Ertvelde) 114 km in 2u43'; 2. Marc Vanassche op 50"; 3. Peter Schoonjans; 4. Nico Verhoeven 1'00"; 5. Marc Van Den Bossche; 6. Mario Willems; 7.Matthew Tuck (Aus); 8. Steve Persoon 1'30"; 9. Peter Neels; 10. Andy De Vriendt; 11. Kurt Victor; 12. Ivan Boonen; 13. Luc De Moor; 14. Johan Verhaegen; 15. Eddy Van De Kerckhove; 16. Kevin Van Raemdonck; 17. Peter De Corte; 18. Pedro Sabo; 19. Gunther Van Den Abbeele; 20. Steven Goossens.
Beloften
MOL - 141 deelnemers (Zuid-Kempense Pijl): 1. Tom BOONEN (Balen) 143 km in 3u09'45"; 2. Hans Dekkers (Ned) z.t.; 3. Yoeri Beyens; 4. Frederik Willems; 5. Jens Renders; 6. Jan Van Herck; 7. Derek Finnegan (Ier); 8. Gert Van Linden op 18"; 9. Bart Dockx 20"; 10. Tom Verborgt; 11. Andries Verspeeten; 12. Erik Lievens 23"; 13. Gorik Gardeyn 29"; 14. Tom Borremans z.t.; 15. Jan Kuyckx 31"; 16. Erwin Vermeulen z.t.; 17. Bart Mari‰n; 18. Jan Meeusen; 19. Roy Sentjens (Ned); 20. Kristof Gryson. Interclubklassement: 1. DCM WIELERTEAM ITEGEM 21 punten; 2. Kortrijk Groeningespurters 34; 3. Mapei-Quick Step-Latexco 37; 4. Kempens Wielerverbond Turnhout vzw 38; 5. Wielervereniging De Dommelstreek (Ned) 47. Blauwe wimpel: Kurt GEYSEN. Beste jongere: Tom BOONEN.
Juniores
TROGNEE - 78 deelnemers (Trofee van Haspengouw): 1. Michiel ELIJZEN (Ned) 75 km in 1u57'; 2. Koen de Kort (Ned) op 7"; 3. Samuel Denis z.t.; 4. Jean-Philippe Dony 14"; 5. Olivier Kaisen 27"; 6. Guido Dreesen 2'09"; 7. Glenn Poleunis z.t.; 8. Preben Duchateau; 9. Kevin Vanelderen 2'36"; 10. Kris Vandermeeren z.t.; 11. Ronny Awouters; 12. Benjamin Calbert; 13. Frédérick Goux; 14. Cédric Botty; 15. Steve Gielen.
HAACHT - 102 deelnemers: 1. Grégory Habeaux (Beauxfays) 79 km in 1u58'; 2. Koen Iwens; 3. Chris Jonckers; 4. Mitch Haentjens; 5. Johan Sermon; 6. Thierry Decoen; 7. Steven Scevenels; 8. Hans Bernaerts; 9. Gert Wuyts; 10. John Van Den Abeele; 11. Wesley Van Eynde.
FOULENG - 73 deelnemers: 1. Philippe GILBERT (Remouchamps) 84 km in 2u10'; 2. Francesco Planckaert z.t.; 3. Kevin Neirynck; 4. Giovanni Pommelaere; 5. Anthony Lanssens; 6. David Giancola; 7. Gino De Temmerman; 8. Tim Van de Wiele; 9. gelijk: 14 renners.
Driedaagse van de Noorderkempen
ESSEN
- 107 deelnemers (1ste rit, ploegentijdrit): 1. KONINKLIJKE VELOCLUB HEIST SPORTIEF 14,5 km in 18'46"; 2. Wielervrienden Den Tip Vorselaar op 35"; 3. Race Team Bikeland Bornem z.t.; 4. Balen Bicycle Club 44"; 5. Koninklijke Hoboken WAC 55'; 6. Royal Antwerp Bicycle Club z.t.; 7. Wielerpromotieclub Kapelle-op-den-Bos 1'04"; 8. Vlaanderen 2002-Cicli Prom 1'10"; 9. De Nieuwe Hoop Tielen 1'20"; 10. Brabant 1'31"; 11. Kempens Wielerverbond Turnhout 1'34"; 12. Wielerclub De Dijlespurters VV Mechelen 1'38"; 13. Wielerclub Pedaalridders Made (Ned) 1'55"; 14. Wielerclub Noord-West Brabant 1'58"; 15. Edegemse Bicycle Club Molenvrienden 2'01"; 16. Wielervereniging De Jonge Renner Oosterhout (Ned) 2'17"; 17. Multisport Quevaucamps 2'35"; 18. Olympic Club Saint-Ghislain 3'09"; 19. Wielervereniging Zuid-West Breda (Ned) 4'49". 2de rit: 1. Gert DELCROIX (Hoogstraten-Meer) 86 km in 1u58'; 2. Jef Lemmens op 4"; 3. Ken De Feyter 6"; 4. Grégory Biermans 10"; 5. Brad Sterckx z.t.; 6. Kristof Sels 27"; 7. Jelle Lambrechts z.t.; 8. John Sulkers (Ned) 29"; 9. Jan Hendrickx 38"; 10. Jurgen Van den Broeck 40"; 11. Wesley Chantrain z.t.; 12. Filip Peeters; 13. Kevin Van den Bergh 1'05"; 14. Sven Boonen 1'06"; 15. Anton Wouters; 16. Jef Vleugels; 17. Jan Vervecken 1'11"; 18. Alain Bultinck 1'23"; 19. Kevin Van der Veken 1'27"; 20. Jan Van den Steen. Nevenklassementen: Knelpuntenklassement: 1. Alain BULTINCK 11 punten; 2. Ken De Feyter 11; 3. Gert Delcroix 8; 4. Ken Devaere 8; 5. Kristof Sels 3. Jongerenklassement: 1. Grégory BIERMANS in 1u59'; 2. Jurgen Van den Broeck op 30"; 3. Anton Wouters 56"; 4. Jan Van den Steen 1'17"; 5. Ken Devaere 3'07". Ploegenklassement: 1. KONINKLIJKE VELOCLUB HEIST SPORTIEF in 6u16'; 2. Wielervrienden Den Tip Vorselaar op 1'04"; 3. Koninklijke Hoboken WAC 1'57"; 4. Race Team Bikeland Bornem 3'51"; 5. Balen Bicycle Club 3'54".
Nieuwelingen
TROGNEE - 68 deelnemers: 1. Stijn ENNEKENS (Laakdal) 50,5 km in 1u26'; 2. Guillaume Lernould; 3. Geoffrey Vandebrouck; 4. Nicolas Rommiée; 5. Joris Claes; 6. Mario Ickx; 7. Stéphane Paolella; 8. Bert Van der Hasselt; 9. Stijn Wijnants; 10. Jelle Vanendert.
HAACHT - 89 deelnemers: 1. Steve SCHETS (Gooik) 49 km in 1u11'; 2. Stijn Ennekens; 3. Joost Van Leyen; 4. Johan Verhulpen; 5. Jan Dierckx; 6. Kurt Vanbaelen; 7. Marco Briers; 8. Gil Suray; 9. Jasper Melis; 10. Joris Claes.
LENDELEDE - 78 deelnemers: 1. Lander TIJTGAT (Kuurne) 54 km in 1u21'; 2. Kenny Verfaillie op 1'46"; 3. Stijn Vanherreweghe z.t.; 4. Laurent Versteele; 5. Dietrich Vandevivere; 6. Wim Vancoppenolle; 7. Miquel Vanderjeugt op 1'50"; 8. Laurent Richard z.t.; 9. Kristof Vandewalle; 10. Hannes Vandenbulcke.
FOY-NOTRE-DAME - 34 deelnemers: 1. Johan PEETERS (Lubbeek) 55 km in 1u27'; 2. Jorgen Vercammen z.t.; 3. Michael Goossens op 20"; 4. Kevin Ista z.t.; 5. Thomas Toletta; 6. Nicolas Clausse 3'15"; 7. Lorenzo Turco z.t.; 8. Romain Denis; 9. Ludovic Monjelo; 10. Adrien Rainotte.
POESELE - 102 deelnemers: 1. Gregory DE MUNSTER (Oudenaarde) 56 km in 1u27'; 2. Koen Segers; 3. Sven Van den Houte; 4. Nic Ingels; 5. Stieven Galle; 6. Lorenzo Delor op 25"; 7. Wesley Mortier z.t.; 8. Stijn Herregodts; 9. Pieter Muuys; 10. Dieter De Meester.
VWB
BOUTERSEM - CATEGORIE A - 92 deelnemers: 1. Dirk VAN CAPELLEN (Peutie) 75 km in 1u56'; 2. Jozef Mertens; 3. Davy Aerts; 4. Philip Wouters; 5. Danny V.D. Beeck; 6. Benny Herten; 7. André Theys; 8. J.P. Tasset; 9. Philip V.D. Velde; 10. Kris Smeyers.
BOUTERSEM - CATEGORIE B - 40 deelnemers: 1. Luc WUYTS (Lier) 75 km in 1u57'; 2. Daniel V.D. Mieren; 3. Luc Van Roy; 4. André 't Seyen; 5. Pierre Pirotte; 6. Jan Cortoos; 7. Walter Marynissen; 8. Fred Vangenechten; 9. Alain Renard; 10. Gerrit Van Roosendael.
BOUTERSEM - CATEGORIE C - 55 deelnemers: 1. Jozef BOSCHMANS (Kessel) 60 km in 1u31'; 2. Felix Luyten; 3. Martin Venninckx; 4. Georges Eggers; 5. Theo Coudyzer; 6. Georges Vonckx; 7. Eddy Mertens; 8. Johannes Dams; 9. Ronald Smolders; 10. Raymond Willemsen.
BOUTERSEM - CATEGORIE D - 29 deelnemers: 1. J.P. LEUKEMANS (Wommelgem) 60 km in 1u32'; 2. Vic V.D. Eynde; 3. Alois Torfs; 4. Evrard Willems; 5. Jules Loodts; 6. Louis Simons; 7. Petrus Achten; 8. Jozef Van Geel; 9. Camiel Schroyens; 10. Marc Michiels.
MASSENHOVEN - CATEGORIE A - 65 deelnemers: 1. Dave LEUKEMANS (Wommelgem) 66 km in 1u29'; 2. Kurt V.D. Plas; 3. Benny Mergaerts; 4. Tom De Laet; 5. Patrick Van Roosbroeck; 6. Wim Michiels; 7. David Verdonck; 8. Pieter Mol; 9. Eric Jacobs; 10. Guy Venninckx.
MASSENHOVEN - CATEGORIE B - 26 deelnemers: 1. André 'T SEYEN (Noorderwijk) 66 km in 1u28'; 2. Daniel V.D. Mieren; 3. Luc Verheyen; 4. Alex Ackermans; 5. Luc Wuyts; 6. Rudy Van Linden; 7. Rik Hermans; 8. Wim Croonenborghs; 9. Patrick Verresen; 10. Ludwig Gladinez.
MASSENHOVEN - CATEGORIE C - 36 deelnemers: 1. Bert TER HARMSEL (Meer) 54 km in 1u21'; 2. Martin Venninckx; 3. Georges Vonckx; 4. Jozef Boschmans; 5. Chris Geerts; 6. André Peeters; 7. Frans Van Dun; 8. Francois Letters; 9. Ivan Ooms; 10. Willy Baeten.
MASSENHOVEN - CATEGORIE D - 19 deelnemers: 1. J.P. LEUKEMANS (Wommelgem) 54 km in 1u22'; 2. Vic V.D. Eynde; 3. Marc Michiels; 4. Jules Loodts; 5. Jan Van Boxel; 6. André Van Asbroeck; 7. Daniel Adams; 8. Dieter Schulz; 9. Willem Van Koetsveld; 10. André Seghers.

.

Nu in het nieuws