B04 S07 uitslagen

Atletiek
BR>BK meerkampen
MANNEN
Zevenkamp seniores:
1. Serge De Smedt (ARAC) 5.249 punten; 2. Didier Matanda Kaiji (BBS) 4.779; 3. Christophe Kessedjian (WS) 4.514; 4. Samuel Crets (HERV) 4.500; 5. Kris Roobaert (DILB) 4.493.
VROUWEN
Vijfkamp seniores:
1. Tia Hellebaut (AT84) 4.087; 2. Karin Ruckstuhl (Ned) 3.863; 3. Sabine De Wachter (ACHL) 3.452; 4. Kimmy Vlaeminck (KAAG) 3.347; 5. Annelies Dillen (LIER) 2.957.
Maransart
Challenge van Waals Brabant
MANNEN

1. Pascal Michiels (Train 7) 37:57; 2. Nicolas Sillien (Ronvau) 38:26; 3. Marc Timmermans (Riwa) 39:04; 4. Jean-Yves Delarge (Jog+) 39:23; 5. Didier Rigot (BN) 40:15; 6. Eric Scheers (RCB) 40:16; 7. Omer Van Noten (Post Ott) 40:36; 8. Erich Sohnle (Tortues) 41:10; 9. Martin Thore (Furalope) 41:33; 10. Yves Vanderbeck (Ronvau) 41:37.
VROUWEN
1. Julia Frances Smith (Cepal) 44:01; 2. Bernadette Desmet (US Brain) 47:57; 3. Cécile Houbart (Ronvau) 48:02; 4. Anita Enis (Hera) 50:00; 5. Nika Cypers (Jog Clubje) 50:18; 6. Joke Luyckx (Hera) 51:46; 7. Maryke Camelbeke (Dilbeek) 51:58; 8. Renée Eppe (Ronvau) 52:14; 9. Denise Nicolay (Kuristo) 53:53; 10. Martine Fauvarque (NAC) 54:14.
Badminton
Kontich
Derde manche BBAC-circuit
MANNEN
Enkel A, Halve finales:
Kuijten - Budisantoso 15-12, 12-15, 15-4; Dallie Cardillo - Claes 15-6, 5-15, 15-6. Finale: Ruud Kuijten (Olympia) - Luigi Dalli Cardillo 15-1, 15-14. Dubbel, finale: Gennaux-De Rijcke Claes-Claes 15-8, 15-8.
VROUWEN
Enkel, halve finales:
Setiani - Breikens 11-2, 11-0; Stamboliyska - Mampaey 11-8, 11-9. Finale: Hanni Setiani (Indon) - Agnetha Stamboliyska 11-2, 116. Dubbel: poulefinale: 1. Albinus-Mampaey, 2. Breikens-Robbrecht.
GEMENGD
Finale:
Kuijten-Albinus - Jubari-Budisantoso 15-6, 15-7.
Motorcross
VLM in Grobbendonk
Beloften: reeksen: Jelle Grade (2). Eindstand: 1. Jelle Grade 2 punten; 2. Steven Engelen 5; 3. Gilles Dejong 6. Nieuwelingen 125cc: reeksen: Tom Jochums (2). Eindstand: 1. Tom Jochums 2 punten; 2. Roan Windmolders 5; 3. Bert Van Calster 6. Nieuwelingen 250cc A: reeksen: Ben Meulders (2). Eindstand: 1. Ben Meulders 2 punten; 2. Andy Pattijn 5; 3. Tom Van Herck 5. Nieuwelingen 250cc B: reeksen: Jurgen Vertommen (2)
Eindstand: 1. Jurgen Vertommen 2 punten; 2. Erwin Budts 6; 3. François Luyckx 7. Nieuwelingen 500cc: reeksen: Dennis Lijnen (2). Eindstand: 1. Dennis Lijnen 2 punten; 2. Ronny Verhoeven 6; 3. Erik Carpentier 8. Juniores 250-500cc: reeksen: Kevin Kuppens en Franky Cloots. Eindstand: 1. Kevin Kuppens 5 punten; 2. Cedric Verheyden 7; 3. Boy Olieslagers 10. Juniores 125cc: reeksen: 1. Sven Wouters (2). Eindstand: 1. Sven Wouters 2 punten; 2. Dennis Maggen 5; 3. Christophe Van den Broeck 9. Seniores 250-500cc: reeksen: Davy Huygens (2). Eindstand: 1. Davy Huygens 2 punten; 2. Jimmy Van Thillo 7; 3. Gino De Roover 7. Inters 125cc: reeksen: Danny De Baets en Andy Pauwels. Eindstand: 1. Danny De Baets 3 punten; 2. Andy Pauwels 3; 3. William De Jong 8. Inters A en B: reeksen: Chris Stroeckx en Kees Advokaat. Eindstand: 1. Kees Advokaat 3 punten; 2. Chris Stroeckx 4; 3. Bengt Laeremans 7. Zijspannen: reeksen: Goovaerts - Van den Bulck. Eindstand: 1. Goovaerts - Van den Bulck 2 punten; 2. Somers - Somers 4; 3. Vanderstraeten - Corthout 6.
Basketbal
NBA
Indiana Pacers - Miami Heat 96-105; Boston Celtics - Philadelphia 76-ers 93-77; Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers 103-72; New Jersey Nets - Orlando Magic 129-91; New York Knicks - San Antonio Spurs 93-80; Seattle SuperSonics - Toronto Raptors 97-99; Washington Wizards - Portland Trailblazers 86-102; Golden State Warriors - LA Clippers 103-112; LA Lakers - Sacramento Kings 109-105. De standen: overwinningen, nederlagen, winstpercentage: Eastern Conference, Atlantic Division: Miami 39 23 .629; New York 38 24 .613; Philadelphia 34 27 .557; Orlando 30 33 .476; Boston 27 35 .435; New Jersey 27 36 .429; Washington 20 44 .313; Central Division Indiana 43 20 .683; Toronto 36 26 .581; Charlotte 34 28 .548; Detroit 30 31 .492; Milwaukee 30 33 .476; Cleveland 25 37 .403; Atlanta 24 37 .393; Chicago 13 48 .213. Western Conference, Midwest Division: Utah 41 20 .672; San Antonio 40 23 .635; Minnesota 37 25 .597; Denver 26 36 .419; Dallas 25 37 .403; Houston 24 38 .387; Vancouver 18 45 .286. Pacific Division: LA Lakers 52 11 .825; Portland 48 15 .762; Phoenix 39 23 .629; Seattle 38 26 .594; Sacramento 36 26 .581; Golden State 16 46 .258; LA Clippers 13 50 .206.
Wielrennen
Elite en beloften
HOELEDEN - 113 deelnemers: 1. Patrick LAENEN (Vorst-Laakdal) 114 km in 2u33'; 2. Bart Vanstockstraeten; 3. Bart Snijers; 4. Andy Van Ouytsel; 5. Ronny Van Asten; 6. Rudy Ponsaerts; 7. Erwin Bollen; 8. Peter Steen Jensen (Den); 9. Rino Deraedt; 10. Matthias Carlsson (Zwe); 11. Pierre Hérinne; 12. gelijk: 52 renners.
UCI-klassement
1. (1) Laurent Jalabert (Fra) 2545 punten; 2. (2) Michael Boogerd (Ned) 1587; 3. (4) Andrei Tchmil 1548; 4. (3) Frank Vandenbroucke 1535; 5. (6) Lance Armstrong (VS) 1495; 6. (7) Davide Rebellin (Ita) 1442; 7. (8) Francesco Casagrande (Ita) 1437; 8. (9) Jaan Kirsipuu (Est) 1426; 9. (10) Jan Ullrich (Dui) 1408; 10. (11) Roberto Heras (Spa) 1373; 11. (5) Marcus Zberg (Zwi) 1361; 12. (12) Erik Zabel (Dui) 1263; 13. (14) Romans Vainstains (Lat) 1246; 14. (13) Abraham Olano (Spa) 1258; 15. (15) Paolo Bettini (Ita) 1256. (...) De Belgen: 26. (25) Johan Museeuw 954; 29. (30) Tom Steels 925; 45. (33) Marc Wauters 750; 70. (71) Mario Aerts 577; 74. (74) Marc Streel 553; 93. (80) Jo Planckaert 468; 101. (84) Geert Verheyen 446; 109. (112) Michel Van Haecke 404; 122. (123) Kurt Van de Wouwer 368; 123. (131) Rik Verbrugghe 367; 125. (121) Peter Farazijn 365; 145. (159) Dave Bruylandts 316; 146. (143) Ludo Dierckxsens 316; 148. (110) Wilfried Peeters 311; 160. (142) Chris Peers 298.
UCI-klassement 2000
1. Laurent Brochard (Fra) 342 punten; 2. Jaan Kirsipuu (Est) 306
3. Andreas Klöden (Dui) 265; 4. Erik Zabel (Dui) 222; 5. Francisco cabello (Spa) 216; 6. François Simon (Fra) 190; 7. Daniele Nardello (Ita) 186; 8. Laurent Jalabert (Fra) 183; 9. Jonathan Vaughters (VSt) 174; 10. Servais Knaeven (Ned) 170. (...) De Belgen: 14. Jo Planckaert 154; 18. Andrei Tchmil 150; 22. Johan Museeuw 140; 32. Peter Farazijn 115; 35. Tom Steels 99; 41. Chris Peers 90; 49. Frank Vandenbroucke 83; 50. Axel Merckx 82.
OVWF
INGOOIGEM - A-renners: 1. Didier ROYER (Woumen); 2. Giovanni Desloovere; 3. Yves Soetaert. B-renners: 1. Johan VANDEMEULEBROUCKE (Zwevegem); 2. Remi Depraetere; 3. Eric Degrande. C-renners: 1. Bernard VANTHUYNE (Ieper); 2. André Vanwassenhove; 3. Luc Mehuys.
VWF
ZELE - A-renners: 1. Stefaan VAN ONCEM; 2. Franky Verhulst; 3. Luc Wuyts. B-renners: 1. Patrick SERGOORIS; 2. Koen De Bosscher; 3. Franky Wauters. C-renners: 1. Patrick VAN DE KERCKHOVE; 2. Kurt De Bock; 3. Lucien Van Goethem. D-renners: 1. Eddy RAEYMAEKERS; 2. Robert Maldrie; 3. Florent Van den Steen. E-renners: 1. Roger MOENS; 2. Jos De Maeyer; 3. Dirk Decaestecker. F-renners: 1. Victor WARTEL; 2. Adolf Verpaelt; 3. Lucien Van Impe. G-renners: 1. Lucien VERHAMME; 2. Jeroom Wille; 3. François Berckmoes.
ZELE-AVERMAET - A-renners: 1. Frank VANGENENDE; 2. Marc Baeyens; 3. Franky Verhulst. B-renners: 1. Dirk STAMMELEER; 2. Jurgen Van Boven; 3. Wim De Ridder. C-renners: 1. Jo VAN AKEN; 2. Patrick Van der Kerckhove; 3. Pascal De Wolf. D-renners: 1. Eddy VAN DE VELDE; 2. Geert Wauters; 3. Manou Schauten. E-renners: 1. Kurt VAN DEN HAUWE; 2. Freddy Van Impe; 3. Marc Herregodts. F-renners: 1. Victor WARTEL; 2. Emile Verhulst; 3. Adolf Verpaelt. G-renners: 1. Donné NECKEBROECK; 2. Frans Van Impe; 3. Gustaaf Temmerman.
WAOD
RUIEN - A-renners: 1. Chris GEERTS; 2. Bertus ter Harmsel; 3. Patrick Van de kerckhove. A+-renners: 1. Frans LIGNEEL; 2. Hubert Criel; 3. Etienne Fleury. B-renners: 1. Marc MICHIELS; 2. Maurice Van Peteghem; 3. Gerrit Hairwassers. B+-renners: 1. August VAN WOENSEL; 2. René Meul; 3. Willy Claes. F1-renners: 1. Armand VAN DEN NEST; 2. Jackie Boel; 3. Freddy Meirsman. F2-renners: 1. Willy DAEM; 2. Frans Van Looveren; 3. Jozef Caethoven.
WAARSCHOOT - A-renners: 1. Nic DE VRIESE; 2. Michel de Koning (Ned); 3. Johan Snauwaert. B-renners: 1. Patrick VAN RENTERGHEM; 2. Guy de Jonghe; 3. Dirk Van Hove.
GAVERE - C-renners: 1. Eddy VAN PUYENBROECK; 2. Freddy Vlerick; 3. Franky Wielandt. D-renners: 1. Hubert CRIEL; 2. Marc De Bruycker; 3. Hubert D'Hondt. E-renners: 1. Frank VAN GEYSTELEN; 2. Walter Matthijs; 3. Jean-Pierre Heymans. E+-renners: 1. Fritz DE VOS; 2. August Van Woensel; 3. René Meul. F1-renners: 1. Ann ROGIERS; 2. Karel Alen; 3. Marnix De Keukeleire. F2-renners: 1. Marcel MORTIER; 2. Julien Van Renterghem; 3. Willy Van Beveren.
Tennis
WTA Indian Wells
Enkelspel, derde ronde: Nathalie Dechy (Fra) - Anna Kournikova (Rus/8) 7-5, 5-7, 7-6 (7/5); Elena Dementieva (Rus) - Magui Serna (Spa) 4-6, 6-4, 6-4; Lindsay Davenport (VS/2) - Natasha Zvereva (WR) 6-4, 6-2; Karina Habsudova (Svk) - Nathalie Tauziat (Fra/4) 6-4, 6-4; Mary Pierce (Fra/5) - Corina Morariu (VS) 6-2, 4-6, 6-2; Conchita Martinez (Spa/6) - Jelena Dokic (Aus) 6-2, 7-6 (7/4); Monica Seles (VS/7) - Patty Schnyder (Zwi) 6-0, 6-3; Julie Halard-Decugis (Fra/9) - Lilia Osterloh (VS) 6-3, 4-6, 6-3; Chanda Rubin (VS) - Sandrine Testud (Fra/11) 6-4, 2-6, 6-2; Elena Likhovtseva (Rus/16) - Mirjana Lucic (Kro) 2-6, 6-4, 7-5; Dominique Van Roost - Emmanuelle Gagliardi (Zwi) 4-6, 6-3, 6-0; Serena Williams (VS/3) - Rita Grande (Ita) 4-6, 6-1, 6-2.
Paardenrennen
Kuurne
Opbrengsten
Aankomst:
3 - 13 - 8 - 1 - 10.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 89.860; niet in volgorde: 4.930.
Quarté: in volgorde: 139.020; niet in volgorde: 3.420. Bonus: 430.
Top-5: in volgorde: 628.050; niet in volgorde: 9.402. Bonus: 250. Trio: 9.780. Koppel: 800 (voor 50fr.).
Tilt: rang 1: 139.450. Rang 2: 3.850. Rang 3: 860.
Biljarten
Eeklo
Finale kader 38/2, derde categorie: wedstrijdpunten, gemiddelde, reeksen: 1. Alphonse Beeckmans 8 11,36 60; 2. Peter Standaert 6 15,00 62; 3. Bruno Van Simpsen 6 9,33 60; 4. Luc Peeters 4 10,43 45; 5. Jeannot Mayeur 4 9,81 60; 6. Philippe Bievelez 2 6,58 29.
Kesselo-Lo
Nationale finale kader 38/2 eerste categorie
Wedstrijdpunten, gemiddelde, reeksen: 1. Christian Rassenfosse 8 16,14 88; 2. Lou Van der Voort 7 16,45 95; 3. Ronald Van den Vonder 5 14,51 86; 4. André Evlard 4 13,60 71; 5. Jean-Pierre Berrier 4 13,35 56; 6. Lucien Hendricks 2 10,80 72.
Kortrijk
Tornooi driebanden, categorie 42/50: finale: punten, beurten, gemiddelde, reeksen: Leslie Menheer 50 31 1,612 7 - Freddy Staelens 17 31 0,548 5. Categorie 27/34: finale: Raf Lammens 27 59 0,457 5 - Daniël De Poorter 18 59 0,305 3.
Hockey
Osaka
Kwalificatietoernooi (mannenploegen) voor de Olympische Spelen van Sydney: groep A: Japan - Nieuw-Zeeland 2-0; België - Polen 1-3. De stand: 1. Zuid-Korea 3 3 0 0 10-3 9; 2. Japan 3 2 0 1 6-4 6; 3. Groot-Brittannie 3 1 1 1 7-8 4; 4. Nieuw-Zeeland 3 1 1 1 7-8 4; 5. Polen 3 1 0 2 4-7 3; 6. België 3 0 0 3 6-10 0. Groep B: Pakistan - Wit-Rusland 6-0. De stand: 1. Pakistan 3 2 1 0 17-7 7; 2. Spanje 3 2 1 0 14-5 7; 3. Argentinie 3 1 1 1 11-7 4; 4. Maleisie 3 1 1 1 12-12 4; 5. Zwitserland 3 1 0 2 6-11 3; 6. Wit-Rusland 3 0 0 3 1-19 0.
Turnen
Deinze
BK acrogym: mannen-paar: 1. Philippe Van Vynckt-Kenny Dewulf (Sportac '86) 28.833; 2. Ben Spysschaert-Johan Liekens 26.166. Mannen-vier: 1. Mario Haenebalcke-Tom De Backer-Steven Van der Veken-Tony Eeman (Pegasus Drongen) 27.466. vrouwen-paar: 1. Greet Lambeir-Valerie Van Meldert (Werchter) 27.598 punten; 2. Ilse Sanders-Sara Van Caen 24.766. Vrouwen-drie: 1. Ann De Groote-Kim Baele-Nele Vanderghote (Sportac '86) 29.266 punten; 2. Inge Dries-Elke Thirion-Elke Knaepens 28.700; 3. Vicky Maes-Shanti Van Lierde-Stephanie Piens 27.266; 4. Kim Bruggeman-Isabel Verniers-Yasmien Van Damme 23.865; 5. Anlies Vyncke-Els Devreese-Marike Guns. Gemengd-paar: 1. Geraldine Van den Weghe-Yves Vanderdonckt (Deinze) 29.432; 2. Kim Van Waes-David Maes 29.266.
Karate
BK te Roeselare
MANNEN
Seniores:
1. Kristos Kokkinis (KD Loncin); 2. Jimmy Van Den Kieboom (BK Turnhout); 3. Toon Cools (hara Kiyo Veerle). Juniores: Telly Geenens (K. St.-Amandsberg); 2. Sithu Pitte lioen (OK Laarne); 3. Leslie De Cuyper (BK Turnhout). Scholieren: 1. Ricardo Viola (Ashi Barai Schaarbeek); 2. Tim Penasse (Hara-Kiyo Veerle); 3. Lloyd Fierro (KC Ransart). Kadetten: 1. Kristof Vasseur (Lebbeke); 2. Diego Van Der Schriek (Debatty); 3. Kevin Van Mol (Hara-Kiyo Paal). Ploegen: 1. LC M. Debatty; 2. KC Ans Loncin; 3. Uccle Karate Center.
VROUWEN
Seniores:
Joelle Cleys (Shitokai Nijvel); 2. Nicky Van helden (Hara Kiyo Veerle); 3. Annemieke De Smedt (Shi Lebbeke). Juniores: 1. Virginie Dethy (H. Schaerbeek); 2. Stephanie Woog (H. Schaerbeek); 3. Sarah Gasquard (Asahi Genk). Scholieren: 1. Kim Daniels (Samoerai Leuven); 2. Sabrina Lathouwers (Hara Kiyo); 3. Bieke Claes (Ronin Wilsele). Kadetten: 1. Sarah Beckers (Hara Kiyo Veerle); 2. Melissa Zarulli (KC Ransart); 3. Irène Piancatelli (KD Loncin). Ploegen: 1. KC NO Ichigo Landegem.
Voetbal
Portugal
Boavista Porto - Benfica Lissabon 1-1.
Frankrijk
Lens - Troyes 0-1; Nancy - Lyon 1-0; Auxerre - Monaco 0-2. De stand: 1. Monaco 58; 2. Lyon 45; 3. Paris SG 44; 4. Sedan 43; 5. Auxerre 42; 6. Bordeaux 41; 7. Bastia 40; 8. Saint-Etienne 39; 9. Lens 37; 10. Rennes 37; 11. Metz 36; 12. Strasbourg 36; 13. Nantes 35; 14. Marseille 35; 15. Nancy 34; 16. Le Havre 34; 17. Troyes 32; 18. Montpellier 23.
Italie
Bari - Parma 0-1. De stand: 1. Juventus 56; 2. Lazio 50; 3. Inter 47; 4. AC Milan 46; 5. Roma 45; 6. Parma 40; 7. Udinese 37; 8. Fiorentina 33; 9. Bologna 30; 10. Perugia 30; 11. Lecce 29; 12. Bari 28; 13. Torino 27; 14. Reggina 26; 15. Verona 24; 16. Cagliari 20; 17. Venezia 20; 18. Piacenza 16
Waterpolo
Nationaal kampioenschap
Juniores: Kortrijk - Wase 31-4 Antwerpen - Eeklo 7-6. Miniemen: Afd. A: Moeskroen - Waregem n.m. Afd. B: Brussels - KVAZC 2-8.

.

Nu in het nieuws