B05 S05 UITSLAGEN

Atletiek

BR>Melbourne

Mannen:100 m:

1. P. JOHNSON (Aus) 10.10; 2. M. Shirvington (Aus) 10.15.

200 m:

1. D. WOHLSEN (Aus) 20.57; 2. C. Donaldson (N-Z) 20.58.

400 m:

1. P. DWYER (Aus) 45.57; 2. J. Toledo (Mex) 46.17.

800 m:

1. D. LELEI (Ken) 1:43.97; 2. A. Bucher (Zwe) 1:45.20.

1500 m:

1. W. CHIRCHIR (Ken) 3:32.55; 2. N. Ngeny (Ken) 3:33.45.

3000 m:

1. L. KIPKOSEI (Ken) 7:45.20; 2. D. Komen (Ken) 7:47.83.

10.000 m:

1. J. KIMANI (Ken) 28:30.32; 2. E. Iser Ben (Bra) 28:51.17.

110 m horden:

1. B. RANDRIAMIHAJA (Mad) 13.94; 2. T. Ewen (Aus) 14.00.

3000 m steeple:

1. J. KOSGEI (Ken) 8:19.47; 2. P. Dobert (VS) 8:25.96.

Hoog:

1. K. MATUSEVICH (Isr) 2,30 m; 2. J. Pozzi (Aus) 2,18; 3. N. Moroney (Aus) 2,18.

Hinkstap:

1. L. ACHIKE (GB) 16,76 m; 2. R. Nachum (Isr) 16,65.

Hamer:

1. C. HARMSE (Z-A) 73,72 m; 2. Z. Nemeth (Hon) 71,98.

Kogel:

1. M. MENC (Tsj) 19,11; 2. J. Anlezark (Aus) 19,10.

Vrouwen: 100 m:

1. M. GAINSFORD-TAYLOR (Aus) 11.16; 2. J. Lambert (Aus) 11.48; 3. I. Privalova (Rus) 11.56.

400 m:

1. C. FREEMAN (Aus) 50.31; 2. A. Guevara (Mex) 50.41; 3. N. Paris-Kneebone (Aus) 51.56.

800 m:

1. T. LEWIS (Aus) 1:59.42; 2. G. Wamuyu (Ken) 2:01.25 3. S. Andrews (Aus) 2:01.34.

1500 m:

1. T. HODGKINSON (N-Z) 4:06.23; 2. N. Mugo (Ken) 4:06.93; 3. G. Clarke (Aus) 4:06.97.

100 m horden:

1. T. Diouf (Sen) 13.14; 2. R. Rakotozafy (Mad) 13.22; 3. V. Manning (VS) 13.22.

Polshoog:

1. E. GEORGE (Aus) 4,45 m; 2. T. Grigorieva (Aus) 4,25; 3. B. Isworth (Aus) 4,00.

Basketbal

NBA

Boston Celtics - Toronto Raptors 94-96; Atlanta Hawks - Washington Wizards 83-102; Detroit Pistons - Utah Jazz 94-107; Denver Nuggets - New Jersey Nets 81-94; LA Lakers - Vancouver Grizzlies 103-91.

Stand:

(zeges, nederlagen, winstpercentages):

Eastern Conference: Atlantic Division:

Miami 36 21 .632; New York 34 21 .618; Philadelphia 31 25 .554; Orlando 26 31 .456; Boston 23 34 .404; New Jersey 23 34 .404; Washington 17 40 .298.

Central Division:

Indiana 39 17 .696; Charlotte 31 25 .554; Toronto 31 25 .554; Detroit 28 29 .491; Milwaukee 28 29 .491; Atlanta 22 33 .400; Cleveland 22 34 .393; Chicago 12 43 .218.

Western Conference: Midwest Division:

San Antonio 37 20 .649; Utah 36 20 .643; Minnesota 32 24 .571; Denver 25 31 .446; Dallas 24 32 .429; Houston 22 35 .386; Vancouver 18 39 .316.

Pacific Division:

LA Lakers 47 11 .810; Portland 45 12 .789; Phoenix 35 21 .625; Seattle 35 23 .603; Sacramento 32 24 .571; Golden State 16 40 .286; LA Clippers 12 46 .207.

Tennis

ATP Delray Beach

Enkel, eerste ronde:

Jan-Michael Gambill (VS) - Julian Alonso (Spa) 6-4, 3-0 (opgave spierblessure).

Tweede ronde:

Chris Woodruff (VS/5) - Laurence Tieleman (Ita) 6-1, 6-4; Alex Calatrava (Spa) - Mike Bryan (VS) 6-3, 6-4; Justin Gimelstob (VS) - Cecil Mamiit (VS) 1-6, 7-6 (7/3), 6-4; Richard Fromberg (Aus) - Andrew Ilie (Aus) 6-7 (2/7), 6-1, 6-4.

ATP Santiago

Enkel, eerste ronde:

Martin Rodriguez (Arg) - Fernando Vicente (Spa/4) 4-6, 6-4, 6-2; Juan Ignacio Chela (Arg) - Juan Antonio Marin (C-R) 6-4, 6-2; Mariano Puerta (Arg) - Franco Squillari (Arg/5) 6-2, 6-2.

Tweede ronde:

Gustavo Kuerten (Bra/1) - Orlin Stanoytchev (Bul) 6-3, 6-4; Agustin Calleri (Arg) - Emilio Alvarez (Spa) 6-7 (6/8), 6-3, 7-6 (7/4); Mariano Hood (Arg) - Nicolas Massu (Chi) 6-1, 6-2; Albert Portas (Spa) - Guillermo Canas (Arg) 6-4, 6-4.

WTA Scottsdale

Enkel, eerste ronde:

Monica Seles (VS) - Silvija Talaja (Kro) 6-1, 7-6 (9/7).

Tweede ronde:

Sandrine Testud (Fra/7) - Amy Frazier (VS) 7-5, 6-0; Martina Hingis (Zwi/1) - Chanda Rubin (VS) 6-3, 6-3; Lindsay Davenport (VS/2) - Jennifer Capriati (VS) 3-6, 6-2, 6-3; Mary Pierce (Fra/3) - Sandra Nacuk (Joe) 6-0, 6-1; Ai Sugiyama (Jap) - Julie Halard-Decugis (Fra/4) 6-4, 6-2.

Zaalvoetbal

KBVB Futsal

Brasschaat - Ougrée 5-2.

Biljarten

Interclub driebanden

Eerste afdeling: 17de ronde:

De Maan - Coloma 6-2; Lugo - Biljartvrienden 8-0; Kortrijkse - 't Lammeken 6-2; Elite - Boussu 2-6; KABA 1 - Turnhoutse 8-0; Arcades - KABA 2 2-6.

Stand:

1. ABC Boussu 31 punten; 2. KABA 1, De Maan 29; 4. Kortrijkse BC, BC Elite 19; 6. Turnthouse BA 18; 7. BC Lugo, KABA 2 14; 9. BC Coloma 13; 10. Biljartvrienden 9; 11. 't Lammeken 6; 12. Arcades 3.

Squash

Flanders Esso Open

Achtste finales:

Peter Nicol (Sch) - Thierry Lincou (Fra) 15-9, 15-8, 15-10; David Evans (Eng) - Martin Heath (Sch) 17-16, 15-12, 15-7; Simon Parke (Eng) - Peter Marshall (Eng) 15-9, 15-7, 15-6; Mark Cairns (Eng) - Anthony Hill (Can) 15-10, 15-7, 15-1; Nick Taylor (Eng) - John Williams (Aus) 15-12, 11-15, 16-17, 15-11, 15-6; Ahmed Barada (Egy) - David Palmer (Aus) 17-14, 15-10, 15-17, 6-15, 15-3; Paul Johnson (Eng) - Paul Price (Aus) 15-10 en opgave wegens kwetsuur Price; Graham Ryding (Can) - Joseph Kneipp (Aus) 15-10, 17-14, 15-7.

Nu in het nieuws