B04 S04 Uitslagen

Basketbal
BR>NBA
Toronto Raptors - Phoenix Suns 103-102; Milwaukee Bucks - Orlando Magic 102-95; New York Knicks - Philadelphia 76'ers 89-88; Portland Trail Blazers - Utah Jazz 101-92; Los Angeles Lakers - Houston Rockets 101-85; Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 102-98; Detroit Pistons - Chicago Bulls 93-90.
Biljart
VAS Lier
Artistiek biljart: punten en pogingen: 1. Amando Staes 346-142; 2. Walter Bax 343-145; 3. Frédéric Caudron 320-146; 4. Jean-Claude Levert 295-153; 5. Angelo Casales 294-153; 6. Eddy Leppens 292-157; 7. Patrick Adams 270-154; 8. Jurgen Goris 259-150; 9. Erik Vervliet 244-159; 10. Erwin Seymus 233-161; 11. Gaston Thibaut 220-171; 12. Francis Forton 219-170; 13. Bert Grimmer 212-161; 14. Alfons Verheyden 201-168; 15. Eric Daelman 185-172; 16. Michel Lagat 182-176; 17. Dimitrios Dolaptsis 167-175; 18. Eric Geerts 166-179; 19. Edward Claerhout 163-174; 20. Walter Crols 152-180.
Paardenrennen
Kuurne
Opbrengsten
Aankomst:
1 - 9 - 2 - 7 - 5.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 750; niet in volgorde: 150.
Quarté: in volgorde: 6.210; niet in volgorde: 270. Bonus: 22.
Top-5: in volgorde: 90.926; niet in volgorde: 9.954. Bonus: 60. Trio: 380. Koppel: 225 (voor 50fr.).
Tilt: rang 1: 6.232. Rang 2: 292. Rang 3: 44.
Auteuil
Opbrengsten
Aankomst:
13 - 4 - 8 - 10 - 14.
Voor 15fr.
Tiercé: in volgorde: 23.588; niet in volgorde: 4.718.
Quarté: in volgorde: 207.570; niet in volgorde: 13.538.
Quintet: in volgorde: 544.872; niet in volgorde: 9.158. Extra: 1.355.
3 4 5 +: opbrengst plus: 5.555.
Tennis
ATP-ITF Ho Chi Minh
Finale: Jiri Vanek (Tsj/1) - Réginald Willems 7-6 (7/4), 6-4.
Challenger Cherbourg
Kwalificaties: eerste ronde: Olivier Rochus - Dimitri Lorin (FRA) 6-1, 6-3. Tweede ronde: Olivier Rochus - Nikolay Mishin (Rus) 6-1, 6-2. Derde en laatste ronde: Olivier Rochus - Julien Couly (Fra) 6-2, 6-4. Kwalificaties dubbel: Rochus - Youznih Co/ Ivanov - Smolenky Nozaly 7-6, 6-3.
WTA-klassement
1. (1) Martina Hingis (Zwi) 5.684 punten; 2. (2) Lindsay Davenport (VS) 5.190; 3. (3) Venus Williams (VS) 3.706; 4. (4) Serena Williams (VS) 3.209; 5. (5) Nathalie Tauziat (Fra) 2.550; 6. (6) Mary Pierce (Fra) 2.467; 7. (8) Conchita Martinez (Spa) 1.981; 8. (7) Julie Halard-Decugis (Fra) 1.973; 9. (14) Monica Seles (VS) 1.920; 10. (9) Anna Kournikova (Rus) 1.823; 11. (10) Sandrine Testud (Fra) 1.771; 12. (11) Arantxa Sanchez-Vicario (Spa) 1.768; 13. (12) Barbara Schett (Oos) 1.766; 14. (15) Jennifer Capriati (VS) 1.556; 15. (13) Amélie Mauresmo (Fra) 1.475; 16. (16) Amanda Coetzer (ZA) 1.430; 17. (18) Anke Huber (Dui) 1.424; 18. (17) Elena Likhovtseva (Rus) 1.380; 19. (22) Amy Frazier (VS) 1.265; 20. (19) Dominique Van Roost 1.261; (...) De andere Belgische speelsters: 28. (28) Sabine Appelmans 954; 35. (33) Kim Clijsters 852; 57. (57) Justine Henin 565; 86. (86) Laurence Courtois 376; 92. (93) Els Callens 343; 208. (201) Patty Van Acker 115; 251. (251) Daphne Van de Zande 80,5; 268. (258) Stéphanie De Villé 74,25.
ATP Champions League
1. Yevgeny Kafelnikov (Rus) 201 punten; 2. Andre Agassi (VS) 200; 3. Magnus Norman (Zwe) 153; 4. Nicolas Kiefer (Dui) 135; 5. Lleyton Hewitt (Aus) en Marc Rosset (Zwi) 100; 7. Pete Sampras (VS) 90; 8. Younes El Aynaoui (Mar) 85; 9. Fabrice Santoro (Fra) 83; 10. Cedric Pioline (Fra) 79; 11. Jerome Golmard (Fra) 75; 12. Tim Henman (GB) 74; 13. Mark Philippoussis (Aus) 70; 14. Hicham Arazi (Mar) 64; 15. Juan Carlos Ferrero (Spa) 59; (...) De Belgen: 35. Christophe Rochus 34; 112. Filip Dewulf 7; 146. Xavier Malisse 3.
ATP Entry System
1. Andre Agassi (VS) 5.045 punten; 2. Pete Sampras (VS) 2.811; 3. Yevgeny Kafelnikov (Rus) 2.783; 4. Nicolas Kiefer (Dui) 2.425; 5. Magnus Norman (Zwe) 2.137; 6. Gustavo Kuerten (Bra) 2.080; 7. Marcelo Rios (Chi) 1.845; 8. Nicolas Lapentti (Ecu) 1.667; 9. Cedric Pioline (Fra) 1.608; 10. Thomas Enqvist (Zwe) 1.551; 11. Tim Henman (GB) 1.547; 12. Todd Martin (VS) 1.500; 13. Lleyton Hewitt (Aus) 1.430; 14. Richard Krajicek (Ned) 1.366; 15. Mark Philippoussis (Aus) 1.352; 16. Albert Costa (Spa) 1.341; 17. Patrick Rafter (Aus) 1.323; 18. Greg Rusedski (GB) 1.305; 19. Younes El Aynaoui (Mar) 1.241; 20. Sebastien Grosjean (Fra) 1.210; (...) De Belgen: 82. Christophe Rochus 478; 140. Xavier Malisse 275.
Acrogym
Vlaamse kampioenschappen
Mannen: Seniores, paar: 1. Kenny Dewulf en Philippe Van Vyncke (Sportac) 28.567; 2. Jonas Liekens en Spyffshaert (Klimop Merksem).
Vrouwen: Seniores, drie: 1. Nele Vanderghote, Kim Baele, An De Groote (Sportac Deinze) 29.133; 2. Elke Thirion, Elke Kraepkens, Inge Dries (Art Gym) 28.567; 3. Vicky Maes, Stephanie Pars, Shantl Van Lierde (Spartac Deinze) 28.167. Juniores, drie: 1. Steffi Van Moortel, Maggelien Vermeulen, Ellen De Serrano (Sportac Deinze); 2. Katia Somers, Suylvie Gachot, Gerda Van Renst (Art Gym) 18.333; 3. Jolien Vanbierbliet, Aline De Pelsmaeker, Joke Bruggeman (OTM Gent) 18.000. Juniores, paar: 1. Elke Van Maldegem en Aline Vande Weghe (Sportac Deinze) 19.500; 2. Charlotte Meers en Seema Piers (Sportac Deinze) 19.233; 3. Kathleen Maes en Kathleen Michiels (Acro Pro Gymnastics) 18.533.
Gemengd: Seniores: 1. David Maes en Kim Van Waes (Turnclub Athena) 29.133; 2. Yves Vander Donck en Geraldine Van De Weghe (Sportac Deinze).
Juniores, paar: 1. Kim Vanbillemont en Ward Helemans (Art Gym) 19.267; 2. Kim Driessens en Kevin Verstraelen (Art Gym) 19.067; 3. Kim Van Cant en Notelinge (Acro Pro Gymnastics) 15.567.
Voetbal
Griekenland
Olympiakos - Kavala 5-0; Heraklis - AEK 3-1; Proodeftiki - OFI 0-0; Panahaiki - Xanthi 1-1; Apollon - Ionikos 0-2; Pyrgos - Trikala 1-3; E. Astir - PAOK 1-1; Panionios - Aris 1-3; Kalamata - Panathinaikos 0-0. De stand: 1. Olympiakos 57 punten; 2. Panathinaïkos 54; 3. OFI 45; 4. Heraklis 36; 5. Aris 35; 6. AEK 34; 7. PAOK 29, Xanthi 29; 9. Pyrgos 28, Panionios 28; 11. E. Astir 24; 12. Ionikos 23; 13. Kavala 19, Panahaïki 19; 15. Trikala 16, Kalamata 16; 17. Proodeftiki 15; 18. Apollon 14.
Albanië
Vijftiende speeldag: Bylis Ballsh - Shkumbini Peqin 1-0; Partizani Tirana - Lushnja 1-1; Tomorri Berat - Apollonia Fier 2-0; Teuta Durres - Elbasani 1-0; Skenderbeu - Shqiponja 1-0; Vllaznia Shkoder - Dinamo Tirana 0-0; Flamurtari Vlore - SK Tirana 1-0. De stand: 1. Teuta Durres 31; 2. SK Tirana 27; 3. Tomorri Berat 25; 4. Lushnja 23; 5. Shqiponja Gjirokaster 23; 6. Vllaznia Shkoder 22; 7. Bylis Ballsh 21; 8. Shkumbini Peqin 20; 9. Dinamo Tirana 20; 10. Elbasani 18; 11. Skenderbeu 18; 12. Partizani Tirana 15; 13. Flamurtari Vlore 14; 14. Apollonia Fier 10.
Cyprus
Achttiende speeldag: Anorthosis Famagusta - Alki Larnaca 4-0; Omonia Nicosia - Olympiakos Nicosia 0-3; Ethnikos Assha - AEL Limassol 3-2; Apollon Limassol - Enosis Paralimni 3-1; Ethnikos Achna - APOEL Nicosia 1-0; Anagennisis Dherinia - Nea Salamina Famagusta 0-4; AEK Larnaca - APOP Paphos 0-0. De stand: 1. Anorthosis Famagusta 52; 2. Omonia Nicosia 41; 3. APOEL Nicosia 36; 4. AEL Limassol 32; 5. Ethnikos Achna 29; 6. AEK Larnaca 29; 7. Apollon Limassol 27; 8. Nea Salamina Famagusta 25; 9. Olympiakos Nicosia 25; 10. Ethnikos Assha 18; 11. Enosis Paralimni 18; 12. APOP Paphos 18; 13. Anagennisis Dherinia 9; 14. Alki Larnaca 3.
Hongarije
Achttiende speeldag: Vasas Budapest - Ferencvaros 3-3; Haladas-Szombathely - Kispest-Honved 1-2; MTK Budapest - Ujpest 1-0; Zalaegerszeg - Nagykanizsa 0-0; Pecs - Siofok 1-1; Nyirseg-Spartacus - Diosgyor 2-0; Dunaferr - Debrecen 3-2; Vac - Tatabanya 1-1. de stand: 1. Dunaferr 39; 2. MTK Budapest 36; 3. Vasas Budapest 35; 4. Debrecen 29; 5. Pecs 29; 6. Gyor ETO 27; 7. Ujpest 27 (17); 8. Tatabanya 27; 9. Ferencvaros 26; 10. Zalaegerszeg 25; 11. Nyirseg-Spartacus 20; 12. Kispest-Honved 19; 13. Haladas-Szombathely 18 (17); 14. Diosgyor 18; 15. Nagykanizsa 16; 16. Siofok 15; 17. Szeged 11; 18. Vac 9.
Snooker
Wereldranglijst
1. (3) M. Williams (Wal) 41.400; 2. (1) J. Higgins (Sch) 38.470; 3. (2) S. Hendry (Sch) 36.870; 4. (6) S. Lee (Eng) 27.245; 5. (4) R. O'Sullivan (Eng) 25.230; 6. (7) K. Doherty (Ier) 23.730; 7. (9) M. Stevens (Wal) 22.665; 8. (8) A. McManus (Sch) 21.440; 9. (5) J. Parrott (Eng) 20.370; 10.(11) F. O'Brien (Ier) 20.007; 11.(13) P. Ebdon (Eng) 19.840; 12.(12) P. Hunter (Eng) 19.167; 13.(17) D. Harold (Eng) 18.050; 14.(35) M. Fu (H-K) 17.977; 15.(10) A. Hamilton (Eng) 17.965; 16.(15) S. Davis (Eng) 17.430; 17.(28) J. Swail (N-Ier) 16.370; 18.(16) J. White (Eng) 16.077; 19.(18) C. Small (Sch) 15.475; 20.(25) G. Dott (Sch) 15.420... De Belgen: 97. (102) M. Geudens 5.835; 114. (127) P. Delsemme 5.265; 151. (141) B. Haneveer 2.978.
Golf
PGA Tucson
1. Jim Carter (VS) 269; 2. Chris DiMarco (VS) 271, Tom Scherrer (VS) 271, Jean Van de Velde (Fra) 271; 5. Rick Fehr (VS) 272, Steve Jones (VS) 272; 7. Woody Austin (VS) 273, Steve Lowery (VS) 273, Kirk Triplett (VS) 273, Steve Flesch (VS) 273.
Carlsbad
Finale (over 36 holes): Darren Clarke (N-Ier) - Tiger Woods (VS) 4 en 3. Om de derde plaats: David Duval (VS) - Davis Love (VS) 5 en 4.
Nu in het nieuws