C03 S07 UITSLAGEN

Ruitersport

BR>Jumping Mechelen

Springconcours, Open Masters:

1. Jos Lansink (Ned) op Nissan Cilton Z;

2. Ludo Philippaerts

op RBG Nura; 3. Jerry Smit (Ita) op Loro Piana Secret Love;

4. Philippe Lejeune

op Valiska Forever; 5. Jessica Kurten (Ier) op For Joy; Anton-Martin Bauer (Oos) op Laurino.

Dressuur:

GP, korte versie: 1. Arjen Teeuwissen (Ned) op Gestion Goliath 1.506 punten; 2. Coby Van Baalen (Ned) op Olympic Ferro 1.503; 3. Heike Kemmer (Dui) op Argentinus 1.491; 4. Jurgen Wirths (Dui) op Souverän W 1.464; 5. Anky Van Grunsven (Ned) op Gestion TCN Partout 1.458. Intermediaire I: 1. Hubertus Schmidt (Dui) op Ruben R 1.312; 2. Tineke Bartels (Ned) op Luxaflex 1.284;

3. J. Dupont

op Winston 1.246.

Prijs Carlsberg X-Mas (barema A gemengd): 1. Kristof Cleeren

met Jux 0 pt - 37"10; 2. Holger Hetzel (Dui) met Zodiac 0 - 42"02; 3. Tadayoshi Hayashi (Jap) met Gold Run II 4 - 36"40; 4. Svante Johansson (Noo) met Oliver III 4 - 37"24; 5. Jessica Kurten (Ier) met Paavo N 4 - 68"21; 6. Anton Martin Bauer (Oos) met Remus Innovation 4 - 73"00; 7. Gianni Govni (Ita) met Loro Piana Las Vegas 4 - 74"05; 8. Jos Lansink (Ned) met Nissan Clinton Z 4 - 74"37; 9. Rolf-Goran Bengstason (Zwe) Opstalan's Chanell 4 - 77"96;

10. Ludo Philippaerts

met RBF Ottorongo 4 - 75"11.

Jachtspringen Grand Marnier Cup: 1. Ludo Philippaerts

met RBG Nikias 63"38;

2. Fabrice Galdini

met Hadventure du Troleu 64"13; 3. Jean-Marc Nicolas (Fra) met Caluma de Rhuys 64"18; 4. Lutz Gripshover (Dui) met Paganini 82 64"66; 5. Samantha McInntosh (Bul) met Hildon Mrs King 65"12;

6. Dag Keymolen

met Must Orkaan 65"17;

7. Dominique Hendrickx

met Balthazar 66"15; 8. Toni Hassmann (Dui) met Rodrigo 044 66"78;

9. Evelyne Blaton

met Flinstone 3 67"13;

10. James Peeters

met Millar 67"37.

Dressuur - Wereldbeker Grand Prix (kur op muziek):

1. Arjen Teeuwissen (Ned) met Gestion Goliath 79,66 pc; 2. Anky van Grunsven (Ned) met Gestin TCN Partout 79,25; 3. Coby van Baalen (Ned) met Olympic Ferro 78,41; 4. Jurgen Wirths (Dui) met Souveraen W 75,30; 5. Heike Kemmer (Dui) met Albano 74,2; 6. Hubertus Schmidt (Dui) met My Fair Lady 71,87; 7. Thorsten Dietz (Dui) met Bony M 71,11; 8. Barbara Koot (Ned) met Berkenhorst Galliano 70,71; 9. Ricky Macmillan (Aus) met Crisp 69,88; 10. Hans Jorgen Norgard (Den) met Sivaldo 68,80; 11. Imke Bartels (Ned) met Olympic Barbria 65,77; 12. Ginger Oldfords (Zwe) met Rasmus 64,87.

Basketbal

NBA

Charlotte Hornets - Atlanta Hawks 108-104, Orlando Magic - Minnesota Timberwolves 105-107, Chicago Bulls - Indiana Pacers 91-103,

Utah Jazz - Phoenix Suns 92-91, Vancouver Grizzlies - Philadelphia 76-ers 93-100, Golden State Warriors - San Antonio Spurs 83-105, Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 108-106.

Stand: East Conference: Atlantic Division:

Miami 17 9 .654; New York 17 11 .607 1; Orlando 15 12 .556 2 1/2; Philadelphia 16 14 .533 3; Boston 11 15 .423 6; Washington 10 18 .357 8; New Jersey 10 18 .357 8.

Central Division:

Indiana 18 9 .667; Charlotte 17 10 .630 1; Milwaukee 16 12 .571 2 1/2; Toronto 15 12 .556 3; Detroit 13 14 .481 5; Atlanta 11 16 .407 7; Cleveland 11 16 .407 7; Chicago 2 23 .080 15.

West Conference: Midwest Division:

San Antonio 20 10 .667; Utah 17 10 .630 1 1/2; Denver 14 12 .538 4; Minnesota 12 13 .480 5 1/2; Houston 9 .321 10; Dallas 9 20 .310 10 1/2; Vancouver 6 21 .222 12 1/2.

Pacific Division:

LA Lakers 24 5 .828; Portland 20 7 .741 3; Phoenix 18 10 .643 5 1/2; Seattle 18 10 .643 5 1/2; Sacramento 15 10 .600 7; LA Clippers 9 18 .333 14; Golden State 6 22 .214 17 1/2.

Zaalvoetbal

Eerste nationale

Mortsel - Ranst 1-1.

Voetbal

Engeland

Arsenal - Leeds United 2-0; Bradford City - Everton 0-0; Leicester City - Newcastle United 1-2; Liverpool - Wimbledon 3-1; Watford - Southampton 3-2; West Ham United - Derby County 1-1.

Stand:

1. Leeds United 44 punten (20 wedstrijden); 2. Manchester United 18 42; 3. Arsenal 20 39; 4. Liverpool 20 37; 5. Sunderland 19 37; 6. Tottenham Hotspur 18 30; 7. Leicester City 20 29; 8. Everton 20 28; 9. Chelsea 17 27; 10. West Ham United 19 27; 11. Middlesbrough 19 27; 12. Aston Villa 19 25; 13. Coventry City 19 24; 14. Newcastle 20 23; 15. Wimbledon 20 22; 16. Southampton 19 17; 17. Bradford City 17 17; 18. Derby County 20 16; 19. Watford 20 14; 20. Sheffield Wednesday 18 9.

Ierland

19de speeldag:

Derry City - Galway United 2-0; Drogheda United - Shelbourne 0-0; Shamrock Rovers - University College Dublin uitgesteld; Bohemians - Cork City 3-0; Sligo Rovers - Finn Harps 1-1; Waterford - St Patrick's 3-1.

Stand:

1. Shelbourne 41 punten; 2. Bohemians 36; 3. Shamrock Rovers 33 (18 wedstrijden); 4. Cork City 33; 5. St Patrick's Athletic 30; 6. Derry City 27; 7. University College Dublin 25 (18); 8. Waterford United 19; 9. Finn Harps 18; 10. Sligo Rovers 16; 11. Galway United 16; 12. Drogheda United 15.

Israel

17de speeldag:

Maccabi Petah Tikva - Ironi Rishon Lezion 0-0; Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv 1-0; Maccabi Tel Aviv - Hapoel Kfar Sava 0-1; Ashdod SC - Hapoel Haifa 0-0; Maccabi Netanya - Betar Jerusalem 2-3; Maccabi Herzliya - Hapoel Petah Tikva 1-3; Hapoel Jerusalem - Bnei Yehuda Tel Aviv 0-1.

Stand:

1. Maccabi Haifa 42; 2. Hapoel Tel Aviv 39; 3. Hapoel Petah Tikva 35; 4. Hapoel Haifa 31; 5. Betar Jerusalem 29; 6. Maccabi Petah Tikva 29; 7. Ashdod SC 22; 8. Maccabi Tel Aviv 17; 9. Ironi Rishon Lezion 16; 10. Maccabi Netanya 15; 11. Hapoel Kfar Sava 14; 12. Maccabi Herzliya 13; 13. Bnei Yehuda 13; 14. Hapoel Jerusalem 11.

Ski

Reuzenslalom Linz (vrouwen)

1. Anita Wachter (Oos) 2'22"33 (1'10"22-1'12"11); 2. Allison Forsyth (Can) 2'22"66 (1'09"97-1'12"69); 3. Birgit Heeb (Lie) 2'22"92 (1'09"90-1'13"02); 4. Sonja Nef (Zwi) 2'23"29; 5. Renate Götschl (Oos) 2'23"30; 6. Silke Bachmann (Oos) 2'23"63; 7. Christiane Mitterwallner (Oos) 2'23"84; 8. Brigitte Obermoser (Oos) 2'24"30; 9. Sabina Panzanini (Oos) 2'24"34; 10. Anna Ottosson (Zwe) 2'24"52; 11. Mojca Suhadolc (Slo) 2'24"56; 12. Karen Putzer (Ita) 2'24"60; 13. Michaela Dorfmeister (Oos) 2'24"88; 14. Merete Fjeldavlie (Noo) 2'24"90; 15. Tanja Schneider (Oos) 2'24"91.

Stand WB reuzenslalom:

1. Michaela Dorfmeister (Oos) 312; 2. Wachter 285; 3. Nef 246; 4. Regine Cavagnoud (Fra) 202; 5. Forsyth 176; 6. Silvia Berger (Oos) 173; 7. Anna Ottosson (Zwe) 166; 8. Götschl 162; 9. Bachmann 158; 10. Karen Putzer (Ita) 140.

Stand WB algemeen:

1. Götschl 491; 2. Isolde Kostner (Ita) 481; 3. Dorfmeister 469; 4. Janica Kostelic (Kro) 420; 5. Cavagnoud 395; 6. Hilde Gerg 360; 7. Pernilla Wiberg (Zwe) 331; 8. Wachter 303; 9. Nef 272; 10. Putzer 265.

Biljart

Driebanden Zundert

Tweede ronde: Reeks A: Tweede ronde:

winnaars eerste ronde: Dick Jaspers - Eddy Merckx 50-50 (34/1,470-1,470); verliezers eerste ronde: Jan Arnouts - Ludo Dielis 50-28 (22/2,272-1,272).

Reeks B:

Raimond Burgman (Ned) - Frédéric Caudron 50-43 in 24 beurten (gem. 2,083-1,791); Peter De Backer - Louis Havermans (Ned) 50-44 (38/1,315-1,157).

Reeks C:

Johan Loncelle - Raymond Ceulemans 50-40 (22/2,272-1,818); Christian Rudolph (Dui) - Gerwin Valentijn (Ned) 50-48 (52/0,961-0,923).

Reeks D:

Dion Nelin - Richard Bitalis 50-26 (35/1,428-0,742); Eddy Leppens - Frans van Kuijk 50-28 (28/1,785-1,00).

Derde ronde: Reeks A:

Eddy Merckx - Jan Arnouts 50-33 25 beurten (gem. 2,000-1,320); Dick Jaspers - Ludo Dielis 50-32 (29/1,1724-1,103). 0).

Paardenrennen

Tongeren (tiercé-quarté-Top 5)

Aankomst:

1. 01 Lucky Boy EQ - 2. 05 Miss Hagelstein - 3. 04 Laura du Lombart - 4. 08 Jabi-Pas - 5. 09 Lowi Vaer. Total: 13-11-16-22. Show: 25. Koppel: 76.

Winstverdeling

(voor 20 frank):

Tiercé:

in volgorde: 800 Bf; niet in volgorde: 160 Bf.

Quarté:

in volgorde: 2.760 Bf; niet in volgorde: 120 Bf; bonus: 22 Bf.

Top-5:

in volgorde: 5.040 Bf; niet in volgorde: 130 Bf; bonus: 50 Bf; trio: 370 Bf; koppel: 200 Bf. (voor 50 Bf.)

Tilt:

rang 1: 2.782 Bf; rang 2: 142 Bf; rang 3: 44 Bf.