C04 S04 Uitslagen maav

Atletiek

BR>Gerpinnes

20ste Corrida van GerpinnesMANNENSeniores:

1. Hilaire N'TIRAMPEBA 10,6 km in 31.31; 2. Ali Ismael Hassan 32.26; 3. Frederic Desmedt 32.41; 4. Yves Delestenne 33.50; 5. Alain Richet 34.08; 6. Thomas Timmermans 34.50; 7. Gregory Cavion 35.10; 8. Alain Francis 35.45; 9. Mathieu Depret 35.54; 10. Pierre Louvrier 36.12; 11. Xavier Poncelet 36.51; 12. Didier Crappe 37.03; 13. Olivier Gallez 37.05; 14. Alain Bourdon 37.12; 15. Cédric Pasquet 37.14.

Beloften:

1. Benjamin BARBIER 10,6 km in 33.18; 2. Davy Lemmens 35.23; 3. Sébastien Sioli 39.54; 4. Nicolas Baiolet 40.31; 5. Gaëtan Ducarme 42.00.

Veteranen A:

1. Didier HENIN 10,6 km in 34.01; 2. Michel Hanus 35.23; 3. Baudouin Lust 35.34; 4. Jean-Pol Graux 36.48; 5. Jean-Luc Schohier 37.14.

Veteranen B:

1. Pierre DEPRET 10,6 km in 39.07; 2. Michel Dufour 39.30; 3. Serge Tonda 39.32; 4. Oscar Dumont 40.01; 5. Roland Canivet 41.05.

Veteranen C:

1. Emile BERTRAND 10,6 km in 42.50.

VROUWENSeniores:

1. Virginie VAN DROOGENBROECK 10,6 km in 38.06; 2. Deborah Coukard 39.30; 3. Sabine Froment 42.13; 4. Chantal Guillick 43.43; 5. Magali Boulanger 44.47; 6. Corinne Demain; 7. Valérie Reyniers; 8. Fabienne Knott; 9. François Dethier; 10. Marie-Louise Thomas.

Veteranen:

1. Danielle YSMAL 10,6 km in 47.31; 2. Cécile Bidoul 48.26; 3. Marie-Christine Foulon 49.51.

Seniores:

1. Rudy BOESMANS (VMol) 8.280 meter in 26.13; 2. Steven Heemskerk (Atla) 26.29; 3. Gert Vaes (ACLA) 26.35; 4. André Decolfmaeker (SACN) 26.37; 5. Tom Heusdens (AVT) 26.41; 6. Sven Nijs (AVT) 26.55; 7. Hendrik Vanloon (VMol) 27.05; 8. Jos Maes (AVT) 27.28; 9. Herman Janssens (VMol) 27.31; 10. Peter Kelchtermans (VMol) 27.51; 11. Ridouane Es-Saadi (DCLA) 28.19; 12. Xavier Daelmans (AVT) 28.22; 13. Antoon Donné (SACN) 28.42; 14. Michiel Stassart (RFCL) 28.43; 15. Peter Pulinx (Alken) 28.48.

Juniores:

1. Krijn VAN KOOLWIJK (Looi) 6.400 meter in 21.02; 2. Stephan Segers (MACD) 21.27; 3. Raf Coolen (Alken) 21.41; 4. Rocky Griespen (AVT) 22.03; 5. Mark Bollen (Atla) 22.20; 6. Koen Lommelen (SACN) 22.37; 7. Brecht Vankrunkelsven (Looi) 22.44; 8. Omar Pedone (ADD) 23.00; 9. Vincent Nardozza (Looi); 10. Niki Claessens (Atla).

Kadetten:

1. Marco DE GELISSEN (MACD) 2.880 meter in 9.59; 2. Koen Vanbrabant (Alken) 10.14; 3. John Vanhamel (AVT) 10.20.

VROUWENSeniores:

1. Melissa BENOUMUER (OEH) 5.050 meter in 18.22; 2. Tina Jaspers (ABES) 18.26; 3. Kathleen Smet (Dalo) 18.29; 4. Suzy Tijskens (SACN) 19.11; 5. Griet Terrijn (RFCL) 18.21; 6. Anja Boiten (Alken) 19.35; 7. Rolanda Huls (ADD) 19.50; 8. Nathalie Van Oosterwijck (ADD) 20.27; 9. Chantal Van Oosterwijck (ADD) 21.01; 10. Heidi Erkens (Atla) 21.22.

Juniores:

1. Carolien VAES (AVT) 4.230 meter in 16.53; 2. Sophie Geypen (VMol) 17.42; 3. Tina Thijssen (ADD) 17.59; 4. Sarah Reekmans (Looi).

Kadetten:

1. Hilde KIPPERS (AVT) 2.350 meter in 8.24; 2. Inge Schreurs (Bree) 8.55; 3. Sarah Verjans (Alken) 9.10.

Voetbal

Italië

14de speeldag:

Fiorentina - Juventus 1-1.

De stand:

1. Lazio 31 punten, 2. Juventus 29, 3. Parma 27, 4. AS Roma 25, 5. AC Milan 24.

Duitsland

17de speeldag:

Borussia Dortmund - Hertha BSC 4-0.

De stand:

1. Bayern Munchen 36; 2. Leverkusen 34; 3. HSV 31; 4. 1860 München 29; 5. Dortmund 28; 6. Stuttgart 27.

Portugal

15de speeldag:

Vitoria Guimaraes - Benfica Lissabon 2-1.

Stand:

1. Sporting Lissabon 33; 2. FC Porto 31 (14); 3. Benfica Lissabon 30; 4. Boavista Porto 27; 5. Vitoria Guimaraes 25.

Basketbal

NBA

Toronto Raptors - LA Lakers 88-94; New Jersey Nets - Atlanta Hawks 96-88; Vancouver Grizzlies - LA Clippers 85-84.

Ruitersport

Grote Prijs Malmö

1. Eric Willemsz Geeroms (Ned/Mr. Itt) 0 strafpunten-43"80; 2. Sören von Rönne (Dui/Cantaro) 0-46"15; 3. Maria Bäckström (Zwe/Amarige) 0-46"66; 4. Malin Baryard (Zwe/Dream on) 4-41"08; 5. Thomas Voss (Dui/Campesino) 4-42"37; 6. Susan Kjaergaard (Den/Enemaerke) 8-48"27; 7. Carlos Eduardo Ribas (Bra/Calando) 11-57"79 - allen in barrage; 8. Hauke Luther (Dui/Gräfin Dubbery) 4-60"29.

Zwemmen

Kortrijk

MANNEN50m vrije slag:

1. Jens Van Bievlut (KZK) 28.62.

VROUWEN50m schoolslag:

1. Anne Salambier (KZK) 36.67.

Turnhout

MANNEN50m vrije slag: seniores:

1. Koen Janssen (OLMA) 27.38; 2. Tom Lemmens (OLMA) 32.71.

Juniores:

1. Toon Peeters (OLMA) 29.21.

100m vrije slag:

1. Wouter Van Autenboer (OLMA) 57.71.

VROUWEN100m vrije slag: seniores:

1. Martine Engelen (TZV) 1:01.64.

Juniores:

1. Aagje Bens (GZK) 1:06.27.

200m wisselslag: seniores:

1. Liesbet Vervecken (AZV) 2:28.46.

Juniores:

1. Aagje Bens (BGZK) 2:36.15.

Veldrijden

Categorie C

KALMTHOUT

- 47 juniores: 1. Bart AERNOUTS (Essen) in 41.36; 2. David Kasek (Tsj); 3. Wesley Van der Linden; 4. Geert Wellens; 5. Sven Hausler (Dui); 6. Klaas Vantornout; 7. Jorn Van der Veken; 8. Piotr Formicki (Pol); 9. Dariusz Gil (Pol); 10. Pavel Linet (Tsj).

KALMTHOUT

- 7 nieuwelingen: 1. Felix SNIOT (Dui) in 34.48; 2. Jef De Boeck; 3. Kevin Pauwels; 4. Nick Sels; 5. Sören Jürgensen (Den); 6. Nic Ingels; 7. Bert Jacobs.

BVB

SINT-LIEVENS-ESSE

- Wereldkampioenschappen ICF: -40-jarigen: 1. Pascal RAES; 2. Jo Maes; 3. Bernard Van Gampelaere; 4. Danny Goossens; 5. Patrick Neufcourt. +40-jarigen: 1. Jan VERVECKEN; 2. Ivan Coopman; 3. José De Clercq; 4. Eddy Cobbaut; 5. Rudy Van de Velde.

VWF

ZELE

-

Zaterdag:

A-renners: 1. Dirk DE KEUKELAERE; 2. Kurt Eeckhautte; 3. Eddy Pauwels. B-renners: 1. Antoine HOOREWEGHE; 2. René Mertens; 3. Jozef Clemmen. C-renners: 1. Frans OP DE BEECK; 2. Stanny Benoot; 3. André Clemmen. D-renners: 1. Toon VAN CAUTEREN; 2. Willy Corthals; 3. Danny Cornelis. E-renners: 1. André HERMIE; 2. Leon Dhondt; 3. Danny Luypaert. F-renners: 1. André DEBRUYNE; 2. Ronny Goossens; 3. Lucien Van Impe. G-renners: 1. Jeroom WILLE; 2. Jackie Boel; 3. Frans Van Impe.

Zondag:

A-renners: 1. Dirk DE KEUKELAERE; 2. Danny Standaert; 3. Kurt Eeckhautte. B-renners: 1. Antoine HOOREWEGHE; 2. René Mertens; 3. Jozef Clemmen. C-renners (Kampioenschap van Oost-Vlaanderen): 1. André CLEMMEN (kampioen van Oost-Vlaanderen); 2. Frans Op de Beeck; 3. Stanny Benoot. D-renners: 1. Aimé MICHIELS; 2. Michel Van Honsebroeck; 3. Marc Bijn. E-renners (Kampioenschap van Oost-Vlaanderen): 1. André HERMIE (kampioen van Oost-Vlaanderen); 2. Leon Dhondt; 3. Lucien Mussche. F-renners: 1. Julien BILLIAU; 2. Lucien Van Impe; 3. Antoine Van Hooste. G-renners: 1. Alfons DE SCHEPPER; 2. Jeroom Wille; 3. Jackie Boel.

Paardenrennen

Kuurne

OpbrengstenAankomst:

1 - 7 - 3 - 6 - 10.

Voor 20 fr.

Tiercé:

in volgorde 1.700; niet in volgorde: 340.

Quarté:

in volgorde: 9.660; niet in volgorde: 420. Bonus: 30.

Top-5:

in volgorde: 129.076; niet in volgorde: 4.190. Bonus: 50. Trio: 720. Koppel: 250 (voor 50fr).

Tilt:

rang 1: 9.690. Rang 2: 450. Rang 3: 60.

Mountainbike

BVB

SINT-LIEVENS-ESSE

- Wereldkampioenschappen ICF: -40-jarigen: 1. Glenn DE SCHOENMAEKER; 2. Kurt De Vuyst; 3. Jo Maes; 4. Alex Peeters; 5. Luc Herijgers. +40-jarigen: 1. Jan VERVECKEN; 2. Ronny Paridaens; 3. Martin Marlier; 4. Eddy Vijverman; 5. Ivan Coopman.

VWF

ZELE

-

Zaterdag:

A-renners: 1. Gunter VAN IMPE; 2. Gregory Meert; 3. Peter Van Impe. B-renners: 1. Jozef CLEMMEN; 2. Rony Mettepenningen; 3. Johan Martens. C-renners: 1. Kris COPPENS; 2. Hendrik Meert; 3. Bart Verholen. D-renners: 1. Tim COBBAUT; 2. Kristof De Nil; 3. Jeroen Schrever.

Zondag:

A-renners: 1. Gunter VAN IMPE; 2. Peter Van Impe; 3. Gregory Meert. B-renners: 1. Rony METTEPENNINGEN; 2. Johan Martens; 3. Filip Ooghe. C-renners: 1. Hendrik MEERT; 2. Stefaan Huyge; 3. Peter Van de Moortele. D-renners: 1. Peter HENDRICKX; 2. Marc Teck; 3. Guy D'Haese.

Biljarten

Turnhout

VAS artistiek biljarten:

1. Walter Bax 362 punten/130 pogingen; 2. Erik Vervliet 228/154; 3. Amando Staes 285/152; 4. Eric Daelman 261/160; 5. Bart Grimmer 248/163; 6. Patrick Adams 246/157; 7. Jean Claude Levert 230/163; 8. Marc Janssen 216/172; 9. Alfons Verheyden 212/174; 10. Erwin Seymus 211/167.

Schelle

VES-driebandentoernooi:

punten, beurten, gemiddelde, reeks: P. Bruneel 40 38 1,053 6 - I. Stitschinsky 31 38 0,816 6; E. Leppens 40 15 2,667 7 - E. Willems (jr) 15 14 1,071 3; P. Bruneel 40 32 1,250 6 - E. Leppens 38 32 1,188 8.

Binche

Excellentieklasse Kader 71/2:

man tegen man - naar 150 punten: eindklassement (wedstrijdpunt/gemid./reeks): 1. Johan Claessen 6 15,66 114; 2. Eric Dupuis 4 12,40 53; 3. Benoit Ramamekers 4 10,85 94; 4. William Matthys 3 7,53 38; 5. Jacques Theunissen 3 7,19 41.

sport:Tafeltennis

Nationaal

MANNENSuper:

Mortsel - Villette 4-3; Virton - Mouscron 7-0; Hasselt - Diest 5-2; Borina - Sokah 5-2; Corenne - Chatelet n.m.

1A:

Gent - Vervia 16-0; Sven Salamander - Villette 11-5; Logis - Tournai 11-5; Anderlues - Aywaille 6-10; Torhout - Corenne 16-0; Leuze - BASF 6-10.

1B:

Heuseux - Mortsel 13-3; Mepp Stegeta - Borina 10-6; Logis - Herstal 13-3; Villette - Schulen 11-5; Hasselt - Dour 7-9; Sokah - E Basse Sambre 7-9.

2A:

Champ d'en Haut - Moustier 16-0; Sven Salamander - Arc en Ciel 6-10; Tournai - St Niklase 6-10; Stekene - Wanze 3-13; La Croyere - Ans 6-10; AFP Kobelco - Lauwe 11-5.

2B:

Gent - Oupeye 0-16; Frasnienne - Stokrooie 8-8; Logis - Herstal n.m.; Falisolle - schulden 8-8; Alpa - Berlaar 12-4; Tihange - Sven Salamander 4-12; Berlaar - Tihange 8-8.

2C:

Heuseux - Chiroux 11-5; On - Heppignies 8-8; Gierle - Minerois n.m.; Lanaken - Gremlins 8-8; Hasselt - Borain 12-4; AFP Kobelco - Eveil 4-12.

2D:

Corenne - La Cipale n.m.; On - Chaudfontaine 9-7; Dolembreux - Erquelinnes 16-0; Vedrin - Aywaille 12-4; Braine L'Alleud - Montegnee n.m.; Seilles - Purixla 3-13; Chaudfontaine - Dolembreux 12-4.

3A:

Dour - Fleur Bleue 11-5; Lauwe - Stekene 10-6; Logis - St Niklase 7-9; Borina - Mouscron 12-4; Blue Rackets - Hamme 3-13; Soka - Gullegem 9-7.

3B:

Deinze - Mortsel 3-13; Oostende - Arc en Ciel 11-5; Boussu - Tournai 9-7; Borina - Ecausinnes 0-16; Alpa - Nodo 8-8; Oostduinkerk - Zandvoorde 9-7; Zandvoorde - Borina 14-2.

3C:

Hornu Waquignies - Roeselare 13-3; Geelse - Lipalet 13-3; Schulen - Saint Gilloise 14-2; Borina - Tilly 0-16; Braine L'Alleud - Herckenrode n.m; Ingelmunster - Sven Salamander 15-1.

3D:

Deinze - AFP Kobelco 14-2; Mepp stegeta - Pantheon 16-0; Gierle - Bree 12-4; Galmaarden - Vilvoorde 8-8; Voorshoven - Borain 10-6; Rooigem - Diest 10-6.

3E:

Rosse - Aarschot 8-8; Ottignies - Leuze 11-5; Logis - Andenne 6-10; Villette - Aywaille 6-10; Georgis - Herckenrode 15-1; Hoeselt - Diest 8-8.

3F:

Heuseux - Monceau 4-12; On - Awirs 9-7; Manage - Herstal 9-7; Vedrin - Marquain 6-10; Aye - ans 11-5; Leuze - E Basse Sambre 7-9.

3G:

Corenne - Monceau n.m.; Marloie - Nismes 8-8; Manage - Harlue 0-16; Chaudfontaine - Liege 0-16; Couillet - Melreux n.m.; Neufville Senne - Virton 7-9.

3H:

Malonne - Bouillon 11-5; Arlonnais - Chaudfontaine 10-6; Chatelet - Tiege n.m.; Dolhan - Farciennes 9-7; Eupen - Philippeville 3-13; Neufville Senne - Virton 3-13; Chaudfontaine - Chatelet 3-13.

VROUWENSuper:

Manage - AFP Kobelco 2-8; Virton - Villette 6-4; Aywaille - Hasselt 3-7; Borina - Logis 10-0; Alpa - Corenne 7-3; Vervia - Sven Salamander uitg.; Corenne - Vervia 3-7.

1:

Oupeye - AFP Kobelco 5-5; Oostende - Stokrooie 4-6; Chatelet - Minerois 9-1; Borina - Avia n.m.; Nalinnes - Herckenrode 5-5; Hoeselt - BASF 9-1.

2A:

St Niklase - Fleur Bleue 5-5; Wenduine - Vedrin 10-0; Tournai - Nodo 7-3; Stekene - Logis 4-6; Braine L'Alleud - Dour 4-6; Rooigem - E Basse Sambre 3-7.

2B:

Oupeye - Fleur Bleue 9-1; Mepp Stegeta - Vedrin 9-1; Manage - Hasselt 0-10; Borina - Ecaussines 10-0; Alpa - Leopoldsburg 4-6; Vervia - Gembloux 10-6.

2C:

Gesves - Neufville Senne 3-7; Arlonnais - Rulles 3-7; Aywaille - Hasselt 10-0; Anderlues - Profondeville 3-7; Erquelinnes - Champ d'en Haut 4-6; Hoeselt - Virton 0-10; Profondeville - Erquelinnes 4-6.

Tennis

Orange Bowl

Mannen, kadetten, finales:

Giovanni Lapentti (Equ) - Alejandro Ramirez (Col) 6-2, 6-2.

Juniores:

Andrew Roddick (VS/14) - Maximilian Abel (Dui/11) 6-1, 6-7 (5/7), 6-4.

Vrouwen, kadetten:

Iona Ciochina Raluca (Roe/1) - Vera Zvonareva (Rus/4) 5-7, 6-0, 6-3.

Juniores:

Maria Martinez (Spa/13) - Maria Emilia Salerni (Arg/5) 6-4, 6-1.

Noordse ski

Steamboat Springs

Einduitslag:

tussen haakjes klassement na skispringen: 1. Ladislav Rygl (Tsj) (4); 2. Samppa Lajunen (Fin) op21.4 (3); 3. Bjarte Engen Vik (Noo) 58.1 (5); 4. Jaako Tallus (Fin) 2:07.3 (2); 5. Satoshi Mori (Jap) 2:31.9 (1); 6. Felix Gottwald (Oos) 2:43.5(12); 7. Ronny Ackermann (Dui)2:58.9(11); 8. Kenneth Braaten (Noo)3:24.7(13); 9. Todd Lodwick (VSt) 3:26.0(24); 10. Jari Mantila (Fin)3:39.0 (6).

Stand wereldbeker:

3 wedstrijden: 1. Lajunen (Fin) 390 punten; 2. Vik (Noo) 345; 3. Rygl (Tsj) 285; 4. Ackermann (Dui) 280; 5. Tallus (Fin) 235; 6. Hannu Manninen (Fin) 205; 7. Mantila (Fin) 200; 8. Mori (Jap) 181; 9. Gottwald (Oos) 169; 10. Kenji Ogiwara (Jap) 166.

Snooker

Swindon

UK tour:

N. Heseltine (Eng) -

B. Haneveer

2-4 (32/72 - 19/84 - 0/139(139) - 70/22 - 79/37 - 29/73);

B. Haneveer

- A. Bishop (Eng) 4-2 (58/10 - 39/73(60) - 122(122)/0 - 68(68)/15 - 23/65(50) - 64(54)/15).

Gent

BK Dubbels: kwartfinales:

P. Vanderhispaillie/O. Marteel - F. Debaene/K. Desplenter 2-3; Convents/B. Vandezande - Y. Van Velthoven/N. Devlies 3-2; D. Bury/L. Wauters - M. Malot/G. Gillis 2-3; W. Ide/C. Nys - B. Desitter/H. Cuypers 3-2.

Halve finales:

F. Debaene/K. Desplenter - Convents/B. Vandezande 3-1; M. Malot/G. Gillis - W. Ide/C/ Nys 3-0.

Finale:

F. Debaene/K. Desplenter - M. Malot/G. Gillis 4-2.

Boksen

Cheratte

Novicen: 3x2:

S. Sikivie (60 kg/Jemeppe) w.o.p. van F. Lacroix (58,5/Lichtaart); N. Moukouvinas (60/St.Gillis) wv I. Vanderheyden (63/Kalken) door stopzetting van de kamp door de ref in de 1ste ronde; A. Takkal (77/St.Gillis) en C. Durisotti (73/Cocktail) boksen onbeslist; N. Hanquet (73,5/Kalken) en N. Nyamweru (73/Jemeppe) boksen onbeslist; K. Vandenbossche (62/Vilvoorde) w.o.p. van M. Henrotin (63,5/Cocktail); E. Senel (82/Jemeppe) w.o.p. van C. Vlaeminck (84/Flandria Oostende); J. Habran (71,5/Cheratte) w.o.p. van J.L. Pauls (69/Flandria Oostende); Y. Amrani (55/Flandria Oostende) wv R. Kammera (57/Vilvoorde) met k.o. in de 2de ronde; F. Fiorini (79/Jemmeppe) en O.B. Jackson (67,5/Antwerpen) boksen onbeslist.