D10-S04

Paardenrennen
BR>Zaterdag
Oostende
Opbrengsten
Aankomst:
18 - 9 - 5 - 19 - 2.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 25.690; niet in volgorde: 4.080.
Quarté: in volgorde: 880.900; niet in volgorde: 38.300. Bonus: 190.
Top-5: in volgorde: 104.860; niet in volgorde: 52.430. Bonus: 27.760. Trio: 6.680. Koppel: 5.350 (voor 50 fr.). Winnend: 192.
Tilt: rang 1: 881.090. Rang 2: 38.490. Rang 3: 380.
Vincennes
Opbrengsten
Aankomst:
16 - 4 - 7 - 8 - 14.
Tiercé: voor 6ff: in volgorde: 813,00; niet in volgorde: 162,60.
Quarté+: voor 8 ff: in volgorde: 20.729,60; niet in volgorde: 2.591,20. Trio/Bonus (niet in volgorde): 56,00.
Quinté+: voor 10 ff: in volgorde: 178.950,00; niet in volgorde: 3.579,00.
Quinté+: voor 10 ff: in volgorde: 122.800,00; niet in volgorde: 2.456,00. Bonus 4: 502,00. Bonus 3: 24,00.
2/4: voor 20 ff: 142,00.
Zondag
Kuurne
Opbrengsten
Alle paarden kwamen aan de start.
Aankomst: 10 - 1 - 13 - 3 - 9.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 10.170 Bf; niet in volgorde: 1.660 Bf.
Quarté: in volgorde: 62.740 Bf; niet in volgorde: 1.520 Bf; bonus: 110 Bf.
Top-5: in volgorde: 73.060 Bf; niet in volgorde: 10.430 Bf; bonus: 130 Bf; trio: 2.400 Bf; koppel: 8.475 Bf; (voor 50 Bf.)
Tilt: Rang 1: 62.850 Bf. Rang 2: 1.630 Bf. Rang 3: 220 Bf.
Auteuil
Opbrengsten
Aankomst:
1 - 6 - 13 - 11 - 4.
Tiercé: Voor 6 FF: in volgorde: 1.602,00; niet in volgorde: 320,40; Omgezet: 320,40.
Quarté+: Voor 8 FF: in volgorde: 7.611,20; niet in volgorde: 816,80; trio/Bonus (geen volgorde): 112,80.
Quinté+: Voor 10 FF: in volgorde: 94.638,00; niet in volgorde: 1.501,00; bonus 4: 123,00; bonus 3: 41,00.
2/4: Voor 20 FF: 174,00; omgezet: 46,00.
Powerlifting
EK vrouwen in Parijs
-56 kg: Lichaamsgewicht-Totaal (Squat-Bank-Deadlift): 1. Valentina Nebulovca (Rus) 55,6kg - 480kg (180-128-172,5); 2. Pirjo Savola (Fin) 55,6 - 442,5 (175-87,5-180); 3. Carole Wagner (Lux) 54,8 - 410 (162,5-90-157,5); 4. Sandre Korte (Dui) 54,6 - 395 (152,5-77,5-165); 5. Bernadette Taillard (Fra) 54,2 - 385 (155-70-160); 6. Yveline Dujardin 54,8 - 385 (140-100-145); 7. Mieke Vivijs 53,5 - 365 (135-65-165).
Rugby
Kampioenschap
Afdeling 1: Poule A: Ottignies - Boitsfort 3-74; Racing Jet - Antwerp 27-25; Soignies - Luxemburg 7-24; Kituro - Standard 16-12. Poule B: Coq Mosan - ASUB 10-38; Arendonk - Dendermonde 6-9; Frameries - La Hulpe 10-17.
Afdeling 2: Poule A: Namur - Kibubu 13-37; Walferdange - Laakdal 30-0; Liège - Forest 88-7; Anderlecht - Leuven 10-11. Poule B: Brussels British - Malmedy 67-0; BUC - Gent 65-3; Asub Waterloo - Mons 31-13; Schilde - Famenne 10-16.
Afdeling 3: Poule A: Black Star - Boitsfort 34-19; Racing Jet - Antwerp 19-57; Soignies - Shape 17-15; Kituro - Standard 25-0 (FF). Poule B: Seraing - Asub 3 25-0 (FF); Arendonk - Dendermonde 3-45; Hesby - La Hulpe 25-0 (FF); Verviers - Visé 23-20. Poule C: Bru Celtic - Bru British 15-19; Beringen - Eeklo 41-34; Mechelen - Wetteren 23-12; Anderlecht - Péruwelz 12-22.
Kadetten: Leuven - ASUB 31-7.
Dames: Bru British - Kituro 0-25.
Ruitersport
CSI-A Maastricht
Springproef op tijd: 1. Ludo Philippaerts Nikias 0-59,32; 2. Van der Vleuten (Ned) Audi's Idalco 0-59,88; 3. Philippe Lejeune Valiska Forever 0-61,08; 4. Houtackers/Copa d'Ora 0-61,46; 5. McIntosh (Bul) Mrs. King 0-62,55; 7. Huis in 't Veld/Iceberg 0-63,66; 9. Lansink/Duc du Moyon Z 0-67,23.
Springproef: 1. Ludger Beerbaum (Dui) Champion du Lys 0-31,19; 2. McNaught (Zwi) Dulf 0-31,75; 3. Houtackers (Ned) Gentleman 0-33,17; 3. Pomel (Fra) Thor des Chaines 0-33,20; 5. Mändli (Zwi) Aegon's Djane 0-33,84; 7. Lansink/Nissan Carthago Z 0-38,39; 8. Bril/Burggravin 4-30,20; 9. Hendrix/RBG Finesse 8-37,15.
Grote Prijs, na barrage: 1. McIntosh (Bul) Royal Discovery 0-31,72; 2. Billington (GB) It's Otto 0-31,90; 3. Diniz (Bra) Aegon's Lordon 0-32,42; 4. Huis in 't Veld (Ned) Iceberg 0-32,72; 5. Lansink (Ned) Nissan Carthago Z 0-33,07; 6. Smit (Ita) Cassandro 0-35,07; 7. Bril (Ned) Kor II 4-31,07.
Springconcours op tijd: 1. Hoorn (Ned) Jarville 0-59,14; 2. Pomel (Fra) Didi du Sapin 0-59,33; 3. Süssmann (Dui) Golden Joy 0-59,75; 4. Van Asten (Ned) Arnaldo 0-61,13; 5. Raymakers (Ned) 0-61,33.
Springconcours, na barrage: 1. Philippaerts Otterongo 0-30,00; 2. Jonathan Millar (Can) Homerun 0-32,09; 3. Ludger Beerbaum (Dui) Gladdys 0-32,16; 4. Mühlbauer (Dui) Malwine 0-34,00; 5. Ehrens (Ned) Kir Royal 0-34,16.
Jachtspringen: 1. Houtackers (Ned) Copa d'Ora 47,93; 2. Huis in 't Veld/Cupido H 48,98; 3. Helena Weinberg (Dui) Silwa Wapiti 49,32; 4. John Whitaker (GB) Diamond C 52,63; 5. McIntosh/Mrs. King 52,68.
MECC Prijs, na barrage: 1. PHILIPPAERTS/RBG Nura 0-32,42; 2. Dubbeldam/V°L Jumper 0-35,51; 3. Van de Pol (Ned) Dolphin Jurriquila 0-36,34; 4. Johannesse (Noo) Cosima 0-41,15; 5. Helena Weinberg/Vento 3-41,71.
Progressief springconcours: 1. Lansink (Ned) Nissan Cilton Z 44-39,62; 2. Smit/Secret Love 44-41,46; 3. Jonathan Millar/Homerun 44-42,43; 4. Van der Vleuten (Ned) 44-42,62; 5. Knippling (Dui) Nadin 44-43,24.
WB dressuur in Stockholm
Kür op muziek, wereldbekerkwalificatie: 1. Werth (Dui) Antony 78,91 procent, 2. Wirths (Dui) Souverän 76,48, 3. Nathhorst (Zwe) Guinness 76,03, 4. Hakanson (Zwe) Bobby 73,21, 5. Nörgard (Den) Sivaldo 71,51; 7. Rothenberger-Gordijn (Ned) Jonggor's Leonardo da Vinci 71,09. Stand WB: (Europese liga) na twee van zeven manches: 1. Isabell Werth (Dui) 35 punten; 2. Louise Nathhorst (Zwe) 25; 3. Ramon Dreyer (Dui) 21; 4. Coby van Baalen (Ned) 20; 5. Kerstin Dahlberg (Zwe) 19; 6. Peter Gmoser (Oos), Ulla Salzgeber en Jürgen Wirths (Dui) 17; 9. Ulla Hakanson (Zwe) en Michael Klimke (Dui) 13.
Verkorte Grand Prix: 1. Werth/Antony 1490 punten, 2. Wirths/Souverän 1475, 3. Nathhorst/Guinness 1469, 4. Brink (Zwe) Briar 1414, 5. Hakanson/Bobby 1412.
Springen, Grote Prijs, na barrage: 1. Bratt (Zwe) Casanova 0-34,77, 2. Lundback (Zwe) So What 8-35,41; zonder barrage: 3. Voss (Dui) Campesino 0,5-70,62, 4. Baryard (Zwe) Butterfly Flip 4-61,19, 5. Kunemund (Dui) Grando 4-68,01.
Runbike
Jemeppe-Sur-Sambre
9de Runbike Solvay: alle categorieën: 1. Danny BOMBAERTS - Bart GHIJSELS (eerste seniores B) 22 km in 1.10.09; 2. Rudi Fontaine - Pierre Guiot 1.12.48; 3. Nicolas Hoppe - Etienne Pierre (eerste seniores A) 1.13.50; 4. David Godeau - Christophe Sciamanna 1.15.11; 5. David Baise - Alain Poupeleer 1.16.59; 6. Jean-Pol Millecamps - Alain Van Bergen 1.20.33; 7. Pascal Fiérain - Raphaël Guidicci 1.21.30; 8. François Hainaut - Alain Schoutteten 1.21.38; 9. Bruno Hennaux - Michel Simon (eerste veteranen A) 1.22.44; 10. Marc Charles - Alain Poty 1.23.57; 11. Guido De Poortere - Achille Meurant 1.24.19; 12. Joël Rousselle - Anasthase Vantsiotis 1.24.57; 13. Stéphane Draux - Jérôme Hanon 1.25.30; 14. Santi Mascera - Willy Procès 1.25.35; 15. Alain Bronkart - Christopge Tenret 1.26.09; 16. Stefaan Dekeyser - Marc Vandepoel 1.26.47; 17. Yves Eeckhout - Marc Longrée 1.26.48; 18. Bernard Bourguignon - Alain Plapied 1.27.45; 19. Roger Bartiaux - Dominique Wauthy 1.28.08; 20. Carem Bouraada - Léon Gerard 1.28.37; (...) 21. Martine Vanhoolandt - Philippe Durieux (eerste mixt-koppel) 1.28.50. Eerste vrouwen: Béatrice Lamerant - Chantal Lamerant 1.49.24.
Schieten
BK in Welkenraedt
MANNEN
Vrij geweer (discipline 8): Mannen 1:
1. Frank Arens 385. 2. Arnaud Vanwolleghem 385; 3. Serge Lauwerier 384; 4. Rik Penny 382; 5. Kris Verbist 370; 6. Daniel De Cooman 368; 7. Paul Thierion 358. Masters: 1. Marc De Loose 374; 2. Walter De Tender 370; 3. Frans Sioerens 368; 4. André Van Brussel 364; 5. Michel De Wael 363. Veteranen: 1. Norbert Ollevier 357; 2. Gerard Angelot 352; 3. Norbert Heye 348; 4. Alfons Van Laere 339; 5. Remigius De Vos 336.
VROUWEN
Vrij geweer: Vrouwen 1:
1. Martine Raman 371; 2. Sabine De Wael 370; 3. Sandra Schots 369; 4. Sabine Cnops 331. Masters: 1. Liliane Serpieters 350; 2. Diana Debeuf 342; 3. Odette Montreuil 331. Juniores: 1. Elodie Alphone 376.
Snooker
Bournemouth
UK Championship: halve finale: M. Williams (Wal)-S. Hendry (Sch) 9-6: 1/80(80)-40/91(64)-92(65)/6-7/124(120)-18/65-83(77)/0-92(92)/0-98(72)/14-14/78-77(53)/2-22/76(68)-61/46-71/37-75(75)/12-89(89)/12; J. Higgins (Sch) - M. Stevens (Wal) 7-9: 70/58 - 76/9 - 44/56 - 13/53 - 90(57)/21 - 76(76)/4 - 41/66 - 60/48 - 68(68)/17 - 0/76(76) - 0/73(60) - 61(61)/62 - 63/36 - 14/71(55) - 49/77 - 0/93(93).
Tussenstand finale: (the best of 19) M. Williams (Wal) - M. Stevens (Wal) 6-3.
Tafeltennis
Nationale interclubs
MANNEN
Super:
Corenne-Villette Charleroi NM; Sokah-Citi Bank Virton 2-5; Hasselt-Immo Mortsel 5-2; Chatelet-Diest 1-6; Borina-Sparta Mouscron 6-1.
1A: Vervia A-Logis B 4-12; Sven Salamander A-D Bosco Tournai A 14-2; Gent A-Villette B 6-10; Aywaille A-Leuze 65 A NM; Torhout A-BASF A 7-9; Anderlues A-Corenne B 16-0.
1B: Immo Mortsel B-Logis A 1-15; Mepp Stegeta A-Astrid Herstal A 5-11; Donald Heuseux A-Borina B NM; Schulen A-Sokah B 4-12; Hasselt B-E Basse Sambre A NM; Villette C-Dour A 13-3.
2A: Moustier A-Allain Tournai A 6-10; Sven Salamander C-St Niklase A 5-11; Cahmp d'en Haut A-Arc en Ciel A 9-7; Wanze A-AFP Kobelco A 6-10; La Croyere A-And Leie Lauwe A 5-11; Stekene A-Ans A 4-12.
2B: Titi Oupeye A-Logis C 10-6; Frasnienne A-Astrid Herstal B 6-10; Gent B-Stokrooie A 5-11; Schulen B-Tihange A 7-9; Alpa A-Sven Salamander B 9-7; Falisolle A-Berlaar A NM.
2C: Chiroux A-Gierle A 5-11; On B-Minerois A 3-13; Donald Heuseux B-Heppignies A NM; Gremlins A-AFP Kobelco B 4-12 NM; lt C-Eveil A NM; Lanaken A-Borain A 10-5.
2D: La Cipale A-Dolembreux A 13-3; On A-Erquelinnes A 14-2; Corenne C-Chaudftontaine A 10-6; Aywaille B-Seilles A NM; Braine l'Alleud A-Purixla A 10-6; Vedrin A-Montegnee A 15-1.
3A: Fleur Bleue A-Logis D 8-8; And Leie Lauwed B-St Niklase B 9-7; Dour B-Stekene B 10-6; Sparta Mouscron B-Sokah C 10-6; Blue Rackets A-Gullegem A 8-8; Borina E-Hamme A 6-10.
3B: Immo Mortsel C-Caj-Mir Boussu A 10-6; Oostende A-D Bosco Tournai B 12-4; Knal Deinze B-Arc en Ciel B 7-9; Ecausinnes A-Oostduinkerke A NM; Alpa B-Zandvoorde A 10-6; Borina D-Nodo A 4-12.
3C: Roeselare A-Schulen C 8-8; Geelse Ogeta A-Saint Gilloise A 13-3; Hornu Warquignies-Lipalet A 10-6; Tilly A-Ingelmunster A 3-13; Braine l'Alleud B-Sven Salamander 7-9; Borina C-Herckenrode A 0-16.
3D: AFP Kobelco C-Gierle B 5-11; Mepp Stegeta B-Meteoor Bree A 9-7; Knal Deinze A-Pantheon A 16-0; Vilvoorde A-Rooigem A 9-7; Voorshoven A-Diest B 16-0; Galmaarden A-Borain B 3-13.
3E: Aarschot A-Logis E 7-9; Ottignies A-Andenne A 8-8; Rosee A-Ipet Leuze A 8-8; Ayawaille C-Hoeselt A NM; Georgis A-Diest C 11-5; Villette D-Herckenrode B 11-5.
3F: Monceau A-Centre Manage A 10-6; On C-Astrid Herstal C 7-9; Donald Heuseux C-Awirs A 9-7; Marquain A-Leuze 65 B 6-10; Aye A-E Basse Sambre B 7-9; Vedrin B-Ans B 7-9.
3G: Monceau B-Centre Manage B 16-0; Marloie A-Harlue A 9-7; Corenne D-Nismes A 5-11; Liege A-Neufville Senne B 9-7; Spirou Couillet A-Citibank Virton C 7-9; Chaudfontaine C-Melreux A 0-16.
3H: Bouillon A-Chatelet B NM; Arlonnais A-Tiege A 10-6; Malonne A-Chaudfontaine B 8-8; Farciennes A-Neufville Senne A 7-9; Eupen A-Citibank Virton B 2-14; Dolhain B-Philippeville A 5-11.
VROUWEN
Super:
AFP Kobelco A-Aywaille A 4-6; Citibank Virton A-Hasselt A 3-7; Centre Manage A-Villette A 0-10; Logis A-Vervia A 0-10; Alpa A-Sven Salamander A 6-4; Borina A-Corenne A 9-1.
1A: AFP Kobelco B-Chatelet A 7-3; Oostende A-Minerois A 4-6; Titi Oupeye A-Stokrooie A 5-5; Avia A-Hoeselt A 4-6; Nalinnes A-BASF A NM; Borina B-Herckenrode A 5-5.
2A: Fleur Bleue A-D Bosco Tournai A 3-7; Wenduine A-Nodo A NM; St Niklase A-Vedrin B 10-0; Logis B-Rooigem A 4-6; Braine l'Alleud A-E Basse Sambre A 8-2; Stekene A-Dour A 6-4.
2B: Fleur Bleue B-Centre Manage B 7-3; Mepp Stegeta A-Hasselt B 5-5; Titi Oupeye B-Vedrin A 5-5; MJT Ecaussines A-Vervia B NM; Alpa B-Gembloux A 7-3; Borina C-Leopoldsburg A 2-8.
2C: Neufville Senne A-Aywaille B NM; Arlonnais A-Hasselt C 8-2; Gesves A-Rulles A 4-6 Profondeville A-Hoeselt B 8-2 Erquelinnes A-Citibank Virton B 6-4; Anderlues-Champ d'en Haut A 0-10.
Champions league
Vierde speeldag, mannen, groep A: SVS Niederösterreich - Villette Charleroi 3-2; TTF Liebherr Ochsenhausen - TTC Caen (maandagavond). De stand: 1. SVS Niederösterreich 4 8: 9 6; 2. TTC Caen 3 7: 6 5; 3. TTF Liebherr Ochsenhausen 3 8: 7 5; 4. Villette Charleroi 4 8: 9 5. Groep B: UTT Levallois - Borussia Düsseldorf 0-3; Kalmar BTK - STK Unirea Uzdin 3-2. De stand: 1. Kalmar BTK 4 12: 5 8; 2. Borussia Düsseldorf 4 10: 4 7; 3. UTT Levallois 4 4: 9 5; 4. STK Unirea Uzdin 4 4:12 4.
Tennis
ATP Masters
Halve finales: Andre Agassi (VS/1) - Jevgeny Kafelnikov (Rus/2) 6-4, 7-6 (7/5); Pete Sampras (VS/5) - Nicolas Kiefer (Dui/6) 6-3, 6-3. Finale: Pete Sampras (VS/5) - Andre Agassi (VS/1) 6-1, 7-5, 6-4.
Volleybal
WB mannen in Japan
Cuba - Tunesië 3-1 (25-18, 22-25, 25-23, 26-24); Spanje - VSt 3-1 (25-22, 21-25, 25-21, 25-21); Japan - China 3-0 (25-22, 25-22, 29-27); Brazilië - Zuid-Korea 3-0 (25-14, 26-24, 25-18); Rusland - Argentinië 3-0 (25-20, 25-17, 25-19); Italië - Canada 3-0 (27-25, 25-19, 25-14); VSt - Cuba 3-2 (25-19, 20-25, 20-25, 25-20, 15-11); Spanje - China 3-2 (25-22, 21-25, 25-21, 22-25, 19-17); Japan - Tunesië 3-2 (25-21, 24-26, 19-25, 25-17, 15-12); Brazilië - Argentinië 3-1 (23-25, 25-17, 25-15, 25-19); Rusland - Canada 3-0 (25-19, 30-28, 25-21); Italië - Zuid-Korea 3-0 (25-22, 25-20, 25-23). De stand na acht wedstrijden: 1. Cuba 15 punten (23-5 sets); 2. Rusland 15 (23-8); 3. Italië 14 (19-9); 4. Spanje 14 (19-11); 5. VSt 14 (21-13); 6. Brazilië 12 (18-13); 7. Japan 11 (15-18); 8. Canada 11 (10-19); 9. Zuid-Korea 11 (9-20); 10. Argentinië 10 (12-19); 11. China 9 (7-22); 12. Tunesië 8 (5-24).
Confederale beker
VROUWEN
16de finales:
Vrijdag: Boedapest (Hon) - Zrenjanin (Joe) 3-0 (25-15, 25-18, 27-25); Gent - Schwechat (Oos) 3-1 (25-20, 21-25, 25-19, 25-18).
Zaterdag: Schwechat (Oos) - Zrenjanin (Joe) 3-1 (23-25, 25-22, 25-21 25-19); Gent - Boedapest (Hon) 3-1 (25-21, 21-25, 25-18, 26-24).
Zondag: Boedapest (Hon) - Schwechat (Oos) 3-2 (20-25, 25-15, 25-23, 25-27, 15-11); Gent - Zrenjanin (Joe) 3-1 (31-33, 25-7, 25-18 25-13).
Eindstand: 1. Gent 6; 2. Boedapest (Hon) 5; 3. Schwechat (Oos) 4; 4. Zrenjanin (Joe) 3.
Zaalvoetbal
KBVB-Beneluxbekers
Landskampioenen: ZVK St-Truiden - Trimeur Den Haag (Ned) 3-4. Bekerwinnaars: HV/SCN Hoorn (Ned) - Ougrée 3-2.
Zwemmen
Rio de Janeiro
WB kortebaan
MANNEN
100m vrije slag:
1. Gustavo Borges (Bra) 48.57; 2. Yannick Lupien (Can) 49.46; 3. Edvaldo Valerio Silva (Bra) 49.49. 50m schoolslag: 1. Eduardo Fischer (Bra) 28.65; 2. Patrik Isaksson (Zwe) 28.69; 3. Alan Pesotti (Bra) 28.80. 100m rugslag: 1. Rogerio Aoki Romero (Bra) 54.21; 2. Marko Strahija (Cro) 54.28; 3. Paulo Silva (Bra) 54.64. 200m vlinderslag: 1. Adam Sioui (Can) 1:57.66; 2. Kaio de Almeida (Bra) 1:58.78; 3. Yann de Fabrique (Fra) 1:59.51. 400m wisselslag: 1. Massimiliano Eroli (Ita) 4:19.99; 2. Matuskov Grigory (Kaz) 4:23.77; 3. George Du Rand (ZAf) 4:25.84. 400m vrije slag: 1. Luiz Lima (Bra) 3:50.54; 2. Bruno Bonfim (Bra) 3:51.09; 3. Christianminotti (Ita) 3:51.58. 200m schoolslag: 1. Norbert Rozsa (Hon) 2:13.62; 2. Marcelo Tomazini (Bra) 2:13.88; 3. José de Souza (Bra) 2:15.64. 100m wisselslag: 1. Scott Tucker (VS) 56.44; 2. Daniel Karlsson (Zwe) 56.78; 3. Craig Hutchinson (VS) 57.02. 50m vlinderslag: 1. Milosmilosevic (Kro) 23.89; 2. Fernando Scherer (Bra) 23.97; 3. Qiang Zhang (Chn) 24.09. 50m vrije slag: 1. Lorenzo Vismara (Ita) 22.13; 2. Fernando Scherer (Bra) 22.52; 3. Yannick Lupien (Can) 22.57. 50m rugslag: 1. Rogerio Romero (Bra) 25.35; 2. Cleber Pimenta (Bra) 25.67; 3. Gabriel Mangabeira (Bra) 25.73. 100m schoolslag: 1. Norbert Rozsa (Hon) 1:01.69; 2. Patrik Isaksson (Zwe) 1:02.00; 3. Eduardo Fischer (Bra) 1:02.49. 100m vlinderslag: 1. Brock Newman (VS) 53.76; 2. Adam Sioui (Can) 54.00; 3. Fernando Torres Alves (Bra) 54.29. 200m vrije slag: 1. Gustavo Borges (Bra) 1:48.47; 2. Edvaldo Valerio (Bra) 1:48.68; 3. Rodrigo Rocha Castro (Bra) 1:49.27. 200m rugslag: 1. Rogerio Romero (Bra) 1:55.78; 2. Marko Strahija (Kro) 1:56.39; 3. Paulo Machado (Bra) 1:57.60. 200m wisselslag: 1. Scott Tucker (VS) 2:01.94; 2. Kresimir Cac (Kro) 2:03.32; 3. Jose Belarmino Filho (Bra) 2:03.83. 1.500m vrije slag: 1. Luiz Lima (Bra) 15:07.51; 2. Christian Minotti (Ita) 15:08.36; 3. Alexandre Angelotti (Bra) 15:31.30.
VROUWEN
100m schoolslag:
1. Hui Qi (Chn) 1:08.41; 2. Katie Clewett (Aus) 1:09.98; 3. Krizstina Kovacs (Hon) 1:10.68. 200m vrije slag: 1. Stacey Holdsworth (Eng) 2:01.38; 2. Monique Ferreira (Bra) 2:01.58; 3. Ana Castro (Bra) 2:02.47. 100m vlinderslag: 1. Johanna Sjoberg (Zwe) 59.37; 2. Carmen Cosgrove (Aus) 1:01.52; 3. Orsolya Ferenczy (Hon) 1:02.59. 50m rugslag: 1. Nina Jivanevskaia (Spa) 28.61; 2. Fabiolamolina (Bra) 28.78; 3. Natalie Holston (Aus) 29.69. 200m wisselslag: 1. Béatrice Caslaru (Roe) 2:11.82; 2. Yan Chen (Chn) 2:13.81; 3. Gabrielle Rose (VS) 2:17.35. 50m vrije slag: 1. Flavia Delaroli (Bra) 25.88; 2. Tatiana Lemos (Bra) 26.03; 3. Johanna Sjoberg (Zwe) 26.09. 200m rugslag: 1. Nina Jivaneskaia (Spa) 2:10.89; 2. Fabolamolina (Bra) 2:13.31; 3. Federica Barsanti (Ita) 2:13.91. 800m vrije slag: 1. Hua Chen (Chn) 8:34.27; 2. Stacey Holdsworth (Eng) 8:35.88; 3. Julie Varozza (VS) 8:41.97. 50m schoolslag: 1. Qi Hui (Chn) 32.42; 2. Katie Clewett (Aus) 32.81; 3. Gabrielle Rose (VS) 33.14. 50m vlinderslag: 1. Johanna Sjoberg (Zwe) 26.71; 2. Carmen Cosgrove (Aus) 28.08; 3. Orsolya Ferenczy (Hon) 28.09. 100m vrije slag: 1. Rebeca Gusmao (Bra) 56.73; 2. Tatiana Lemos (Bra) 56.74; 3. Alessa Riess (Dui) 56.80. 100m rugslag: 1. Nina Zhivanevskaya (Spa) 1:00.85; 2. Fabiola Molina (Bra) 1:01.29; 3. Kimberley Bugden (Aus) 1:03.14. 100m wisselslag: 1. Gabrielle Rose (VS) 1:03.14; 2. Beatrice Caslaru (Roe) 1:03.29; 3. Fabmola Molina (Bra) 1:03.77. 200m schoolslag: 1. Qi Hui (Chn) 2:27.83; 2. Katie Clewett (Aus) 2:29.70; 3. Federica Biscia (Ita) 2:29.97. 200m vlinderslag: 1. Johanna Sjoberg (Zwe) 2:11.35; 2. Carmen Cosgrove (Aus) 2:14.69; 3. Marcella Amar (Bra) 2:17.31. 400m vrije slag: 1. Chen Hua (Chn) 4:10.32; 2. Stacey Holdsworth (GBr) 4:13.49; 3. Ana Carolina Muniz (Bra) 4:16.05. 400m wisselslag: 1. Beatrice Caslaru (Roe) 4:44.72; 2. Eva Masetti (Ita) 4:50.66; 3. Ann Berglund (Zwe) 4:53.47.
Duits kampioenschap
25 m-bad
VROUWEN
100 m vlinder:
1. Marietta Uhle 59.96; 2. Katrin Jaeke 1:00.44. 200 m rug: 1. Antje Buschschulte 2:09.48; 2. Nicole Hetzer 2:09.96. 200 m vrije slag: 1. Silvia Szalai 1:59.33; 2. Franziska van Almsick 1:59.36. 100 m school: 1. Silva Pulfrich 1:08.81.
MANNEN
100 m rug:
1. Steffen Driesen 53.74; 2. Jirka Letzin 53.90. 200 m school: 1. Jens Kruppa 2:11.26. 200 m wissel: 1. Christian Keller 1:59.01; 2. Jirka Letzin 1:59.44. 100 m vrije slag: 1. Stephan Kunzelmann 48.99. 1.500 m vrije slag: 1. Heiko Hell 15:14.39. 50 m vlinder: 1. Thomas Rupprath 24.31.
Lokeren
MANNEN
50m rug: Senioren C:
1. Guy VERHELST (OSC) 31.77; 2. Marc Luyten (MOZKA) 34.06. Senioren D: 1. Eric ROELANDS (LZV) 44.79; 2. Odi Van De Velde (SWEM) 45.54. Senioren E: 1. Robert HAYERS (CNBA) 40.45; 2. Eric De Caluwé (SWEM) 41.73. Senioren F: 1. André VAN LAER (WZV) 52.82. Senioren G: 1. Arthus VERMEIREN (AZSC) 39.79. Senioren H: 1. Fred SELS (MOZKA) 38.76; 2. André Joos (ZOLA) 43.96.
100m school: Senioren A: 1. Ben POTTIEZ (SOZ) 1.34.44. Senioren B: 1. Dominique COUDENYS (ZN) 1.13.78; 2. Peter Poppe (LZV) 1.22.58.
50m school: Senioren C: 1. Guy VERHELST (OSC) 33.22; 2. Wim De Kesel (SWEM) 33.96. Senioren D: 1. René DELBAERE (ZOLA) 37.99; 2. Patrick Smet 47.88. Senioren E: 1. Eric DE CALUWE (SWEM) 39.86; 2. Filip Schelfhaut (WZK) 42.17. Senioren F: 1. André VAN LAER (WZV) 43.85; 2. Henk Baes (WZV) 45.91. Senioren G: 1. Arthur VERMEIREN (AZSC) 43.34; 2. Jan Cremers (OLMA) 44.06. Senioren H: 1. André JOOS (ZOLA) 0.41.21; 2. Fred Sels (MOZKA) 0.47.18.
100m vlinder: Senioren B: 1. Dominique COUDENYS 1.02.80; 2. Thmoas Salazar (CNBA) 1.10.41.
50m vlinder: Senioren C: 1. Guy VERHELST (OSC) 29.80; 2. Marc Luyten (MOZKA) 43.89. Senioren D: 1. René DELBAERE (ZOLA) 39.46; 2. Eric Roelands (LZV) 52.43. Senioren E: 1. Ludo HERMANS (MZVA) 33.05; 2. Robert Hayers (CNBA) 39.99. Senioren F: 1. André VAN LAER (WZV) 44.44. Senioren G: 1. Arthur VERMEIREN (AZSC) 42.16. Senioren H: 1. Fred SELS (MOZKA) 41.15; 2. André Joos (ZOLA) 42.73.
100m vrij: Senioren A: 1. Sven BOONEN (ZNA) 1.02.27; 2. Ben Pottiez (SOZ) 1.17.91. Senioren B: 1. Thomas SALAZAR (CNBA) 1.02.59; 2. Rudi Van Puymbroeck (LZV) 1.04.16.
50m vrij: Senioren C: 1. Guy VERHELST (OSC) 26.58; 2. Pascal Billiet (OSC) 27.97. Senioren D: 1. René DELBAERE (ZOLA) 31.56; 2. Odi Van De Velde (SWEM) 38.03. Senioren E: 1. Ludo HERMANS (MVZA) 28.66; 2. Robert Hayers (CNBA) 31.68. Senioren F: 1. Libert DE LANGE (WSD) 34.81; 2. Henk Baes (WZV) 37.97. Senioren G: 1. Arthur VERMEIREN (AZSC) 30.73; 2. Cyrille De Laet (ZOLA) 35.61. Senioren H: 1. Fred SELS (MOZKA) 30.52; 2. André Joos (ZOLA) 32.80.
VROUWEN
100m school: Senioren A:
1. Katja BUYTAERTS (AZL) 1.31.85; 2. Anke Bulterijst (LZV) 1.35.56. Senioren B: 1. Karla VAN DE VOORDE (AZL) 1.32.98; 2. Liesbet Op 't Einde (GBZ) 1.39.33.
50m school: Senioren C: 1. Kristin VAN CAUTEREN (LZV) 38.81; 2. Jacqueline Aesseloos (NSG) 46.51. Senioren D: 1. Hilde BUSCHOP (SVAZ) 48.86; 2. Lutgarde Bobelijn (LZV) 51.51. Senioren E: 1. Maryse VAN CANT (ZOLA) 1.04.42; 2. Hilda Wuytack (SWEM) 1.08.75. Senioren F: 1. Ginette MOUTON (CNBA) 50.15; 2. Eileen Frost (SVAZ) 52.60. Senioren G: 1. Mattie VAN DER VEEN (AZSC) 44.34; 2. Luce Van Dam (SVAZ) 51.69. Senioren H: 1. Eliane PELLIS (AZSC) 44.67; 2. Lea Maes (GBZ) 52.15.
100m vlinder: Senioren A: 1. Katja BUYTAERTS (AZL) 1.22.80; 2. Veronique Mouton (RBP) 1.25.54. Senioren B: 1. Liesbet OP 'T EINDE (GBZ) 1.40.34; 2. Gerlinde Impens (LZV) 1.43.12.
50m vlinder: Senioren C: 1. Kristin VAN CAUTEREN (LZV) 33.51; 2. Patricia Van Fraechem (TSZ) 49.79. Senioren D: 1. Hilde BUSCHOP (SVAZ) 48.32. Senioren E: 1. Fernande BLONDEEL (CNBA) 48.32. Senioren F: 1. Ginette MOUTON (CNBA) 52.59; 2. Luce Van Dam (SVAZ) 52.80. Senioren H: 1. Eliane PELLIS (AZSC) 46.95; 2. Denise Verbraeken (WZK) 1.08.95.
50m vrij: Senioren C: 1. Kristin VAN CAUTEREN (LZV) 31.21; 2. Jacqueline Aesseloos (nsg) 39.09. Senioren D: 1. Hilde BUSCHOP (SVAZ) 38.99; 2. Lea De Craecker (SWEM) 47.12. Senioren E: 1. Maryse VAN KANT (ZOLA) 1.01.95; 2. Hilda Wuytack (SWEM) 1.05.55. Senioren F: 1. Ginette MOUTON (CNBA) 38.86; 2. Eileen Frost (SVAZ) 41.99. Senioren G: 1. Luce VAN DAM (SVAZ) 46.94. Senioren H: 1. Eliane PELLIS (AZSC) 38.48; 2. Jessie Callebaut (ZNA) 44.22.
Antwerpen
MANNEN
1.500m vrije slag:
1. Christiaan Van Camp (ZS) 16:55.56; 2. Dieter Mortier (KZK) 16:57.82; 3. Alexander Tilleuil (ZN) 17:13.33.
VROUWEN
800m vrije slag:
1. Sofie Goffin (ZS) 8:59.63; 2. Cindy Persoons (HZS) 9:26.96; 3. Ilse Vermeulen (MOZKA) 9:30.19.
Anderlecht
MANNEN
100 m schoolslag:
1. Wim Moons (WLW) 1:13.28. 50 m vrij slag: 1. Karim Dehani (CNBA) 26.32. 100 m vlinderslag: 1. Emmanuel Devos (CNBA) 1:03.20. 50 m rugslag: 1. Emmanuel Deos (CNBA) 30.11. 50 m schoolslag: 1. Wim Moons (WLW) 33.70. 100 m vrije slag: 1. Emmanuel Devos (CNBA) 57.93. 50 vlinderslag: 1. Geert Tiets (ZIOS) 28.38. 100 m wisselslag: 1. Michel Bogaerts (SCZ) 1:07.43.
VROUWEN
100 m schoolslag:
1. Griet Buelens (LOR) 1:20.22. 50 m vrije slag: 1. Floriska Cornette (DIZV) 29.14. 100 m vlinderslag: 1. Kathleen Troost (DIZV) 1:12.92. 50 m rugslag: 1. Debby Hofmans (LOR) 34.89. 50 m schoolslag: 1. Eefke Ulenaers (ZIOS) 37.18. 100 m vrije slag: 1. Griet Buelens (LOR) 1:02.14. 50 m vlinderslag: 1. Floriska Cornette (DIZV) 32.56. 100 m wisselslag: 1. Griet Buelens (LOR) 1:11.62.
Nu in het nieuws