D10-S06 winter

Bobben
BR>WB in Lillehammer
Viermansbob: 1. Duitsland III 1:43.74 minuten (51,83-51,91); 2. Duitsland I 1:44.12 (52,03-52,09); 3. Canada 1:44.18 (52,04-52,14); 4. Duitsland II 1:44.33; 5. Letland 1:44.39; 6. Zwitserland I 1:44.46.
Kunstski
Tandaadalen
WB freestyle, bultskiën
MANNEN

1. Mikko Ronkainen (Fin) 27,13 punten; 2. Janne Lahtela (Fin) 26,55; 3. Evan Dybvig (VS) 26,37; 4. Sami Mustonen (Fin) 25,96; 5. Jean-Luc Brassard (Can) 25,66.
VROUWEN
1. Kari Traa (Noo) 25,79 punten; 2. Anja Bolbjerg (Den) 24,31; 3. Tami Bradley (Can) 24,29; 4. Ann Battelle (VS) 24,21; 5. Aiko Uemura (Jap) 24,02.
Noordse ski
Kiruna
WB langlaufen
MANNEN
10 km klassieke stijl:
1. Odd Björn Hjelmeseth (Noo) 26:23.3; 2. Thomas Alsgaard (Noo) 26:35.5; 3. Ivan Batorty (Slk) 26:35.6; 4. Per Elofsson (Zwe) 26:45.9; 5. Niklas Jonsson (Zwe) 26:46.4; 6. Tore Bjonviken (Noo) 26:47.7; 7. Erling Jevne (Noo) 26:48.6; 8. Frode Estil (Noo) 26:53.9; 9. Espen Bjervig (Noo) 26:54.4; 10. Sami Repo (Fin) 26:56.1.
4x10 km vrije stijl: 1. Italië (Fulvio Valbusa, Maurizio Pozzi, Fabio Maj, Silvio Fauner) 1u39:10.6; 2. Noorwegen (Espen Bjervig, Kristen Skjeldal, Tomas Alsgaard, Tor Arne Hetland) 1u39:14.1; 3. Oostenrijk (Alexander Marent, Micail Botwinow, Achim Walcher, Gerhard Urain) 1u39:14.2; 4. Finland 1u40:34.8; 5. Rusland 1u41:10.9.
VROUWEN
5 km klassieke stijl:
1. Bente Martinsen (Noo) 14:22.0; 2. Anita Moen (Noo) 14:51.5; 3. Kristina Smigun (Est) 14:52.4; 4. Olga Danilova (Rus) 14:54.9; 5. Anfissa Restsova (Rus) 14:59.1; 6. Katerina Neumannova (Tsj) 15:01.3; 7. Larissa Lasutina (Rus) 15:01.7; 8. Nina Gavriliuk (Rus) 15:02.5; 9. Elin Nilsen (Noo) 15:07.2; 10. Pirjo Manninen (Fin) 15:08.5.
4x5 km vrije stijl: 1. Rusland (Svetlana Nagueikina, Olga Danilova, Larissa Lasutina, Nina Gavriliuk) 54:17.7; 2. Noorwegen (Bente Martinsen, Elin Nilsen, Hilde Pedersen, Anita Moen) 54:40.5; 3. Italië (Sabina Valbusa, Gabriella Paruzzi, Karin Moroder, Stefania Belmondo) 54:55.3; 4. Finland 55:22.6; 5. Oekraïne 56:16.0.
Schaatsen
WB in Berlijn
MANNEN
Zaterdag: 500m:
1. Hiroyasu Shimizu (Jap) 35:67 (baanrecord); 2. Jeremy Wotherspoon (Can) 35:69; 3. Junichi Inoue (Jap) 35:93; 4. Sung-Yeol Jaegal (ZKo) 36:07; 5. Casey Fitzrandolph (VS) 36:14; 6. Michael Ireland (Can) 36:17; 7. Mahabu Horii (Jap) 36:19; 8. Michael Künzel (Dui) 36:21; 9. Erben Wennemars (Ned) 36:24; 10. Jan Bos (Ned) 36:28.
1.000m: 1. Jan Bos (Ned) 1:11.35; 2. Jakko-Jan Leeuwangh (Ned) 1:11.42; 3. Jeremy Wotherspoon (Can) 1:11.55; 4. Michael Ireland (Can) 1:11.90; 5. Erben Wennemars (Ned) 1:11.92; 6. Hiroyasu Shimizu (Jap) 1:12.01; 7. Cae-Bong Choi (ZKo) 1:12.13; 8. Toshiyuki Kuroiwa (Jap) 1:12.34; 9. Jason Parker (Can) 1:12.36; 10. Junichi Inoue (Jap) 1:12.45.
Zondag: 500 m: 1. Jeremy Wotherspoon (Can) 35.83; 2. Hiroyasu Shimizu (Jap) 35.96; 3. Kyou-Hyuk Lee (ZKo) 36.02; 4. Jan Bos (Ned) en Manabu Horii (Jap) 36.06; 6. Patrick Bouchard (Can) 36.12; 7. Casey Fitzrandolph (VSt) 36.14; 8. Mike Ireland (Can) 36.15; 9. Michael Künzel (Dui) 36.16; 10. Toshiyuki Kuroiwa (Jap) 36.20.
1.000 m: 1. Jakko-Jan Leeuwangh (Ned) 1:11.18; 2. Jeremy Wotherspoon (Can) 1:11.37; 3. Jae-Bong Choi (ZKo) 1:11.49; 4. Hiroyasu Shimizu (Jap) 1:11.75; 5. Michael Künzel (Dui) 1:12.09; 6. Michael Ireland (Can) 1:12.21; 7. Manabu Horii (Jap) 1.12:61; 8. Jason Parker (Can) 1.12:63; 9. Pavel Abratkiewicz (Pol) 1.12:67; 10. Janne Haenninen (Fin) 1.12:69.
VROUWEN
Zaterdag: 500m:
1. Eriko Sanimya (Jap) 38:91; 2. Monique Garbrecht (Dui) 39:01; 3. Catriona LeMay-Doan (Can) 39:17; 4. Andrea Nuyt (Ned) 39:23; 5. Sabine Völker (Dui) 39:28; 6. Tomomi Okazaki (Jap) 39:31; 7. Svetlana Zmurova (Rus) 39:34; 8. Adeletherese Hoiseti (Noo) 39:41; 9. Marianne Timmer (Ned) 39:51; 10. Sayuri Osuga (Jap) 39:76.
1.000m: 1. Monique Garbrecht (Dui) 1:18.08; 2. Eriko Sanmiya (Jap) 1:18.53; 3. Sabine Völker (Dui) 1:19.10; 4. Edel-Therese Hoiseth (Noo) 1:19.25; 5. Marianne Timmer (Ned) 1:19.41; 6. Catriona LeMay-Doan (Can) 1:19.67; 7. Andrea Nuyt (Ned) 1:19.79; 8. Annamarie Thomas (Ned) 1:19.91; 9. Aki Tonoike (Jap) 1:20.01; 10. Tonny de Jong (Ned) 1:20.10.
Zondag: 500 m: 1. Monique Garbrecht (Dui) 38.96; 2. Eriko Sanmiya (Jap) 39.00; 3. Sabine Voelker (Dui) 39.13; 4. Catriona LeMay-Doan (Can) 39.25; 5. Sayuri Osuga (Jap) 39.36; 6. Marianne Timmer (Ned) 39.45; 7. Andrea Nuyt (Ned) 39.56; 8. Tomomi Okazaki (Jap) 39.65; 9. Svetlana Zhurova (Rus) 39.70; 10. Tomomi Shimizu (Jap) 39.73.
1.000 m: 1. Eriko Sanmiya (Jap) 1:18.30; 2. Monique Garbrecht (Dui) 1:18.44; 3. Edel-Therese Hoeiseth (Noo) 1:18.74; 4. Annamarie Thomas (Ned) 1:19.05; 5. Sabine Voelker (Dui) 1:19.20; 6. Marianne Timmer (Ned) 1:19.24; 7. Catriona Lemay-Doan (Can) 1.19:27; 8. Aki Tonoike (Jap) 1.19:28; 9. Emesse Hunyady (Oos) 1.19:33; 10. Andrea Nuyt (Ned) 1.19:63.
Shorttrack
WB in Nobeyama
MANNEN
500m:
1. Satoru Terao (Jap) 42.937; 2. Li Jiajun (Chn) 43.187; 3. Kim Dong-Sung (ZKo) 43.221; 4. Takafumi Nishitani (Jap) 43.447.
VROUWEN
500m:
1. Evgenia Radanova (Bul) 45.083; 2. S. Yang Yang (Chn) 45.128; 3. Wang Chunlu (Chn) 45.365. Annie Perreault (Can) gediskwalificeerd.
Skieën
WB in Beaver Creek
MANNEN
Afdaling:
1. Hermann Maier (Oos) 1'43"77; 2. Stephan Eberharter (Oos) op 0"91; 3. Kristian Ghedina (Ita) 1"22; 4. Hans Knauss (Oos) 1"31; 5. Christian Greber (Oos) 1"56; 6. Werner Franz (Oos) 1"58; 7. Lasse Kjus (Noo) 1"70; 8. Andreas Schifferer (Oos) 1"75; 9. Silvano Beltrametti (Zwi) 1"80; 10. Paul Accola (Zwi) 1"82; 11. Bruno Kernen (Zwi) en Darin Mcbeath (Can) 1"91; 13. Ed Podivinsky (Can) 1"93; 14. Fredrik Nyberg (Zwe) 2"01; 15. Didier Cuche (Zwi) 2"05; 16. Kjetil-Andre Aamodt (Noo) 2"12; 17. Fritz Strobl (Oos) en Peter Runggaldier (Ita) 2"18; 19. Antoine Dénériaz (Fra) 2"35; 20. Luca Cattaneo (Ita) 2"44; 21. Chad Fleischer (VS) 2"46; 22. Steve Locher (Zwi) 2"50; 23. Nicolas Burtin (Fra) 2"52; 24. Josef Strobl (Oos) 2"57; 25. Kenneth Sivertsen (Noo) 2"63. Stand WB afdaling: 1. Hermann Maier (Oos) 100 punten; 2. Stephan Eberharter (Oos) 80; 3. Kristian Ghedina (Ita) 60; 4. Hans Knauss (Oos) 50; 5. Christian Greber (Oos) 45.
Stand WB algemeen: 1. Hermann Maier (Oos) 300 punten; 2. Stephan Eberharter (Oos) 190; 3. Kjetil-Andre Aamodt (Noo) 175; 4. Michael Von Gruenigen (Zwi) 164; 5. Didier Plaschy (Zwi) 100; 6. Andreas Schifferer (Oos) 92; 7. Thomas Stangassinger (Oos) 80; 8. Christian Mayer (Oos) 79; 9. Benjamin Raich (Oos) 77; 1. Paul Accola (Zwi) 73.
WB in Lake Louise
VROUWEN
Afdaling:
1. Isolde Kostner (Ita) 1'36"92; 2. Hilde Gerg (Dui) op 0"06; 3. Corinne Rey-Bellet (Zwi) 0"28; 4. Martina Ertl (Dui) 0"53; 5. Sybille Brauner (Dui) 0"59; 6. Mojca Suhadolc (Slo) 1"04; 7. Janica Kostelic (Kro) 1"29; 8. Sylviane Berthod (Zwi) 1"47; 9. Bibiana Perez (Ita) 1"50; 10. Régine Cavagnoud (Fra) 1"63; 11. Marianna Salchinger (Oos) 1"68; 12. Tanja Schneider (Oos) 1"79; 13. Melanie Turgeon (Can) 1"85; 14. Ingrid Jaquemod (Fra) 1"90; 15. Monika Tschirky (Zui) 1"96. Stand WB afdaling: 1. Isolde Kostner (Ita) 100 punten; 2. Hilde Gerg (Dui) 80; 3. Corinne Rey-Bellet (Zwi) 60; 4. Martina Ertl (Dui) 50; 5. Sybille Brauner (Dui) 45.
Stand WB algemeen: 1. Régine Cavagnoud (Fra) 146 punten; 2. Sonja Nef (Zwi) 140; 3. Isolde Kostner (Ita) 126; 4. Anna ttosson (Zwe) 120; 5. Renate Goetschl (Oos) 112; 6. Pernilla Wiberg (Zwe) 108; 7. Michaela Dorfmeister (Oos) 107; 8. Spela Pretnar (Slo) 106; 9. Christel Saïoni (Fra) 100; 10. Janica Kostelic (Kro) en Corinne Rey-Bellet (Zwi) 96.
Skispringen
WB in Kuopio
1. Martin Schmitt (Dui) 123,9 punten (125,5 meter); 2. Andreas Goldberger (Austria) 118,8 (121,0); 3. Matti Hautamaki (Fin) 118,1 (124,5); 4. Stefan Horngacher (Oos) 113,1 (119,5); 5. Noriaki Kasai (Jap) 111,9 (118,0); 6. Hideharu Miyahira (Jap) 109,2 (116,5); 7. Jussi Hautamaki (Fin) 107,6 (119,5); 8. Robert Mateja (Pol) 106,9 (115,5); 9. Kazuyoshi Funaki (Jap) 105,8 (118,5); 10. Michael Uhrmann (Dui) 105,5 (115,0).
120 m-schans: 1. Ville Kantee (Fin) 117,5 m-111,0 punten; 2. Risto Jussilainen (Fin) 114,5 m-105,6; 3. Roberto Cecon (Ita) 104,5 m-86,1; 4. Martin Schmitt (Dui) 102,5 m-81,0; 5. Jerome Gay (Fra) 99 m-75,7; 6. Marco Steinauer (Zwi) 98,5 m-75,3; 7. Hansjörg Jäkle (Dui) 98 m-73,9; 8. Masahiko Harada (Jap) 98 m, 72,4; 9. Hideharu Miyahira (Jap) 97 m-72,1; 10. Nicolas Dessum (Fra) 96,5 m-70,7.
Stand WB: 1. Martin Schmitt (Dui) 150 punten; 2. Ville Kantee (Fin) 122; 3. Andreas Goldberger (Oos) 95; 4. Matti Hautamäki (Fin) 84; 5. Risto Jussilainen (Fin) 80; 6. Hideharu Miyahira (Jap) 69; 7. Noriaki Kasai (Jap) 65; 8. Stefan Horngacher (Oos) 61; 9. Roberto Cecon (Ita) en Jussi Hautamäki (Fin) 60.
Snowboard
Tignes
Reuzenslalom
MANNEN

1. Stefan Kaltschuetz (Oos) 2:08.71; 2. Markus Ebner (Dui) 2:09.77; 3. Maxence Idesheim (Fra) 2:11.17; 4. Dieter Krassnig (Oos) 2:11.32; 5. Harald Walder (Oos) 2:11.63; 6. Nicolas Huet (Fra) 2:11.66; 7. Fabien Manificat (Fra) 2:11.91; 8. Christopher Klug (VS) 2:12.07; 9. Jasey Jay Anderson (Can) 2:12.13, Elmar Messner (Ita) 2:12.13; 10. Walter Feichter (Ita) 2:12.18.
VROUWEN
1. Margerita Parini (Ita) 2:23.02; 2. Aasa Windahl (Zwi) 2:23.32; 3. Karine Ruby (Fra) 2:23.43; 4. Manuela Riegler (Oos) 2:23.50; 5. Heidi Renoth (Dui) 2:23.86; 6. Isabelle Blanc (Fra) 2:24.07; 7. Sondra Van Ert (VS) 2:24.14; 8. Ursula FingerIos (Oos) 2:24.52; 9. Carmen Ranigler (Ita) 2:25.00; 10. Lisa Kosglow (VS) 2:25.09.
Nu in het nieuws