D10-S02 veldlopen

Atletiek
BR>Lissabon
Marathon
MANNEN

1. Larbi Zéroual (Fra) 2.12:20; 2. Phillip Kipketer (Ken) 2.19:09; 3. Konstantin Permitin (Rus) 2.19:23; 4. Valery Zoloteov (Rus) z.t.; 5. Steve Green (Eng) 2.21:11; 6. Magnus Bergman (Zwe) 2.21:44; 7. Eusébio Rocha (Por) 2.24:16; 8. Vitor Cordeiro (Por) 2.25:49; 9. Aires Sousa (Por) 2.26:52; 10. Jean-Luc Assemat (Fra) 2.27:55.
VROUWEN
1. Judith Nagy (Hon) 2.32:22; 2. Fatima Silva (Por) 2.38:47; 3. Anfisa Kosatcheva (Rus) 2.41:48; 4. Risoneide Wanderlei (Bra) 2.43:57; 5. Josette Colomb (Fra) 2.46:33.
Zinnik
MANNEN
Seniores:
1. Vincent HUYGNE 9,8 km in 30.55; 2. Thomas Timmermans 32.04; 3. Patrick Durant 32.17; 4. Emmanuel Catoul 32.33; 5. Laurent Recour 32.38; 6. Geert Busschop 33.11; 7. Pierre Pozza 33.13; 8. Danny Couwez 33.25; 9. Francis Beigne 33.49; 10. Alain Bourdon 34.11; 11. Jean-Fraçois Wantiez 34.19; 12. Gerald Hansen 34.48; 13. Guido Van Der Smissen 34.55; 15. Luc Lambert 35.28. Juniores: 1. Xavier SCARMURE 9,8 km in 33.33; 2. Jean-François Lenvain 35.51; 3. Cédric Loeckx 37.40; 4. François Hebberechts 41.48; 5. Steve Delterre 42.08. Veteranen A: 1. Daniel TECHY 9,8 km in 33.58; 2. Henry De Winne 35.22; 3. Michel Degreve 35.26. Veteranen B: 1. Ronald LEPOINT 9,8 km in 35.39; 2. Raoul Duprez 36.36; 3. Franz Lotten 37.10. Veteranen C: 1. Willy FRAETS 9,8 km in 38.15; 2. Robert Brabant 38.50; 3. Arturo Pavone 39.11.
VROUWEN
Seniores:
1. Chantal GUILLICK 9,8 km in 39.38; 2. Anne Mauroy 42.51; 3. Sophie Tuttens 45.08; 4. Natacha Degreve 51.09; 5. Carla Cerini 53.39. Juniores: 1. Sien VAN BREUSEGEM 9,8 km in 42.39; 2. Valerie Dupret 49.55; 3. Charlotte Stassin 50.50; 4. Sophie Schoonheyt 1.09.29. Veteranen A: 1. Francine VAN WAEYENBERGHE 9,8 km in 41.02; 2. Viviane Walraet 45.52; 3. Patricia Watelet 48.37. Veteranen C: 1. Helena DEMIERRE 9,8 km in 46.20; 2. Antonia Campagna 51.10; 3. Chantal Delcourt 52.20.
Roeselare
MANNEN
1. Chris CATTEEUW (Rumbeke) in 26.37; 2. Edward Hoornaert 27.09; 3. Steven Holedez 27.20; 4. Stefaan Meulebrouck 27.46; 5. Andy Ingelbrecht 27.53; 6. Dirk Christiaens 28.04; 7. Patrick Vandenameele 28.13; 8. Johnny Verstraete 28.17; 9. Johan Cornelis 28.23; 10. Danny Bekaert 28.27; 11. Tom Chambart 28.32; 12. Stefaan Van Den Bogaerde 28.38; 13. Serge Pauwels 28.49; 14. Freddy Wallaert 29.03; 15. Rudi Demeestere 29.20; 16. Krist Vandewalle 29.34; 17. Lieven Doom 29.41; 18. Ger Vandenbroucke 29.44; 19. Bart Boudry 29.53; 20. Marc Tommeleyn 29.55.
VROUWEN
1. Veerle VANDEKERCKHOVE (Roeselare) 31.09; 2. Christiane Houtman 32.10.
Olne-Spa-Olne
MANNEN
1. Paul BECKERS; 2. Joël Petit; 3. Avelino Antunes; 4. Bernard Nottet; 5. Bernard Schmetz; 6. Niki Devoldere; 7. Udo Jansen; 8. Michael Brison; 9. Michel Cramillion; 10. Danny Defort; 11. Marc Lacroix; 12. Patrick Defraene; 13. Alain Soret; 14. Paul Delaitte; 15. Jean-Luc Wuidard; 16. Karl Soukut; 17. Marlon Tielemans; 18. Xavier Neys; 19. Jean-Philippe Degey; 20. Edwin Lenaerts.
VROUWEN
1. Ulrike KULLINCK; 2. Isabelle Henneresse; 3. Laure Vinet.
Wezet
MANNEN
Hoog (sen):
1. Gary Lespagnard (Spa) 1.75; 2. Olivier Meunier (Spa) 1.35. Hoog (sch): 1. Xavier Corman (Herv) 1.55. Hoog (kad): 1. Cédric Devivier (Spa) 1.45. Ver (sen): 1. Jean-Luc Julemont (HF) 6.33; 2. Gary Lespagnard (Spa) 6.13. Ver (sch): 1. Xavier Corman (HAC) 5.41. Ver (kad): 1. Cédric Devivier (Spa) 4.80. Kogel (sen): 1. François Rausin (RFCL) 15.23; 2. Jean-Marc Bauchois (RCA Spa) 10.55. Kogel (sch): 1. Loïc Rausin (Spa) 12.88. Kogel (kad): 1. Pierre Biname (RFCL) 10.94. Kogel 7 kg (vet): 1. Philippe Olislagers (RFCL) 8.30. Kogel 6kg (vet): 1. Angelo Philippini (RFCL) 6.21.
VROUWEN
Hoog (kad):
1. Wiebke Kirch (Lace) 1.55. Ver (sch): 1. Emilie Devivier (Spa) 4.80. Ver (kad): 1. Marie Bisiau (RUSTA) 4.63. Kogel (sen): 1. Laurence Forthomme (rfcl) 9.38. Kogel (sen): 1. Myriam Smette (RFCL) 9.39. Kogel (sch): 1. Emilie Devivier (Spa) 7.85. Kogel (kad): 1. Anke Ledur (HF) 8.34.
Veldlopen
Tilburg
MANNEN
10 km:
1. Bett (Ken) 29.21; 2. Rotich (Ken) 29.22; 3. Gezegne (Eth) 29.29; 4. Ruto (Ken) 29.45; 5. Tola (Eth) 29.47; 6. Getange (Ken) 30.03; 7. Ntirampeba (Bur) 30.14; 8. Loywapet (Ken) 30.19; 9. El Ahmadi (Fra) 30.25; 10. Cichoki (Pol) 30.26. Korte cross (2,6 km): 1. Koers (Ned) 7.13; 2. Anseeuw 7.17; 3. Verwey (Typhoon) 7.18.
VROUWEN
6,2 km:
1. Cheromei (Ken) 20.05; 2. Worku (Eth) 20.18; 3; Kimutai (Ken) 20.32; 4. Defar (Eth) 20.33; 5. Wijenberg (Ned) 20.48.
Bolbec
MANNEN
1. Elajhi Yator (Ken), de 7,970 km in 23'06"; 2. Robert Cheruyiot (Ken) 23'10"; 3. Mouloud Abaoud (Fra) 23'22"; 4. Tayeb Kalloud (Alg) 23'37"; 5. Abdelhak Lebouazda (Fra) 23'39"; 6. Mohamed Riad (Mar) 23'42"; 7. Alexandre Bolkhovitine (Rus) 23'54"; 8. Mohamed El Ghazouani (Fra) 24'00"; 9. Stéphane Hannot (Fra) 24'04"; 10. Mohamed Ouakrim (Fra) 24'07".
VROUWEN
1. Irène Kwambai (Ken), de 5,080 km in 16'53"; 2. Svetlana Rogova (Rus) 17'05"; 3. Elena Baranova (Rus) 17'08"; 4. Nadia Gafini (Mar) 17'16"; 5. Olga Komiaguina (Rus) 17'17.
Gujan-Mestras
MANNEN
10 km:
1. Kiptoo (Ken) in 28'12"; 2. Baha (Tan) op 1"; 3. Chege (Ken) 7"; 4. El Ahmadi (Fra) 41"; 5. Ezzher (Fra) 49"; 6. Vapaille (Fra) 52"; 7. Jarmusziewicz (Fra) 1'02"; 8. Strijiakov (Rus) 1'33"; 9. Andreeiev (Rus) 1'53"; 10. Damian (Fra) 2'07".
Crosscup Roeselare
MANNEN
Juniores:
1. Mathieu VANDIEST (CAWB) 6 km in 19.15; 2. Angus McLean (GBr) 19.16; Gavin Thompson (GBr) 19.23; 4. Joël Kidger (GBr) 19.29; 5. Benjamin Barbier (RISC) 19.36; 6. Yannick Cloux (RFCL) 19.43; 7. Jesse Stroobants (DCLA) 19.46; 8. Sven Nijs (AVT) 19.47; 9. Andrew Sherman (GBr) 19.50; 10. Tim Stessens (LOOI) 19.52; 11. Mark Griffith (GBr) 20.05; 12. Brian Stopher (GBr) 20.07; 13. Richard Lee (GBr) 20.08; 14. Bram Coppens (BEHO) 20.09; 15. Steven Haelterman (VITA) 20.11. Stand: 1. Tim STESSENS 31 puntan; 2. Wouter Van Rumst 25; 3. Mathieu Vandiest 25; 4. Bram Coppens 24; 5. Philippe Verleyen 21; 6. Benjamin Barbier 20; 7. Yannick Cloux 17; 8. Jesse Stroobants 15; 9. Ruben Jeunen 13; 10. Sven Nijs 13. Scholieren: 1. Pieter SOLIER (ACO) 4 km in 13.13; 2. Thomas Vandiest (CAWB) 13.24; 3. Stijn Lammens (HCO) 13.28; 4. Jordy De Clercq (KAAG) 13.39; 5. Nick Brunet (HCO) 13.41. Veteranen: 1. Chris VERBEECK (VOLH) 6 km in 19.42; 2. Filip Vanhaecke (MACI) 19.44; 3. Willy Ligneel (AVR) 20.52; 4. Patrick Vanderbeke (HAC) 20.54; 5. Frans Vandermeersch (AVMO) 21.07; 6. Anton Van Ryckeghem (AVMO) 21.16; 7. Patrick Verschuere (AVMO) 21.28; 8. Willy de Roose (KAAG) 21.40; 9. Didier Werbrouck (HAC) 21.55; 10. Theo Christiaens (KAAG) 21.59.
VROUWEN
Juniores:
1. Kim OFFERGELD (HERA) 4 km in 14.10; 2. Mieke Geens (DUFF) 14.36; 3. Melissa Benoumeur (OEH) 14.38; 4. Sigrid Vanden Bempt (DCLA) 14.39; 5. Veerle Vanderheyden (RCG) 14.42; 6. Jessica Nugent (GBr) 14.52; 7. Faye Fullerton (GBr) 14.57; 8. Gemma Philips (GNr) 15.08; 9. Xenia Luxem (OLSE) 15.17; 10. Eleanor Trickett (GBr) 15.19. Stand: 1. Xenia LUXEM 36 punten; 2. Patricia Goossens 28; 3. Kim Offergeld 25; 4. Mieke Geens 20; 5. Nathalie De Vos en Melissa Benomeur 17. Scholieren: 1. Charlotte VANDERBEKE (HAC) 3 km in 10.56; 2. Lien Bral (MACI) 11.03; 3. Evelien Hofmans (OLSE) 11.15; 4. Sophie Christiaens (KAAG) 11.21; 5. Lies Fincioen (HCO) 11.26. Kadetten: 1. Hilde KIPPERS (AVT) 2 km in 7.10; 2. Magali Van Den Berghe (AVLO) 7.12; 3. Christelle Istace (BOA) 7.21; 4. Lien Coussens (MACI) 7.23; 5. Marieken Verhaeghe (MACW) 7.25. Veteranen:
1. Caroline VANSTEELANDT (VOLH) 4 km in 15.31; 2. Karine Clauwaert (DEIN) 16.07; 3. Marianne Verbauwede (AVMO) 16.09: 4. Annie Vermeulen (KAAG) 16.11; 5. Karine Maes (RCG) 16.14.
Wilrijk
MANNEN
Seniores:
1. Emmanuel LOVERIE (Agfa Gevaert) 6 km in 21.33; 2. Filip Govaerts (TOL) 23.34; 3. Walter De Bondt (Agfa Gevaert) 23.45; 4. Rafaël Colson (Opel Belgium) 24.10; 5. Stefaan Spruytte (Alcatel Bell) 25.22; 6. Johan Govaerts (Alcatell Bell) 25.44; 7. Nick Verrept (AC Personeel) 26.43; 8. Eric Hoermans (Atlas Copco) 26.59; 9. Erwin Florus (Agfa Gevaert) 29.12; 10. Patrick Claessens (SAS) 29.42; 11. Peter Wouters (Atlas Copco) 32.34. Interclubklassement: Agfa Gevaert 13 punten.
Veteranen + 35 jaar: 1. Gunther JULIENS (Agfa Gevaert) 6 km in 22.39; 2. Ronny Van Den Dries (Agfa Gevaert) 23.12; 3. Luc Baetens (Massive) 23.16; 4. Benny Van Geeteruijen (Opel Belgium) 23.29; 5. Alfons Van Mierop (Crown Cork AC) 23.39. Interclubklassement: 1. Agfa Gevaert 11 punten; 2. Alcatel Bell 25; 3. Opel Belgium 31.
Veteranen +45 jaar: 1. Albert PAUWELS (Alcatel Bell) 6 km in 19.33; 2. Nico Van Win (SAS) 19.49; 3. Willy Dirckx (Alcatel Bell) 19.56; 4. Roger Van Loo (SAS) 20.03; 5. Rudy Van Molle (Alcatel Bell) 20.16. Interclubklassement: 1. Alcatel Bell 9 punten; 2. SAS 12; 3. TOL 36.
VROUWEN
Seniores:
1. Chantal XHERVELLE (Agfa Gevaert) 3 km in 13.53; 2. Sylvia Van Haelst (Sodipa) 14.37; 3. Anna-Maria Van Genechten (BACOB) 14.53; 4. Christel Schenck (SAS) 15.39; 5. Ellen Quirijnen (KVE) 16.44; 6. Tina Blockhuyzen (Opel Belgium) 18.59; 7. Wendy van De Velde (Opel Belgium) 20.22.
Veteranen: 1. Lieve DE BACKER (Sodipa) 3 km in 14.19; 2. Simonne De Bruyn (Sodipa) 14.22; 3. Maria Suykens (BACOB) 15.18. Interclubklassement: 1. Sodipa 9 punten; 2. Agfa Gevaert 28; 3. Opel Belgium 36.
Arendonk
MANNEN
Seniores:
1. Peter DE VOCHT (Bonh) 9.260m in 28.47; 2. Bart Veugelen (VAC) op 6''; 3. Gunter Veris (ACHL) 10''; 4. Roel Smet (VMol) 26''; 5. Danny Hannes (OLSE) 40''; 6. Joeri Van Goethem (Bonh) 44''; 7. Bram Everaert (ACHL) 47''; 8. Kurt Leysen (ARAC) 50''; 9. Gino Steemans (ARAC) 1'00''; 10. Bart Lieckens (ACHL) 1'11''; 11. Herman Vets (Lier) 1'18''; 12. Johan Wils (ACHL) 1'38''; 13. Gert de Meyer (Lier) 1'42''; 14. Roel Pauwels (VMol) 1'43''; 15. Bernus Geerinckx (Looi) 2'02''. Juniores: 1. Tom VAN ROOY (ACHL) 5.840m in 18.51; 2. Gunther Keepers (ACHL) op 19''; 3. Tomas Hendrickx (ARAC) 24''; 4. Wouter Franckx (OLSE) 34''; 5. Jelle Van De Gender (ACHL) 40''; 6. Steven De Bie (Duff) 51''; 7. Wim Gadisseur (KAPE) 55''; 8. Maarten Verbiest (Looi) 1'06''; 9. Koen Janssens (AVOS) 1'07''; 10. Bert Onsea (OLSE) 1'16''. Scholieren: 1. Gerrie CONVENS (VMol) 3.919m in 12.47; 2. Glen Laurens (AVZK) op 4''; 3. Bert Kempenaers (Lier) 9''; 4. Tom Louage (BRAB) 16''; 5. Wout Sorgeloos (BRAB) 36''. Kadetten: 1. Pieter VAN DYCK (Lier) 2.640m in 9.07; 2. Dave Frans (ABES ) op 5''; 3. Stijn Verhaegen (ACHL) 7''. Veteranen: 1. Roger HENDRICKX (ARAC) 5.840m in 19.15; 2. Jan Torfs (Bonh) op 4''; 3. Wilfried Bluys (Duff) 20''; 4. Herman Lievens (ACHL) 25''; 5. Marc De Vocht (Bonh) 28''. Interclubklassement: 1. ARAC 21 punten; 2. ACHL 27; 3. AVZK 51.
VROUWEN
Seniores:
1. Edith VAN BEERS (ARAC) 5.400m in 20.05; 2. Nathalie Lambrechts (ACBR) op 9''; 3. Nele Sneyers (Looi) 41''; 4. Kathleen Steemans (ARAC) 53''; 5. Ann Beyens (ARAC) 1'00''; 6. Annick Van De Water (ACHL) 1'08''; 7. Sandy Drouard (ACHL) 1'29''; 8. Wendy Drouard 1'33; 9. Katrien Dieltiens (ARAC) 1'38''; 10. Kelly Verbaandert (VMol) 1'54''. Juniores: 1. Tinneke BOONEN (Duff) 3.910m in 14.23; 2. Greet Verstappen (Duff) op 44''; 3. Veerle Boomans (OLSE) 1'23''; 4. Kim Raus (ARAC) 1'30''; 5. Veerle De Brandt (ACHL) 1'30''. Scholieren: 1. Sofie GEENS (Looi) 2.640m in 9.38; 2. Sarah Mees (LYRA) op 10''; 3. Annelies Stoffels (BVAC) 10''. Kadetten: 1. Griet LAURYSSEN (Looi) 2.250m in 8.07; 2. Rosanne Van Herck (ARAC) op 11''; 3. Lin Louage (BRAB) 16''. Veteranen: 1. Carola VAN DYCK (Duff) 3.910m in 15.13; 2. Annie Staes (ACHL) op 38''; 3. Mariette Van Bael (VMol) 39''. Interclubklassement: 1. ACHL 13 punten; 2. VMol 22; 3. HULS 35.
Algemeen Interclubklassement: ACHL 15 punten.
Stabroek
MANNEN
Seniores:
1. Abdessadek AHMADI (SAV) 6.300 meter in 23.39; 2. Koen Steeman (WAV) 24.15; 3. Luc Thoen (WAV) 24.54; 4. Brent Gers (WAV) 25.17; 5. Bert Martens (Walo) 25.50; 6. Steven Wouters (SAV) 26.40; 7. Denis Reynaert (ACB) 26.55; 8. Pieter Van den Bergh (SAV) 27.03; 9. Bart Coppens (Walo) 27.16; 10. Bart Van Bogaert (Walo) 27.24; 11. Eddy De Breuckelaer (SAV) 27.42; 12. Patrick Henkens (LGP) 28.03; 13. Gert Boden (ACK) 28.15; 14. Jan Van den Bergh (ACK) 29.20; 15. Dennis Hoes (SAV) 30.00. Juniores: 1. Dries VAN DIJCK (APSO) 6.300 meter in 24.43; 2. Gert Vermeiren (SAV) 26.02; 3. Frederik Roose (WAV) 26.10; 4. Benny Antheunis (SAV) 26.29; 5. David De Bruyn (APSO) 27.23; 6. Bart Van Genechten (APSO) 28.34; 7. Kevin Paulussen (ACK) 28.36; 8. Steve De Smet (WAV) 29.53. Scholieren: 1. Ben HENS (ACK) 3.080 meter in 11.32; 2. Manuel Santiago (ACSS) 11.33; 3. Pieter Deparcq (SAV) 12.01; 4. Nick De Bruyn (WAV) 12.12; 5. Jelle Pauwels (SAV) 12.19. Kadetten: 1. Lander DIRCKEN (-) 1.960 meter in 6.13; 2. Pieter Van Dijck (APSO) 6.23; 3. Bart Willemen (AVI) 6.51. Veteranen (-50 jaar): 1. Etienne BOSMANS (AVI) 6.300 meter in 23.41; 2. Staf Van Diependael (Haki) 24.37; 3. Roger Blockx (WAV) 25.19; 4. Dirk Vanleene (SAV) 25.27; 5. Marc Bruggemans (SAV) 25.35. Veteranen (+50 jaar): 1. Maurice PLASMANS (SAV) 6.300 meter in 23.18; 2. René Cole (Haki) 24.37; 3. Louis Beyers (ACK) 25.09; 4. Jef Michielsen (ACK) 25.14; 5. Frans Moorkens (APSO) 26.02.
VROUWEN
Seniores:
1. Kirsten VAN RANST (SAV) 3.080 meter in 13.59; 2. Cathy Vercammen (SAV) 14.48; 3. Karin Cuypers (ACK) 14.50; 4. Nancy Lathouwers (WAV) 15.11; 5. Kristien Servotte (KLP) 15.24; 6. Natasha Verheyden (APSO) 15.33; 7. Katrien Wellens (SAV) 15.48. Juniores: 1. Katrien VAN SPAUWEN (SAV) 3.080 meter in 13.51; 2. Kathleen De Cauwer (AT84) 14.05; 3. Cathy Bastenie (ACK) 16.09; 4. Sara Van Bragt (ACK) 16.25. Scholieren: 1. Lies KONINGS (ACK) 1.960 meter in 7.13; 2. Dominique Leenaerts (GAV) 7.37; 3. Ellen Gers (WAV) 7.46. Kadetten: 1. Kate BELLEFROID (SAV) 1.600 meter in 6.03; 2. Tanja Paulussen (ACK) 6.39; 3. Annick Foubert (SAV) 6.49. Veteranen (+30 jaar): 1. Petra WENS (ACSS) 3.080 meter in 13.25; 2. Christel Van Bets (WAV) 13.30; 3. Ingeborg Rooms (AT84) 13.55. Veteranen (+45 jaar): 1. Rita D'HOOGE (AVI) 3.080 meter in 13.20; 2. Rose-Marie Cools (AVI) 14.20; 3. Rachel Tubex (APSO) 15.02.
Vilvoorde
MANNEN
40 jaar:
1. Jos VAN DEN BOSSCHE (LOND) in 21.23; 2. Danny Van Den Abbeel (VAC) 21.28; 3. Felix Segers (VAC) 21.29; 4. Marc Vanderlinden (Elsene) 21.34; 5. Dirk Volders (LOOI) 21.41. 45 jaar: 1. Guy DEMOL (ESC) in 21.43; 2. Luc De Troyer (EA) 21.53; 3. Francis Acke (ACKO) 23.27; 4. Paul Verbeeck (LAC) 23.55; 5. Adolf Evers (RCT) 23.38. 50 jaar: 1. Omer VAN NOTEN (HERA) in 22.50; 2. Alex Dhaeze (Elsene) 24.07; 3. Andreas Vermunicht (DIVA) 24.08; 4. Gustaaf De Witte (LEBB) 24.18; 5. Daniel Lissens (Bertem) 24.25. 55 jaar: 1. Gilbert SCHEPTELEVANE (Elsene) in 24.11; 2. Gustaaf De Pauw (VS) 24.26; 3. Willy Seymons (Londerzeel) 24.45; 4. Charles Brassine (VAC) 24.58; 5. Marc De Mees (HERA) 25.40. 60 jaar: 1. Herman PEETERS (HERA) in 24.36; 2. Robert Bracke (RCG) 27.18; 3. Roger Reynaert (ZA) 27.46; 4. Jos Moerenhout (SPVI) 27.55; 5. Leon Lamote (SPVI) 27.59. 65 jaar: 1. Fons BRIERS (SGOL) in 25.00; 2. Adelin Hemelings (OEH) 29.28; 3. Jaak Matton (OEH) 30.02; 4. Georges Temmerman (ASPVI) 30.29; 5. Pol Heyndels (SPVI) 32.50. 70 jaar: 1. Gustaaf LAHOUSSE (MAC) in 30.03; 2. Camille Mammerickx (WS) 32.27; 3. Maurice Janssens (ACDL) 34.38; 5. Adrien De Caluwé (OB) 39.13. 80 jaar: 1. PAUWELS (OB) in 33.34.
VROUWEN
35 jaar:
1. Anne DE MEY (VAC) in 14.32; 2. Griet Schultz (VAC) 14.59; 3. Gerda De Ridder (LOND) 15.12; 4. Annick Verhaeren (VAC) 15.33; 5. Els Van Belle (VAC) 15.40. 40 jaar: 1. Yolande DE VALCK (VAC) in 15.48; 2. Monique D'Hooge (AT84) 16.02; 3. Marcella Winnelinckx (ACKO) 16.18; 4. Liesbeth Janssens (HERA) 16.32; 5. Rita De Boodt (ACKO) 16.50. 45 jaar: 1. Sonja CALUWE (AT84) in 15.36; 2. Linda Gybels (SGOL) 16.46; 3. Diana Vetters (Hulshout) 17.12; 4. Thérèse Roelants (WS) 17.19; 5. Lieve De Roock (DILB) 17.27. 50 jaar: 1. Denise NICOLAY (WS) in 17.13; 2. José Van Huyck (ACKO) 17.14; 3. Anne-Marie De Bruyn (DUFF) 18.25; 4. Marie-Louise Peeters (DUFF) 20.08; 5. Micheline Tack (Grimbergen) 20.16. 55 jaar: 1. Louisa SCHAERLAEKEN (DUFF) in 21.15; 2. Godelieve Rosseels (VAC) 21.24.
Genk
MANNEN
Seniores:
1. Jos MAES (AVT) 9,355 km in 28.50; 2. Rudy Boesmans (MOL) 28.52; 3. Steven Heemskerk (ATLA) 29.08; 4. André Decolfmaeker (Neerpelt) 29.33; 5. David Blockx (LOOI) 29.56; 6. Tom Heusdens (AVT) 30.16; 7. Peter Kelchtermans (MOL) 30.35; 8. Hendrik Van Loon (MOL) 30.40; 9. Antoon Donné (Neerpelt) 31.56; 10. Francis Van De Bergh (DALO) 32.20. Veteranen: 1. Ludo VANDERHEYDEN (DIEST) 5,655 km in 18.01; 2. Ghislain Fourrier (ADD) 18.09; 3. Ivo Vanherle (LOOI) 18.21.
VROUWEN
Seniores:
1. Inna JASPERS (ABES) 5,655 km in 20.19; 2. Suzy Teyskens (NEERPELT) 21.20; 3. Rolanda Huls (ADD) 21.32.
Rochefort
MANNEN
1. David BRANLE (SMAC) in 28.12; 2. Lucien Guisard (CAF) 28.17; 3. Alain Richet (CAWB) 28.20; 4. Etienne Nouak (OCAN) 28.25; 5. Rudy Andre (ARCH) 28.41; 6. Jean Lamour (OCAN) 29.17; 7. Pierre Regnier (SMAC) 29.27; 8. Patrice Pignolet (OCAN) 29.30; 9. Pascal Delzandre (CAF) 30.03; 10. Jerome Demaerschalk (OCAN) 30.14; 11. Lorenzo Coniglio (UAC); 12. Joseph Coniglio (UAC); 13. Yvan Cornet (ARCH); 14. Marc Lecocq (UAC); 15. Frank Toussaint (ROCA). Juniores: 1. Nicolas PIROTTE (SMAC) in 21.45; 2. Denis Romedenne (ARCH) 21.50; 3. Ludovic Decamp (ARCH) 22.55; 4. François Leonet (SMAC) 25.37; 5. Adrien Duchesne (SMAC) 25.50; 6. Luc Burlet (ROCA) 27.09. Veteranen: 1. Christian BULTOT (ARCH) in 21.11; 2. Marc Ronvaux (OCAN) 22.24; 3. Benoit Demars (ARCH) 22.33; 4. Pierre Lamette (ARCH) 22.38; 5. Michel Igo (UAC) 22.41.
VROUWEN
Seniores:
1. Valérie GREGOIRE (ARCH) in 15.03; 2. Tina Poulsen (SMAC) 15.49; 3. Patricia Faveaux (ARCH) 16.40; 4. Valérie Marloye (ROCA) 18.53; 5. Dominique Terwagne (OCAN) 18.56; 6. Angélique Heindricas (ARCH) 21.16. Juniores: 1. Céline Dieu (SMAC) 15.38. Scholieren: 1. Sylvian DENIS (CAF) in 10.38; 2. Julien Goubau (SMAC) 10.44; 3. Alexandre Cellier (ARCH); 4. Pairon (ARCH) 10.57; 5. Anthony Pochet (ACCO) 11.02. Veteranen: 1. Marie-Louise CHAMPEAUX (ARCH) in 14.34; 2. Rosalie Toril (UAC) 14.45; 3. Brigitte Demoulin (SMAC) 15.28.
Zele
MANNEN
Seniores:
1. John KLUSKENS (Zele) 9.330m in 28.48.01; 2. Francies Van Steenbrugge (KAAG) in 28?51.65; 3. Steven De Vlieger (AVLO) 28.54.92; 4. Hans Van Der Hoeven (Dilb) 28.58.62; 5. Arn Ornelis (RIEM) 29.05.30; 6. Geert Bekaert (KAAG) 29.17.69; 7. Kris Goossens (ACG) 29.22.27; 8. Kristof Reynvoet (KAAG) 29.24.77; 9. Johan Vermeiren (Lebb) 29.25.15; 10. Theogene Munyeshyaeve (Lebb) 29.26.61; 11. Kurt Stevens (STG) 29.45.97; 12. Jean Van Innis (RCG) 29.50.14; 13. Patrick Vanderstraeten (VITA) 29.51.75; 14. Marc Van Damme (VOLH) 29.54.06; 15. Danny Pauwelyn (RISC) 30.03.95. Juniores: 1. Tim DE VILDER (HCO) 6.360m in 20.08.03; 2. Koen Wilssens (VOLH) in 20.30.99; 3. David Berckmoes (Zele) 20.55.00; 4. Bart Van Den Bossche (KAAG) 21.06.33; 5. Joris Van Reeth (SPBO) 21.13.15; 6. Thomas Vangaever (HCO) 21.28.11; 7. Filip Van Hecke (Hamm) 21.44.00; 8. Bart Scheire (RCG); 9. Bart Van Haudt (Lebb); 10. Ivo De Decker (AVLO). Interclubklassement: 1. VOLH 38 punten; 2. RCG 40; 3. ACP 47. Scholieren: 1. Bart DE SMEDT (SPBO) 4.200m in 13.32.74; 2. Michael Van Nuffel (Lebb) in 13.35.32; 3. Wim Meul (VOLH) 13.39.48; 4. Lander Van Droogenbroeck (Lebb) 13.45.75; 5. Tom De Smedt (SPBO) 13.48.79. Interclubklassement: 1. Lebb 12 punten; 2. ACP 28; 3. VOLH 46. Kadetten: 1. Koen PINCE (Hamm) 2.715m in 9.06.25; 2. Joachim Pelicaen (Lebb) in 9.12.60; 3. Dries Sedeyn (KAAG) 9.16.38. Interclubklassement: 1. Lebb 17 punten; 2. Hamm 51; 3. ACBR 60. Veteranen: 1. Ion DAMIAN (VOLH) 6.360m in 19.41.20; 2. Marc De Blander (ACG) in 19.57.00; 3. Patrick Van De Walle (ASSA) 20.46.02; 4. Peter Van Der Elst (VS) 20.57.25; 5. Theo Van Havermaet (ACDL) 21.10.66. Interclubklassement: 1. ACP 41 punten; 2. VOLH 44; 3. ACME 68.
VROUWEN
Seniores:
1. Linda MILO (RIC) 5.680m in 20.01.15; 2. Stephanie De Croock (Zele) in 20.24.48; 3. Natalie Tytgat (KAAG) 20.32.56; 4. Saskia Van Overmeire (VOLH) 21.28.99; 5. Nathalie Van Hoorebeke (ACME) 21.42.58; 6. Christine Sonck (VITA) 21.55.51; 7. Veerle D'Haese (Zele) 22.08.49; 8. Ellen De Kimpe (Zele) 22.42.73; 9. Els Rottiers (VOLH) 23.15.63; 10. Nele Trappeniers (ACKO) 23.23.62. Juniores: 1. Nathalie DE VOS (STG) 4.365m in 16.32.64; 2. Griet Van Der Slagmolen (Lebb) in 17.11.90; 3. Veronica Doolaege (RCG) 17.19.96; 4. Nele Scherre (RCG) 17.29.53; 5. Ellen Schyvinck (ACME) 17.46.43. Interclubklassement: 1. RCG 7 punten; 2. STG 8; 3. ACME 14. Scholieren: 1. Riet DELSIN (Lebb) 2.850m in 10.33.15; 2. Iris Ponsin (Lebb) in 10.36.42; 3. Elke De Meuter (STG) 10.38.12. Interclubklassement: 1. Lebb 10 punten; 2. VOLH 28; 3. RCG 30. Kadetten: 1. Sara SEGERS (Lebb) 2.040m in 7.11.75; 2. Katrien Van Buynder (AVLO) in 7.13.22; 3. Jitse Goossens (Lebb) 7.35.62. Veteranen: 1. Ingrid VERCOUTER (KAAG) 4.365m in 15.51.19; 2. Carine De Smet (ACG) in 16.07.88; 3. Linda Van Handenhove (Lebb) 16.20.06. Interclubklassement: 1. Lebb 18 punten; 2. AVLO 42; 3. ACW 83.
Sint-Andries-Brugge
MANNEN
Seniores:
1. Pedro DECOCK (DAPALO); 2. Frederik Van Den Eede (VACBL); 3. Wim Coussement (VACBL); 4. Kurt Depretere (VKB); 5. Peter Lahousse (VAD); 6. Dimitri Souppe (DAPALO); 7. Pascal Notredame (DAPALO); 8. Martin Lutin (DAPALO); 9. Gino Staessen (DAPALO); 10. Gino Bone (DAPALO). Veteranen 1: 1. Eddy DELANGHE (VACBL); 2. Geert Misplon (SODIBRUG); 3. Bart Bekemans (SODIBRUG); 4. Ignace Bekaert (DAPALO); 5. Roland Declerck (DAPALO). Veteranen: 1.Johan ROGGE (DAPALO); 2. Gilbert Tanghe (NA); 3. Luc Demeulemeester (AB MARKE); 4. André Dinnewth (NA); 5. Guido Baert (NA).
VROUWEN
Seniores:
1. Marijke GUILLEMIJN (DAPALO); 2. Anne-Marie Dupont (SODIBRUG); 3. Patricia Dewael (DAPALO); 4. Marilyn Samyn (DAPALO); 5. Stéphanie Verschaeve (DAPALO); 6. Anita Delvael (DAPALO); 7. Sophie Tuitens (MEULEBEKE); 8. Fabiene Cloet (VACBL); 9. Nancy Vandamme (AVI); 10. Veerle Debaets (GRYSLOKE). Juniores: 1. Sies DECROUBELE (DAPALO); 2. Veerle Muylle (DAPALo); 3. Evy Lammens (AVJABBEKE); 4. Vanessa Declerck (Aartrijke); 5. Nele Vercruysse. Scholieren: 1. Jeneffer VUYLSTEKE (RTOM); 2. Mieke Ketels (VAD);3. Leen Dervaux (VAD). Kadetten: 1. Nele DERVAUX (VAD); 2. Saskia Dierick (DAPALO); 3. Kim Vandewaetere (DAPALO). Veteranen 1: 1. Greta PAEPE (DAPALO); 2. Mia Frere (VACBL); 3. Veronique Vandermeersch (DAPALO). Veteranen 2: 1. Nicole VANRESPAILLE (VACBL); 2. Trees Capon (HARELBEKE); 3. Roos Tytgat (AVI).
Vilvoorde
MANNEN
Seniores:
1. Aabid OUAMARI (ESC) in 24.36; 2. Olivier Fumiere (DILB) 25.05; 3. Miguel Vanderpoorten (SPVI) 25.09; 4. Bart Blommaert (OEH) 25.15; 5. Kris Willems (VAC) 25.17; 6. Geert Colphijn (OEH) 25.32; 7. Piet De Pauw (VAC) 26.05; 8. Wouter Van Den Broeck (ESC) 26.08; 9. David Cowlishaw (ESC) 26.10; 10. Dirk Mollaert (OEH) 26.18; 11. Benoit Gillet (SER) 26.20; 12. Dirk Pocket (DILB) 26.34; 13. Lieven De Pauw (VAC) 26.36; 14. Redouane Elouassi (OSGA) 26.44; 15. Frederick Verhagen (ACW) 26.48. Juniores: 1. Filip VERKELST (HERA) 22.21; 2. Dieter Berghmans (OEH) 22.45; 3. Steven De Ridder (OPW) 23.00; 4. Bram Boon (OEH) 23.12; 5. Vladimir Escajadillo (BAV) 23.34; 6. Tom Schouteet (SPVI) 23.57; 7. Aziz Moussaoui (BAV) 24.04; 8. Jeroen Gillabec (GRIM) 24.12; 9. Nicolaas Roosen (OEH) 24.27; 10.Jamal Boussaitati (NA) 24.29.
VROUWEN
Seniores:
1. Claudia STALDER (SPVI) in 17.38; 2. Helen Van Lysebetten (ACW) 18.18; 3. Katrien Desmedt (OEH) 18.37; 4. Wendy Moren (RCT) 19.00; 5. Linda De Ridder (VAC) 19.10; 6. Veerel Van Campenhout 5ACW) 19.18; 7. Tina Blanchaert (RCG) 19.27; 8. Hilde Pauwels (VOLH) 19.38; 9. Anja Puttemans (HERA) 19.39; 10. Ingrid Verbessem (DUFF) 19.50. Juniores: 1. Elke AVN HOEYMISSEN (GRIM) in 14.29; 2. Nele Peiren (CSF) 15.04; 3. Ellen Luypaert (GRIM) 16.06; 4. Liesbeth Devreker (OEH) 16.22; 5. Liesbet De Smet (DUFF) 17.04. Scholieren: 1. Melissa VAN DEN DRIESSCHE (DILB) in 10.50; 2. Sofie Van Goethem (AT84) 10.57; 3. Anke Van Campen (HERA) 11.00. Kadetten: 1. Charlotte VERCAUTEREN (ACW) in 8.53; 2. Wendy Van Leuven (AT84) 8.56; 3. Lore Baeyens (OPW) 9.03.
Meslin
MANNEN
Seniores:
1. Eddy DUPONT (MOHA) in 31.16; 2. Vincent Baert (AZW) 31.4; 3. Pierre Aupaix (MOHA) 31.52; 4. Vincent Huyghe (CAA) 32.15; 5. Frédéric Baras (OSGA) 32.46; 6. Benoit Mahieu (OSGA) 33.00; 7. Alain Potiaux (OSGA) 33.05; 8. Christian Baert (CAA) 33.26; 9. Yvan Duquesne (CAA) 33.52; 10. Eddy Bougenies (USTA) 34.06; 11. Alain Rossignol (MOHA) 34.18; 12. Xavier Scarmure (ONH) 34.29; 13. Erick Sohnle (MOHA) 35.05; 14. Alain Wallemme (OSGA) 35.21; 15. Paul Hadj (OSGA) 35.24. Korte cross: 1. Thomas VAN DEN BRIL (RUSTA) in 10.39; 2. Grégory Demaret (USLE) 10.5; 3. Johnny Smet (ACLO) 10.59; 4. Christophe Vandendijck (RUSTA) 11.26; 5. Philippe Druart (DS) 11.40; 6. Christophe Baye (RUSTA) 12.03; 7. Grégory Legrand (USTA) 12.12; 8. Claude Rigo (MOHA) 12.22; 9. Philippe Meuret (EAH) 14.33; 10. Michel Gonet (GOSP) 16.22. Juniores: 1. Geoffrey QUESNOIT (CAA) in 24.32; 2. David Moureau (ACLO) 25.04; 3. Mathieu Gilson (USBR) 25.10; 4. Pascal Pcky (ACG) 25.21; 5. Gilles François (ACLE) 25.29; 6. Allan Buidin (CAA) 25.32; 7. Olivier Delriviere (CAA) 27.18; 8. Loïc Dricot (ONH) 27.22; 9. Gaël Grandgagnage (MOHA) 27.50; 10. David Gutierrez (CAA) 29.10. Scholieren: 1. John WATTIN (MOHA) 11.05; 2. Laurent Lotigier (OSGA) 11.06; 3. Nicolas d'Harveng (CAA) 11.10; 4. Igor Lotens (MOHA) 11.13; 5. Loïc Sete (DS) 11.28. Kadetten: 1. Maximilien DELERS (ACTE) in 5.44; 2. Vincent d'Harveng (CAA) 5.50; 3. Zachary Wijmans (OSGA) 5.52. Veteranen: 1. Carlos NUTELET (CABW) in 23.57; 2. Gérard Meunier (DS) 24.16; 3. Pierre Rivez (ACTE ) 25.21; 4. Jean-Marie Deramaix (USTA) 25.53; 5. Rudy Gezels (ACG) 26.23
VROUWEN
Seniores:
1. Véronique VANSTEENKISTE (CAA) in 21.14; 2. Fatma Araci (MOHA) 21.20; 3. Lisbeth Van Lierde (ACG) 21.45; 4. Florence Lys (CAA) 26.39; 5. Laurence Lumen (CAA) 27.20. Juniores: 1. Céline POULAIN (OSGA) in 16.28; 2. Virginie Berte (ACLE) 17.16; 3. Marie Adam (ACTE) 17.55. Scholieren: 1. Melissa VERGUCHT (KAAG) in 10.60; 2. Céline Delmotte (CAA) 11.26; 3. Julie Dewulf (CAA) 12.37. Kadetten: 1. Marie-Jeanne LEFEBVRE (CAA) in 5.52; 2. Julie Van Damme (ACTE) 6.06; 3. Jennifer Robert (ACTE) 6.17. Veteranen: 1. Erna ONGENAE (ACBR) in 16.34; 2. Josy Pelders (ACLE) 17.40; 3. Evelyne Ghislain (OSGA) 18.05. Korte cross: 1. Sandra ANTENUCCI (RCSC) in 6.20; 2. Marie-Jeanne Persoons (GOSP) 9.04.
Flemalle
MANNEN
Seniores:
1. Eric GEROME (RFCL) 8 km in 27.18; 2. Olivier Pierron (SER) 27.36; 3. El Houssine Magan (RFCL) 28.01; 4. Roger Konings (HF) 28.23; 5. Fabien Pasqusy (ACCO) 28.35; 6. Hugues Petit (FCHA) 28.41; 7. Fabien Lietard (HERVE) 28.49; 8. André Vadala (SPA) 28.56; 9. Philippe Willems (HF) 29.10; 10. Grégory Cavion (ACCO) 29.39; 11. André Malherbe (HERVE) 30.01; 12. Giuseppe Divicenzo (SER) 30.10; 13. Laurent Grenier (HF) 30.14; 14. Thierry Tonka (HERVE) 30.20; 15. Thomas Destree (ACCO) 30.34. Juniores: 1. Nicolas SCHAUSS (RFCL) 6 km in 21.31; 2. Fabian Panariello (RFCL) 22.05; 3. Benoit Roberti (RFCL) 22.15; 4. Marc Van Damme (DER) 23.09; 5. Bertrand Dubois (FCHA) 26.28. Scholieren: 1. Xavier ROBERTI (RFCL) 3,6 km in 13.26; 2. Nicolas Ligot (HOEI) 13.30; 3. Edwin Faveyts (RFCL) 13.31; 4. Mathieu Wansart (MALMEDY) 13.58; 5. Benjamin Materne (FCHA) 14.30. Kadetten: 1. Markus CREMER (LACE) 2 km in 7.08; 2. Ken Naudts (ADD) 7.13; 3. Sébastien Leclere (RFCL) 7. Veteranen: 1. Alain DESTREE (ACCO) 6 km in 21.37; 2. Dominique Bonfond (FCHA) 21.58; 3. Ewald Langer (HF) 22.19; 4. Marc Herrezer (FCHA) 22.24; 5. Michel Barbier (FCHA) 22.37. Korte cross: 1. Gert THEUNIS (FCHA) in 7.56; 2. Saint-Viteux (FAC) 8.04; 3. Gatta Dahman (SPA) 8.13; 4. Rudolph Schiffers (LACE) 8.15; 5. Yves Richard (FAC) 8.21.
VROUWEN
Seniores:
1. Chantal GUILLICK (FCHA) 4,8 km in 20.32; 2. Dominique Frederich (HERVE) 20.53; 3. Renée Menten (FAC) 21.22. Juniores: 1. Stéphnie ALBERT (lace) 3,6 km in 15.41; 2. Pina Nanu (ADD) 16.23; 3. Catherine Menten (FAC) 17.08; 4. Jenica Lambert (HF) 18.47; 5. Maryse Brian (FAC) 20.03. Scholieren: 1. Hélena PLUYMERS (AVT) 2,4 km in 9.04; 2. Bénédicte Machiels (RFCL) 9.05; 3. Hélène Toussaint (HF) 9.32. Kadetten: 1. Kirsten HENDRIKS (LACE) in 8.02; 2. Virginie Domken (HF) 8.03; 3. Sophie Van De Sande (MALMEDY) 8.04. Veteranen: 1. Irène BRIALMONT (SPA) 3,6 km in 14.45; 2. Sonia Plunus (SPA) 16.06; 3. Carmen Drozdzowski (HOEI) 16.42.
Nu in het nieuws