D10-s03 rest a-m

Autosport
BR>Zuhai
500 km van Zuhai: 1. Beretta-Wendlinger (Fra/Oos/Chrysler Viper) 105 ronden in 3u52:807; 2. Vann-Glaesel (GBr/Dui/Chamberlain Viper) op 17:688; 3. Belmondo-Dupuy (Fra/Fra/Belmondo Viper) 1 ronde; 4. Kaufmann-Wollek (Dui/Fra/Porsche 911 GT2) 2 ronden; 5. Belloc-Vosse (Fra/Bel/Chrysler Viper) 2 ronden. Eindstand kampioenschap FIA-GT: 1. Olivier Beretta (Fra/Chrysler Viper GTS) 78 punten, Karl Wendlinger (Oos/Chrysler Viper GTS) 78; 3. Jean-Philippe Belloc (Fra/Chrysler Viper GTS) 53; 4. David Donohue (VS/Chrysler Viper GTS) 25; 5. Dominique Dupuy (Fra/Chrysler Viper GTS) 24.
Basketbal
NBA-competitie
Uitslagen vrijdag: Boston Celtics - Milwaukee Bucks 112-114; Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 106-83; Charlotte Hornets - Washington Wizards 118-85; Indiana Pacers - Vancouver Grizzlies 105-86; Detroit Pistons - Atlanta Hawks 93-91; Portland Trailblazers - Houston Rockets 91-88 n.v.; San Antonio Spurs - Chicago Bulls 101-78; Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves 114-105; Utah Jazz - Toronto Raptors 87-100; Seattle SuperSonics - LA Clippers 98-93; LA Lakers - New Jersey 103-80; Sacramento Kings - Golden State Warriors 124-95.
Uitslagen zaterdag: New York Knicks - Orlando Magic 99-96; Atlanta Hawks - Boston Celtics 94-84; Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets 106-89; Miami Heat - Washington Wizards 89-86; Dallas Mavericks - Chicago Bulls 95-83; Minnesota Timberwolves - Vancouver Grizzlies 113-82; Milwaukee Bucks - Philadelphia 76-ers 79-82; San Antonio Spurs - Denver Nuggets 106-87; Phoenix Suns - New Jersey Nets 129-90; Golden State Warriors - Toronto Raptors 88-106; LA Clippers - Portland Trailblazers 71-88. De stand: Eastern Conference: Atlantic Division: Miami 10 3 .769; Boston 7 7 .500; New York 7 7 .500; Philadelphia 7 8 .467; Orlando 6 7 .462; Washington 4 10 .286; New Jersey 2 12 .143. Central Division: Toronto 9 5 .643; Milwaukee 8 6 .571; Charlotte 8 6 .571; Indiana 7 6 .538; Detroit 7 6 .538; Cleveland 6 6 .500; Atlanta 5 9 .357; Chicago 1 12 .077. Western Conference: Midwest Division: San Antonio 12 3 .800; Minnesota 6 5 .545; Utah 7 6 .538; Denver 6 6 .500; Dallas 5 9 .357; Vancouver 3 10 .231; Houston 3 11 .214. Pacific Division: Sacramento 9 1 .900; Portland 13 2 .867; Seattle 10 3 .769; LA Lakers 10 4 .714; Phoenix 9 4 .692; LA Clippers 4 9 .308; Golden State 2 10 .167.
Voorronde EK 2001
VROUWEN
Groep A:
Griekenland - Israël 74-59; Bosnië-Herzegovina - Slovakije 46-63.
Groep B: Denemarken - Roemenië 65-69; Duitsland - Litouwen 57-60.
Groep C: Finland - Hongarije 62-74; Italië - Rusland 56-63.
Groep D: Bulgarije - Spanje 59-65; Letland - Tsjechië 47-60.
Groep E: Turkije - Oekraïne 57-59; Kroatië - Joegoslavië 59-80.
Biljarten
WB in Istanbul
WB driebanden: 1ste ronde: Jaspers (Ned) - Gurbetli (Tur) 3-0; Carlsen (Den) - Peker (Tur) 3-0; Yaman (Tur) 3-2 - Forton(9-15 9-15 15-12 15-8 15-13/0,768-0,768); Efler (Oos) - Ohagen (Dui) 3-2; Zanetti (Ita) - Horn (Dui) 3-0; Papakonstantinou (Gri) - Gökmen (Tur) 3-0; Blomdahl (Zwe) - Neef (Dui) 3-0; Haack Sörensen (Den) - Valentijn (Ned) 3-1; Burgman (Ned) - Bulut (Tur) 3-1; Sanchez (Spa) - Naci Coklu (Tur) 3-1; Nelin (Den) - Cicek (Tur) 3-0; Leppens - Yuksel (Tur) 3-2 (12-15 15-9 15-4 13-15 15-9/1,590-1,209); Chun Lee (VS) - Kartal (Tur) 3-1; Rudolph (Dui) - Alp (Tur) 3-2; Sayginer (Tur) - Eggers (Dui) 3-0; Habraken (Ned) - Tasdemir (Tur) 3-2.
2de ronde: Jaspers (Ned) - Habraken (Ned) 3-2 (14-15 15-12 14-15 15-14 15-10/1,377-1,245); Sang Lee (VS) - Burgman (Ned) 3-1 (15-10 15-5 11-15 15-3/1,807-1,100); Blomdahl (Zwe) - Papakonstandinou (Gri) 3-0 (15-7 15-6 15-12/1,731-1,042); Carlsen (Den) - Yaman (Tur) 3-0 (15-6 15-10 15-8/1,406-0,800); Sanchez (Spa) - Nelin (Den) 3-1 (5-15 15-9 15-9 15-8/2,000-1,708); Sayginer (Tur) - Rudolph (Dui) 3-0 (15-3 15-12 15-14/1,324-0,906); Zanetti (Ita) - Efler (Oos) 3-0 (15-11 15-8 15-13/2,047-1,600); Haack-Sörensen (Den) - Leppens 3-1 (15-12 15-3 5-15 15-9/1,786-1,444).
Kwartfinales: Jaspers (Ned) - Carlsen (Den) 3-1 (15-2 3-15 15-4 15-5/ 2,526-1,444); Haack-Sörensen (Den) - Sanchez (Spa) 3-1 (15-6 15-5 9-15 15-12/ 1,588-1,151); Blomdahl (Zwe) - Zanetti (Ita) 3-2 (3-15 11-15 15-14 15-5 15-13/ 1,903-2,000); Sang Lee (VS) - Sayginer (Tur) 3-0 (15-4 15-12 15-8/ 1,875-1,043).
Halve finales: Blomdahl (Zwe) - Jaspers (Ned) 3-0 (15-7 15-8 15-0/3,750-1,500); Sang Lee (VS) - Haack-Sörensen (Den) 3-2 (7-15 15-4 15-12 7-15 15-13/1,341-1,341).
Finale: Blomdahl - Sang Lee 3-2 (15-4 15-5 8-15 12-15 15-14, 1,688-1,359).
WB-stand: 1. Sang Lee 145; 2. Blomdahl 120; 3. Jaspers en Zanetti 110; 5. Sayginer 105; 6. Carlsen 95; 7. Sanchez 70; 8. Efler en Rudolph 60; 10. Burgman 50.
Bowling
Nationaal kampioenschap
Ere: BOW 1 Pieters ProShop - Cordial 1 Uitg.; BOW 3 Pieters ProShop - Yak Pit Bow LVD 2728-3010 0/8; Eur Building Imp.-Valcke - Cordial 2 3034-2646 8/0; Tragel Sport 1 Martle - Berkerijs 1 Uitg.; Delen's GTC - ALi 1 AMF Schrijvers 2878-2713 8/0; ZON 1 Bowl. Champion - EURO BSO-Morres Meubel 2896-2813 6/2; PRO 1 Filet d'Anvers - BOW 2 Pieters ProShop 3065-2776 8/0. Klassement: 1. Bow 1 Pieters ProShop 10 31357 68; 2. EURO BSO-Morres Meubel 11 33414 56; 3. ZON 1 Bowl Champion 11 32700 56; 4. ALI 1 AMF-Schrijvers 10 30987 52; 5. Berkerijs 1 10 30102 48; 6. EURO Building Imp-Valcke 11 32719 48; 7. Pro 1 Filet d'Anvers 11 31922 46; 8. Yak Pit Bow LVD 11 32321 38; 9. Delen's GTC 11 31196 38; 10. Cordial 1 10 29424 34; 11. Tragels Sport 1 Martle 9 26268 30; 12. BOW 3 Pieters ProShop 11 32088 26; 13. Bow 2 Pieters ProShop 11 31773 26; 14. Cordial 2 11 31391 26.
1A: DEE Alu-PVC Antoine - LCB 3 Gilly Meubles 2883-2756 6/2; Yaka 2 - Spoor Sobrie 2866-2828 6/2; ALX Du Parc H.Vi - Tournai BBL 2961-2866 6/2; Bassins 1 St-Barbe - Flint Pizza Alvolo 3044-2975 6/2; MOU Chapelle BASF - CCB 2 3062-2630 8/0; Bowlmaster 4 - ALX Dyor De Sutt. 2831-2639 6/2; CBS 1 Ets Pierard - Leader 1 2279- 857 2/6.
1B: BLS 1 Renovite - STT 1 Amfora 2928-2907 4/4; TRE 1 ABB Van Moer - LEU Le Moniteur 2920-2602 8/0; Brabo 1 - ZON 2 Bowl Champion 2679-2661 6/2; Scorpion Pauwels - ESP 1 SOnorus 2703-2603 6/2; ILB 1 - Libertas VD Merlen 2927-2796 6/2; ETM Empea - NAC Fecidi BIB 2586-2429 6/2; EUR Dakwerken De Laet - Antwerp 1 2765-2594 8/0.
2A: GEN Bouw. G. Cornelis - PON Argenta G. Pollier NM; Gen Patis. E. Houben - Oostende 1 VP-Mutoh NM; Euro-City 1 - Vehent Everwood 2 2663-2630 4/4; Yaka 3 Sarl Leone - Bockor Vitralux 3033-2535 8/0; Mouscron Riga - GEN Desmet-Buysschaert 2809-2561 8/0; Donk's Club Deva - Zuidpand 1 Declercq 2691-2691 5/3; Strike 1 Isoform - Martens-Matrijzen 1 2555-2260 6/2.
2B: BER Wuitens - Cordial 3 Nobel 2485-2693 0/8; Outsiders - TRA 2Coessens 2680-2699 4/4; Cordial 4 - BOW 5 Kenwood 3028-2981 4/4; Namur ID Construction - De Kat Bouwond. VHW 2956-2784 6/2; Cordial 5 BH Team - BAS 2 Grande Muraille 2818-3104 2/6; Center 1 - Anderlecht 2620-2630 4/4; Flint Axono - Leader 2 2738-2832 4/4.
2C: Bubo 1 Euro Vision - STT 3 Amfora 2629-2571 6/2; STT Radson/Poly-Color - ILB 3 2780-2792 2/6; MAA 1 Cet Benelux - Zenith 1 2503-2672 0/8; ILB 2 Serrurerie Immel - Nac Volders 2562-2710 2/6; MAA 3 Milissen - Jerom Jacobs 2663-2603 8/0; ZON Dranken Marlou - Acro 1 2667-2635 6/2; NAC Arroba Bondstreet - Bubo 2 2535-2649 0/8.
2D: MET 1 - Speelberg De Ceuster 2763-2740 6/2; Speelberg Roland - Turnhout Brunswick 2755-2727 6/2; EURO AGM - UFA 1 Best Repair 2742-2802 0/8; OL Johnson Pump - Mechelen 1 3029-2728 8/0; RUB 1 Hoegaarden Cafe - Delen's Gisso 2622-2683 2/6; Cro 1 - Euro Van Der Wilt 2940-2713 6/2; Eagles 1 Harmonies - Keiheuvel 1 2682-2659 6/2.
3A: Westhoek 1 VDW - Thémis 1 2912-2558 8/0; Castle 1 Bockor - ART Govan 2542-2583 2/6; ALI 3 Chauffage Corne - ART Veneziana 2932-2429 8/0; Spoor Asiabel - GRA The Zone NM; BRU 1 Bras. - Turbo 1 Brugge 2629-2847 0/8 S/S; 1 New Castel - ALI 2 Opel Vanneste 2532-2724 2/6; 't Zwin 1 - Medro 1 2839-2557 8/0.
3B: Goldstar - Pon Rest. Vlasschaard 2666-2357 8/0; Gebo Merlijn - ALX Con Spanien 2661-2211 8/0; Ronse 1 Mornie Esso - Center 2 Tirolerhof 2488-2425 4/4; ART ABC Rent - Aalst 2 Afinas NM; GEN Carr. F. Eeckhout - Trevpunt NC; Wase Rest. Saeftinghe - Ronse 2 Mannheimer 2617-2601 4/4; Aalst 1 Starwash - Tra 3 Valckenier 2589-2770 2/6.
3C: Cordial 9 Capuzzimati - Flint Mons Pro-Shop 2602-2635 3/5; Cordial 7 Bouvy Motor - Namur Papy's 2839-2497 8/0; BAS 3 Serriez Toyota - Tou Assur. Fédérales 2715-2495 8/0; ESP 2 Grand Ecluse - CBS 3 Sambreville 2699-2473 6/2; LCB 5 Relax - Cordial 6 Laurenty 2655-2581 6/2; Cro 2 Fina - Bassins 4 Breitex 2540-2429 8/0; CBS 2 Sambreville - Cordial 8 MCI 2478-2487 2/6.
3D: TRE 2 Nissan Peeters - Brussels Bowlers 1 2437 -2318 6/2; Amboc 2 - Nagari 2 Service Loca 2431-2455 2/6; ILB 4 Boul. Proumen - BKI 1 Exp. R. Vandevin 2620-2533 6/2; LEU ROmance Karaoke - PRC 1 Red DDevil's 2406-2466 2/6; Zenith 3 - Bowling Stones 1 2642-2734 4/4; BOW 6 Traiteur Francis - ILB 5 Old CLub 2636-2650 4/4; Berkerijs 5 - Tre 3 Honda U.D. Wilde 2722-2706 6/2.
3E: DEE Plasthof Derbigum - BOW 9 Kenwood 2566-2497 4/4; Bowlmaster 7 - ESP 3 Peugeot Meiser 2523-2499 4/4; Crosly Postboys 2 - BOW 8 Citibank 2494-2475 4/4; Bruxelles 1 - RSQ 1 2528-2774 0/8; CCB 1 - RIC Brasserie Antoine 2391-2634 2/6; BTB-Cobra's 1 Menderes - Crosly Postboys 3 2545-2693 2/6; GOldfingers 2 - Van Den Hooff 1 2577-2543 6/2.
3F: BLS Wijns - Verbeeck Bloemen Mady 2612-2629 2/6; STT 4 Autoglascenter - ZON Verz. Mertens Genk 2581-2584 4/4; NAC Concap - ZON 3 Bowl Champion 2531-2667 0/8; BLB 1 Wouters Snoeiwerk - OLY Tower 2441-2515 2/6; Teuten 2 Drisag - MAA 2 Budgetslager 2794-2665 6/2; SPG 1 Pelsers Gebr. - MAA 4 HD 2666-2715 2/6; Oly Maessen - BLS LBW Bertrand 2479-2582 0/8.
3G: EUR R/R Engineering - Speelberg Rijmenants 2656-2508 6/2; Speelberg Stephani - Bubo 3 Verz. Huysmans 2363-2713 0/8; Brabo Adec - KBV 1 Sportvriend 2652-2642 6/2; Turnhout Sfinx - Eden Verzekering Tari 2609-2676 2/6; LIB Nutri Searches - Euro XL 2655-2618 6/2; Het Ven 2 Duvel - PIN 3 Devis 2456-2399 6/2; Eden CMC Telecom - Euro Pacauto 2685-2704 4/4.
3H: EURO Hudiko-VD Abeele - Speelberg 5 2729-2601 6/2; Crosly Postboys BIB - Pro Bowl 2 2665-2561 8/0; PIN 4 Denicol - Libertas Coni-Roos 2508-2717 0/8; PRO 3 Heavy IS - Wima 1 2823-2518 8/0; UFA 2 Omnitech - ASL Magic Lions 2527-2333 8/0; MET 3 - PIN 1 Keoon 2632-2430 6/2; Mechelen 3 - Euro BC Pro Shop 2433-2435 2/6.
Gewichtheffen
Athene
MANNEN
-94kg: Trekken:
1. Akakios Kakiashvilis (Gri) 187,5 (wereldrecord 188 kg in extra poging); 2. Léonidas Kokas (Gri) 185; 3. Hakob Pilosyan (Arm) 182,5. Stoten: 1. Akakios Kakiashvilis (Gri) 225; 2. Svzmon Kolecki (Pol) 225; 3. Bunyamin Sudas (Tur) 220. Olympisch totaal: 1. Akakios Kakiashvilis (Gri) 412,5; 2. Szvmon Kolecki (Pol) 405; 3. Léonidas Kokas (Gri) 402,5.
-105kg: Trekken: 1. Denis Godfrid (Oek) 195 kg; 2. Jong-Keun Choi (ZKo) 190; 3. Evgueni Shishliannikov (Rus) 190. Stoten: 1. Evgueni Shishliannikov (Rus) 235 kg; 2. Denis Godfrid (Oek) 235; 3. Robert Dolega (Pol) 220. Olympisch totaal: 1. Denis Godfrid (Oek) 430 kg; 2. Evgueni Shishliannikov (Rus) 425; 3. Jong-Keun Choi (ZKo) 410.
+105 kg: Trekken: 1. Salem Saeed Jaber (Qat) 205; 2. Hossein Rezazadeh (Irn) 205 (wereldrecord: 206 kg); 3. Viktors Scerbatihs (Let) 200. Stoten: 1. Andrei Chemerkin (Rus) 257,5; 2. Tae-Hyun Kim (Zko) 252,5; 3. Salem Saeed Jaber (Qat) 250. Olympisch totaal: 1. Andrei Chemerkin (Rus) 457,5; 2. Salem Saeed Jaber (Qat) 455; 3. Hossein Rezazadeh (Irn) 447,5.
VROUWEN
+75 kg: Olympisch totaal:
1. Meiyuan Ding (Chn) 285 kg (wereldrecord) (oud: 275 kg door Ding op 3/04/99 in Chiba/Jap); 2. Agata Wrobel (Pol) 280; 3. Balkisu Musa (Ngr) 252,5. Trekken: 1. Meiyuan Ding (Chn) en Agata Wrobel (Pol) 127,5 (wereldrecord)(oud: 125 kg door Agata Wrobel op 26/09/99 in Spala/Pol); 3. Cheryl Haworth (VS) 115. Stoten: 1. Meiyuan Ding (Chn) 157,5 (wereldrecord)(oud: 156 kg door Ding op 3/04/99 in Chiba/Jap); 2. Agata Wrobel (Pol) 152,5; 3. Hsiao-Lien Chen (Chn) 142,5.
Golf
Australian Open
1. Aaron Baddeley (Aus) 274 (67+68+70+69); 2. Greg Norman (Aus) 276 (70+73+64+69), Nick O'Hern (Aus) 276 (68+68+70+70); 4. Paul McGinley (Ier) 277 (67+70+69+71), Michael Long (NZ) 277 (70+68+68+71), Colin Montgomerie (Sch) 277 (72+67+67+71); 7. Michael Campbell (NZ) 278 (69+65+74+70); 8. Peter Lonard (Aus) 279 (73+66+70+70); 9. Steve Webster (Eng) 280 (73+72+72+63); 10. Geoff Ogilvy (Aus) 281 (70+69+69+73).
Hong Kong
1. Patrick Sjoland (Zwe) (70-65-62-72) 269; 2. Ian Woosnam (GB) (66-69-66-69) 270; 3. Gary Rusnak (VS) (66-68-69-69) 272; 4. Mark McNulty (Zim) (70-68-69-66) 273; Felix Casas (Fil) (71-66-65-71) 273; 6. Ahmad Dan Bateman (VS) (72-66-66-70) 274; 7. Peter Baker (GB) (67-70-69-69) 275; 8. Scott Rowe (H-K) (69-71-68-68), David Jones (Gbr) (67-71-69-69), Kang Wook-soon (Zko) (67-68-69-72) en Simon Yates (GB) (69-68-67-72) 276.
Hockey
Beker van België
VROUWEN
Kwartfinales:
Pingouin 1 - Victory 1 0-0; Watducks 1 - Leopold 1 2-8; Embourg 1 - Uccle Sport 1 2-4; Dragons 1 - Leuven 1 4-1.
Motorcross
Leipzig
WK Supercross
Derde en laatste wedstrijd
1ste halve finale:
1. Sebastien Tortelli (Fra); 2. Tyer Evans (VS); 3. Jerome Hemery (Fra); 4. Jason Thomas (VS); 5. Warren Edwards (GB). 2de halve finale: 1. Jeff Emig (Vs); 2. Marko Kovalainen (Fin); 3. Craig Andersen (Aus); 4. Jean Roy (Can); 5. Jim Nesse (VS). Finale: 1. Jeremy McGrath (VS); 2. Sebastien Tortelli (Fra); 3. Larry Ward (VS); 4. David Vuillemin (Fra); 5. Ezra Lusk (VS).
Eindstand WK: 1. David Vuillemin (Fra) 46 ptn; 2. Sebastien Tortelli (Fra) 36; 3. Jeremy MacGrath (VS) 35; 4. Larry Ward (VS) 32; 5. Michael Pichon (Fra) 32; 6. Jeff Emig (VS) 32; 7. Ezra Lusk (VS) 31; 8. Ryan Hughes (VS) 20; 9. Mike Larocco (VS) 16; 10. Steve Lamson (VS) 13.
Mountainbike
De Panne
Elite en beloften: 1. Bert SCHEIRLINCKX (Sint-Antelinks/Collstrop-De Federale Verzekeringen); 2. Staf Scheirlinckx; 3. Wim Jansen; 4. Bruno Geuens; 5. Joris Van Peer; 6. Davy Mols; 7. Kevin Hulsmans; 8. Marino Vanhoenacker; 9. Bart Bosmans; 10. Dirk Aernouts; 11. Rik Mannaerts; 12. Johan Verbraeken; 13. Jérémy Boulogne (Fra); 14. Nico Kuypers; 15. Jan Goos; 16. Stefaan Kerkhof; 17. Rol Verhaegen; 18. Sébastien Six; 19. Danny Sijen (Ned); 20. Sven De Weerdt; 21. Alain De Munter; 22. Kris Lapere; 23. Karl Verreydt; 24. Marc Van den Bossche; 25. Luc Herijgers; 26. Kurt Corbeels; 27. Kris Hertsens; 28. Ard Jansen (Ned); 29. Eric Vanderaerden; 30. Kris Henderieckx; 39. Hans De Meester; 46. Ludovic Capelle.
Jongeren: 1. Johan VANSUMMEREN (Lommel); 2. Benny De Schrooder; 3. Tony Goossens; 4. Stefan Wijnands; 5. Kevin Maene; 6. Jan Van Herck; 7. Philiph Nijs; 8. Peter Van Overmeire; 9. Bart Peeters; 10. Frédéric Limousin (Fra); 11. Pieter Bruynseels; 12. Kevin Van der Slagmolen; 13. Tom Stubbe; 14. Bjorn Boeckx; 15. Dennis Demaere; 16. Koen Van Houdt; 17. Gert Steegmans; 18. Rik Van Isterdael; 19. Dieter Pollet; 20. Pieter Mertens.
Masters: 1. Ed SCHOLTEN (Ned); 2. Marc Desmet; 3. Andreas Suls; 4. Jozef Peeters; 5. Luc Huysveld; 6. André Coppers; 7. Firmin Franckaert; 8. Willy Luits; 9. Geert Jooris; 10. Hervé Kokx.
Vrouwen: 1. Heidi VAN DE VIJVER (Bornem); 2. Lieve Durnez; 3. Ilse Fiers; 4. Natalie D'Olivat (Ned); 5. Ellen de Weert (Ned); 8. Vanja Vonckx.
Paal
Elite en beloften: 1. Frederik KESSIAKOFF (Zwe); 2. Roger Smeets (Ned); 3. Glenn De Schoenmaecker; 4. Nico Berckmans; 5. Erwin Bogaerts; 6. Erwin Bollen; 7. Jimmy Tielens; 8. David De Wit; 9. Kris Pauli; 10. Maarten Henkens; 11. Ron Schoens; 12. Sven Cristael; 13. Danny Soers; 14. Raf Vanhove; 15. Rob Bertels; 16. Stan Bovijn; 17. Mark Geraerts; 18. Johan Christiaens; 19. Dirk Van de Schans; 20. Rudy Bruynseels. Juniores: 1. Angelo VERHELLEN (Zulte); 2. Kris Berckmans; 3. Bart De Cooman; 4. Jochen Van den Eynde; 5. Roel Cristael. Nieuwelingen: 1. Zjef JANSSEN (Lummen); 2. Raf Crijns; 3. Micha Van den Eynde; 4. Stijn Clauw; 5. Bram Bertels. Masters: 1. Willy MOONS (-); 2. Eddy Beelen; 3. Ives Verbruggen; 4. Steve Adriaens; 5. Wilfried Geysels. Vrouwen en meisjes: 1. Ingrid WEBERS (-); 2. Githa Michiels; 3. Chris Haepers; 4. Inge Cleeren; 5. Cindy Rieberghs.
Amay
Seniores: 1. J-L PAULUS (Hoei); 2. Simon Bastin; 3. Robert Bastin; 4. E. Van Den Eynen; 5. Francis Remacle; 6. Rodwey Deen (Ned); 7. Danny Nielen; 8. Philippe Septon. Beloften: 1. David HANKART (Saint-Georges); 2. Angelo Heindrichs; 3. Sébastien Lecloux; 4. Sébastien Piparo; 5. Andy Rogiers; 6. Thierry Camus; 7. Wouter Rogiers; 8. Tom De Boever; 9. Olivier Dony; 10. Michel Michotte. Juniores: 1. Sebastien DELFOSSE (Battice); 2. François Leroy; 3. G-H Belle. Masters: 1. Didier PAQUAY; 2. Roger Wiertz. Kadetten: 1. Joris WIJNEN (Hoeselt); 2. Olivier Pardini; 3. Michel Vereecken. Aspiranten: 1. Julien PARDINI (Warsage); 2. P-D Pinckers; 3. Olivier Remackle. Vrouwen en meisjes: 1 Helma DIDDEN (Zonhoven); 2. Nancy Bober.
Porcheresse-Havelange
Aspiranten (6-11 jaar): 1. Alexandre CARTON; 2. Jonathan Evrard; 3. Dany Lacroix. Aspiranten (12-14 jaar): 1. Adrien RHAINOTTE; 2. Gérald Laurent; 3. J. Charlot. Nieuwelingen-juniores: 1. Julien DEMEURE; 2. David Decuyper; 3. Brice Vansteenlandt. Seniores: 1. Augustin GOOSSENS; 2. J-F Botte; 3. S. Ferrari; 4. Sébastien Defossé; 5. Geoffrey Clotuche; 6. Daniel Lacroix; 7. David Malcorps; 8. Frank Guala; 9. Joël Genette; 10. Sebatsien Brunebarbe. Veteranen: 1. J-F WINANDY; 2. Jacques Decuyper; 3. Joan Guala.
Nu in het nieuws