D10-S01 veldrijden

Veldrijden
BR>Categorie A
EERNEGEM - 15 A-renners: 1. Peter WILLEMSENS (Lichtaart) in 58'45"; 2. Sven Vanthourenhout op 8"; 3. Rudi Van De Sompel 17";; 4. Nico Henderickx 40"; 5. Jan Goris 2'36"; 6. Wim Jacobs 3'13"; 7. Dieter Honraet 3'56"; 8. Kris De Vlaeminck 4'24"; 9. Johnny Van Tichelt 6'05"; 10. Bert Commyn 6'42"; 11. Hans Ardeel op 1 ronde; 12. Lode Naert; 13. Olivier Taillieu.
Categorie B
ZEGELSEM - 19 B-renners: 1. Rudi VAN DE SOMPEL (Ruiselede) in 57'; 2. Tom Pynaert; 3. Geert Van Daele; 4. Nico Henderickx; 5. Kurt De Roose; 6. Mario Lammens; 7. Geert Leaerts; 8. Erik Myngheer; 9. Marnik Snoeck; 10. Stefan Myngheer; 11. Tomas Ingels; 12. Johan Myngheer; 13. Michel De Kezel; 14. Dimitri Maes; 15. Kurt De Backer; 16. Jurgen Landrie; 17. Davy Bryssinck; 18. Aron Huysmans; 19. Bart Van Uytvanghe.
DRONGEN-BAARLE - 27 B-renners: 1. Geert VANDAELE (Staden) in 1u01'; 2. Tom Pynaert op 21"; 3. Geert Vandaele (Bever) 1'48"; 4. Andrew Vancouillie 2'34"; 5. Mario Lammens 3'44"; 6. Axel Naessens 4'02"; 7. Gerry Teugels 4'10"; 8. Patrick Bassez; 9. Tomas Ingels 4'39"; 10. Jaak Eeckhout; 11. Frederick Vandevivere; 12. Erik Mijngheer; 13. Kris De Nijs; 14. Tom Weytens; 15. Kristof Boelens; 16. Stefan Nerinckx; 17. Kurt de Backer; 18. Ghislain Vanbruane; 19. Michel De Kezel; 20. Aron Huysmans.
WESTERLO-TONGERLO - 28 B-renners: 1. Bert VERVECKEN (Herentals) in 1u; 2. Patrick Schurmans; 3. Ronny Housen; 4. Tom De Kort; 5. Sten Raeymakers; 6. Geert Lauwers; 7. Paul Van Loon; 8. Jan Van Donink; 9. Kris Smits; 10. David Roodhooft; 11. David Laenen; 12. Jan Geerts; 13. Tim Van Nuffel; 14. Kevin Bossaerts; 15. Jozef Verbraeken; 16. Sven Raeymakers; 17. Tim Pauwels; 18. Tim Goris; 19. David Romischer; 20. Kim Vandenbrande. Stand 'De Moedige Veldrijder': 1. Jan VAN DONINK 453 punten; 2. Patrick Schurmans 440; 3. David Laenen 432; 4. Tom De Kort 425; 5. Bert Vervecken 387.
Categorie C
KOKSIJDE - 34 juniores: 1. Bart AERNOUTS (Essen) in 41'; 2. Pieter Ghyllebert op 23"; 3. David Kasek (Tsj) 49"; 4. Vladimir Kizivat (Tsj) 57"; 5. Kurt Rogiers 1'39"; 6. Jorn Vanderveken 2'07"; 7. Wesley Van Der Linden 2'28"; 8. Geert Wellens 2'55"; 9. Bart Vandamme 3'19"; 10. Christophe Vandevivere 3'29".
KOKSIJDE - 6 nieuwelingen: 1. Jef DE BOECK (Kalmthout) in 36'; 2. Mike Thielemans op 2'; 3. Steven Sluyts; 4. Pieter Clement; 5. Tim Sinnaeve; 6. Frederiek Herpol.
WESTERLO-TONGERLO - 15 juniores: 1. Guy BERTELS (Westerlo) in 40'; 2. Maarten Wijnants; 3. Jorn Van der Veken; 4. Stijn Debroux; 5. Yves Frederickx; 6. Stig Geerts; 7. Patrick Peeters; 8. Steven Geudens; 9. Bob Verkooijen (Ned); 10. Lars Van Hove (Dui); 11. Roel Beirinckx; 12. Kevin Raes; 13. Els Reynders; 14. Florian Schmude (Dui); 15. Hans Andriessen. Stand 'De Moedige Veldrijder': 1. Jorn VAN DER VEKEN 488 punten; 2. Guy Bertels 481; 3. Stijn Debroux 449; 4. Yves Frederickx 445; 5. Stig Geerts 406.
WESTERLO-TONGERLO - 10 nieuwelingen: 1. Steven SLUYTS (Nijlen) in 30'; 2. Nick Sels; 3. Kevin Pauwels; 4. Bert Jacobs; 5. Nico Briers; 6. Jim Driessen; 7. Stephane Paolella; 8. Jeroen Nietvelt; 9. Kristel Verkooijen (Ned); 10. Moniek Laurijssen (Ned). Stand 'De Moedige Veldrijder': 1. Nick SELS 487 punten; 2. Steven Sluyts 480; 3. Jef De Boeck 300; 4. Kevin Pauwels 196; 5. Mike Thielemans 191.
ZEGELSEM - 8 juniores: 1. Nicky DAVID (Kruibeke) in 43'; 2. Dries Devenijns; 3. Stijn Penne; 4. Pieter Braeckeveldt; 5. Gino De Temmerman; 6. Andy Janssens; 7. Xavier Hérinne; 8. Thierry Kesteleyn.
ZEGELSEM - 6 nieuwelingen: 1. Kevin PAUWELS (Kalmthout) in 39'; 2. Jan Soetens; 3. Pierre Rustin; 4. Stijn Herregodts; 5. Joeri Coopman; 6. Jonathan Van Huyden.
EERNEGEM - 9 juniores: 1. Kurt ROGIERS (Oostkamp) in 43'20"; 2. Joachim Meiresonne op 1'12"; 3. Robby De Baene 1'40"; 4. Bart Thielemans 3'17"; 5. Birger Allary 4'30"; 6. Dieter Sinnaeve 5'34"; 7. Steven Van De Bussche; 8. Nick Maeckelberg.
EERNEGEM - 9 nieuwelingen: 1. Mike THIELEMANS (Meise) in 38'30"; 2. Bjorn Traen op 3'05"; 3. Joeri Coopman 3'35"; 4. Cedric Callewaert 5'13"; 5. Tim Sinnaeve 6'08"; 6. Anja Nobus; 7. Kenny Deruytter; 8. Kevin Coppens; 9. Isabelle Strubbe.
DRONGEN-BAARLE - 7 juniores: 1. Bert DE WISPELAERE (Assenede) in 40'; 2. Christophe Vandevivere; 3. Lorenzo Van Damme; 4. Peter Van Bockhaven; 5. Robby De Smet; 6. Andy Goossens; 7. Hendrik De Nutte.
DRONGEN-BAARLE - 8 nieuwelingen: 1. Nic INGELS (Eeklo) in 39'; 2. Davy de Leener; 3. Wesley Van Durme; 4. Dimitri Van Uytvange; 5. Mario Houtman; 6. Kathy Ingels; 7. Tommy De Ville; 8. Natacha Hoedt.
Categorie D
KOKSIJDE - 35 cyclosportieven en masters: kampioenschap van West-Vlaanderen: 1. Franky VAN TONGELEN (Mechelen) in 40'; 2. Eric Vervaet op 25"; 3. Patrick Sluyts 57"; 4. Marc Druyts 1'18"; 5. Rony Devos 1'20"; 6. Rik Moeyaert 1'29"; 7. Johan Degrande 3'58"; 8. Peter Ballet 4'17"; 9. Paul Isebaert 4'36"; 10. Danny Eyselberghs 5'10".
EERNEGEM - 12 D-renners: 1. Rik MOEYAERT (Veldegem) in 37'47"; 2. Ronny Devos op 1'00"; 3. Paul Isebaert 1'30"; 4. Johnny Van Den Eede 1'47"; 5. Kurt Cnudde; 6. Ronny Vanthourenhout 2'41"; 7. Danny Vanthourenhout 5'17"; 8. Petrus Jacobs 5'32"; 9. Kurt Roose 6'31"; 10. Noel Claerhout 6'45".
DRONGEN-BAARLE - 23 D-renners: 1. Eric VERVAET (Gentbrugge) in 38'; 2. Dirk De Keukelaere op 13"; 3. Peter Stevenson (GB) 30"; 4. Pierre Eryters (Ned) 1'13"; 5. Rudi Van Vuynckt 1'21"; 6. Johan De Garnde 1'49"; 7. Peter Ballet 2'17"; 8. Alex Weytens 2'30"; 9. Patrick Neufcourt 3'25"; 10. Kristof Timmerman.
WESTERLO-TONGERLO - 19 cyclosportieven: 1. Erik TECK (Mol) in 40'; 2. Dirk Mertens; 3. Peter Janssens; 4. Marc Druyts; 5. Danny Bervoets; 6. Kurt Verlinden; 7. Chris Maes; 8. Frank Peeters; 9. René Swinnen; 10. Danny Verherstraeten; 11. Danny Eyselbergs; 12. Patrick Wijnants; 13. Johan Meeus; 14. Jurgen Derijckere; 15. Rafael Eyselbergs. Stand 'De Moedige Veldrijder': 1. Dirk MERTENS 491 punten; 2. Erik Teck 482; 3. Danny Bervoets 467; 4. Chris Maes 452; 5. Marc Druyts 443.
WESTERLO-TONGERLO - 21 masters: 1. Franky VAN TONGELEN (Mechelen) in 40'; 2. Patrick Sluyts; 3. Rudy Sels; 4. Rudy Bloemmen; 5. Guido Geudens; 6. Felix Luyten; 7. Dirk Van Sinay; 8. Walter Marijnissen; 9. Theo Van Roy; 10. Jos Sas. Stand 'De Moedige Veldrijder': 1. Franky VAN TONGELEN 500 punten; 2. Patrick Sluyts 487; 3. Guido Geudens 454; 4. François Mertens 429; 5. Jozef Van den Bempt 427.
Wielrennen
Nevenbonden
STROMBEEK - Wereldkampioenschappen voor foorkramers: A-renners (16-40 jaar): 1. Guido HERMAN; 2. Rudy Jacoby; 3. Jo Six. B-renners (40-54 jaar): 1. Dirk VAN DRIESSCHE; 2. Jean Weber; 3. Daniel Jamar. C-renners (+50 jaar): 1. Jean-Claude EFFNER; 2. Jean-Louis Papin; 3. Edgard Fenochi. D-renners (12-15 jaar): 1. Steve TRUYENS; 2. Grégory Gossing; 3. Charly Kirpag.
WTK
KORTENBERG -43-jarigen: (27 deelnemers): 1. Mark VERLOO; 2. Johan Vanderaerden; 3. Frans Ceulemans. +43-jarigen: (19 deelnemers): 1. Daniel VAN OOSTERWIJCK; 2. Ludo Van Tichelt; 3. Guido Willems. +51-jarigen: (15 deelnemers): 1. Louis DIERCKX; 2. Flor Van Eycken; 3. Frans Schrijvers.
Nu in het nieuws