C05 S03 Uitslagen

Voetbal
BR>Portugal
10de speeldag: Vitoria Guimaraes - Belenenses Lissabon 4-2; Sporting Lissabon - Campomaiorense 1-0; Uniao Leiria - Rio Ave 0-0; Salgueiros Porto - Alverca 0-2; Vitoria Setubal - Gil Vicente 0-1; Farense - Estrela Amadora 1-1; Maritimo Funchal - FC Porto 2-1; Benfica Lissabon - Sporting Braga 2-1; Santa Clara - Boavista Porto 0-1.
Stand: 1. Benfica Lissabon 23 ptn; 2. Maritimo Funchal 20; 3. FC Porto 19; 4. Vitoria Guimares 18; Sporting Lissabon 18; 6. Gil Vicente 17; 7. Alverca 17; 8. Boavista Porto 15 (9); Belenenses Lissabon 15; 10. Estrela Amadora 12; 11. Rio Ave 11; 12. Salgueiros Porto 10; Campomaiorense 10; Santa Clara 10 (9); 15. Farense 8; 16. Uniao Leiria 7; 17. Vitoria Setubal 6; 18. Sporting Braga 4.

Tennis
WTA Philadelphia
Eerste ronde: Lisa Raymond (VSt) - Amanda Coetzer (ZAf/6) 4-6, 7-5, 6-3; Alexandra Stevenson (VSt) - Anke Huber (Dui) 7-5, 4-6, 6-1; Julie Halard-Decugis (Fra/8) - Conchita Martinez (Spa) 7-5, 6-2; Maria Vento (Ven) - Irina Spirlea (Roe) 3-6, 7-6 (7/5), 6-2; Henrietta Nagyova (Svk) - Seda Noorlander (Ned) 6-0, 6-3.
ATP Moskou
Eerste ronde: Andrei Pavel (Roe) - Igor Kunitsyn (Rus) 6-2, 6-2; Daniel Vacek (Tsj) - Mikhail Yuzhny (Rus) 6-1, 6-4; Jan Kroslak (Svk) - Jan Simerink (Ned) 5-7, 7-6 (7/3), 7-6 (7/3); Jeff Tarango (VSt) - Vincent Spadea (VSt/2) 7-6 (7/5), 6-2; Justin Gimelstob (VSt) - Andrei Cherkasov (Rus) 6-3, 6-3; Nicolas Escude (Fra) - Younes El Aynaoui (Mar/4) 7-6 (7/3), 7-6 (7/5); Andrei Stolyarov (Rus) - Guillermo Canas (Arg) 6-3, 5-7, 7-6 (8/6); Marc Rosset (Zwi/7) - Oleg Ogorodov (Oez) 3-6, 6-1, 6-3; Cyril Saulnier (Fra) - Jiri Novak (Tsj/8) 2-6, 7-6 (7/3), 6-4; Jevgueni Kafelnikov (Rus/1) - Arnaud Clément (Fra) 6-3, 6-2; Sargis Sargsyan (Arm) - Atryom Derepasko (Rus) 6-4, 6-1; Goran Ivanisevic (Kro) - Sébastien Grosjean (Fra) 6-4, 7-5; Byron Black (Zim) - Hicham Arazi (Mar) 6-1, 7-5.
ATP Stockholm
Eerste ronde: Jens Knippschild (Dui) - Magnus Larsson (Zwe) 6-4, 6-4; Jan-Michael Gambill (VSt) - Arnaud Di Pasquale (Fra) 6-2, 6-3; Andreas Vinciguerra (Zwe) - Dominik Hrbaty (Svk/8) 6-4, 3-6, 6-3.

Basketbal
NBA
Philadelphia Sixers - Seattle SuperSonics 117-98; New York Knicks - Milwaukee Bucks 111-101 n.v.; Orlando Magic - Houston Rockets 102-97; Denver Nuggets - Atlanta Hawks 115-100; LA Clippers - Utah Jazz 79-94.

Ruitersport
Jumping van Wenen
Grote Prijs, na barrage: 1. Roelof Bril (Ned) Kor II 0 strafpunten, 34"80; 2. Hugo Simon (Oos) E.T. FRH 0-35"63; 3. Siegfried Herröder (Dui) MPS Evita 0-38"54; 4. Erik Demeersman First Samuel 4-33"41; 5. Geir Gulliksen (Noo) Baltimoor 4-34"80; 6. Ludger Beerbaum (Dui) PS Priamos 4-34"88, allen in barrage.

Wielrennen
Zesdaagse van München
Stand na de vijfde nacht: 1. Silvio Martinello-Andreas Kappes (Ita-Dui) 321 punten; 2. Bruno Risi-Kurt Betschart (Zwi) 208; op 1 ronde: 3. Robert Bartko-Scott McGrory (Dui-Aus) 292; op 4 ronden: 4. Adriano Baffi-Andrea Collinelli (Ita) 222; 5. Andreas Beikirch-Marco Villa (Dui-Ita) 206; op 5 ronden: 6. Etienne De Wilde-Matthew Gilmore 201; op 11 ronden: 7. Jimmy Madsen-Olaf Pollack (Den-Dui) 152; 8. Michael Sanstoed-Tayeb Braikia (Den) 112; op 14 ronden: 9. Stefan Steinweg-Erik WeiSpfennig (Dui) 132; op 16 ronden: 10. Frank Corvers-Lorenzo Lapage 124; op 26 ronden: 11. Gerd Dörich-Mario Vonhof (Dui) 101; op 27 ronden: 12. Jens Lehmann-Frank Kowatschitsch (Dui) 98; 13. Juan Llaneras-Isaac Galvez (Spa) 87; op 28 ronden: 14. Lars Teutenberg-Ronny Lauke (Dui) 71; op 39 ronden: 15. Christian Weber-Franco Marvulli (Zwi) 92.
BVB
OOSTERZELE: Veldrijden (zondag): A-renners: 1. Alex VAN ACKER; 2. Bernard Van Gampelaere; 3. Pascal Raes. B-renners: 1. Yvan COOPMAN; 2. Eddy Cobbaut; 3. José De Clercq. C-renners: 1. Guy JACOBS; 2. Kevin Van Lierde; 3. Eric Verheuen. D-renners: 1. Herman MARTENS; 2. Leopold Van Lierde; 3. Eric Dhondt.
Mountainbike: A-renners: 1. Kurt DE VUYST; 2. Filip Guillemaere; 3. Koen De Bosscher. B-renners: 1. Tim VIJVERMAN; 2. Martin Marlier; 3. Filip Van Lunter. C-renners: 1. Olivier VAEREWIJCK; 2. Tom Van der Stuyft; 3. Georges Verstraeten.
VWF
MELDERT: Veldrijden (zaterdag): A-renners: 1. Dirk DE KEUKELAERE; 2. Kurt Eeckhautte; 3. Danny Standaert. B-renners: 1. Antoine HOOREWEGHE; 2. Jozef Clemmen; 3. Hendrik Van Ekert. C-renners: 1. Theofiel DAVID; 2. André Clemmen; 3. Stanny Benoot. D-renners: 1. Willy CORTHALS; 2. Aimé Michiels; 3. Danny Cornelis. E-renners: 1. Danny LUYPAERT; 2. Leon Dhondt; 3. André Hermie. F-renners: 1. Adolf VERPAELT; 2. Freddy De Blieck; 3. Pierre Buslot. G-renners: 1. Jeroom WILLE; 2. Francis Van de Vijver; 3. Jackie Boel. Mountainbike: A-renners: 1. Eric VEREECKEN; 2. Gunter Van Impe; 3. Marnic De Waele. B-renners: 1. Luc HUYSVELD; 2. Rony Mettepenningen; 3. Pieter Bracke. C-renners: 1. Stefaan HUYGE; 2. Kris Coppens; 3. Ronny Van Damme.
D-renners: 1. Gino GOETMAKERS; 2. Kamiel Philips; 3. Philippe Saey.
WELDEN: Veldrijden (zondag): A-renners: 1. Dirk DE KEUKELAERE; 2. Kurt Eeckhautte; 3. Kristof De Neve. B-renners: 1. Jozef CLEMMEN; 2. René Mertens; 3. Danny Goossens. C-renners: 1. Stanny BENOOT; 2. André Clemmen; 3. Eddy Wandels. D-renners: 1. Kevin VAN LIERDE; 2. Aimé Michiels; 3. Toon Van Cauteren. E-renners: 1. André HERMIE; 2. Leon Dhondt; 3. Marc Herregodts. F-renners: 1. Lucien VAN IMPE; 2. Julien Billiau; 3. Freddy De Blieck. G-renners: 1. Etienne ROLUS; 2. Jeroom Wille; 3. Jozef Gevaert. Mountainbike: A-renners: 1. Peter VAN IMPE; 2. Peter Van der Veken; 3. Marnic De Waele. B-renners: 1. Rony METTEPENNINGEN; 2. Luc Huysveld; 3. Martin Marlier. C-renners: 1. Davy SCHOLLAERT; 2. Gunther Schollaert; 3. Lorenzo De Lor. D-renners: 1. Andy TAILDEMAN; 2. Jeroen Schrever; 3. Stijn Bauters.

Ijshockey
Competitie
Ere: Olympia - Phantoms 1-5; CHiefs - Yeti Bears 8-0; Griffoens - Olympia 5-10; Phantoms - White Caps 14-0; Valenciennes - Hyc 1-33; Valenciennes - Griffoens 3-12. BD 1: HYC - Phantoms 8-0; Yellow Devils - HYC II 5-3; Chiefs - Liedekerke 3-12; White Caps - Griffoens 0-6; Haskey - Chiefs 13-0; Liege - Cosmos 5-2; Brussels - HYC AT 10-3; Chiefs - Brussels 7-2; HYC II - Yellow Devils 5-4; AB Olympia - Huskies 1-4; Olympia - Haskey 7-2; Haskies - HYC 3-1. C: Yeti Bears - HYC 3-18; Chiefs Mohawks -Liedekerke 7-10; HYC - Chiefs Sieux 1-5; White Caps - Haskey 0-4; Bulldogs - Olympia 2-5; Griffoens - Chiefs Navajos 5-0; Phantoms - Griffoens 6-3; HYC - Chiefs Cherokees 23-1; Olympia - Griffoens 3-2. Vrouwen: Leuven Girls - Geleen 2-2; Geleen - Puckkillers 1-2.

Biljarten
VES driebanden Gent
(punten, beurten, gemiddelde, reeksen): R. Brants 40 55 0,727 5 - M. Delang 34 54 0,629 4; P. Kesteloot - R. Roefs forfait van Roefs; P. Kesteloot 40 44 0,909 8 - R. Roefs 37 43 0,860 5; R. Forthomme 40 28 1,429 7 - J. Bastijns 17 28 0,607 3; J. Philipoom 40 21 1,904 8 - G. Pauwels 16 21 0,762 6; R. Forthomme 40 23 1,739 10 - J. Philipipoom 28 23 1,217 6.

Paardenrennen
Tongeren (tiercé-quarté-Top 5)
Aankomst: 1. 05 Nomée du Lombart - 2. 10 Lady Miss AD - 3. 07 Misty Star - 4. 04 Kael - 5. 01 Laetitia MS. Total.: 42-15-38-47. Show: 151. Koppel: NM. Winstverdeling (voor 20 frank): Tiercé: in volgorde: 7.170 Bf; niet in volgorde: 900 Bf. Quarté: in volgorde: 205.200 Bf; niet in volgorde: 3.440 Bf; bonus: 60 Bf. Top-5: in volgorde: 66.960 Bf; niet in volgorde: 1.440 Bf; bonus: 320 Bf; trio: 940 Bf; koppel: 1.700 Bf. (voor 50 Bf.) Tilt: rang 1: 205.260 Bf; rang 2: 3.500 Bf; rang 3: 120 Bf.

.

Nu in het nieuws