Zwemmen: uitslagen WB in Stockholm

Print
STOCKHOLM - Uitslagen van woensdag op de wereldbekermeeting kortebaan te Stockholm.
BR>
Mannen:
100m vrije slag:

1. Michael Klim (Aus) 47.72
2. Stefan Nystrand (Zwe) 47.96
3. Denis Pimankow (Rus) 48.04

400m vrije slag:
1. Chad Carvin (VSt) 3:43.72
2. Yu Inoue (Jap) 3:53.80
3. Erik Poenni (Zwe) 3:54.10

50m schoolslag:
1. Michael Fischer (Dui) 27.62
2. Jarno Pihlava (Fin) 27.89
3. Björn Nowakowski (Dui) 27.99

200m schoolslag:
1. Jim Piper (Aus) 2:07.69
2. Morgan Knabe (Can) 2:11.23
3. Hugues Duboscq (Fra) 2:11.65

50m vlinderslag:
1. Mark Foster (GBr) 23.19
2. Michael Klim (Aus) 23.36
3. Adam Pine (Aus) 23.71

200m vlinderslag:
1. Tom Malchow (VSt) 1:52.97
2. Denis Pankratow (Rus) 1:55.71
3. Michael Phelps (VSt) 1:57.20

100m rugslag:
1. Gordan Kozulj (Kro) 52.68
2. Ante Maskovic (Kro) 53.22
3. Martin Viilep (Est) 55.04

100m wisselslag:
1. Robert van der Zant (Aus) 54.46
2. Grant McGregor (Aus) 55.04
3. Christian Keller (Dui) 55.12

400m wisselslag:
1. Grant McGregor (Aus) 4:09.71
2. Michael Phelps (VSt) 4:14.40
3. Darren Wigg (GBr) 4:21.66

Vrouwen:
50m vrije slag:

1. Therese Alshammar (Zwe) 24.39
2. Johanna Sjöberg (Zwe) 24.98
3. Anna-Karin Kämmerling (Zwe) 25.02

200m vrije slag:
1. Malin Svahnström (Zwe) 1:59.95
2. Marianne Limpert (Can) 1:59.98
3. Josefin Lillhage (Zwe) 2:00.09

800m vrije slag:
1. Ai Mizoguchi (Jap) 8:35.50
2. Sarah Collings (GBr) 8:38.59
3. Fabiana Susini (Ita) 8:40.91

100m schoolslag:
1. Hui Qi (Chn) 1:07.00
2. Amy Balcerzak (VSt) 1:07.25
3. Sylvia Gerasch (Dui) 1:07.57

100m vlinderslag:
1. Johanna Sjöberg (Zwe) 57.91
2. Anna-Karin Kämmerling (Zwe) 58.89
3. Tomoko Hagiwara (Jap) 59.56

50m rugslag:
1. Barbara Bedford (VSt) 27.94
2. Jennifer Carroll (Can) 28.16
3. Dominique Diezi (Zwi) 28.57

200m rugslag:
1. Kelly Stefanyshyn (Can) 2:09.93
2. Reiko Nakamura (Jap) 2:11.75
3. Hanae Ito (Jap) 2:12.61

200m wisselslag:
1. Marianne Limpert (Can) 2:14.10
2. Hanna Scherba (WRu) 2:15.78
3. Sara Nordenstam (Zwe) 2:15.79

.

Nu in het nieuws