C04 S03 UITSLAGEN

Biljart

BR>Schelle

Nationale ereklasse

(man tegen man) (punten, gemiddelde, reeks)

Kader 47/1: EINDKLASSEMENT:

1. F. Caudron 6 37,35 175; 2. P. De Backer 6 25,00 140; 3. J. Claessen 5 19,15 131; 4. E. Leppens 2 23,66 117; 5. P. Deraes 1 10,74 57.

Gent

VES-driebandentornooi

(punten, beurten, gemiddelde, reeks): P. Stroobants 39 57 0,684 6 - E. Van Loon 37 58 0,637 9; L. Salvo 40 43 0,930 7 - G. Aerts 33 42 0,785 4; L. Salvo 40 22 1,818 9 - P. Stroobants 19 22 0,863 3; F. Caudron verwittigd forfait van Caudron A. Van Meulebrouck; E. Hendrickx 40 42 0,952 6 - F. Staelens 31 42 0,738 4; E. Hendrickx 40 68 0,588 4 - A. Van Meulebrouck 36 68 0,529 7.

Golf

Qualifying School Barcelona

Stand na derde ronde:

1. S. Branger (Fra) 206=71-70-65 -13 en J. Quiros (Spa) 206=66-68-72; 3. G. Dodd (Aus) 207=70-67-70; 4. C. Rodiles (Spa) 208=73-68-67; 5. C. Hislop (Sch) 209=70-70-69 en S. Wakefield (Eng) 209=68-71-70; 7. J. Hepworth (Eng) 210=71-72-69 en A. Reid (Sch) 210=66-74-70; ... 17.

N. Vanhootegem

213=73-72-68.

Montecastillo

Stand na eerste ronde:

1. R. Goosen (Z.A.) 62 -10; 2. P. Price (Wal) 65; 3. S. Webster (Eng) 66, J. Spence (Eng) 66, R. Claydon (Eng) 66, T. Björn (Den) 66, P. Harrington (Ier) 66 en B. Langer (Dui) 66; 9. C. Rocca (Ita) 67, D. Clarke (N.I.) 67.

Snooker

Wereldranking

1. (1) S. Hendry (Sch) 30145; 2. (2) M. Williams (Wal) 29625; 3. (3) J. Higgins (Sch) 28835; 4. (4) A. McManus (Sch) 18135; 5. (5) S. Lee (Eng) 18000; 6. (6) J. Parrott (Eng) 16375; 7. (9) R. O'Sullivan (Eng) 15985; 8. (7) F. O'Brien (Ier) 15662; 9. (10) K. Doherty (Ier) 15655; 10. (8) P. Ebdon (Eng) 14990; 11. (12) P. Hunter (Eng) 14702; 12. (11) M. Stevens (Wal) 14435; 13. (13) A. Hamilton (Eng) 14255; 14. (16) D. Harold (Eng) 13390; 15. (14) S. Davis (Eng) 12870; 16. (15) C. Small (Sch) 12575; 17. (17) M. Fu (H.Kong) 12532; 18. (18) J. Swail (N.Ier) 11715; 19. (20) M. King (Eng) 11465; 20. (21) G. Dott (Sch) 11110; ... 27. (28) J. White (Eng) 10347; 71. (73) L. Griffin (Eng) 5830; 80. (97)

M. Geudens

5400; 111. (127)

P. Delsemme

4075; 146. (141)

B. Haneveer

2978.

Tafeltennis

Wereldbeker Xiaolan

Groep A:

Kong Linghui (Chn) - Liu Song (Chn) 21-17, 21-13; Werner Schlager (Oos) - Vladimir Samsonov (WRu) 16-21, 21-12, 21-15.

Groep B:

Kim Taek Soo (ZKo) - Peter Jackson (NZl) 21-16, 21-9;

Jean-Michel Saive

- Liu Guoliang (Chn) 16-21, 21-12, 21-18.

Groep C:

Jorgen Persson (Zwe) - Toriola Segun (Ngr) 21-11, 21-17; Zoran Primorac (Kro) - Johnny Huang (Can) 21-14, 18-21, 21-19.

Groep D:

Koji Matsushita (Jap) - Wang Liqin (Chn) 21-14, 14-21, 21-15; Jan Ove Waldner (Zwe) - Qian Qianli (Oos) 21-18, 21-11.

Tennis

ATP Stuttgart

Tweede ronde:

Gustavo Kuerten (Bra) - Albert Costa (Spa) 3-6, 7-5, 6-3.

WTA Linz

Achtste finales:

Amelie Mauresmo (Fra/4) - Patty Schnyder (Zwi) 6-2, 6-2; Sarah Pitkowski (Fra) - Anne-Gaelle Sidot (Fra) 4-6, 6-4, 6-1; Barbara Schwartz (Oos) - Silvija Talaja (Kro) 6-2, 6-1; Sylvia Plischke (Oos) - Magdalena Malejeva (Bul) 6-3, 6-3.

Voetbal

Estland

Slotdag:

Lelle SK - Flora Tallinn 0-1; Tulevik Viljandi - Lantana Tallinn 3-2; Trans Narva - TVKM Tallinn 0-1; Levadia Maardu - JK EP Johvi 5-0 (FF).

De eindstand

(28 wedstrijden): 1. Levadia Maardu 73 punten (kampioen); 2. Tulevik Viljandi 53; 3. Flora Tallinn 47; 4. Trans Narva 40; 5. TVKM Tallinn 30; 6. Lantana Tallinn 27; 7. Lelle SK 24; 8. JK EP Johvi 13.

Veldrijden

GP Praag

1.

Sven Nijs

58'36; 2.

Erwin Vervecken

op 17"; 3. Radomir Simunek (Tsj); 4. Adrie Van der Poel (Ned); 5. Petr Dlask (Tsj) 23"; 6. Kamil Ausbuher (Tsj) 29"; 7. Richard Groenendaal (Ned) 57"; 8. Daniele Pontoni (Ita) 1'38.

Wielrennen

Commonwealth Bank Cycle Classic

Zevende rit:Bateau Bay - Gosford:

1. Raimondas Rumsas (Lit) 99 km 2u19'05; 2. Max Van Heeswijk (Ned); 3. Scott Sunderland (Aus).

Achtste rit: Terrigal Criterium:

1.

Franky Van Haesebroucke

30 km in 39'15; 2. Pritchard (GBr); 3. Wilhelms (Dui).

Stand:

1. Gorazd Stangelj (Slv) 12u58'34; 2. Hickson (Aus) 6"; 3. Van Heeswijk (Ned) 31".

Paardenrennen

Longchamp

5e ren:

1. 509-Abou Safian (Gér. Mossé); 2. 501-Binn Tin Tin; 3. 515-Cacahuette; 4. 503-Ascensionna; 5. 507-Pisanello. Total: 13,50-3,60-1,40-2,90. Koppel: 35,90. Trio: 122,80.

OPBRENGSTEN

Tiercé/Quarté+/Quinté+ en 2op4 - 5e ren - alle paarden hebben gelopen.

Tiercé:

9-1-15 voor 6 FF: in volgorde 2.942,40; niet in volgorde 412,80.

Quarté+:

9-1-15-3 voor 8 FF: in volgorde 14.234,40; niet in volgorde 1.062,40; trio/Bonus (zonder volgorde) 155,20.

Quinté+:

9-1-15-3-7 voor 10 FF: in volgorde 359.819,00; niet in volgorde 5.321,00; bonus 4 246,00; bonus 3 82,00.

2/4:

voor 20 FF 118,00.

Nu in het nieuws