C07 S05 UITSLAGEN

Wielrennen

BR>WK baan Berlijn

Snelheid mannen: Kwalificaties (over 200m, de beste achttien geplaatst voor eerste ronde):

Jens Fiedler (Dui) 10.060 (71,571 km/u); Florian Rousseau (Fra) 10.179; Laurent Gané (Fra) 10.183; Mickaël Bourgain (Fra) 10.251; Marty Nothstein (VS) 10.275; Darryn Hill (Aus) 10.280; Roberto Chiappa (Ita) 10.363; Eyk Pokorny (Dui) 10.396; Arnaud Tournant (Fra) 10.415; René Wolff (Dui) 10.421; Pavel Buran (Tsj) 10.502; Anthony Peden (Aus) 10.512; Viesturs Berzins (Let) 10.520; Jose Antonio Villanueva (Spa) 10.546; Ainars Kiksis (Let) 10.563; Jan Lepka (Svk) 10.575; Shinichi Ota (Jap) 10.581; Craig McLean (GB) 10.595; Salvador Melia (Spa) 10.630; Carsten Bergemann (Dui) 10.717.

Eerste ronde (winnaars geplaatst voor achtste finales, verliezers naar herkansingen):

Jens Fiedler (Dui) 11.577 wv Craig McLean (GB); Florian Rousseau (Fra) 10.977 wv Shinichi Ota (Jap); Laurent Gané (Fra) 11.176 wv Jan Lepka (Svk); Mickaël Bourgain (Fra) 11.000 wv Ainars Kiksis (Let); Marty Nothstein (VS) 11.406 wv Jose Antonio Villanueva (Spa); Darryn Hill (Aus) 11.226 wv Viesturs Berzins (Let); Roberto Chiappa (Ita) 11.093 wv Anthony Peden (NZl); Eyk Pokorny (Dui) 11.375 wv Pavel Buran (Tsj); Arnaud Tournant (Fra) 11.029 wv René Wolff (Dui).

Herkansingen eerste ronde (winnaars naar achtste finales, overigen geelimineerd):

Viesturs Berzins (Let) 11.277 wv René Wolff (Dui) en Craig McLean (GB), Anthony Peden (NZl) geplaatst.

Opgave:

Shinicho Ota (Jap).

Gediskwalificeerd:

Jose Antonio Villanueva (Spa).

Pavel Buran (Tsj) 11.282 wv Ainars Kiksis (Let) en Jan Lepka (Slk).

Achtste finales (winnaars naar kwartfinales, verliezers naar herkansingen):

Jens Fiedler (Dui) 10.919 wv Pavel Buran (Tsj); Florian Rousseau (Fra) 11.351 wv Anthony Peden (NZl); Laurent Gané (Fra) 11.056 wv Viesturs Berzins (Let); Arnaud Tournant (Fra) 10.927 wv Mickaël Bourgain (Fra); Eyk Pokorny (Dui) 11.212 wv Marty Nothstein (VS); Darryn Hill (Aus) 10.968 wv Roberto Chiappa (Ita).

Herkansingen 8ste finales (winnaars geplaatst voor kwartfinales, verliezers uitgeschakeld):

Mickaël Bourgain (Fra) 11.077 wv Pavel Buran (Tsj) en Roberto Chiappa (Ita); Marty Nothstein (VSt) 10.858 wv Anthony Peden (NZl) en Viesturs Berzins (Let).

Achtervolging per ploeg: halve finales:

Frankrijk 4:03.548 (Cyril Bos, Philippe Ermenault, Francis Moreau, Jérôme Neuville) wv Oekraine 4:05.620 (Sergiy Chernyavsky, Sergiy Matveyev, Alexandre Simonenko, Alexandre Fedenko); Duitsland 4:02.659 (Daniel Becke, Guido Fulst, Robert Bartko, Jens Lehmann) wv Rusland 4:05.529 (Vladislav Borisov, Edouard Gritsoun, Alexei Markov, Vladimir Karpiets).

VROUWEN Snelheid: Halve finales:

Félicia Ballanger (Fra) wv Tanya Dubnicoff (Can) 2-0 (11.827 en 11.913); Michelle Ferris (Aus) wv Wang Yan (Chn) 2-0 (12.420 en 12.286).

Achtervolging: halve finales:

Marion Clignet (Fra) 3:33.527 wv Rasa Mazeikyte (Lit) 3:40.091; Judith Arndt (Dui) 3:38.026 wv Olga Slioussareva (Rus) 3:38.233.

Golf

Belgian Open Knokke

Tussenstand na de onvolledige tweede ronde:

1. P.U. Johansson (Zwe) 135 -7; 2. R. Goosen (ZAf) 136; 3. R. Karlsson (Zwe) 137, D. Robertson (Sch) 137; 5. G. Turner (NZl) 138, J. Spence (Eng) 138, M. Mouland (Wal) 138; 8. M. James (Eng) 139, S. Tinning (Den) 139; 10. I. Woosnam (Wal) 140, Ph. Walton (Ier) 140, S. Kjeldsen (Den) 140, D. Smith (Ier) 140, J-F Remesy (Fra) 140; J. Van De Velde (Fra) 141; T. Björn (Den) 141; P. Lawrie (Sch) 142, S. Ballesteros (Spa) 143,

A. Langenaeken

144;

D. De Vooght

) 146;

S. Boschmans

150;

F. Goovaerts

155.

Biljart

Driebanden

Tweede afdeling: Vijfde ronde:

BC Keizershof - St-Truiden BA 2-6; BC Rio ploeg 1 - BC Quality Zele 0-8; BC Westhoek - BC Rio ploeg 2 6-2; BC Herentals - Eeklose BC 4-4; BC Elite - BC Quality Antwerpen 8-0; BC Amicale - Royal Liege Billard 4-4.

Stand:

1. BC Rio ploeg 2 8 ptn; 2. Eeklose BC 7 (1,014), BC Herentals 7 (0,913), BC Elite 7 (0,876); 5. BC Amicale 6; 6. BC Quality Zele 5 (0,857), BC Westhoek 5 (0,763), Sint Truiden BA 5 (0,739); 9. BC Keizershof 4 (0,805); 10. Royal Liege Billiard 4 (0,689); 11. BC Rio Ploeg 1 2; 12. BC Quality Antwerpen 0.

Driebanden VES Eeklo

E. Merckx 40 26 1,538 7 - K. Ceulemans 21 25 0,933 4; M. Dellaert 40 47 0,851 5 - R. Brants 38 47 0,808 7; E. Merckx 40 19 2,105 8 - M. Dellaert 19 19 1,000 5.

Tennis

WTA Moskou

Enkel, kwartfinales: Dominique Van Roost

(5) - Julie Halard-Decugis (Fra/3) 6-1, 4-6, 6-1; Lisa Raymond (VS) - Ai Sugiyama (Jap) 6-3, 7-5; Barbara Schett (Oos/2) - Silvia Farina (Ita) 1-6, 6-4, 6-3; Nathalie Tauziat (Fra/4) - Anke Huber (Dui) 6-4, 6-3.

Dubbel, eerste ronde:

Larisa Neiland/

Dominique Van Roost

(Let) - Silvia Farina/Chanda Rubin (Ita/VS) 6-3, 6-4.

tweede ronde:

Elena LikhoVSeva/Ai Sugiyama (Rus/Jap/2) - Larisa Neiland/

Dominique Van Roost

(Let) 6-4, 6-1.

WTA Bratislava

Enkel, kwartfinales: Kim Clijsters

(8) -

Sabine Appelmans

(4) 6-2, 6-1; Nathalie Dechy (Fra/2) - Olga Barabanschikova (WRu) 6-3, 6-4; Kveta Hrdlickova (Tsj) - Karina Habsudova (Svk/6) 6-2, 6-1; Amélie Mauresmo (Fra/1) - Barbara Schwartz (Oos/7) 7-5, 6-2.

Basketbal

Euroliga Parijs

MANNENGroep A:

Rode Ster Belgrado (Joe) - FC Barcelona (Spa) 91-86; Benetton Treviso (Ita) - PAOK Saloniki (Gri) 69-66; CSKA Moskou (Rus) - Cholet (Fra) 74-54.

Groep B:

Alba Berlijn (Dui) - Zalgiris Kaunas (Lit) 80-64; Panathinaïkos Athene (Gri) - Real Madrid (Spa) 96-69; Olimpija Ljubljana (Slo) - Tofas Bursa (Tur) 92-87.

Groep C:

Lasko (Slo) - Olympiakos Pireaus (Gri) 63-56; Maccabi Tel-Aviv (Isr) - Ulker Istanboel (Tur) 84-69; Villeurbanne (Fra) - Varese (Ita) 84-71.

Groep D:

Efes Istanboel (Tur) - Pau-Orthez (Fra) 69-65; Buducnost Podgorica (Joe) - Fortitudo Bologna (Ita) 75-83; Cibona Zagreb (Kro) - Sevilla (Spa) 93-87.

VROUWENVijfde speeldag: Groep A:

Ruzomberok (Slk) - Wuppertal (Dui) 72-48; Jezica Ljubljana (Slo) - Bourges (Fra) 33-75; Como (Ita) - Ramat Hasharon (Isr) 78-48; Deportivo Vigo (Spa) - Ringa Sopron (Hon) 80-68.

Groep B:

Dynamo Moskou (Rus) - Brno (Tsj) 73-67; Gdynia (Pol) - Pecs (Hon) 68-61; Fenerbahce Istanboel (Tur) - Valenciennes-Olympic (Fra) 67-74; Schio (Ita) - Sporting Athene (Gri) 64-47.

Ronchetti-beker

Derde speeldag: Eerste ronde: Groep P:

Bourgas (Bul) - Ferenvcaros Boedapest (Hon) 72-100. Bye: Livno (Bos).

Tafeltennis

Austrian Open

Kwalificatie: Closset

- Truelson (VS) 2-0 ff;

Closset

- Tosic (Kro) 22-20, 14-21, 21-17;

Closset

- Lengeron (Oos) 19-21, 12-21.

Nu in het nieuws