UITSLAGEN

Biljarten

BR>VES Eeklo

Raymond Ceulemans 40 24 1,666 7 - Johan Claessen 30 24 1,250 4; Pascal Van Brabandt 40 24 1,666 7 - Roland Forthomme 27 23 1,173 7; Raymond Ceulemans 40 35 1,142 5 - Pascal Van Brabandt 20 34 0,588 5.

Tafeltennis

Europese Superliga

Groep A:

Duitsland - Griekenland 4-0; Italië - België 3-4 (Yang Min -

Thierry Cabrera

16-21, 21-19, 22-20 Tomasi -

Andras Podpinka

13-21, 12-21 Mondello -

Damien Delobbe

21-23, 21-15, 20-22 Yang Min/Mondello -

Cabrera/Podpinka

21-11, 18-21, 21-9 Yang Min -

Andras Popinka

20-22, 21-14, 19-21 Mondello -

Thierry Cabrera

21-15, 21-19 Tomasi -

Damien Delobbe

13-21, 10-21).

Eindstand:

1. Duitsland 3 12- 2 6; 2. Griekenland 3 8- 8 4;

3. België 3 8-11 2;

4. Italië 3 5-12 0.

Groep B:

Frankrijk - Tsjechië 2-4; Polen - Oostenrijk 3-4.

Eindstand:

1. Oostenrijk 3 12- 6 6; 2. Polen 3 11- 5 4; 3. Tsjechië 3 6-10 2; 4. Frankrijk 3 4-12 0.

Halve finales (23 november):

Duitsland - Polen; Oostenrijk - Griekenland.

Barragewedstrijden (23 november): België

- Frankrijk; Tsjechië - Italië.

Basketbal

Saporta Cup

Groep G:

Lulea (Zwe) - Darus. Istanboel (Tur) 72-91; BC Split (Kro) - Olimpia Milan (Ita) 77-66; London Towers (GBr) -

Aalst

102-79.

Stand:

1. Darus. Istanboel 5 5 0 439 379 10; 2. BC Split 5 4 1 415 368 9; 3. Olimpia Milan 5 3 2 403 355 8; 4. Lulea 5 2 3 374 414 7; 5. London Towers 5 1 4 383 416 6; 6. Aalst 5 0 5 349 431 5.

Wielrennen

WK op de baan

MANNENAchtervolging:

Robert Bartko (Dui) 4:18.188 (moyenne: 55,773km/h); Jens Lehmann (Dui) 4:19.806; Alexei Markov (Rus) 4:24.198; Mauro Trentini (Ita) 4:24.568; Sergiy Matveyev (Oek) 4:24.820; Philippe Ermenault (Fra) 4:24.951; Alexandre Simonenko (Oek) 4:25.440; Andrea Colinelli (Ita) 4:26.163; Damien Pommereau (Fra) 4:26.732; Franco Marvulli (Zwi) 4:27.822; Robert Hayles (GBr) 4:28.289; Francis Moreau (Fra) 4:28.768; Santos Gonzalez (Spa) 4:30.540; Christian Vandevelde (VSt) 4:31.130; Paul Manning (GBr) 4:31.374; Robert Slippens (Ned) 4:31.617; Luke Roberts (Aus) 4:31.823; Mariano Friedick (VSt) 4:32.261; Robert Karsnicki (Pol) 4:32.879; Dylan Casey (VSt) 4:33.551; Hayden Godfrey (N-Z) 4:36.553; Linas Balciunas (Lit) 4:36.634.

Achtervolging, Halve finales:

Jens Lehmann (Dui) 4:22.343 wv Alexei Markov (Rus) 4:24.953; Robert Bartko (Dui) loopt Mauro Trentini (Ita) in voor het einde van de 3de km.

Finale 1ste plaats:

Lehmann - Bartko.

Derde plaats:

Markov - Trentini.

VROUWENSnelheid (200m vliegende start):

Félicia Ballanger (Fra) 11.131 (64,684km/u); Wang Yan (Chn) 11.253; Michelle Ferris (Aus) 11.261; Tanya Dubnicoff (Can) 11.277; Jiang Cuihua (Chn) 11.466; Magali Faure (Fra) 11.474; Oksana Grishina (Rus) 11.528; Kathrin Freitag (Dui) 11.530; Tatiana Malianova (Rus) 11.557; Szilvia Szabolcsi (Hon) 11.626; Lyndelle Higginson (Aus) 11.668; Jennie Reed (VSt) 11.695; Katrin Meinke (Dui) 11.707; Daniela Larreal (Ven) 11.822; Tanya Lindenmuth (VSt) 11.827; Iryna Yanovych (Rus) 11.976; Fiona Ramage (N-Z) 12.002; Rebecca Quinn (VSt) 12.540; Mira Kasslin (Fin) 12.653.

Herkansingen 1ste ronde:

Katrin Meinke (Dui) 12.719 wv Tatiana Malianova (Rus) en Rebecca Quinn (VSt); Jennie Reed (VSt) 12.384 wv Daniela Larreal (Ven) en Fiona Ramage (NZe); Lyndelle Higginson (Aus) 12.635 wv Tanya Lindenmuth (VSt) en Iryna Yanovych (Oek).

Tennis

WTA Bratislava

Eerste ronde:

Amélie Cocheteux (Fra) - Rita Grande (Ita) 6-3, 6-2; Barbara Rittner (Dui) - Miriam Oremans (Ned) 6-3, 7-5.

Tweede ronde:

Nathalie Dechy (Fra/2) - Lilia Osterloh (VSt) 6-0, 6-2; Barbara Schwartz (Oos/7) - Adriana Gersi (Tsj) 6-2, 6-2; Olga Barabanschikova (WRu) - Lubomira Batcheva (Bul) 7-5, 6-4;

Kim Clijsters (8)

- Sandra Kleinova (Tsj) 7-5, 3-1 opg.

Nu in het nieuws