METROPOOL D7

Bakspel
BR>Antwerpse
BEKER
Welkom - Osy 4-8; Campina Boys - De Voskens 6-6/11-12; Den Brandt - Ankervrienden 1 4-8; Place To Be - Vogelenzang 7-5; Pietrains - Zonneschijn 4-8; De popst - Tempelier 5-7; Dobbel Vijf - Astoria 8-4; E3/2 - Ankervrienden 2 2-10; De Leeuwkens - Du Midi 8-4; Den Duke - Roma 10-2; Van Eyck - Den Duke 2 2-10; De Zwaan - Welkomvrienden 8-4.
Berchemse
Vogelenzang - Stanley 0-6; Koningshof - Eekhoorns 0-6; Ankervrienden - Corner Pub 0-6; Pols Place - Campinaboys 0-6; De Schaepkens - Rood Wit 2-4; De Stieren - De Kroon 1-5; The Kings - Gagas 0-6; Aldapen - Pallieter 0-6; Trik
Trak - Tempelier 0-6; Den Eagle - Concorde 4-2.
Driebanden
Antwerpse liga
EERSTE
Vleminckhof 1 - Van den Bril 4-4; Matrix Doors - Van Pelt 2 3-9; Starrenhof - NYS 10-0; Rood Wit - ALV 3-6; Den Toerist 1 - Teletronika 4-5; Hof van Rieth 1 - Ploeghal 2-10; Volkslust 1 - Verschueren 5-3; Kastelein - MDC 1 6-5.
TWEEDE
Sint-Margaretha 1 - Mister 100 9-0; Blitz - MDC 3 6-5; EV 2 - Assuwa 3-5; BP Hemiksem - Sint-Margaretha 2 10-2; EV 1 - Mintjens 5-4; Wilson - Van Pelt 1 8-10; Van Pelt 3 - Vleminckhof 2 2-6; Blitz - Van Pelt 1 9-2.
DERDE
Centrum 1 - Erasmus 6-7; De Maan - Hof van Rieth 2 4-5; Sint-Margaretha 3 - De Zwarte Hond 12-3; Kempisch Vleesbedrijf - Den Toerist 2 5-5; Select 1 - Brabohoeve 4-7; Volvo - Riba 3-7; Vleminckhof 3 - Rio 5-3.
VIERDE
MDC 4 - Volkslust 2 6-5; Solana - Zoeten Inval 14-0; Den Toerist 4 - MDC 2 8-0; Den Toerist 3 - Select 2 5-7; Boechout - De Schepper 8-2; Rubens - Centrum 2 10-0; Sint-Margaretha 4- 1000 Matrassen 2-6; Bital - ASA 5-8; Centrum 2 - Sint-Margaretha 4 2-6.
KSAH
Voetbal
EERSTE
Grand Bazar - Stadhuis 1-2; AWW - Amicale Cepa 0-4; Houtbeurs - Union 5-1; Gevaert - Milo 1-1; Seghers - Bayer 6-0; KVE - Aseco 1-1.
TWEEDE
Stadhuis 2 - ASC 0-4; Deutsche Bank - SK U.M. 1-0; NBM Rail - Chicago Metallic 1-6; KBC - Wommelgemse Bouwwerken 2-3; KAPS - Club BP 1-2; Atlas Copco - Aseco 2 1-0.
DERDE
SAS - ASC 2 3-1; SAF - KSRA 0-4; Gevaert 2 - Tol 0-3; General Biscuits - Bell 2-0; Waldorf - Planet Sport 2-2.
Basketbal
Atlas Copco - Sodico 78-62; SAS - KVE 87-67; Tol - Fina 98-88.
Zaalvoetbal
EERSTE
GVC - ACE Hessenatie 6-5; Alugrav - K.B.C. 5-2; Union - Foot 95 6-2; Atlas Copco - TB De Schutters 2-3; Sodico - RDB-Carat 2-8; Iham -Kosova 8-3.
TWEEDE
Indaver - KVE 3-5; Deutsche Bank - View Interim 6-3; Fina Raff - Degussa 2-4; Magnus-Kaps - Carltons 0-5; Cepa - Concord 6-6; Van Wellen - Lietaer 6-6.
DERDE
Compu-Mark - FC Eendracht 7-12; Empire Shopping Center - K.S.R.A. 8-10; ZVC Digit - Schuttershof Pacque 2-7; Kaddish - Polystyreen uitg.
Bowling
MAANDAGLEAGUE
AXA Royale Belge - Euro Bowlers 2-6; Esso Tigers - Fina Telstar 6-2; Fina Crazy - Bayer Mice 8-0; BASF - Sota 4-4; Opel Signum - Fina Fighters 0-8; Bayer Sliders - Fina Smilers 6-2; Saf - BBL Sportivos 6-2.
WOENSDAGLEAGUE
Alcatel Bell - SAS Rail 0-8; KVE Starters - BBL Mosquitos 7-1; KVE Kilowatts - Opel Mantas 4-4; Kosova 2 - KVE Alternators 2-6; N. H. Diavoli Azzurri - Kosova 1 6-2; N. H. Mob - SAS Lokomotief 6-2; KVE Mini Jumps - Sodipa 6-2; KVE Atomics - Opel Omegas 6-2.
DONDERDAGLEAGUE
Opel Zafiras - Mentor Wolfkes 6-2; Edora Daltons - New Holland Musketiers 8-0; Bayer Top Seven - Tol 2-6; Opel Tigras - Bayer Spares 5-3; Bayer Pin Hunters - Bayer Pioneers 4-4; Bayer Cleaners - The Untouchables 6-2; New Holland Strikers - Iveg 0-8.
VRIJDAGLEAGUE
Zaman Bowlers - Hendrickx Electro 12-20; Fina Flowers- N.H. Casters 22-10; KVE Gasbellekes - Bayer Spirit 10-22; Bayer Choppers- Ruca 14-18; Opel Saturn - KVE Gasfitters 16-16; Elmaro Fireballs - KVE Megajoules 22-10; Opel Sintras - Fina Delta 22-10.
Tafeltennis
EERSTE
Agfa Gevaert B - KVE B 5-5; Agfa gevaert A - KVE A 7-3; SAF A - SAF C 7-3; ENI A - Fina A 7-3.
TWEEDE
SAF E - Union A 7-3; ENI B - Union B 6-4; Bayer A - GB Unic A 5-5.
DERDE
KVE D - Agfa Gevaert D 5-5; SAF F - SAF G 9-1; Kaps A - Fina B 2-8; Tol A - Tol B 5-5.
VIERDE
AG 1824 A - KBC B 7-3; AG 1824 B - ENI C 7-3; SAF I - SAF H 5-5.
KAVVV
Voetbal
EERSTE
A.R.T. - Schoenen Coppe 1-1; Post - Bestaanszekerheid 2-1; Vosberg - Mintjens 1-8; Racing Brako - Keukens Vasco 0-0; Superboys - Kloosterstraat 5-1; Kid Boys - Laagland B 0-3.
TWEEDE A
De Wandeling - Bavelco 4-1; Molly Blooms - Scheepsduivels 0-2; Bavianen B - Mintjens B 1-3; Strambam Twie - Deurn.Turners 4-0; De Brug - Jee Dee 1-0; Tervant - Den Baron 4-0.
TWEEDE B
Breughel 88 - De Klinkaert 0-1; Utopia - Volba 3-1; Bavianen - D.S.N. 0-3; Dakwerken Staessens - G.P.Hoboken 1-0; Duboco - Vidam Beton 2-2; De Duvels - Laagland 2-2.
DERDE A
A.R.T. B - 't Poussecafe 0-3; Quo Vadis - Den Brandt 2-2; Foxes - Los Incas Peru 2-2; Strambam - SVK Rubens 2-1; Deurn.Turners B - Olympia Sport 2-2; Noeveren - Visboys 0-3.
DERDE B
Kaart 77 - Basf 2-1; Pimpernel - Racing Brako B 7-0; Noordster - Vogelvrij 2-3; Eendracht - Deurn. Turners C 0-1; Van Dooren - AC De Heide 1-1.
VIERDE A
Gilsboys - Olymp 1-5; Eskakorn - Katastroof 2-0; Bobo United - Nonkel Jan 5-0; Dynam - Du Congo A 6-0; Duboco B - Themis 0-2; Breughelhof - Massive 1-0.
VIERDE B
Ter Weyde - TC Brabo 0-3; El Condor - Red Ones Bareeltje 4-2; Fortuna - Du Congo B 1-0; Duboco C - Bacchus 0-2; G.P. Mortsel - Pagode United 0-3.
VIERDE C
Belrefco - Basf B 2-2; Nieuw Stabroek - Svenska Sport 3-1; Lunatics - Molenberg 3-0; Brabo - Duboco D 2-0; Bibamus - Jee Dee C 1-2; Bitterpeeën - AC De Heide B 9-1.
VIERDE D
FC V.B. - Mutea 1-3; Sp.'t Bruggeske - Sava 1-3; Volba B - J.C. Kaddish 0-2; Brik Pele - Kloosterstraat B 2-1; Schonenberg - BW Torfs Sport 0-3.
Volleybal
VROUWEN
EERSTE

Mechelse VBK - Vordenstein 1-3; Kessel 95 - Komart 1 2-3; Schoonbroek VBK - Jong Edegem 3-0; Old Sam - Dinek 3-1; Ritos Sport - Beveren VC nm.
TWEEDE
Sloep VC - Thermasol 3-0; Woka - Komart 2 3-0; Devo - De Strandjutter 0-3; Zorgvliet - Schuurke 1-3; Zandbergen VK - Estetika nm.
DERDE
Hemiksem JS - Lier VC 2-3; Fixit Kalmthout - Matchroom 3-1; Pleintje - Joledi 3-1.
MANNEN
EERSTE
Wording VBK - K T S 1 1-3; Kris Kras - De Strandjutter 3-0; Brabo VC - Moliso VC 3-1; Willebroek ATB -Structabo 3-2; Zandbergen VK 1 - Beverse VC 1 nm.
TWEEDE
Sloep VC 1 - 't Schuurke 1 1-3; Estetika - Woka 1-3; Pleintje - Modevo 1-3; Zorgvliet 1 - Pannenhuiseke 1 3-2.
DERDE
Schoonbroek VBK - Deurne OB 3-2; Siemens-Atea - Pannenhuiseke 2 3-0; De Pomp - Lier VC 2-3; Devo -Misa 3-1; Meteoor - Matchroom 3-0.
VIERDE
Sloep VC 2 - De Zwuppers 1-3; V Z B - Beverse VC 2 nm; Fixit Kalmthout 1 - Zandbergen VK 2 3-2; Zorgvliet 2 - KTS 2 0-3.
VIJFDE
Niel Volley 2 - Komart 2 0-3; Niel Volley 1 - Sportief VC 3-0; DT Deurne - Pannenhuiseke 3 3-0; Hemiksem JS - Athena Volley 1-3; Fixit Kalmthout 2 - Schuurke 2 3-1.
Minivoetbal
MAANDAGAFDELING
Reeks 1:
Indoor Wilrijk - Mundial 3-12; Sporto - Albertijntjes 4-3; Las Tapas - Afsluitingen Moons 7-9; The Schnitzelboys - Duboco 3-2; White Reizen - Vikings IPPA 14-2.
Reeks 2: Sagem- Recrea Brasschaat 6-1; Capelse Boys - Publi Van Dyck 3-3; Bakkerij Steinmetz - LBC Antwerpen ff 5-0; Wommelgemse Bouwwerken - Azzurri's 7-3; Frank Fierens Verzekeringen - Caf Den Hovenier 5-3.
DONDERDAGAFDELING
Reeks 1:
Valentijn's - Centrauto 3-3; Schijnpoort Stars - Transport Thys 2-6; W.M. Verzekeringen - Dakwerken Cardon 7-2; Evlier Specerijen - Los Incas-Peru 7-2; Caf 't Veurleste - Volba 2-3.
Reeks 2: Last Minute - Profile ff 0-5; Pulhof - Van Dyck 7-4; The Jokers - Sinjoor 2-6; FC Full House - Almera 4-4; Restaurant Scheldezicht - De Glazen Boterham 1-2; Aesclepios - Sofia 0-11; Ter Rivieren - Epo 6-1.
Tennis
Hersftornooi Beerschot
FINALES
Dubbel Dames 30p:
De Weerd-Van Humbeeck w.v. Renglet-Janssens met 6-4/7-6. Dubbel Dames 15p: Bresseleers-Timmerman w.v. De Meersman-Nemsdael met 2-6/7-6/6-3. Dubbel Gemengd 30p: De Wreede-Ghys w.v. Weyn-Godfroid met 7-6/6-3. Dubbel Gemengd 15p: Vercammen-Van Besten w.v. Immens-Ahmadoun met 6-4/6-2. Dubbel Heren 30p: Mallants-De Roeck w.v. Daenen-Lessmeister met 6-2/7-6. Dubbel Heren 15p: De Mees-Lauwers w.v. Van de Vondel-Wyckmans met 6-4/6-2. Dubbel Heren 35+ 30p: Rombouts-Verresen w.v. Fret-De Voeght door w.o. Dubbel Heren 35+ 15p: Mallants-Verlinden w.v. Govaerts-Bellekens met 6-1/6-2. Dubbel Heren 45+ 15p: Talboom-Wuyts w.v. Gine-Van Bergen met 4-6/7-6/7-6.
Bowling
DINSDAGLEAGUE (Pro Bowl)
The Splitters - J.I.C. Sinjoor 2-6; De Pinpakkers - Sinjoorgirls 6-2; Segers-Hout - Bebo's Team 6-2; Superbowlers - De Ploppertjes 4-4.
WOENSDAGLEAGUE (Antwerp)
The Ghostriders - Otto Retro GDJ 0-8; Tol Bowling - The Bulls 0-8; BASF 2 - Nolfkens 0-8; A.W.W. - C.N.B.A. 1 0-8; Eroco - C.N.B.A. 2 6-2; The Red Pins - Arrows A.M.T. 0-8; Antwerp Bowling - The Titanics 6-2; The Gamblers - Fury 8-0.
WOENSDAGDUBBELLEAGUE (Sinjoor)
The Nanny's - The Sea Lions 8-2; Ter Dennen - Enkirch Ladies 2-8; De Klakskes - The Outsiders 4-6; Arrows ADEC - Sinjoorkes 8-2; Pinsmashers - Braveheart 6-4; Sinjoorboys - Ups and Downs 10-0; Dum Dum's - Rambo's 2-8; Pin Eaters - Simply The Best 8-2.
DONDERDAGLEAGUE (Sinjoor)
Degussa-Huls - BASF 3 2-6; Anka Travel - De Hairstrikers 4-4; Explosief - Banden Buelens 8-0; Tav. Schaeckbert - Gemoo 2-6; Sodipa 2 - Pinhunters Wyn 2-6; Liekens - Sodipa 1 1-7; Marc's Team - F.S.C.A. 6-2; De Berepoten - LTB Liften 6-2.
Badminton
MANNEN
Eerste:
Amateurs 1 - Sodipa 1 5-1; Amateurs 2 - Sodico 1 2-4; Sinjoor 1 - Tornado 1 5-1. Tweede: Herentals 3 - Beco 1 5-1. Derde: Bacho 1 - Sodico 2 5-1; Bell 2 - Sinjoor 2 3-3; Kaps 1 - Tornado 2 2-4. Vierde: Herentals 4 - Sinjoor 3 6-0.
GEMENGD
Eerste:
Bell 3 - Sodipa 0 4-2; Bell 4 - Amateurs 3 uitg; Tornado 4 - Herentals 5 0-6; Sinjoor 4 - Herentals 6 1-5. Tweede: Wada ABC 4 - Bacho 2 3-3; Bell 5 - Sodico 3 6-0; Bell 6 - Sodipa 2 6-0. Derde: Bacss 1 - Bell 7 6-0; Rito Sport 1 - Tornado 7 3-3; Sodipa 3 - Wada ABC 5 0-6.
Snooker
EERSTE
Greenhill B - Knalsnookers A 3-5; BCE Mechelen A - De Knippers 7-1; Greenhill A - Liroy Palace A 6-2; Thurston A - BCE Mechelen B 5-3; Matchroom Team B - Falco A 5-3; Knalsnookers B - Matchroom Team A 2-6.
TWEEDE
Greenhill C - Thurston C 3-3; Liroy Palace B - BCE Mechelen D uitg; Greenhill D - BCE Mechelen C 5-1; Nova Snooker B - Nova Snooker A uitg; Thurston B - Matchroom Team C 2-4.
Petanque
NAJAARSCOMPETITIE 55+
Reeks A:
Mercurius 1 - Lyra 1 1-2; Lyra 1 - Horizon 1 3-0; De Rode Loop 1 - Mercurius 1 3-0. Reeks B: Mercurius 2 - Lyra 2 2-1; Lyra 2 - Horizon 2 3-0; De Rode Loop 2 - Mercurius 2 0-3. Reeks C: Mercurius 3 - Lyra 3 2-1; Lyra 3 - Horizon 3 3-0; Wijnegem - Mercurius 3 0-3. Reeks D: De Meere 1 - Tol 1 2-1; Tol 1 - Horizon 4 3-0; Kosova 1 - De Meere 1 2-1. Reeks E: De Meere 2 - Tol 2 0-3; Tol 2 - Horizon 5 3-0; Hemelhof 5 - De Vinken 1 2-1. Reeks F: De Meere 5 - De Meere 4 1-2; De Vinken 2 - De Meere 5 2-1.
TURBOCOMPETITIE
Reeks B:
Maneblussers 1 - Keizer 2 13-5; De Rode Loop 1 - Lintse 3-13; Hemelhof 2 - Lyra 1 13-7; Horizon 2 - Ponderosa 3 13-7; Lyra 2 - Sodipa 1 13-10; Royal 3 - Wijnegem 3 13-0; Maneblussers - Royal 3 9-13; De Rode Loop 1 - Lyra 2 6-13; Hemelhof 2 - Lintse 9-13; Horizon 2 - Sodipa 1 13-9; Keizer 2 - Ponderosa 3 13-4; yra 1 - Wijneem 3 13-4; Maneblussers 1 - Lyra 2 13-8; De Rode Loop 1 - Royal 3 1-13; Hemelhof 2 - Sodipa 1 8-13; Horizon 2 -Lintse 13-9; Keizer 2 - Wijnegem 3 13-12; Lyra 1 - Ponderosa 3 13-10.
Reeks C: Arosa 2 - Horizon 3 13-12; De Rode Loop 2 - Horizon 4 8-13; Hemelhof 3 - Keizer 3 13-0; Hemelhof 4 - Maneblussers 2 7-13; Lyra 3 - Sodipa 2 13-9; Ponderosa 4 - Wijnegem 4 13-1; Arosa 2 - Ponderosa 4 11-13; De Rode Loop 2 - Lyra 3 5-13; Hemelhof 3 - Horizon 4 13-7; Heelhof 4 - Sodipa 2 8-13; Horizon 3 - Maneblussers 2 4-13; Keizer 3 - Wijnegem 4 11-13; Arosa 2 - Lyra 3 13-12; De Rode Loop 2 - Ponderosa 4 8-13; Hemelhof 3 - Sodipa 2 13-4; Hemelhof 4 - Horizon 4 13-11; Horizon 3 - Wijnegem 4 12-13; Keizer 3 - Maneblussers 2 5-13.
Biljart
BEKERCOMPETITIE
Poule 1:
BASF - Kosova 2-0 (18.520 - 16.138); ENI - Kosova 1-0 (16.978 - 16.527). Poule 2: Lusitano - E 10 0-2 (21.812 - 22.129); Zwan - E 10 0-2 (17.041 - 20.868); Lusitano - Florida 2-0 (23.000 - 19.141). Poule 3: Nieuwe Kroon - Nief Ploeg 2-0 (20.855 - 17.452).
Quiz
Reeks A: 1.Nova 71; 2.SAF 58; 3.Spora 54; 4.Carolus 49; 5.Reuskens 43; 6.Piet Pot 39. Reeks B: 1.ATB Natuurvrienden 68; 2.Proteus 63; 3.Somef 62; 4.ADM 61; 5.Berenbak 58; 6.De Hersencel en Omega 57; 8.Grisar & Velge 55.
Tafeltennis
EERSTE
Sokah A - Zevenbunder A 8-2; Whiff's A - Kapellen A 9-1; Prova B - Immo Mortsel A 3-7; Whiff's B - Aartselaar A 10-0.
BEVORDERING
Sevos A - Blue Rackets 5-5; Sokah B - Prova C 6-4; Kosova A - Kapellen B 3-7; Sokah C - Borsbeek A 6-4; GB-UNIC A - Generale Bank A 8-2; Zevenbunder B - DAM A 4-6.
TWEEDE
Twenty-One A - Mortsel A 3-7; Free Club A - Touch A 1-9; Kon. Club 75 - Hove A 4-6; Sodipa A - Aartselaar B 6-4; Prova D - Klokske A 4-6; AFP Kobelco B - Borsbeek X 10-0.
DERDE
Sokah D - Sevos C 5-5; Whiff's C - Prova E 4-6; Merksemse A - Sevos B nm; Sint Lenaarts A - Sodipa B 6-4; Mortsel B - UMHOB A 6-4.
VIERDE
Sevos D - Sint Lenaarts B 6-4; GB-UNIC B - Mortsel C 5-5; Touch B - Kosova B 5-5; Centrum A - Sokah E 6-4; DPS A - DAM B 0-10.
VIJFDE A
Whiff's D - Bergheem 7-3; Free Club C - Klokske C 5-5; Smash - 't Geuzenhofke A 1-9; Uilenspiegel A - Sevos E 7-3; Zevenbunder C - UMHOB C 8-2; AFP Kobelco C - Borsbeek Z 5-5.
VIJFDE B
Sokah F - De Lindekens A 3-7; Whiff's E - Mortsel D 8-2; Sevos F - Hove B 7-3; Sevos G - GB-UNIC C 6-4; Zurenborg A - UMHOB B 2-8.
ZESDE
Sodipa C - De Lindekens B 6-4; Twenty-One B - New Holland A 8-2; Borsbeek C - Whiff's G 7-3; CNBA A - Immo Mortsel B 5-5; Uilenspiegel B - Sevos H 8-2; Mortsel E - Whiff's F 4-6.
ZEVENDE
CNBA B - Sevos I 6-4; Whiff's I - Zurenborg B 5-5; 't Geuzenhofke B - Touch C 5-5; Merksemse B - Borsbeek D 4-6; Wit-Zwart - Whiff's H 3-7.
ACHTSTE
Sokah G - Sodipa D 6-4; Whiff's J - New Holland B 9-1; Kosova C - Merksemse C 4-6; 't Halleke - Generale Bank B 4-6; Atlas Copco - Borsbeek E 6-4.
NEGENDE
Aartselaar C - Whiff's K 7-3; Sokah H - AFP Kobelco D 4-6; Sevos J - CNBA C 5-5; Sokah X - Pioneer 7-3; Centrum B - Sevos K 3-7; DPS B - UMHOB D 6-4.
TIENDE
Simoc A - Sodipa E 1-9; Hove C - DAM C 4-6; Touch D - Kosova D 4-6; Centrum C - Sokah I 7-3; Mortsel F - UMHOB E 3-7.
ELFDE A
Aartselaar D - Sint Lenaarts C 2-8; Sokah J - Merksemse D 5-5; Merksemse F - Borsbeek F 4-6; Centrum D - Simoc B 6-4; Mortsel H - Twenty-One C 1-9.
ELFDE B
Sokah K - Kosova E 7-3; Hove D - Mortsel G 2-8; Uilenspiegel C - Sevos L 7-3; CNBA D - Borsbeek G 8-2; Sodipa F - Sportif B 10-0.
Nu in het nieuws