D5 S44 Uit restsport a tem s

Autosport
BR>Nurburgring
Duitse F3: 18e manche: 27 ronden of 82,161 km: 1. Robert Lechner (Oos/Dallara-Opel) 30:18,578 (gem: 162,643 km/u); 2. Christijan Albers (Ned/Dallara-Opel) op 0,253 sec; 3. Timo Scheider (Dui/Dallra-Opel) 1.876; 4. Yves Olivier (BEL/Dallara-Opel) 3.697; 5. Stefan Mücke (Dui/Dallara-Opel) 15.838; 6. Jacky van ter Ende (Ned/Dallara-Opel) 16.550; 7. Pierre Kaffer (Dui/Dallara-Renault) 17.414; 8. Thomas Mutsch (Dui/Dallara-Opel) 17.840; 9. Kari Maeenpaeae (Fin/Dallara-Renault) 23.885; 10. Ken Grandon (Ier/Dallara-Opel) 24.527. Eindstand na 18 manches: 1. Albers (Ned) 229 punten; 2. Marcel Fässler (Zwi) 184; 3. Thomas Jäger (Dui) 179; 4. Lechner (Oos) 163,5; 5. Olivier (BEL) 159; 6. Scheider (Dui) 100; 7. Mutsch (Dui) 97; 8. Kaffer (Dui) 71,5; 9. Mücke (Dui) 63; 10. Walter van Lent (Ned) 62.
Cart in Gold Coast
Gold Coast Indy 300 CART: 65 ronden op een stratencircuit van 4,5 km: 1. Dario Franchitti (Sch/Reynard Honda) 1u58:40.726 (gem: 147,877 km/u); 2. Max Papis (Ita/Reynard Ford) op 2.609; 3. Adrian Fernandez (Mex/Reynard Ford) 7.445; 4. Bryan Herta (VS/Reynard Ford) 10.393; 5. Michael Andretti (VS/Swift Ford) 11.185; 6. Tony Kanaan (Bra/Reynard Honda) 11.369; 7. Paul Tracy (Can/Reynard Honda) 11.730; 8. Robby Gordon (VS/Eagle Toyota) 19.890; 9. Scott Pruett (VS/Reynard Toyota) 21.328; 10. Gualter Salles (Bra/Reynard Mercedes) 26.094. De stand na 19 van 20 manches: 1. Franchitti 209; 2. Juan Montoya (Col) 200; 3. Tracy 161; 4. Michael Andretti (VS) 151; 5. Papis 133; 6. Fernandez 120; 7. Christian Fittipaldi (Bra) 107; 8. Gil de Ferran (Bra) 104; 9. Greg Moore (Can) 97; 10. Jimmy Vasser (VS) 94.
Badminton
EK-17 jaar in Polen
Eindstand: 1. Rusland; 2. Polen; 3. Estland; 4. Bulgarije; 5. België; 6. Zwisterland; 7. Litouwen; 8. Tsjechië; 9. Spanje; 10. Wales; 11. Portugal; 12. Schotland; 13. Slovenië; 14. Slovakije; 15. Italië; 16. Moldavië; 17. Hongarije; 18. Ierland; 19. Oostenrijk; 20. Roemenië; 21. Letland; 22. Cyprus; 23. Israël.
Latem Open
MANNEN
Enkel, halve finales:
Knaepen-Laporte 15-11, 15-10; De Reu-D'Heere 15-9, 15-13. Finale: Steven Knaepen (Webacsa) - Koen De Reu 15-11,15-6. Dubbelspel, finale: Koen en Peter De Reu (Pluimplukkers) - Thienpont-De Sloovere 15-13, 15-8.
VROUWEN
Enkel, halve finales:
Tijtgat-Van de Voorde 11-2, 11-8; Dvooght - Dubois 13-12, 11-13, 6-11. Finale: Evelien Tijtgat (De Nekker) - Sabine Devooght 11-7, 11-4. Dubbelspel: poulefinale: 1. Vervust-De Loof; 2. Vandeveire-Smissaert.
GEMENGD
De Reu-Vervust winnen van Thienpont-Duoismet 15-6, 2-15, 15-6
Vejle
Deense Open
MANNEN
Enkelspel:
Poul-Erik Hoyer-Larsen (Den/5) - Wong Choon Han (Mal/8) 17-15, 15-4. Dubbel: Martin Lundgaard/Lars Paaske (Den) - Jim Laugesen/Michael Soegaard (Den/4) 15-13, 15-10.
VROUWEN
Enkelspel:
Camilla Martin (Den/3) - Zhou Mi (Chn/4) 8-11, 11-3, 11-1. Dubbel: Qin Yiyuan/Gao Ling (Chn/2) - Chen Lin/Jiang Xuelian (Chn) 15-12, 15-8.
GEMENGD
Liu Yong/Ge Fei (Chn/1) - Zhang Jun/Gao Ling (Chi/7) 15-12, 17-14.
Basketbal
Mc Donalds
Vasco Da Gama (Bra) - Zalgiris Kaunas (Lit) 92-86 n.v.; San Antonio Spurs (VS) - Varese (Ita) 96-86. Finale: San Antonio Spurs (VS) - Vasco De Gama (Bra) 103-68. 3de plaats: Kaunas (Lit) - Varese (Ita) 97-78. 5de plaats: Adelaïde (Aus) - Sagesse (Lib) 91-84.
Boksen
Gent
Beroepskampen: Benelux-kampioenschap halfzwaargewichten (10x3): Ismael Abdoul wop van Yuri Filipko. 6x3: Jurgen Haeck wv Josef Kubowsky door diskwalificatie in de 1ste ronde; Franco Wanyama wop van Dan Jerling; Farid El Houaari wop van Jan Matta; Wilson Acuna onbeslist tegen Bagdad Touama. Amateurs - 5x3: Djamel Selini wv Eduard Prokoujev door stopzetting in de 1ste ronde. Novicen - 3x2: Rafael Karemera onbeslist tegen Younes Amrani. Andy Lowyck onbeslist tegen Kristof Van den Bossche.
Gala in Loncin
Amateurs (5X2): Rachid Mokhtari wop van Esteban Garcia; Bendele Ilunga wv Kurt Demets door opgave in 3de ronde. Profs (6X3): Pascal Montulet wv Gaëtan Trovato door opgave wegens knieblessure in 2de ronde; Maarten Kumpen wop van Mustapha Stini; Eric Protain wop van Sandy Vandervincken. 8X3: Lansana "Bea" Diallo wv Carlos Sanabria door technisch k.o. in de 4de ronde.
Duatlon
Torhout
4de VTI Winterduatlon
MANNEN

1. Patrick MEERSSCHAERT (Sint-Gillis-Waas - 1ste veteraan) in 44.57; 2. Jan Vandevelde (1ste senior) 45.26; 3. Kevin Maene 45.28; 4. Bart Cappan 45.33; 5. Marc Desmet 46.05; 6. Chris Fraeyman 46.10; 7. Marnix Vansevenant 46.17; 8. Johan Debaene 47.06; 9. Erik Vos 47.18; 10. Stefaan Kerkhof 47.19; 11. Sven Van Massenhove 47.46; 12. Joury Gokel 47.59; 13. Wouter Dewilde 48.04; 14. Johan Rosseel 48.05; 15. Jan Declercq 48.06; 16. Karl Pottier; 17. Dirk Vens 48.09; 18. Peter Coddens 48.10; 19. Kristof Moyaert 48.14; 20. Chris Vanacker; 21. Erik Denecker 48.18; 22. Freddy Lambrecht; 23. Joeri Vanstaen 48.19; 24. Joel Bauche 48.25; 25. Reinhard Desmedt 48.32
VROUWEN
1. Ilse GELDHOF (Boezinge); 2. Sylvie Cagnie; 3. Nele Michielssens; 4. Stephanie Verschaeve; 5. Katrien Van Haver.
Golf
Wentworth
Halve finales: M. O'Meara (VS) wint 1 up van N. Price (Zim); C. Montgomerie (Sch) wint met 7-7 van P. Harrington (Ier). Finale: C. Montgomerie (Sch) wint met 3-2 van M. O'Meara (VS).
Challenge de France Bayer
Stand na 3de ronde: 1. G. Rojas (Arg) 204=71-67-66 -12; 2. S. Branger (Fra) 205=69-68-68; I. Poulter (Eng) 205=68-69-70; S. Hurd (Eng) 205=70-66-69; 5. M. Olander (Zwe) 206=68-70-68; 6. M. Brier (Oos) 207=67-71-69; 7. D. De Vooght 208=70-67-71; I. Pyman (Eng) 208=76-67-65; 9. G. Bauffaldi (Ita) 209=74-70-65; P. Golding (Eng) 209=71-70-68; (...) 21. N. Vanhootegem 212=67-75-70.
Barcelona
Eindklassement, Sarazen World Open: 1. T. Bjorn (Den) 273=66-69-70-68 -15; 2. P. Quirici (Zwi) 275=70-68-69-68, K. Tomori (Jap) 275=72-67-66-70; 4. F. Cea (Spa) 276=65-73-69-69; 5. S. Dodd (Wal) 278=72-71-67-68, E. Canonica (Ita) 278=68-66-75-69, P. Mitchell (Eng) 278=67-70-70-71; 8. J. Cocéres (Arg) 279=72-71-68-68, D. Hospital (Spa) 279=68-70-67-73; 10. S. Tinning (Den) 280=68-67-74-70, S. Gallacher (Sch) 280=68-69-73-70, C. Rodiles (Spa) 280=67-71-71-71, T. Levet (Fra) 280=68-68-72-72.
Gewichtheffen
Seraing
Open Belgisch kampioenschap
MANNEN
Seniores: -62 kg:
1.Tom Goegebuer (KO Gent) 237,5 kg (117,5+120); 2. J-Paul Ferari (CH La Louvière) 195 (85 +110). -77 kg: 1. Gaëtan Bernard (PHC Seraing) 210 (95 +115). -85 kg: 1. Dominique Jan (PHC Seraing) 232,5 kg (105 +127,5); 2. Dirk Schorkops (PHC Seraing) 220 (95 +125); 3. Luc Lammens (KO Gent) 95 kg (95 +-0-). Juniores: -85 kg: 1.Stéph.Spagnolo (CH La Louvière) 180 kg (75 +105). Kadetten: -56 kg: 1. Gert-Jan Willems (PC Zaventem) 72,5 kg (32,5+ 40); 2. Remi Deconinck (PC Zaventem) 65 (27,5+ 37,5); 3. Thomas Affili (PHC Seraing) 55 (27,5+ 27,5). -94 kg: Nick Nijs (Atlas Lommel) 150 kg (65 + 85). Buiten reeks (zonder behaalde minima): -75 kg: Roland Elias (PHC Seraing) 170 kg (80 + 90); David Mattelaer (PC Zaventem) 157,5 (70 + 87,5). -80 kg: Glenn Van Thuyne (KS Waregem) 160 kg (70 + 90). -85 kg: Bart Aelterman (Kon.Olympic Gent) 157,5 kg (72,5+ 85); -125kg: François Rausin (PHC Seraing) 207,5 kg (97,5+110).
VROUWEN
Seniores: -63 kg:
1. Sabrina Goedhuys(KSD Overijse) 85 kg (37,5+ 47,5). -75 kg: 1. Greet Meulemeester (I.Izeghem) 145 kg (62,5+ 82,5).
Motorcross
Arendonk
Beloften: reeksen gewonnen door Jurgen Stroobants en Jurgen Wybo. Eindstand: 1. Jurgen Stroobants 45ptn; 2. David Segers 40; 3. Jurgen Wybo 39; 4. Jiri Weyts 38; 5. Buddy Lebens 37. Juniores: reeksen gewonnen door Kenny Van Herck en Olivier Maucq. Eindstand: 1. Olivier Maucq 47ptn; 2. Ronny Op De Beeck 38; 3. Kenny Van Herck37; 4. Davy Kril 35; 5. Kenny De Bruyn 31. Nationalen 125CC: reeksen gewonnen door Kristof Salaets en Jurgen Van Nooten. Eindstand: 1. Jurgen Van Nooten 47ptn; 2. Tom Frison 35; 3. Kristof Salaets 34; 4. Tom De Belder 32; 5. Rob De Haan 30. Nationalen 250/500CC: reeksen gewonnen door Rob Lauwers en David Cools. Eindstand: 1. David Cools 25ptn; 2. Rob Lauwers 22; 3. Tom Van Loon 20; 4. Chrstian Houyaux 18; 5. Kurt Omloop 16. Inters open: reeksen gewonnen door Thierry Klutz.
Eindstand: 1. Thierry klutz 50ptn; 2. Davy Goovaerts 42; 3. Manuel Priem 42; 4. Marvin Van Daele 33; 5. Walter Van Rompaey 32.
Lierop
Eerste reeks: 1. Joël Smets; 2. Steve Ramon; 3. Jacky Martens; 4. Oscar Vromans (Ned); 5. Gert Jan Van Doorn (Ned); 6. Klaas Hofstede (Ned); 7. Filip Van Dijck (Ned); 8. Erik Davids (Ned); 9. Marc Vorstenbosch (Ned); 10. Jeroen Papen (Ned). Tweede reeks: 1. Joël Smets; 2. Oscar Vromans (Ned); 3. Steve Ramon; 4. Leon Giesbers (Ned); 5. Gert Jan Van Doorn (Ned); 6. Johan Boonen; 7. Jap Van Deyne (Ned); 8. Filip Van Dijck (Ned); 9. Klaas Hofstede (Ned); 10. Jacky Martens. Eindstand: 1. Joël Smets 60 ptn; 2. Steve Ramon 52; 3. Oscar Vromans (Ned) 50; 4. Gert Jan Van Doorn (Ned) 42; 5. Jacky Martens 41; 6. Klaas Hofstede (Ned) 37; 7. Filip Van Dijck (Ned) 37; 8. Johan Boonen 33; 9. Leon Giesbers (Ned) 23; 10. Jap Van Deyne (Ned) 19.
VLM in Lommel
Juniores 125cc: reeksen: Segers. Eindstand: 1. Segers 60 punten; 2. Eddy Huygens 52; 3. Dirk Janssens 50. Juniores vrouwen 80/125cc: reeksen: Schepers. Eindstand: 1. Schepers 60 punten; 2. Dictus 54; 3. Vanhaeren 46. Juniores: 250/500cc 15-25jaar: reeksen: Maegh. Eindstand: 1. Maegh 60 punten; 2. Vanleeuw 52; 3. Tielens 48. Juniores 250/500cc 26-30jaar: reeksen: Vanderstraeten. Eindstand: 1. Vanderstraeten 60; 2. Op De Beeck 54; 3. Van Der Mieren 50. Juniores 250/500cc 31-40jaar: reeksen: Volders en Engelen. Eindstand: 1. Engelen en Volders 57 punten; 3. Peeters 50. Veteranen + 40 jaar: reeksen: Dierickx en Meulders. Eindstand: 1. Dierckx 57 punten; 2. Meulders 55; 3. Bogaerts 52. Enduro's en viertakten: reeksen: Dictus. Eindstand: 1. Dictus 60 punten; 2. Verhoeven 54; 3. De Cuyper 48. Klasse 125cc (beloften, nieuwelingen, junioren): reeksen: Olieslagers en Van Roy. Eindstand: 1. Van Roy en Olieslagers 57 punten; 3. Berben 48. Klasse 250/500cc onpaar: nieuw., 250 A + B, nieuw. 500; juniores 250/500: reeksen: Verhoeven en Eelen. Eindstand: 1. Eelen en Verhoeven 57 punten; 3. Scheynen 44.
Klasse 250/500cc paar: nieuw. 250 A + B, nieuw. 500; junioren 250/500: reeksen: Carvers. Eindstand: 1. Carvers 60 punten; 2. Cerstiaens 54; 3. Van Opstal 48. Open Klasse: inters 125, senioren 250/500, inters 250/500 A + B: reeksen: Laeremans. Eindstand: 1. Laeremans 60 punten; 2. Wauters en Van Balen 52. Zijspannen: nummers 1 tot en met 38. Reeksen: Vanlommel-Breugelmans en Corthout-Vanderstraeten. Eindstand: 1. Corthout-Vanderstraeten 57 punten; 2. Machiels-Loos 46; 3. Vanlommel-Breugelmans 45. Zijspannen vanaf nummer 39: reeksen: Dewit-Caers. Eindstand: 1. Dewit-Caers 60 punten; 2. Geenen-Verbrugge 50; 3. Gielen-Thijs 46.
MCB-BLB in Moerkerke
Juniores 125cc: C-reeksen: Van Gysegem (2). Eindstand: 1. Van Gyseghem 2 punten; 2. Vandekerckhove 6; 3. Vertongen 6. B-reeksen: Lowie en Van Gysegem. Eindstand: 1. Van Gysegem 3 punten; 2. Lowie 4; 3. Fruytier 8. A-reeksen: Ottevaere en Van Craenenbroeck. Eindstand: 1. Verbauwhede 4 punten; 2. Ottevaere 4; 3. De Kinder 8. Juniores 250cc: Lannoye en Flavie. Eindstand: 1. Lannoye 3 punten; 2. Vanderhaeyden 5; 3. Weyns 9. B-reeksen: Six (2). Eindstand: 1. Six 2 punten; 2. Van Houtte 5; 3. Crommelinck 7. A-reeksen: Declerck en Vancraeynest. Eindstand: 1. Declerck 3 punten; 2. Vancraeynest 3; 3. Ver Poest 11. Specialen: reeksen: Van Geert en Verbrugge. Eindstand: 1. Van Geert 3 punten; 2. Verbrugge 3; 3. Sierens 7. Juniores 500cc: reeksen: Thomas (2). Eindstand: 1. Thomas 2 punten; 2. Collenbeen 4; 3. Ongenae 6. Nationalen: reeksen: Van Tatenhove (2). Eindstand: 1. Van Tatenhove 2 punten; 2. Paepe 8; 3. Vandenheede 9. Masters: reeksen: Borret (2). Eindstand: 1. Borret 2 punten; 2. Renquin 5; 3. Devos 6. Inters 125cc: reeksen: Tack (2). Eindstand A: 1. Tack 2 punten; 2. Botte 7; 3. Ghekiere 8. Eindstand B: 1. Dekeyser 18 punten; 2. Gysel 23; 3. Cosyns 26. Inters A en B: reeksen: Descamps en Destrycker. Eindstand A: 1. Descamps 2 punten; 2. Destrycker 4; 3. Blancquart 7. Eindstand B: 1. Regheere 20 punten; 2. Questier 26; 3. Doens 29. Zijspannen: reeksen: 1. Nuydt-Vandenbulck en Vanhoutte-Mallefroy. Eindstand A: 1. Vanhoutte-Mallefroy 3 punten; 2. Nuydt-Vandenbulck 3; 3. Lutters-Debaere 7. Eindstand B: 1. Maene-Vuylsteke 25 punten; 2. Van Rooy-Van Rooy 26; 3. Huys-Vansever 28. Golden MCB-cup: 1. Bart TACK; 2. Christophe Descamps; 3. Steven Destrycker; 4. Jan Blancquart; 5. Kurt Botte. Zilveren cup: 1. Filip VAN GYSEGEM; 2. Stijn Verbauwhede; 3. Tim Vancraeynest; 4. Steven Declerck; 5. Jurgen De Kinder.
Mountainbike
Brecht
2de Grote Prijs Nottebohm: 1. Karl PAUWELS (Wuustwezel/Palmans-Ideal) 28 km in 1u01'07''; 2. Dirk Aernouts op 2''; 3. Paul Van Loon; 4. Tom De Meyer; 5. Benny Van Staeyen; 6. Eddy Pauwels; 7. Freddy Laurijssen; 8. Geert Van Kerkhoven; 9. Frank Van Herck; 10. Tom Laurijssen; 11. Frans Smolderen; 12. Roger Faes; 13. Dries Helsen; 14. Eddy Teck; 15. Jan Meeusen; 16. Dirk Vermeiren; 17. Jos Aernouts; 18. Erwin Bourguignon; 19. Eric Peeters; 20. Patrick Aerts. Interclubklassement: 1. JOY-BIKERS BRECHT; 2. Beerse WT 1; 3. Loenhouts Kwartet; 4. Heidestoempers 2 Kalmthout; 5. Borsbeek Triatlon Team BTT 1.
BMW-CCMB in Brecht
Mannen: 1. Etienne VAN DE VELDE (kampioen -50-jarigen); 2. Koen Thijssen (kampioen -40-jarigen); 3. Jan Engels; 4. Pieter Raus; 5. Mario Appermans; 12. Jos Henderieckx (kampioen +50-jarigen). Vrouwen: 1. Linda VAN EYCK (kampioene); 2. Heipels; 3. Sylvie Peeters.
Hamont
1ste manche Roger & Rider Trophy: eliterenners zonder contract en beloften: 1. Alex MOONEN (Ravels); 2. Erwin Bogaerts; 3. Dirk Van De Perre; 4. John Soenen; 5. Kurt De Pooter; 6. Chris Henderickx; 7. David De Wit; 8. Glenn De Schoenmaecker; 9. Johan Kerkhofs; 10. Tom Willems; 11. Mark Donne; 12. Nico Schroyen; 13. Danny Doers; 14. Kris Pauli; 15. Adrianus Meijvis (Ned); 16. Sven Cristael; 17. Kurt Van Den Plas; 18. Maarten Henkens; 19. Marcel Niks; 20. Dirk Van De Schans. Juniores: 1. Frank STEEGHS; 2. Angelo Verhellen; 3. Bart De Cooman; 4. Roel Cristael; 5. Jochen Vandeneynde. Nieuwelingen: 1. Raf CRYNS; 2. Zjef Janssen; 3. Lester Luyten; 4. Micha Van Den Eynde; 5. Sven Tielens. Masters: 1. Willy MMONS; 2. Johan Verbraeken; 3. Benny Meynen; 4. Herman Linden; 5. Eddy Beelen. Vrouwen en meisjes: 1. Githa MICHIELS; 2. Ingrid Webers; 3. Heidi Vissenberg; 4. Chris Apers; 5. Inge Cleeren.
Havelange-Porcheresse
Crosscountry
Seniores:
30 deelnemers: 1. Ludovic CAPELLE (Jambes); 2. Sébastien Defosse; 3. Frank Guala; 4. Augustin Goossens; 5. Sergio Ferrari; 6. Jean-François Botte; 7. Daniel Lacroix; 8. Gunther Stockx; 9. Bruno Taelman; 10. Hervé Bauwens. Nieuwelingen: 16 deelnemers: 1. Michael GALAND (Remouchamps); 2. Brice Vansteeland; 3. Michael Leclere.
Veteranen: 1. Jean-François WINANDY; 2. Carlo Cerquetti; 3. Jacques Decuyper. Aspiranten: 1. Thomas HASTIR; 2. Jonathan Jacob; 3. Thomas Warrant.
Paardenrennen
Opbrengsten op zaterdag
Oostende
Aankomst: 9 - 8 - 14 - 11 - 10.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 142.620; niet in volgorde: 22.820.
Quarté: in volgorde: -; niet in volgorde: 150.026. Bonus 2.650.
Top-5: in volgorde: -; niet in volgorde: 91.330. Bonus 9.130. Trio 28.880. Koppel 6.225 (voor 50 fr).
Tilt: Rang 1: -; Rang 2: 152.676; Rang 3: 5.300.
Tongeren
Niet gelopen: 13.
Aankomst: 2-7-10-4-5
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 3.000; niet in volgorde: 600.
Megatiercé: 151.061.
Quarté: in volgorde: 26.910; niet in volgorde: 1.170. Bonus 70.
Top-5: in volgorde: -; niet in volgorde: 1.700. Bonus 80. Trio 2.300. Koppel: 725 (Voor 50 fr). Winnend: 42.
Tilt: rang 1: 26.980. Rang 2: 1.240. Rang 3: 140.
Opbrengsten op zondag
Auteuil
Aankomst: 109 - 3 - 6 - 11 - 2.
Voor 15 fr.
Tiercé: in volgorde: 1.043; niet in volgorde: 209. Koppel sp.: 209.
Quarté: in volgorde: 10.425; niet in volgorde: 680. Tiercé sp.: 341.
Quintet: in volgorde: 93.825; niet in volgorde: 1.577. Extra: 68. Quarté sp.: 789.
Voor 20 fr.
Quarté: in volgorde: 16.404; niet in volgorde: 2.734. Trio +: 128.
Quintet+: in volgorde: 125.100; niet in volgorde: 3.154. Extra 4: 210. Extra 3: 48.
Voor 15fr.
3 4 5 +: opbrengst plus: 210.
2 op 4: speciaal: 18.
Kuurne
Het paard nr. 5 was niet aan de start.
Aankomst: 15 - 1 - 7 - 8 - 10.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 12.900; niet in volgorde: 2.580.
Quarté: in volgorde: 74.290; niet in volgorde: 3.230. Bonus: 190.
Top-5: in volgorde: -; niet in volgorde: 8.640. Bonus: 250. Quarto: 6.600. Trio: 6.750. Koppel: 2.550. Winnend: 56.
Tilt: rang 1: 74.480. Rang 2: 3.420. Rang 3: 380.
Longchamp
Aankomst: 15 - 13 - 17 - 8 - 18.
Voor 15 fr.
Tiercé: in volgorde: 2.168; niet in volgorde: 434.
Quarte: in volgorde: 28.178; niet in volgorde: 1.838.
Quintet: in volgorde: 338.130; niet in volgorde: 5.684. Extra: 185.
Voor 20 fr.
Quarté: in volgorde: 30.608; niet in volgorde: 3.826. Trio+: 132.
Quintet: in volgorde: 450.840; niet in volgorde: 11.368. Extra 4: 518. Extra 3: 56.
Voor 15 fr.
3 4 5 +: opbrengst plus: 458.
2 op 4: 104.
Ruitersport
CSI Leeuwarden
Springconcours, na barrage: 1. Jerry Smit (Ita) Icamorka 0-44,63; 2. Bronfman (VS) Enchante 0-46,65; 3. Jenny Zoer (Ned) Hidden Creek's Angel 0-48,76; 4. Marc Van Dijck Verelst Krisia 4-44,03; 5. Björn Nagel (Dui) Campione M 4-44,37. Springconcours, na barrage: 1. Edouard Couperie (Fra) Caboula du Tillard 0-32,53; 2. Marc Houtzager (Ned) DBH Lady Rush 0-32,90; 3. Dominique Hendrickx Balthazar 0-33,29; 4. Albert Zoer (Ned) Faldo 0-33,92; 5. Björn Nagel/Acapulco 0-33,99. Springconcours, na barrage: 1. Albert Zoer/Lincoln 0-46,69; 2. Willemsz Geeroms (Ned) Karlstad 0-46,82; 3. Jeroen Dubbeldam (Ned) V°L Lambada 0-47,07. GP, na barrage: 1. Smith (GB) Senator Tees Hanauer 0 strafptn, 37,82 sec; 2. Demeersman First Samuel 0-39,06; 3. Houtzager (Ned) DBH Jacomar 0-40,45; 4. Hoorn (Ned) Hascal 0-40,62; 5. Smit (Ita) Loro Piana Cassandro 1-48,73. Sprinconcours, 1,45m, na barrage: 1. Couperie (Fra) Caboula du Tillard 0 strafptn, 38,25 sec; 2. Houtzager (Ned) DBH Lady Rush 0-39,24; 3. Björn Nagel (Dui) Acapulco 0-39,27; 4. Hendrix (Ned) RBG Halifax de la Brique 0-39,82; 5. Marc Van Dijck Verelst Othello 0-41,04; 6. Ben Schröder/Agrovorm's Drossella 0-42,68; 8. Jenny Zoer/Goldy 4-38,95.
CSI Luik
Prijs Compacq (barema A 2 fasen - CSI-A): 1. Hervé Godignon (Fra/Diams III) 0 pnt-30.81; 2. Marion Hughes (Ier/Flo-Jo) 0-31.24; 3. Vincent Brichart (Insolente) 0-32.37; 4. Cindy Vander Straten (Latus Blumee) 0-33.28; 5. Joris Meulemans (Ohrid) 0-33.71; 6. Peter Eeckman (Rino'son) 0-34.57; 7. Emma Wester (Zwe/Carnegie Iowa) 0-35.4; 8. Rudi Helsen (Gerard Gerard B) 0-38.01; 9. TIm Stockdale (Traxdata Wiston Bridger) 0-38.54; 10. Kristof Cleeren (Kalipso) 4-30.1 in 2de fase. Prijs Apolinaris (Barema A gemengd - CSI-A): 1. Kristof Cleeren (Jux) 0-38.7; 2. Johan Philippaerts (RBG Ischa) 0-48.43; 3. Philippe Le Jeune (Candy Floss Imba) 4-38.97; 4. Michael Whitaker (GB/Virtual Village Two Step) 4-40.0; 5. Svante Johansson (Zwe/Oliver III) 4-43.53; 6. Alexandra Lederman (Fra/Cigale du Tallis) 8-41.97; 7. Joris Meulemans (Ofine vh Goor) 8-42.19; 8. Michel Blaton (Cosmos Star) 8-43.14; 9. Marion Hughes (Ier/Heritage Charlton) 8-43.56; 10. Véronique Whitaker (GB/Eldorado) 8-52.37 na barrage. Prijs Myny (Barema A op tijd - CSI-B, pony's): 1. Elisabeth Miny (Lady) 0-47.49; 2. Alina Klatte (Dui/Zepter) 0-49.2; 3. Julie Pascale Ruant (Picobello Sun View Star) 0-49.4; 4. Celine Schoonbroodt (Loustic) 0-49.42; 5. Dominic O'Haloran (Ier/Kings Quartet) 0-49.8. Prijs Flandria (Barema A 2 fasen - CSI-B, pony's): 1. Elin Hultberg (Zwe/Queen) 0-29.63; 2. Jonathan Dourey (Pongy Ponga) 0-31.92; 3. Wim Vos (Ned/Breitling) 0-41.0; 4. Tina Barkley (Ier/Mistaprint) 0-44.57; 5. Catherine Halleux (Silver King) 0-46.63 in 2de fase. Prijs van de stad Luik (Barema A 2 fazen) CSI-C: 1. Filip Lacus - Marco 0 pt 41'57; 2. Jolijn Klamp (Ned) - Joganita 0 pt 42'59; 3. Sven Laevers - Almost Perfect 0 pt 43'08; 4. Ann Carton - Pimpernel 0 pt 44'17; 5. Annick Van de Weghe - Goofy 0 pt 44'77; 6. Jacques Bosson (Fra) - Imperial 0 pt 45'11; 7. Chrystel Ribe (Fra) - Filago de Champeix 4 pt 37'40; 8. Delphine Goemaere - Nicco 4 pt 37'76; 9. Bart Oelaerts - Jazz 4 pt 38'96; 10. Helena Hultberg (Zwi) - Helibantos 4 pt 39'64 in 2de fase. Prijs R.T.B.F. (Barema A 2 fazen): 1. Billy Twomuy (Ier) - Conquest II 0 pt 30'85; 2. Jos Lansink (Ned) - Nissan Zandor 0 pt 33'36; 3. Philippe Le Jeune - Candy Floss Imba 0 pt 36'38; 4. Véronique Whitaker (G-B) - Eldorado 0 pt 37'57; 5. Ludo Philippaerts - RBG Droit de B'Neville 0 pt 39'16; 6. Stefan Corten - Perhaps vd Berkenbroeck 0,5 pt 41'70; 7. Marc Boes - Risk 3,25 pt 40'10; 8. Gilbert De Roock - Picasso 4 pt 32'96; 9. Evelyne Blaton - Celeste 4 pt 36'82; 10. Michel Blaton - Cosmos Start 4 pt 37'13 in 2de fase. Prijs Wittouck (Intern. poneys barema A 2 fazen): 1. Sophie Horn (Ned) - Scarlet H 0 pt 29'26; 2. Jan Spaas - Rambo 0 pt 30'21; 3. Charline Catoul - Miss Mary 0 pt 32'20; 4. Emilie Toussaint - Marco Polo 0 pt 32'32; 5. Julie Pascale Ruant - Picobello Sun View Star 4 pt 28'04; 6. Sofia Mutgens (Ned) - Leon 4 pt 29'52; 7. Elisabeth Myny - Lady 4 pt 29'96; 8. Pernille Striboldt (Den) - Morning Glory 4 pt 31'29; 9. Liselot Blondeel - Connemara Rebel 4 pt 31'38; 10. Jonathan Dourcy - Desteny 4 pt 34'52 in 2de fase. Prijs Journal Spectacle (barema A gemengd - CSI-A): 1. Michael Whitaker (GB/Virtual Village Semily) 0 pnt-58.69; 2. Kristof Cleeren (Brustor J'aime la vie) 0-59.64; 3. Rudi Helsen (Gerard Gerard) 0-78.58; 4. Rob Eras (Ned/Collezione Cesaro la Lerba) 0,75-85.72; 5. Evelyne Blaton (China King) 1-86.44; 6. Marc Boes (Scapin de Mara) 4-58.54; 7. Lelie Walter (Thari) 4-62.45; 8. Ludo Philippaerts (RBG Otterongo) 4-63.55; 9. Nicolas Standaert (Digger Joe) 4-64.92; 10. Pieter Van Broeckhoeven (Juli) 4-67.97. Prijs Pirelli (Barema C - CSI-A): 1. Marion Hughes (Ier/Flo-Jo) 55.92; 2. Emile Tacken (Ned/Gordon) 56.38; 3. Philippe Rozier (Fra/Brigand d'Eterclin Baika) 60.39; 4. Ludo Philippaerts (RBG Coppelia) 61.81; 5. Billy Towney (Ier/ Huntington) 62.39; 6. Rudi Helsen (Elando) 63.59; 7. Evelyne Blaton (Finstone) 63.75; 8. Michel Hecart (Fra/Baeken Platière) 64.12; 9. Joris Meulemans (Petropolis) 65.41; 10. Kristof Cleeren (Kelipso) 65.46. Prijs BSI (Barema A gemengd - pony's): 1. Lavinia Bakker (Ned/Little Sparkle) 0-35.79; 2. Decia Walravens (Sander) 0-41.39; 3. Louise Pavitt (GB/Bobby Bracken) 4-36.71; 4. Marijn Poelmans (Lancia) 4-37.72; 5. Pernille Striboldt (Den/J.S. Magic) 4-38.90; 6. Emmy Nilsen (Zwe/Cedrino) 4-39.95 na barrage.
Helsinki
na barrage: 1. Carsten-Otto Nagel (Dui) Deichgräfin 0-41,97; 2. James Peeters Alco 0-43,46; 3. Otto Becker (Dui) Luigi 0-44,37; 4. Malin Baryard (Zwe) Butterfly Flip 4-38,60; 5. Martinez de Irujo (Spa) Davinci 4-42,96. Stand WB: 1. Carsten-Otto Nagel 31; 2. Ralf Schneider (Dui) 25; 3. Thomas Velin (Zwe) 21; 4. Rolf-Goran Bengtsson (Zwe) 20; 5. Peeters 17.
GP van Luik
Barema A gemengd: 1. Philippe Le Jeune met Candy Floss Imbo 0 ptn- 41.61; 2. Jos Lansink (Ned) met Nissan Celton Z 0 - 42.90; 3. Peter Charles (Ier) met Traxatata Amber du M 0 - 50.35; 4. Michel Blaton met Cosmos Star 0 - 51.98; 5. Marion Hughes (Ier) met Heritage Charton 0 - 52.32; 6. Hervé Godignon (Fra) met Diams III 4 - 42.64; 7. Rob Eras (Ned) met Collezione Cesaro la Pala 4 - 44.23; 8. Gilbert De Roeck met Hotkcy 4 - 44.33; 9. Evelyne Blaton met China King 4 - 49.06; 10. Philippe Rozier (Fra) met Diane du Lancay 8 - 43.36 na barrage. Prijs B.S.I. (Barema A gemengd) CSI-A: 1. Ludo Philippaerts met RBG Otterongo 0 - 39.48; 2. Hervé Godignon (Fra) met Calypso d'Herbiers 0 - 41.35; 3. Rob Eras (Ned) met Collezione Cesaro Val 0 - 51.64; 4. Evelyne Blaton met Flinstone 4 - 38.49; 5. Philippe Le Jeune met Valiska For Ever 4 - 38.70; 6. Michael Whittaker (GB) met Virtual Village Semilly 4 - 40.35; 7. Vincent Brichart met Insolente 4 - 43.16; 8. Mark Armstrong (GB) met Warren 8 - 40.33; 9. Joris Meulemans met Ohrid 14 - 57.61 na barrage. Prijs Gazette des Sports (Barema A tegen de tijd) CSI-A: 1. Trevor Coyle (Ier) met Ariane 0 - 54.19; 2. Philippe Le Jeune met Punjab 0 - 54.22; 3. Andreas Knippling (Dui) met Impetto 0 - 56.22; 4. Gilbert Deroeck met Exquise du Banney 0 - 58.73; 5. Michel Blaton met Revoulino 0 - 59.21; 6. Sofie Bhutsaert met Ibera 0 - 59.84; 7. Hervé Godignon (Fra) met Cocodes 0 - 62.47; 8. Patrick McEntee met Solane du Murymarais 0 - 62.81; 9. Jos Lansink (Ned) Nissan Zandor Z 0 - 63.36; 10. Clera Alier Debanny (VS) Dixit Haute 0 - 67.39.
Rugby
Edimburg
Groep A: Schotland - Spanje 48-0. Eindstand: 1. Zuid-Afrika 3 3 0 0 132 35 9; 2. Schotland 3 2 0 1 120 58 7; 3. Uruguay 3 1 0 2 42 97 5; 4. Spanje 3 0 0 3 18 122 3. Zuid-Afrika in kwartfinales, Schotland naar barrages. Groep C: Frankrijk - Fidji 28-19. Eindstand: 1. Frankrijk 3 3 0 0 108 52 9; 2. Fidji 3 2 0 1 124 68 7; 3. Canada 3 1 0 2 114 82 5; 4. Namibië 3 0 0 3 42 186 3. Frankrijk in kwartfinales, Fidji naar barrages. Groep D: Argentinië - Japan 33-12. Eindstand: 1. Wales 3 2 0 1 118 71 7; 2. Samoa 3 2 0 1 97 72 7; 3. Argentinië 3 2 0 1 83 51 7; 4. Japan 3 0 0 3 36 140 3. Wales naar kwartfinales, Samoa naar barrages.
Nu in het nieuws