D5 S33 Uit atletiek

Atletiek
BR>Amsterdam
Marathon
MANNEN

1. Kiprop (Ken) 2u06.47; 2. Tesfaye Jifar (Eth) 2u06.49; 3. William Kiplagat (Ken) 2u06.50; 4. Tola (Eth) 2u06.57; 5. Kemboi (Ken) 2u09.29; 6. Cheboiboch (Ken) 2u11.06; 7. Chebutich (Ken) 2u12.40; 8. Gideon Koech (Ken) 2u13.33; 9. Sang (Ken) 2u14.03; 10. Kirwa Too (Ken) 2u14.55.
VROUWEN1. Lornah Kiplagat (Ken) 2u25.30; 2. Morgoenova (Rus) 2u29.21; 3. Afonjoefsjkina (Rus) 2u39.29; 4. Sabino (Bra) 2u53.24; 5. Meler-Brandle (Zwi) 2u53.39.
Beloeil
Kampioenschap van België marathon en halve marathon.
MANNEN
Marathon:
1. Doriusz STARZYNSKI (Pol) de marathon in 2.25.51; 2. Janusz Wojcik (Pol) 2.32.32; 3. Frederic Barras (OSGA) 2.40.22; 4. Stefaan Meulebrouck (NA) 2.41.16; 5. Paul Hadj (OSGA) 2.42.54; 6. Marc Clément (TCBS) 2.43.33; 7. Philip Verdonck (VOLH) 2.49.08; 8. Dirk Sonck (NA) 2.49.33; 9. Walther Beeken (USLE) 2.49.52; 10. Robert Jadot (NA) 2.51.21; 11. Jean-Pierre Flamand (FER) 2.52.22; 12. Michel Gilbert (Bouffiols) 2.52.31; 13. Emiel Dierckx (ACHL)2.55.17; 14. Gino Maes (NA) 2.55.20; 15. Alain Bourdon (RCAS) 2.55.40; 16. Patrick Deloof (NA) 2.56.11; 17. Pierre-Michel Calle (CABW) 2.56.40; 18. Bertrand Verlinde (NCO) 2.58.24; 19. Peter Fierens (AZW) 3.00.11; 20. Maurice Stordeur (NA) 3.00.20; 21. Roger Van Hove (NA) 3.01.07; 22. Gaston Dethier (AC Beloeil) 3.03.24; 23. Luc Maes (AVMO) 3.03.44; 24. Pierre Feys (JC Kluisbergen) 3.04.06; 25. Dany Dupont (NA) 3.04.57; 26. Bart Roels (NA) 3.05.07; 27. Bernard Vanlangendonck (BRRC) 3.05.22; 28. Christian Maillier (RCSC) 3.06.36; 29. Jean-Loup Blanchy (AC Dampicourt) 3.07.42; 30. Christophe Dusaitois (BAC) 3.07.59.
Halve marathon: 1. Koen ALLAERT (Looise AV) de halve marathon in 1.03.41; 2. Ronny Ligneel (AVT) 1.04.47; 3. Peter Devocht (Bonh) 1.05.06; 4. Jean-Marc Debaets (RFCL) 1.05.42; 5. Carl Liekens (VAC) 1.05.45; 6. Eugenio Alves (Por) 1.08.35; 7. Rudi Piessens (VOLH) 1.08.52; 8. Filip Vanaecke (MACI) (1ste vet) 1.08.56; 9. Magan El Houssine (FCL) 1.09.07; 10. Marc Papanikitas (BVAC) 1.09.22; 11. Stephane Colson (Spa) 1.09.59; 12. Herman Vandriessche (DCLA) 1.10.02; 13. Geert Colphijn (AFH) 1.10.41; 14. Guy Demol (HAC) 1.10.51; 15. Mario Silva (Por) 1.10.53; 16. Kristof Vanderheyden (DAK) 1.11.00; 17. Dirk Pocket (Dilb) 1.11.28; 18. Alfons Vos (VMol) 1.11.30; 19. Eric Vanderbiesen (Looi) 1.11.39; 20. Omer Van Noten (HERA) 1.12.00; 21. Walter Bellemans (OLSE) 1.12.03; 22. Damien Pauquet (HF) 1.12.23; 23. Jan Torfs (Bonh) 1.12.29; 24. Alain Flamee (CSF) 1.12.55; 25. Jean-Claude Lebrun (OSGA) 1.13.05; 26. Herman Lievens (ACHL) 1.13.20; 27. Karl Vanbiervliet (VAC) 1.13.42; 28. X (NA) 1.13.58; 29. Frans Vanroy (AVT) 1.14.15; 30. Marc Bertels (HERA) 1.14.18.
VROUWEN
Marathon:
1. Bernadette MAEBE (JCL) de marathon in 3.11.16; 2. Monique Buiters (ASVO) 3.23.10; 3. Patricia Lejeune (CSF) 3.26.41; 4. Katia Nolens (TACT) 3.44.29; 5. Jeannine Delhalle (Serunner) 3.52.24; 6. Madeleine Houchard (BOA) 4.09.29; 7. Yvonne Schoeps (NA) 4.10.06; 8. Marie-France Lequime (CSF) 4.13.13.
Halve marathon: 1. Marleen VANBAEL (OEH) de halve marathon in 1.19.18; 2. Catharina Segers (RCG) 1.19.49; 3. Corinne Debaets (DCLA) 1.21.44; 4. Monique Vaesen (SACW) 1.24.49; 5. Deborah Coukard (HAC) 1.25.39; 6. Françoise Maton (AVMO) 1.26.27; 7. Saskia De Plukker (ACW) 1.27.49; 8. Vicky Hendrickx (HERA) 1.29.04; 9. Carline Deseyn (KAAG) 1.29.29; 10. Annie Van Den Abeele (OLSE) 1.31.17.
Borgloon
MANNEN
-35 jaar:
1. Robrecht Toelen (Tessenderlo) in 10.36; 2. Olivier Dielst 10.45; 3. Rudi Francart 10.52; 4. Stefan Peremans 11.08; 5. Koen Vrancken 11.28; 6. Peter Rouvrois 11.38; 7. Davy Gijbels 11.56; 8. Ruben Kenis 12.04; 9. Philip Rouvrois 12.15; 10. Kenneth Menten 14.07. +35 jaar: 1. Danny Frederix (Diepenbeek) in 11.08; 2. Luc Nassen 11.19; 3. François Huygen 11.34; 4. Werner Ghijsens 11.53; 5. Jean-Pierre Daniëls 11.56; 6. Chris De Leersnijder 12.14; 7. Eddy Vannut 12.32; 8. Jozef Billen 13.33; 9. Tony Kenis 13.30; 10. Jozef Huskens 14.54.
VROUWEN
-35 jaar:
1. Cindy Gijbels (Alken) in 13.06; 2. Tine Thijsen 13.08; 3. Ilse Nurinx 15.04; 4. Anita Vanhoucke 15.30. +35 jaar: 1. Gerda Vos (Genoelselderen) in 13.35; 2. Anita Nassen 14.05; 3. Donette Annens 15.25; 4. Chantal Dony 18.12.
Kapelle-Op-Den-Bos
18de Massacross
MANNEN
Seniores:
1. Patrick VERVOORT in 5 km; 2. Jurgen De Haes; 3. Wim Seghers; 4. Marc Beuckelaers; 5. Koen Cottijn; 6. Pol Craps; 7. Alain Bourdon; 8. Johnny Gillissen; 9. Marco Van Zaelen; 10. Ronny Verbesselt.
Veteranen: 1. Jos VAN DEN BOSCH; 2. Gunther Gulliens; 3. Alfons Van Loo.
VROUWEN
Seniores:
1. Kathleen PLASKUI; 2. Ilse Lemmens; 3. Conny Symons; 4. Inge De Wit; 5. Katrien Vermeunicht. Veteranen: 1. Gerda DE RIDDER; 2. Hilde Luytens; 3. Els Kums.
Moerbeke-Geraardsbergen
4de Memorial Stefaan De Ruyver
MANNEN
12 kilometer:
1. Koen VAN RIE; 2. Rik Ceulemans; 3. Marc De Blander; 4. Jos Maes; 5. Guy De Blander.
VROUWEN
12 kilometer:
1. Marleen VAN DEN BROECK; 2. Karin De Smet; 3. Linda Coppens.
Namen
MANNEN
Ver:
1. François Gourmet (SCO) 6m63. Hinkstap: 1. Konate Papaladji (Fra) 14m86; 2. Thibaut Maddag (Fra) 14m37; 3. Frédéric Lejeune 13m32. Kogel: 1. Vladizlav Nevzorov 14m54; 2. Alain Guillaume 14m12. Discus: 1. Sandor Katona (Fra) 50m14; 2. Loic Fournet (Fra) 48m38; 3. Christophe Dupont 46m91. Hamer: 1. Raphael Piloanti (Fra) 70m65. Speer: 1. David Brisseault (Fra) 70m06; 2. André Guachet (Fra) 67m17; 3. Marc Van Mensel 66m68.
VROUWEN
Ver:
1. Chrystelle Schklar 5m46. Hinkstap: 1. Chrystelle Schklar 11m63. Kogel: 1. Natalia Lissouskaja (Fra) 16m16. Discus: 1. Isabelle Godart (Fra) 47m25. Speer: 1. Claude Le Goff (Fra) 45m63; 2. Valérie Mubin 36m09. Hamer: 1. Jennifer Petit
Oordegem
Finale Werperscriterium
MANNEN
Seniores-veteranen: kogel 7,260kg:
1. Ivan Beck (Brab) 15,65; 2. Filip Eeckhout (VS) 14.64. Discus 2kg: 1. Filip Eeckhout (VS) 41.79; 2. Johan Van Gansbeke (Dein) 37.32. Hamer 7,260kg: 1. Jelle Degraeuwe (RCG) 59.57; 2. Jef Claessen (Brab) 28.76. Juniores: kogel 6kg: 1. Samir De Visscher (ACME) 13.74; 2. Filip Van Steenbergen (SPVI) 13.70. Discus 1,750kg: 1. Filip Van Steenbergen (SPVI) 47.98; 2. Bjorn Verhaeghe (MACW) 38.70. Hamer 6,250kg: 1. Jan Sucaet (HALE) 46.58; 2. Samir De Visscher (ACME) 35.23. Scholieren: kogel 5kg: 1. Jurgen Verbrugghe (HAC) 16.11
Discus 1,5kg: 1. Kris Coene (AVLO) 54.42. Hamer 5kg: 1. Milosz Tomanek (KAAG) 46.72. Kadetten: kogel 4kg: 1. Floris Van Coppenolle (KAAG) 15.44. Discus 1kg: 1. Floris Van Coppenolle (KAAG) 54.12. Hamer 4kg: 1. Sven Cauwenbergh (HERA) 43.13.
VROUWEN
Juniores-senioren-veteranen: kogel 4kg:
1. Stephanie Vermote (MACW) 12.31; 2. Tatjana Dupre (Dein) 10.46. Discus 1kg: 1. Elke Gys (ACBR) 40.02; 2. Margareth Tomanek (KAAG) 37.38. Hamer 4kg: 1. Hannelore Poissonnier (RCG) 41.43; 2. Natasja Haegeman (KAAG) 40.87. Scholieren: kogel 4kg: 1. Kim Stuer (SPBO) 10.96. Discus 1kg: 1. Marliese De Leeuw (SPVI) 32.95. Hamer 4kg: 1. Heidi Van Aken (Olse) 36.74. Kadetten: kogel 3kg: 1. Karen Stuer (SPBO) 11.21. Discus 1kg: 1. Inge Vangeel (ACBR) 33.05. Hamer 3kg: 1. Eveline Callewaert (AZW) 23.10.
Parijs
21ste Parijs-Brussel
MANNEN
Kadetten: 80m:
1. Thomas Dorina (Parijs) 9.6; 2. Gabriel Ba (Brussel) 9.7. 1000m: 1. Abdelaaby Hamdaoui (Brussel) 2.44.8; 2. Chaouki Ouali (Parijs) 2.46.00. 3000m: 1. Antoine Pasquier (Parijs) 10.24.5; 2. Mustapha Quitehiek (Parijs) 10.24.7. 250m horden: 1. Florent Joulain (Parijs) 32.8; 2. Thomas Passeone (Parijs) 33.8. Hoog: 1. Gary Lemony (Parijs) 1.80; 2. Virgile Noel (Parijs) 1.80. Ver: 1. Florent Joulain (Parijs) 6.26; 2. Helder Bassanza (Parijs) 5.80. Kogel: 1. Laurent Kazadi (Brussel) 15.61; 2. Panagiotis Papadopoulos (Brussel) 13.02. Discus: 1. Alexander Barbetti (Brussel) 27.34; 2. Thomas Donnou (Parijs) 26.74. 4x80m: 1. Parijs 36.3; 2. Brussel 38.7.
VROUWEN
Kadetten: 80m:
1. Milva Ghenda (Parijs) 10.9; 2. Jessica Vandonck (Brussel) 11.0. 150m: 1. Ayadélé Ikuessam (Parijs) 19.6; 2. Sabine Facorat (Parijs) 20.0. 1000m: 1. Alice Boussard (Parijs) 3.18.9; 2. Tiffany Vargas-Dumas (Parijs) 3.20.7. 250m horden: 1. Celine Lempereur (Brussel) 39.5; 2. Sophie Brion (Brussel) 40.0. Hoog: 1. Audrey Delormel (Parijs) 1.50; 2. Claire Limoge (Parijs) 1.47. Ver: 1. Christel Kompany (Brussel) 5.40; 2. Tatiana Linga Batao (Brussel) 4.69. Kogel: 1. Christel Kompany (Brussel) 10.12; 2. Céline Lempereur (Brussel) 8.85. Speer: 1. Katherine Molders (Brussel) 34.30; 2. Amelie Benoit (Parijs) 24.40. 4x80m: 1. Parijs 41.6; 2. Brussel 41.9. Eindstand jongens en meisjes: 1. Brussel 181 punten; 2. Parijs 17.
20 km van Parijs
MANNEN
1. Domingos Castro (Por) 57:54; 2. Luke Metto (Ken) 57:55; 3. Lahoucine Mrikik (Mar) 57:59; 4. David Maina (Ken) 58:09; 5. Fekadu Degefu (Eth) 58:16; 6. Faustin Baha (Tan) 58:20; 7. Wlliam Cheferit (Ken) 58:41; 8. Abdellah Behar (Fra) 58:42; 9. John Nadasaya (Tan) 59:18; 10. Gebre Gebremarian (Eth) 59:23.
VROUWEN
1. Adere Berhane (Eth) 1u 06:36; 2. Ludmila Biktacheva (Rus) 1u 07.00; 3. Alina Tecuta (Roe) 1u 07:02; 4. Isabellah Ochici (Ken) 1u 07:03; 5. Urge Getenesh (Eth) 1u 07:21; 6. Aime Njeri (Ken) 1u 09:07; 7. Irina Kazakova (Fra) 1u 10:38; 8. Lidya Vassilievskaia (Rus) 1u 10:52; 9. Angelne Kanana (Ken) 1u 12:02; 10. Fauftine Keytany (Ken) 1u 14:02.
Saint-Mard
MANNEN
Veteranen: 300m:
1. Jean-Christophe Bayard (DAMP) 37.51. 1000m: 1. Jean-Marie Sibret (DAMP) 3.25.31. Discus: 1. Alain Herman (DAMP) 30.64; 2. Robert henry (DAMP) 19.30. Hamer: 1. Jean-Marie Collin (DAMP) 20.92. Seniores: 1000m: 1. Claude Lambotte (DAMP) 2.42; 2. Jean-Christophe Bayard (DAMP) 3.09.84. Hinkstap: 1. Jean-Christophe Bayard (DAMP) 11.96; 2. Yannick Lambin (DAMP) 11.90. Polsstok: 1. Jean-Philippe Piron (BBS) 3.70. Discus: 1. Nicolas Féy (DAMP) 38.17. Hamer: 1. Charles De Ridder (CAD) 66.45; 2. Jérôme Kaps (SPORA) 38.95. Juniores: Hinkstap: 1. François Boulanger (DAMP) 11.12. Hamer: 1. Pierre Pousseur (DAMP) 51.31. Scholieren: 300m: 1. Cédric Schepens (ESC) 36.50. 1000m: 1. Remy Decker (DAMP) 3.07.94. Hinkstap: 1. Pierre Pousseur (DAMP) 11.81. Kadetten: 300m: 1. Denis Galerin (DAMP) 42.05. 1000m: 1. Denis Galerin (DAMP) 2.48.89. Hinkstap: 1. Vincent Théare (CAP) 11.00. Polsstok: 1. 1. Sébastien Hoffels (ULA) 4.10. Discus: 1. Sébastien Hoffels (ULA) 34.52. Hamer: 1. Sébastien Hoffels (ULA) 28.00. 5000m: 1. Claude Lambotte en Sébastien Kerger 18.03.6; 3. Robert Henry 18.21.2; 4. Emmanuel Lavigne 19.06.4; 5. Yannick Lambin 19.12.5; 6. Denis Galerin 19.25.9; 7. Michel Borceux 19.29.9; 8. Pierre Jacques 19.53.7; 9. Dominique Lambin 19.57.3; 10. David Liégeois 19.59.6.
VROUWEN
Veteranen: 300m:
1. Edith Graff (DAMP) 49.12. Hinkstap: 1. Edith Graff (DAMP) 8.92. Kogel: 1. Betty Chalon (DAMP) 10.69. Hamer 3 kg: 1. Betty Chalon (DAMP) 29.09. Seniores: Hinkstap: 1. Nathalie Davin (DAMP) 8.16. Kogel: 1. Anne Boulanger (DAMP) 8.34; 2. Nathalie Davin (DAMP) 8.33. Hamer: 1. Nathalie Davin (DAMP) 28.83; 2. Anne Boulanger (DAMP) 22.53. Juniores: 1000m: 1. Patricia Gauthier (SMEC) 3.39.19. Hinkstap: 1. Elisabeth Davin (DAMP) 10.44. Hamer: 1. Elisabeth Davin (DAMP) 16.57. Scholieren: 300m: 1. Florine Eppe (DAMP) 44.09. 1000m: 1. Florinne Eppe (DAMP) 3.42.98. Hinkstap: 1. Florine Eppe (DAMP) 10.16. Polsstok: 1. Marie Laval (BBS) 2.60. Kadetten: 300m: 1. Séverine Olivier (DAMP) 47.71. 1000m: 1. Rachel Linel (DAMP) 3.25.59. Polsstok: 1. Eveline Strackx (SACN) 2.90. Kogel: 1. Audrey Lefêbvre (DAMP) 12.17. 5000m: 1. Evelyne Jadot 21.02.0; 2. Claire Joannes 21.30.0; 3. Anne-Marie Collin 21.47.8; 4. Brigitte Herbeuval 22.49.6; 5. Anouck Linel 23.00.3.
Sart-Risbart
2de Ploegenloop
MANNEN

1. BAISE - POUPELEER 11,5 km in 43.28; 2. Simon - Hennaux 43.48; 3. Rigau - Nijsten 45.11; 4. Peeters - Nihoul 45.27; 5. Van Nerum - Lodewijckx 45.54; 6. Van Riet - Van Riet 46.11; 7. Lethe - Van Oost 47.12; 8. Landuyt - Truyers (eerste gemengd koppel) 47.35; 9. Fran‡ois - Hendrickx 48.30; 10. Batistic - Sommereyns 48.38; 11. LadriŠre - Defraene 48.41; 12. Muytens - Varewijck 49.57; 13. Vanpee - Denis 50.30; 14. Marcoen - Coubeaux 50.47; 15. Joassin - Latinne 52.27; 16. Dassy - Watteeuw 52.30; 17. Harzee - Delande 52.31; 18. Verhelle - Verhaegen 52.32; 19. Clement - Galle 54.00; 20. Vandekerckhove - Meulemans 57.10.
VROUWEN
1. EPPE - WATTEEUW 11,5 km in 54.05; 2. Lechien - Lacroix 1.01.35; 3. Baudoin - Devos 1.09.02.
Woluwe
MANNEN
100m(kad): 1ste reeks:
1. Brice de Reymacker (WS) 12.3. 100m(kad): 2de reeks: 1. Alexandre Barbeti (CSF) 12.8. 100m(kad): 1. Matthieu Schoeps (CAA) 12.6. Ver(kad): 1. Vincent Van Denhoven (WS) 5.25. Kogel(kad): 1. Gregory Derksen (WS) 9.91. Hoog(kad): 1. Vincent Van Denhoven (WS) 1.64. 1500m(kad): 1. Regis Demoor (WS) 4.59.5. 3000m(sch): 1. Dominique Anselme (WS) 10.22.4; 2. Gregory Hustache (CAS) 10.40.4. 5000m: 1. Daniel N'Kwasina (WS) 17.00; 2. Laken Taghret (WS) 17.02.8; 3. Marc Lejeune (WS) 17.18.3; 4. Ricardo Antunes (WS) 17.18.3; 5. Thierry Milcamps (RCB) 17.24.1. 100m horden (kad): 1ste reeks: 1. Gaetan Verriest (WS) 17.8. 100m horden (kad): 2de reeks: 1. Alexandre Barbetti (CSF) 16.2. 100m horden (kad): 3de reeks: 1. Davy Van Tricht (CSF) 15.1. 1.000m (kad): 1. Davy Van Tricht (CSF) 3.02.7. polsstok (kad): 1. Gaetan Verriest (WS) 3.85. Speer (kad): 1. Alexandre Barbetti (CSF) 35.45.
VROUWEN
80m horden(kad): 1ste reeks:
1. Piaz Stadler (WRC) 12.5. 80m horden(kad): 2de reeks: 1. Tatiana Zinga Batao (WS) 14.00. Hoog(kad): 1. Christel Kompany (ESC) 1.49. Kogel(kad): 1. Tatiana Zinga Batao (WS) 7.99. 1500(kad): 1. Emilie Goffioul (WS) 5.37.5. 3000m(sch): 1. Audrey Demoor (WS) 10.54.7; 2. Leslie Dubois (WS) 13.07.1. 5000m: 1. Stephanie Baxter (BAV) 20.06.6; 2. Danielle Feraille (WS) 21.38.5; 3. Denise Nicolay (WS) 22.20.2. 800m (kad): 1. Christel Kompany (ESC) 2.33. speer (kad): 1. Katie Molders (WS) 33.07. ver (kad): 1. Christel Kompany (ESC) 5.02.
Wommelgem
1ste AVVV-criteriumcross
MANNEN
Seniores:
1. Koen STEEMAN (WAV) 20.51; 2. Patrick Seghers (APSO) 21.11; 3. Marco Weyts (SAV) 21.34; 4. Steven Wouters (SAV) 21.52; 5. Eric Bartholomeeusen (GAV) 22.21; 6. Bert Martens (WALO) 22.28; 7. Walter Dierickx (WAV) 22.57; 8. Van Den Bergh (SAV) 23.01; 9. Pascal Mattheus (WAC) 23.14; 10. Sven Foubert (SAV) 23.27; 11. Denis Reynaert (ACB) 24.11; 12. Bart Loos (APSO) 24.28; 13. Bart Van Bogaert (WALO) 24.29; 14. Bart Coppens (WALO) 24.31; 15. Eddy De Beuckelaer (SAV) 25.07; 16. Dannie Bellens (APSO) 25.34; 17. Jan Van Den Bergh (ACK) 26.11; 18. Philippe Van Geertoy (SAV) 26.41; 19. Dennis Hoes (SAV) 27.46; 20. Dirk Wouters (GAV) 28.30. Juniores: 1. Dries VAN DYCK (APSO) 6,2km in 22.07; 2. Van Den Bergh (ACK) 22.48; 3. Gert Vermeiren (SAV) 23.20; 4. Bart Van Genechten (APSO) 23.39; 5. David De Bruyn (APSO) 23.41; 6. Benny Antheunis (SAV) 24.13; 7. Frederik Roose (WAV) 24.59; 8. Kevin Paulussen (ACK) 26.40; 9. Walter Van Der Heyden (SAV) 26.48; 10. Steve De Smet (WAV) 27.30. Scholieren: 1. Ben HENS (ACK) 2,7km in 9.14; 2. Rachi Bali (SAV) 9.25; 3. Manuel Santiago (ACSS) 9.39. Kadetten: 1. Lander DIRCKEN (SAV) 2,2km in 7.25; 2. Peter Van Dijck (APSO) 7.51; 3. Maarten Bosmans (ACK) 8.07. Veteranen: 1. Etienne BOSMAN (AVI) 6,2km in 21.03; 2. Rudy Reynaert (ACB) 21.10; 3. Denis Dirickx (WAV) 21.19. Veteranen +50: 1. Alfons BRIERS (HAVO) 6,2km in 19.36; 2. Maurice Plasmans (SAV) 20.22; 3. Albert Van Bunder (WALO) 20.58.
VROUWEN
Seniores:
1. Sandra ONZIA (AT84) 3km in 12.03; 2. Van Ranst (SAV) 12.19; 3. Antheunis (SAV) 12.23; 4. Natasha Verheyden (APSO) 12.44; 5. Sylvia Van Haelst (AVI) 13.11; 6. Tinny Spallier (SAV) 13.18; 7. Ines Van Roeyen (AT84) 13.21; 8. Karin Cuypers (ACK) 13.28; 9. Kristien Servotte (KLP) 13.31; 10. Elke Van Den Berghe (AT84) 13.33. Juniores: 1. Katrien VAN SPAUWEN (SAV) 3km in 12.46; 2. Cathy Bastenie (ACK) 14.29; 3. Sara Van Bragt (ACK) 14.34; 4. Evy Huygen (WAV) 15.35. Scholieren: 1. Lies KONINGS (ACK) 2,2km in 8.26; 2. Dominique Lenaerts (GAV) 8.45; 3. Ellen Gers (WAV) 8.51. Kadetten: 1. Wendy VAN LEUVEN (AT84) in 5.43; 2. Kate Bellefroid (SAV) 5.54; 3. An De Sterck (SAV) 5.56. Veteranen: 1. Christel VAN BETS (WAV) 3km in 12.09; 2. Bernadette De Ben (KLP) 12.15; 3. Ria Gobel (WAV) 12.30. Veteranen +45: 1. Rita DHOOGHE (AVI) 3km in 11.39; 2. Rose-Marie Cools (AVI) 12.42; 3. Maria Suykens (APSO) 12.47.
Wuustwezel
MANNEN
12km:
1. André Vermeiren (Rijkevorsel) in 43.24.46; 2. Fons Jansen 44.30.37; 3. Frank Manise 44.33.15; 4. Werner Akkermans 44.56.59; 5. Dirk Van Beeck 45.02.40; 6. R. Van Poucke 46.12.68; 7. Walter Smits 47.12.40; 8. Wim Van Loon 48.44.56; 9. Luc Vervoort 49.30.28; 10. Roger Bogaerts 49.50.28; 11. Marc Van Loon 50.28.34; 12. Marcel Dekkers 50.58.50; 13. Jozef Dries 51.31.96; 14. Ludo Van Gestel 52.15.96; 15. Patrick Brugmans 53.34.31; 16. Dirk Uytdewilligen 55.10.02; 17. Danny Belmans 55.48.81; 18. Jozef Caers 56.36.50; 19. Guy Leysen 57.38.31; 20. Alfons Boonen 58.56.64. 6km: 1. Rudy Laurijssen (Deurne) in 22.03.34; 2. Danny Van Den Broeck 22.24.37; 3. Jos Aerts 24.29.87; 4. Frank Janssen 24.37.81; 5. Ivan De Saedeleer 24.45.72; 6. Ronny Delen 25.28.02; 7. Sven Peeters 26.02.56; 8. Willy Peeters 26.23.62; 9. Eric Eyckmans 26.25.18; 10. Robert Schoutens 28.59.21.
VROUWEN
12km:
1. An De Greef (Puurs) in 48.54.31. 6km: 1. Anny De Ryck (Pulderbos) in 28.22.78; 2. Carolien Bevers 32.00.87; 3. Josée Van Dijck 32.18.84; 4. Fia Van Oijen 32.20.12.
Nu in het nieuws