D5 S55 Uit restsport t tem z

Snooker
BR>Grand Prix in Preston
1/16de finales: B. Pinches (Eng) - T. Murphy (N.Ier) 5-4; F. O'Brien (Ier) - A. Hicks (Eng) 2-5; J. White (Eng) - J. Wattana (Tha) 3-5; M. King (Eng) - M. Fu (H.Kong) 3-5.
Tafeltennis
Interclubs
MANNEN
Afd. 1A
Anderlues A - Logis B 9-7; Sven Salamander A - Gent A 11-5; Leuze 65 A - Torhout A 10-6; Corenne B - Vervia A 0-16; D Bosco Tournai A - Villette B 16-0; Aywaille A - BASF A 11-5.
Afd. 1B: Villette C - Logis A 6-10; Mepp Stegeta A - Donald Heuseux A 1-15; Sokah B - Hasselt B 10-6; Dour A - Immo Mortsel B 16-0; Astrid Herstal A - Borina B 11-5; Schulen A - E Basse Sambre A 8-8.
Afd. 2A: Stekene A - Allain Tournai A 8-8; Sven Salamander C - Champ d'en Haut A 9-7; AFP Kobelco A - La Croyere A 15-1; Ans A - Moustier A 13-3; St Niklase A - Arc en Ciel A 12-4; Wanze A - And Leie Lauwe A 11-5.
Afd. 2B: Falisolle A - Logis C 9-7; Frasnienne A - Gent B 12-4; Tihange A - Alpa A 5-11; Berlaar A - Titi Oupeye A 10-6; Astrid Herstal B - Stokrooie A 12-4; Schulen B - Sven Salamander B 6-10.
Afd. 2C: Lanaken A - Gierle A 14-2; On B - Donald Heuseux B 2-14; AFP Kobelco B - Hasselt C 2-14; Borain A - Chiroux A 9-7; Minerois A - Heppignies A 7-9; Gremlins A - Eveil A 1-15.
Afd. 2D: Vedrin A - Dolembreux A 14-2; On A - Corenne C 11-5; Seilles A - Braine L'Alleud A 2-14; Montegnee A - La Cipale A 7-9; Erquelinnes A - Chaudfontaine A 11-5; Aywaille B - Purixla A 4-12.
Afd. 3A: Borina E - Logis D 7-9; And Leie Lauwe B - Dour B 10-6; Sokah C - Blue Rackets A 16-0; Hamme A - Fleur Bleue A 11-5; St Niklase B - Stekene B 12-4; Sparta Mouscron B - Gullegem A 14-2.
Afd. 3B: Borina D - Caj-mir Boussu A 8-8; Oostende A - Knal Deinze B 12-4; Oostduinkerke A - Alpa B NM-NC; Nodo a - Immo Mortsel C 12-4; D Bosco Tournai B - Arc en Ciel B 7-9; Ecausinnes A - Zandvoorde A 6-10.
Afd. 3C: Borina C - Schulen C 0-16; Geelse Ogeta A - Hornu Warquignies 10-6; Ingelmunster A - Braine L'Alleud B 12-4; Herckenrode A - Roeselare A 11-5; Saint Gilloise A - Lipalet A 6-10; Tilly A - Sven Salamander D 12-4.
Afd. 3D: Galmaarden A - Gierle B 6-10; Mepp Stegeta B - Knal Deinze A 7-9; Rooigem A - Voorshoven A 5-11; Borain B - AFP Kobelco C 14-2; Meteoor Bree A - Pantheon A 16-0; Vilvoorde A - Diest B 9-7.
Afd. 3E: Villette D - Logis E 12-4; Ottignies A - Rosee A 8-8; Hoeselt A - Georgis A 7-9; Herckenrode B - Aarschot A 10-6; Andenne A - Ipet Leuze A 16-0; Aywaille C - Diest C 12-4.
Afd. 3F: Vedrin B - Centre Manage A 6-10; On C - Donald Heuseux C 10-6; Leuze 65 B - Aye A 13-3; Ans B - Monceau A 8-10; Astrid herstal C - Awirs A 7-9; Marquain A - E Basse Sambre B 6-10.
Afd. 3G: Chaudfontaine C - Centre Manage B 0-16; Marloie A - Corenne D 11-5; Neufville Senne B - Spirou Couillet A 8-8; Melreux A - Monceau B 12-4; Harlue A - Nismes A 6-10; Liege A - Citibank Virton C 7-9.
Afd. 3H: Dolhain B - Chatelet B 2-14; Arlonnais A - Malonne A 9-7; Neufville Senne A - Eupen A 10-6; Philippeville A - Bouillon A 12-4; Tiege A - Chaudfontaine B 8-8; Farciennes A - Citibank Virton B 5-11.
VROUWEN
Super:
Borina A - Aywaille A 3-7; Citibank Virton A - Centre Manage A 7-3; Vervia A - Alpa A 3-7; Corenne A - AFP Kobelco A NM; Hasselt A - Villette A UITG; Logis A - Sven Salamander A 0-10.
Afd.1: Borina B - Chatelet A 3-7; Oostende A - Titi Oupeye A 7-3; Hoeselt A - Nalinnes A 3-7; Herckenrode A - AFP Kobelco B 5-5; Minerois A - Stokrooie A 5-5; Avia A - BASF A 10-0.
Afd. 2A: Stekene A - D Bosco Tournai A 8-2; Wenduine A - St Niklase A 5-5; Rooigem A - Braine L'Alleud A NM; Dour A - Fleur Bleue A NM; Nodo A - Vedrin B 10-0; Logis B - E Basse Sambre A NM.
Afd. 2B: Borina C - Centre Managed B 8-2; Mepp STegeta A - Titi Oupeye B 7-3; Vervia V - Alpa B 3-7; Leopoldsburg A - Fleur Bleue B 7-3; Hasselt B - Vedrin A 5-5; MJT Ecaussines A - Gembloux A 5-5.
Afd. 2C: Anderlues A - Aywaille B 1-9; Arlonnais A - Gesves A 2-8; Hoeselt B - Erquelinnes A 5-5; Champ D'en Haut A - Neufville Senne A 5-5; Hasselt C - Rulles A 2-8; Profondeville A - Citibank Virton B 6-4.
Bremen
MANNEN
Baggaley (G-B) - Damien Delobbe 21-19, 21-17, 16-21, 21-10; Kevin Vissers - Weitz (Dui) 21-13, 21-15, 21-14; Chuan Chih-Yuan (Taï) - Kevin Vissers 22-20, 21-19, 21-10; Tim Janssens - Sörensen (Noo) 21-17, 19-21, 21-18, 20-22, 21-18; J. Lundqvist (Zwe) - Tim Janssens 21-14, 16-21, 21-6, 21-17; Hervé Delporte - Czernianski (Pol) 21-12, 21-13, 21-19; Tokic (Sln) - Hervé delporte 21-14, 15-21, 21-14, 21-9; Grégory Obert - Wirth (Zwi) 21-19, 21-13, 21-18; Fazekas (Hon) - Grégory Obert 21-15, 22-20, 23-21. Kwartfinales: Damien Eloi (Fra) - Werner Schlager (Oos) 3-0 (21-14, 21-12, 21-17); Vladimir Samsonov (W-R) - Joergen Persson (Zwe) 3-2 (21-14, 19-21, 15-21, 22-20, 21-17); Liu Guoliang (Chn) - Tan Ruiwu (Chn) 3-0 (21-18, 21-18, 21-17); Jan-Ove Waldner (Zwe) - Ma Wenge (Chn) 3-2 (21-17, 17-21, 14-21, 21-19, 21-14). Halve finales: Vladimir Samsonov (WR) - Damien Eloi (Fra) 3-0 (21-9, 21-14, 21-5); Liu Guoliang (Chn) - Jan-Ove Waldner (Zwe) 3-1 (21-14, 21-17, 6-21, 21-18). Finale: Liu Guoliang (Chn - Vladimir Samsonov (WRu) 3-2 (21-12, 10-21, 20-22, 21-16, 21-15). Dubbelspel, kwartfinales: Jan-Ove Waldner/Joergen Persson (Zwe) - Joerg Rosskopf/Steffen Fetzner (Dui) 2-1 (21-19, 8-21, 21-17); Peng Lung/Yuan Su (TPE) - Danny Heister/Trinko Keen (Ned) 2-0 (21-17, 21-15); Damien Eloi/Christophe Legout (Fra) - Werner Schlager/Karl Jindrak (Oos) 2-1 (21-12, 16-21, 22-20); Wang Liqin/Yan Sen (Chn) - Liu Guoliang/Qin Zhijian (Chn) 2-0 (21-17, 21-14). Halve finales: Eloi/Legout (Fra) - Liqin/Sen (Chn) 2-1 (14-21, 21-12, 21-18); Lung/Su (TPE) - Persson/Waldner (Zwe) 2-0 (21-17, 21-10). Finale: Peng-Lung/Yuan-Su (Tai) - Damien Eloi/Christophe Legout (Fra) 2-1 (21-12, 18-21, 21-18).
VROUWEN
G. Rohr (Dui) - Karen Opdencamp 12-21, 21-19, 14-21, 12-21; Carole Detrigne - Eggel (Zwi) 21-11, 21-15, 21-9; Bollmeier (Dui) - Carole Detrigne 14-21, 15-21, 9-21. Kwartfinales: Li Ju (Chn) - Jie Schoepp (Dui) 3-0 (21-17, 21-9, 21-17); Wang Hui (Chn) - Qianhong Gotsch (Dui) 3-1 (20-22, 21-17, 21-19, 21-12); Chire Koyama (Jap) - Jing Tian-Zoerner (Dui) 3-1 (23-21, 21-18, 18-21, 21-17); Wang Nan (Chn) - Chen Jing (TPE) 3-2 (21-6, 21-17, 8-21, 20-22, 21-14). Halve finales: Wang Nan (Chn) - Chire Koyama (Jap) 3-0 (21-19, 21-14, 21-9); Li Ju (Chn) - Wang Hui (Chn) 3-0 (21-8, 21-15, 21-9). Finale: Wang Nan (Chn) - Li Ju (Chn) 3-0 (21-15, 21-16, 21-11). Dubbelspel, kwartfinales: Li Ju/Wang Nan (Chn) - Olga Nemes/Jing Tian-Zoerner (Dui) 2-0 (21-18, 24-22); Zhang Yingying/Zhang Yining (Chn) - Cheng Hongxia/Wang Hui (Chn) 2-0 (21-15, 21-16); Eldjana Aganovic/Tamara Boros (Kro) - Kazuko Naito/Keiko Okazaki (Jap) 2-0 (21-8, 21-16); Csilla Batorfi/Krisztina Toth (Hon) - Chen Jing/Xu Jing (TPE) 2-1 (21-16, 16-21, 21-19). Halve finales: Yingying/Yining (Chn) - Ju/Nan (Chn) 2-0 (21-12, 21-13); Batorfi/Toth (Hon) - Aganovic/Boros (Kro) 2-1 (9-21, 21-19, 21-14). Finale: Csilla Batorfi/Krisztina Toth (Hon) - Zhang Yining/Zang Yingying (Chn) 2-1 (20-22, 21-14, 23-21).

Tennis
ATP Singapore
Halve finales: Mikael Tillstrom (Zwe) - Paradorn Srichaphan (Tha) 6-4, 3-6, 6-3; Marcelo Rios (Chl/1) - Lleyton Hewitt (Aus/4) 7-5, 6-3. Finale: Marcelo Rios (Chi/1) - Mikael Tillstrom (Zwe) 6-2, 7-6 (7/5).
ATP Wenen
Halve finales: Nicolas Kiefer (Dui/7) - Richard Krajicek (Ned/6) 7-6 (11/9), 6-4; Greg Rusedski (GB/4) - Roger Federer (Zwi) 6-3, 6-4. Finale: Greg Rusedski (GB/4) - Nicolas Kiefer (Dui/7) 6-7 (5/7), 2-6, 6-3, 7-5, 6-4.
Barcelona
Challenger-toernooi
3de ronde: Christophe Rochus
- Oscar Serrano (Spa) 4-6, 7-6, 6-3. Halve finale: Vicente Fernado (Spa/2) - Christophe Rochus 2-6, 6-4, 6-2.
Dallas
Challenger
MANNEN
Kwartfinale:
Andre Sa (Bra/7) - Xavier Malisse (1) 6-3, 6-2.
WTA Zurich
Halve finales: Martina Hingis (Zwi/1) - Nathalie Tauziat (Fra/8) 6-3, 4-6, 6-3; Venus Williams (VS/2) - Mary Pierce (Fra/3) 6-4, 6-4. Finale: Venus Williams (VS/2) - Martina Hingis (Zwi/1) 6-3, 6-4.
ITF Poitiers
VROUWEN
Kwartfinale: Justine Henin
- Lubomira Bacheva (Bul/8) 6-7, 6-4, 6-2. Halve finale: Marie-Gaiane Mikaelian (Zwi) - Justine Henin 6-2, 5-7, 7-6.

Turnen
WK in China
MANNEN
Paardsprong:
1. Li Xiaopeng (Chn) 9,668; 2. Evgueni Sapronenko (Let) 9,656; 3. Dieter Rehm (Zwi) 9,468; 4. Marian Dragulescu (Roe) 9,174; 5. Sergei Fedorchenko (Kaz) 9,043; 6. Rene Tchernitchek (Dui) 8,925; 7. Ioannis Melissanidis (Gri) 8,606; 8. Yang Wei (Chn) 8,281. Brug: 1. Lee Joo-Hyung (ZKo) 9,750; 2. Alexei Bondarenko (Rus) 9,675; 2. Naoya Tsukahara (Jap) 9,675; 4. Nikolai Krukov (Rus) 9,625; 5. Jung Jin-Soo (ZKo) 9,187; 6. Li Xiaopeng (Chn) 9,137; 7. Xing Aowei (Chn) 9,075; 8. Chol U Jong (NKo) 8,975. Rekstok: 1. Jesus Carballo (Spa) 9,762; 2. Alexander Jelkov (Can) 9,700; 3. Yang Wei (Chn) 9,612; 4. Yoshihiro Saito (Jap) 9,587; 5. Lazaro Lamelas (Cub) 9,200; 6. Omar Cortes (Spa) 9,087; 7. Lee Joo-Hyung (ZKo) 8,925; 8. Marian Dragulescu (Roe) 8,762. De medailleverdeling: Goud/Zilver/Brons/Totaal: Rusland 5 4 3 12; China 4 1 3 8; Roemenie 3 4 1 8; Spanje 1 1 0 2; Zuid-Korea 1 0 0 1; Japan 0 1 1 2; Oekraine 0 1 1 2; Canada 0 1 0 1; Hongarije 0 1 0 1; Letland 0 1 0 1; Wit-Rusland 0 0 1 1; Bulgarije 0 0 1 1; Griekenland 0 0 1 1; Zwitserland 0 0 1 1.
VROUWEN
Balk:
1. Ling Jie (Chn) 9,775; 2. Andrea Raducan (Roe) 9,762; 3. Olga Rachoupkina (Oek) 9,737; 4. Maria Olaru (Roe) 9,650; 5. Olga Teslenko (Oek) 9,587; 6. Anna Kovaleva (Rus) 9,500; 7. Fangxiao Dong (Chn) 9,462; 8. Laura Martinez (Spa) 9,425. Grond: 1. Andrea Raducan (Roe) 9,837; 2. Simona Amanar (Roe) 9,800; 3. Svetlana Khorkina (Rus) 9,787; 4. Elena Produnova (Rus) 9,737; 5. Dong Fangxaio (Chn) 9,737; 6. Ludivine Furnon (Fra) 9,612; 7. Tatiana Yarosh (Oek) 9,600; 8. Yvonne Tousek (Can) 9,537.
Gent
Flanders Cup
Seniores:
achtereenvolgens touw, hoepel, knotsen, lint en totaal: 1. Alexandre Zawitsowska (Pol) 18,33 19,08 18,08 19,08 74,58; 2. Maria Tchalakova (Bul) 18,40 18,42 18,75 18,62 74,18; 3. Jezzi Hoeni (Ita) 17,65 18,90 18,38 18,67 73,60; 4. Céline Dorimont (R.V.) 18,22 18,70 18,18 18,47 73.57. (...) 8. Annelies Hubrighs (FRG) 17,93 17,73 18,30 18,38 72,36; 10. Katrien Sannen (SRG-Mol) 17,53 17,98 17,76 18,44 71,71; 12. Alicia Castrogiova (R.V.) 17,58 18,33 17,08 18,20 71,20; 13. Inge De Backer (Happy Gym) 18,03 17,52 18,17 17,25 70,97. Algemene wedstrijd juniores: 1. Simona Peytcheva 17,80 17,80 17,97 18,08 71,65; 2. Amia Mrzozinska (Pol) 16,90 17,80 17,03 17,87 69,60; 3. Delphine Ledoux (Fra) 18,73 17,47 16,97 17,49 68,63; (...) 9. Britt Steurbaut (Happy-Gim) 16,76 17,03 16,87 16,87 67,53; 12. Delphine Van Aerde (FRG) 16,52 16,53 16,88 16,08 66,61; 14. Irina Majundar (FRG) 17,10 16,31 16,67 16,16 66,24; 15. Lindsay Fassotte (Les Prov) 16,47 16,52 16,33 16,73 66,05; 16. Astrid Laurent 16,28 16,83 15,43 16,92 65,46; 19. Sara Verdegem (FRG) 16,53 15,70 15,83 16,38 64,44; 20. Anne Swalue (R.V.) 15,73 15,06 16,18 16,57 63,54; 21. Katrien Lommelen (SRG Mol) 15,27 16,07 16,30 15,82 63,46; 22. Ch. Houssonglong (Les Prov) 15,70 15,42 15,34 16,03 62,49; 23. Viktoria Sferrazza (Enf.P.) 14,67 16,00 15,03 16,17 61,87. Algemene wedstrijd miniemen: 1. Iana Valentinova 16,80 16,63 16,87 50,30; 2. Lilia Souraojieva (Bul) 16,33 16,57 16,77 49,67; (...) 6. Anjuli Dewilde (FRG) 16,18 15,67 15,93 47,78; 8. Sofie Verdegem (FRG) 16,30 14,79 16,32 47,41; 11. Sarina Schatteman (FRG) 15,43 15,60 15,53 46,56; 12. Sara Maes (Happy Gym) 15,24 15,97 15,22 46,42; 15. Cynthia Oosterlynck (FRG) 15,32 14,43 15,07 44,83; 16. Michelle Lycke (FRG 15,05 14,78 14,82 44,66; 18. Donatien Geron (Les Provincialles) 14,71 15,05 14,11 43,87; 19. Florence Hanocq (Les Enf. du Peup) 14,14 14,96 14,10 43,20; 22. Elke Muller (La Royal Vaillante) 13,68 15,13 13,93 42,75; 23. Mathilde Leroy (La Royal Vaillante) 13,68 14,75 12,85 41,28; 26. Morganc Mathieu (Les Provenciales) 13,28 13,14 13,13 39,54.

Voetbal
Denemarken
13de speeldag: Esbjerg - FC Kopenhagen 2-0; Lyngby - AaB Aalborg 3-2; OB Odense - Silkeborg 0-4; Vejle - AGF Aarhus 1-1; Brondby - Viborg 4-1. De stand: 1. Brondby 25 ptn; 2. Herfoelge 25 (12); 3. AB Kopenhagen 22 (12); 4. Lyngby 22; 5. AaB Aalborg 21 (12); 6. Silkeborg 19; 7. Viborg 18; 8. FC Kopenhagen 14; 9. OB Odense 12; 10. AGF Aarhus 10; 11. Vejle 10; 12. Esbjerg 10 (12).
Israël
7de speeldag: Hapoel Jerusalem - Hapoel Kfar Sava 2-1; Maccabi Petah Tikva - Hapoel Tel Aviv 1-5; Ashdod SC - Hapoel Petah Tikva 0-2; Maccabi Tel Aviv - Ironi Rishon Lezion 4-0; Hapoel Haifa - Betar Jerusalem 1-1; Maccabi Netanya - Bnei Yehuda Tel Aviv 1-1; Maccabi Herzliya - Maccabi Haifa maandag. De stand: 1. Hapoel Tel Aviv 16; 2. Hapoel Haifa 15; 3. Hapoel Petah Tikva 15; 4. Maccabi Haifa 13 (6); 5. Maccabi Petah Tikva 12; 6. Ashdod SC 9; 7. Betar Jerusalem 9; 8. Bnei Yehuda 8; 9. Maccabi Tel Aviv 7; 10. Hapoel Jerusalem 7; 11. Maccabi Herzliya 6 (6); 12. Ironi Rishon Lezion 6; 13. Maccabi Netanya 2; 14. Hapoel Kfar Sava 2.
Joegoslavië
10de speeldag: OFK Belgrado - Buducnost Podgorica 2-1; Radnicki Kragujevac - Zemun 1-0; Spartak Subotica - Zeleznik Belgrado 1-0; Sutjeska Niksic - Borac Cacak 2-1; Partizan Belgrado - Milicionar Belgrado 2-1; Cukaricki Belgrado - Sartid Smederevo 2-1; Proleter Zrenjanin - Obilic Belgrado 0-2; Vojvodina Novi Sad - Hajduk Kula 1-2; Radnicki Nis - Rode Ster Belgrado 1-2; Hajduk Belgrado - Mogren Budva 1-0. De stand: 1. Obilic Belgrade 25; 2. Partizan Belgrade 22 (9); 3. Etoile Rouge Belgrade 19 (9); 4. Radnicki Kragujevac 17; 5. Vojvodina Novi Sad 16 (9); 6. Zeleznik Belgrade 15 (9); 7. Hajduk Kula 15; 8. Milicionar Belgrade 15; 9. Sutjeska Niksic 14; 10. Rad Belgrade 13 (9); 11. Radnicki Nis 12; 12. Spartak Subotica 12; 13. Proleter Zrenjanin 11 (9); 14. Cukaricki Belgrade 11; 15. Buducnost Podgorica 11 (9); 16. Hajduk Belgrade 10 (9); 17. Zemun 10 (9); 18. OFK Belgrade 9; 19. Borac Cacak 8; 20. Sartid Smederevo 8; 21. Mogren Budva 7; 22. Pristina 0-0.
Kroatië
10de speeldag: Cibalia - Hajduk 2-2; Istra - Vukovar '91 3-0; Sibenik - Slaven Belupo 0-0; Varteks - Osijek 2-0; Rijeka - Zagreb 2-0; Croatia - Hrv. Dragovoljac 5-0. De stand: 1. Croatia 26; 2. Hajduk 23; 3. Rijeka 17; 4. Osijek 16; 5. Cibalia 13; 6. Slaven Belupo 13; 7. Varteks 12; 8. Zagreb 10; 9. Sibenik 9; 10. Vukovar '91 9; 11. Istra 7; 12. Hrv. Dragovoljac 7.
Noord-Ierland
11ste speeldag: Cliftonville - Portadown 1-2; Coleraine - Linfield 0-1; Crusaders - Newry 1-0; Glenavon - Glentoran 3-3; Lisburn - Ballymena United 3-4. Stand: 1. Linfield 22; 2. Glenavon 22; 3. Crusaders 18; 4. Newry 17; 5. Glentoran 15; 6. Portadown 13; 7. Ballymena 10; 8. Coleraine 9; 9. Cliftonville 9; 10. Lisburn 9.
Noorwegen
25ste speeldag: Stabaek - Rosenborg Trondheim 2-0; Kongsvinger - Bodo Glimt 2-1; Lillestrom - Stromsgodset 4-2; Moss - Molde 0-1; Odd Grenland - Brann Bergen 3-1; Skeid - Viking Stavanger 3-2; Tromso - Valerenga 2-2. De stand: 1. Rosenborg Trondheim 56 ptn; 2. Lillestrom 48; 3. Molde 47; 4. Brann Bergen 46; 5. Stabaek 43; 6. Tromso 41; 7. Viking Stavanger 36; 8. Odd Grenland 36; 9. Bodo Glimt 31; 10. Moss 29; 11. Valerenga 25; 12. Stromsgodset 24; 13. Skeid 23; 14. Kongsvinger 20.
Oekraïne
9de speeldag: Kryvbas Kryviy Rih - Metalurg Donetsk 0-0; Metalurg Mariupol - Nyva Ternopil 2-1; Dnipro Dnipropetrovsk - Zirka Kirovohrad 2-0; Metalurg Zaporizhya - Karpaty Lviv 3-1; Shakhtar Donetsk - Metalist Kharkiv 3-1; Vorskla Poltava - Chernomorets Odesa 4-0; Prykarpattya I-Frankivsk - CSKA Kiev 0-0; Dynamo Kiev - Tavria Simferopol 2-0. De stand: 1. Dynamo Kiev 25; 2. Kryvbas Kryviy Rih (10) 24; 3. Metalurg Zaporizhya (11) 21; 4. Vorskla Poltava (11) 20; 5. Shakhtar Donetsk 19; 6. Metalurg Donetsk (12) 19; 7. Metalist Kharkiv (11) 17; 8. Metalurg Mariupol (11) 15; 9. Karpaty Lviv (11) 15; 10. Tavria Simferopol (12) 15; 11. CSKA Kiev (10) 13; 12. Nyva Ternopil (12) 10; 13. Dnipro Dnipropetrovsk (11) 9; 14. Prykarpattya I-Frankivsk (11) 8; 15. Zirka Kirovohrad (12) 5; 16. Chenomorets Odesa (11) 5.
Oostenrijk
16de speeldag: FC Tirol Innsbruck - Austria Lustenau 3-0; Rapid Wenen - Austria Wenen 2-0; Grazer AK - Linzer ASK 0-1; WW Bregenz - Austria Salzburg 0-0; SV Ried - Sturm Graz 2-0. De stand: 1. FC Tirol Innsbruck 36; 2. Rapid Wenen 30; 3. Austria Wenen 27; 4. SV Ried 26; 5. Sturm Graz 25; 6. Austria Salzburg 22; 7. Grazer AK 20; 8. Linzer ASK 15; 9. Austria Lustenau 14; 10. WW Bregenz 12.
Rusland
27ste speeldag: Spartak Moskou - Lokomotiv Moskou 3-0; CSKA Moskou - Zhemchuzhina Sochi 3-0; Zenit St Petersburg - Dynamo Moskou 0-0; Shinnik Yaroslavl - Krylya Sovietov Samara 1-2; Rotor Volgograd - Saturn Ramenskoye 1-1; Rostselmash Rostov - Lokomotiv Nizhny Novgorod 1-0; Chernomorets Novorossiisk - Torpedo Moskou 1-2; Uralan Elista - Alania Vladikavkaz 3-0. De stand: 1. Spartak Moskou (28) 68; 2. Lokomotiv Moskou 59; 3. CSKA Moskou 51; 4. Torpedo Moskou 46; 5. Dynamo Moskou 40; 6. Alania Vladikavkaz 39; 7. Rostselmash Rostov 37; 8. Zenit St Petersburg 37; 9. Uralan Elista 32; 10. Lokomotiv Nizhny Novgorod 29; 11. Saturn Ramenskoye 29; 12. Chernomorets Novorossiisk 28; 13. Krylya Sovietov Samara (28) 27; 14. Rotor Volgograd 27; 15. Zhemchuzhina Sochi 24; 16. Shinnik Yaroslavl 20.
Schotland
9de speeldag: Celtic - Aberdeen 7-0; Hearts - St Johnstone 1-1; Kilmarnock - Rangers 1-1; Motherwell - Hibernian 2-2; Dundee - Dundee United zondag. De stand: 1. Rangers 25; 2. Celtic (8) 21; 3. Hearts (8) 14; 4. Dundee Utd (8) 14; 5. Johnstone 12; 6. Dundee 9; 7. Kilmarnock 8; 8. Hibernian (10) 8; 9. Motherwell (7) 7; 10. Aberdeen 1.
Slovakije
11de speeldag: Artmedia Petrzalka - FC Kosice 0-4; Inter Bratislava - OD Trencin 1-1; Koba Senec - Tatran Presov 2-2; Spartak Trnava - Slovan Bratislava 0-0; FC Nitra - DAC Dunajska Streda 2-0; HFC Humenne - MSK Zilina 3-1; Kerametal Dubnica - Dukla Banska Bystrica 1-0; MSK SCP Ruzomberok - Banik Prievidza 1-1. De stand: 1. FC Kosice 22 ptn; 2. Inter Bratislava 22; 3. Tatran Presov 20; 4. MSK Zilina 18; 5. Spartak Trnava 18; 6. FC Nitra 18; 7. Slovan Bratislava 16; 8. OD Trencin 15; 9. Kerametal Dubnica 14; 10. MSK SCP Ruzomberok 13; 11. Koba Senec 13; 12. Artmedia Petrzalka 12; 13. Dukla Banska Bystrica 12; 14. HFC Humenne 11; 15. Banik Prievidza 11; 16. DAC Dunajska Streda 9.
Slovenië
10de speeldag: Murska Sobota - Maribor 2-2; Ajdovscina - Dravograd 1-0; Domzale - Celje 5-0; Prevalje - Nova Gorica 0-1; Velenje - Olimpija 0-1; Ruse - Beltinci 2-1. De stand: 1. Maribor 28 ptn; 2. Velenje 19; 3. Olimpija 18; 4. Ajdovscina 15; 5. Murska Sobota 15; 6. Nova Gorica 15; 7. Dravograd 12; 8. Prevalje 11; 9. Celje 11; 10. Domzale 11; 11. Ruse 5; 12. Beltinci 4.
Tsjechië
Sparta Praag - Hradec Kralove 3-1; Viktoria Zizkov - Sigma Olomouc 3-3; Dukla Pribram - Petra Drnovice 1-1; Slezsky FC Opava - Slavia Praag 0-0; FK Jablonec - Chmel Blsany 4-2; Ceske Budejovice - Banik Ostrava 2-2; FK Teplice - Slovan Liberec 1-0; Boby Brno - Bohemians Praag 1-1. De stand: 1. Slavia Praag 24 ptn; 2. Sparta Praag 21; 3. Ceske Budejovice 20; 4. Petra Drnovice 17; 5. Bohemians Praag 14; 6. FK Teplice 14; 7. Banik Ostrava 13; 8. Slovan Liberec 12; 9. Boby Brno 12; 10. FK Jablonec 12; 11. Chmel Blsany 11; 12. Slezsky FC Opava 10; 13. Dukla Pribram 10; 14. Sigma Olomouc 8; 15. Viktoria Zizkov 8; 16. Hradec Kralove 6.
Zwitserland
FC St. Gallen - FC Aarau 4-1; Servette Geneve - Lausanne Sports 0-1; FC Luzern - FC Lugano 3-0; Yverdon Sports - Neuchatel Xamax 0-0; Delemont - FC Zürich 2-2; Grasshoppers Zürich - FC Bazel 1-1. De stand: 1. FC St. Gallen 29 ptn; 2. FC Bazel 25; 3. Lausanne Sports 24; 4. Servette Geneve 23; 5. FC Luzern 22; 6. Grasshoppers Zürich 21; 7. Yverdon Sports 21; 8. FC Aarau 18; 9. FC Lugano 16; 10. FC Zürich 15; 11. Neuchatel Xamax 13; 12. Delemont 13.
Veldlopen
Tervuren
MANNEN
Seniores:
1. Johan Meert (Post) 5300m in 18.51; 2. Bertrand Vauchy 19.09 (Tractebel); 3. Steven Bultynck (ASLK) 19.17; 4. Marc De Donder (Electrabel) 19.23; 5. Yves Mesmans 19.29; 6. Peter Annaert (ASLK) 19.31; 7. Jan Hofmans (Electrabel) 19.41; 8. Bruno Thybaut (KBC) 20.02; 9. Patrick Van Belle (Electrabel) 20.12; 10. Jan Van Goidsenhoven 20.13; 11. Filip Bellemans (KBC) 20.23; 12. Didier Halkin (Laborelec) 20.33; 13. Dave Trappeniers (KBC) 20.38; 14. Eddy Seghers (ASLK) 20.43; 15. Ronny Schoolmeesters (Post) 20.55; 16. Benny Neefs (Post) 20.56; 17. Wim De Prez (KBC) 21.12; 18. Jean-François De Gueldre (ASLK) 21.13; 19. Jean Janssens (Renault) 21.21; 20. Johan Humlet 21.25. Veteranen A: 1. Herman Van De Mergel (KBC) 5300m in 19.55; 2. Peter Speleers (NBB) 19.56; 3. Luc Vastenavondt (ASLK) 20.19; 4. Luc Ganseman (NBB) 20.21; 5. Willy Verspreet (KBC) 20.23. Veteranen B: 1. Jacques Coulon (RB) in 21.30; 2. Paul Wauterecht (KBC) 21.47; 3. Eric Bultynck (ASLK) 21.55; 4. Marc De Mees (BBL) 21.56; 5. Charly Brassine (Renault) 22.24. Veteranen C: 1. René Van Droogenbroeck (Post) 5300m in 21.35; 2. Franz Roels (Electrabel) 22.53; 3. Robert Waeyaert (ASLK) 23.11. Kadetten: 1. Michiel Vanderlinden (Electrabel) 1300m in 4.42.
VROUWEN
Seniores:
1. Claudia Stalder (Electrabel) 2300m in 9.10; 2. Ilse De Keuster (MIVB) 9.18; 3. Jeannine Van Der Hoeven (Post) 10.14; 4. Corinna Theseus (NBB) 10.17; 5. Ann Frankie 10.39; 6. Elke De Buyser (Post) 10.54; 7. Anita Vandersmissen (Electrabel) 11.22; 8. Marijke De Buyser (Post) 11.37; 9. Ellen Quitnen (Electrabel) 12.0; 10. Ellen Cant (Electrabel) 12.00. Veteranen A: 1. Griet Schutz (NBB) 2300m in 9.34; 2. Joke Luyckx (BBL) 9.56; 3. Els Duvivier. (Electrabel) 10.18. Veteranen B: 1. Chantal Van Den Eede (KBC) 2300m in 10.08; 2. Marie-Jeanne Buyle (KBC) 10.44; 3. Bernadette Van Hoorenbeeck (ASLK) 10.46.
Zwemmen
Hoei
Grote Prijs van de burgemeester van Hoei
MANNEN
200 m wisselslag:
1. Cédric Bavay 2:06.31; 2. Dieter Mortier 2:09.97; 3. Thierry Wouters 2:11.13; 4. Bart Reimen 2:13.28. 50 m rug: 1. Thierry Wouters 27.36; 2. Robin Gaillez 27.71; 3. Jean-Luc Sdraulig 27.77. 50 m school: 1. Christophe Lahaye 31.72; 2. Christophe Coulée 31.79; 3. Olivier Fardeau 32.23. 50 m vlinder: 1. Renaat Dreesen 26.22; 2. Dieter Mortier 26.37; 3. Cédric Bavay 26.44. 100 m vlinder: 1. Thierry Wouters 50.72; 2. Renaat Dreesen 51.17; 3. Cédric Bavay 53.12; 4. Bart Reymen 53.35.
VROUWEN
200 m wisselslag:
1. Yseult Gervy 2:18.86; 2. Brigitte Becue 2:21.84; 3. Nina Van Koekhoven 2:23.87. 50 m rug: 1. Yseult Gervy 30.92; 2. Véronique Carlan 31.59; 3. Céline Havard 32.29. 50 m school: 1. Brigitte Becue 33.92; 2. Alison Willems 34.50; 3. Eefje De Simpelaere 34.86. 50 m vlinder: 1. Liesbet Dreesen 28.50; 2. Marlise Vanspauwen 30.75; 3. Sofie Goffin 30.92. 100 m vrije slag: 1. Liesbet Dreesen 56.42; 2. Nina Van Koekhoven 58.23; 3. Céline Havard 58.42; 4. Sofie Goffin 59.44; 5. Yseult Gervy 59.60; 6. Brigitte Becue 1:02.59.
Turnhout
MANNEN
200 m rugslag:
seniores: 1. Wout Van Autenboer (OLMA) 2:17.03; 2. Stijn Wuyts (ZIK) 2:22.73; 3. Olivier Delcroix (ZIK) 2:35.58. Juniores: 1. Maarten Van Autenboer (OLMA) 2:17.92. 200 m schoolslag: seniores: 1. Paul Fierens (OLMA) 3:14.49; 2. Tom Van Loon (OLMA) 3:18.01. Juniores: 1. Toon Peeters (OLMA) 3:14.49. 200 m vrije slag: seniores: 1. Paul Fierens (OLMA) 2:49.14; 2. Tom Van Loon (OLMA) 3:18.01. Juniores: 1. Toon Peeters (OLMA) 3:14.49. 400 m vrije slag: 1. Maarten Van Autenboer (OLMA) 4:27.81; 2. Peter Cros (HZA) 4:42.31.
VROUWEN
200 m rugslag:
seniores: 1. Liesbet Vervecken (AZV) 2:36.65; 2. Ellen Quirijnen (OLMA) 2:46.06. Juniores: 1. Ina Goris (ZIK) 2:50.94. 200 m schoolslag: seniores: 1. Sigrid Van Hooydonck (ZIK) 3:13.32. Juniores: 1. Elke Seuntiens (TZV) 3:07.87. 200 m vrije slag: seniores: 1. Ellen Quirijnen (OLMA) 2:21.36. Juniores: 1. Elke Seuntiens (TZV) 2:40.32; 2. Ina Goris (ZIK) 2:44.64. 400 m vrije slag: 1. Anja Van Boxel (ZIK) 4:31.71; 2. Liesbet Vervecken (AZV) 4:39.93.
Nu in het nieuws