C06 S05 UITSLAGEN

Wielrennen
BR>Elite zonder contract en beloften
HEIST-GOOR - 55 deelnemers (Grote Sluitingsprijs): 1. Ronny VAN ASTEN (Westerlo) 140 km in 2u59'; 2. Eddy Mariën op 4"; 3. Rudi Vingerhoets z.t.; 4. Tjarco Cuppens (Ned); 5. Kurt Van Landeghem; 6. Koen Heremans; 7. Bert Heremans; 8. Gunther Van den Abbeele; 9. Wim Weyns; 10. Jurgen Moens; 11. Jan Verstraeten; 12. Kurt Van Goidsenhoven; 13. Piet Bocklandt; 14. Gert Janssen; 15. Wim Vermeren; 16. Chris Deckers; 17. Tom Van Noppen 40"; 18. Marc Patry z.t.; 19. Gino Verheyden; 20. Guido Ringoet.
Cyclosportieven
HEIST-GOOR - 52 deelnemers: 1. Patrick VAN RENTERGHEM (Aalter-Bellem) 69 km in 1u32'; 2. Danny Daems; 3. Alain Renard z.t.; 4. Philippe Wauters; 5. Daniel Van der Mieren; 6. Chris Hannes; 7. Dirk Van Capellen; 8. Jos Verheyen; 9. Alfons Van Dijck; 10. Alex Ackermans; 11. Chris Wuyts; 12. Frans Ceulemans; 13. Kurt Pauwels; 14. Ronald Vanoppen; 15. Geert Sweeck.
Tennis
ATP Singapore
Eerste ronde: Mikael Tillstrom (Zwe) - Byron Black (Zim) 6-3, 6-4; Jan-Michael Gambill (VS/7) - Justin Gimelstob (VS) 7-6 (7/2), 6-4; Jonas Bjorkman (Zwe/8) - Richard Fromberg (Aus) 7-5, 6-2; Andrew Ilie (Aus/6) - Ramon Delgado (Par) 6-2, 6-2; Mark Philippoussis (Aus/2) - Bob Bryan (VS) 6-4, 6-4; Ivan Ljubicic (Kro) - Max Mirnyi (W-R) 7-6 (7/1), 6-4; Stéphane Huet (Fra) - Nicklas Kulti (Zwe) 7-5, 6-4; John van Lottum (Ned) - Wayne Arthurs (Aus) 7-6 (7-2), 7-6 (9-7); Lleyton Hewitt (Aus/4) - Paul Goldstein (VSt) 4-6, 6-2, 6-4.
ATP Wenen
Eerste ronde: Roger Federer (Zwi) - Vince Spadea (VSt) 6-4, 6-2; Greg Rusedski (GBr/5) - Thomas Johansson (Zwe) 4-6, 6-3, 7-6 (7/3); Jan Siemerink (Ned) - Arnaud Clement (Fra) 5-7, 7-6 (7/5), 7-6 (8/6); Jürgen Melzer (Oos) - Lars Burgsmüller (Dui) 7-6 (7/5), 2-6, 6-3; Jevgeni Kafelnikov (Rus/1) - Thomas Enqvist (Zwe) 6-3, 6-4.
WTA Zürich
Eerste ronde: Tatiana Panova (Rus) - Elena Likhovtseva (Rus) 6-3, 7-5; Corina Morariu (VSt) - Elena Dementieva (Rus) 6-2, 6-2; Magui Serna (Spa) - Ruxandra Dragomir (Roe) 2-6, 6-3, 7-5; Patty Schnyder (Zwi) - Amy Frazier (VSt) 6-4, 1-6, 6-4; Barbara Schett (Oos/5) - Lisa Raymond (VSt) 6-3, 6-4; Anke Huber (Dui) - Natasja Zvereva (W-R) 6-2, 6-2. Achtste finale: Dominique Van Roost (7) - Silvia Farina (Ita) 6-2, 6-2.
ATP-rangschikking
1. (1) Andre Agassi (VS) 4.339 ptn; 2. (2) Evgueni Kafelnikov (Rus) 3.839; 3. (3) Pete Sampras (VS) 3.544; 4. (4) Todd Martin (VS) 2.969; 5. (5) Gustavo Kuerten (Bra) 2.497; 6. (7) Marcelo Rios (Chl) 2.357; 7. (8) Greg Rusedski (GB) 2.278; 8. (9) Richard Krajicek (Ned) 2.243; 9. (6) Tim Henman (GB) 2.172; 10. (10) Alex Corretja (Spa) 2.137; 11. (12) Nicolas Kiefer (Dui) 2.091; 12. (11) Tommy Haas (Dui) 2.069; 13. (13) Patrick Rafter (Aus) 1.939; 14. (14) Nicolas Lapentti (Ecu) 1.866; 15. (20) Karol Kucera (Slk) 1.819; 16. (15) Cédric Pioline (Fra) 1.794; 17. (16) Thomas Enqvist (Zwe) 1.774; 18. (17) Carlos Moya (Spa) 1.765; 19. (23) Magnus Norman (Zwe) 1.638; 20. (18) Felix Mantilla (Spa) 1.536; 21. (19) Vincent Spadea (VS) 1.502; 22. (21) Mark Philippoussis (Aus) 1.494; 23. (22) Dominik Hrbaty (Slk) 1.490; 24. (25) Albert Costa (Spa) 1.482; 25. (26) Fernando Meligeni (Bra) 1.316; 26. (24) Thomas Johansson (Zwe) 1.313; 27. (27) Mariano Zabaleta (Arg) 1.250; 28. (28) Younes El Aynaoui (Mar) 1.237; 29. (29) Jérôme Golmard (Fra) 1.233; 30. (30) Sébastien Grosjean (Fra) 1.233... De Belgen: 100. (98) Xavier Malisse 499; 145. (147) Christophe Rochus 299; 216. (218) Christophe Van Garsse 192; 247. (249) Johan Van Herck 159; 255. (253) Kris Goossens 153; 272. (278) Timothy Aerts 141; 339. (349) Olivier Rochus 104; 358. (356) Reginald Willems 95; 426. (425) Filip Dewulf 68; 447. (446) Gilles Elseneer 61; 587. (584) Arnaud Fontaine 34; 792. (791) Gregory Bauwens 14; 959. (968) Michel Deville 7; 1129. (1138) Paul Patrick Brabant 4; 1129. (1138) Levi Dewaegenaere 4; 1232. (1200) David Basile 2; 1300. (1304) Wim Fissette 1; 1300. (1304) Dieter Leurs 1; 1300. (1304) Thierry Massa 1; 1300. (1304) Bertrand Tinck 1; 1300. (1304) Stefan Wauters 1.
Biljart
Bandstoten Geraardsbergen
(wedstrijdpunten, gemiddelde, reeks) 1. W. DeVos 6 (6,05-38); 2. R. Lagage 6 (5,45-29); 3. J. De Bou 4 (5,92-57); 4. L. Kerremans 4 (5,61-32); 5. D. Segers 2 (4,97-36); 6. W. Matthys 2 (4,67-38).
Driebanden VES Eeklo
(punten, beurten, gemiddelde, reeks) F. Forton 40 (29-1,379-5) - G. Vranken 17 (29-0,586-2); R. Forthomme 40 (33-1,212-7) - P. Goelen 26 (32-0,781-4); R. Forthomme 40 (23-1,799-7) - F. Forton 17 (22-0,772-3); F. Caudron 40 (37-1,081-9) - M. Janssen 29 (36-0,805-5); W. Bekaert 40 (52-0,769-5) - L. Smolders 34 (52-0,653-5); F. Caudron 40 (40-1,000-6) - W. Bekaert 26 (39-0,666-6).
Turnen
WK Tianjin
Eindstand per ploeg: vrouwen: 1. Roemenië 153,527 ptn; 2. Rusland 153,209; 3. China 152,423; 4. Oekraine 152,338; 5. Australië 150,932; 6. Verenigde Staten 150,213. Mannen: 1. China 230,395 ptn; 2. Rusland 228,145; 3. Wit-Rusland 227,631; 4. Japan 225,908; 5. Zuid-Korea 225,870; 6. Verenigde Staten 225,196.
Voetbal
Kroatië
9de speeldag: Istra - Cibalia 3-0; Vukovar 91 - Rijeka 0-0; Zagreb - Sibenik 4-1; Slaven Belupo - Varteks 2-1; Hrv. Dragovoljac - Hajduk 0-5. Stand: 1. Hajduk 9-22; 2. Hajduk 8-20; 3. Osijek 8-16; 4. Rijeka 9-14; 5. Cibalia 9-12; 6. Slaven Belupo 9-12; 7. Zagreb 9-10; 8. Varteks 9-9; 9. Vukovar '91 9-9; 10. Sibenik 9-8; 11. Hrv. Dragovoljac 9-7; 12. Istra 9-4.
Snooker
GP Preston
Eerste ronde: S. Judd (Eng) - M. Geudens 4-5 (68/61-2/62-39/60-27/68-79/35-26/62-61/29-71(62)/43-55/60.
Paardenrennen
Tongeren (tiercé-quarté-Top 5)
Aankomst: 1. 03 Natasha de Leuk - 2. 07 Nick Merett - 3. 10 Mary-Ann Darby - 4. 02 Jalna du Lombart - 5. 06 Jackson Fraire. Total: 24-14-14-24. Show: 30. Koppel: 44. Winstverdeling (voor 20 frank): Tiercé: in volgorde: 900 Bf; niet in volgorde: 180 Bf. Quarté: in volgorde: 14.260 Bf; niet in volgorde: 620 Bf; bonus: 22 Bf. Top-5: in volgorde: -- Bf; niet in volgorde: 3.220 Bf; bonus: 80 Bf. Quarto: 3.320 Bf. Trio: 510 Bf. Koppel: 525 Bf. (voor 50 Bf). Winnend: 48 Bf. Tilt: rang 1: 14.282 Bf; rang 2: 642 Bf; rang 3: 44 Bf.
Golf
PGA Oostende
Stand na de tweede ronde: 1. A. Langenaeken 137=66-71; 2. S. Yearsley 138=71-67; 3. F. Goovaerts 142=70-72 en B. Janjic 142=71-71; 5. L. Richard 143=72-71, F. Chalon 143=69-74 en O. Buysse 143=74-69; 8. F. D'Hondt 144=74-70, C. Ditlefsen 144=72-72 en T. Thibon 144=73-71.
Tafeltennis
Champions League
Mannen: groep A: TTC Caen (Fra) - La Villette Charleroi 3-1 (Wang Li Qin (Chn) - Jean-Michel Saive 21-18, 21-19 (1-0); Damien Eloi (Fra) - Zoran Primorac (Kro) 21-19, 13-21, 19-21 (1-1); Jörgen Persson (Zwe) - Johnny Huang (Can) 21-19, 21-16 (2-1); Wang Li Qin (Chn) - Zoran Primorac (Kro) 21-16, 13-21, 21-15 (3-1). Stand groep A: 1. TTF Liebherr Ochsenhausen 4 pt; 2. SVS Niederösterreich 2; 3. TTC Caen 2; 4. Royal Villette Charleroi 0.

.

Nu in het nieuws