C05 S06 UITSLAGEN

Wielrennen

BR>WK Tijdrijden Treviso

Juniores

1. Fabian Cancellare (Zwi), 25,85 km in 30'36"30 (gem: 50,686 km/u); 2. Rousian Kaioumov (Rus) op 42"77; 3. Christian Knees (Dui) 49"; 4. Dario Benenati (Ita) 56"; 5. Maurizio Biondo (Ita) 1'16; 6. Vasil Kiryienka (WRu) 1'19; 7. Jean Zen (Fra) 1'27; 8. Alexandr Sabalin (Mol) 1'36; 9. Darren Rolfe (Aus) 1'36; 10. Lukasz Bodnav (Pol) 1'41; 11. Michal Vodicka (Tsj) 1'43; 12.

Wouter Van Mechelen

1'45; 13. Viktor Repinski (WRu) 1'47; 14. Michael Creed (VS) 1'49; 15. Danny Buccambuso (VS) 2'01; 16. Mark Schneider (Dui) 2'04; 17. Bobby Traksel (Ned) 2'06; 18.

Stefan Wijnands

2'08; 19. Christophe Kern (Fra) 2'10; 20. Dawit Mehari (Eri) 2'11; 21. Jacob Filipowicz (Den) 2'11; 22. Petter Rennang (Zwe) 2'12; 23. Gregor Zagorc (Slo) 2'17; 24. Domingos Salgado (Por) 2'17; 25. Adrian Laidler (Aus) 2'18; 26. Mariusz Witecki (Pol) 2'19; 27. Denys Yunoshev (Oek) 2'20; 28. Angel Garcia (Spa) 2'21; 29. Gregor Gazvoda (Slo) 2'21; 30. Andrei Mizguirev (Rus) 2'23; 31. Carlos Saiz (Spa) 2'24; 32. Wesley Cole (ZAf) 2'25; 33. Sergejus Apionkinas (Lit) 2'28; 34. Mathieu Hedson (Sey) 2'34; 35. Bernhard Eisel (Oos) 2'36; 36. Anton van der Merwe (ZAf) 2'44; 37. Steven Cummings (GBr) 2'45; 38. Volodymyr Zagorody (Oek) 2'51; 39. Denis Shkarpeta (Oez) 2'56; 40. Mark Kelly (GBr) 2'02; 41. Ruud Kooymans (Ned) 3'02; 42. Ladislav Kocis (Slk) 3'04; 43. Jose Costa (Por) 3'07; 44. Andrew Bradley (Oos) 3'08; 45. Tomas Ciuplys (Lit) 3'14; 46. Alexandru Pugaci (Mol) 3'26; 47. Andri Lebedev (Est) 3'26; 48. Evangelos Skarakis (Gri) 3'32; 49. Erik Raadom (Est) 3'32; 50. Moises Chavez Aldape (Mex) 3'36; 51. Michal Kesl (Tsj) 3'38; 52. Per Martin Lund 3'40; 53. Matija Kvasina (Kro) 3'42; 54. David Demanuele (Kro) 3'55; 55. Gergely Zsombok (Hon) 3'57; 56. Milan Gago (Slk) 4'02; 57. Jose Sanchez Sotelo (Mex) 4'05; 58. George Mathioulakis (Gri) 4'08; 59. Jocke Bernstrom (Zwe) 4'15; 60. Muradjan Khalmuratov (Oez) 4'24; 61. Miyataka Shimizu (Jap) 4'36; 62. Levan Meskhjidze (Geo) 4'42; 63. Viktor Avetisyan (Arm) 4'45; 64. Tetsuya Ishida (Jap) 5'54; 65. Zoltan Csomor (Hon) 6'06.

Vrouwen-elite

1. Leontien Zijlaard-Van Moorsel (Ned) 25,85 km in 32'31 (gem: 47,698 km/u); 2. Anna Wilson (Aus) op 4"; 3. Elita Pucinskaite (Lit) 31"; 4. Zoulfia Zabirova (Rus) 37"; 5. Hanka Kupfernagel (Dui) 49"; 6. Judith Arndt (Dui) 50"; 7. Clara Hughes (Can) 51"3; 8. Diana Ziliute (Lit) 5l"8; 9. Jeannie Longo (Fra) 54"; 10. Kathy Watt (Aus) 1'08; 11. Marion Clignet (Fra) 1'10; 12. Elizabeth Emery (VS) 1'18; 13. Emily Robbins (VS) 1'24; 14. Dori Ruano (Spa) 1'27; 15. Tracey Gaudry (Aus) 1'37; 16. Yvonne McGregor (GBr) 1'39; 17. Solrun Flataas (Noo) 1'40; 18. Mari Holden (VS) 1'44; 19. Valentina Polkhanova (Rus) 1'45; 20. Lyne Bessette (Can) 1'59; 21. Lenka Ilavska (Svk) 1'59; 22. Antonella Bellutti (Ita) 2'05; 23. Mirjam Melchers (Ned) 2'06; 24. Tatiana Stiajkina (Oek) 2'22; 25. Bogumila Matusiak (Pol) 2'28; 26. Susanne Ljungskog (Zwe) 2'37; 27. Jenny Algelid (Zwe) 2'41; 28. Anke Erlank (ZAf) 2'41; 29. Chantal Beltman (Ned) 2'52; 30. Paola Pezzo (Ita) 3'31; 31. Zinaida Stahurskaya (WRu) 3'36; 32. Kirsty Robb (NZl) 3'38; 33. Tatsiana Makeyeva (WRu) 4'14; 34. Mihi Oki (Jap) 4'17; 35. Valentyna Karpenko (Oek) 4'21; 36. Dorote Czynszak (Pol) 4'58; 37. Fatma Galiulina (Oez) 5'29; 38. Veronika Pare (Hon) 5'48; 39. Alena Peterkova (Tsj) 6'54.

Opgave:

Lisbeth Simper (Den).

Biljart

Eeklo

VES-rankingtornooi driebanden

(punten, beurten, gemiddelde, reeks): L. Royberghs 40 28 1,486 8 - P. Bracke 23 27 0,851 5; W. Wesenbeek 40 38 1,052 7 - H. Blauwblomme 35 37 0,945 6; L. Royberghs Royberghs wint door tijdoverschrijding W. Wesenbeek; Koen Ceulemans 40 36 1,111 5 - R. Parlevliet 21 36 0,583 3; P. Van Hauwe 40 53 0,754 5 - M. Celen 36 52 0,692 4; K. Ceulemans 40 33 1,212 9 - R. Van Hauwe 33 32 1,031 9.

Bowling

WB Las Vegas

Stand wereldbeker na 8 games: Mannen:

1. Shigeo Saito (Jap) 1988 pins; 2. Frank Börner (Dui) 1910; 3. Kenny Ang (Mal) 1905; 4. Rowen Bautista (Fil) 1882; 5. Andres Gomez (Col) 1866 ... 26.

Roger Pieters

1670.

Vrouwen:

1. Amanda Bradley (Aus) 1917; 2. Myo-Boub Young (ZKo) 1789; 3. Sarah Yap (Mal) 1775; 4. Nicola Harvey (Eng) 1755; 5. Paola Gomez (Col) 1744 ... 10.

Patricia Vezzu

1645.

Snooker

WK -21 jarigen

1/16e finale: J. Vandenbossche

- D. Hard (Wal) 4-0 66/24 - 70(67)/7 - 61/49 - 53/34;

T. Ruyters

- T. Suvanto (Fin) 4-1 55/23 - 17/53 - 75/35 - 55/35 - 47/54 - 64/36;

S. Das

- A. Choueri (Egy) 4-2 62/31 - 35/71 - 95/9 - 86(74)/8 - 1/69(49) - 79(60)/40.

Tennis

ATP Shanghai

Eerste ronde:

Marcelo Rios (Chi/1) - Laurence Tieleman (Ita) 6-2, 6-1; Todd Woodbridge (Aus) - Kenneth Carlsen (Den) 7-6 (7/5), 7-6 (7/4); Andreas Vinciguerra (Zwe) - Sjeng Schalken (Ned/3) 6-4, 6-4; Peter Wessels (Ned) - Stéphane Huet (Fra) 6-2, 2-6, 6-3; Lars Burgsmüller (Dui) - Sébastien Lareau (Can) 4-6, 7-6 (7/5), 6-3; Hyung-Taik Lee (ZKo) - Ramon Delgado (Par) 6-3, 4-6, 6-1; Michael Chang (VS/4) - Brian MacPhie (VS) 7-5, 7-6 (7/5); Anthony Dupuis (Fra) - Wayne Arthurs (Aus) 6-7 (5/7), 7-6 (7/5), 7-6 (8/6); Paradorn Srichapman (Tha) - Daniel Nestor (Can) 6-4, 6-4; Norman Magnus (Zwe/2) - Tuomas Ketola (Fin) 6-1, 6-3.

WTA Filderstadt

Eerste ronde:

Jennifer Capriati (VS) - Irina Spirlea (Roe) 6-4, 6-1; Anke Huber (Dui) - Julie Halard-Decugis (Fra/6) 4-6, 7-5, 6-1; Elena Dementieva (Rus) - Lisa Raymond (VS) 6-2, 7-5; Silvia Farina (Ita) - Jana Novotna (Tsj) 6-3, 6-4;

Sabine Appelmans

- Amanda Coetzer (ZAf/5) 7-6 (7-5), 6-2.

Voetbal

Portugal

Belenenses - FC Porto 0-0; Sporting Lissabon - Boavista 2-0; Benfica Lissabon - Estrela Amadora 2-0.

De stand na 6 wedstrijden:

1. Benfica Lissabon 16 punten; 2. Sporting Lissabon 12; 3. Porto 12; 4. Boavista 11; 5. Vitoria Guimaraes 11; 6. Salgueiros 10; 7. Belenenses 9; 8. Gil Vicente 8; 9. Maritimo 8; 10. Alverca 8; 11. Rio Ave 8; 12. Uniao Leiria 6; 13. Santa Clara 5 (uit 5); 14. Braga 4; 15. Vitoria Setubal 4 (uit 5); 16. Estrela Amadora 4; 17. Farense 4; 18. Campomaiorense 1.

EK-beloften

Schotland - Bosnie 2-0 (1-0): 41' Jim Lauchlan 1-0; 47' Paul Dalglish 2-0.

Stand in groep 9:

1. Tsjechie 9 8 1 0 16 2 25; 2.

België

9 7 1 1 28 8 22; 3. Schotland 9 4 2 3 17 10 14; 4. Litouwen 9 4 1 4 12 9 13; 5. Bosnie 9 1 1 7 9 24 4; 6. Estland 9 0 0 9 4 33 0.

Laatste speeldag: 8 okt: Schotland - Litouwen; Estland - Bosnië; Tsjechië -

België

.

Paardenrennen

Tongeren

Tiercé/Quarté/Top5 - alle paarden waren aan de start.

Aankomst:

1. A08 Matcho R (J. Schepers); 2. A05 Markies; 3. A06 Lore Roodenberg; 4. A02 Loina DA; 5. A12 Kardoso. Total: 56-18-14-48. Show: 41. Koppel: 108.

OPBRENGSTEN

Voor 20 frankTiercé:

in volgorde 4.350 Bf; niet in volgorde 870 Bf.

Quarté:

in volgorde 98.670 Bf; niet in volgorde 4.290 Bf. bonus 90 Bf.

Top-5:

in volgorde -- Bf; niet in volgorde 51.330 Bf. bonus 640 Bf. Trio 1.380 Bf. Koppel 600 Bf.

Tilt:

Rang 1 98.760 Bf. Rang 2 4.380 Bf. Rang 3 180 Bf.

Enghien

3e ren:

winnende stal: 303-304; 1. 303-Diableret (N. Millière); 2. 310-Hindi Royale; 3. 312-Sandy Ground. Total.: 5,60-6,50-1,50-2,60. Koppel: 71,60. Trio: 168,80.

Nu in het nieuws