MECHELEN

Volleybal
BR>Beker van Antwerpen
SENIORS
MANNEN 2de ronde

Malle (1G) +3 - Ginvo (1P) 0-3
Jong Edegem (2P) - Schelle (2P) nm
KAC Olen (1P) - Mevoc (1P) 0-3
Bravoc (3P) +1 - 't Schuurke (2P) 1-3
De Gelmers (3P) - Vovoc (3P) 3-1
Wevok (1P) - Lier (1G) +3 3-1
Vocol (3P) +2 - Volmar (1P) 1-3
Volak (2G) +2 - Okido (3P) 0-3
Geel (2P) - Havoc (2P) 3-2
Balvoc (1G) +2 - Osta (2P) nm
Bovoc (3P) +2 - Mendo (1P) 1-3
Spinley (3P) +1 - Tievoc (2P) 3-0
Den Dam (1P) - VC Mol (1P) 3-1
VROUWEN voorronde
Olmense (1G) +2 - Olvoc (2P) 3-0
Voba Duffel (1P) - Flamingo's (1P) 1-3
Malle (3P) +2 - Jong Edegem (1P) 0-3
Heide-Smash (3P) +2 - Herenthout (1P) 2-3
Zovoc (3P) +1 - DM Puurs (2P) 1-3
Balvoc (3P) +2 - Mortsel (1P) nm
Westerlo (3P) +1 - Vosselaar (2P) 2-3
Volak (1G) +2 - Amb. Antwerpen (2P) 3-2
Bravoc (3P) - Vocol (3P) 2-3
Bovoc (1G) +3 - Zoersel (1P) 3-0
Lier (1G) +3 - VBK Smash (1P) 0-3
Falos
BEKER VAN ANTWERPEN
EERSTE RONDE
MANNEN 1e en 2e afdeling

Mechelen H. Hart A - Rijmenam 2-3
Keerbergen - Mech. Coloma B 3-0
Reet A - Heist Statie 3-1
Boom Bos A - Westrode Gurdilo 0-3
Kalfot B - Rumst A 3-1
Oppuurs C - SK Leyden 3-0
Fam. Verhasselt - Zonderschot D 3-0
Oppuurs B - Jong Wiekevorst 1-3
Koningshooikt - Komart A 0-3
Puurs Kalfort A - Hombeek A 0-3
3e, 4e en 5e afdeling
Nijlen E - Niel B 1-3
Nijlen B - Kessel Dorp 3-1
Rumst B - Bonheiden Ctr.GO 1-3
Bornem Ctr. - Peulis 0-3
Oppuurs B - Rijmenam B 3-0
Hombeek B - Branst 3-1
Boom H.Hart B - Boos Bos B 3-2
Mechelen H. Hart B - Ruisbroek +30 0-3
St.-Amands +30 - Reet B 0-3
Bonheiden Ctr.IM - Zandhoven 3-1
Reet C - Komart D 0-3
Blaasveld - Pletsers Baasrode 0-3
Schelle P&P - Elewijt A 3-0
Nijlen A - Kokaz 3-0
Nijlen D - Elewijt B 2-3
O.-L.-V.-Waver - SKW Statie B 3-1
VROUWEN
Wiekevorst - Rijmenam ff 0-3
Koningshooikt - Ladyvoc Boom 3-0
Mech. Libertus - Keerbergen 0-3
Mech. 't Verschil - Reet 3-0
SKW Havoc B - Itegem 1-3
Bonheiden Ctr.VO - Peulis 2-1
Branst - Hombeek Hofo 0-3
Puurs Kalf. D - Rumst 3-0
St.-Amands - O.-L.-V.-Waver 3-1
Gewest Herentals
BEKER
MANNEN categorie 2
Heidesmash (2G) - Tovo (2G) 0-3; Volak (2G) - Westerlo 2 (2G) 2-3; Heidesmash (1G) - Mendo 5 (2G) 3-1; Wiekevorst (2G) - Bovoc (1G) 0-3; Olympia (1G) - Westerlo 3 (2G) 0-3; Grovo (2G) - Itegem (1G) 0-3; Mendo (1G) - Zovoc (1G) 3-1; Mendo 4 (2G) - St. Janskring (1G) 0-3.
VROUWEN categorie 1
Vocol (3P) - Heidesmash 1 (3P) 1-3; Schriek (3P) - Westerlo (3P) 3-0 ff; Olvoc (2P) - Heidesmash 2 (3P) 1-3; Wiekevorst (3P) - Herenthout (1P) 0-3; Zovoc (3P) - Mendo (2P) 2-3.
Categorie 2
Berlaar (2P) - Nijlen (1G) 1-3; Flamingo 2 (1G) - St. Janskring (2G) 3-0; Flamingo 3 - 1G) - Mendo 3 (2G) 3-0; Mendo 4 (2G) - Volak (1G) 1-3; Wiekevorst (1G) - Volak (2G) 3-1; Zandhoven (2G) - Grovo (2G) 3-0.
Voetbal
VOKLV
BEKER VAN ANTWERPEN
Ludwina - Zegbroek 2-4
KWB Kontich - Boerenbond 1-1(3-4)
Netevrienden - Amoniac 0-0(1-3)
Tonetta 2 - Mazel 2-1
Vriendschappelijk
KWB Hombeek - De Leeuwen 1-3
KWB Putte A - Knuddeboys 1-3
KWB St.Amands - Tonetta 5-0
KWB Oppuurs - Max Duffel n.m.
VK Kruger - KWB Putte B uitg.
KWB Pulle - Jamaswapi 2-1
Driebanden
Antwerpse liga
EERSTE
NYS - Hof van Rieth 1 8-1; Starrenhof - Verschuren 4-10; Ploeghal - Van den Bril 2-6; ALV - Volkslust 2 9-2; Rood Wit - MDC 1 2-6; Den Toerist 1 - Kastelein 10-2; Van Pelt 2 - Vleminckhof 1 4-9; Teletronika - Matrix Doors 2-7.
TWEEDE
Blitz - EV Verzekeringen 2 8-5; BP Hemiksem - Vleminckhof 2 4-6; Mintjens - Margaretha 1 4-4; EV Verzekeringen 1 - Van Pelt 1 1-8; Margaretha 2 - ActionShop 7-1; Wilson - Assuwa 6-7; Van Pelt 3 - MDC 3 2-10.
DERDE
Margaretha 3 - Centrum 1 8-1; Riba - Brabohoeve 2-8; Kempisch Vleesbedrijf - Hof van Rieth 2 10-2; De Zwarte Hond - De Maan 0-9; Volvo Vermant - Tempelier 7-5; Select 1 - Den Toerist 2 5-7; Rio - Dimension Plus 4-4; Vleminckhof 3 - Erasmus 9-2.
VIERDE
Centrum 2 - De Schepper 3-8; Den Toerist 4 - Den Toerist 3 4-5; MDC 4 - Select 2 3-7; 1000 Matrassen - Rubens 8-2; Boechout - Bital 3-5; Volkslust 2 - Solana 8-3; Margaretha 4 - Zoeten Inval 3-6; MDC 2 - Aluplex 11-4.
Tennis
Nationale interclub
Mannen afdeling 5
Brughia - RAECT Mons 5-2.
Gewestelijk Criterium Antwerpen
Mannen 1
Kwartfinale:
D.Sels - T.Van Roy 3-6, 6-3, 6-0.
Halve finale: D.Sels - G.Van Rompaey 6-2, 6-1.
Finale: St.Cornelissen - D.Sels 6-3, 1-6, 6-1.
Mannen 2
Kwartfinale:
D.De Raedt - B.Van Tilborgh 6-3, 6-2.
Halve finale: St.De Jonghe - D.De Raedt 6-4, 6-2.
Finale: St.De Jonghe - J.Quadflieg 6-3, 6-4.
Mannen 3
Kwartfinale:
Kr.Wautelet - J.Bogaerts 6-2, 6-0.
Halve finale: T.Van Bockland - Kr.Wautelet 6-4, 2-0 opg.
Finale: M.Wouters - T.Van Bockland 6-4, 7-6 (2).
Mannen 4
Kwartfinale:
P.Nuyts - M.Chodos 6-4, 5-7, 6-3.
Halve finale: P.Nuyts - G.Ratajczak 6-3, 6-7 (4), 6-4.
Finale: L.Huybrechts - P.Nuyts 6-3, 6-4.
Vrouwen 1
Kwartfinale:
L.Butkiewicz - E.Heremans 6-1, 6-0.
Halve finale: L.Butkiewicz - N.Feber 6-2, 6-1.
Finale: L.Butkiewicz - A.D'Hoore 6-1, 6-2.
Vrouwen 2
Kwartfinale:
N.Maes - A.Janssen 6-4, 6-1.
Halve finale: N.Maes - N.Gaciuk 6-4, 6-1.
Finale: H.Scheelen - N.Maes 7-6 (2), 6-0.
Vrouwen 3
Kwartfinale:
M.Slootmans - V.Pauwels 6-1, 6-2.
Halve finale: M.Slootmans - R.Fass 6-4, 1-0 opg.
Finale: M.Slootmans - S.De Wachter 6-7 (3), 6-2, 6-3.
Junior veteranen 1
Kwartfinale:
A.Bakkovens - D.De Vos 6-3, 6-3.
Halve finale: J.De Preter - A.Bakkovens 6-2, 6-4.
Finale: J.De Preter - B.Van Poelgeest 6-7 (9), 6-1, 6-3.
Junior veteranen 2
Kwartfinale:
H.Gyssels - J.Verhelst 5-7, 6-3, 6-0.
Halve finale: P.Van Der Stappen - H.Gyssels 1-6, 6-2, 6-4.
Finale: J.Jochems - P.Van Der Stappen 6-4, 4-6, 6-4.
Veteranen 1
Kwartfinale:
P.Verstraeten - J.Willemse 6-0, 6-4.
Halve finale: P.Verstraeten - L.Van Den Broeck 6-0, 3-6, 6-3.
Finale: E.Jottier - P.Verstraeten 6-2, 6-3.
Veteranen 2
Kwartfinale:
R.Horckmans - Fr.Hemmerechts 6-3, 6-4.
Halve finale: Fr.Verachtert - R.Horckmans 6-2, 2-0 opg.
Finale: D.Muzsnay - Fr.Verachtert 6-4, 6-3.
KAVVV
Voetbal
EERSTE
A.R.T. - Laagland B 0-0; Post - Mintjens 5-2; Vosberg - Bestaanszekerheid 0-1; Racing Brako - Schoenen Coppe 4-1; Keukens Vasco - Superboys 1-1; Kid Boys - Kloosterstraat 4-2.
TWEEDE A
De Wandeling - Den Baron 2-2; Molly Blooms - Mintjens B 1-2; Bavianen B - Scheepsduivels 8-0; Strambam Twie - Bavelco 8-1; Deurnese Turners - De Brug 2-1; Tervant - Jee Dee 3-0.
TWEEDE B
Breughel 88 - Laagland 2-2; Utopia - D.S.N. 0-2; Bavianen - Volba 2-1; Dakwerken Staessens -De Klinkaert 1-0; G.P.Hoboken -Duboco 6-0; De Duvels-Vidam Beton 2-2.
DERDE A
A.R.T. B - Visboys 4-1; Quo Vadis - Los Incas Peru 3-1; Foxes - Den Brandt 2-3; Strambam - 't Poussecafe 2-4; SVK Rubens - Deurnese Turners B 3-1; Noeveren - Olympia Sport 2-3.
DERDE B
Kaart 77 - AC De Heide 3-4; Pimpernel - Vogelvrij 1-1; Noordster - Racing Brako B 3-0; Eendracht - Basf 3-4; Deurnese Turners C - Degussa 4-3.
VIERDE A
Gilsboys - Massive 2-1; Eskakorn - Nonkel Jan 2-1; Bobo United - Katastroof 5-1; Dynam - Olymp 1-6; Du Congo A - Duboco B 0-4; Breughelhof - Themis 1-6.
VIERDE B
Ter Weyde - Pagode United 0-10; El Condor - Excelsior 81 1-0; Fortuna - TC Brabo 3-1; Du Congo B - Duboco C 1-2; G.P.Mortsel - Bacchus 2-0.
VIERDE C
Belrefco - AC De Heide B 6-2; Nieuw Stabroek - Molenberg 5-0; Lunatics - Svenska Sport 2-1; Brabo - Basf B 1-4; Duboco D - Bibamus 1-1; Bitterpeeen - Jee Dee C 3-5.
VIERDE D
FC V.B. - BW Torfs Sport 0-6; Sirocco - Sava 4-3; Volba B - Mutea 0-1; J.C. Kaddish - Brik Pele 2-1; Schonenberg - Kloosterstraat B 1-7.
Basketbal
HEREN
ERE

Vroege Morgen - Burcht 1 66-62; De Prof - The Marx Brothers 110-96.
EERSTE
Zombie-Nuts - Hessenatie 2 72-62; B-Friends - Red Vic Uitg; Flam - Dageraad 1 74-75; Gembas - Okido 85-76.
TWEEDE
Bayer - Hovan Olvek 1 84-66; De Buis - Cross-Over nm; Hemelhof - C.O.B. 74-57; Vabco Mol - Hemelrijk 53-63; Zevenbergen 1 - Magic 77-67.
DERDE
De Griene - Hovan Olvek 2 72-67; Herentals - Wuustwezel 85-73; KGA De Hoeve - De Schuur 56-67.
VIERDE
D'Ouw Belge- Rzoezie 87-64; Nuclea Mol - Hoboken Sporty 62-68; Westmalle 95 - The Dragons nm.
VIJFDE
Poster Print - Rijkevorsel 45-56; Bonterik - Begetube Troubleshooters 35-83; Zevenbergen 2 - De Drevers 65-50; Achtentw. Detteg - Dream Team 84-52.
VROUWEN
EERSTE
Soba Van Linden - Benedetti Hulshout nm; Okido - Gembo Smal 1 38-100; Ten-Bell's - Hoje Dames 32-56; Players - Vabco Mol nm.
TWEEDE
Red Vic - Mip's Aartselaar 36-30; Wijnegem - B.I.A. 28-27; Ladies Kangoeroes - Turvo-Basket 33-77; A.V.E. - Don Bosco 28-26.
DERDE
Sobabee - B.O.T. Schilde 52-38; Herentals - Berlaar 25-97.
Volleybal
VROUWEN
EERSTE

Beveren VC - Komart 1 nm; Jong Edegem - Kessel 95 0-3; Mechelse VBK - Ritos Sport 3-0; Vordenstein -Dinek 3-0.
TWEEDE
Sloep VC - Zorgvliet 1-3; Thermasol - De Strandjutter nm; Komart 2 - Devo 0-3; Zandbergen VK - Schuurke 2-3.
DERDE
Matchroom - Pannenhuiseke 3-0; Notenboom - Hemiksem 3-2; Fixit Kalmthout - Joledi 2-3; Pleintje - Davo 3-1.
HEREN
EERSTE

Moliso VC - De Strandjutter 2-3; Structabo - Kris Kras 2-3; Brabo VC - K T S 1 3-1; Willebroek ATB - Joledi 3-1; Zandbergen VK 1 - Wording VBK 1-3.
TWEEDE
Jong Edegem - Estetika 3-2; Pleintje - Schuurke 1 0-3; Zorgvliet 1 - Boom VK 3-1; Modevo - Woka 3-0.
DERDE
Matchroom - Lier VC 3-1; Thermasol - Schoonbroek VBK 0-3; Siemens-Atea - Devo 3-0; De Pomp - Deurne OB 3-2; Meteoor - Misa 3-1.
VIERDE
Sloep VC 2 - Beverse VC 2 0-3; Fixit Kalmthout 1 - K T S 2 3-2; Komart 1 - V Z B 3-2; Zorgvliet 2 - Wilrijk VBK 1-3; Zandbergen VK 2 - Ideefiks 3-2.
VIJFDE
Niel Volley 1 - Niel Volley 2 3-2; DT Deurne - Athena Volley 0-3; Fixit Kalmthout 2 - Hemiksem JS 1-3; Komart 2 - Sportief VC 3-0.
Minivoetbal
MAANDAGAFDELING
Reeks 1:
Indoor Wilrijk - White Reizen 2-9; Las Tapas - Albertijntjes 7-4; Mundial - Duboco 3-2; Afsluitingen Moons - Vikings IPPA 2-7; The Schnitzelboys - Sporto 2-6.
Reeks 2: Capelse Boys - Bakkerij Steinmetz 3-10; Galaxy - Azzurri's 3-9; Recrea Brasschaat - Caf Den Hovenier 1-2; Sagem - Publi Van Dyck 5-6; Frank Fierens Verz. - Wommelg. Bouwwerken 5-2.
DONDERDAGAFDELING
Reeks 1:
A.S.D. - Schijnpoort Stars 2-4; B.B.L. - Los Incas-Peru 4-2; Caf 't Veurleste - Welkom ff 5-0; Valentijn's - Evlier Specerijen 0-14; W.M. Verzekeringen - Centrauto 8-3; Dakwerken Cardon - Volba 2-8.
Reeks 2: Profile - Sofia 1-3; Last Minute - Epo 2-9; FC Full House - Pulhof 5-7; Alfacam - De Glazen Boterham 1-4; Ter Rivieren - Almera 3-0; Aesclepios - Sinjoor 3-5; The Jokers - Restaurant Scheldezicht 3-6.
Bowling
DINSDAGLEAGUE (Pro Bowl)
De Pinpakkers - Bebos Team 8-0; Superbowlers - The Splitters 4-4; De Ploppertjes - Segers-Hout 0-8; Pro Bowl Fighters - Sinjoorgirls 6-2.
WOENSDAGLEAGUE (Antwerp)
Antwerp Bowling - The Bulls 2-6; The Gamblers - A.W.W. 8-0; BASF 2 - C.N.B.A. 2 6-2; Nolfkens - Arrows A.M.T. 0-8; Eroco - Tol Bowling 2-6; The Ghostriders - C.N.B.A. 1 0-8; The Red Pins - Fury 2-6; The Titanics - Otto-Retro GDJ 2-6.
WOENSDAGDUBBELLEAGUE (Sinjoor)
Pin Eaters - Braveheart 2-8; The Nanny's - The Outsiders 0-10; Ups and Downs - Rambo's 0-10; Sinjoorboys - Sinjoorkes 10-0; Simply The Best - The Sea Lions 6-4; Pinsmashers - Ter Dennen 8-2; Arrows ADEC - Enkirch Ladies 0-10; De Klakskes - Dum Dum's 2-8.
DONDERDAGLEAGUE (Sinjoor)
Banden Buelens - Sodipa 1 0-8; Explosief - LTB Liften 2-6; Pinhunters Wyn - De Hairstrikers 4-4; Sodipa 2 - Gemoo 2-6; Marc's Team - Anka Travel 4-4; De Berepoten - Degussa-Huls 7-1; Tav. Schaeckbert - BASF 3 6-2; Liekens - F.S.C.A. 6-2.
Badminton
MANNEN
Eerste:
Herentals 1 - Sodipa 1 0-6; Tornado 1 - Amateurs 1 6-0; Sodipa 1 - Amateurs 2 Uitg; Sodico 1 - Herentals 1 1-5; Wada ABC 1 -Sinjoor 1 1-5.
Tweede: Rolowi 1 - Bell 1 0-6; Wada ABC 2 - Erasmus 1 4-2.
Derde: Bacho 1 - Willebroek 1 4-2; Bell 2 - Tornado 2 0-6; Tornado 2 - Bacho 1 5-1; Sinjoor 2 - Binnenhof 1 6-0.
Vierde: Erasmus 2 - Wada ABC 3 6-0; Groenendaal 1 - Tornado 3 3-3.
GEMENGD
Eerste:
Herentals 1 - Amateurs 3 4-2; Bell 4 - Herentals 5 0-6; Amateurs 3 - Sinjoor 4 5-1; Bell 3 - Tornado 4 1-5.
Tweede: Tornado 5 - Bacho 2 5-1; Bell 5 - Tornado 6 2-4; Bell 6 - Wada ABC 4 0-6.
Derde: Bacss 1 - Tornado 7 4-2; Meeco 1 - Rito Sport 1; Bell 7 - Wada ABC 5 5-1.
Petanque
TRIPLETTENCOMPETITIE
Eerste:
Lyra - Horizon 1 2-0; Arosa 1 - Royal 1 0-2; Horizon 1 - Arosa 1 1-2; Royal 1 - Lyra 2-1; Arosa 2 - Horizon 2 2-0; Royal 2 - Arosa 2 2-1.
Tweede: De Maneblussers 1 - De Ketsers 1 0-2; Libertas - Ponderosa 1 0-2; Horizon 3 - Wijnegem 1 2-0; Royal 3 - Sodipa 2 2-0.
Derde: De Rode Loop 1 - Hemelhof 1 2-1; Horizon 4 - Wijnegem 2 2-0; De Maneblussers 2 - Arosa 3 1-2; De Ketsers 2 - Sodipa 3 2-0.
Vierde: Hemelhof 2 - Horizon 5 2-1; De Rode Loop 2 - Lintse 2-0; Horizon 6 - Hemelhof 3 1-2; Ponderosa 2 - Sodipa 4 2-0.
Vijfde: De Rode Loop 3 -De Vinken 1 1-2; Hemelhof 4 - Ponderosa 3 2-1; De Vinken 2 - Horizon 7 2-0.
NAJAARSCOMPETITIE 55+
Reeks A:
ercurius 1 - Hemelhof 1 1-2; Lyra 1 - De Rode Loop 1 2-1.
Reeks B: Mercurius 2 - Hemelhof 2 1-2; Lyra 2 - De Rode Loop 2 3-0.
Reeks C: Mercurius 3 - Hemelhof 3 2-1; Lyra 3 - Wijnegem 0-3.
Reeks D: De Meere 1 - Hemelhof 4 3-0; Tol 1 - Kosova 1 3-0.
Reeks E: De Meere 2 - Hemelhof 5 2-1; Horizon 5 - De Vinken 1 1-2; Tol 2 - De Meere 3 3-0.
Reeks F: Kosova 2 - De Meere 5 3-0; De Meere 4 - De Vinken 2 2-1.
Biljart
BEKER
Poule 1:
ENI - BASF 0-2 (18.513 - 22.326); Kosova - BBL 0-2 (16.998 - 21.033). Poule 2: Zwan - Lusitano 0-2 (18.150 - 20.495). Poule 3: Nief Ploeg - Nieuwe Kroon 0-1 (14.618 - 16.600); De Jagers - Nieuwe Kroon 2-0 (21.914 - 20.373). Poule 4: Familievrienden - SAF 2-0 (19.600 - 12.679).
Quiz
Reeks A - Leiding SPORA: 1.Nova 71; 2.Deutsche Bank 66; 3.Carolus 63; 4.SAF 62; 5.Reuskens 58; 6.Piet Pot 49.

.

Nu in het nieuws