D10-S05 rest a-p

Autosport
BR>F3 in Hockenheim
Zaterdag:1. Christijan Albers (Ned/Dallara/Opel) 32 ronden in 31:57.605; 2. Robert Lechner (Oos/Dallara/Opel) op 9.510; 3. Thomas Jaeger (Dui/Dallara/Opel) op 11.314; 4. Marcel Faessler (Zwi/Dallara/Opel) op 12.620; 5. Thomas Mutsch (Dui/Dallara/Opel) op 25.144; 6. Jacky Van der Ende (Ned/Dallara/Opel) op 25.730; 7. Timo Scheider (Dui/Dallara/Opel) op 26.023; 8. Yves Olivier (Bel/Dallara/Opel) op 27.333; 9. Pierre Kaffer (Dui/Dallara/Renault) op 27.947; 10. Elran Nijenhuis (Ned/Dallara/Opel) op 33.138. Zondag: 1. Marcel Faessler, 32 ronden in 33:52.294; 2. Stefan Muecke op 2.468; 3. Yves Olivier op 10.462; 4. Walter Van Lent op 42.143; 5. Christijan Albers op 51.902; 6. Robert Lechner op 58.792; 7. Thomas Jaeger op 1:03.954; 8. Pierre Kaffer op 1 ronde; 9. Ken Grandon op 1 ronde; 10. Andreas Feichtner op 1 ronde. Tussenstand na 16 wedstrijden: 1. Christijan Albers 199 p; 2. Marcel Faessler 176; 3. Thomas Jaeger 169; 4. Yves Olivier 147; 5. Robert Lechner 120,5; 6. Timo Scheider 88; 7. Thomas Mutsch 79; 8. Pierre Kaffer 67,5; 9. Walter Van Lent 62; 10. Stefan Muecke 49.
Francorchamps 24 uren 2PK
1. Etienne Baugnée/Frédéric Baugnée/Chaballe 2PK 24u02:11.589 (gem: 102,042 km/u); 2. Marc Duez/ J. Grignard J.Cla/Zurstrasse 2PK 1 Ronde; 3. Michel Luxen/ José Close/ Georg Biar Dyane 14 r; 4.Michel Honin/ Alain Damave/ Did Sacré 2PK 17 r; 5. Gianni Araghi/ Luigi Araghi/Parlion Dyane 19 r; 6. Henry Felis/ Luc Blom/ Mike Janssen Dyane 24 r; 7. Didier De Spa/ Yvon Gits/ Vandermaes Dyane 25 r; 8. Philippe Simon/ Marc Coppieters/Brow Dyane 26 r; 9. A. Vandermosten/ Patri Marichal/Mour Dyane 29 r; 10.Georges Derin/ Daniel Tassin/Devri Dyane 30 r.
Badminton
Mol
MANNEN
Halve finales:
Mawet-De Foer 15-3, 15-3; Engrand-Marynissen 15-8, 15-3. Finale: Frederic Mawet (Saive) - Xavier Engrand 15-12, 17-14.
Mannen dubbelspel Finale: Mawet/Engrand - Schroyens/De Caigny 15-13, 12-15, 15-13.
VROUWEN
Poulefinale:
Sofie Robbrechts - Elke Binnemans 11-9, 13-11. Vrouwen dubbelspel Finale: Geuens/Buntinx - De Gratie/Moelans 15-2, 15-10.Mannen dubbelspel:
Finale : Mawet/Engrand - Schroyens/De Caigny 15-13, 12-15, 15-13.
Gemengd dubbelspel Finale: Walschap/Verheyden - De Caigny/Snoeck 15-8, 12-15, 15-6.
Open NK in Den bosch
Finale enkelspel, Mannen: Xia Xuanze (Chn) - Ji Xinpeng (Chn/1) 15-10, 15-13.
Finale enkelspel, Vrouwen: Chunyu Tang (Chn) - Mia Audina (Ned) 11-13, 11-4, 11-7.
Biljarten
GP driebanden in Bussum
Kwartfinales: Ceulemans - Komori (Jap) 3-0 (15-8, 15-6, 15-0/3,461-1,272); Zanetti (Ita) - Van Erp (Ned) 3-1 (15-8, 15-8, 11-15, 15-4/1,750-1,129); Nelin (Den) - Koorevaar (Ned) 3-1 (15-7, 14-15, 15-13, 15-5/2,269 - 1,600); Blomdahl (Zwe) - Sanchez (Spa) 3-1 (15-10, 9-15, 15-13, 15-12/1,459-1,388). Halve finales: Nelin (Den) - Blomdahl (Zwe) 3-2 (12-15, 15-14, 9-15, 15-13, 15-5/1,783-1,722); Zanetti (Ita) - Ceulemans 3-1 (10-15, 15-12, 15-12, 15-6/1,341-1,125).
Finale: Marco Zanetti (Ita) - Dion Nelin (Den) 1-3 (8-15, 14-15, 15-8, 0-15/1,321-1,827). Om de 3de plaats: Raymond Ceulemans - Torbjorn Blomdahl (Zwe) 1-3 (15-6, 13-15, 12-15, 13-15/1,709-1,593).
VES te Eeklo
(punten, beurten, gemiddelde, reeks) J. Claessen 40 36 1,111 7 - W. Boenders 19 36 0,527 3; L. De Meyer 40 34 1,176 6 - G. Van der Vorst 34 34 1,000 8; J. Claessen 40 37 1,081 4 - L. De Meyer 31 36 0,861 4; P. Van den Plas 32 47 0,680 4 - F. Lelievre 35 47 0,744 6; P. Bruneel forfat voor Bruneel F. Waumans.
Bowling
Kampioenschap
Ere: BOW 2 Pieters ProShop - Berkerijs 1 2835-2881 0/8; Delen's GTC - Cordial 2 2777-2782 4/4; BOW 3 Pieters Pro-Shop - EUR BSO-Morres Meubel 2973-3186 2/6; EUR Building Imp. Valcke - Tragel Sport 1 Martle 3038-2814 6/2; Yak PIT BOW LVD - ALI 1 AMF-Schrijvers 3045-2993 6/2; ZON 1 BOWL Champion - Cordial 1 2712-2791 2/6; Pro 1 Filet d'Anvers - BOW 1 Pieters ProShop 2821-2951 2/6. Klassement: 1. Bow 1 Pieters ProShop 5 16029 36; 2. Ali 1 AMF-Schrijvers 5 15823 28; 3. Eur Building Imp Valcke 5 16391 26; 4. EUR BSO-Morres Meubel 5 15263 24; 5. Berkerijs 1 5 14919 22; 6. Yak Pit BOW LVD 5 14718 20; 7. Cordial 1 5 14508 20; 8. BOW 2 Pieters ProShop 5 15096 18; 9. ZON 1 Bowl Champion 5 14820 18; 10. Tragel Sport 1 Martle 5 14399 18; 11. Delen's GTC 5 14174 16; 12. Pro 1 Filet d'Anvers 5 14244 12; 13. Cordial 2 5 13842 12; 14. BOW 3 Pieters ProShop 5 14661 10.
1A: Leader 1 - Flint Pizza Alvolo 2836-2879 2/6; MOU Chapelle BASF - Tournai BBL 2921-2709 8/0; YAKA 2 - ALX Dyor De Sutt. 3042-2771 8/0; ALW Du Parc H.Vi. - Bassins 1 St-Barbe 2953-2835 6/2; Spoor Sobrie - CCB 2 2921-2764 8/0; Bowlmaster 4 - LCB 3 Gilly Meubles 3066-2619 8/0; CBS 1 Ets Pierard - DEE Alu-PVC Antoine 2669-2779 2/6.
1B: Antwerp 1 - ESP 1 Sonorus NM; ILB 1 - ZON 2 Bowl Champion 2855-2778 6/2; TRE 1 ABB Van Moer - NAC Fecidi BIB 2685-2505 8/0; Brabo 1 - Scorpion Pauwels 3159-2797 8/0; LEU Le MOniteur - Libertas VD Merlen 2573-2384 6/2; ETM Empea - STT 1 Amfora 2663-2637 4/4; EUR Dakwerken De Laet - BLS 1 Renovite 2908-2932 4/4.
2A: Martens-Matrijzen 1 - Bockor Vitralux 2576-2389 6/2; Mouscron Riga - Vehent Everwood 2 2709-2874 0/8; GEN Patis. E. Houben - Zuidpand 1 Declercq 2566-2768 2/6; Euro-City 1 - Yaka 3 Sarl Leone 2653-2704 2/6; Oostende 1 VP-Mutch - GEN Desmet-Buysschaert 2804-2706 6/2; Donk's Club Deva - Pon Argenta G. Pollier 2545-2717 0/8; Strike 1 Isoform - GEN Bouw. G. Cornelis 2704-2603 6/2.
2B: Leader 2 - De Kat Bouwond. VHW 2750-2774 4/4; Cordial 5 BH Team - BOW 5 Kenwood 2616-2510 8/0; Outsiders - Anderlecht 2972-2776 8/0; Cordial 4 - Namur ID Construction 2731-2867 0/8; TRA 2 Coesens - BAS 2 Grande Muraille 2610-2762 2/6; Center 1 - Cordial 3 Nobel 2820-2688 6/2; Flint Axono - BER Wuitens 2739-2526 8/0.
2C: Bubo - NAC Volders 2707-2560 6/2; MAA 3 Milissen - Zenith 1 2702-2695 4/4; STT Radson/Poly-Color - Acro 1 2770-2839 2/6; MAA 1 CET Benelux - ILB 2 Serrurerie Immel 2678-2735 2/6; ILB 3 - Jerom Jacobs 2757-2566 6/2; ZON Dranken Marlou - STT 3 Amfora 2717-2535 6/2; NAC Arroba Bondstreet - Bubo 1 Euro Vision 2668-2577 6/2.
2D: Keiheuvel 1 - Mechelen 1 2833-2495 8/0; RUB 1 Hoegarden Cafe - UFA 1 Best Repair 2666-2789 2/6; Speelberg Roland - Euro Van Der Wilt NM; Euro AGM - Gol Johnson Pump 2851-2938 2/6; Turnhout Brunswick - Delen's Gisso 2816-2634 8/0; CRO 1 - Speelberg De Ceuster NM - NC Eagles 1 Harmons - MET 1 2569-2733 0/8.
3A: Medro 1 - GRA The Zone 2713-2771 2/6; BRU 1 Bras - ART Veneziana 2638-2456 8/0; Castle 1 Bockor - ALI 2 Opel Vanneste 2647-2656 4/4; ALI 3 Chauffage Corne - Spoor Asiabel 2822-2505 8/0; ART Govan - Turbo 1 Brugge 2652-2828 0/8; S/S 1 New Castel - ThŽmis 1 2749-2699 6/2; 't Zwin 1 - Westhoek 1 VDW 2603-2742 2/6.
3B: TRA 3 Valckenier - Aalst 2 Afinas 2558-2752 0/8; GEN Carr. F. Eeckhout - Center 2 Tirolerhof 2766-2394 8/0; Gebo Merlijn - Ronse 2 Mannheimer 2555-2267 8/0; Ronse 1 Mornie Esso - ART ABC Rent 2634-2269 8/0; ALX Con Spanien - Trevpunt 2787-2565 8/0; Wase Rest. Saeftinghe - PON Rest. Vlasschaard 2595-2535 6/2; Aalst 1 Starwash - Goldstar 2777-2598 8/0.
3C: Cordial 8 MCI - CBS 3 Sambreville 2721-2583 6/2; LCB 5 Relax - TOU Assur. Fédérales 2771-2517 8/0; Cordial 7 Bouvy Motor - Bassins 4 Breitex 2593-2617 4/4; BAS 3 SerriezToyota - ESP 2 Grande Ecluse 2514-2677 2/6; Namur Papy's - Cordial 6 Laurenty NM; Cro 2 Fina - Fint Mons Pro-Shop NM; CBS 2 Sambreville - Cordial 9 Capuzzimati 2692-2512 6/2.
3D: TRE 3 Honda U.D.Wilde - PRC 1 Red Devil's 2469-2381 6/2; Zenith 3 - BKI 1 Exp. R. Vandevin 2327-2709 2/6; Amboc 2 - ILB 5 Old Club 2565-2754 0/8; ILB 4 Boul. Proumen - LEU Romance Karaoke 2739-2441 8/0; Nagari 2 Service Loca - Bowling Stones 1 2634-2666 4/4; BOW 6 Traiteur Francis - Brussels Bowlers 1 2525-2481 6/2; Berkerijs 5 - TRE 2 Nissan Peeters 2822-2470 8/0.
3E: Van Den Hooff 1 - RSQ 1 2724-2662 6/2; CCB 1 - BOW 8 Citibank 2354-2487 0/8; Bowlmaster 7 - Crosly Postboys 3 2752-2729 4/4; Crosly Postboys 2 - Bruxelles 1 2656-2823 2/6; ESP 3 Peugeot Meiser - RIC Brasserie Antoine 2700-2723 4/4; BTB-Cobra's Menderes - BOW 9 Kenwood 2511-2207 8/0; Goldfingers 2 - DEE Plasthof Derbigum 2723-2831 0/8.
3F: BLS LBW Bertrand - OLY Tower 2571-2342 8/0; Teuten 2 Drisag - ZON 3 Bowl Champion 2672-2372 8/0; STT 4 Autoglascenter - MAA 4 HD 2608-2577 6/2; NAC Concap - BLB 1 Wouters Snoeiwerk 2706-2679 6/2; ZON Verz. Mertens Genk - MAA 2 Budgetslager 2703-2549 6/2; SPG 1 Pelsers Gebr. - Verbeeck Bloemen Mady 2599-2781 2/6; OLY Maessen - BLS Wijns 2728-2742 4/4.
3G: Euro Pacauto - Eden Verzekering Tari 2792-2526 8/0; LIB Nutri Searches - KBV 1 Sportvriend 2710-2679 6/2; Speelberg Stephani - PIN 3 Devis NM; Brabo Adec - Turnhout Sfinx 2806-2762 6/2; Bubo 3 Verz. Huysmans - Euro XL 2772-2360 8/0; Het Ven 2 Duvel - Speelberg Rijmenants 2577-2476 8/0; Eden CMC Telecom - Eur R/R Engineering 2582-2518 6/2.
3H: Euro B.C. Pro Shop - Wima 1 2688-2525 6/2; UFA 2 Omnitech - Libertas Coni-Roos 2362-2644 0/8; Crosly Postboys BIB - PIN 1 Keoon 2915-2774 6/2; PIN 4 Denicol - PRO 3 Heavy IS 2573-2801 0/8; Pro Bowl 2 - ASL Magic Lions 2600-2501 6/2; MET 3 - Speelberg 5 2606-2276 8/0; Mechelen 3 - Eur Hudiko-V.D.Abeele 2719-2610 6/2.
Duatlon
Bierbeek
1. Filip DETIEGE-Ronny HUYVAERT in 1.27; 2. Thomas Dekeyser-Mathieu Dekeyser 1.31; 3. Bert Moortgat-Bert Ellaerts 1.34; 4. Jozef Raemaekers-Thierry Desseranno 1.36; 5. Tommy Fonteyne-Marc Brijs 1.36; 6. Johan Ureel-Ekke Van Vliet 1.40; 7. William Van Keyenberg-Tim Schepers 1.42; 8. Marc Merckx-Stany Nijs 1.49; 9. Rudy Schel-Jean-Marie Collinet 1.53; 10. Marc Meyer-Youssef Manyou 2.00.
Brecht
(5km lopen-20 km fietsen-2,5 km lopen)
MANNEN
Seniores:
1. Jan VAN DE VELDE in 1.14.02; 2. Stefan Kerkhofs 1.14.26; 3. Frank Van Herck; 4. Ozer Hasan; 5. Paul Van Riel; 6. Paul Embrechts; 7. Marc Bogemans; 8. Frans Smolderen; 9. Philippe Curvers; 10. Rudi Domen; 11. Michel Wens; 12. Werner Van Ghelder;13. Ludo Thijs; 14. Dirk Oostvogels; 15. Davy Smolders. Veteranen: 1. Edward TECK in 1.17.19; 2. Flor Verbraecken; 3. Ludo Mertens; 4. Eric Kloeck; 5. Ren‚ Vandervelden.
VROUWEN
1. Sandy DROUARD in 1.28.16; 2. Christel Van Bets.
Golf
Duitse Masters
1. S. Garcia (Spa) 277=68-69-72-68 -11 (wint na tweede extra hole); 2. P. Harrington (Ier) 70-70-70-67 en I. Woosnam (Wal) 277=68-74-66-69; 4. J. Rivéro (Spa) 68-66-75-69 en P. Baker (Eng) 278=70-68-69-71; 6. A. Cejka (Dui) 279=66-73-69-71; 7. C. Franco (Par) 69-75-68-68 en R. Goosen (ZAf) 280=67-69-74-70; 9. B. Langer (Dui) 70-71-71-69, P. Mitchell (Eng) 72-70-70-69 en C. Montgomerie (Sch) 281=70-67-72-72; 12. M.A. Jiménez (Spa) 66-73-72-71 en V. Singh (Fij) 282=68-70-70-74; 22. F. Couples (VSt) 285=68-71-73-73; 23. J. Van De Velde (Fra) 286=71-71-76-68; 26. A. Coltart (Sch) 74-72-72-69 en J.M. Olazabal (Spa) 287=67-71-75-74.
Hollviken
1. R. Sjöberg (Zwe) 208=69-72-67; 2. K. Eriksson (Zwe) 210=67-72-71; 3. P. Gottfridsson (Zwe) 211=70-72-69; 4. M. Piltz (Fin) 73-71-68, N. Rörbek (Den) 73-70-69, M. Blakey (Eng) 72-72-68, S. Hurley (Eng) 73-70-69, M. Hagen (Nor) 71-72-69, M. Brier (Oos) 69-75-68 en A. Butterfield (Eng) 212=67-72-73; 29. N. Vanhootegem 217=72-72-73; 36. D. De Vooght 218=73-72-73.
BK interclubs
Dames I: 1. Sart-Tilman; 2. Latem.
Dames II: 1. Waterloo; 2. 7 Fontaines.
Dames III: 1. Waterloo; 2. Overijse.
Heren I: 1. Antwerp; 2. Waterloo.
Heren II: 1. Waterloo; 2. Ravenstein.
Heren III: 1. Waterloo; 2. 7-Fontaines.
Kano-Kajak
WB slalom
MANNEN
K1:
1. Paul Ratcliffe (GBr) 223"54; 2. Thomas Becker (Dui) 226"40; 3. Scott Shipley (VSt) 226"41. Eindstand: 1. Paul Ratcliffe (GBr) 90 ptn; 2. Scott Shipley (VSt) 80; 3. Fedja Marusic (Slo) 65. C2: 1. Pavel Hochschorner-Petr Hochschorner (Slk) 249"37; 2. Frank Adisson-Wilfrid Forgues (Fra) 252"64; 3. Krzystof Kolomanski- Michael Staniszewski (Pol) 254"12. Eindstand: 1. Pavel Hochschorner-Petr Hochschorner (Slk) 90 ptn; 2. Marek Jiras-Tomas Mader (Tsj) 77; 3. Andre Ehrenberg- Michael Senft (Dui) 65.
Motorsport
GP Australië
125cc: 1. Marco Melandri (Ita/Honda), 23 ronden (102,304km) in 38:07.081 (gem: 161,032 km/u); 2. Lucio Ceccinello (Ita/Honda) op 0.035; 3. Youichi Ui (Jap/Derbi) 0.179; 4. Gianluigi Scalvini (Ita/Aprilia) 1.043; 5. Masao Azuma (Jap/Honda) 1.259; 6. Roberto Locatelli (Ita/Aprilia) 1.898; 7. Jeronimo Vidal (Spa/Aprilia) 10.207; 8. Gino Borsoi (Ita/Aprilia) 11.845; 9. Manuel Poggiali (Smr/Aprilia) 12.690; 10. Steve Jenkner (All/Aprilia) 16.527. Tussenstand WK na 13 races: 1. Emilio Alzamora (Spa/Honda) 191 ptn; 2. Masao Azuma (Jap) 178; 3. Marco Melandri (Ita) 165; 4. Noboru Ueda (Jap) 146; 5. Roberto Locatelli (Ita) 136; 6. Arnaud Vincent (Fra) 132. 250cc: 1. Valentino Rossi (Ita/Aprilia) 25 ronden (111,2km) in 39:28.278 (gem: 169,03 km/u); 2. Olivier Jacque (Fra/Yamaha) op 0.103; 3. Tohru Ukawa (Jap/Honda) 0.729; 4. Shinya Nakano (Jap/Yamaha) 0.796; 5. Ralf Waldmann (Dui/Aprilia) 13.098; 6. Loris Capirossi (Ita/Honda) 13.133; 7. Stefano Perugini (Ita/Honda) 25.831; 8. Franco Battaini (Ita/Aprilia) 25.994; 9. Sebastian Porto (Arg/Yamaha) 35.124; 10. Anthony West (Aus/Honda) 36.446. Tussenstand WK na 13 races: 1. Valentino Rossi (Ita) 243 ptn; 2. Tohru Ukawa (Jap) 208; 3. Loris Capirossi (Ita) 182; 4. Shinya Nakano (Jap) 175; 5. Stefano Perugini (Ita) 121. 500cc: 1. Tadayuki Okada (Jap/Honda) 27 ronden (120,096 km) in 42:09.271 (gem: 170,936 km/u); 2. Max Biaggi (Ita/Yamaha) op 085; 3. Régis Laconi (Fra/Yamaha) 124; 4. Carlos Checa (Spa/Yamaha) 09.497; 5. Alex Criville (Spa/Honda) 09.811; 6. Sete Gibernau (Spa/Honda) 10.691; 7. Garry McCoy (Aus/Yamaha) 12.135; 8. Nobusatsu Aoki (Jap/Suzuki) 25.028; 9. John Kocinski (VSt/Honda) 25.219; 10. Kenny Roberts (VSt/Suzuki) 41.652. Tussenstand WK na 13 races: 1. Alex Criville (Spa) 230 ptn; 2. Tadayuki Okada (Jap) 189; 3. Kenny Roberts (VSt) 179; 4. Max Biaggi (Ita) 129; 5. Sete Gibernau (Spa) 124.
Mountainbike
Habay
Eliterenners zonder contract en beloften: 1. Patrick Trevisan (Ohain) in 1u59'; 2. Fabrice Rozza op 30"; 3. Grégory Duda; 4. Frank Guala; 5. Wouter Declercq; 6. Pascal Clarinval; 7. Jimmy Vanhoutte; 8. Frédéric Debled. Juniores: 1. Arnaud Minguet (Aywaille) in 1u17'; 2. Antoing Vanderstickelen; 3. J. Schauteet. Kadetten: 1. Julien Demeure (Thuin) in 1u02". Masters 2: 1. Roland Lousberg (Verviers) in 1u18'; 2. Jean-Marie Spillier. Vrouwen: 1. Mieke DEROO in 1u17'.
Wégimont-Soumagne
Seniores: 1. Gerry WERCKX (Heusden); 2. Lionel Syne; 3. David Hankart; 4. S‚bastien Lecloux; 5. Kurt Appermans; 6. Tom Willems; 7. Bruno Beckers; 8. Wouter Rogiers; 9. Johan Wiertz; 10. Guy Janssen. Beloften: 1. David ROMISCHER (Olne); 2. Kurt De Pooter; 3. Kris Hendrickx; 4. Johan Kerkhofs; 5. G-H Belle; 6. Frank Guala; 7. Kris Pauli; 8. Chris Vanhove; 9. Rob Bertels; 10. Jan Luyten. Juniores: 1. Stéphane DIDELOT (Stavelot); 2. Angelo Verhellen; 3. Sebastien Delfosse. Kadetten: 1. Michael GALAND (Aywaille); 2. François Leroy; 3. Didier Discart. Veteranen: 1. Dirk CORNU (Beveren-Waas); 2. Thierry Baugnee; 3. Jean-Louis Crutze. Masters: 1. Valere HERBOTS (Hoeleden); 2. Fons Moors; 3. Didier Paquay. Masters 1: 1. Alex MOONEN (Ravel); 2. Ronny Geerts; 3. Luc Vangenechten. Aspiranten: 1. Dominique CORNU (Beveren-Waas); 2. Joris Wijnen; 3. Olivier Pardini. Vrouwen: 1. Githa MICHIELS (Hoboken); 2. Kathy Delfosse; 3. Helma Didden.
Paardenrennen
Zaterdag
Bosvoorde
Opbrengsten
Alle paarden kwamen aan de start.
Aankomst: 12 - 11 - 2 - 8 - 14.
Voor 20 frank:
Tiercé:
In volgorde: 26.910 bf. Niet in volgorde: 4.570 bf.
Quarté: In volgorde: 161.000 bf. Niet in volgorde: 7.000 bf. Bonus: 310 bf.
Top-5: In volgorde: -- bf. Niet in volgorde: 34.580 bf. Bonus: 970 bf. Trio: 10.120 bf. Koppel: 7.075 bf.
Tilt: Rang 1: 161.310 bf. Rang 2: 7.310 bf. Rang 3: 620 bf.
Tongeren
Opbrengsten
Alle paarden kwamen aan de start
Aankomst: 2 - 4 - 7 - 13 - 6.
Voor 20 frank:
Tiercé:
In volgorde: 2.250 bf. Niet in volgorde: 450 bf.
Megatiercé: 2-4-7/3-4-8: 466.206 bf.
Quarté: In volgorde: 25.760 bf. Niet in volgorde: 1.120 bf. Bonus: 40 bf.
Top-5: In volgorde: -- bf. Niet in volgorde: 5.760 bf. Bonus: 1.000 bf. Trio: 1.360 bf. Koppel: 775 bf.
Tilt: Rang 1: 25.800 bf. Rang 2: 1.160 bf. Rang 3: 80 bf.
Zondag
Prix de l'Arc de Triomphe
1. 11 Montjeu (Michael Kinane) 6/4; 2. 5 El Condor Pasa (Masayoshi Ebina) 7/2; 3. 2 Croco Rouge (Thierry Jarnet) 14/1; 4. 7 Leggera (Richard Quinn) 21/1; 5. 4 Tiger Hill; 6. 6 Greek Dance; 7. 8 Borgia; 8. 14 Cerulean Sky; 9. 1 Daylami; 10. 13 Flamingo Road; 11. 9 Fantastic Light; 12. 3 Albaran; 13. 12 Daryaba; 14. 10 Genghis Khan.
Duur: 02:38.50. Afstand: 1/2 l, 6 l, 5 l.
Kuurne
Opbrengsten
Het paard nr. 14 kwam niet aan de start.
Aankomst: 11 - 8 - 5 - 7 - 1.
Voor 20 frank:
Tiercé:
In volgorde: 21.130 bf. Niet in volgorde: 2.980 bf.
Quarté: In volgorde: 82.630 bf. Niet in volgorde: 3.370 bf. Bonus: 250 bf.
Top-5: In volgorde: -- bf. Niet in volgorde: 29.920 bf. Bonus: 180 bf. Trio: 4.180 bf. Koppel: 4.375 bf. Winnend: 168 bf.
Tilt: Rang 1: 82.880 bf. Rang 2: 3.620 bf. Rang 3: 500 bf.

.

Nu in het nieuws