D10-S06 rest r-z

Ritmische gymnastiek
BR>WK in Osaka
Touw: 1. Elena Vitrichenko (Oek) 10,00 ptn; 2. Alina Kabaeva (Rus) 9,966; 3. Julia Barsoukova (Rus) 9,925. Hoepel: 1. Elena Vitrichenko (Oek) 10,00; 2. Alina Kabaeva (Rus) 9,975, 3. Eugenia Pavlina (WRu) 9,925. Groepen, knots: 1. Griekenland 19,816; 2. Wit-Rusland 19,766; 3. Rusland 19,700. Bal: 1. Alina Kabaeva (Rus) 9,966; 2. Julia Raskina (WRu) 9,958; 3. Tamara Jerofeva (Oek) 9,925. Lint: 1. Alina Kabaeva (Rus) 10,00; 2. Julia Raskina (WRu) 9,958; 3. Elena Vitrschenko (Oek) 9,933. Groepen, hoepel-lint: 1. Griekenland 19,833; 2. Rusland 19,783; 3. Wit-Rusland 19,716.
Eindstand meerkamp ensembles: 1. Rusland 39,500 ptn.; 2. Griekenland 39,466; 3. Wit-Rusland 39,433; 4. Japan 39,216; 5. Duitsland 39,100; 6. Italie 39,099; 7. Spanje 39,032; 8. Frankrijk 38,966; 9. Bulgarije 38,950; 10. Oekraine 38,766; 11. Zwitserland 38,416; 12. Roemenie 38,132; 13. Canada 38,116; 14. Slovakije 38,116; 15. China 38,032. Stand individueel: 1. Alina Kabaeva (Rus) 39,924 ptn; 2. Julia Raskina (W-Ru) 39,774; 3. Julia Barsoukova (Rus) 39,723; 4. Eva Serrano (Fra) 39,632; 5. Elena Vitrichenko (Oek) 39,631; 6. Susanna Marchesi (Ita) 39,474; 7. Tamara Ierofeeva (Oek) 39,415; 8. Teodora Alexandrova (Bul) 39,349; 9. Esther Dominguez (Spa) 39,349; 10. Reiko Matsunaga (Jap) 39,314; 11. Eugenia Pavlina (W-Ru) 39,307; 12. Almudena Cid Tostado (Spa) 39,257; 13. Evmorphia Dona (Gri) 39,223; 14. Svetlana Tokaev (Isr) 39,181; 15. Anna Kwitniewska (Pol) 39,166.
Rugby
EuroCup
Poule 1: Den Haag (Ned) - Visé 27-19. Eerder gespeeld: Visé - Hannover (Dui) 23-20.
Poule 2: Bosvoorde - DIOK Leiden (Ned) 13-13. Eerder gespeeld: Heidelberg (Dui) - Bosvoorde 36-26.
Wereldbeker
Groep A: Uruguay - Spanje 27-15 (rust 10-6).
Groep B: Engeland - Italie 67-7 (34-7).
Groep C:Frankrijk - Canada 33-20 (18-10); Fiji - Namibia 67-18 (rust 43-6). Stand (allen 1 wedstrijd): 1. Fidji 3 punten; 2.Frankrijk 3; 3. Canada 1; Namibia 1.
Groep E: Ierland - Verenigde Staten 53-8 (24-8).
Kampioenschap
1ste Afdeling: Poule A: Boisfort - Soignies Uitg.; Antwerp - Kituro 10-50; Standard - Racing Jet 8-13; Luxembourg - Ottignies 75-0. Poule B: Visé - Arendonk Uitg.; Asub - Frameries 35-18; La Hulpe - Coq Mosan 10-10.
2de Afdeling: Poule A: Kiburu - RFC Liège 0-30; Leuven - Walferdange NM; Laakdal - Anderlecht 18-17; Forest - Namur 32-7. Poule B: BXL British - ASUB 40-15; Famenne - Buc 9-10; Gent - Schilde 24-26; Mons - Malmedy 14-55.
3de Afdeling: Poule A: Boisfort - Soignies Uitg.; Antwerp - Kituro 7-26; Standard - Racing Jet 19-22; Shape - Black Star 16-31. Poule B: Vise - Arendonk Uitg.; Hesby - ASUB III 0-25 FF; La Hulpe - Seraing 0-25 FF; Dendermonde - Verviers 61-0. Poule C: BXL British - Mechelen Uitg.; Peruwelz - Beringen NM; Eeklo - Anderlecht 25-0 FF; Wetteren - Brussels Celtic 26-31.
Ruitersport
German Classics
Kampioenschap van Bremen: 1. Marcus Ehning (Dui/Primus) 0 strafpunten - 30,63 sec; 2. Lars Nieberg (Dui/Georgias) 0-30,82; 3. Geir Gulliksen (Noo/Calido) 0-32,11; 4. Franke Sloothaak (Dui/Landdame) 0-35,52; 5. Cayetano Martinez de Irujo (Spa/Showtime) 0-40,25; 6. Eddie Macken (Ier/Cruising) 0-42,47; 7. Rodrigo Pessoa (Bra/Gandini Startdust) 0-3-38,89; 8. Carsten-Otto Nagel (Dui/Deichgräfin) 3-40,92; 9. Marion Hughes (Ier/Heritage Charlton) teruggetrokken (allen in barrage); 10. Louise Goth (Den/Spontaneou) 4-57,19.
S-Springen: 1. Gilbert Böckmann (Dui) met Quattro 0 strafpunten, 30,78 sec; 2. Hauke Luther (Dui) met Gräfin Dubarry 0-30,97; 3. Cayetano Martinez de Irujo (Spa) met Davinci 0-33,40; 4. Urs Fäh (Zwi) met Oxytetra 0-33,85; 5. Ludger Beerbaum (Dui) met P. S. Priamos 4-29,66. S-Springen (Finale, Audi-Cup 7 en 8-jarigen): 1. Markus Beerbaum (Dui) met Cleverboy 0 strafpunten, 28,69 Sec; 2. Carsten-Otto Nagel (Dui) met Clou 0-30,72; 3. Alexandra Ledermann (Fra) met Derby of Clemence 0-32,88; 4. Otto Becker (Dui) met Grandilot 0-34,79; 5. Lars Nieberg (Dui) met Fighting Alpha 4-27,02.
Grote Prijs von Bremen Eindstand German Classics: 1. Ludger Beerbaum (Dui) met Goldfever 0 strafpunten; 31,51 sec; 2. Rodrigo Pessoa (Bra) met Baloubet du Rouet 0-33,03; 3. Beat Mändli (Zwi) met Pozitano 0-33,58; 4. Carsten- Otto Nagel (Dui) met L'Eperon 4-32,45; 5. Geoff Billington (GB) met It's Otto, Jessica Kürten (Ier) met Paavo en Di Lampard (GB) met Abbervail Dream 4 strafpunten.
Grote Prijs Senaat van Hansestadt Bremen: 1. Ludger Beerbaum (Dui) met Goldfever, Geoff Billington (GB) met It's Otto, Rodrigo Pessoa (Bra) met Baloubet du Rouet, Beat Mändli (Zwi) met Pozitano, Carsten-Otto Nagel (Dui) met L'Eperon, Helena Weinberg (Dui) met Little Gun, Jessica Kürten (Ier) met Paavo en Alexandra Ledermann (Fra) met Cook du Midour allen 0 strafpunten.
Dresuur Grote Prijs kuur: 1. Anky van Grunsven (Ned) met Gestion Partout 78,49 punten; 2. Ellen Bontje (Ned) met Silvano 76,52; 3. Heike Kemmer (Dui) met Albano 75,91; 4. Lars Petersen (Den) met Elmegardens Fight 74,87; 5. Michael Klimke (Dui) met White Foot 72,26.
Snooker
Regal Masters Motherwell
Kwartfinales: S. Hendry (Sch) - J. Parrott (Eng) 6-2 (139(134)-0, 8-66, 94(64)-0, 101(70)-23, 94(62)-25, 65-3, 54-60, 63-45.
Halve finales: M. Stevens (Wal) - M. Williams (Wal) 6-2 (91(91)-0, 76-51, 63-53, 28-69(56), 103(103)-0, 10-75, 68(58)-13, 53-33).
Tennis
Grand Slam Cup
Vrouwen enkelspel, halve finale: Serena Williams (VSt/5) - Lindsay Davenport (VSt) 6-3, 6-4. Finale: Serena Williams (VSt/4) - Venus Williams (VSt/3) 6-1, 3-6, 6-3.
Mannen enkelspel, halve finale: Greg Rusedski (GBr) - Andreï Medevedev (Oek/3) 6-3, 3-6, 7-6 (7/1), 7-5; Thomas Hass (Dui) - Thomas Enqvist (Zwe/4) 6-3, 6-4, 6-7 (4/7), 6-4. Finale: Greg Rusedski (GBR) - Thomas Haas (Dui) 6-3, 6-4, 6-7 (5/7), 7-6 (7/5).
ATP Boekarest
Halve finales: Karim Alami (Mar) - Alberto Berasategui (Spa) 6-4, 3-6, 6-3; Alberto Martin (Spa) - Albert Costa (Spa/N.3) 7-6 (8/6), 6-3. Finale: Alberto Martin (Spa) - Karim Alami (Mar) 6-3, 6-2.
ATP Toulouse
Kwartfinales: Marc Rosset (Zwi/5) - Magnus Gustafsson (Zwe) 6-3, 3-6, 6-3; Nicolas Escudé (Fra) - Fabrice Santoro (Fra/7) 4-6, 7-5, 6-2; Daniel Vacek (Tsj) - Jeff Tarango (VSt) 6-4, 6-1; Thomas Johansson (Zwe/3) - Anthony Dupuis (Fra) 6-7 (5/7), 6-3, 6-4. Halve finales: Daniel Vacek (Tsj) - Thomas Johansson (Zwe/3) 6-1, 5-7, 6-2; Nicolas Escudé (Fra) - Marc Rosset (Zwi/5) 7-6 (8/6), 6-4. Finale: Nicolas Escudé (Fra) - Daniel Vacek (Tsj) 7-5, 6-1.
ITF Nevers
Kwartfinales: Rogier Wassen (Ned) - Olivier Rochus 6-4, 6-4.
ATP Basel
Kwalificaties: Christophe Van Garsse - Rodolphe Gilbert (Fra) 1-6 en 3-6; Filip Dewulf - David Skoch (Tsj) 4-6, 6-0 en 6-7 (4-7).
Waterpolo
WB in Sydney
Finale: Hongarije - Italië 5-3. Om de 3de plaats: Spanje - Rusland 9-8. Om de 5de plaats: Joegoslavië - Ver. Staten 8-4. Om de 7de plaats: Griekenland - Australië 10-9.
Reddend Zwemmen
EK in Antwerpen
VROUWEN
50 m popredden:
1. Monique Driessen (Ned) 41.65; 2. AnneLuhn (Dui) 42.22; 3. Daniela Schmutzer (Dui) 42.57. 200 m zwemmen met hindernis: 1. Carolina Beneyto (Spa) 2.18.00; 2. Michelle Gammon (G-B) 2.19.45; 3. Anna Puccianti (Ita) 2.22.35. 4X50 m hinderniszwemmen per ploeg: 1. Nederland 2.02.76; 2. België (Engelen, Harthoorn, Goffin, Mertens) 2.02.85; 3. Duitsland 2.03.43. 100 m vinzwemmen met pop: 1. Paola Zago (Ita) 1.00.38; 2. Anne Luhn (Dui) 1.01.41; 3. Monique Driessen (Ned) 1.03.12. 4x25 m popredden per ploeg: 1. Italië 1.36.82; 2. Spanje 1.42.72; 3. Duitsland 1.44.04.
MANNEN
100 m popredden:
1. Tarik Boerner (Dui) 34:80; 2. Cedric Bavay 35.30; 3. Krzystof Wabicz (Pol) 35.33. 200 m hinderniszwemmen: 1. Guillem Riand (Fra) 2.03.83; 2. Bart Reymen 2.04.01; 3. Pablo Terradilles (Spa) 2.04.49. 4x50 m hinderniszwemmen per ploeg: 1. België (Honet, Bavay, Reymen, Beylemans) 1.45.39; 2. Italië 1.46.19; 3. GB 1.46.49. 100 m vinzwemmen met pop: 1. Carsten Schlepphorst (Dui) 52.79; 2. Lutz Heimans (Dui) 54.83; 3. Vincent Honet 54.92. 4x25 m popzwemmen per ploeg: 1. Spanje 1.24.51 2. Duitsland 1.24.87 3. Italië 1.25.42.
Buitenlands voetbal
Kroatië
8ste speeldag: Hajduk - Osijek 5-4; Varteks - Zagreb 1-1; Sibenik - Vukovar 91 2-1; Cibalia - Hrv. Dragovoljac 2-0; Croatia - Slaven Belupo 5-1; Rijeka - Istra 4-1. Stand: 1. Croatia 20 ptn; 2. Hajduk 19; 3. Osijek 16; 4. Rijeka 13; 5. Cibalia 12; 6. Varteks 9; 7. Slaven Belupo 9; 8. Sibenik 8; 9. Vukovar '91 8; 10. Zagreb 7; 11. Hrv. Dragovoljac 7; 12. Istra 1.
Rusland
26ste speeldag: Zhemchuzhina Sochi - Spartak Moskou 3-7; Lokomotiv Moskou - Zenit St Petersburg 1-1; Dynamo Moskou - Shinnik Yaroslavl 3-1; Saturn Ramenskoye - CSKA Moskou 2-3; Lokomotiv Nizhny Novgorod - Rotor Volgograd 1-1; Torpedo Moskou - Rostselmash Rostov 1-2; Alania Vladikavkaz - Chernomorets Novorossiisk 3-1; Krylya Sovietov Samara - Uralan Elista 0-1. Stand: 1. Spartak Moskou 65 ptn (27); 2. Lokomotiv Moskou 59; 3. CSKA Moskou 48; 4. Torpedo Moskou 43; 5. Alania Vladikavkaz 39; 6. Dynamo Moskou 39; 7. Zenit St Petersburg 36; 8. Rostselmash Rostov 34; 9. Uralan Elista 29; 10. Lokomotiv Nizhny Novgorod 29; 11. Saturn Ramenskoye 28; 12. Chernomorets Novorossiisk 28; 13. Rotor Volgograd 26; 14. Krylya Sovietov Samara 24 (27); 15. Zhemchuzhina Sochi 24; 16. Shinnik Yaroslavl 20.
Zwitserland
14de speeldag: Lugano - Neuchâtel Xamax 2-1; Basel - Yverdon 1-2; Luzern - Servette 2-4; FC Zurich - St-Gallen 1-3; Aarau - Grasshoppers 2-1; Lausanne - Delemont uitg. Stand: 1. St-Gallen 26 ptn; 2. Basel 24; 3. Servette 23; 4. Grasshoppers 20; 5. Yverdon 20; 6. Luzern 19; 7. Lausanne 18 (13 wedstr.); 8. Aarau 18; 9. Lugano 16; 10. FC Zurich 14; 11. Delemont 12 (13); 12. Neuchâtel Xamax 12.
Oostenrijk
14de speeldag: FC Tirol Innsbruck - Austria Wenen 0-2; WW Bregenz - Austria Lustenau 2-0; Linzer ASK - Austria Salzburg 2-4; Rapid Wenen - SV Ried 5-1; Grazer AK - Sturm Graz 1-0. Stand: 1. FC Tirol Innsbruck 33 ptn; 2. Rapid Wenen 27; 3. Austria Wenen 24; 4. Sturm Graz 22; 5. SV Ried 20; 6. Grazer AK 20; 7. Austria Salzburg 18; 8. Austria Lustenau 14; 9. WW Bregenz 11; 10. Linzer ASK 9.
Bulgarije
8ste speeldag: Spartak Varna - Dobroudja 2-0; Botev - Slavia Sofia 6-0; Chernomoretz - Mineur 2-1; Choumen - Velbadge 1-2; Olympique - Belacitza 1-0; Lokomotiv Sofia - Lovech 2-1; Pirin - CSKA Sofia 0-1; Levski Sofia - Neftochimique 2-0. Stand: 1. Levski Sofia 22 ptn; 2. CSKA Sofia 21; 3. Velbadge 18; 4. Lokomotiv Sofia 17; 5. Neftochimique 15; 6. Lovech 13; 7. Olympique 12; 8. Slavia Sofia 11; 9. Belacitza 10; 10. Spartak Varna 10; 11. Botev 9; 12. Chernomoretz 8; 13. Pirin 7; 14. Mineur 6; 15. Choumen 6; 16.Dobroudja 0.
Slovakije
10de speeldag: OD Trencin - Spartak Trnava 1-2; Slovan Bratislava - Artmedia Petrzalka 0-1; 1. FC Kosice - SCP Ruzomberok 2-1; Banik Prievidza - HFC Humenne 1-0; MSK Zilina - KOBA Senec 2-1; Tatran Presov - ZTS Dubnica 1-0; Dukla Banska Bystrica - FC Nitra 1-2; DAC Dunajska Streda - Inter Bratislava 0-0. Stand: 1. Inter Bratislava 21 ptn; 2. 1. FC Kosice 19; 3. Tatran Presov 19; 4. MSK Zilina 18; 5. Spartak Trnava 17; 6. Slovan Bratislava 15; 7. FC Nitra 15; 8. OD Trencin 14; 9. SCP Ruzomberok 14; 10. Artmedia Petrzalka 12; 11. KOBA Senec 12; 12. Dukla Banska Bystrica 12; 13. ZTS Dubnica 11; 14. Banik Prievidza 10; 15. DAC Dunajska Streda 9; 16. HFC Humenne 8.
Georgië
7de speeldag: Dynamo Tbilisi - Sioni Bolnisi 3-0; WIT Georgia Tbilisi - Lokomotivi Tbilisi 3-1; Torpedo Kutaisi - Kolkheti 1913 Poti 4-1; Dynamo Batumi - Arsenali Tbilisi 1-0; Iberia Samtredia - Kolkheti Khobi 2-1; Merani-91 Tbilisi - Dila Gori 3-1; TSU Tbilisi - Gorda Rustavi 1-0. Stand: Groep A: 1. Dynamo Tbilisi 15 ptn; 2. WIT Georgia Tbilisi 13; 3. Dynamo Batumi 11; 4. FC Tbilisi 9 (6); 5. Sioni Bolnisi 8; 6. Samgurali Tskhaltubo 7; 7. Arsenali Tbilisi 5; 8. Lokomotivi Tbilisi 5 (6). Groep B: 1. Torpedo Kutaisi 16 (6); 2. Kolkheti 1913 Poti 12; 3. Dila Gori 11; 4. Iberia Samtredia 8; 5. Gorda Rustavi 7; 6. TSU Tbilisi 7 (6); 7. Merani-91 Tbilisi 7; 8. Kolkheti Khobi 5.
Polen
11de speeldag: Stomil Olsztyn - Amica Wronki 1-1; Pogon Szczecin - Legia Warshau 2-4; Widzew Lodz - Lech Poznan 2-2; Polonia Warshau - Zaglebie Lubin 1-1; Ruch Radzionkow - Petro Plock 2-1; Groclin Grodzisk - Odra Wodzislaw 0-1; Wisla Krakow - LKS Lodz 1-0; Ruch Chorzow - Gornik Zabrze 2-1. Stand: 1. Ruch Chorzow 25 ptn; 2. Polonia Warshau 24; 3. Wisla Krakow 21; 4. Legia Warshau 18; 5. Zaglebie Lubin 18; 6. Amica Wronki 17; 7. Petro Plock 17; 8. Stomil Olsztyn 16; 9. Pogon Szczecin 15; 10. Gornik Zabrze 13; 11. Ruch Radzionkow 12; 12. LKS Lodz 10 (10 wedstr.); 13. Odra Wodzislaw 10; 14. Widzew Lodz 8 (10); 15. Lech Poznan 6; 16. Groclin Grodzisk 1.

.

Nu in het nieuws