D10-S01 Wielrennen1

Wielrennen
BR>Ronde van Hessen
5de rit A: Homberg - Battenberg 119 km: 1. Bjarke Nielsen (Den) in 2u57'48"; 2. Martin Van Steen (Ned); 3. Andrea Nencini (Ita); 4. Andre Kalfack (Dui); 5. Vicent van der Kooij (Ned); 6. Dennis Haueisen (Dui); 7. Thomas Heidrich (Dui) op 3"; 8. Peter Wrolich (Oos) 6"; 9. Nick Gates (Aus); 10. Pieter Vries (Ned) z.t.
5de rit B: tijdrit in Battenberg 32,9 km: 1. Jens Zemke (Dui) 41'17"; 2. Timo Scholz (Dui) op 21"; 3. Florian Wiesinger (Oos) 29"; 4. Eduard Gritsoun (Rus) 30"; 5. Olaf Pollack (Dui) 44"; 6. Thomas Liese (Dui) 49"; 7. Robert Bartko (Dui) 59"; 8. Kurt Schwarzlmöller (Oos) 1'10"; 9. Georg Totschnig (Oos) 1'13"; 10. Svein Holestol (Noo) 1'20".
6de rit: 1. Mauro Zinetti (Ita) de 162,50 in 4u00'54"; 2. Martin van Steen (Ned); 3. Bjarke Nielsen (Den); 4. Oleg Grichkine (Rus); 5. Sebastian Siedler (Dui); 6. Dennis Haueisen (Dui); 7. Franz Stocher (Oos); 8. Andrea Nencini (Ita); 9. Patrik Köhler (Dui); 10. Thorsten Rund (Dui)
Eindstand: 1. Jens Zemke (Dui) 25u05'10"; 2. Eduard Gritsoun (Rus) op 2"; 3. Florian Wiesinger (Oos) 30"; 4. Georg Totschnig (Oos) 1'12"; 5. Mauro Zinetti (Ita) 1'29"; 6. Jörn Reuss (Dui) 1'42"; 7. Allan Johansen (Zwe) 2'10"; 8. Ole Sigurd Simensen (Noo) 2'33"; 9. Michael Schlickau (Dui) 7'59"; 10. Kurt Schwarzlmüller (Oos) 8'37".
Zaterdag
Elite en beloften
HERK-DE-STAD-DONK - 85 deelnemers: 1. Chris Deckers (Beersel) 118km in 2u39'; 2. Robby Pelgrims op 10"; 3. Ivan Segers; 4. Nico Ruyloft; 5. Eric Braes; 6. Gino Verheyden; 7. Stijn Vanstraelen; 8. David Vanhove; 9. Ronny Van Asten; 10. Tom Linten; 11. Pascal Schurmans; 12. Wim Everaerts; 13. Wilfried Hanssen; 14. Jo Wijngaerts; 15. Nico Sijmens; 16. Eddy Segers; 17. Peter Hoydonckx; 18. Patrick Gouwkens; 19. Jurgen Schepers; 20. Tjitte den Hoedt (Ned).
STEKENE - 44 deelnemers: 1. Jan Van Immerseel (Sint-Job-in'T-Goor) 116 km in 2u45'; 2. Ludo Giesberts op 5"; 3. Danny Van Der Massen; 4. Eddy Marien; 5. François Franse (Ned); 6. Tim Vercauteren; 7. Marc Laureys 2'; 8. Luc De Moor; 9. Mario van Vlimmeren (Ned); 10. Steven De Maeseneer; 11. Michel Le Blon; 12. Twan den Braber (Ned); 13. Ludo De Vries; 14. Christophe Huybrighs; 15. Peter Damen (Ned); 16. Stefaan Van Mossevelde; 17. Dirk Onghena; 18. Pedro Sabo; 19. Jochem De Smet; 20. Yvan Vereecken.
WIERS - 66 deelnemers: 1. Gino De Weirdt (Deinze) 120km in 2u45'; 2. Zbigniew Serafinski (Pol) z.t.; 3. Stefan Grimon; 4. Rudi Vingerhoets; 5. Nico De Weirdt; 6. Dimitri Bral op 17"; 7. Mario Duscema (Ned) z.t.; 8. Sébastian Van den Abeele 3'48"; 9. Patrick Fontaine z.t.; 10. Goswin Laplasse; 11. Christ Hendryckx; 12. Ivan Moreau; 13. Kevin Van der Slagmolen; 14. Jean-Marie Binon 4'; 15. Patrick Troukens 4'40"; 16. Steven Vanmolecot 4'56"; 17. Geoffrey Gremelpont z.t.; 18. Fabrice Mortier; 19. Patrick Denamur; 20. Vincent Van Thielen.
Beloften
HOOGLEDE - 43 deelnemers: 1. Christophe Waelkens (Aalbeke) 110km in 2u50'; 2. James Vanlandschoot z.t.; 3. Andrejus Zubrovas (Lit); 4. Klaas De Gruyter; 5. Aaike Depree; 6. Mario Raes; 7. Andy Cappelle; 8. Tom Serlet op 14"; 9. Peter Lernout 2'26"; 10. Tim Meeusen 2'35"; 11. Frederik Toortelboom z.t.; 12. Donatas Kairys (Lit); 13. Thibaut Van Goubergen; 14. Guy De Schuyteneer 3'50"; 15. Andrius Zaleskis (Lit) z.t.; 16. Rinvydas Rickus (Lit); 17. Rolandas Razgauskis (Lit); 18. Wim Feys; 19. Dieter Acke; 20. Steve Moeyaert.
Juniores
BOSSUIT - 56 deelnemers: 1. Bill Vandererven (Ingooigem) 84km in 1u59'; 2. Kenny Lisabeth; 3. Koen Barbé; 4. Kevin Neirynck; 5. Yves Depoortere op 25"; 6. Mathieu Criquielion 52"; 7. Frédéric Furnière; 8. Nick Debaillie; 9. Kurt Niemegeerts; 10. Igor Abakoumov (Rus); 11. Tom Stubbe; 12. Yves Arys; 13. Dieter Van De Maele 2'45"; 14. Wesley Balcaen; 15. Stefaan Dejans.
ERTVELDE - 46 deelnemers: 1. Steven Caethoven (Assenede) 83km in 2u08'; 2. Thierry De Coen; 3. Francesco Planckaert; 4. Thomas Vaitkus (Lit); 5. Glenn Fockaert; 6. Kurt Hovelynck; 7. Andreus Vilcinskas (Lit); 8. Nerjus Spokas (Lit); 9. Kristof De Zutter; 10. Jochem Dignef; 11. Maarten De Muynck; 12. Tom Callewaert; 13. Bart Fockaert; 14. Stijn Van Maldeghem; 15. Pieter Braekeveldt.
LONDERZEEL-SINT-JOZEF - 77 deelnemers: 1. Bart Dockx (Retie) 85km in 2u23'; 2. Frank Van Kuik; 3. Joris Custers op 12"; 4. Ludovic Draux; 5. Freek Foole (Ned); 6. Kristof Van Rooy; 7. Damien Suray; 8. Willem Klerckx (Ned); 9. Nico Van Springel; 10. Jean-Philippe Dony; 11. Jo Zwaenepoel; 12. Michael Blanchy; 13. Sjef De Wilde; 14. Ward Rombouts; 15. Filip Verscuren.
VLAMERTINGE - 46 deelnemers: 1. Steven Vandenbussche (Jabbeke) 84km in 2u04'; 2. Michael Servranckx; 3. Wesley Legrand; 4. Cédric Deruyter (Fra); 5. Robby Meersschaert; 6. Dieter De Weirdt op 16"; 7. Tommy Es; 8. Bart Vanneste; 9. Mirando Dumoulin; 10. Kevin Vandaele; 11. Pieter Duyck; 12. Xavier Decock 32"; 13. Frederik Ramboer; 14. Jimmy Coopman; 15. Georges Clement.
SINT-GILLIS-WAAS - 36 deelnemers: 1. Willem Helsen (Zandhoven) 95km in 2u16'; 2. Andy Landtsheer; 3. Kris Herremans; 4. Geert Steurs; 5. Dimitri De Fauw; 6. Jan Van Herck; 7. Tom Borremans; 8. Wim Clissen; 9. Robby Meul; 10. Roel Vanlommel; 11. Timmy De Boes; 12. Stijn Van Autreve; 13. Glenn De Croock; 14. Gert Delcroix; 15. Kurt Dierckx.
Nieuwelingen
INGOOIGEM - 36 deelnemers: 1. Lander Tytgat (Kuurne) 56km in 1u40'; 2. Billy Paridaens op 20"; 3. Pieter De Rekeneire 24"; 4. Tom Van De Walle; 5. Bert Demeulemeester; 6. Ken Devaere; 7. Kenny Verfaillie; 8. Christophe Vanherreweghe; 9. Arnor Baudhuin; 10. Giovanni Pommelaere.
LONDERZEEL-SINT-JOZEF - 74 deelnemers: 1. Olivier Kaisen (Bois-de-Villers) 50km in 1u15'; 2. Fréderick Goux; 3. Kristof Dullaert; 4. Kurt Vanbaelen; 5. Geoffray Lebeau; 6. Anton Wouters; 7. Jan Van Den Steen; 8. Kevin Buyl; 9. Grégory Diepart; 10. Tom De Pauw.
ORROIR - 55 deelnemers: 1. Lars Franceus (Zottegem) 58km in 1u38'; 2. Joeri Wannijn op 17"; 3. Michael Van Poucke 20"; 4. Sébastien Crowin; 5. Gregory De Munster 50"; 6. Anthony Lanssens; 7. Jorgen Vercammen; 8. Yannick Verleysen; 9. Thomas Toletta; 10. Dieter Capelle.
WTK in Diest
-43 Jaar - 27 deelnemers: 1. Johan Vanderaerden; 2. Chris Wuyts; 3. Jef Leysen. +43 Jaar - 21 deelnemers: 1. Felix Luyten; 2. Daniel Vanoosterwijck; 3. Guido Willems. +51 Jaar - 11 deelnemers: 1. Louis Dierckx; 2. Flor Van Eycken; 3. René De Munter.
VWB
BALEN WEZEL
Cat.A:
- 69 deelnemers: 1. André 'T Seyen(Noorderwijk) 70 km. in 1.40; 2. Dirk Van Capellen; 3. Philippe Wouters; 4. Wim Croonenborghs; 5. Alex Ackermans; 6. Pascal Moortgat; 7. Nico Berckmans; 8. Jef Dillen; 9. Jos Verheyen; 10. Luc Van Den Broeck.
Cat.B: - 31 deelnemers: 1. Alain Renard (Marchin) 70 km. in 1.41; 2. Ronald Smolders; 3. Patrick Verrijckt; 4. Ronny Vanderbiesen; 5. Paul Crab; 6. Jos Janssens; 7. Johnny Martens; 8. Eddy Peys; 9. Walter Dierickx; 10. Chris Jansen.
Cat.C: - 35 deelnemers: 1. JP Leukemans (Wommelgem) 56 km.in 1.22; 2. Jules Baeten; 3. Georges Eggers; 4. Willy Baeten; 5. Willy Scheers; 6.Frans Robijns; 7. Frans Hufkens; 8. Theo Coudyzer; 9. Jos Vandermeulen; 10. Petrus Achten.
Cat.D: - 21 deelnemers: 1. Emiel Van den Broeck (Lommel) 56 km. in 1.22; 2. Louis Simons; 3. Jules Loodts; 4. Gaston Clabots; 5. August Van Den Bogaert; 6. Mathieu Mercken; 7. André Van Asbroeck; 8. Jacky Bloemen; 9.Jozef Lambrechts; 10. Karel Broeckx.
Zondag
Elite en beloften
HAASDONK - 33 deelnemers: 1. Ludo GIESBERTS (Turnhout) 112 km in 2u34'; 2. Guy Smet; 3. Eddy Marien; 4. Yves Verlinden; 5. Gunther Van Den Abbeele; 6. Rudy Thomas; 7. Kurt Devalckeneer; 8. Steven De Cuyper; 9. Michel Willems; 10. Ignace Blommaert; 11. Wannes Maertens; 12. Bjorn Nachtergaele; 13. Marcel Remijn (Ned); 14. Christophe Vercauteren; 15. Tom De Meyer; 16. Wilfried Geys (Ned); 17. Arnold Duinhouwer (Ned); 18. Guy De Coster; 19. Gino Robberecht; 20. Twan den Braber (Ned).
INGOOIGEM - 44 deelnemers: 1. Johan DEBAENE (Ruddervoorde) 112 km in 2u45'; 2. Kurt Eeckhout; 3. Christophe Waelkens; 4. Geoffrey Demeyere; 5. Goswin Laplasse; 6. Rodney Henderson (Can); 7. Johan Heirbaut; 8. Christ Lefever; 9. Johan Verhaegen; 10. Stefaan Vermeersch; 11. Andy De Smet; 12. Joost Vanmeerhaeghe; 13. Joris Van Mechelen; 14. Joran Keppens; 15. Fabrice Paumier; 16. Nico Debaes; 17. Yvo Myngheer; 18. Franky Wyffels; 19. Davy Vandorpe; 20. Hendrik Malfait.
KNESSELARE - 48 deelnemers: 1. Rik CLAEYS (Zomergem) 113 km in 2u37'; 2. Frank Neirynck z.t.; 3. Andrius Zaleskis (Lit); 4. Patrick van Passel (Ned); 5. Danny Minnaert; 6. Pascal Lievens; 7. Matthew Decore (Can); 8. Andrei Tsjerviakov (Rus); 9. Marc Vanassche; 10. Ivan Devriendt op 50"; 11. Gregory Vandenbossche z.t.; 12. Marc Van den Bossche; 13. Frank De Backer; 14. Gianni David; 15. Kurt Victor; 16. Alan Lagaisse; 17. Rolandas Razgauskis (Lit); 18. Jochen De Smet; 19. Johan van Schaik (Ned); 20. Franky Dereeper.
LAAKDAL-KLEIN-VORST - 52 deelnemers: 1. Bjorn LEUKEMANS (Wommelgem) 117 km in 2u40'; 2. Danny Van Looy; 3. Kim Van Bouwel; 4. Patrick Laenen op 15"; 5. Danny Dierckx; 6. Koen Hermans; 7. Wim Weyns; 8. Wesley Theunis; 9. Patrick Gouwkens; 10. Marc Patry; 11. Tom Eyckmans; 12. Danny Swinnen; 13. Gunther Cuylits; 14. Joeri Beyens; 15. Steven Kleynen; 16. Steven Van Olmen; 17. Rudy Verdonck; 18. Kris Cabanier; 19. Piet Bocklandt; 20. Gert Janssens.
HAASDONK - 33 deelnemers: 1. Ludo GIESBERTS (Turnhout) 112 km in 2u34'; 2. Guy Smet; 3. Eddy Marien; 4. Yves Verlinden; 5. Gunther Van Den Abbeele; 6. Rudy Thomas; 7. Kurt Devalckeneer; 8. Steven De Cuyper; 9. Michel Willems; 10. Ignace Blommaert; 11. Wannes Maertens; 12. Bjorn Nachtergaele; 13. Marcel Remijn (Ned); 14. Christophe Vercauteren; 15. Tom De Meyer; 16. Wilfried Geys (Ned); 17. Arnold Duinhouwer (Ned); 18. Guy De Coster; 19. Gino Robberecht; 20. Twan den Braber (Ned).
Beloften
PARIJS-TOURS - 1. Gorik Gardeyn de 188,5 km in 4u32'08" (gem: 41,561 km/u); 2. Sandy Casar (Fra) z.t.; 3. Sébastien Talabardon (Fra) z.t.; 4. Sylvain Chavanel (Fra) z.t.; 5. Staf Scheirlinckx op 1".
KESSEL-LO - 58 deelnemers: 1. Nick NUYENS (Bevel) 112 km in 2u41'; 2. Tim De Peuter; 3. Jurgen Moens; 4. Nico Indekeu; 5. Erik Lievens; 6. Kim Herremans; 7. Lasse Siggaard (Den); 8. Wim Heselmans; 9. Tim Vercauteren; 10. Pieter Uytterhoeven; 11. Sven Spoormakers; 12. Steve Deruyter; 13. Nico Sijmens; 14. John Pagnaer; 15. Johan Coenen; 16. Wim Vermeren; 17. David Vanhove; 18. Bj"rn Boeckx; 19. Klaas De Gruyter; 20. Robby Cilissen.
Juniores
BLANMONT - 44 deelnemers: 1. Angelo MATHUES (Goetsenhoven) 88 km in 2u06'; 2. Sjef De Wilde; 3. Michaël Blanchy; 4. Julien Fournier; 5. Kris Herremans; 6. Damien Suray; 7. Kristof Sels; 8. Jimmy Herman; 9. Pascal Vercauteren; 10. Ludovic Draux; 11. Philippe Gilbert; 12. Jerome Comblin; 13. Thibaut Willocq; 14. Azz-Eddine Boujémaoui; 15. Sven Schobben.
HEESTERT - 60 deelnemers: 1. Kurt HOVELIJNCK (Kaprijke) 80 km in 1u58'; 2. Tom Stubbe; 3. Wesley Balcaen; 4. Tommy Van De Gehuchte; 5. Kenny Lisabeth; 6. Steven Caethoven; 7. Nick De Baillie; 8. Geoffrey Coupé; 9. Ken Vanmarcke 1'25"; 10. Steven Vanden Bussche; 11. Kevin Vandaele; 12. Ward Cuvelier; 13. Teddy Van Steenwinkel; 14. Pieter Duyck 2'20"; 15. Mitch Haentjens.
SCHOONAARDE - 60 deelnemers: 1. Bill VANDERERVEN (Anzegem), de 83 km in 2u03'; 2. Kurt Niemegeerts z.t.; 3. Francesco Planckaert; 4. Thomas Vaitkus (Lit); 5. Ward Rombouts; 6. Kenny Touriany; 7. Tom Buytaert; 8. Kevin Neirynck; 9. Glen Fockaert; 10. Koen Barbe; 11. Dimitri De Fauw; 12. Yves Arys; 13. Yves Depoortere; 14. Stijn Van Autreve; 15. Jelle Wuyts.
BORLO-GINGELOM - 68 deelnemers: 1. Wim DE VOCHT (Arendonk) 98 km in 2u27'; 2. Kevin Van Impe; 3. Kevin Swerts; 4. S‚bastien Rosseler; 5. Davy Metten; 6. Gregory Habeaux; 7. Ken De Feyter; 8. Eric De Decker; 9. Steve Gielen; 10. Jan Bluekens; 11. Tony Goossens; 12. Jef Vleugels; 13. Joeri Meyen; 14. Gust Van Moll; 15. Jeffrey Pirson.
Nieuwelingen
ASPER - 18 deelnemers: 1. Gregory DE MUNSTER (Oudenaarde) 66 km in 1u45'; 2. Davy Vercruysse; 3. Maxim Lisin op 1'05"; 4. Dimitri Verstichelen; 5. Christophe Vanherreweghe 1'20"; 6. Benjamin Cloetens; 7. Steven Tuytschaever; 8. Andy Goossens; 9. Cedric Callewaert; 10. Steven Tombeur.
BLANMONT - 35 deelnemers: 1. Xavier HERINNE (Marbais) 48 km in 1u18'; 2. Olivier Kaisen; 3. Michael Van Poucke; 4. Frederick Goux; 5. Andy Dierickx; 6. Michael Goossens; 7. Kevin Bogaerts; 8. Kevin Bombaerts; 9. Arnor Baudhuin; 10. Kevin Vercammen.
ERTVELDE - 32 deelnemers: 1. Dimitri D'HOOGHE (Zele) 55 km in 1u25'; 2. Hans Schaalje (Ned); 3. Davy Fiers; 4. Kristof Dullaert; 5. Tom De Leenheer; 6. Kevin Raes; 7. Joraf Dees (Ned); 8. Davy Stuer; 9. Dieter Clement; 10. Wesley Daenen.
GRAZEN-GEETBETS - 38 deelnemers: 1. Stijn ENNEKENS (Laakdal), de 60 km in 1u38'; 2. Koen Van Kerckhoven op 1'30"; 3. David Sommerijns 1'40"; 4. Kristof Janssens; 5. Bart Dries; 6. Kris Van de Perre; 7. Bart De Roeck; 8. Thomas Van Hool; 9. Kim Vandermeeren; 10. Rob Maes.
LOTENHULLE - 40 deelnemers: 1. Pieter DE REKENEIRE (Merelbeke) 63 km in 1u44'; 2. Tom Van De Walle; 3. Guillaume Lernould; 4. Davy De Leener; 5. Gerry Mertens; 6. Laurent Michiels; 7. Anthony Leire; 8. Jan Soetens;9. Glenn De Wolf; 10. Nicolas Dereu.
TIELT - 125 deelnemers (Keizer der Nieuwelingen): 1. Jo COUMANS (Neerpelt) 69 km in 1u47'; 2. Mario Ickx; 3. Hans Noyens; 4. Thijs Van Den Bossche; 5. Dieter D'Hondt; 6. Steven Janssens; 7. Steven Scevenels; 8. Jurgen Van Den Broeck; 9. Kevin Braeckevelt; 10. David Giancola op 5"; 11. Sven Vervloet; 12. Benjamin Vanherzeele; 13. Nicky Cocuyt; 14. Kevin Van Den Eeckhout; 15. Dieter Putman; 16. Tom De Lange; 17. Stef Diels; 18. Gregory Biermans; 19. Tom Van Looy; 20. Steven de Groote. Interclubrangschikking: 1. KVC Heist Sportief 18 punten; 2. Kortrijk Groeningespurters 27; 3. KWV Turnhout 74; 4. KVC Deinze 78; 5. KSV Deerlijk-Westauto's-HACO 89.
WIDOOIE-TONGEREN - 16 deelnemers: 1. Ronny AWOUTERS (Helchteren) 65 km in 1u45'; 2. Zjef Janssen; 3. Christophe Wolters; 4. Marco Briers; 5. Andy Schroyen op 15"; 6. Robin Andries 1'40"; 7. Joeri Daerden; 8. Corinne Hierckens; 9. Steffen Loopmans 3'.
Aspiranten
BURY - 12-jarigen - 10 deelnemers: 1. Kevin CRABBE 15 km in 29'; 2. Kim Schoonbaert; 3. Quentin Bertholet; 4. Kelly Schoonbaert; 5. Sven Bogaert.
BURY - 13-jarigen - 23 deelnemers: 1. Jeremy DEVAUX 25 km in 48'; 2. Dieter Fastenaekels; 3. Steve Clement; 4. Laurence Melys; 5. Jens Depaepe.
BURY - 14-jarigen - 26 deelnemers: 1. Bert VAN MOER 35 km in 1u02'; 2. Hans Colin; 3. François Cauchies; 4. Kenneth Debruyne; 5. Joris Moonen.
CORSWAREM - 12-jarigen - 26 deelnemers: 1. Steve CLABOTS 15 km in 26'48"; 2. Lendert Caerts; 3. Karen Verbeek; 4. Rocky Scevenels; 5. Jordy Provenzad.
CORSWAREM - 13-jarigen - 36 deelnemers: 1. Peter NEYENS 25 km in 44'40"; 2. Sepp Heyns; 3. Loric Vaesen; 4. Tim Gielen; 5. Corentin Kurowski.
CORSWAREM - 14-jarigen - 53 deelnemers: 1. Vincent LAROY 35 km in 56'10"; 2. Maarten Neyens; 3. Damien Billen; 4. Sven Nijsen; 5. Roel Volckaerts.
WIELSBEKE - 12-jarigen - 12 deelnemers: 1. Dieter VAN SPEYBROECK (Ruislede) 14,4 km in 24'; 2. Frederik Nolf; 3. Sven Pieters; 4. Kim Vandewale; 5. Brian Hoste.
WIELSBEKE - 13-jarigen - 18 deelnemers: 1. Sebastien PAUWELS (Assebroek) 24 km in 42'; 2. Angelo Ververcken; 3. Kenny Van Gampeleare,; 4. Guillaume Van Goethem; 5. Tys Crombez.
WIELSBEKE - 14-jarigen - 22 deelnemers: 1. Miguel VANDERJEUGHT (Eernegem) 35 km in 50'; 2. Bart Plancaert; 3. Cedric Durant; 4. Sam Piers; 5. Jurgen Francois.
12-jarigen - 26 deelnemers: 1. Tim DE WEVER (Zottegem); 2. Jasper Rasschaert; 3. Filip Pauwels; 4. Thomas Segers; 5. Ken De Vos
13-jarigen - 29 deelnemers: 1. Nicolas MAES (Otegem); 2. David De Ridder; 3. Tim Mertens; 4. Bjorn Decque; 5. Wim Mostaerts.
14-jarigen - 30 deelnemers: 1. Kevin VAN LIERDE (Itterbeek); 2. Dimitri Van Puyvelde; 3. Steven Martens; 4. Rob Van Thiegem; 5. Tim Caluwaert.
Cylcosportieven
ELLIKOM-MEEUWEN-GRUITRODE - 22 deelnemers: 1. Geert PEETERMANS (Laakdal) 69 km in 1u35'; 2. Ronny Housen; 3. Geert Sweeck; 4. Wim Janssen; 5. Daniel Van Der Mieren; 6. Stefan Roosen; 7. André Theys; 8. Felix Luyten; 9. Rumold Vanoppen; 10. Steven Das; 11. Theo Poorters; 12. Ivan Coudyzer; 13. Frank Schouteden; 14. Robert Van De Kerkhof.
VWB
MOLENBEEK WERSBEEK
Cat.A:
- 56 deelnemers: 1. Chris Hannes (Wechelderzande) 72 km. in 1.43; 2. Jan Cortoos; 3. Jef Mertens; 4. Dirk Van Capellen; 5. Bruno Taelman; 6. Andre 'T Seyen; 7. Benny Herten; 8. Marchin Sitarski; 9. Luc Van den Broeck; 10. Rik Hermans.
Cat.B: - 28 deelnemers: 1. Ronny Vanderbiesen(Zolder) 64 km. in 1.32; 2. Marcel Poelmans; 3. Ronny Van Herck; 4. Ronald Smolders; 5. Bert Ter Harmsel; 6. Paul Crab; 7. Frans Aerts; 8. Frans Pepermans; 9. Ivan Ooms; 10. Chris Geerts.
Cat C: - 34 deelnemers: 1. Alfons Van Dijck v(Heist o/d Berg) 52 km. in 1.17; 2. JP Leukemans; 3. François Hufkens; 4. Georges Vonckx; 5. Georges Eggers; 6. Willy Baeten; 7. Jules Baeten; 8. Frans Robijns; 9. Florent Dierickx; 10. Georges Denil.
Cat.D: - 18 deelnemers: 1. Mathieu Mercken (Genk) 52 km. in 1.18; 2. Ludo Dusart; 3. Jules Loodts; 4. August Van Den Bogaert; 5. Evrard Willems; 6. André Van Asbroeck; 7. Louis Simons; 8. Gilbert Geens; 9. Jozef Lambrechts.
Veldrijden
Zaterdag
ZWIJNDRECHT - 27 B-renners: 1. Bart Wellens (Vorselaar) in 52'; 2. Jan Van Donink; 3. Davy Commeyne; 4. Tom De Kort; 5. Pascal Van Riet; 6. Eddy Van Bouwel; 7. Tom Vannoppen; 8. David Laenen; 9. Bert Vervecken; 10. Patrick Schurmans; 11. Freek de Jong (Ned); 12. Benny Van De Water; 13. Jozef Verbraeken; 14. Johny Van Tichelt; 15. Geert Lauwers; 16. Frederick Vandevivere; 17. Tom Goris; 18. Tom Van Minnebruggen; 19. Dirk Bertels; 20. Erik Mijngheer. Tussenstand Regelmatigheidscriterium 'De Moedige Veldrijder' na 4 wedstrijden: 1. David Laenen 218 ptn; 2. Eddy Van Bouwel 217; 3. Jan Van Donink 217; 4. Patrick Schurmans 214; 5. Tom De Kort 211.
ZWIJNDRECHT - 18 C-renners (juniores): 1. Pieter Ghyllebert (Keiem-Diksmuide) in 40'; 2. Geert Wellens; 3. Jorn Van der Veken; 4. Wim Heyns; 5. Christophe Vandevivere; 6. Yves Frederickx; 7. Stijn Debroux; 8. Wesley Chantrain; 9. Guy Bertels; 10. Nicky David; 11. Nico Verlinden; 12. Joris Duquet; 13. Tom Willems; 14. Roel Beirinckx; 15. Marco Potargent. Tussenstand Regelmatigheidscriterium 'De Moedige Veldrijder' na 4 wedstrijden: 1. Jorn Van Der Veken 245 ptn; 2. Wesley Chantrain 232; 3. Guy Bertels 223; 4. Yves Frederickx 221; 5. Stijn Debroux 218.
ZWIJNDRECHT - 6 C-renners (nieuwelingen): 1. Jef De Boeck (Kalmthout) in 30'; 2. Steven Sluyts; 3. Mike Thielemans; 4. Nick Sels; 5. Stefan Steijers (Ned); 6. Jef Segers. Tussenstand Regelmatigheidscriterium 'De Moedige Veldrijder' na 4 wedstrijden: 1. Nick Sels 241 ptn; 2. Steven Sluyts 238; 3. Jef De Boeck 200; 4. Kevin Pauwels 148; 5. Mike Thielemans 141.
ZWIJNDRECHT - 24 D-renners (cyclosportieven): 1. Ronny Housen (Zonhoven) in 40'; 2. Dirk Mertens; 3. Peter Janssens; 4. Erik Teck; 5. Chris Maes; 6. Marc Druyts; 7. Danny Bervoets; 8. René Swinnen; 9. Danny Eyselbergs; 10. Kees Quint (Ned); 11. Kurt Verlinden; 12. Ronny Lambrechts; 13. Danny Verherstraeten; 14. Patrick Lambrechts; 15. Hans Thibaut. Tussenstand Regelmatigheidscriterium 'De Moedige Veldrijder' na 4 wedstrijden: 1. Ronny Housen 249 ptn; 2. Dirk Mertens 245; 3. Erik Teck 236; 4. Danny Bervoets 232; 5. Chris Maes 229.
ZWIJNDRECHT - 23 D-renners (masters): 1. Franky Van Tongelen (Mechelen) in 30'; 2. Patrick Sluyts; 3. Jozef Van den Bempt; 4. Rudi Sels; 5. Guido Geudens; 6. François Mertens; 7. Alex Weytens; 8. Jan Steensma (Ned); 9. Dirk Van Sinay; 10. Klaas Stubbe (Ned). Tussenstand Regelmatigheidscriterium 'De Moedige Veldrijder' na 4 wedstrijden: 1. Franky VAN TONGELEN 250 ptn; 2. Jozef Van den Bempt 243; 3. Patrick Sluyts 242; 4. François Mertens 229; 5. Guido Geudens 228.
OOSTENDE - 33 A-renners: 1. Peter Willemsens (Vorselaar) in 1u03'; 2. Ben Berden op 34"; 3. Peter Van santvliet 49"; 4. David Willemsens 1'02"; 5. Sven Vanthourenhout 1'09"; 6. Rudi Van De Sompel 1'24"; 7. Kurt Deroose 1'27"; 8. Arne Daelmans 1'49"; 9. Bjorn Rondelez 2'22"; 10. Kipcho Volckaerts 2'24"; 11. Kris Wouters 3'26"; 12. Geert Vandaele 4'40"; 13. Wim Jacobs 5'02"; 14. Nico Clarysse 5'22"; 15. Geert Vandaele 5'34"; 16. Andrew Vancoillie 6'56"; 17. Kris De Vlaeminck; 18. Stefan Uytterhaegen; 19. Roger Zweifel (Zwi) 8'04"; 20. Davy Delmé 8'46".
OOSTENDE - 29 D-renners: 1. Dirk De Keukelaere (Deinze) in 43'; 2. Ronny De Vos op 30"; 3. Dirk Pauwels 1'15"; 4. Rik Meeywaert 1'53"; 5. Johan De Grande 2'01"; 6. Paul Isebaert 3'42"; 7. Kristof De Neve 4'12"; 8. Peter Ballet 4'31"; 9. Rudy Bloemmen; 10. Kurt Cnudde 5'27".
Zondag
MOERBEKE-WAAS - 23 A-renners: 1. Peter Willemsens in 58'; 2. Jan Verstraeten; 3. Paul Herrygers; 4. Rudy Van De Sompel; 5. Geert Lauwers; 6. Pascal Van Riet; 7. Davy Laenen; 8. Jaak Eeckhout; 9. Alex Naessens; 10. Geert Van Daele; 11. Davy Clarysse; 12. Frank Van Bauwel; 13. Bart Raeymaeckers; 14. Kris De Vlaeminck; 15. Tom Peynaert; 16. Paul Van Loo; 17. Jan Gooris; 18. David Roodhoofdt; 19. Kris De Nijs; 20. Gert De Vos.
ROTSELAAR - 24 B-renners: 1. Patrick SCHURMANS (Sint-Truiden) in 59'; 2. Jan Van Donink; 3. Bert Vervecken; 4. Wim Jacobs; 5. Tim Van Uffel; 6. Gerrie Teugels; 7. Eric Myngheer; 8. Koen Bulckens; 9. Stefan Nerinckx; 10. Johan Myngheer; 11. Pascal Allelyn (Ned); 12. Joeri Leaerts; 13. Pascal Lahaye (Ned); 14. Roger Zweifel (Zwi); 15. Kim Van Den Branden; 16. Tom Ceulemans; 17. Tom Vanminnebruggen; 18. Dirk Bertels; 19. Davy De Rijck; 20. Paul Moerkens (Ned).
ROTSELAAR - 14 C-renners (junioren en nieuwelingen): 1. Jorn VAN DER VEKEN (Onze-Lieve-Vrouw-Waver) in 39'; 2. Geert Wellens; 3. Steven De Decker; 4. Yves Frederickx; 5. Stijn Debroux; 6. Robby Perwe; 7. Maarten Wijnants; 8. Bart Thielemans; 9. Giovanni Janssens; 10. Wim Evens.

.

Nu in het nieuws