C8 S44 uit restsporten p tem z

Paardenrennen
BR>Opbrengsten vrijdag
Kuurne
Aankomst: 1-6-11-14-13.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 8.900; niet in volgorde: 1.780.
Quarté: in volgorde: 230.690; niet in volgorde: 10.030. Bonus: 160.
Top-5: in volgorde: -; niet in volgorde: 115.580. Bonus: 880. Trio: 8.820. Koppel: 2.250.
Tilt: rang 1: 230.850. Rang 2: 10.190. Rang 3: 320.
Opbrengsten zaterdag
Tongeren
Aankomst: 3-8-2-16-10.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: -; niet in volgorde: 36.540.
Quarté: in volgorde: -; niet in volgorde: 115.060. Bonus: 2.150. Trio: 61.880. Winnend: 648.
Tilt: Rang 1: -. Rang 2: 117.210. Rang 3: 4.300.
Bosvoorde
Aankomst: 7-11-8-6-4.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 31.600; niet in volgorde: 6.320.
Quarté: in volgorde: -; niet in volgorde: 26.080. Bonus: 610.
Top-5: in volgorde: -; niet in volgorde: 44.250. Bonus: 26.550. Quarto: 30.020. Trio: 42.290. Koppel: 4.775. Winnend: 88.
Tilt: Rang 1: -. Rang 2: 26.690. Rang 3: 1.220.
Opbrengsten zondag
Kuurne
Aankomst: 9 - 13 - 11 - 17 - 1.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 14.400; niet in volgorde: 2.460.
Quarté: in volgorde: 77.740; niet in volgorde: 3.380. Bonus: 160.
Top-5: in volgorde: -; niet in volgorde: 43.210. Bonus: 320. Trio: 5.390. koppel: 1.350 (voor 50 fr.).
Tilt: rang 1: 77.900. Rang 2: 3.540. Rang 3: 320.
Roeien
Hazewinkel
MANNEN
1 X H jun 14 Poly. 1.000 m:
1. Gilles Van Poecke (KRCG) 03.56.825; 2. Clément Huyghebaert (CRB) 04.01.319; 3. Wim Geentjens (RARC/KAWV) 04.02.619. 2- H jun 16 2.000 m: 1. Jeroen Vanderfraenen (KRB) 08.37.411. 2 X H beg. 1.000 m: 1. Clay Vervaene (KRSG) 03.31.455; 2. Ek Olivier (RCAE) 03.34.669; 3. Renaud Fourré (RSNML) 03.34.884. 4 X H jun 14 1.000 m: 1. Selim Blondeel (KRSG) 03.27.210; 2. Pieter Vanderlinden (GRS) 03.30.300; 3. Nicolas Schlepers (CRB) 03.31.940. 2 X H jun 16 2.000 m: 1. Tom Vandewalle (KRB) 07.08.753; 2. Stijn Leenknegt (KRB) 07.15.686; 3. Roel Hessens (KRB) 07.17.906. 1 X H jun 12 Poly. 500 m: 1. Joachim De Pauw (TRT) 02.05.33; 2. Thijs Obreno (BTR) 02.06.16; 3. Stijn Van Houtte (BTR) 02.06.95. 4 + H sen 2.000 m: 1. Roger Caers (CRB) 06.55.240; 2. Dave Gardner (KRSG) 07.27.704.
VROUWEN
1 X D beg. 1.000 m:
1. Irje Ven (TRT) 03.55.460; 2. Lore de Reu (GRS)04.14.221; 3. Aminata (KRSG) 04.19.585. 2 X D jun 12 Poly. 500 m: 1. Tine Verwerft (KRNSO) 02.07.59; 2. Celine Buyck (BTR) 02.11.98; 3. Adeline Rosu (UNL) 02.21.79. 2 X D jun 14 1.000 m: 1. Kristy Herteleer (BTR/KRSG) 04.08.637; 2. Céline Dessy (RCND) 04.44.546., 1 X D jun 16 2.000 m: 1. Marianne De Ridder (TRT) 08.24.418; 2. Sofie Van den Broecke (KRCG) 08.30.532; 3. Evi Geentjens (RARC/KAWV) 08.43.989. 1 X D jun 18 2.000 m: 1. Vicky Verminnem (TRT) 09.34.15.
Belgisch Kampioenschap: 2 - H sen Plg 2.000 m: 1. Thomas Plesters (KRCG) 07.07.423; 2. Pieter Vandeynslaeger (KRB) 07.10.702; 3. Willy De Man (KRCG) 07.15.746. 1 X H sen 2.000 m: 1. Tom Symoens (KRNSO) 07.08.003; 2. Arnaud Duchesne (UNL) 07.10.637; 3. Tim Maeyens (KRB) 07.16.071. 2 X H sen Plg 2.000 m: 1. Wouter Vanderfraenen (KRB) 06.48.362; 2. Willy De Man (KRCG) 06.54.960; 3. Justin Gevaert (KRB) 06.55.100. 2 - H sen 2.000 m: 1. Erwin Van Campo (KRSG) 06.52.391; 2. Benny Sintubin (KRCG) 06.55.905; 3. Thomas Plesters (KRCG) 06.55.935. 4 - H jun 18: 1. Jorgen Rauwens (KRSG) 06.39.153; 2. Jeroen Claeys (KRCG) 06.39.813. 8 + H jun 18 2.000 m: 1. Jorgen Bauwens (KRSG) 06.10.934.
VROUWEN
4 X D jun 18 2.000 m:
1. Sandy Van Belleghem (GRS) 07.12.382; 2. Malika Dekkiche (UNL) 07.32.413; Eva De Decker (ARV) 08.01.932. 1 X D sen 2.000 m: 1. Irva Ven (TRT) 08.01.018; 2. Vicky Vernimmen (TRT) 08.23.013; 3. Annemarie De Wipselaere (GRS) 09.12.084. 2 - D sen 2.000 m: 1. Ann Haesbrouck (TRT) 07.46.785; 2. Sandie Cluenius (CRB) 07.59.488; 3. Anja De Clerck (TRT) 08.07.841. 1 X D sen Plg 2.000 m: 1. Mélanie Rosu (UNL) 08.17.004; 2. Guebli Carron (ARV) 08.17.524; 3. Eva Van Campo (KRSG) 08.21.454.
Ruitersport
CSIO Gijon
Stand in de Landenbeker: 1. Frankrijk 16,25 ptn (Michel Robert, Xavier Caumont, Thierry Pomel, Alexandra Ledermann); 2. Duitsland 17,25 ptn (Ludger Berrbaum, Markus Beerbaum, Christian Ahlmann et Holger Hetzel); 3. Zwitserland 20 ptn; (Willi Melliger, Lesley Mcnaught, Markus Fuchs et Urs Fah); 4. Verenigde Staten 24 ptn; 5. Italië 32,5 ptn; 6. Spanje 50,5 ptn.
Lanaken
WK jonge paarden: paarden van 5 jaar (barema A: 2 fases): 1. Jennifer Barels (Ned) Montreal 0 pt-31.30; 2. Mark Houtager (Ned) DBH Mackinley 0 pt-31.57; 3. Marc Cijkstta (Ned) Velusinus 0 pt-32.11; 4. Y. Vilain Kali de l'Espinette 0 pt-32.50; 5. Giovanni Lucchetti (Ita) Leccio di san Calogero 0 pt-32.59; 6. Harrie Theeuwes Mille Ramiro 0 pt-33.06; 7. Frank Van Helmond (Ned) Cntus Anuberti II 0 pt-33.23; 8. Nathalie Van der Mei (Ned) Missis K 0 pt-33.65; 9. Patrick Spits Cento Lano 0 pt-34.15; 10. Marc Van Dyck Gotha Brecourt 0 pt-34.23 na de 2de fase. Nissan-prijs (hengsten-barema A - 2 manches): 1. Jos Lansink (Ned) Nissan High Valley Z 4 pt-52.72; 2. Woutjan VD Schans (Ned) Broere VDL Corland 8 pt-47.86; 3. Eddie Macken (Ier) Cruising 27 pt-76.71 na barrage; 4. Ulrich Kirchkoff (Dui) Ohio vd Padenborre 0,50pt; 5. Jos Lansink (Ned) Nissan Carthago 4 pt-80.70; 6. James Peeters Millar 4 pt-81.00; 7. Lieven Van Decraen Lycky Sky 4 pt-85.38; 8. Woutjan Vd Schans (Ned) Broere's Centurion 4,50pt-80.52; 9. Yves Houtackers (Ned) Jonggor's Ajonc 7,50pt-84.39; 10. Tonj Hassmann (Dui) Fakkenhof's Landstreicher 8 pt-74.83 voor de 2 manches. Eindstand paarden van 5 jaar (barema A gemengd): 1. Rolf Goran Bengtson (Zwe) - Mine Star 0 ptn 32.09; 2. Michael Korompis (Ned) - Medoc II 0-33.43; 3. Maeve Mc Evoy (Ier) - Lismore Clover 0-33.50; 4. Robert Hines (Aus) - Kartouche vd Kolmen 0-33.98; 5. Luc Steeghs (Ned) - Memphis 0-34.18; 6. Harrie Theeuwes - Richebourg 0-34.56; 7. Hester Klompmaker (Ned) - Boeve's Montreux 4-34.34; 8. Hans Willi Weber (Dui) - Lanero 4-40.12; 9. Peter Geerink (Ned) - DBH Manhattan 4-40.77; 10. Bruce Godin (N-Z) - Cellina 5-46.38.
CSIO Zagreb
Grote Prijs: 1. Richard Bayha (Dui/Attraktion) 0 pnt-42.66; 2. Walter Stein (Kro/Laureen 20) 0-45.12; 3. Lukasz Jonczyk (Pol/Era GSM Mag) 0-45.24; 4. Katina Lampe (Dui/Cavex Twylight Girl) 0-47.23; 5. Kierran Howley (Ier/Dolly J) 0-47.44; 6. Marc Boes (Scapin de Mara) 4-42.80; 7. Niall Talbot (Ier/Lord du Pachat) 4-47.57; 8. Jurgen Kraus (Dui/Nathan) 12-43.60; 9. Piotr Morszytn (Pol/Kadryl) 16-57.16; 10. Atilla Sos (Hon/Discom) 16-58.00.
Landenwestrijd: 1. Duitsland 8 punten (Richard Bayha, Katina Lampe, Jürgen Kraus, Rudolf Könemund); 2. Ierland 12 (Cameron Hanley, Kieran Howley, Niall Talbot, Cian O'Connor); 3. Zwitserland 16 (Claudia Gisler, Domenico Morosoli, Steve Guerdat, Thomas Hanri); 4. Oostenrijk 27,5; 5. België 40.
Snooker
China International.
4de ronde: B. Morgan (Eng) - P. Delsemme 5-4.
Brugge
Consultex: kwartfinales: K. Fisher (Eng) - V. Plovie 3-0 77(59)/22 - 62/26 - 70/4; C. Vanautergaerden - L. Ingall (Eng) 0-3 12/71(43) - 15/66 - 44/59; I. Jonckeere - C. Dehaene 3-1 50/19 - 51/42 - 34/49 - 48/35. W. Jans - A. Van Den Bussche 3-1 65/46 - 49/60 - 59/47 - 66/9. Halve finales: K. Fisher (Eng) - L. Ingell (Eng) 4-1 58(41)/49 - 41/66(43) - 75(40)/25 - 64/9 - 90(78)/4; W. Jans - I. Jonckheere 4-0 62/41 - 73/12 - 83(42)/10 - 56/44. Finale: K. Fisher (Eng) - W. Jans 4-0 56/16 - 74(31)/12 - 81(76)/16 - 99(45)/39.
Squash
Lokeren
MANNEN
-11 jaar:
Sam Van Brusselen (The Nick) - Joeri Hapers 9-6, 10-9 en 9-3. -13 jaar: Giel Kreemers (Olympia) - Gunther Reynaerts 9-7, 3-9, 9-4 en 9-2. -15 jaar: Hans Valkenborg (Begijnhof) - Jo Severy 5-9, 9-6, 7-9, 10-8 en 9-6. -17 jaar: Rik Smet (De Dam) - Filip Swinnen 6-9, 9-0, 9-4 en 9-4. -19 jaar: Troosting: Ben Hubert wv Geoffrey Van D'Helsen met w.o. Finale: Gregory Lecerf (Arammis) - Rob Aerts 2-9, 9-6, 2-9, 9-1 en 9-5.
VROUWEN
-11 jaar:
Stephanie Schoonvaere (Bateas) - Samantha Van Acker 3-0. -13 jaar: Anja Gielis (Karteria) - Kate Adriaenssens 4-9, 9-2, 9-4 en 9-2. -15 jaar: Limme Van Kerrebroeck (De Dam) - Yara Delagrange 9-2, 10-9 en 9-2. -17 jaar: Charlie De Rijcke (Wondelgem) - Liesbeth Voortmans 9-6, 10-8 en 9-3. -19 jaar: Troosting: Nicky Schram - Aline Faufra 9-7, 9-0 en 9-4. Finale: Kim De Geest (Bateas) - Maud Van Maldeghem 9-3, 9-5 en 9-4.
Tafeltennis
Nationale interclubs
MANNEN
Super:
Sparta Mouscron - Villette Charleroi nm; Diest - Sokah 5/2; Borina - Corenne 2/5; Immo Mortsel - Citi Bank Virton 4/3; Chatelet - Hasselt 0/7.
1A: Logis B - BASF A 8/8; Torhout A - Vervia A 10/6; Sven Salamander A - Corenne B 16/0; Anderlues A - D Bosco Tournai A 7/9; Gent A - Aywaille A 9/7; Leuze 65 A - Villette B 7/9.
1B: Logis A - E Basse Sambre A 13/3; Hasselt B - Immo Mortsel B NM; Mepp Stegeta A - Dour A 10/6; Villette C - Astrid Herstal A 5/11; Donald Heuseux A - Schulen A 14/2; Sokah B - Borina B 8/8.
2A: Allain Tournai A - And Leie Lauwe A 10/6; La Croyere A - Moustier A 5/11; Sven Salamander C - Ans A 3/13; Stekene A - St Niklase A 1/15; champ D'en Haut A - Wanze A 8/8; AFP Kobelco A - Arc en Ciel A 10/6.
2B: Logis C - Sven Salamander B 6/10; Alpa C - Titi Oupeye A 9/7; Frasnienne A - Berlaar A 4/12; Falisolle A - Astrid Herstal B 8/8 Gent B - Schulen B 4/12; Tihange A - Stokrooie A 6/10.
2C: Gierle A - Eveil A NM; Hasselt C - Chiroux A NM; On B - Borain A 8/8; Lanaken A - Minerois A 11/5; Donald Heuseux B - Gremlins A 14/2; AFP Kobelco B - Heppignies A 8/8.
2D: Dolembreux A - Purixla A 1/15; Braine L'Alleud A - La Cipale A 13/3; On A - Montegnee A 16/0; Vedrin A - Erquelinnes A 11/5; Corenne C - Aywaille B 7/9; Seilles A - Chaudfontaine A 11/5.
3A: Logis D - Gullegem A 12/4; Blue Rackets A - Fler Bleue A 4/12; And Leie Lauwe B - Hamme A 11/5; Borina E - St Niklase B 8/8; Dour B - Sparta Mouscron B 6/10; Sokah C - Stekene B 10/6.
3B: Caj-Mir Boussu A - Zandvoorde A 6/10; Alpa B - Immo Mortsel C 7/9; Oostende A - Nodo A 5/11; Borina D - D Bosco Tournai B 12/4; Knal Deinze B - Ecausinnes A 5/11; Oostduinkerke A - Arc en Ciel B 6/10.
3C: Schulen C - Sven Salamander D 9/7; Braine l'Alleud B - Roeselare A 10/6; Geelse Ogeta A - Herckenrode A 8/8; Borina C - Saint Gilloise A 0/16; Hornu Warquignies - Tilly A 1/15; Ingelmunster A - Lipalet A 11/5.
3D: Gierle B - Diest B NM; Voorshoven A - AFP Kobelco C 9/7; Mepp Stegeta B - Borain B 7/9; Galmaarden A - Meteoor Bree A 9/7; Knal Deinze A - Vilvoorde A 14/2; Rooigem A - Pantheon A 16/0 FF.
3E: Logis E - Diest C 10/6; Georgis A - Aarschot A 12/4; Ottignies A - Herckenrode B 13/3; Villette D - Andenne A 8/8; Rosee A - Aywaille C 9/7; Hoeselt A - Ipet Leuze A 8/8.
3F: Centre Manage A - E Basse Sambre B 9/7; Aye A - Monceau A 6/10; On C - Ans B 10/6; Vedrin B - Astrid Herstal C 9/7; Donald Heuseux C - Marquain A 9/7; Leuze 65 B - Awirs A 10/6.
3G: Centre Manage B - Citibank Virton C 7/9; Spirou Couillet A - Monceau B 11/5; Marloie A - Melreux A 7/9; Chaudfontaine C - Harlue A 0/16; Corenne D - Liege A 6/10; Neufville Senne B - Nismes A 6/10.
3H: Chatelet B - Citibank Virton B 11/5; Eupen A - Bouillon A 7/9; Arlonnais A - Philippeville A 8/8; Dolhain B - Tiege A 11/5; Malonne A - Farciennes A 6/10; Neufville Senne A - Chaudfontaine B 7/9.
VROUWEN
Super: Aywaille A - Sven Salamander A 9/1; Alpa a - AFP Kobelco A 6/4; Citibank Virton A - Corenne A 5/5; Borina A - Hasselt A 2/8; Centre Manage A - Logis A 10/0; Vervia A - Villette A 4/6.
1: Chatelet A - BASF A 9/1; Nalinnes A - AFP Kobelco B 4/6; Oostende A - Herckenrode A 3/7; Borina B - Minerois A 2/8; Titi Oupeye A - Avia A 6/4; Hoeselt A - Stokrooie A 4/6.
2A: D Bosco Tournai A - E Basse Sambre A 5/5; Braine l'Alleud A - Fleur Bleue A 7/3; Wenduine A - Dour A 2/8; Stekene A - Nodo A 8/1; St Niklase A - Logis B 7/3; Rooigem A - Vedrin B 10/0.
2B: Centre Manage B - Gembloux A 7/3; Alpa B - Fleur Bleue B 4/6; Mepp Stegeta A - Leopoldsburg A 8/2; Borina C - Hasselt B 3/7; Titi Oupeye B - MJT Ecausinnes A 5/5; Vervia B - Vedrin A 1/9.
2C: Aywaille B - Citibank Virton B 2/8; Erquelinnes A - Neufville Senne A 6/4; Arlonnais A - Champ d'en Haut 3/7; Anderlues A - Hasselt C 7/3; Gesves A - Profondeville A 3/7; Hoeselt B - Rulles A 6/4.
Tennis
WTA Tokio
Enkel, halve finales: Lindsay Davenport (VS/1) - Amy Frazier (VS/7) 6-2, 6-1; Monica Seles (VS/2) - Ai Sugiyama (Jap/8) 6-3, 7-6 (7/3). Enkel, finale: Lindsay Davenport (VS/1) - Monica Seles (VS/2) 7-5, 7-6 (7/1).
Nationale interclubs
MANNEN III 35
RC Club Bruxelles - R.Charles-Quint (7/7 67/68) 3-3.
MANNEN III 45
TC De Dageraad - K. Brandt TC (7/7 55/57) 3-3.
MANNEN V
TC Brughia - RAECT Mons 4-2.
Mannen V troosting:
TC Mounier A - TC Mounier B 4-2.
MANNEN VI
Snauwaert Kalmthout - Kon. Nova 5-4.
VROUWEN V
TC Boneput - TC Spinnis 4-2.
Vrouwen V troosting:
KTC Diest C - TC De Bremt 5-1.
Intergewestelijke interclubs
MANNEN I 35
TC Epine - TC Cheval Blanc (6/7) 3-3.
MANNEN II 35
Tennis S.D.I. - R. Baudouin Club (8/7) 3-3.
MANNEN III 35
Herentalse TC - Brusselse TC 4-2.
MANNEN IV 35
TC Park Brasschaat - KTC Azalea 4-2.
MANNEN V 35
SOC Maria-ter-Heide - TC Lovanium 4-2.
MANNEN I 45
KTC Azalea - TC Witte Wilg (7/6) 3-3.
MANNEN II 45
Tennis S.D.I. - TC Sorgvliet 1-5.
MANNEN III 45
TC Blauwe Regen - R.Baudouin Club 4-0.
MANNEN IV 45
TC Zevenbergen - TC Hamme 6-0.
MANNEN I
R.T.C. Liège - K. Stade Leuven 4-5.
MANNEN II
K.Stade Leuven - TC Ter Rivieren 6-3.
MANNEN III
TC Grivegnee - Koninklijke Rua TC 0-6.
MANNEN IV
Ter Rivieren - Kangaroos Aalsterse TC 6-0.
MANNEN V
TC Baudourois - TC Evergem 4-5.
MANNEN VI
Vautour TC - Tennisclub Beckhand 5-1.
MANNEN I 55
GTC Zwevegem - R.Leopold Club (6/8) 3-3.
MANNEN II 55
Herentalse TC - Leopold St.Truiden 4-0.
MANNEN III 55
R. Leopold Club - TC Zevenbergen 1-5.
MANNEN I 60
Forest Domaine Tennis - Avia TC 2-4.
VROUWEN I
Neerpeltse TC - De Zilveren Klomp (8/7) 3-3.
VROUWEN II
G.T.C. Zwevegem - TC De Vloer 4-2.
VROUWEN III
T.K. Players - TC Central Park 4-2.
VROUWEN IV
RC Club Bruxelles - TC De Wehzel 2-4.
VROUWEN V
TC 't Ghistelehof - TC De Belgique 1-4.
VROUWEN I 30
Het Zeen Sterrebeek - Blankenberge 2-4.
VROUWEN II 30
TC Ter Linden - Woten 4-0.
VROUWEN III 30
TC Emblem - K.T.C. In 't Vrije (6/7) 3-3.
VROUWEN IV 30
Essense TC Inter - KAV Dendermonde Tennis (7/7 60/64) 3-3.
VROUWEN I 40
Exc. Hasselt TC - TC Zevenbergen 0-6.
VROUWEN II 40
ARA La Gantoise - TC De Bergen (2/7) 1-3.
VROUWEN III 40
Acacias TC - Tennisclub Beckhand (8/6) 3-3.
VROUWEN I 50
Trois Tilleuls TC - TC Ostend 4-2.
Turnen
Sun City
WK trampoline
MANNEN
Mini-trampoline dubbel:
1. Chris Mitruk (Canada) 25,00 punten; 2. Jörg Gehrke (Dui); 3. Rodolfo Rangel (Bra) 24,33; 4. Nuno Merino (Por) 23,86; 5. Justin Dougal (N-Z) 22,87; 6. Ryan Weston (VS) 22,60. Tumbling: 1. Lewon Petrosian (Rusland) 85,90; 2. Alexej Kryjanowski (Rus) 85,10; 3. Robert Small (GB) 83,71; 4. Martin Jyde Nielsen (Den) 82,53; 5. Brad Davis (VS) 81,27; 6. Alexandre Dechanet (Fra) 81,27. Synchroon: 1. Rusland 135,50; 2. Wit-Rusland 134,80; 3. Oekraïne 132,20; 4. Japan 129,50; 5. Duitsland 128,90; 6. Verenigde Staten 127,00.
Enkel: 1. Alexander Moskalenko (Rusland) 111,00 punten; 2. Nikolai Kazak (W-R) 109,50; 3. David Martin (Fra) 107,50; 4. Dimitri Poljaruch (W-R) 107,20; 5. Ji Wallace (Aus) 106,50; 6. Oleksandr Tschernonos (Oek) 104,70.
VROUWEN
Mini-dubbel:
1. Lisa Colussi-Mitruk (Canada) 22,40; 2. Marina Murinowa (Rus) 21,47; 3. Erin Maguire (VS) 21,27; 4. Alla Trifonowa (Rus) 21,13; 5. Jacinta Harford (Aus) 20,60; 6. Ilse Despriet (BEL) 20,47; 7. Kathrin Deuner (Dui) 20,33. Tumbling: 1. Elena Blujina (Rusland) 79,69; 2. Chrystel Robert (Fra) 78,07; 3. Melanie Avisse (Fra) 76,17; 4. Amanda Lentz (VS) 75,87; 5. Kathryn Peberedy (GB) 74,37; 6. Melanie Thompson (GB) 73,97. Synchroon: 1. Oekraïne 133,10; 2. Duitsland 132,90; 3. Rusland 131,90; 4. Wit-Rusland 130,30, 5. Groot-Brittannië 128,20; 6. Polen 126,10.
Enkel: 1. Irina Karawajewa (Rusland) 108,90; 2. Oksana Tsyhulewa (Oek) 108,10; 3. Anna Dogonadze-Lilkendey (Dui) 106,40; 4. Olena Mowchan (Oek) 104,80; 5. Natalia Tschernowa (Rus) 104,50; 6. Natalia Karpenkowa (W-R) 103,20.
Voetbal
Portugal
FC Porto-Campomaiorense 2-0; Farense-Benfica 0-1; Gil Vicente-Sporting Lissabon 1-1; Sporting Braga-Belenenses 0-0; Alverca-Uniao Leiria 0-0; Estrela Amadora-Maritimo Funchal 1-1; Vitoria Setubal-Salgueiros Porto 1-2; Rio Ave-Santa Clara 0-5. De stand: 1. Benfica Lissabon 13; 2. FC Porto 11; 3. Sporting Lissabon 9, Salgueiros 9; 5. Belenenses 8, Guimaraes 8 (4), Boavista Porto 8 (4), Gil Vicente 8, Alverca 8; 10. Rio Ave 7; 11. Santa Clara 5, Maritimo Funchal 5; 13. Sporting Braga 4, Vitoria Setubal 4; 15. Estrela Amadora 3, Farense 3, Uniao Leiria 3; 18. Campomaiorense 0.
Bulgarije
7de speeldag: Lovech - Levski Sofia 1-1; Olimpik - Spartak Varna 2-0; Belacitza - Lokomotiv Sofia 2-2; Velbadge - Chernomoretz 2-1; Mineur - Pirin 2-0; Slavia Sofia - Dobroudja 2-1; CSKA Sofia - Botev 4-0; Neftochimik - Choumen 1-0.
De stand (7 wedstrijden): 1. Levski Sofia 19 ptn; 2. CSKA Sofia 18; 3. Neftochimik 15; 4. Velbadge 15; 5. Lokomotiv Sofia 14; 6. Lovech 13; 7. Slavia Sofia 11; 8. Belacitza 10; 9. Olimpik 9; 10. Pirin 7; 11. Spartak Varna 7; 12. Mineur 6; 13. Botev 6; 14. Choumen 6; 15. Chernomoretz 5; 16. Dobroudja 0.
Israël
5de speeldag: Hapoel Jerusalem - Hapoel Tel Aviv 0-1; Maccabi Netanya - Ironi Rishon Lezion 2-4; Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Sava 1-0; Maccabi Herzliya - Bnei Yehuda 4-0; Ashdod SC - Betar Jerusalem 1-1; Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa 0-0. De stand: 1. Maccabi Haifa 13 ptn; 2. Hapoel Haifa 11; 3. Hapoel Tel Aviv 10; 4. Maccabi Petah Tikva 9 (4); 5. Ashdod SC 8; 6. Betar Jerusalem 8; 7. Bnei Yehuda 7; 8. Maccabi Herzliya 6; 9. Hapoel Petah Tikva 6 (4); 10. Ironi Rishon Lezion 5; 11. Hapoel Kfar Sava 2; 12. Maccabi Tel Aviv* 1; 13. Hapoel Jerusalem 1; 14. Maccabi Netanya 1.
Joegoslavië
Zemun Belgrado - Buducnost Podgorica 2-0; Vojvodina Novi Sad - Hajduk Belgrado 5-1; Hajduk Kula - Cukaricki Belgrado 2-0; Obilic Belgrado - Partizan Belgrado 3-0; Mogren Budva - Sutjeska Niksic 2-1; Sartid Smederevo - Radnicki Nis 1-0; Milicionar Belgrado - Spartak Subotica 2-0; Borac Cacak - Radnicki Kragujevac 0-1; Zeleznik Belgrado - Rad Belgrado 2-2; Red Star Belgrado - OFK Beograd Belgrado 3-1. De stand: 1. Obilic 7 16; 2. Vojvodina 7 13; 3. Partizan 6 13; 4. Radnicki 7 13; 5. Red Star 6 12; 6. Zeleznik 6 11; 7. Proleter 6 10; 8. Rad 7 10; 9. Hajduk 7 10; 10. Sutjeska 7 8; 11. Sartid 7 8; 12. Buducnost 7 8; 13. Spartak 6 8; 14. Borac 7 7; 15. Mogren 7 7; 16. Zemun 6 7; 17. Hajduk 6 6; 18. Milicionar 6 6; 19. Radnicki 7 6; 20. Cukaricki 6 5; 21. OFK Beograd 7 5; 22. Pristina 0 0.
Oostenrijk
13de speeldag: Austria Wien - LASK Linz 2-1; Lustenau - Graz Ak 1-4; Sturm Graz - Bregenz 4-0; SV Salzburg - Rapid Wien 1-1; Ried - Tirol Innsbruck 5-0. De stand: 1. Tirol Innsbruck 33; 2. Rapid Wien 24; 3. Sturm Graz 22; 4. Austria Wien 21; 5. SV Ried 20; 6. Graz AK 17; 7. SV Salzburg 15; 8. Lustenau 14; 9. LASK Linz 9; 10. Bregenz 8.
Schotland
8ste speeldag: Dundee Utd - Hearts 0-2; Hibernian - Celtic 0-2; Kilmarnock - Dundee 0-2; Motherwell - Aberdeen uitgest.; Rangers - Johnstone 3-1. De stand: Rangers 7-21; Celtic 7-18; Dundee Utd 8-14; Hearts 7-13; Johnstone 8-11; Dundee 8-9; Kilmarnock 8-7; Motherwell 6-6; Hibernian 8-6; Aberdeen 7-0.
Slovakijë
Inter Bratislava - Dukla Banska Bystrica 3-0; SCP Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-0; HFC Humenne - FC Kosice 2-2; DAC Dunajska Streda - OD Trencin 0-0; FC Nitra - Tatran Presov 0-1; Koba Senec - Banik Prievidza 1-1; Artmedia Petrzalka - Spartak Trnava 2-1; Spartak Dubnica - MSK Zilina 1-4. De stand: 1. Inter Bratislava 20 ptn; 2. FC Kosice 16; 3. Tatran Presov 16; 4. Slovan Bratislava 15; 5. MSK Zilina 15; 6. OD Trencin 14; 7. Spartak Trnava 14; 8. SCP Ruzomberok 14; 9. Koba Senec 12; 10. FC Nitra 12; 11. Dukla Banska Bystrica 12; 12. Spartak Dubnica 11; 13. Artmedia Petrzalka 9; 14. HFC Humenne 8; 15. DAC Dunajska Streda 8; 16. Banik Prievidza 7.
Slovenië
Achtste speeldag: Maribor - Celje 2-1; Velenje - Beltinci 1-0; Murska Sobota - Dravograd 2-2; Ajdovscina - Olimpija 6-0; Domzale - Nova Gorica 0-2; Prevalje - Ruse 4-0. De stand: 1. Maribor 8 - 24; 2. Velenje 8 - 16; 3. Ajdovscina 8 - 12; 4. Olimpija 8 - 12; 5. Nova Gorica 8 - 12; 6. Dravograd 8 - 12; 7. Murska Sobota 8 - 11; 8. Prevalje 8 - 8; 9. Celje 8 - 8; 10. Domzale 8 - 8; 11. Beltinci 8 - 4; 12. Ruse 8 - 2.
Volley
EK vrouwen Rome
Finale: Rusland - Kroatië: 3-0 (25-18 25-19 25-12). Om de 3de plaats: Italië - Duitsland 3-0 (25-20, 25-20, 25-19). Om de 5de plaats: Nederland - Roemenië 3-0 (25-19, 25-22, 25-16). Om de 7de plaats: Bulgarije - Polen 3-1 (25-19, 25-22, 20-25, 25-20).
Waterpolo
Kampioenschap
2de afdeling: Willebroek PC - Antwerpen 9-20; Brugge - Merksem 2-8; Ciney - Mons 10-10; Blankenberge - Mechelen 10-6; Calypso - Tielt 7-5; Ensival - Soignies 4-21; Geel - Wase 2-27. 3de afdeling: Roeselare - Aalst 18-8; Willebroek ZC - Seraing 6-12; Bree - Oostende 4-27; Genk - Ixelles 10-5; Waregem - Mechelen 16-3; Dendermonde - WP Kortrijk 6-25. Kadetten A: Brugge - Tournai 5-3. Kadetten B: Louvière - Wase 11-2. Miniemen A: Waregem - La Louvière 1-16; Kortrijk - Brugge 8-3; Merksem - Eeklo 5-5. Miniemen B: Brussels - Hasselt 8-6.
Worstelen
WK in Athene
Grieks - Romeins: 54 kg: 1. Lazaro Rivas (Cub); 2. Ha Tae-yeon (Z-K); 3. Alfred Ter Makriticyan (Dui). 63 kg: 1. Mahitar Manoukian (Kaz); 2. Seref Eroglu (Tur); 3. Michael Beilin (Isr). 76 kg: 1. Nazli Avluca (Tur); 2. Yvon Riemer (Fra); 3. Dimitris Avramis (Gri). 97 kg: 1. Gogui Koguouachvili (Rus); 2. Andreiz Wronski (Pol); 3. Mikael Ljuncberg (Zwe). 58 kg: 1. Kim In-Sub (ZKo); 2. Yuri Melnichenko (Kaz); 3. Armen Nazarian (Bul). 69 kg: 1. Son Pil-Sang (ZKo); 2. Alexander Tretiakov (Rus); 3. Vladimir Kapytav (WRu). 85 kg: 1. Luis Mendez (Cub); 2. Thomas Zander (Dui); 3. Behrou Jamshidi (Ira). 130 kg: 1. Alexander Karelin (Rus); 2. Hector Millan (Cub); 3. Sergueï Mureikov (Bul).
MEEST RECENT