C5 S3 UITSLAGEN

Wielrennen
BR>Trans-Canada
Tiende rit: 1. Michael Rich (All/GST) de 25,4 km in 30:19.14; 2. Jan Hruska (Tsj) op 10.92; 3. Levy Leipheimer (VS) 28.54; 4. Christopher Newton (GB) 40.15; 5. Guido Trentin (Ita) 49.77; 6. Eric Wohlberg (Can) 59.25; 7. Brian Walton (Can) 1:03.80; 8. Andreas Walzer (Dui) 1:04.55; 9. Christopher Horner (VS) 1:10.26; 10. Leif Hoste 1:14.02; (...) 48. Ludovic Capelle 5:12.60. De eindstand: 1. Guido Trentin (Ita/Vino Calderola) 34u39:57; 2. Jean-Cyril Robin (Fra) op 23; 3. Vincent Cali (Fra) 1:16; 4. Christopher Horner (VS) 1:38; 5. Leif Hoste 1:54; 6. Michael Rich (Dui) 4:08; 7. Fred Rodriguez (VS) 4:46; 8. Jose Enrique Gutierrez (Spa) 5:00; 9. Daniel Schnider (Sui) 5:02; 10. Michael Barry (Can) 5:10; (...) 53. Ludovic Capelle 38:34.
Ronde van Rheinland-Pfalz
Eerste rit: Ludwigshafen - Koblenz, 192,60 km: 1. Marc Wauters (Rabobank) in 4u27:21; 2. Erik Dekker (Ned) op 18 sec; 3. Artur Babaitsev (Rus) 23; 4. Torsten Schmidt (Dui) 31; 5. Jürgen Van Roosbroeck; 42; 6. Anton Chantyr (Rus); 7. Michael Schlickau (Dui); 8. Jörn Reuss (Dui); 9. Christoph Göhring (Zwi); 10. Heinrich Trumheller (Dui) allen op 44.
Elite en beloften
LESSENBOS - 49 deelnemers: 1. Christ HENDRYCKX (Zottegem) 120 km in 2u41'; 2. Gunther Cuylits op 12''; 3. Zbigniew Serafinski (Pol) 36''; 4. Geert Ceulemans 52''; 5. Jean-Marie Binon z.t.; 6. Goswin Laplasse; 7. Kenneth Van de Wiele; 8. Fabian Huyghe; 9. Martin Vestby (Noo) 1'18''; 10. Fabrice Paumier (Fra) 1'27''; 11. Patrick Fontaine 1'34''; 12. Peter Kets z.t.; 13. Kurt Van Berlamont; 14. Kurt Planckaert; 15. Fabrice Debrabant (Fra); 16. Robert Hurd (GB); 17. Xavier Glibert; 18. Bonaventure Neyt; 19. Rik Van Berlamont; 20. Eric Roobaert.
OPHASSELT - 48 deelnemers: 1. Christophe BRACKE (Melle) 114 km in 2u44'; 2. Frank De Backer z.t.; 3. Peter Decabooter op 18''; 4. Peter Soetens z.t.; 5. David Debremaeker; 6. Jurgen Moens; 7. Ronny Paridaens; 8. Wim De Waele; 9. Steven Henderickx; 10. Koen De Backer; 11. Piet Bocklandt; 12. Steven Vanmolecot; 13. Danny Van der Massen 1'; 14. Steven Vanmolecot; 15. Koen Maenhout z.t.; 16. Danny De Backer; 17. Jochem Scheirlinckx; 18. Frank Schouppe; 19. Robby Van Waeyenberg; 20. Derek Finnegan (Ier).
NIEUWKERKEN-WAAS - 50 deelnemers: interclubkampioenschap van Vlaanderen: 1. Danny VAN LOOY (Vosselaar) 150 km in 3u42'; 2. Nico Ruyloft op 4''; 3. Zydrunas Ragelskis (Lit) 22''; 4. Gert Dams z.t.; 5. Yoeri Beyens; 6. Stijn Hoste 2'; 7. Marc Patry z.t.; 8. Danny Dierckx; 9. Cédric Van Lommel 4'27''; 10. Guy Smet 5'52''; 11. Kurt Van Goidsenhoven z.t.; 12. Luc Apers; 13. Jan Verstraeten; 14. Nico Mestdach; 15. David Vanhove; 16. Kevin D'Haese; 17. Willem Vermassen; 18. Luc De Moor; 19. Gunther Cuylits; 20. Stefaan Van Mossevelde. Interclubklassement: 1. ICSA TEAM LAARNE 15 punten; 2. Saeco-Mapei Cycling Team 25; 3. Royal Cyclist's Pesant Club Liégois 30; 4. Zetelhallen Wielerteam Beveren 31; 5. WSC Oostakker-Lochristi 21.
DIEPENBEEK - 1. Piet Steegmans 105 km in 2u27; 2. Armands Beranouskis (Let) 0:10; 3. John Nilson (Zwe); 4. John Tiesters; 5. Kristoff Ingeby (Zwe) 1:00; 6. Sébastien Calmant; 7. Ruud Verbakel; 8. Gino Verheyden; 9. Didier Dreesen; 10. Fausto Cinti.SPN042 3 UIT 0205 N BELGA-0230 214-151-351
KOOLSKAMP - 1. Gino De Weirdt 109 km in 2u38; 2. Chris Scharmin; 3. David Geldof; 4. Eddy Vancraeynest; 5. Kurt Rogge 4:02; 6. Johan Debaene; 7. Nico Strynckx 4:17; 8. Stefaan Vermeersch; 9. Didier De Lannoy; 10. Franky Dereeper.
VORSELAAR - 1. Nick Nuyens 115 km in 2u43; 2. Eddy Marien op 1:00; 3. Joeri Van Buggenhout; 4. Davy Huybrechts; 5. Rudy Vingerhoets; 6. Didier Leysen; 7. Davy Wagemans; 8. Peter Willemsens; 9. Chris Wouters; 10. Stefan Thiry.
Juniores
POELKAPELLE - 42 deelnemers: 1. Gert DELCROIX (Meer) 91 km in 2u17'; 2. Nick De Baillie op 43''; 3. Wesley Balcaen 1'05''; 4. Xavier Decock; 5. Tom Derthoo; 6. Stefaan Dejans 2'42''; 7. Mirando Dumoulin 3'15''; 8. Dimitri Pollie; 9. Tommy Es; 10. Frederick Ramboer; 11. Kenneth Corneillie; 12. Davy Vantomme; 13. Frederik Seynaeve; 14. Xavier Garwig; 15. Kristof Willems.
Nieuwelingen
GITS - 40 deelnemers: 1. Piet CASTELEYN (Brugge) 65 km in 1u42'; 2. Dimitri Verstichelen op 59''; 3. Jochen Baert 1'02''; 4. Kurt Vanherreweghe 1'15''; 5. Guillaume Lernould; 6. Juan Vandromme; 7. Dwight Desaever; 8. Andürs Ansons (Let); 9. Kristof Dullaert; 10. Olivier Maertens.
Cyclosportieven
VILLERS-LE-BOUILLET - 82 deelnemers: 1. Franck FAORO (Bellaire) 75 km in 1u58'; 2. Dany Vandebeek op 20''; 3. Bruno Schonbroodt 39''; 4. Bruno Taelman z.t.; 5. Serge Fauconnier; 6. Jean-Claude Lebeau 48''; 7. Michel Grifn‚e z.t.; 8. André Panis 53''; 9. Valéry Willot 1'19''; 10. Tom Van Uffel 1'31''; 11. Jozef Noels 4'04''; 12. Willem Van Uffel z.t.; 13. Fran‡ois Jansen 4'19''; 14. François Hufkens 4'27''; 15. Peter Hoydonckx 4'30''.
WAOD
ASSENEDE - C-renners: 1. Marc STEENBERGHE; 2. Daniel Noens; 3. Ronny Verhaeghe. D-renners: 1. Eddy VAN HOOREN; 2. Hubert Criel; 3. Maurice Van Peteghem. E-renners: 1. Hendrik CORNELIS; 2. Gerrit Hairwassers; 3. Willy Roels. E+-renners: 1. Henri SAP; 2. Freddy Brusseel; 3. René Meul. F1-renners: 1. Yvan VAN DE VELDE; 2. Pierre Buslot; 3. Maarten Vink. F2-renners: 1. Marcel MORTIER; 2. Theo Eysackers; 3. Omer Van der Voorden.
HEINDONK - C-renners: 1. Marcel POELMANS; 2. Leo Van Laerhoven; 3. Chris Geerts. D-renners: 1. Jan VERVECKEN; 2. Willy Scheers; 3. Robert Soberon. E-renners: 1. Marc MICHIELS; 2. Hendrik Cornelis; 3. Gerrit Hairwassers. E+-renners: 1. Karel ALEN; 2. August Van Woensel; 3. Guus Schuller. F1-renners: 1. Armand VAN DEN NEST; 2. Pierre Buslot; 3. Yvan Van de Velde. F2-renners: 1. Frans VAN LOOVEREN; 2. August Van der Cruijcen; 3. Lucianus Van den Enden.
DOORSLAAR - C-renners: 1. Frank DE WILDE; 2. Rik Van Poucke; 3. Bert Ter Harmsel. D-renners: 1. Roland BOULARD; 2. Maurice Van Peteghem; 3. Marc De Bruycker. E-renners: 1. Hugo DE PESSEMIER; 2. Frank Van Geystelen; 3. Julien Wanderstein. E+-renners: 1. Frans TIMMERS; 2. Karel Alen; 3. Ren‚ Meul. F1-renners: 1. Lucien VAN IMPE; 2. Johan De Bruyne; 3. Yvan Van de Velde. F2-renners (Kampioenschap van België): 1. Herman LISON; 2. Jozef Caethoven; 3. Marcel Mortier.
EEDE - A-renners: 1. Pieter MOL; 2. Kurt Pauwels; 3. Mark Cocquyt. B-renners: 1. Jan VERVECKEN; 2. Eric Vereecken; 3. Danny Van der Beken. C-renners: 1. Stanie MARTENS; 2. Kurt Pauwels; 3. Luc Timbreur.
rijd)
BVB
MASSEMEN - A-renners: 1. Mark COCQUYT; 2. Marc Baeyens; 3. Eric Quina. B-renners: 1. Wilfried LENSSENS; 2. Luc Van Geyt; 3. Kurt De Vuyst. C-renners: 1. Freddy VLERICK; 2. Ivan Coopman; 3. Hans François. D-renners: 1. Etienne LIEVENS; 2. Marc Vervondel; 3. Willy Gillis.
VWF
TERNAT - A-renners: 1. Franky VERHULST; 2. Mario Van Gucht; 3. Bart Wellekens. B-renners: 1. Marnic DE WAELE; 2. Rik Van Wassenhove; 3. Jurgen Van Boven. C-renners: 1. Patrick VAN DE KERKHOVE; 2. Hubert Verertbrugghen; 3. Pascal Van de Water. D-renners: 1. Patrick VAN DE VELDE; 2. Eddy Raeymaekers; 3. Luc Pieters. E-renners: 1. Andr‚ DESMET; 2. Jozef Van Isterdael; 3. Maurice Van Ginderdeuren. F1-renners: 1. Lucien VAN IMPE; 2. Erik Van de Velde; 3. Adolf Verpaelt. F2-renners: 1. Jacques DEBRUYNE; 2. Jeroom Wille; 3. Chris Michiels.
VWF
HOBOKEN - A-renners: 1. Mario VAN GUCHT; 2. Franky Verhulst; 3. Danny Govers. B-renners: 1. Pieter DE BOECK; 2. Jan Baeyens; 3. Luc De Wilde. C-renners: 1. Ronny RAES; 2. Uriel Neckebroeck; 3. Marc Van Bruyssel.
D-renners: 1. Thierry HEIRBAUT; 2. Robert Maldrie; 3. Etienne De Clercq.
E-renners: 1. Jozef VAN ISTERDAEL; 2. Daniel Indekeu; 3. Bernard Matthijssens. F1-renners: 1. Jean-Pierre BROOTHAERTS; 2. Victor Wartel; 3. Patrick Willems. F2-renners: 1. Jeroom WILLE; 2. Etienne Rolus; 3. Raymond Van de Gucht.
Politie-rijkswacht-brandweer
POELKAPELLE - Kampioenschap van Vlaanderen voor Politie, Rijkswacht en Brandweermannen: 62 deelnemers: 1. Christ SABBE (Izegem, kampioen senioren) 60 km in 1u24'; 2. Arnauld Lefêbvre (Fra); 3. Daniel Noens (kampioen veteranen); 4. Johan Depuydt; 5. Christophe Van Bleu.

Atletiek
Saint-Mard
MANNEN
100m:
sen/jun: 1. Jean-Christophe Bayard (Damp) 11.49; 2. Jérémie Mohonval (Damp) 11.54. Kad: 1. Nicolas Henry (Damp) 13.13. 400m: sen/jun/vet - 1ste reeks: 1. Robert Henry (Damp) 58.18. Sen/jun/vet - 2de reeks: 1. Jérémie Mohonval (Damp) 49.60; 2. Samuel Cordier (Damp) 52.49. 1500m: sen/jun/vet: 1. Claude Lambotte (Damp) 4.08.33; 2. Sébastien Kerger (ULA) 4.23.28. Ver: sen/jun/vet: 1. Olivier Pireaux (ULA) 5.79; 2. François Boulanger (Damp) 5.65. Kad: 1. Nicolas Henry (Damp) 4.84. Polsstok: sen/jun/vet: 1. Olivier Boulanger (Damp) 4.33; 2. Oscar Scroccaro (Damp) 2.90. Kad: 1. Lucas Leprince (Damp) 2.60. Hamer: sen: 1. Jean-Marc Bodart (Damp) 41.82. Jun: 1. Pierre Pousseur (Damp) 47.64. Vet/7,257 kg: 1. Alain Herman (Damp) 31.54; 2. Oscar Scroccaro (Damp) 21.03. Vet/6 kg: 1. Jean-Marie Collin (Damp) 21.74.
VROUWEN
100m:
sen/jun/vet: 1. Elisabeth Davin (Damp) 13.03; 2. Sophie Schmitz (Damp) 13.62. 400m: sen/jun/vet: 1. Virginie Lamour (Damp) 64.87; 2. Patricia Gauthier (SMEC) 66.48. 1500m: sen/jun/vet: 1. Angélique Charlier (BBS) 5.12.09; 2. Brigitte Doudelet (Damp) 5.24.75. Hoog: sen/vet: 1. Myriam Wéry (Damp) 1.50; 2. Anne Boulanger (Damp) 1.30. Hoog: kad: 1. Nadège Charlier (BBS) 1.30. Hinkstap: sen/jun/vet: 1. Virginie Bara (Damp) 10.70; 2. Elisabeth Davin (Damp) 10.15. Polsstok: vet: 1. Véronique du Boi Aa (Damp) 2.90 (nieuw Belgisch record). Hamer: sen/jun: 1. Muciel Sénéchal (CABW) 39.23; 2. Nathalie Davin (Damp) 28.91. Vet: 1. Edith Graff (Damp) 32.39.
Zomergem
MANNEN
Lange afstand:
1. Steven BULTYNCK 12,6 km in 47.26. Middellange afstand: 1. Luc DE CLERCQ 8,4 km in 33.13. Korte afstand: 1. Frederik DE BACKER 4,2 km in 15.22.
VROUWEN
Lange afstand:
1. Gerda BOERAVE 12,6 km in 1u. Middellange afstand:
1. Monique TIMMERMAN 8,4 km in 44.47. Korte afstand: 1. Veronique WELVAERT 4,2 km in 19.12.
Herenthout
MANNEN
10km:
1. Bart LIEKENS (Grobbendonk) 10 km in 33.06; 2. Gunther Veris 33.42; 3. Johan Wils 34.12; 4. Herman Lievens 34.30; 5. Gerdy Roekens 34.55; 6. Bram Everaerts 35.25; 7. Pieter Rynders 35.51; 8. Jos Van de Water 35.55; 9. Jos Beyens 36.03; 10. Eric Bartholomeussen 36.17.
7km: 1. Peter WAGEMANS (Herenthout) 7 km in 24.50; 2. Andy Goossens 25.45; 3. Tony Jackers 27.26; 4. Luc Van der Auwera 27.52; 5. Jelle Wuyts 28.34; 6. Karel Goris 28.44; 7. Karel Schrauwen 29.24; 8. Ernest Sels 29.49; 9. Ludo Leeuws 29.59; 10. Marc De Belder 30.09.
4km: 1. Eric GLASSEE (Bouwel) 4 km in 14.04; 2. Eric Raeymaekers 14.14; 3. Jo Michiels 14.53; 4. Ludo Glasse‚ 15.09; 5. Jozef Reynders 15.12.
VROUWEN
10km:
1. Karen PEETERS (Hever) 10 km in 40.58; 2. Sandy Drouard 42.20; 3. Liesbeth Lievens 46.17; 4. Sylvia Vervoort 47.16; 5. Maria Vranckx 48.30.
7km: 1. Ine VAN DE PERRE (Kasterlee) 7 km in 29.28; 2. Cynthia Huybrechts 29.46; 3. Chris Buyens 37.18.
4km: 1. Ellen VANDEMAELE (Tielt-Winge) 4 km in 16.38; 2. Katrien De Graef 18.13; 3. Anja Sluyts 18.20.
Beerse
7de-Loop KWB Den Hout
MANNEN
12 km: seniores:
1. Peter DE ROOVERE in 44.02; 2. André Vermeiren 44.42; 3. Dirk Geudens 46.56; 4. Dirk Geerts 47.52; 5. Ludwig Peeraer 51.45; 6. Andr‚ Knockaert 53.35; 7. Dirk Ossenblok 55.12; 8. Fons Vleugels 56.26; 9. André Geerts 56.49; 10. Luc Hermans 57.04; 11. Francis Davidson 1.00.04; 12. Willy Vervloet 1.06.45; 13. Ivo Beyens 1.09.50. Veteranen: 1. Jan JANSEN in 49.56.
9km: seniores: 1. René JACOBS in 37.15 2. Herman Martens 38.39; 3. Frank Janssens 40.10; 4. Jos Lievens 40.44; 5. Johan Govaerts 41.24; 6. Paul Verhoeven 44.47; 7. Juul Sallaerts 48.39.
6km: seniores: 1. Alfons VAN LOO in 21.26; 2. Ronald Van Poucke 22.59; 3. Paul Stickers 25.59; 4. H. Van Humbeeck 28.04; Dirk Wouters 29.51; 6. Wesley Sas 32.45; 7. Marc Van Loock 36.55. Veteranen: 1. Jozef DRIES in 27.16.
3km: seniores: 1. Stijn JACOBS in 10.25; 2. Luc Vervoort 10.54; 3. Dirk Van Springel 11.01; 4. Eddy Jochems 11.21; 5. Frank Janssen 12.02; 6. Rob Geerts 12.02; 7. Kim Wuyts 12.04; 8. Mike De Jongh 12.45; 9. Wim Van Peer 12.59; 10. Jef Torremans 14.16. Veteranen: 1. Karel SAS in 13.36
VROUWEN
Seniores: 12 km:
1. Anouska WUYTS in 1.00.09.
9km: 1. Chantal MAES in 41.22; 2. Greet Van De Vonder 44.56; 3. Hilde Van Camp 48.34; 4. Monique Van De Vonder 48.34; 5. Fabiola Van Loock 51.22; 6. Mariette Pluys 53.00; 7. Nicole Van Orshaegen 59.16.
6km: 1. Lucienne ADAMS in 30.25; 2. Fabienne Van Loock 30.57; 3. Lucienne Koyen 31.42; 4. Christel Lockamper 32.45; 5. Nancy Jacobs 40.42.
3km: 1. Nele Jacob in 13.20; 2. Marijke Lievens 13.30; 3. Nicky Wuyts 14.03. Veteranen: 3 km: 1. Els CUMPS in 13.40; 2. Leen Haest 13.54.
Tintigny
MANNEN
Lange afstand:
1. Bob FOLSCHEID (PTL) 21 km in 1.16.59; 2. Michel Gérard (MCM) 1.17.47; 3. Jacques Schwrawlewa (Damp) 1.18.39; 4. Dimitri Hankard (NA) 1.19.58; 5. Eric Thieltgen (NA) 1.20.03; 6. Claude Lambin (Damp) 1.20.23; 7. Thierry Barras (KBL) 1.21.34; 8. Jean-Pol Ledocq (LC) 1.22.54; 9. Gilles Pognon (MCM) 1.23.24; 10. Laurent Mathias (ULA) 1.25.33; 11. Jean-Jacques Lieffrig (NA) 1.25.45; 12. Jean-Loup Blanchy (Damp) 1.25.53; 13. Eric Pechon (Damp) 1.26.07; 14. Hugues Defoin (NA) 1.26.17; 15. Ren‚ Pennachio (T93D) 1.26.18; 16. Vincent Verlaine (NA) 1.26.29; 17. Julien Birgen (SL) 1.27.24; 18. Jean-Jacques Mignosi (NA) 1.27.50; 19. Pierre Baar (Damp) 1.27.55; 20. Jacques Goosse (NA) 1.28.11.
Korte afstand: 1. Elie DHAEZE (ULA) 7 km in 24.16; 2. Sébastien Demeyer (JS) 24.39; 3. Jean-Yves Bourbon (NA) 25.14; 4. Claude Lambotte (Damp) 25.26; 5. S‚bastien Kerger (ULA) 25.45; 6. Alain Pachtchenko (JE) 26.58; 7. Stéphane Suleau (BOA) 27.10; 8. Fabrice Rozet (Damp) 27.34; 9. Olivier Roussel (NA) 27.59; 10. Ludovic Balon (NA) 28.13.
VROUWEN
Lange afstand:
1. Corinne GUARD (MCM) 21 km in 1.28.17; 2. Myriam Nicolas (BBS) 1.35.09; 3. Claire Joannes (Damp) 1.38.30; 4. Anne-Marie Collin (Damp) 1.40.37; 5. Sylvie Piraux (NA) 1.41.14.
Korte afstand: 1. Josette BONDUE (NA) 7 km in 30.30; 2. Carine Laloy (Damp) 30.38; 3. Florence Taillandier (NA) 32.43.

Biljarten
Turnhout
Artistiek biljarten VAS: 1. Jean-Claude Levert 340 ptn/154 pogingen; 2. Hubert Van Mol 336/150; 3. Walter Bax 316/150; 4. Amndo Staes 282/161; 5. Jurgen Goris 262/156; 6. Patrick Adams 234/167; 7. Gaston Thibaut 228/168; 8. Angelo Casales 223/167; 9. Bart Grimmer 214/165; 10. Alfons Verheyden 202/164; 11. Erik Vervliet 200/174; 12. Eric Daelman 185/174; 13. Dimitrios Dolaptsis 181/166; 14. Daniël Mylleville 168/175; 15. Marc Janssen 144/181; 16. Walter Crols 134/183; 17. Eduard Claerhout 123/180; 18. Eric Geerts.

Paardenrennen
Kuurne
Opbrengsten
Aankomst:
10 - 2 - 14 - 15 - 13.
Voor 20 fr.
Tiercé: in volgorde: 9.900; niet in volgorde: 1.980.
Quarté: in volgorde: 120.520; niet in volgorde: 5.240. Bonus: 120.
Top-5: in volgorde: 250.000; niet in volgorde: 69.340. Bonus: 550. Quarto: 57.650. Trio: 3.140. Koppel: 2.775 (voor 50 fr.). Winnend: 202.
Tilt: rang 1: 120.640. Rang 2: 5.360. Rang 3: 240.
Chantilly
1e ren: 1. 103 Sorcerer's Wit (S. Guillot); 2. 101 Aleemdar; 3. 102 Fatal Flaw. Total: 4,20 - 2,40 - 2,60 Koppel: 18,30.
2e ren: niet gelopen: 201 Star of Africa. 1. 202 Darakiyla (Gér. Mossé); 2. 206 Peneia; 3. Dead Heat: 203 Audacieuse, 208 America. Total: 2,80 - 1,40 - 1,50. Koppel: 4,00. Trio: 6,40 / 4,90.
3e ren: 1. 304 Dignify (S. Guillot); 2. 303 Well Minded; 3. 307 Acceleration. Total: 4,00 - 2,30 - 5,80. Koppel: 38,10.
4e ren: 1. 410 Farfala ( O. Peslier); 2. 404 Key Academy; 3. 405 Moteck. Total: 3,70 - 1,70 - 3,20 - 2,50. Koppel: 28,30. Trio: 84,20.
5e ren: 1. 505 Ornelaia (N. Jeanpierre); 2. 508 Starine; 3. 504 Suave Fighter. Total: 17,70 - 2,30 - 3,40 - 1,10. Koppel: 120,40. Trio: 78,90.
6e ren: niet gelopen: 602 Key to Paris, 607 Farabutto. 1. 605 Il Duca (Gr. Mossé); 2. 618 River Lab; 3. 606 King David. Total: 7,70 - 2,40 - 1,90 - 2,00. Koppel: 15,60. Trio: 30,00.
7e ren: niet gelopen: 712 Pine Crystal, 714 Treasure Hunt. 1. 702 Gabelou (R. Marchelli); 2. 707 Zibello; 3. 709 Ascensionna. Total: 57,50 - 9,10 - 2,10 - 2,30. Koppel: 93,60. Trio: 89,10.
8e ren: 1. 807 Nubian Beauty (S. Beaumard); 2. 803 Camelyx; 3. 804 Danish Melody. Total: 26,70 - 7,60 - 4,20 - 2,30. Koppel: 194,20. Trio: 359,50.
9e ren: 1. 901 Come Hero (J. Simon); 2. 905 Il Steffo; 3. 906 Kafkaienne. Total: 56,90 - 10,60 - 3,50 - 2,60. Koppel: 207,50. Trio: 333,70.

Tennis
US Open
Mannen, finale: Agassi (VS/2) - Martin (Vs/7) 6-4, 6-7 (5/7), 6-7 (2/7), 6-3, 6-2.
ATP Tasjkent
Mannen enkelspel, eerste ronde: Ivo Heuberger (Zwi) - Jan Kroslak (Svk/8) 6-2, forfait; Sargis Sargsian (Arm) - Karol Kucera (Svk/4) 6-1, 6-4; Paradon Srichapan (Tha) - Ivan Ljubicic (Kro) 7-5, 6-3; Marc Rosset (Zwi/7) - Dimitri Tomashevich (Oez) 6-2, 6-2; Cecil Mamiit (VS) - Alexander Shvets (WR) 6-4, 6-1; Nicolas Kiefer (Dui/3) - Tuomas Ketola (Fin) 4-6, 6-2, 6-1.
ATP-wereldranglijst
1. Andre Agassi (VS) 4,470 punten; 2. Yevgeny Kafelnikov (Rus) 3,917; 3. Pete Sampras (VS) 3,544; 4. Todd Martin (VS) 2,969; 5. Gustavo Kuerten (Bra) 2,707; 6. Tim Henman (GB) 2,561; 7. Greg Rusedski (GB) 2,336; 8. Marcelo Rios (Chi) 2,276; 9. Richard Krajicek (Ned) 2,243; 10. Tommy Haas (Dui) 2,097; 11. Alex Corretja (Spa) 2,030; 12. Patrick Rafter (Aus) 1,939; 13. Nicolas Kiefer (Dui) 1,931; 14. Nicolas Lapentti (Ecu) 1,866; 15. Carlos Moya (Spa) 1,856; 16. Cedric Pioline (Fra) 1,851; 17. Thomas Enqvist (Zwe) 1,710; 18. Felix Mantilla (Spa) 1,704; 19. Vince Spadea (VS) 1,502; 20. Karol Kucera (Slk) 1,496; (...) De Belgen: 98. Xavier Malisse 496; 144. Christophe Rochus 311; 167. Christophe Van Garsse 258; 246. Johan Van Herck 166; 259. Kris Goossens 153; 338. Timothy Aerts 106; 359. Reginald Willems 95; 395. Olivier Rochus 81; 434. Filip Dewulf 68; 452. Gilles Elsenene 62.
WTA-wereldranglijst
1. Martina Hingis (Zwi) 5,620 punten; 2. Lindsay Davenport (VS) 4,697; 3. Venus Williams (VS) 3,991; 4. Serena Williams (VS) 3,144; 5. Monica Seles (VS) 2,976; 6. Mary Pierce (Fra) 2,628; 7. Barbara Schett (Oos) 1,918; 8. Julie Halard-Decugis (Fra) 1,905; 9. Amanda Coetzer (ZAf) 1,905; 10. Nathalie Tauziat (Fra) 1,796; 11. Arantxa Sanchez-Vicario (Spa) 1,786; 12. Sandrine Testud (Fra) 1,721; 13. Dominique Van Roost 1,718; 14. Amelie Mauresmo (Fra) 1,699; 15. Anna Kournikova (Rus) 1,619; 16. Conchita Martinez (Spa) 1,541; 17. Elena Likhovtseva (Rus) 1,449; 18. Jana Novotna (Tsj) 1,420; 19. Irina Spirlea (Roe) 1,319; 20. Anke Huber (Dui) 1,293; (...) De overige Belgische speelsters: 49. Sabine Appelmans 575; 76. Laurence Courtois 375; 83. Kim Clijsters 348; 87. Els Callens 339; 94. Justine Henin 301; 155. Patty Van Acker 163; 248. Stéphanie Devillé 76; 327. Daphne Van de Zande 47; 420. Cindy Schuurmans 27.

Motorcross
GP Amerika 250cc
Eerste reeks: 1. Everts; 2. Hughes (VS); 3. Windham (VS); 4. Beirer (Dui); 5. Pichon (Fra); 6. Tortelli (Fra); 7. Albertyn (ZA); 8. Bolley (Fra); 9. Jorgensen (Den); 10. Coppins (NZl); 11. Vuillemin (Fra); 12. Reynard (VS); 13. Bervoets; 14. Belometti (Ita); 15. Crockard (Ier). Tweede reeks: 1. Windham; 2. Albertyn; 3. Everts; 4. Vuillemin; 5. Reynard; 6. Hughes; 7. Tortelli; 8. Bervoets; 9. Jorgensen; 10. Bolley; 11. Roy (Can); 12. Giesbers (Ned); 13. koikeda (Jap); 14. Beirer; 15. Crockard.GP-eindstand: 1. Windham 35; 2. Everts 35; 3. Hughes 27; 4. Albertyn 26; 5. Tortelli 19; 6. Vuillemin 18; 7. Reynard 15; 8. Beirer 15; 9. Jorgensen 14; 10. Bolley 14; 11. Bervoets 11. WK-eindstand: 1. Bolley 442; 2. Beirer 424; 3. Vuillemin 379; 4. Hughes 375; 5. Bervoets 278; 6. Maschio 265; 7. Coppins 257; 8. Giesbers 188; 9. Van Rees 164; 10. Belometti 124; 11. Everts 118;... De overige Belgen: 21. Iven 50; 33. Theybers 14; 34. Van Leeuwen 13; 42. Nijs 4. Constructeurs: 1. Honda 532; 2. Kawasaki 506; 3. Yamaha 454; 4. Suzuki 365; 5. Husqvarna 68; 6. KTM 19.

Triatlon
WK in Montreal
MANNEN
1. Dimitri Gaag (Kaz) 1u45:25.7; 2. Simon Lessing (GB) 1u45:31.7; 3. Miles Stewart (Aus) 1u45:47.1; 4. Andrew Johns (GB) 1u45:56.4; 5. Martin Krnavek (Tsj) 1u45:59.7; 6. Reto Hug (Zwi) 1u46:03.3; 7. Simon Whitfield (Can) 1u46:03.8; 8. Hunter Kemper (VS) 1u46:04.3; 9. Filip Ospaly (Tsj) 1u46:06.2; 10. Markus Keller (Sui) 1u46:08.
VROUWEN
1. Loretta Harrop (Aus) 1u55:28.0; 2. Jackie Gallagher (Aus) 1u56:00.1; 3. Emma Carney (Aus) 1u56:19.2; 4. Michellie Jones (Aus) 1u56:19.6; 5. Joanne King (Aus) 1u56:36.2; 6. Sian Brice (GB) 1u56:53.6; 7. Jennifer Gutierrez (VS) 1u57:06.6; 8. Mariana Ohata (Bra) 1u57:21.2; 9. Barbara Lindquist (VS) 1u57:24.1; 10. Mieke Suys (Bel) 1u57:28.9; (...) 28. Kathleen Smet. 1u59:22.3
Doornik
MANNEN
500m zwemmen, 20,5 km fietsen, 5,15 km lopen:
1. Sebastien MELCHIOR (STCN) in 58.32; 2. Marc Clement 48.37; 3. Erwin De Vos 59.11; 4. Naveau Hespel-Hansion 59.31; 5. Benoît Bourgois 59.34; 6. Sébastien Sottiaux 59.48; 7. Luc Huysseune 1.00.01; 8. Michael Dieu 1.01.02; 9. Jean-François Wantiez 1.01.13; 10. Delcour-Foucart-Latour z.t.; 11. Patrick Van Biesen 1.01.57; 12. Marc Charles 1.02.04; 13. Frans Lecry 1.02.35; 14. Kenny Schoutteten 1.02.43; 15. Marc Roels 1.02.46; 16. Nico Van Mullem 1.02.48; 17. Michel Ruitenbeek 1.02.54; 18. Hervé Maurissen 1.03.02; 19. Xavier Depoorter 1.03.25; 20. Fernando Matta 1.03.33.
VROUWEN
500m zwemmen, 20,5 km fietsen, 5,15 km lopen:
1. Marie-Cécile KOOB; 2. Véronique Allossery; 3. Sylvie Parmentier; 4. Sandrine Delonville; 5. Michèle Coens.
Otegem
Interhospitaal Quadrat Triatlon: 900 meter zwemmen, 17 km fietsen, 7 km lopen en 2 km roeien: 1. SINT-JOZEF ITEGEM (Bart Colpaert, Filip Motte, Filip Colpaert en Hugo Beeckman) in 1.26.48; 2. Sint-Lucas Assebroek 1.27.28; 3. Quadrat 3 1.28.06; 4. Militair Hospitaal 1.34.33; 5. Deadalus Donorgaan 1.32.53; 6. Hearus Donorgaan 1.33.07; 7. Quadrat 5 1.34.45; 8. Sint-Jan Genk 2 1.36.55; 9. Jan Palfijn Gent 1.37.14; 10. Sint-Elisabeth Zottegem 1 1.37.40; 11. Sint-Jozef Gentbrugge 1.38.11; 12. Quadrat 1 1.38.21; 13. Quadrat 2 1.38.28; 14. Centre Hospitalier Tourcoing 1.38.58; 15. Quadrat 4 1.39.30; 16. Sint-Jozef Bornem 1.40.53; 17. VCD Groningen (Ned) 1.41.49; 18. AZ Waasland Sint-Niklaas 1.42.07; 19. Sint-Elisabeth Antwerpen 1 1.43.24; 20. Sint-Elisabeth Zottegem 2 1.43.54.

Duatlon:
Ronse
3 km lopen, 30 km fietsen, 3 km lopen
MANNEN

1. Joël BOUTHE (eerste senior) in 1.05.39; 2. Patrick Molemans 1.05.50; 3. Filip Vanclooster 1.06.07; 4. Dirk Verleyen 1.06.08; 5. Bernard Demeulemeester 1.06.18; 6. Johan Verlendens 1.06.21; 7. Herman Van de Mergel (eerste veteraan) 1.06.23; 8. Lieven Muylaert 1.06.25; 9. Philippe Vaneeckhout 1.06.33; 10. Rudy Domen 1.06.38; 11. Fabien Catteeuw 1.06.43; 12. Geert Depoortere 1.06.45; 13. Johan De Smijtere 1.06.46; 14. Eric Vancoppenolle 1.06.47; 15. Emanuel Vanderjeugd (eerste junior) 1.06.48; 16. Edward Teck 1.06.49; 17. Jurgen Deriemaker 1.06.54; 18. Michael Van de Ven 1.07.05; 19. Bart Verkaemer 1.07.18; 20. Micha Ogez 1.07.22.
VROUWEN
1. Christel VAN BETS in 1.14.29.

Ruitersport
CSIO in Spruce Meadows
Na barrage: 1. Rene Tebbel (Dui/Radiator) 0 pt - 37.100; 2. Beth Underhill (Can/Altair) 0 - 37.578; 3. Rodrigo Pessoa (Bra/Gandini) 4 - 36.549; 4. Jerry Smit (Ita/ Loro Piano Lux) 4 - 41.483; 5. John Whitaker (GB, Virtual Village Welham) 8 - 42.103. Namen niet deel aan de barrage: 6. Geoff Billington (GB/Village It's Otto) 0 + 4 - 91.639; 7. Markus Fuchs (Zwi/Tinka's Boy) 0 + 4 - 91.838; 8. Peter Postelmans (Maloubet) 0 + 4 - 93.451; 9. Di Lampard (GB/Abbervail Dream) 0.25 + 4.75- 97.004; 10. URS Fah (Zwi/Pershing) 0 + 8 - 95.481.

Autosport
Monterey cart
GP: 1. Bryan Herta (VS/Reynard-Ford) de 83 ronden in 1u49:20; 2. Roberto Moreno (Bra/Swift-Ford) op 1.825; 3. Max Papis (Ita/Reynard-Ford) in dezelfde ronde; 4. Paul Tracy (Can/Reynard-Honda); 5. Adrian Fernandez (Mex/Reynard-Ford); 6. Gil de Ferran (Bra/Reynard-Honda); 7. Scott Pruett (VS/Reynard-Toyota); 8. Juan Montoya (Col/Reynard-Honda); 9. Patrick Carpentier (Can/Reynard-Mercedes); 10. Michael Andretti (VS/Swift-Ford). CART-tussenstand: 1. Juan Montoya (Col/Reynard-Honda) 199 ptn; 2. Dario Franchitti (GB/Reynard-Honda) 171; 4. Paul Tracy (Can/Reynard-Honda) 134; 3. Michael Andretti (VS/Swift-Ford) 127; 5. Adrian Fernandez (Mex/Reynart-Ford) 105.

Golf
WK in Maples Grove
Eindstand: 1. Pak Se Ri (ZKo) 280; 2. Karrie Webb (Aus) 281; 3. Rachel Hetherington (Aus) 283; 4. Laura Davies (GB) 284; 5. Rosie Jones (VS) 284; 6. Meg Mallon (VS) 285; 7. Kelli Kuehne (VS) 286; 8. Lorie Kane (Can) 288; 9. Juli Inkster (VS) 290; 10. Kelly Robbins (VS) 291, Cindy McCurdy (VS) 291.

Waterski
WK in Oropesa Del Mar
MANNEN
Seniores:
1. Darren Kirkland (Eng), de 96 km in 64:03 (90 km/u); 2. Stephen Robertson (Aus) op 1:23; 3. Peter Bertels (Bel) op 1 ronde; 4. Micha Robijn; 5. Jamie Cramphorn (Eng). Juniores: 1. Robert Cheetham (Aus), de 53km in 34:22 (93 km/u); 2. Tommy Ramirez (VS) op 0:43; 3. Kyle Cummings (VS) op 2:09; 4. Robert Sewell (Eng) op 1 ronde; 5. Steven Van Gaeveren.
VROUWEN
Seniores:
1. Joanne Hamilton (Aus), de 82 km in 50:10 (99 km/u); 2. Debbie Norblad (VS) op 0:29; 3. Cherie Williams (Aus) op 0:43; 4. Marina Calegari (Ita) op 1 ronde; 5. Dean Shannon (VS). Juniores: 1. Ashley Lathrop (VS), de 53km in 36:12 (89 km/u); 2. Ann Procter (Aus) op 1 ronde; 3. Christel Magdeleyns op 3 ronden; 4. Karen Edwards (Aus); 5. Orpa Jacobs (ZAf) op 4 ronden

Badminton
Nationale interclubs
1 OLVE-Dropshot 1 2-7; W/L-DZ 99 2-7; St Truiden-Lebad 8-1; CSB XL-MS Marchienne 8-1. Klassement: 1. Dropshot I 2-6 ptn; 2. Sint Truiden 2-6; 3. Deerlijk 2-5; 4. OLVE 2-4; 5. Ixelles 2-2; 6. Lebad 2-1; 7. W en L 2-0; 8. MS Marchienne 2-0.

Snooker
British Open
Derde ronde: F. O'Brien (Ier) - J. Read (Eng) 5-1; M. Williams (Wal) - M. Judge (N-Ier) 5-3; S. Lee (Eng) - J. Birch (Eng) 5-2. Vierde ronde: M. King (Eng) - S. Judd (Eng) 5-1; P. Ebdon (Eng) - B. Morgan (Eng) 5-2.
Nu in het nieuws