KAVVV Kempen Metropool Stuk B6

KAVVV
BR>Voetbal
Eerste Afdeling
Schoenen Coppe -Mintjens 1-6; Post - Kid Boys 2-3; Kloosterstraat - Keukens Vasco 1-1; Racing Brako - Vosberg 12-0; Superboys - A.R.T. 3-2; Laagland B - Bestaanszekerheid 1-3
Tweede Afdeling A
Bavelco - Mintjens B 3-2; Molly Blooms - Tervant 1-1; Jee Dee - Deurn.Turners 0-3; Strambam Twie - Bavianen B 3-1; De Brug - De Wandeling 5-0; Den Baron - Scheepsduivels 0-2
Tweede Afdeling B
De Klinkaert - D.S.N. 3-2; Utopia - De Duvels 0-1; Vidam Beton - G.P.Hoboken 0-4; Dakw.Staessens - Bavianen 2-1; Duboco - Breughel 88 3-4; Laagland - Volba 3-1.
Derde Afdeling A
't Poussecafe - Los Incas Peru 5-0; Quo Vadis - Noeveren 6-1; Olympia Sport - SVK Rubens 4-2; Strambam -Foxes 5-2; Deurn.Turners B - A.R.T. B 3-2; Visboys - Den Brandt 0-0
Derde Afdeling B
Basf - Vogelvrij 1-2; Pimpernel - Van Dooren 7-1; Eendracht - Noordster 1-2; Degussa - Kaart 77 5-2; AC De Heide - Racing Brako B 3-3
Vierde Afdeling A
Olymp - Nonkel Jan 3-1; Eskakorn - Breughelhof 0-1; Themis - Du Congo A 2-4; Dynam - Bobo United 3-2; Duboco B - Gilsboys 9-1; Massive - Katastroof 3-2.
Vierde Afdeling B
TC Brabo - Excelsior 81 4-0; El Condor - G.P.Mortsel 4-1; Bacchus - Du Congo B 2-5; Duboco C - Ter Weyde 7-1; Pagode United - Red Ones Bareeltje 3-0.
Vierde Afdeling C
Basf B - Molenberg 1-2; Nieuw Stabroek - Bitterpeeen 0-2; Jee Dee C - Duboco D 6-0; Brabo - Lunatics 0-5; Bibamus - Belrefco 7-1; AC De Heide B - Svenska Sport 0-2.
Vierde Afdeling D
Sp.'t Bruggeske - Schonenberg 1-1; Kloosterstraat B - J.C. Kaddish 2-1; Volba B - Sirocco 1-2; Brik Pele - FC V.B. 9-0; BW Torfs Sport - Sava 2-0.
Tennis
INTERCLUBCOMPETITIE
Dames Dubbelspel
DD 2:
Testwedstrijd voor de titel: Borsbeek - Jongerenverbond 0-1.
Heren Dubbelspel
HD 4:
Testwedstrijd voor de titel: Sodipa Kiel - Rommersheide 0-1. Kampioen : Rommersheide.
Heren 45 Plussers Enkelspel
H45E 2:
Sodipa Kiel - Atlas Copco 2-0; AEB - Sodipa Kiel 0-2. Kampioen : Sodipa Kiel.
Heren 55 Plussers Dubbelspel
H55D 1:
Smash - Sodipa Brecht 0-1. Kampioen: Sodipa Brecht.
Individuele Kampioenschappen
Finales
Jongens 10-12:
Ashman w.v. Bogaert met 6-2/6-2.
Jongens 13-15: Verbruggen w.v. Verbruggen met 7-5/7-5.
Jongens 16-18: Borgt w.v. Vermeiren met 6-1/6-2.
Meisjes 10-12: Jespers w.v. Seliaerts met 6-1/6-1.
Meisjes 13-15: Verwerft w.v. Stefanoff met 6-3/2-6/6-3.
Enkel Dames 1: Renglet w.v. Cleerbout met 6-4/7-5.
Enkel Dames 2: Dewachter w.v. Neysen met 6-2/6-63.
Enkel Heren 3: Lessmeister w.v. Beck met 6-1/6-1.
Enkel Heren +35 2: Lamot w.v. Vanderauwera met 6-0/6-1.
Enkel Heren +45 1: Taeymans w.v. Daenen met 1-6/6-4/7-5.
Dubbel Heren: De Roeck-Loveniers w.v. Daenen-Lessmeister
met 6-1/6-1.
Dubbel Heren +55: Hammerich-Thijssen w.v. Beke-Breugelmans
Met 6-0/6-0.
Dubbel Dames 1: Vissers-Vissers w.v. Mareen-De Meersman met 6-1/7-5.
Dubbel Gemengd 1: Geerinck-Van Minnebruggen w.v. Van de Meuter-
Vissers met 6-1/6-3.
Dubbel Gemengd 2: Embrechts-Strobbe w.v. Bedeer-De Beenhouwer
Met 6-2/6-2.
Dubbel Dames DT: Verstraeten-Van Goethem w.v. Werts-Van Gastel
Met 6-3/6-2.
Basketbal
te7sp:HEREN
Ere-Afdeling

Hessenatie 1 -Burcht 2 63-92; Prof All Stars - The Marx Brothers 92-91; Marmite - De Prof 97-89; De Sportzonen -Burcht 1 85-72; Turuka B - Vroege Morgen 89-79.
Eerste Afdeling
Hessenatie 2 - Flam 68-78; Red Vic - Tsjaplin 96-81; Dageraad 1 - Gembas 87-74; Scooters Kallo - Kangoeroes 118-90; Zombie-Nuts - Okido 85-51.
Tweede Afdeling
Hovan Olvek 1 - Hemelhof 56-81; Cross-Over - Vabco Mol 55-57; C.O.B. - Zevenbergen 1 77-67; Hemelrijk - Mega Kapellen 126-64; Bayer - Magic 65-61.
Derde Afdeling
Hovan Olvek 2 - V.I.P.S. 69-45; Rudy Rent Makeba - KGA De Hoeve 75-67; Ta'Zet - Beasty Boys Westmalle 66-92; De Schuur - De Griene Uitg.
Vierde Afdeling
Hoboken Sporty - KBC Kontich 107-51; Dageraad 2 - Noorderwijk 68-50; Vabco Mol + - Westmalle 95 61-31; D'Ouw Belge - Black Adders 54-66.Vijfde Afdeling
Dream Team - Faces 64-79; Achtentw. Detteg - Bonterik 62-29; Jong Buizegem - Zevenbergen 2 77-60; Begetube Troubleshooters - Graydon 79-71; Poster Print - De Drevers 72-54.
DAMES
Eerste Afdeling

Benedetti Hulshout - Ten-Bell's 24-48; Gembo Smal 1 - Players 93-38; Vabco Mol - Wuustwezel 48-43.
Tweede Afdeling
Ladies Kangoeroes - Red Vic 40-45; A.V.E. - Wijnegem 45-19; Spinba Dessel - Turvo Basket 60-77.
Derde Afdeling
B.O.T. Schilde - Tsjaplin 60-21; Sobabee - Berlaar 28-64; Nila Nijlen - Herentals Uitg.
Volleybal
MANNEN
Bekerwedstrijden

Joledi - De Pomp 1-3; Kielvo - Modevo 0-3; Meteoor - Matchroom 3-1; Sloep 2 - Deurne OB 3-2; Moliso- Sloep 1 3-0; Jong Edegem - Woka 2-3; Zorgvliet - Beverse 0-3; Willebroek ATB - Siemens Atea 3-0.
VROUWEN
Tweede Afdeling

't Schuurke - Devo 3-0
Bowling
Woensdagleague (Antwerp)
The Titanics - The Gamblers 6-2; The Ghostriders - Eroco 2-6; Antwerp Bowling - The Red Pins 6-2; A.W.W. - BASF 2 0-8; Tol Bowling - Nolfkens 4-4; Fury - Arrows A.M.T. 2-6; C.N.B.A. 2 - Otto-Retro GDJ 0-8; The Bulls - C.N.B.A. 1 2-6.
Woensdagdubbelleague (Sinjoor)
Arrows ADEC - The Nanny's 10-0; The Outsiders - The Sea Lions 6-4; Braveheart - Sinjoorboys 2-8; Enkirch Ladies - Rambo's 2-8; Sinjoorkes - De Klakskes 8-2; Ups and Downs - Pinsmashers 2-8; Dum Dum's - Pin Eaters 2-8; Ter Dennen - Simply The Best 0-10.
Donderdagleague (Sinjoor)
Degussa-Huls - Banden Buelens 6-2; F.S.C.A. - Sodipa 1 4-4; LTB Liften - Sodipa 2 8-0; BASF 3 - De Hairstrikers 2-6; Gemoo - Marc's Team 2-6; Pinhunters Wyn - De Berepoten 2-6; Tav. Schaeckbert - Liekens 6-2; Anka Travel - Explosief 2-6.
Petanque
Triplettencompetitie Zomer 1999
Eerste Afdeling

Royal 1 - Royal 2 2-0; Royal 2 - Lyra 1-2; Horizon 2 - Royal 1 1-2; Sodipa 1 - Arosa 1 0-2; Horizon 1 - Royal 2 0-2; Arosa 1 - Horizon 2 1-2; Lyra - Arosa 2 2-1; Royal 1 - Sodipa 1 2-0.
Tweede Afdeling
De Maneblussers 1 - Wijnegem 1 0-2; Royal 3 - Ponderosa 1 0-2; Wijnegem 1 - Libertas 2-1; Horizon 3 - De Maneblussers 1 2-0; Sodipa 2 - De Ketsers 1 2-0; De Maneblussers 1 - Royal 3 1-2; Ponderosa 1 - Horizon 3 2-0; Libertas - Sodipa 2 2-1.
Derde Afdeling
De Ketsers 2 - Wijnegem 2 2-1; Arosa 3 - Horizon 4 2-1; De Maneblussers 2 - De Rode Loop 1 2-0; Sodipa 3 - Hemelhof 1 1-2; Heelhof 1 - Arosa 3 0-2; De Rode Loop 1 - De Ketsers 2 0-2; Wijnegem 2 - De Maneblussers 2 0-2; Horizon 4 - Sodipa 3 2-1.
Vierde Afdeling
Ponderosa 2 - Lintse 0-2; Hemelhof 3 - De Rode Loop 2 0-2; Horizon 6 - Hemelhof 2 2-1; Sodipa 4 - Horizon 5 1-2; Horizon 5 - Hemelhof 3 2-0; Lintse - Horizon 6 2-0; De Rode Loop 2 - Sodiap 4 2-0.
Vijfde Afdeling
Hemelhof 5 - Ponderosa 3 0-2; Horizon 7 - Hemelhof 4 0-2; De Vinken 2 - De Rode Loop 3 2-0; De Rode Loop 3 - Hemelhof 5 0-2; De Vinken 1 - Horizon 7 1-2; Ponderosa 3 - De Vinken 2 1-2.
Najaarscompetitie 55+
Reeks A:
Hemelhof 1 - Horizon 1 3-0; Lyra 1 - Mercurius 1 0-3;
Horizon 1 - Lyra 1 3-0; Mercurius 1 - De Rode Loop 1 1-2.
Reeks B: Hemelhof 2 - Horizon 2 3-0; Lyra 2 - Mercurius 2 1-2;
Horizon 2 - Lyra 2 1-2; Mercurius 2 - De Rode Loop 2 3-0.
Reeks C: Hemelhof 3 - Horizon 3 3-0; Lyra 3 - Mercurius 3 1-2;
Horizon 3 - Lyra 3 1-2; Mercurius 3 - Wijnegem 0-3.
Reeks D: Hemelhof 4 - Horizon 4 2-1; Tol 1 - De Meere 1 2-1;
Horizon 4 - Tol 1 1-2; De Meere 1 - Kosova 1 1-2.
Reeks E: Hemelhof 5 - Horizon 5 2-1; Tol 2 - De Meere 2 3-0;
De Meere 3 - De Vinken 1 2-1; Horizon 5 - Tol 2 2-1; De Meere 2 - De Meere 3 2-1; De Vinken 1 - Hemelhof 5 0-3.
Reeks F: Kosova 2 - Kosova 3 3-0; De Meere 4 - De Meere 5 2-1;
Kosova 3 - De Meere 4 2-1; De Meere 5 - De Vinken 2 2-1.
Biljart
Bekercompetitie 1999-2000
Poule 1:
BBL 1 - Kosova 2-0 (20.362 - 16.470).
Poule 2: Florida - E 10 2-0 (21.821 - 16.204).
Poule 3: Nieuwe Kroon - De Jagers 2-0 (21.000 - 16.068).
Atletiek
Interclubkampioenschap 1999
VROUWEN
100 m:
Langbeen Ann (SAV1) 13'86. 400 m: Antheunis Ann (SAV1) 1.04'74. 800 m: Thijs Heidi (APSO1) 2.26'78. 3000 m: Peeters Karen (APSO1) 11.00'35. Ver: Antheunis Ann (SAV1) 4,48 m. Kogel: Bastenie Ilse (SAV2) 8,24 m. Speer: Vissers Tinne (SAV1) 26,67 m. 4x400 m: SAV1 4.31'61. Eindstand: 1. SAV1 45; 2. APSO1 33; 3. SAV2 33; 4. KLP 16; 5.APSO2 11.
MANNEN
100 m:
Van Bragt Hans (AVI) 12'22. 200 m: Van Den bergh Pieter (SAV1) 25'59. 400 m: Cools Kristof (APSO1) 55'04. 800 m: Wouters Steven (SAV1) 2.04'14. 1500 m: Ahmadi Abdel (SAV1) 4.12'42. 5000 m: Bogaert Patrick (WALO) 16.32'60. Ver: Bracker Roel (APSO1) 5,81 m. Kogel: Delbaere Willy (SAV1) 11,75 m. Speer: Foubert Dave (SAV1) 37,44 m. 4x100m: SAV1 49'10. 4x400m: SAV1 3.50'26. Eindstand: 1. SAV1 88; 2. APSO1 76; 3. AVI 50; 4. SAV2 49; 5. WALO 47; 6. SAV3 29; 7. APSO2 22

KSAH
Voetbal
Eerste Afdeling
Gevaert - Grand Bazar 0-0; Stadhuis - Amicale Cepa 6-0; Houtbeurs - KVE ff 5-0; Milo - Bayer 10-3; Seghers - AWW 1-0; Aseco - Union 2-0.
Tweede Afdeling
KBC - Stadhuis 2 1-1; ASC - SK U.M. 1-1; NBM Rail - Atlas Copco 2-2; Wommelgemse Bouwwerken - Club BP 1-1; KAPS - Deutsche Bank 1-5; Aseco 2 - Chicago Metallic 4-1.
Derde Afdeling
Houtbeurs 2 - Waldorf ff 0-5; Gevaert 2 - SAS 5-1; ASC 2 - SRA 0-6; Tol - Bell 3-0; General Biscuits - SAF 2-0.
Basketbal
KAPS - KVE uitg; Sodico - Tol uitg; Fina - Atlas Copco uitg; SAS - SAF 102-74.
Tennis
Individuele Kampioenschappen 1999
Halve Finales
Enkel Heren 1:
Lambrechts w.v. Demarteau met 6-4/6-3; Loveniers w.v. Jochems met 6-4/4-6/6-1.
Enkel Heren 2: De Roeck w.v. Claessen met 6-3/6-3; Haldermans w.v. De Groof met 6-0/6-3.
Enkel Heren 3: Luyten w.v. Cop met 6-2/6-1; Verelst w.v. Van Doren met 5-7/6-4/6-2.
Enkel Juniores Veteranen: Verlinden w.v. De Backer met 6-1/6-1; Geerinck w.v. Van de Merlen met 6-2/6-2.
Enkel Heren Veteranen 2: Van de Merlen w.v. Achten met 7-5/6-1; Van Riel w.v. Twechuizen met 6-2/6-2.
Enkel Heren Superveteranen: Van den Dorpe w.v. Achten met 4-6/7-5/6-3; Van Riel w.v. Dams met 6-4/6-1.
Enkel Dames 2: Van Deyck w.v. Boey met 6-2/6-0; Laenen w.v. Lenaerts met 6-2/6-0.
Enkel Dames Seniores 2: Nijs w.v. Neysen met 6-3/6-3; Verlinden w.v. Lucas met 1-6/7-6/6-3.
Dubbel Heren 1: Buyle-Buyle w.v. Mallants-Roymans met 6-2/6-4; De Roeck-Loveniers w.v. De Voeght-Van der Veken met 7-6/7-6.
Dubbel Heren 2: Jensen-Claessen w.v. Bellens-Coeck met 6-3/6-4; Mallants-Van Boven w.v. Herpoel-Herpoel door w.o.
Dubbel Heren 3: Lauwers-De Mees w.v. Roty-Van Wouwe met 3-6/6-0/7-6; Rosaer-Salin w.v. Suykens-Van de Putte met 6-3/6-2.
Dubbel Heren +55: Peere-De Bruyn w.v. Demeestere-Van Ooteghem Met 2-6/6-3/6-4; Goetschalckx-Vliegen w.v. Peeters-Piron met 2-6/6-3/6-4.
Dubbel Dames 14 punten: Bosmans-De Bruyn w.v. Vermeulen-De Roeck met 3-6/6-1/6-4; Bogaerts-Vergauwen w.v. Folla-Ludwich met 6-0/6-1.
Dubbel Dames 22 punten: Laenen-Driesen w.v. Vergeylen-Grauwen met 6-1/6-0; Vlaeminckx-Van Laeken w.v. Haelewaeters-Raes met 3-6/6-2/6-3.
Dubbel Gemengd 2: Hilven-Haelewaeters w.v. Van de Wyngaert-Toussaint met 6-3/3-6/6-2; Kerkhofs-Meeus w.v. Beck-Stevens met 6-4/6-2.
Dubbel Gemengd 3: Van Laeken-Vlaeminckx w.v. Bellekens-Van Tongerloo met 2-6/6-2/6-4; Custers-Jespers w.v. De Swert-Brassine met 2-6/6-3/6-3.
Zaalvoetbal
Eerste Afdeling
Foot 95 - Sodico 7-3; RDB Carat - ACE Hessenatie 6-2; K.B.C. - Union 15-4; TB De Schutters - Kosova 2-4; Alugrav - Iham 5-6.
Tweede Afdeling
Indaver - Magnus Kaps 9-2; Concord - Carltons 4-7; KVE - Deutsche Bank 3-6; View Interim - Van Wellen 7-2.
Derde Afdeling
Compu-Mark - ZVC Digit 4-9; FC Eendracht - K.S.R.A. uitg; 't Hu'ske - Schuttershof-Pacque 2-8; Polystyreen - V.D.A.B. 4-6; Gentleman's Club - Empire Shopping Center 1-7.
Bowling
Maandagleague
Sota - Bayer Sliders 2-6; Fina Telstar - Esso Wild Cats 0-8; Opel Signum - Saf 4-4; Euro Bowlers - Fina Smilers 6-2; BBL Sportivos - Bayer Mice 6-2; Basf - AXA Royale Belge 6-2; Fina Fighters - Fina Crazy 6-2.
Woensdagleague
Kosova 1 - N. H. Mob 2-6; KVE Kilowatts - KVE Atomics 2-6; Alcatel Bell - KVE Mini Jumps 6-2; KVE Starters - Opel Omegas 0-8; SAS Lokomotief - KVE Alternators 6-2; Kosova 2 - BBL Mosquitos 4-4; SAS Rail - N.H. Diavoli Azzurri 0-8; Opel Mantas - Sodipa 8-0.
Donderdagleague
Mentor Wolfkes - The Untouchables 2-6; New Holland Musketiers - Tol 6-2; IVEG - Bayer Spares 4-4; Bayer Pin Hunters - Opel Tigras 0-8; Bayer Pioneers- Bayer Top Seven 2-6; Opel Zafiras - Bayer Cleaners 0-8; Edora Daltons - New Holland Strikers 8-0.
Vrijdagleague
Ruca - Elmaro Fireballs 6-26; N.H. Casters - Fina Yuppies 13-19; Opel Saturn - Opel Sintras 14-18; Hendrickx Electro - KVE Megajoules 8-24; Fina Delta - Bayer Spirit 12-20; Bayer Choppers - Zaman Bowlers 14-18; KVE Gasfitters - KVE Gasbellekes 14-18.

.

Nu in het nieuws