C06-S13 atletiek a-m

Atletiek
BR>München
Finale GP IAAF
MANNEN
200m:
1. Claudinei da Silva (Bra) 19,89; 2. Maurice Greene (VS) 19,90; 3. Francis Obikwelu (Nig) 20,12; 4. Obadele Thompson (Bar) 20,21; 5. Frank Fredericks (Nam) 20,26; 6. Patrick Stevens 20,34; 7. Kevin Little (VS) 20,53. 110m horden: 1.mark Crear (VS) 13,08; 2. Colin Jackson (GB) 13,17; 3. Larry Wade (VS) 13,19; 4. Duane Ross (VS) 13,32; 5. Florian Schwarthoff (Dui) 13,33; 6. Robin Korving (Ned) 13,33; 6. Tony Dees (VS) 13,46; 8. Dudley Dorival (Hai) 13,57. 800m: 1. Wilson Kipketer (Den) 1:43,55; 2. Hezekiel Sepeng (ZAf) 1:44,40; 3. Japheth Kimutai (Ken) 1:44,48; 4. Andre Bucher (Schweiz) 1:44,67; 5. William Chirchir (Ken) 1:44,75; 6. Kennedy Kimwetich (Ken) 1:44,96; 7. David Kiptoo (Ken) 1:45,32; 8. David Krummenacker (VS) 1:46,24. 1.500m: 1. Noah Ngeny (Ken) 3:28,93; 2. Bernard Lagat (Ken) 3:32,30; 3. Laban Rotich (Ken) 3:33,40; 4. William Tanui (Ken) 3:33,93; 5. David Lelei (Ken) 3:35,02; 6. Steve Holman (VS) 3:36,08; 7. Johnmayock (GB) 3:40,62. 3.000m: 1. Benjamin Limo (Ken) 7:36,32; 2. Paul Bitok (Ken) 7:36,60; 3. Mohammed Mourhit 7:36,73; 4. Richard Limo (Ken) 7:37,18; 5. Sammy Kipketer (Ken) 7:37,41; 6. Luke Kipkosgei (Ken) 7:41,80; 7. Dieter Baumann (Dui) 7:42,04; 8. Daniel Komen (Ken) 7:42,50; 9. Ismail Sghyr (Mar) 7:44,73. 3.000m steeple: 1. Bernard Barmasai (Ken) 8:06,92; 2. Wilson Boit Kipketer (Ken) 8:08,28; 3. Ali Ezzine (Mar) 8:08,64; 4. Kipkirui Misoi (Ken) 8:11,36; 5. Paul Kosgei (Ken) 8:12,69; 6. Moses Kiptanui (Ken) 8:14,78; 7. Christopher Koskei (Ken) 8:17,42; 8. Elarbi Khattabi (Mar). Ver: 1. Ivan Pedroso (Cub) 8,43m; 2. James Beckford (Jam) 8,29; 3. Erick Walder (VS) 8,15; 4. Younesmoudrik (Mar) 8,01; 5. Gregor Cankar (Slo) 7,79; 6. RolandmcGhee (VS) 7,76; 7. Kareem Streete-Thompson (Cay) 7,59; 8. Jai Taurima (Aus) 7,19. Speer: 1. Kostas Gatsioudis (Gri) 89,84; 2. Jan Zelenzny (Tsj) 87,71; 3. Raymond Hecht (Dui) 85,64; 4. Aki Parviainen (Fin) 85,03; 5. Sergejmakarow (Rus) 83,84; 6. Boris Hery (Dui) 83,26; 7. Peter Blank (Dui) 79,70. Polsstok: 1. Maksim Tarasov (Rus) 5,85 m; 2. Jeff Hartwig (VS) 5,80; 3 Dmitri Markov (Aus) 5,80; 4. Nick Hysong (VS) 5,70; 5. Jean Galfione (Fra) en Tim Lobinger (Dui) 5,50; 7. Andrej Tivontschik (Dui) 5,50; 8. Danny Ecker (Dui) 5,50. Discus: 1. Lars Riedel (Dui) 68,61m; 2. Virgilius Alekna (Lit) 66,65; 3. Anthony Washington (VS) 66,22; 4. Michael Möllenbeck (Dui) 65,53; 5. Jürgen Schult (Dui) 64,94; 6. Andy Bloom (VS) 64,67; 7. Frantz Kruger (ZAf) 63,36; 8. Sergej Lyakhow (Rus) 61,58.
Eindstand: 1. Bernard Barmasai (Ken) 111; 2. Kostas Gatsioudis (Gri) 109; 3. Wilson Kipketer (Den) 108; 4. Maksim Tarasov (Rus) 107; 5. Noah Ngeny (Ken) 104.
VROUWEN
200m:
1. Sevatheda Fynes (Bah) 22,55; 2. Merlene Frazer (Jam) 22,55; 3. Beverly McDonald (Jam) en Inger Miller (VS) 22,64; 5. Debbie Ferguson (Bah) 22,67; 6. Fatima Yusuf (Nig) 22,99; 7. Juliet Campbell (Jam) 23,08; 8. Susanthika Jayasinghe (S-L) 23,13. 400m horden: 1. Dion Hemmings (Jam) 53,41; 2. Andrea Blackett (VS) 53,63; 3. Sandra Cummings-Glover (VS) 53,83; 4. Tatjana Teretschuk-Antipowa (Oek) 53,86; 5. Michelle Johnson (VS) 54,26; 6. Nezha Bidouane (Mar) 54,94; 7. Ann-Debbie Parris (Jam)) 56,12. 1.500m: 1. Violeta Beclea-Szekely (Roe) 4:15,18; 2. Anita Weyermann (Zwi) 4:15,92; 3. Jackline Maranga (Ken) 4:16,60; 4. Olga Komyagia (Rus) 4:16,83; 5. Kristina da Fonseca-Wollheim (Dui) 4:16,98; 6. Luminita Zaituc (Dui) 4:18,70. Hoog: 1. Hestrie Storbeck-Cloete (ZA) 1,96 m; 2. Inga Babakova (Oek) 1,96; 3. Zuzana Kovacikova (Tsj) 1,96; 4. Jelena Jelesina (Rus) 1,96; 5. Jelena Rodina (Rus) 1,93; 6. Svetlana Lapina (Rus) 1,93; 7. Hanne Haugland (Noo) 1,90; 8. Monica Iagar-Dinescu (Roe) 1,85. 800m: 1.mariamutola (Moz) 1:59,10; 2. Ludmila Formanova (Tsj) 1:59,15; 3. Svetlanamasterkova (Rus) 1:59,20; 4. Natalja Tsyganova (Rus) 1:59,83; 5. Stephanie Graf (Oos) 2:00,47; 6. Letitia Vriesde (Sur) 2:00,69; 7. Dianemodahl (GB) 2:01,47; 8.meredith Rainey-Valmon (VS) 2:03,40. 3000m: 1. Gabriela Szabo (Roe) 8:43,52; 2. Zara Ouaziz (Mar) 8:43,66; 3. Irinamikitenko (Dui) 8:45,59; 4. Paula Radcliffe (GB) 8:46,19; 5.marja Pantyukhowa (Rus) 8:47,04; 6. Leahmalot (Ken) 8:47,25; 7. Tegla Loroupe (Ken) 8:47,25; 8. Yamna Oubouhou-Belkacem (Fra) 8:44,67. Hinkstap: 1. Ashia Hansen (GB) 14,96 m; 2. Paraskevi Tsiamita (Gri) 14,77; 3. Tatjana Lebedewa (Rus) 14,66; 4. Iva Prandzheva (Bul) 14,48; 5. Jelena Govorova (Oek) 14,38; 6. Cristina Nicolau (Roe) 14,28; 7. Yamile Aldama (Cub) 14,18; 8. Jelena Lebedenko (Rus) 13,77. Kogel: 1. Nadine Kleinert (Dui) 19,16 m; 2. Astrid Kumbernuss (Dui) 19,13; 3. Connie Price-Smith (VS) 18,71; 4. Krystyna Danilczyk-Zabawska (Pol) 18,48; 5. Teri Steer-Tunks (VS) 18,17; 6. Lieja Koeman (Ned) 17,86; 7. Valentina Fedjuschina (Oos) 17,65; 8. Tressa Thompson (VS) 17,35.
Eindstand GP: 1. Gabriela Szabo (Roe) 108 punten; 2. Maria Mutola (Moz) 108; 3. Deon Hemmings (Jam) 104; 4. Svetlana Masterkova (Rus) 99; 5. Zahra Quaziz (Mar) 97.
Aalter-Bellem
MANNEN
Lange afstand:
1. Patrick GRAMMENS (Aalter) 11,1 km in 36.42; 2. Ulrik Wieme 37.21; 3. Erwin Van de Cauter 37.39; 4. Johan Rogge 37.45; 5. Willy Adam 37.55; 6. Alijn Mijnsberghe 38.06; 7. Rik Vanderbeke 38.22; 8. Tom Robaey 38.29; 9. Etienne Van Hecke 38.54; 10. Chris Cornu 39.08. Korte afstand: 1. Kurt MAENHOUT (Aalter) 7,4 km in 24.26; 2. Andy Inghelbrecht 24.42; 3. Ann De Wilde (eerste vrouw) 26.49; 4. Rony De Caussemaker 27.58; 5. Peter De Vet 28.06.
Arendonk
MANNEN
15,8km:
1. Gino STEEMANS 15,8 km in 52.38; 2. Van Steenbergen 53.59; 3. Tom Huybrechts 55.30; 4. André Vermeiren 57.01; 5. Koen Claesen 57.57; 6. Sjef Van Beers 57.58; 7. Urbain Van Der Flaes 58.31; 8. A. Kerkhofs 59.02; 9. André Soeters 1.01.11; 10. Lahoen Kachi 1.01.16; 11. Luc Van Wetering 1.01.38; 12. J. Mermsen 1.01.53; 13. Peter Zigenhorn 1.02.45; 14. Harry Gybels 1.02.54; 15. Bart Lavrijsen 1.03.48; 16. Ron De Veer 1.04.24; 17. Ludwig Peeraer 1.04.31; 18. Kris Haentjens 1.05.22; 19. Joris Canfort 1.05.49; 20. Frans Adams 1.06.23.
9,9km: 1. Luc DE KINDEREN 9,9 km in 30.01; 2. Johan Jacobs 34.05; 3. Gustaaf Lievens 35.53; 4. Paul Clijmans 37.39; 5. Henri Clerckx 38.19; 6. Geert Verschueren 39.32; 7. Jan De Cnodder 39.36; 8. André Nelis 40.13; 9. Rudy Goris 40.25; 10. Dirk Gabriels 40.34.
4km: 1. Luc VAN AERSCHOT 4 km in 13.27; 2. Karel Hendrickx 13.38; 3. Francis Jacobs 13.58; 4. Luc Vervoort 14.32; 5. Herman Martens 14.52; 6. Tom Stickers 14.58; 7. Frank Janssen 15.13; 8. Jan Cools 15.18; 9. Jan van Gompel 15.38; 10. Bob Kachi 16.16.
VROUWEN
15,8km:
1. Trees VAN DE SANDE 15,8 km in 1.09.16; 2.Jeanne Vrijsen 1.33.47.
9,9km: Kathleen STEEMANS 9,9 km in 44.52; 2. José Jansen 44.53; 3. Ria Elen 45.09.
4km: Rachel TUBEX 4 km in 17.41; 2. Hanne Hulsmans 18.12; 3. Hannelore Vos 18.12.
Assebroek-Brugge
MANNEN
12,6km:
1. Geert BEKAERT (Oudenaarde) 12,6 km in 40.37; 2. Geert Sneppe 41.43; 3. Bram Vandamme 43.08; 4. Pol Witteseele 43.25; 5. Willy Van Belle 43.48; 6. Mario Verbandt 43.59; 7. Patrick Van De Walle 44.08; 8. Jorgo Scheirens 44.22; 9. Geert Steyaert 44.40; 10. Rene Inghelbrecht 45.08; 11. Dany De Brucker 45.28; 12. Jimmy Devriese 46.07; 13. Charles Blyaert 46.17; 14. Bert Ysebaert 47.31; 15. Daniel Delameilleure 47.50; 16. Hubert Brandt 48.03; 17. Lodewijk Laenens 48.20; 18. Christian Lambert 49.30; 19. Joeri Devuyst 50.03; 20. Christiaan Denys 50.24.
6,3km: 1. Franky BRION (Varsenare) 6,3 km in 20.55; 2. Stefaan Baert 21.41; 3. Marc Demuytte 21.51; 4. Jan Copireen 22.01; 5. Stefan Musseeuw 22.06; 6. Ives Kerckhove 22.13; 7. Dirk Barnislager 22.27; 8. Wim Schuurmans 22.30; 9. Pieter Boudrez 22.33; 10. Wout Moreel 22.53.
VROUWEN
12,6km:
1. Els INGHELBRECHT (Sint-Andries) 12,6 km in 52.03; 2. Yvette Vermandel 58.46; 3. Leen Deschacht 1.06.11; 4. Brigitte Snauwaert 1.11.13.
6,3km: 1. Fabienne DE CALUWE (Sint-Andries) 6,3 km in 27.18; 2. Evie Demuynck 28.19; 3. Leen Van Damme 28.50.
Beveren
MANNEN
100m: 1ste reeks:
1. Jean-Marie Iriebitra (SMAC) 10.69. 2de reeks: 1. Stijn Goossens (ACW) 11.31. 3de reeks: 1. Nathan Bongelo (CSF) 10.87. 4de reeks: 1. Jeroen Smet (ACW) 11.93. Andersvaliden: 1. Didier Simons 17.44. 200m: 1ste reeks: 1. Jean-Marie Iriebitra (SMAC) 21.54; 2. Peter Brend (GBr) 22.13. 2de reeks: Dave Samuyina (GBr) 22.05. 3de reeks: 1. Cedric Schelfaut (ACW) 22.76. 4de reeks: 1. Bert Michiels (Volh) 23.43. 400m: 1ste reeks: 1. Roland Moens (Lebb) 47.79; 2. Martin Wayne (GBr) 48.07. 2de reeks: 1. Stefaan De Bock (RCG) 50.50. 3de reeks: 1. Dimitri Van Acker (RIEM) 52.21. 4de reeks: 1. Tom De Crom (Lier) 56.24. 1.500m: 1ste reeks: 1. David Cowlisha (ESC) 3.52.86; 2. Daniel Simmons (GBr) 3.54.37. 2de reeks: 1. Bert De Brabandere (AVMO) 4.07. 5.000m: 1ste reeks: 1. Jurgen Vandewiele (RIEM) 13.58.10; 2. Maarten Vergote (RIEM) 14.01.22. 2de reeks: 1. Guido Bocklandt (Hamm) 15.36.69. 3.000m steeple: 1. Miguel Vanderpoorten (SPVI) 9.07.88; 2. Steven De Vlieger (AVLO) 9.08.15. Kogel: 1. Wim Blondeel (OEH) 17.05; 2. Ivan Beck (Brab) 15.84. Kogel (andersvaliden): 1. Gino De Keersmaeker (Volh) 11.26. Ver: 1. Adam Potter (GBr) 7.13; 2. Pierre-Henri Prudent (OEH) 6.69. Speer: 1. Marc Van Mensel (AT84) 70.41; 2. Johan Kloeck (Brab) 69.50. Polsstok: 1. Neil Price (GBr) 4.10; 2. Pieter Van Regenmortel (SGOL) 3.80. Hoog: 1. Marc Borra (AT84) 1.95; 2. Marc Ladrowski (Gbr) 1.90. Discus (sen/vet): 1. Simon Fricker (GBr) 45.72; 2. Andy Turner (GBr) 43.37. Discus (jun): 1. Bert Michiels (Volh) 35.72. Discus (andersvaliden): 1. Algirdas Tatulis (Lit) 44.99.
VROUWEN
100m: 1ste reeks:
1. Lees Tamsin (GBr) 12.39; 2. Annick Bracke (SWIN) 12.62. 2de reeks: 1. Ann Van Winckel (ACBR) 13.18. 200m: 1ste reeks: 1. Sian Scott (GBr) 25.86; 2. Denis Taylor (GBr) 26.20. 2de reeks: 1. Annelies Seghers (ACW) 26.66. 400m: 1ste reeks: 1. Rosie Thorner (GBr) 56.33; 2. Sian Scott (GBr) 57.69. 2de reeks: 1. Nicole Buytaert (Volh) 59.74. 1.500m: 1ste reeks: 1. Helen Van Lysebetten (ACW) 4.18.47; 2. Kim Offergeld (Hera) 4.29.35. 2de reeks: 1. Caroline Vansteelandt (Volh) 4.51.75. 5.000m: 1. Claudia Stalder (SPVI) 16.48.86; 2. Michelle Wannell (GBr) 17.07.19. Ver: 1. Greet Janssens (ARAC) 5.17; 2. Wendy Van Daele (Volh) 5.10. Discus: 1. Veerle Blondeel (OEH) 49.94; 2. Marie-Paule Geldhof (VAC) 47.88. Polsstok: 1. Elke Andries (AT84) 3.45; 2. Christel Van Hove (Lier) 2.65. Speer: 1. Cindy Stas (Looi) 50.65; 2. Tammie Frances (GBr) 43.99. Hoog: 1. Jenny Hills (GBr) 1.65; 2. Kim Smeets (AVT) 1.60. Kogel: 1. Vickie Foster (GBr) 13.90; 2. Stephanie Vermote (MACW) 11.95.
Boom
MANNEN
Lange afstand:
1. Bart DE BERGE (RCG) (1ste senior) 12 km in 37.32; 2. Peter Govaerts 39.48; 3. Emmanuel Loverie 40.20; 4. Erik De Vos 40.45; 5. Hans Reigel 41.32; 6. Jos Van Den Bossche (Lond) (1ste veteraan) 41.40; 7. Patrick Rypens 42.22; 8. Said Leamari 42.40; 9. Arnold Buts 43.29; 10. Davy Van Bogaert 43.43; 11. Vicenty Apiecionek 43.53; 12. Walter De Bondt 44.02;; 13. Frank Kiveryn 44.05; 14. Cris Nauwelaers 44.12; 15. Patrick Coppens 44.12; 16. Wim de Vos 44.19; 17. Jef Puttevils 44.34; 18. Luc Godden 44.54; 19. Bruno Leemans 45.11; 20. Albert Van Deuren 45.17. Middellange afstand: 1. Filip GOOVAERTS (HERA) (1ste senior) 6 km in 21.49; 2. Gui Cloostermans 24.01; 3. Glen Mampaey (WIBO) (1ste scholier) 24.12; 4. Karel Dure 24.13; 5. Tom De Donder 25.00; 6. Julien Meusen (WIBO) (1ste veteraan) 25.18; 7. André Chantillon 25.29; 8. Ingmar Claes (WIBO) (1ste kadet) 25.43; 9. Willy Pauwels 25.53; 10. Glenn Convents 26.20. Korte afstand: 1. Stefan LAUWERS (RCM) 3 km in 11.21; 2. Peter Loomans 12.15; 3. Ivan de Decker 12.23; 4. Thomas De Put 12.42; 5. Ken Convents 12.59.
VROUWEN
Lange afstand:
1. Greet VERGULT (BVAC) (1ste seniore) 12 km in 48.01; 2. An De Greef 48.07; 3. Rita D'Hooghe (NA) (1ste veterane) 49.17; 4. Gerda De Ridder 50.52; 5. Karin Jennis 52.06. Middellange afstand: 1. Carline DE KENINCK (WIBO) (1ste minieme) 6 km in 27.51; 2. Christel Vergauwen (NA) (1ste seniore) 28.12; 3. Marleen Goodeau (NA) (1ste veterane) 28.30. Korte afstand: 1. Karen ROEBBEN (NA) 3 km in 15.41.
Hamont-Achel
MANNEN
Lange afstand:
1. Luc RUTTEN (VMol) 21 km in 55.11; 2. Stephan Paesen 1.02.38; 3. Louis Wouters 1.03.08; 4. Annemie Timmermans 1.06.05; 5. Maria Timmermans 1.06.07; 6. Johan De Maertelaere 1.10.17; 7. Koen Neven 1.11.04; 8. Eddy Vansteenbergen 1.17.19; 9. Toon Donné 1.17.36; 10. Kris Lambrichts 1.18.12; 11. Johan Schildermans 1.23.10; 12. Frans Peeters 1.23.57; 13. Theo Dreesen 1.25.05; 14. Andy Janssen 1.25.48; 15. Luc Schuurmans 1.26.08. Middellange afstand: 1. Rudi BOESMANS (VMol) 12 km in 39.20; 2. Peter Kelchtermans 40.36; 3. Ronny Fillée 41.02; 4. Eric Swinnen 41.15; 5. Johan Dillen 41.56; 6. Felix Van Broekhoven 42.52; 7. Ronny Driesen 44.19; 8. Frans Melis 44.25; 9. Danny Van Hout 44.35; 10. Jozef Hermanzs 44.51. Korte afstand: 1. Steve HEYLEN (VMol) 5 km in 17.20; 2. Frank Schepers 17.29; 3. Koen Lommelen 17.54; 4. Wilfried Put 18.29; 5. Paul Truyens 19.26.
Hoevenen
MANNEN
Lange afstand:
1. Kris VAN WIELE (Stekene) 9 km in 27.21.0; 2. Rudi Laurijssens 29.11.3; 3. Geert Bouton 29.52.5; 4. Koen Van Gils 30.37.3; 5. Ferre Martinez 30.52.9; 6. Peter Van Wallendael 31.58.8; 7. Louis Beyers 32.13.5; 8. Luc De Meyer 32.15.7; 9. Patrick Henkens 32.49.1; 10. Antoine Struyf 33.21.7; 11. Stefaan Van Meel 34.04.4; 12. Roger Hendrickx 34.30.3; 13. Paul Van Santvliet 34.39.3; 14. René Joosten 34.48.4; 15. Willy De Ridder 34.53.9; 16. André Van Gils 35.18.3; 17. Ivo Thielemans 35.27.3; 18. Jean-Pierre De Cleen 35.54.3; 19. Guy Wuilmus 36.00.2; 20. Leon De Roover 36.03.6. Middellange afstand: 1. Bob PEETERS (Kapellen) 6 km in 21.10.6; 2. Stefan Gorts 21.56.4; 3. Peter De Meyer 22.51.7; 4. Eddy Smets 24.26.9; 5. Dirk Wouters 24.41.7. Korte afstand: 1. Wouter WUILMUS (Berendrecht) 3 km in 10.10.9; 2. Martin Pallemans 10.44.8; 3. Kevin Eysackers 11.00.0; 4. Johan Rombouts 11.15.9; 5. Tim Henkens 11.19.2.
VROUWEN
Lange afstand:
1. Katrien VAN MIERT (Kapellen) 9 km in 37.24.9; 2. Manuela Van Look 44.00.6; 3. Willeke Joosten (Ned) 53.39.9. Middellange afstand: 1. Lieve SPIESSENS (ACSS) 6 km in 26.51.9. Korte afstand: 1. Charisse DE SMET (Kapellen) 3 km in 12.50.4; 2. Tinneke Van Ginneken 13.10.9; 3. Sfetlana De Meyer 13.17.8.
Ieper
Halve marathon
1. Francis VANSTEENBRUGGE (Oudenaarde) (eerste senior) 1.09.56; 2. Franky Hoste 1.11.20; 3. Didier Verstraete 1.13.38; 4. Bertrand Verlinde 1.18.21; 5. Gregory Planckaert 1.18.58; 6. Eddy Demyttenaere (eerste veteraan +40) 1.19.53; 7. Bernard Devaere 1.23.02; 8. Dirk Galleyn 1.23.12; 9. Chris Cornu 1.23.57; 10. Dirk Koopman 1.25.45; 11. Wim Popelier 1.26.11; 12. Kris Vandamme 1.28.34; 13. Bart Catteau 1.28.40; 14. Luc Demeyere 1.28.42; 15. Bernard Vandenberghe 1.29.09; 16. Marnix Tonniau 1.29.11; 17. Peter Gruwez 1.29.15; 18. Stefaan Vandermeiren 1.29.40; 19. Geert Derynck 1.30.21; 20. Johan Tavernier 1.32.34. 7 km: 1. Kris DERVAUX (Gistel) (eerste senior) in 23.24; 2. Kurt Engelbert 23.45; 3. Dimitri Sabbe 24.13; 4. Luc Braeckevelt 24.35; 5. Xavier Couwet 24.49; 6. Steven Vandenbogaerde 24.57; 7. Claude Legrand 25.13; 8. Johnny Vandezande 25.19; 9. Geert Soenen (eerste veteraan +40) 25.25; 10. Kurt Vanhove 25.29.
Kortenaken-Ransberg
MANNEN
Seniores:
1. Karel LIEKENS 12,6 km in 43.51; 2. Patrick Van Daele 43.52; 3. Christophe Vanderheyden 46.26; 4. Mark Van De Weyer 48.27; 5. Luc Lefever 48.57; 6. Luc Van Aerschot 49.50; 7. Michel Raeymakers 50.07; 8. Kurt Liekens 50.35; 9. Guy De Witte 51.27; 10. Rudy Vandenbosch 51.39; 11. Ronny Herroelen 51.54; 12. Dirk Mellemans 52.34; 13. Wim Jeurissen 53.19; 14. Wim Deroover 53.57; 15. Rudy Govaerts 54.00. Veteranen: 1. Ludo VANDERHEYDEN 9,6 km in 33.56; 2. Patrick Camps 54.17; 3. Rudy Van Opstal 34.34; 4. Luc Van Daele 34.52; 5. Jan Wilmaerts 35.17; 6. Paul Winnepennickx 35.39; 7.Theo Poel 36.31; 8. Luc Massin 37.18; 9. Michel Beutels 37.22; 10. Eric Van Vlasselaer 37.26.
VROUWEN
1. Gerda DE HAES 6,6 km in 25.21; 2. Marijke Willekens 25.50; 3. Maria Smolders 28.34; 4. Rita Everaerts 29.19; 5. Annie Claes 30.00.
Lantin
MANNEN
12,8 km:
1. Raphael VANKERKOM (RFCL - eerste senior) in 43.21; 2. Alain Vandercammen 43.22; 3. Frédérique De Coninck 43.57; 4. René Henrard (eerste veteraan 1) 44.07; 5. Bruno Hensenne 44.52; 6. Philippe Willems 45.08; 7. Theo Mariën 45.17; 8. Jean-Claude Melon 45.37; 9. Majid Amar 45.46; 10. Joseph Divincenzo 46.01.
VROUWEN
12,8 km:
1. Pascale ELOY (NA - eerste veterane) in 52.50; 2. Marcia Mercuri 54.12; 3. Sonja Plunus 57.40; 4. Sylvie Bellière (eerste seniore) 59.02; 5. Claudine Falchamps 59.49; ... Claudia Falzone (eerste belofte) 1.04.55.
Lauwe
Halve marathon: 1. Carlo DESAEVER (Koksijde) 1.15.13; 2. Jozef Roelandt 1.19.09; 3. Geert Busschop 1.20.02; 4. Stefaan Meulebrouck 1.21.13; 5. Rudy Callemein 1.22.07; 6. Rudy Vanbruwaene 1.23.08; 7. Ignace Bekaert 1.27.07; 8. Johan Coulon 1.27.29; 9. Patrick Deloof 1.28.34; 10. Dirk Demyttemaere 1.34.44; 11. Jacques Dewelter 1.35.57; 12. Jan Dessein 1.36.37; 13. Alain Verstraete 1.36.59; 14. Johan Decruyenaere 1.39.51; 15. Koen Hubrecht 1.40.37; 16. Jonas Brulin 1.40.55; 17. Claude Putman 1.41.33; 18. Katrien Dossein (eerste vrouw) 1.41.39; 19. Gino Vanhoutteghem 1.43.59; 20. Jean-Claude Vanhoutteghem 1.45.11. 14 km: 1. Kurt VANDECASTEELE (Deerlijk) in 51.22; 2. Rik Beert 52.36; 3. Martin Lutin 54.36; 4. Ben Balda 57.03; 5. Dieter Van De Walle 1.00.23; 6. Fabian Soetaert 1.02.18; 7. Filip Van Overmeire 1.02.55; 8. Jean-Luc Corriette 1.03.48; 9. Frans Devetter 1.03.54; 10. Luc Pottie 1.04.20. 7km: 1. Peter LAHOUSSE (Lauwe) in 23.29; 2. Veronique VANDERMEERSCH (eerste vrouw) 24.25; 3. Dirk Christiaens 25.58; 4. Marc Coudron 28.05; 5. Ingrid Vercouter 28.10; 6. Jurgen Decat 28.20; 7. Dominique Lahousse 28.35; 8. Dorine Demets 30.42; 9. Bart Rosseel 31.06; 10. Raymond Crepeele 32.32.
Malderen
1. Chris MOERNOUT 13,2 km in 46'32''; 2. René Van Den Dries 48.14; 3. André Jacobs 50.14; 4. Van Den Steen 51.17; 5. Jos Geeroms 52.12; 6. Freddy Van Winghe 53.50; 7. Jan Verhasselt 54.01; 8. Van Den Dries 54.32; 9. Peter Chiau 54.45; 10. Michel Tonneleers 57.00; 11. Broothaers 57.04; 12. Felix Van Heck 58.18; 13. Noël De Buysser 58.39; 14. Kristof Van Den Bos 1.02.20; 15. Jan Tierens 1.02.30.

.

Nu in het nieuws