C06-S12 wielrennen zondag

Zondag
BR>BK tijdrijden in Sint-Niklaas
BELOFTEN - 35 deelnemers: 1. Jan KUYCKX (Heusden-Zolder), de 30,4km in 38'48"95; 2. Gert Steegmans op 6"; 3. Kurt Geysen 19"; 4. Bart De Troyer 33"; 5. Sébastien Mattozza 37"; 6. Jurgen Van Goolen 39"; 7. Steven Thijs 55"; 8. Luc De duytsche z.t.; 9. Nico Indekeu 57"; 10. Yoeri Beyens 1'08"; 11. Piet Steegmans 1'15"; 12. Mario Raes 1'21"; 13. Jeroen Goffin 1'26"; 14. Christophe Brandt 1'28"; 15. Tom Boonen 1'31"; 16. Staf Scheirlinckx 1'36"; 17. Stijn Devolder 1'45"; 18. Steven Tack 1'57"; 19. Jehudi Schoonacker 2'03"; 20. Julien Goossens 2'05"; 21. Gorik Gardeyn 2'21"; 22. Nicolas François 2'29"; 23. Filip Pauwels 2'31"; 24. Benny De Schrooder 2'38"; 25. Kevin Van der Slagmolen 2'52"; 26. Jeroen Das 3'02"; 27. Luc Apers 3'21"; 28. David Romischer 3'24"; 29. Ruud Verbakel 3'31"; 30. Glen Zelderloo 3'32"; 31. Wesley Bellen 3'33"; 32. Sébastien De Vreese 3'58"; 33. Jurgen Van Loocke 4'15"; 34. Raphaël Bastin 4'17"; 35. Pascal Pauwels 6'14".
JUNIORES - 34 deelnemers: 1. Kevin VAN IMPE (Erpe-Mere), de 30,4km in 39'12"; 2. Kevin De Weert op 25"; 3. Wouter Van Mechelen 37"; 4. Wim De Vocht 54"; 5. Stefan Wijnands 1'07"; 6. Frederik Pieters 1'28"; 7. Dirk Bullen 1'35"; 8. Tom Stubbe 1'39"; 9. Johan Vansummeren 1'43"; 10. Sven De Kerpel 1'45"; 11. Andries Verspeeten 1'53"; 12. Philippe Gilbert 2'; 13. Andy Janssens 2'07"; 14. Kjell Gryspeert 2'13"; 15. Ward Rombouts 2'17"; 16. Iljo Keisse 2'26"; 17. Tom Vanbecelaere 2'34"; 18. Jimmy Herman 2'48"; 19. Kevin Labeeuw 3'03"; 20. Stefaan Dejans 3'15"; 21. Kevin Malcourant 3'19"; 22. Ronald Nellessen 3'24"; 23. Samuel Denis 3'41"; 24. Louis Jacques 3'53"; 25. Geoffroy Van Humbeek 3'54"; 26. Mathieu Peeters 4'05"; 27. Laurent Vasiljeus 4'09"; 28. Michael Goux 4'26"; 29. Stéphane Saweryniuk 4'31"; 30. Grégory Wauthier 4'44"; 31. Sven Descheemacker 4'56"; 32. David Verheyen 5'; 33. Tim Van Hulle 5'07"; 34. Gandert Van Raemdonck 5'22".
NIEUWELINGEN - 40 deelnemers: 1. Jurgen VAN DEN BROECK (Morkhoven), de 10km in 16'01"; 2. David Giancola op 21"; 3. Anton Wouters 26"; 4. Dieter Putman 30"; 5. Marco Briers 39"; 6. Bart Van Damme 43"; 7. Bert Demeulemeester z.t.; 8. Lander Tijtgat 48"; 9. Steven Scevenels 53"; 10. Tom Franssens 55"; 11. Christoph Wolters 59"; 12. Geert Van der Eycken z.t.; 13. Maxime Monfort; 14. Steven Janssens 1'01"; 15. Kurt Houben 1'02"; 16. Koen Beeckman 1'04"; 17. Hans Noyens 1'07"; 18. Thierry Kesteleyn z.t.; 19. Stieven Galle 1'10"; 20. Joeri Wannijn z.t.; 21. Johan Peeters 1'16"; 22. Jeroen De Feyter 1'17"; 23. Glenn Poleunis z.t.; 24. Bart Goris 1'20"; 25. Anthony Lanssens z.t.; 26. Jorgen Vercammen 1'21"; 27. Jérôme Gilbert 1'23"; 28. Lars Franceus 1'28"; 29. Preben Duchateau 1'29"; 30. Xavier De Ridder 1'31"; 31. Bert Liefooghe 1'34"; 32. Steve Schets 1'44"; 33. David Schmets z.t.; 34. Fabien D'Evola; 35. Karl Janmart 1'47"; 36. Andy Goossens 1'56"; 37. Jasper Van Duyse z.t.; 38. Arne Scherpereel 1'57"; 39. Johan Verhulpen 2'07"; 40. Jonathan Delforge 2'20".
VROUWEN-ELITE - 15 deelneemsters: 1. Heidi VAN DE VIJVER (Bornem), de 30,4km in 42'33"; 2. Els Decottenier op 2'19"; 3. Evy Van Damme 2'41"; 4. Lensy Debboudt 2'46"; 5. Natasja Maes 2'47"; 6. Liesbeth Deceuninck 4'02"; 7. Anja Nobus 4'23"; 8. Mira Peeters 4'33"; 9. Sylvia Debboudt 4'42"; 10. Ann Roegiers 5'01"; 11. Nana Steenssens 5'16"; 12. Natasja Nobels 5'36"; 13. Veronique Coene 5'46"; 14. Katleen Vermeiren 7'04"; 15. Katrien Van de Poel 9'49".
MEISJES-JUNIOREN - 17 deelneemsters: 1. Ine WANNIJN (Kluisbergen), de 15km in 22'58"; 2. Laure Werner op 12"; 3. Nele Van den Bossche 14"; 4. Gladys Lombary 31"; 5. Marijke Simoen 52"; 6. Corine Hierckens 58"; 7. Greetje De Vos 1'03"; 8. Veerle Ingels 1'06"; 9. Lieslot Sels 1'16"; 10. Elke Devreese 1'20"; 11. Lien Verhaeghe 1'22"; 12. Séverine Villance 1'24"; 13. Vera Peeters 1'36"; 14. Caroliene Orens 1'50"; 15. Siska Nemegeer 2'20"; 16. Melissa Huyghe 2'31"; 17. Sandie Verriest 4'05".
MEISJES-NIEUWELINGEN - 13 deelneemsters: 1. Ludivine HENRION (Berloz), de 12km in 18'33"; 2. Sharon Vandromme op 9"; 3. Ilse Temmerman 23"; 4. Kathy Ingels 35"; 5. Evelien Debboudt 36"; 6. Kelly Van Eyken 1'03"; 7. Sabrina Verbraeken 1'14"; 8. Maaike Weytens 1'41"; 9. Evelien Verhaeghe 1'54"; 10. Audrey Werner 1'56"; 11. Aurore Werner 2'04"; 12. Aurélie Perat 2'18"; 13. Stéphanie Schoonbroodt 2'28".
Elite en beloften
BEVEKOM - HAMME-MILLE - 71 deelnemers: 1. Bas VAN HEST (Ned) 120 km in 3u00'; 2. Danny Swinnen; 3. Steve Deruyter; 4. Kurt Van Goidsenhoven; 5. David Van Hemelryck; 6. Stijn Vanstraelen; 7. Yves Verlinden; 8. Frédéric Dupont; 9. Dimitriy Muravyev (Kaz); 10. Geert Van Crombruggen; 11. Bert Heremans; 12. Jurgen De Reys; 13. Roger van der Borgh (Ned); 14. Raphael Vandenhoudt; 15. Cédric Okkerse; 16. Daniel Mottet; 17. Kim Baetens; 18. Bart Kerkhofs; 19. Roland Degeest; 20. Kipcho Volckaerts.
HEULE - 34 deelnemers: 1. Christ LEFEVER (Lendelede) 118 km in 2u44'; 2. Peter Vermeersch z.t.; 3. Nico Strynckx op 5"; 4. Johan Debaene 15"; 6. Andy de Smet z.t.; 7. Rino Deraedt; 8. Wouter Demeulemeester 25"; 9. Giovanni Cornette 1'45"; 10. Jean-Pierre Turpyn z.t.; 11. Filip Rogge 2'55"; 12. Serge Denecker z.t.; 13. Thiery Masschelein (Fra); 14. Chris Fraeyman; 15. Fabrice Harinck 3'15"; 16. Rudy Bertier; 17. Nick Demeulemeester 4'10"; 18. Steven Dewulf; 19. Wim De Bruycker; 20. Tom Schepens.
ITEGEM - 51 deelnemers: 1. Ludo GIESBERTS (Turnhout) 119 km in 2u42'; 2. Gino Verheyden op 20"; 3. Stefan Grimon 30"; 4. Danny Sleeckx; 5. Walter Van den Branden; 6. Wim Weyns; 7. Bart Van den Dries; 8. Tom Eyckmans; 9. Chris Cabanier; 10. Eric Braes; 11. Jonathan Van Elst; 12. Patrick Laenen; 13. Jozef Van den Eynde 2'; 14. Davy Van Geel; 15. Mathie Cuyvers; 16. Patrick Grimon; 17. Peter Damen (Ned); 18. David Roodhooft; 19. Bart Bosmans; 20. Kim Vandenbrande.
KLEIN-SINAAI - 52 deelnemers: 1. Mathieu BOGAERT (Zele) 109 km in 2u32'; 2. Steven Bogaert; 3. Steven De Maeseneer; 4. Werner Wuyts; 5. Gino Hoskens; 6. Johan De Proft; 7. Gunther Van Den Abbele op 10"; 8. Tony Heirbaut; 9. Gunther Van Den Bossche; 10. Johan Heirbaut; 11. Wannes Maertens; 12. Johan van Schaik (Ned); 13. Jan Meeusen; 14. Stefaan Van Mossevelde; 15. Steven Goossens; 16. Pedro Sabo; 17. Wim Robberechts; 18. gelijk: 5 renners.
LESSENBOS - 49 deelnemers: 1. Christ HENDRYCKX (Zottegem) 120 km in 2u41'; 2. Gunther Cuylits op 12"; 3. Zbigniew Serafinski (Pol) 36"; 4. Geert Ceulemans 52"; 5. Jean-Marie Binon z.t.; 6. Goswin Laplasse; 7. Kenneth Van de Wiele; 8. Fabian Huyghe; 9. Martin Vestby (Noo); 10. Fabrice Paumier (Fra).
LONZEE-GEMBLOERS - 27 deelnemers: 1. Maris TILISKIS (Let) 114 km in 2u45'; 2. Andris Stehts (Let) op 5'22"; 3. Stéphane Timmerman z.t.; 4. Rolf Verhaegen; 5. Emmanuel Bastin 7'05"; 6. Fabrice Daubie z.t.; 7. Marnix Vandermeeren; 8. Valère Reynders; 9. Andris Reiss (Let); 10. Jonathan Hennaut; 11. Eddy Vandebon; 12. Edijs Reimanis (Let); 13. André Van Gils; 14. Christophe Doyen; 15. Hervé Bauwens.
POESELE - 39 deelnemers: 1. Mario WILLEMS (Kaprijke) 110 km in 2u40'; 2. Kurt Caboor; 3. Patrick Cocquyt; 4. Johan De Smet; 5. Ghislain Vanbruane; 6. Bjorn Nachtergaele; 7. Koen De Backer; 8. Eddy Van De Kerckhove; 9. Frederick Wydoodt; 10. Marc Vanassche; 11. Mauris Kippe (Let); 12. Adrian Mawdsley (Aus); 13. Pascal Debbaut; 14. gelijk: 10 renners.
ROOSDAAL - 44 deelnemers: 1. Guido RINGOET (Brussel) 112 km in 2u49'; 2. Chris Willems; 3. Johan Buelens; 4. Michel Willems; 5. Koen Wijnant; 6. Tobias Johansson (Zwe); 7. Jan Gettemans; 8. Guy De Coster; 9. Richard De Ridder; 10. Stephan Tijdgadt; 11. Kim Herremans; 12. Peter Lenaerts; 13. Sven Geens; 14. Kurt Merckx; 15. Peter Vermassen; 16. Philippe De Croock; 17. Kris D'Haeseleer; 18. Jan Leeman; 19. Franky Wauters; 20. David Geeroms.
WEZEMBEEK-OPPEM - 25 deelnemers: 1. Frank VERJANS (Meise) 128 km in 3u10'; 2. Koen Heremans; 3. Patrice Hemroulle; 4. Ludo De Vries; 5. Filip Pocket; 6. Kim Van Dyck; 7. Steven Vanmolecot; 8. Rudy Thomas; 9. Samuel Van Nuffelen; 10. Patrick Schoovaerts; 11. Christophe Vandoren; 12. Eddy Deltenre; 13. Michael Naessens; 14. Jurgen Schepers; 15. David Vancraenenbroeck; 16. David Philips; 17. Walter Goris; 18. Stan Cauwberghs; 19. Geert Joos; 20. Johan Vervaecke.
Beloften
TORHOUT-WIJNENDALE - 47 deelnemers: 1. Wesley DE BUYSSER (Knesselare) 110 km in 2u38'; 2. Kevin Degezelle z.t.; 3. Kristof Gryson op 35"; 4. Jurki Balcaen 37"; 5. Gregory Vandenbossche 1'40"; 6. Koen Vermeersch 1'55"; 7. Dieter Acke 2'01"; 8. Aike Depree z.t.; 9. Wim Feys; 10. Dries Schapman; 11. Frederik Toortelboom; 12. Christophe Waelkens; 13. Dimitri Callens; 14. Thibaut Van Goubergen; 15. Bram Buyse; 16. Tom Serlet 2'15"; 17. Steve Malfait 2'25"; 18. Steve Moeyaert 3'51"; 19. Christophe Van Damme; 20. Wannes Boucquez.
Juniores
AALST-SINT-TRUIDEN - 57 deelnemers: 1. Kevin SWERTS (Hasselt) 84 km in 2u; 2. Steve Gielen op 2'; 3. Grégory Habeaux z.t.; 4. Vincent Brochard; 5. Kristof Sels; 6. Jeffrey Pirson; 7. Igor Stevens; 8. Cédric Mahy; 9. Frank Van Kuik 2'45"; 10. Sven Schobben 3405"; 11. Kevin Vanaenrode; 12. Cédric Botty 3'25"; 13. Gust Van Moll 3'44"; 14. Wim Heyns; 15. Eric De Decker.
BIERBEEK - 39 deelnemers: 1. Freek FOOLE (Ned) 90 km in 2u17'; 2. Erwin Vermeulen; 3. Bart Jordaens; 4. Pascal Vercauteren; 5. Sjef De Wilde; 6. Jan Bluekens; 7. Gert Van Linden; 8. Jo Renders; 9. Jan Verbeek;10. Maarten Smolders; 11. Antoon Van Kerckhove; 12. Christophe Beddegenots; 13. Timmy Van Den Acker; 14. Nico Keppens; 15. Stijn Dedecker.
FOULENG - 43 deelnemers: 1. Kevin NEIRYNCK (Zulte-Machelen) 84 km in 2u08'; 2. Bill Vandererven z.t.; 3. Geoffrey Coupe; 4. Mathieu Criquielion; 5. Wouter Couge; 6. Kurt Niemegeerts; 7. David Hoebeke; 8. Thibaut Willocq; 9. Florent Renard; 10. Michaël Vanhecke; 11. Kenny Van Der Schueren; 12. Nicolas Vandriessche; 13. Gregory Van Sinaey; 14. Jeremy Delecluse; gelijk: 12 renners.
HANDZAME - 67 deelnemers: 1. Mirando DUMOULIN (Langemark) 84 km in 2u07'; 2. Kurt Hovelijnck; 3. Kevin Vandaele op 2"; 4. Ivan Decock; 5. Nick De Baillie; 6. Michael Servranckx; 7. Pieter Duyck; 8. Tim Vantyghem; 9. Lander Capelle; 10. gelijk: 18 renners.
LENDELEDE - 22 deelnemers: 1. Wesley BALCAEN (Sint-Eloois-Vijve) 94 km in 2u07'; 2.Pieter Braekeveldt z.t.; 3. Ward Cuvelier; 4. Andy Landtsheer; 5. Kevin Deweert op 43"; 6. Kevin Vanspeybrouck; 7. Yves Bruyneel 1'05"; 8. Yves Depoortere 2'42"; 9. Kristof De Zutter; 10. Alexander Kerckhoeve; 11. Davy Vantomme; 12. Cédric Maertens; 13. Michael Eeckman; 14. Jochem Derycke; 15. Dimitri Pollie.
MARANSART - 44 deelnemrs: 1. Michaël BLANCHY (Melen) 70 km in 1u47'; 2. Tim Pauwels; 3. Benjamin De Witte; 4. Olegs Melegs (Lit); 6. Cédric Smettin; 6. Fabien Derzelle; 7. Grégory Vandebon; 8. Julien Fournier; 9. Jerôme Comblin; 10. Steven De Landtsheer; 11. Igors Dobrovolskis (Lit); 12. Evert Cueppens; 13. Vincent Giustizia; 14. Kaspars Alvaters (Lit); 15. Julien Joiret.
MELSELE - 24 deelenmers: 1. Gert DELCROIX (Meer) 59 km in 1u32'; 2. Kevin Van Raemdonck; 3. Jeroen Proost; 4. Tim Van Nuffel; 5. Barry Diependaele; 6. Michael Van De Casteele; 7. Wim Van San; 8. Joury Heyrman; 9. Timmy De Boes; 10. Filip Pijl; 11. Stieven Lauwers; 12. Eddy Van Acker op 1 ronde; 13. Marinus van Haaften (Ned); 14. Bert Vereecken: 15. Kjell Grijspeert.
OOSTERZELE - 51 deelnemers: 1. Steven CAETHOVEN (Assenede) 95 km in 2u14'; 2. Merias Spokas (Lit) op 25"; 3. Benny De Ceuninck z.t.; 4. Stijn Van Autreve 1'35"; 5. Mitch Haentjens; 6. Wesley Smet; 7. Kenny Touriany; 8. Dimitri De Fauw; 9. Stijn Verstraeten; 10. Steve Tummeleer; 11. Thimothy De Mets; 12. Jonathan Henrion; 13. Michel Vereecken; 14. Jean-Marie Sertijn; 15. Tommy Van Steenkiste.
RAMSEL-HERSELT - 61 deelnemers: 1. Kurt VERHOLEN (Vosselaar) 90 km in 2u17'; 2. Filip Peeters op 15"; 3. Jan Hendrickx 40"; 4. Glenn Huysmans z.t.; 5. Jelle Lambrechts; 6. Tim Lievens; 7. Jef Vleugels; 8. Dirk Goyvaerts; 9. Tom Borremans 1'; 10. Jens Renders z.t.; 11. Glen Fockaert; 12. Bernd De Bruyn; 13. Bart Van Bouwel; 14. Guido Benthem (Ned); 15. Jelle Wuyts.
Nieuwelingen
AAIGEM - 35 deelnemers: 1. Ingmar DE POORTERE (Gent) 66 km in 2u40'; 2. Kevin Bogaerts; 3. Kevin Van Den Eeckhout; 4. Laurent Michiels; 5. Lorenzo Van Damme; 6. Kenny Van Braeckel; 7. Yves Van Vaerenbergh; 8. Stijn Herregodts; 9. Gerry Mertens; 10. Evert Verbiest.
HALEN-VELPEN - 69 deelnemers: 1. Tim LACROIX (Ned) 63 km in 1u40'; 2. Kenny Vanstreels z.t.; 3. Jo Coumans; 4. Bert Jacobs; 5. Mat van Boven (Ned); 6. Dimitrie Stijns; 7. Maurice D'Hamecourt; 8. Zjef Janssen; 9. Guido Dreesen op 5"; 10. Jeff Vaes z.t..
KUURNE - 28 deelnemers: 1. Dieter PUTMAN (Bavikhove) 63 km in 1u35'; 2. Tim Harinck op 4"; 3. Jeroen De Feyter; 4. Dieter D'Hondt; 5. Davey Gheldof; 6. Arne Scherpereel 30"; 7. Pieter Desmet; 8. Bert Demeulemeester; 9. Lander Tytgat; 10. Stijn Lootens.
MARANSART - 61 deelnemers: 1. Olivier KAISEN (Bois de Villers) 48 km in 1u16'; 2. Michael Van Poucke; 3. Jonathan François; 4. Thibaud Lesire; 5. Xavier Herinne; 6. Stijn Ennekens; 7. Michaël Latte; 8. Damien Colige; 9. Michael Goossens; 10. Steven Mahieu.
OETINGEN - LIEFERINGE - 1. Steven THOMAS (Hingene) 53,8 km in 1u30'; 2. Mario Ickx op 45"; 3. Sven Nevens z.t.; 4. Tom Van Looy 1'20"; 5. Tom De Pauw z.t.; 6. Davy De Leener 1'30"; 7. Renaud Jacquemin 3'15"; 8. Koen Van Laethem z.t.; 9. Christoph Janssens; 10. Glenn Poleunis.
POEKE - 44 deelnemers: 1. Benjamin VANHERZEELE (Wortegem-Petegem) 64 km in 1u38'; 2. Wesley Van Durme z.t.; 3. Ken Devaere op 40"; 4. Joeri Clauwaert z.t.; 5. Frank De Backer; 6. Nic Ingels; 7. Giovanni Pommelaere; 8. Wesley Mortier; 9. Tom De Langhe; 10. Olivier Vanbrabant.
SINT-LENAARTS - 48 deelnemers: 1. Kevin RAES (Ned) 63 km in 1u38'; 2. Sven Vervloet; 3. Paul De Jonghe; 4. Ben Koks (Ned); 5. Andy Leten; 6. Stef Diels; 7. Philippe Van Opstal; 8. Bram Geerts; 9. gelijk: Jef Van Dijck en Tom Vekemans.
Cyclosportieven
SINT-LENAARTS - 43 deelnemers: 1. Ludo GIJSELS (Borgerhout) 70 km in 1u38'; 2. Daniel Van der Mieren op 10"; 3. Benny Herten z.t.; 4. Marc Daniëls; 5. Erwin Meeuwissen; 6. Patrick De Houwer; 7. Dirk Fuchs; 8. Eric Wuyts; 9. Patrick Verresen; 10. Eric Jacobs; 11. Peter Van der Stuyft; 12. Stefan Roosen; 13. Marc Brosens; 14. Luc Laenen; 15. Jos Verheyen.
VELDEGEM - 42 deelnemers: 1. Nico VANDENABEELE (Veldegem) 77 km in 1u52'; 2. Frans Ligneel z.t.; 3. Rudy Rollenberg op 1'; 4. José Hoebeke z.t.; 5. Yvo Gerardin; 6. Eduard Roose; 7. Patrick Nauwelaerts; 8. Geert D'Hollander; 9. Elaut Van Hecke; 10. Patrick Watteny 1'20"; 11. Geert Van Speybroeck z.t.; 12. Kristof Braeckevelt; 13. Helmuth Tas; 14. Christof Naessens; 15. Frank Vanassche.
Aspiranten
COMBLIN-AU-PONT - 12-jarigen - 24 deelnemers: 1. Karen VERBEECK 15 km in 27'04"; 2. Steve Clabots; 3. Renaud Gavrey; 4. Jerome Quetin; 5. Amory Cuppens.
COMBLIN-AU-PONT - 13-jarigen - 24 deelnemers: 1. Set HEYTS 25 km in 47'18"; 2. Ben Hermans; 3. Laury Vaesen; 4. Maxime Legros; 5. Stephane Dumont.
COMBLIN-AU-PONT - 14-jarigen - 41 deelnemers: 1. Jelle VANDENDEERT 35 km in 56'58"; 2. Joeri Wijnen; 3. Damien Biller; 4. Vincent Laroy; 5. Yannick Zeevart.
EMPTINNE - 12-jarigen: 1. Kevin PEETERS; 2. John Lootvoet; 3. Nils Stuykens; 4. Michael Goossens; 5. D. Vanderstukken.
EMPTINNE - 13-jarigen: 1. G‚rald LAURENT; 2. Benjamin Gourgue; 3. Jelle Vanderweyden; 4. Yves Peelman; 5. Arnaud Jacqmain.
EMPTINNE - 14-jarigen: 1. Adrien RHAINOTTE; 2. Julien Mortou; 3. Koen Segers; 4. Filip De Boeck; 5. Nicolas Vanruysevelt.
HEUSDEN-ZOLDER-EVERSEL - 12-jarigen - 7 deelnemers: 1. Michael VANDERAERDEN 15 km in 27'; 2. Maarten Wouters; 3. Yennick Verstraeten; 4. Rocky Schevenels; 5. Diego Jaenen.
HEUSDEN-ZOLDER-EVERSEL - 13-jarigen - 26 deelnemers: 1. Peter NEYENS 25 km in 41'; 2. Tim Gielen; 3. Corentin Kurowski; 4. Philippe Berghs; 5. Wim Meers.
HEUSDEN-ZOLDER-EVERSEL - 14-jarigen - 24 deelnemers: 1. Roel VOKAERTS 35 km in 57'; 2. Kim Bottu; 3. Sven Nijssen; 4. Tom Milis; 5. Maarten Thijsmans.
HOBOKEN - 12-Jarigen - 23 deelnemers: 1. Jan NOYENS (Kasterlee); 2. Dave Mertens; 3. Dimitri De Nef; 4. Jan Arnouts; 5. Wim Leemans.
HOBOKEN - 13-Jarigen - 33 deelnemers: 1. Kris KUYPERS; 2. Stijn De Boeck; 3. gelijk: Bas Janssen en Jeroen Dingemans; 5. Rob Krijnen.
HOBOKEN - 14-Jarigen - 33 deelnemers: 1. Kevin VAN LIERDE; 2. Maarten Neyens; 3. Wim Van Roey; 4. Bert Van Moer; 5. Michael Polazzi.
IEPER - 12-jarigen - 17 deelnemers: 1. Thomas SEGHERS (Gullegem) 15 km in 26'; 2. Pieter Vanspeybroeck; 3. Kevin Crabbe; 4. Stephen Vanneste; 5. Kim Vandewalle.
IEPER - 13-jarigen - 27 deelnemers: 1. Wim MOSTAERT (Noordschote) 25 km in 44'; 2. Mathias Delameilleure; 3. Dieter Fastenaekels; 4. Wim Degrijse; 5. Matthias Leterme.
IEPER - 14-jarigen - 31 deelnemers: 1. Stijn VANHERREWEGHE (Ingelmunster) 35 km in 56'; 2. Pieter Muys; 3. Jurgen François; 4. Gregory Dewaele; 5. Bart Blanckaert.
LOVENDEGEM - 12-jarigen - 19 deelnemers: 1. Jasper RASSCHAERT (Merelbeke); 2. Ken De Vos; 3. Philippe Pauwels; 4. Steven Doms; 5. Kim Schoonbaert.
LOVENDEGEM - 13-jarigen - 19 deelnemers: 1. Nicolas Maes (Ottergem); 2. Bjorn Becue; 3. Sébastien Pauwels; 4. Frederik Van De Gehuchte; 5. Pascal Van Renterghem.
LOVENDEGEM - 14-Jarigen - 23 deelnemers: 1. Jeroen VAN REY (Ned); 2. Dimitri Van Puyvelde; 3. Joris Moonens; 4. Rob Van Tieghem; 5. Sven François.
VWB
BROECHEM - CATEGORIE A - 90 deelnemers: 1. Chris HANNES (Wechelderzande) 72 km in 1u43'; 2. Tom DE Laet; 3. André 't Seyen; 4. Marchin Sitarski; 5. Patrick Smet; 6. Guido Theys; 7. Willem Van Uffel; 8. Rik Hermans; 9. Daniel V.D. Mieren; 10. Alex Ackermans.
BROECHEM - CATEGORIE B - 32 deelnemers: 1. Jozef BOSCHMANS (Nijlen) 72 km in 1u43'; 2. Ronald Smolders; 3. Jos Janssen; 4. Ivan Ooms; 5. Marc Heulens; 6. Alex Peeters; 7. Karel Baeyens; 8. Jan Van Wezenbeeck; 9. Gilbert V.D. Meulen; 10. Frans Pepermans.
BROECHEM - CATEGORIE C - 43 deelnemers: 1. J.P. LEUKEMANS (Wommelgem) 65 km in 1u32'; 2. Frans Schuermans; 3. Georges Vonckx; 4. Vic V.D. Eynde; 5. Karel Geudens; 6. Willy Baeten; 7. Frans Ronijns; 8. Georges Eggers; 9. François Letters; 10. Theo Bader.
BROECHEM - CATEGORIE D - 28 deelnemers: 1. Louis SIMONS (Kessel Lo) 65 km in 1u32'; 2. Jules Loodts; 3. Evrard Willems; 4. Gilbert Geens; 5. Frans Wouters; 6. Leo Verlinden; 7. Jos Henderieckx; 8. André Van Asbroeck; 9. Camiel De Keyser; 10. Horst Friese.
MORKHOVEN - CATEGORIE A - 76 deelnemers: 1. André 't SEYEN (Noorderwijk) 80 km in 1u51'; 2. Marchin Sitarski; 3. Mark Verloo; 4. Guido Theys; 5. Frans Suys; 6. Chris Hannes; 7. Andy Van Olmen; 8. Alex Ackermans; 9. Luc V.D. Broeck; 10. Patrick Verdonck.
MORKHOVEN - CATEGORIE B - 34 deelnemers: 1. Marc HEULENS (Nijlen) 80 km in 1u52'; 2. Ivan Ooms; 3. William Santens; 4. Karel Baeyens; 5. Ronny Van Herck; 6. Paul Crab; 7. Karel Severeyns; 8. Jan Van Wezenbeeck; 9. Werner Vermeulen; 10. Patrick Verrickt.
MORKHOVEN - CATEGORIE C - 37 deelnemers: 1. Willy SCHEERS (Nijlen) 68 km in 1u32'; 2. Theo Coudyzer; 3. Willy Baeten; 4. J.P. Leukemans; 5. Vic V.D. Eynde; 6. Willy Weuts; 7. Georges Eggers; 8. Frans Robijns; 9. Raymond Block; 10. Camiel Schroyens.
MORKHOVEN - CATEGORIE D - 28 deelnemers: 1. Marc MICHIELS (Edegem) 68 km in 1u33'; 2. Louis Simons; 3. Jules Loodts; 4. Evrard Willems; 5. August V.D. Bogaert; 6. Jos Henderieckx; 7. Henri De Saedeleer; 8. André Van Asbroeck; 9. Leo Verlinden; 10. Jozef Lambrechts.
Veldrijden
BRASSCHAAT - 46 B-renners: 1. Peter WILLEMSENS (Lichtaart) in 56.30; 2. Rudi Van de Sompel; 3. Paul Van Loon; 4. Patrick Schurmans; 5. David Laenen; 6. Wim Jacobs; 7. Eddy Van Bouwel; 8. Tom De Kort; 9. Andrew Vancoillie; 10. Jan Van Donink; 11. Kurt De Roose; 12. Bert Vervecken; 13. Jaak Eeckhout; 14. Jan Goris; 15. Julien Bertrand (Fra); 16. Kristof Boelens; 17. Geert Vandaele; 18. Koen Bulckens; 19. Jozef Verbraeken; 20. Axel Naessens.
BRASSCHAAT - 21 C-renners (juniores): 1. Jorn VAN DER VEKEN (Onze Lieve Vrouw Waver) in 40.12; 2. Wesley Van der Linden; 3. Bert De Wispelaere; 4. Kurt Rogiers; 5. Christophe VandeVivere; 6. Guy Bertels; 7. Wesley Chantrain; 8. Yves Frederickx; 9. Stijn De Broe; 10. Steven Geudens; 11. Nicky David; 12. Stig Geerts; 13. Bob Verkooyen (Ned); 14. Bart Thielemans; 15. Tom Willems.
BRASSCHAAT - 9 C-renners (nieuwelingen): 1. Jef DE BOECK (Kalmthout) in 34'; 2. Kevin Pauwels; 3. Nick Sels; 4. Steven Sluyts; 5. Mike Thielemans; 6. Chris Rovers; 7. Pieter Clement; 8. Jim Driessen.
BRASSCHAAT - 74 D-renners (cyclosportieven en masters):
1. Dirk MERTENS (Zonhoven) in 39'; 2. Ronny Housen; 3. Franky Van Tongelen (master); 4. Danny Bervoets; 5. Peter Janssens; 6. Jozef Van den Bempt (master); 7. Eric Teck; 8. Patrick Sluyts (master); 9. Chris Maes (master); 10. François Mertens (master).

.

Nu in het nieuws