C06-S16 rest n-z

Ruitersport
BR>CSIO Calgary
S-Springen: 1. Maria Gretzer (Zwe) met Fellciano 0 strafpunten-37,8 sec; 2. Malin Baryard (Zwe) met Butterfly Flip 0-37,97; 3. Jos Lansink (Ned) met Carthago 0-38,98; 4. Jos Lansink (Ned) met High Valley 0- 39,11; 5. Markus Fuchs (Zwi) met Tinka's Boy 0-39,39; 6. Eric Lamaze (Can) met Cagney 0-42,45 (allen na barrage).
Landenprijs: 1. Duitsland 8 strafpunten (René Tebbel met Radiator 4-4; Meredith Michaels-Beerbaum met Stella 0-8; Marcus Ehning met For Pleasure 0-4; Ludger Beerbaum met Neron de la Tourelle 0-0); 2. Nederland 12 (Emile Hendrix met Finesse 4-0; Jeroen Dubbeldam met De Sjiem 4-0; Jan Tops met Operette 0-4; Jos Lansink met High Valley 12-4); 3. Zwitserland 12,75 (Lesley McNaught met Dulf 0-0; Markus Fuchs met Tinka's Boy 8-0; Urs Faeh met Pershing 12-12; Beat Mändli met Pozitano 4-0,5); 4. Canada 16,75; 5. Ierland 20; 6. Groot- Brittannië 28 - allen na barrage; 7. Verenigde Staten 24, na eerste omloop. Klassement (individueel springconcours en landenwedstrijd): 1. Nederland 60,50 punten; 2. Duitsland 59; 3. Zwitserland; 4. Frankrijk 53; 5. Verenigde Saten 51,50; 6. België 43.
Moorsele
CSI: barema A 2 fasen (1m35): 1. Fabrice Galdini (Nabuco) 0 pnt - 34.41; 2. Sven Laevers (Heros) 0 - 34.43; 3. Emiel Tacken (Ned/Jeola) 0 - 35.29; 4. Johan Demolder (Hunting Country) 0 - 37.42; 5. Peter Pletcher (VS/Xatatic) 0 - 38.40; 6. Connie Bull (Noo/Bull's Crepello) 0 - 39.56; 7. Emiel Geurts (Kontrakt) 0 - 46.63; 8. Jur Vrieling (Ned/Labor's VBDL Hattrick) 0,75 - 60.07 in 2e fase.
Barema C (jachtparcours 1m30): 1. Koen Verecke (Jamaica) 57.32; 2. Fabrice Galdini (Niki Pii) 60.35; 3. Maurice Van Roosbroeck (Miss Marple) 61.04; 4. Ana Ramos (Bra/Colombia) 61.97; 5. Luig Felipe Azevedo (Bra/Pape Fliper) 62.23; 6. Myriam Horyon (Gin Tonic) 63.27; 7. Ann Carton (Pimprenel) 63.62; 8. Kevin Olsmeijer (Ned/Mélodie en Fa) 63.82.
Barema A 2 fasen (1,35 m): 1. Jur Vrieling (Ned) - Labor's VBDL Hattrick 0 ptn 34"15; 2. Luis F. Azevedo (Bra) - Fape Fliper 0 34"58; 3. Fabrice Galdini - Hadventure 0 36"05; 4. Sven Laevers - Heros 0 36"12; 5. Sofie Brutsaert - Ibers 0 37"89; 6. Eleni Murphy (Gri) - Red Flamingo 0 38"08; 7. Agnetha Lindelow (Zwe) - Snowman 0 39"29; 8. Delphine Goemaere - Nicco 0 39"40 na de 2e fase.
Barema A gemengd (1,40 m): 1. Paulo F. Miranda (Bra) - Forest 0 33"58; 2. Peter Pietcher (VS) - Extra 0 34"29; 3. Maurice Van Roosroeck - Nepal du Vallois 0 34"75; 4. Danny Verhaeyen - O de Pomme 0 35"38; 5. Lieven Devos - Perlana 0 36"16; 6. Linda Hallgren (Zwe) - Otto Marco 0 36"24; 7. Sofie Brutsaert - Vanguard 0 37"16; 8. Jill Smits - Ciel de Magny 0 43"57 na barrage.
Schieten
BK in Luik
MANNEN
Mannen 1:
1. Dario Martini 581; 2. Luc Lavalée 575; 3. Marc Smets 572; 4. Dirk Rooms 570; 5. Gert Vreys 569; 6. Georges Tortolani 568; 7. René Lauwers 566; 8. Joel Ottenburg 566; 9. Armand Hommers 563; 10. Christian Bailly 560. Juniores: 1. Damien Thibaut 555; 2. Michel Bouillon 536.
VROUWEN
Vrouwen 1:
1. Irene Verschueren 571; 2. Christine Nagels 562; 3. Annick Kellner 552; 4. Marcella Truyen 550; 5. Lydia Dubois 550; 6. Lisette Gerrits 535; 7. Nadine Collart 534; 8. Liliane Gimine 531; 9. Nadine Bertrand 528; 10. Brigitte Deruytter 517. Juniores: 1. Catherine Lavalee 436; 2. Ellen Piers 458.
EK in Poussan
Kleischieten
MANNEN
Individueel, fosse olympique:
1. Marco Venturini (Ita) 145 schijven; 2. Giovanni Prilielo (Ita) 143; 3. Rodolfo Vigano (Ita) 143; 4. Jan Peel (GB) 143; 5. Joao Rebelo (Por) 143; 6. David Malone (Ier) 140. Per ploeg: 1. Italië (Vigano/Venturini/Pellielo) 362 schijven; 2. Portugal (Silva/Lourenco/Rebelo) 342; 3. Groot-Brittanie (Birkett-Evans/Roden/Peel) 341.
Snooker
Plymouth
Derde ronde: A. Hicks (Eng) - A. Gunnell (Eng) 5-1; A. McManus (Sch) - D. Finbow (Eng) 5-3; N. Bond (Eng) - D. Henry (Sch) 2-5; J. Wattana (Thaï) - H. Abernethy (Eng) 5-4; J. Burnett (Sch) - N. Price (Eng) 5-2; T. Drago (Mal) - M. Davis (Eng) 4-5; J. White (Eng) - N. Walker (Eng) 0-5.
Squash
Cairo
World Open: 1ste ronde: Stefan Casteleyn (9) - Patrick Kelly (Can) 15-13, 15-13, 15-12. 2de ronde: David Evans (Wal) - Stefan Casteleyn (9) 15-6, 15-8, 15-4.
Tafeltennis
Interclubs
MANNEN
Super:
Borina - Villette 0-7; Chatelet - C. Virton 1-6; Hasselt - Sp. Mouscron 7-0; Im. Mortsel - Sokah 6-1; Diest - Corenne 5-2.
Beker van België
1/32 finales: Neuvilles - Ekeren 1-4; Herckenrode - Ingelmunster 3-4; Philippeville - Salamander (Mechelen) 2-5; Marloie - Aye 4-3; La Croyère - Deinze 2-5.
Tennis
Nationale interclub
Mannen
Afdeling 1
Diest - Primerose 4-5:
F.Dewulf - Y.El Aynaoui 7-5, 6-3; D.Norman - Chr.Rochus 5-7, 6-4, 6-2; Chr.Thijs - Chr.Van Garsse 3-6, 3-6; B.Bierkens - O.Rochus 2-6, 2-6; W.Neefs - R.Willems 2-6, 1-6; T.Vanhoudt - K.Goossens 6-2, 1-6, 6-3; Norman/Vanhoudt - Willems/Fontaine 3-6, 3-3 opg.; Bierkens/Neefs - Rochus/Rochus 1-6, 5-7; Dewulf/Creemers - El Aynaoui/Aerts 1-6, 6-3, 1-6.
Fayenbois - Liège 2-7: Ph.Pasquier - St.Huet 2-6, 0-6; F.Cousin - O.Malcor 2-6, 2-6; L.Juchmes - Ch.Auffray 5-7, 2-6; D.Basile - J.Chauvin 3-6, 3-6; D.Langaskens - St.Matheu 4-6, 4-6; A.Minguet - C.Melot 1-6, 1-6; Pasquier/Juchmes - Chauvin/Huet 4-6, 4-6; Basile/Langaskens - Malcor/Auffray 7-6, 3-3 opg.; Cousin/Minguet - Zbukariw/Matheu 6-7, 7-6, 6-4.
Eupen - De Jasmijn 3-6: B.Tinck - St.Wauters 4-6, 2-6; J.Jennes - G.Van Rompaey 1-6, 1-6; R.Bohn - T.Blondeel 5-7, 2-6; O.Zimmermann - B.De Buyser 6-7, 6-7; B.Zambon - M.Devillé 6-7, 2-6; Fr.Gardier - Au.Abrudan 6-7, 0-6; Tinck/Zimmermann - Wauters/Stilten 2-6, 6-3, 6-4; Jennes/Zambon - Blondeel/Devillé 6-4, 6-2; Gardier/Weling - De Buyser/Abrudan 6-3, 3-6, 6-3.
De Jasmijn - Fayenbois 4-5: St.Wauters - G.Solves 6-4, 1-6, 4-6; G.Van Rompaey - Ph.Pasquier 7-6, 6-0; T.Blondeel - F.Cousin 6-2, 7-5; B.De Buyser - L.Juchmes 0-6, 0-6; M.Devillé - D.Basile 6-1, 2-6, 6-4; J.Stilten - D.Langaskens 1-6, 2-6; Wauters/Blondeel - Solves/Pasquier 6-3, 2-6, 5-7; Van Rompaey/Devillé - Cousin/Juchmes 6-4, 3-6 4-4 opg.; Stilten/Abrudan - Basile/Langaskens 4-6, 3-6.
Liège - Diest 5-4: St.Huet - F.Dewulf 5-7, 6-3, 3-6; O.Malcor - D.Norman 6-0, 6-3; Ch.Auffray - Chr.Thijs 6-3, 6-2; J.Chauvin - B.Bierkens 6-4, 6-2; St.Matheu - W.Neefs 0-6, 5-7; C.Melot - Fr.Creemers 6-0, 7-5; Huet/Melot - Norman/Vanhoudt 3-6, 0-1 opg.; Chauvin/Matheu - Dewulf/Creemers 6-4, 6-3; Auffray/Malcor - Bierkens/Neefs 6-3, 5-7, 4-6.
Primerose - Eupen 6-3: Chr.Rochus - B.Tinck 6-4, 6-4; O.Rochus - J.Jennes 6-4, 6-4; R.Willems - R.Bohn 6-2, 6-3; K.Goossens - E.Lingg 6-3, 6-0; A.Fontaine - O.Zimmermann 6-3, 6-2; Th.Aerts - B.Zambon 6-1, 6-0. Dubbels werden niet gespeeld.
Vrouwen
Afdeling 1
Madison - Ritspop 4-2:
C.Maes - E.Last 6-1, 4-6 opg.; K.Van Der Perre - A.Gomi Blanco 5-7, 1-6; Cl.Jarova - D.Vyncke 6-4, 6-0; K.Cooreman - E.Van Hyfte 2-6, 2-6; Maes/Jarova - Goni Blanco/Goni Blanco 6-4, 6-3; Van Der Perre/Cooreman - Last/Van Hyfte 6-4, 7-6.
Ostend - Diest 2-4: Kl.Van Baarle - G.Taton 6-2 opg.; E.Delie - I.Ulenaers 4-6, 2-6; I.Declercq - S.Werckx 2-6, 2-6; B.De Wilde - H.Carmans 2-6, 6-3, 3-6; Van Baarle/Declercq - Ulenaers/Carmans 7-6, 6-2; De Wilde/Van Renterghem - Taton/Werckx 2-6, 2-6.
Euro Barchon - R.Leopold 1-5: Ch.Blouz - J.Henin 0-6, 0-6; A.Elsen - M.Denayer 6-7, 6-2, 6-4; M.Servais - J.Gees 1-6, 3-6; V.Straetmans - C.Vincent 0-6, 0-6; Blouz/Elsen - Gees/Henin 1-6, 1-6; Bellefroid/Servais - Denayer/Vincent 3-6, 1-6.
Diest - Euro Barchon 5-1: G.Taton - Ch.Blouz 6-1 opg.; I.Ulenaers - A.Elsen 2-6, 4-6; S.Werckx - M.Servais 6-0, 6-1; H.Carmans - D.Delhez 6-1, 6-1. Euro Barchon geeft wo in de dubbels.
R.Leopold - Madison 0-6: M.Denayer - C.Maes 0-6, 0-6; J.Gees - K.Van Der Perre 2-6, 2-6; C.Vincent - Kl.Jarova 5-7, 4-6; L.Brutsaert - K.Cooreman 4-6, 4-6; Denayer/Pham Nhu - Maes/Jarova 0-6, 4-6; Vincent/Brutsaert - Van Der Perre/Cooreman 3-6, 1-6.
Ritspop - Ostend 4-2: E.Last - E.Delie 0-5 opg.; A.Goni Blanco - I.Declercq 6-2, 6-1; D.Vyncke - B.De Wilde 3-6, 3-6; E.Van Hyfte - N.Landrieux 6-2, 6-2; Last/Goni Blanco - Delie/Declercq 6-1, 6-0; Goni Blanco/Van Hyfte - De Wilde/Landrieux 6-4, 6-0.
Interclubs
Nationaal
MANNEN II
TC Beckhand A - KTC Diest B 6-0; R.Fayenbois TC B - Leopold Club A 1-8.
MANNEN III
TC Panorama A - TC Lovanium A 3-6; TC Bruineput A - Forest Hills A 7-2.
troosting:
Tennis S.D.I. - K.Brandt TC ff. 9-0.
MANNEN IV
TC Witte Wilg - TC Ritspop A 6-3; Sollenbeemd Halle - TC Soetebeek 4-5.
MANNEN V
RTC De Morlanwelz - RAECT Mons 0-9; TC Smash 51 - Het Zeen Sterrebeek 7-2; St.Christoffel. Pollare - Wase TC 5-4; TC Brughia - TC Bruineput B 7-2.
troosting:
TC Mounier A - TC Wezel ff. 9-0; TC Visé A - TC 't Lobbeke 7-2; TC Molinier B - TC Zottegem 5-4.
MANNEN VI
TC De Netevallei -
Kon. Nova TC - RFC Liègeois TC B 7-2; Tongerse TC - TC Odrimont 5-4; Snauwaert Kalmthout - TC Heiveld 6-3.
troosting:
TC Hirondelle - De Boneput A 5-4.
MANNEN II 35
Exc. Hasselt TC A - TC Wingfield 4-0; Vautour TC - TC Longchamp 4-2.
MANNEN III 35
TC Bois du Prince - R.Charles-Quint 0-4; TC Kolonie B - Gym Olympiade (2-7) 1-3; TC Ter Linden - Wase TC 5-1; Rac. Club Bruxelles - R.Meusy TC B 5-1.
MANNEN II 45
I.B.E. TC - RTC Liège A 6-0; Tongerse TC A - TC Indiana 1-5.
MANNEN III 45
Neerpeltse TC - R.Charles-Quint
TC De Dageraad - Rapid Waterschei 4-2; K.Brandt - R.Leopold Club 5-1; RTC Spa - Parival TC A 2-4.
MANNEN II 55
Wolu TC - TC Beckhand 2-4; Longchamps TC - K.Stade Leuven 2-4.
MANNEN II 60
Merksemse TC - Leopold St.Truiden 4-2; TC 't Sas - TC Zevenbergen 4-2.
VROUWEN II
TC Central Park - KTC Eupen A 4-2; K.Brandt TC A - TC Odrimont 4-2.
VROUWEN III
TC Brughia - Herentalse TC 5-1; R.Leopold Club B - Forest Hills (6-6 57-56) 3-3.
VROUWEN IV
Het Zeen Sterrebeek - TC Ostend C ff. 0-6; TC Beckhand A - TC Drie Akers (7/8) 3-3.
troosting:
Jeun. Arlonaise - K.Stade Leuven ff. 6-0; TC Smash 51 - TC Garisart Sud Lux. ff. 6-0.
VROUWEN V
TC Tennisdel Genk - R.Fayenbois TC ff. 6-0; TC De Boneput - Raquette De Wavre ff. 6-0; TC Beckhand B - K.Brandt TC 4-0; TC Heiveld - TC Spinnis 2-4.
troosting:
TC Den Bremt - De La Citadelle 5-1; TC Visé B - TC Panorama ff. 6-0; De Dageraad B - TK Kortemark B ff. 6-0; Woten - KTC Diest C 1-5.
VROUWEN II 30
TC Racso - Gym Olympiade 4-0; TC Central Park - Hof Ter Burst 4-2.
VROUWEN II 40
CSG Petrofina - Forest Domaine 5-1; TC Visé - TC Beckhand 1-5.
Intergewestelijk
MANNEN I
RTC Liège - TC Houdinois 9-0; TC Kolonie - TC Hirondelle 4-5; TC Beckhand - Stade Leuven TC 1-5; TC Brabo - Bouge TC 6-3.
MANNEN II
Ter Rivieren - RAECT Mons 5-1; R. Oree THB - RTC Liège 5-1; Leuven TC - GTC Zwevegem 5-1; TC Kolonie - SOKS Rupelmonde 4-5.
MANNEN III
TC Grivegnee - TC Quievrain 4-4; Set Wahis ASBL - TC Tip-Top 6-0; TC Oostakker - Haut Clocher 9-0; Koninkl. Rua - MTC Leopoldsburg 5-1.
MANNEN IV
TC Blankenberge - RCNSM Wepion 5-1; Kang. Aalsterse TC - RTC Malmedy 9-0; Forum TC - TC De Wehzel 2-7; Vautour TC - TC Ter Rivieren 0-6.
MANNEN V
Kwetsendael Recreat. - RFC Liègeois 5-1; TC Baudourois - TC Berkenbos 6-3; TC Evergem - TCBS Tamines 8-1; TC 1310 La Hulpe - Essense TC Inter 4-5.
MANNEN VI
TC Wikings - Vautour TC 2-7; Amicale Anderlecht - Park Brasschaat 4-5; Tenza - RATCD Wandre 7-2; TC Beckhand - Neerpeltse TC 5-1.
MANNEN 55 I
TC Paal - TC Neupre (6/7) 3-3; TC Smash - GTC Zwevegem 2-4; R.Leopold Club - Tennisclub Park 5-1; TC Embourg - Lommelse TC 2-4.
MANNEN 55 II
RFC Liègeois - CS l'Ombrage 1-5; Herentalse TC - TC St.Michiels (9/7) 3-3; TC Beckhand - Park Vilvoorde 4-2; Leopold St.Truiden - Haut Clocher 4-2.
MANNEN 55 III
R.Leopold Club - TS Gembloutois 6-0; Den Espinette - TC Hamme 5-1; Lausprelle-Acoz - TC Zevenbergen 1-5; MTC Leopoldsburg - Le Chataignier 0-6.
MANNEN 60 I
TS Gembloutois - TC De Grace ff. 0-6; Forest Domaine - Hasseltse Yachting 5-1. TC Avia - Den Espinette 4-2; Het Zeen Sterrebeek - Herentalse TC 1-5.
MANNEN 35 I
TC Ostend - Vautour TC 2-4; TC Zottegem - TC Epine 2-4; Wimbledon WTC Menen - TC Lovanium 5-1; TC Des Lorrains - Cheval Blanc (7/7 55/68) 3-3.
MANNEN 35 II
Spy TC - RTC Binchois (7/8) 3-3; Tennis S.D.I. - TC De Richelle 6-0; KTC St. Denis - TC Alken (7/2) 3-3; Baudouin Club - Keerpunt '65 4-2.
MANNEN 35 III
RTC Ath - Neerpeltse TC (7/7 57/59) 3-3; Herentalse TC - I.B.E. TC 4-0; Wase TC - Brusselse TC 1-5; TC Des Lorrains - De Polderblomme 1-5.
MANNEN 35 IV
TC Malonne - Silva Sonia TC 2-4; Park Brasschaat - Seraing TC 6-0; KTC Azalea - RAECT Mons ff. 6-0; TC De Nethe - TC Indiana (9/8) 3-3.
MANNEN 35 V
Herstal - TC Lovanium 0-6; Des Peupliers Ath - Smash Kermt 2-4; SOC Maria-ter-Heide - Bellerive Tilff 6-0; Avia TC - Markse Tennisclub 5-1.
MANNEN 45 I
Longchamps - TC Winterslag 1-5; KTC Azalea - R.Wellington THC 4-2; TC Witte Wilg - TC F.B.A. 4-2; Zeen Sterrebeek - Gembloutois (7/7 64/65) 3-3.
MANNNEN 45 II
Rucla TC - TC 1310 La Hulpe (6/8) 3-3; Tennis S.D.I. - TC Halanzy 6-0; RTC Nimy - TC Logan (7/2) 3-1; R.Fayenbois - TC Sorgvliet 2-4.
MANNEN 45 III
R.Baudouin Club - Tennis S.D.I. (7/6) 3-3; TC Lanaken - TC De Grace 4-2; TC Nassogne - Witte Karpoenen 0-6; Den Espinette - Blauwe Regen 0-4.
MANNEN 45 IV
Woten - TC Houdinois 5-1; Exc. Hasselt - TC Hamme 0-4; TC Zevenbergen - Park Wolu TC 6-0; De La Citadelle - TC Oswherlu 0-6.
VROUWEN I
Beaufays TC - TC 1310 La Hulpe (6/8) 3-3; Neerpeltse TC - TC Central Park 5-1; RTC Liège - TC Bruineput 2-4; Zilveren Klomp - TC Emblem (7/6) 3-3.
VROUWEN II
R.Leopold Club - De La Citadelle 4-0; TC De Vloer - Exc. Lambermont 5-1; Tennisland Rebecq - TC Paal 4-2; GTC Zwevegem - TC Witte Wilg 5-1.
VROUWEN III
Exc. TC Lambermont - Central Park 2-4; TC De Dageraad - TC Geronsart 6-0; TC Issera - TC Tildonk 4-2; TC Hirondelle - TK Players 2-4.
VROUWEN IV
TC Laagland - Rac. Club Bruxelles 2-4; Longchamps TC - TC Libramont 6-0; Hof Ter Burst - TC Beynois 5-1; TC De Wehzel - TC Wezel 5-1.
VROUWEN V
TC Merelbeke - TC Tabora 5-1; Vautour TC - 't Ghistelehof 2-4; TC De Chalet - De Belgique 1-5; Woten - Leopold St.Truiden 5-1.
VROUWEN 30 I
Geelse Den Bruul - Zeen Sterrebeek 1-5; R. Heusy TC - Snauwaert Kalmthout (7/7 71/62) 3-3; Wolu TC - TC Maaseik 4-2; TC Blankenberge - TC Halanzy 6-0.
VROUWEN 30 II
GTC Zwevegem - TC Tabora 6-0; Woten - RATCD Wandre 4-2; TC Velina - TC Wezel 4-2; TC Ter Linden - Kain TC (7/7 61/59) 3-3.
VROUWEN 30 III
TC De Wehzel - KTC in 't Vrije 2-4; TC Zottegem - Theux TC 4-2; RTC Nimy - Tenkie Hasselt 2-4; Saint Gilles Ciney - TC Emblem 1-5.
VROUWEN 30 IV
TCS Wimbledon - TC Sabena 0-4; Essense TC Inter - TC Saint Gerard 6-0; De Eglantier - La Marmotte 6-0; KAV Dendermonde - Evere White Star 4-2.
VROUWEN 40 I
Smashing Nivellois - Longchamps 4-2; Exc. Hasselt TC - TC Mol (7/6) 3-3; Exc. Lambermont TC - TC Beringen (6/6 47/51) 3-3; TC Zevenbergen - TC Longchamp 4-2.
VROUWEN 40 II
TC 1310 La Hulpe - TC De Bergen (6/8) 3-3; TC Duinbergen - Zelemse TC 2-4; TSC Heidepark - R. Mosa TC 4-2; TCBS Tamines - ARA La Gantoise 1-5.
VROUWEN 40 III
Acacias TC - Brusselse TC 5-1; Daf TC - TC Kalypso 4-0.; TC Orscamp - R. Laeken TC n.m.; Lommelse TC - TC Beckhand 2-4.
VROUWEN 50 I
TC Avia - TC Duinbergen 5-1; TC Savanti - Trois Tilleuls TC 2-4; TC Ostend - Lommelse TC 4-2; ARA La Gantoise - TC Lauzellois 4-2.
Triatlon
Mol-Zilvermeer
MANNEN
(1.500 m zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen).
1. Marc HERREMANS (Wuustwezel) in 1.45.05; 2. Yves Coura 1.45.49; 3. Koen Hoeyberghs 1.46.16; 4. Rutger Beke 1.47.11; 5. Marino Van Hoenacker 1.47.58; 6. Patrick Lievens 1.48.07; 7. Gerrit Schellens 1.48.28; 8. Olivier Cardoen 1.48.49; 9. Johan Callebaut 1.48.54; 10. Rachid Strauven 1.50.21; 11. Laurent Dezuttere 1.50.26; 12. Jim Beuselinck 1.50.51; 13. Danny Goethals 1.50.55; 14. Karl Verreydt 1.51.14; 15. François Clement 1.51.21; 16. Thierry Claes 1.52.07; 17. Lieven Desmet 1.52.17; 18. Ian De Loecker 1.52.30; 19. Jean-Louis Van Wassenhove 1.53.20; 20. Steve Janse 1.53.31. Veteranen A: 1. Leon VAN HULSEL (Lommel) in 1.52.09; 2. Jos Van Der Auwera 1.56.35; 3. Jim Cornelis 1.59.43; 4. Flor Verbraeken 2.01.15; 5. André Van Der Bruggen 2.01.38. Veteranen B: 1. Ivo BREUGELMANS (Geel) in 2.10.02; 2. Leo van De Velde 2.11.39; 3. Alfred Kerckhofs 2.26.37; 4. Guy Vandenbogaert 2.32.00; 5. Benny ickx 2.49.56. Junioren A: (1.500 m zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen) 1. Bert JAMMAER (Brecht) in 1.49.55; 2. Frederik Van Lierde 1.52.05; 3. Bart Geysen 1.57.15; 4. Benoit Thirot 1.58.18; 5. Jim Thijs 1.58.32; 6. Karel Smet 1.58.36; 7. Gerrit Depauw 1.58.45; 8. Cedric Nollet 1.59.54; 9. Thierry Verbinnen 2.00.16; 10. Philippe Malcolm 2.05.34. Junioren B: 1. Kjell VERLEYSEN in 1.57.01; 2. Benoit Myaux 1.59.21; 3. Jan Gerben Heymans 1.59.33; 4. Stijn Goris 2.00.11; 5. Bruno Lievin 2.02.01; 6. Wim Jammaer 2.02.15; 7. Pieter Van Nieuwenhuyzen 2.06.55; 8. Kurt Lobbestael 2.07.15; 9. Michael Smets 2.08.54; 10. Thomas Lechat 2.08.59. Jeugd A: (750 m zwemmen, 20 km fietsen, 6,6 km lopen) 1. Peter CROES (Beerzel-Putte) in 58.00; 2. Janick De Hertogh 58.24; 3. Dries Poppe 59.11; 4. Jean Pinera 1.01.39; 5. Marc Geerts 1.01.45. Jeugd B: (350 m zwemmen, 10 km fietsen, 3,3 km lopen) 1. Dries TORFS (Leefdaal) 35.43; 2. Klaas Dobbelaere 36.33; 3. Nick De Becker 37.02; 4. Thomas Lafaire 37.25; 5. Jeroen Verstraeten 38.20.
VROUWEN
1. Heidi VERAMME (Heule) in 2.01.59; 2. Christel Van Eesbeek 2.03.44; 3. Isabelle Braeckeveld 2.05.07; 4. Sandrine Rozenberg 2.10.45. Vrouwen A: 1. Karen STEURS (Schoten) in 2.07.04; 2. Celine Rositano 2.08.42. Vrouwen B: 1. Jessica MAYON (Bastenaken) in 2.04.59; 2. Marieke Peeters 2.09.51; 3. Jessie Claes 2.20.32. Veteranen: 1. Martine DE COUTERE (Sint-Truiden) in 2.15.12; 2. Ingrid Van Buggenhout 2.30.56. Jeugd A: 1. Sophie DE GROOTE (Anzegem) in 1.02.42; 2. Dominique Leenaerts 1.04.51; 3. Geraldine Heynen 1.07.22. Jeugd B: 1. Doris FLAMANT (Chievres) in 41.33; 2. Kristel Elgher 42.19; 3. Marlies Van De Velde 43.39. Juniores: 1. Aurelie VAN MALDEGEM in 1.12.33; 2. Delphine Van Maldegem 1.13.33. Veteranen: 1. Laetitia MAYON (Bastenaken) in 54.54.
Volley
EK in Wien Neustadt
MANNEN
Halve finales:
Rusland - Tsjechië 3-0 (25-21, 25-15, 25-13); Italie - Joegoslavie 3-1 (25-17, 25-22, 24-26, 25-22). Kruisfinales plaatsen 5 tot en met 8: Nederland - Bulgarije 3-0 (25-17, 25-19, 25-18); Frankrijk - Oostenrijk 3-0 (25-15, 25-23, 27-25).
EK mannen
Finale: Italië - Rusland 3-1 (19-25, 25-17, 25-22, 30-28). Om de 3de plaats: Joegoslavië - Tsjechië 3-0 (25-17, 25-19, 25-23). Om de 5de plaats: Nederland - Frankrijk 3-2 (25-21, 23-25, 22-25, 25-23, 24-22). Om de 7de plaats: Bulgarije - Oostenrijk 3-0 (25-23, 25-19, 25-15).

.

Nu in het nieuws