C06-S15 rest a-m

Biljarten
BR>Driebanden in Kortrijk
Frederic Caudron 40 19 2,105 7 - Leo De Meyer 18 19 0,947 4; Eddy Leppens 40 33 1,212 6 - Martin Spoormans 29 33 0,879 5; F. Caudron 40 25 1,600 6 - E. Leppens 36 25 1,440 8; Martin Spoormans 40 22 1,818 6 - Leo De Meyer 29 22 1,318 6; Martin Spoormans 40 31 1,290 6 - Frederic Caudron 31 31 1,000 6; Eddy Leppens 40 29 1,379 4 - Leo De Meyer 32 29 1,102 8. Klassement: 1. F. Caudron 4 ptn (1,480); 2. E. Leppens 4 tn (1,333); 3. M. Spoormans 4 ptn (1,267); 4. L. De Meyer 0 ptn (1,128). Kwartfinales: Eddy Merckx 40 19 2,105 9 - Pascal Van Brabandt 9 19 0,474 3; Johan Claessen 40 31 1,290 6 - Eddy Leppens 26 31 0,838 7; Peter De Backer 40 33 1,212 5 - Frédéric Caudron 39 32 1,219 8; Koen Ceulemans 40 27 1,481 4 - Raymond Ceulemans 36 27 1,333 5. Halve finales: Johan Claessen 40 27 1,481 6 - Peter De Backer 18 26 0,692 4; Eddy Merckx 40 19 2,105 10 - Koen Ceulemans 14 19 0,737 4. Finale: Eddy Merckx 40 36 1,110 12 - Johan Claessen 31 35 0,885 3.
Bowling
Kampioenschap
Ere: Bow 2 - Pieters ProShop - Bow 3 Pieters Show 3168-2887 8/0; Cordial 2 - BOW 1 Pieters Proshop 2891-3193 0/8; Cordial 1 - Berkerijs 1 3139-2967 8/0; Yak Pit Bow LVD - Delen's GTC 3034-2814 6/2; Euro BSO-Morres Meubel - Euro Building Imp-Valcke 3021-3083 4/4; Pro 1 Filet d'Anvers - Tragel Sport 1 Martle 2908-3037 2/6; Ali 1 AMF-Schrijvers - ZON 1 Bowl. Champion 3259-2959 8/0. Klassement: 1. Ali A AMF-Schrijvers 2 6351 16; 2. BOW 1 Pieters Proshop 2 6299 16; 3. Yak Plt Bow LVD 2 5776 12; 4. Tragel Sport 1 Martle 2 5785 10; 5. Eur Building IMP-Valcke 2 6244 8; 6. Bow 2 Pieters Proshop 2 6052 8; 7. Bow 3 Pieters Proshop 2 5995 8; 8. Cordial 1 2 5944 8; 9. Zon 1 Bowl. Champion 2 5873 6; 10. Delen's GTC 2 5613 6; 11. Berkerijs 1 2 6129 4; 12. Euro BSO -Morres Meubel 2 5871 4; 13. Pro 1 FIlet d'Anvers 2 5568 4; 14. Cordial 2 2 5578 2.
1A: Leader 1 - Yaka 2 2747-2571 6/2; Tournai BBL - Dee Alu-PVC Antoine 2741-2482 8/0; LCB 3 Gilly Meubles - Flint Pia Alvolo 2689-2493 6/2; Spoor Sobrie - MOU Chapelle BASF 2611-2698 0/8; ALX Dyor De Sutt. - ALX DU Parc H. Vi. 2852-2892 2/6; CBS 1 Ets. Pierard - Bassins 1 St-Barbe 2735-2763 2/6; CCB 2 - Bowlmaster 4 2702-2810 2/6.
1B: Antwerp 1 - TRE 1 ABB Van Moer 2401-2395 4/4; ZON 2 Bowl. Champion - BLS 1 Renovite 2718-2733 2/6; STT 1 Amfora - ESP 1 Sonorus 2876-2763 6/2; Leu Le Moniteur - ILB 1 2602-2475 6/2; NAC Fecidi BIB - Brabo 1 2580-2735 0/8; Eur. Dakwerken De Laet - Scorpion Pauwels 2616-2539 6/2; Libertas vd Merlen - ETM Empea 2593-2660 2/6.
2A: Martens-Matrijzen 1 - GEN Patis. E. Houben 2451-2648 0/8; Vehent Everwood 2 - GEN Bouw. G. Cornelis 2781-2386 8/0; PON Argenta G. Pollier - Bockor Vitralux NM; Oostende 1 VP-Mutoh - Mouscron Riga 2621-2601 4/4; Zuidpand 1 Declercq - Euro-City 1 2606-2820 0/8; Strike 1 Isiform - Yaka 3 Sarl Leone 2379-2628 2/6; GEN Desmet-Buysschaert - Donk's Club Deva Rem.- Uitg.
2B: Leader 2 - Outsiders 2652-2510 6/2; BOW 5 Kenwood - BER Wuitens 2998-2694 8/0; Cordial 3 Nobel - De Kat Bouwond. VHW 2651-2704 2/6; TRA 2 Coesens - Cordial 5 BH Team 2963-2735 6/2; Anderlecht - Cordial 4 2524-2878 0/8; Flint Axono - Namur ID Construction 2750-3005 0/8; BAS 2 Grande Muraille - Center 1 2732-2706 4/4;
2C: Bubo 2 - STT Radson/Poly-Color 2532-2719 2/6; Zenith 1 - Bubo 1 Euro Vision 2838-2903 2/6; STT 3 Amfora - NAC Volders 2655-2693 4/4; ILB 3 - MAA 3 Milissen 2759-2612 8/0; Acro 1 - MAA 1 CET Benelux 2786-2521 8/0; NAC Arroba Bondstreet - ILB 2 Serrurerie Immel 2509-2690 0/8; Jerom Jacobs - ZON Dranken Marlou 2601-2625 2/6.
2D: Keiheuvel 1 - Speelberg Roland 2763-2294 8/0; UFA 1 Best Repair - Met 1 2854-2639 6/2; Speelberg De Ceuster - Mechelen 1 2549-2585 2/6; Turnhout Brunswick - RUB 1 Hoegaarden Cafe NM; Euro Van Der Wilt - Euro AGM 2724-2569 8/0; Eagles 1 Harmonies - Gol Johnson Pump 2807-2930 2/6; Delen's Gisso - CRO 1 2702-2654 6/2.
3A: Medro 1 - Castle 1 Bockor 2530-2461 6/2; ART Veneziana - Westhoek 1 VDW 2531-2851 0/8; Thémis 1 - Gra The Zone 2698-2733 4/4; ART Govan - BRU 1 Bras 2713-2500 8/0; ALI 2 Opel Vanneste - Ali 3 Chauffage Corne 2864-3023 0/8; 't Zwin 1 - Spoor Asiabel 2687-2512 6/2; Turbo 1 Brugge - S/S 1 New Castle 2784-2687 6/2.
3B: TRA 3 Valckenier - GEBO Merlijn 2449-2561 2/6; Center 2 Tirolerhof - Goldstar 2715-2632 6/2; PON Rest. Vlasschard - Aalst 2 Afinas 2237-2248 2/6; ALX Con Spanien - GEN. Carr. F. Eeckhut 2601-2688 2/6; Ronse 2 Mannheimer - Ronse 1 Mornie Esso 2342-2509 0/8; Aalst 1 Starwash - ART ABC Rent 2689-2543 8/0; Trevpunt - Wase Rest. Saeftinghe 2563-2419 6/2.
3C: Cordial 8 MCI - Cordial 7 Bouvy Motor 2752-2709 6/2; TOU Assur. Fédérales - Cordial 9 Capuzzimati 2598-2408 8/0; Flint Mons Pro-Shop - CBS 3 Sambreville 2669-2497 6/2; Namur Papy's - LCB 5 Relax 2673-2790 2/6; Bassins 4 Breitex - BAS 3 Serriez Toyota 2641-2715 2/6; CBS 2 Sambreville - ESP 2 Grande Ecluse 2724-2654 4/4; Cordial 6 Laurenty - CRO 2 Fina 2705-2766 4/4.
3D: TRE 3 Honda UD Wilde - Amboc 2 NM; BKI 1 Exp. R. Vandevin - TRE 2 Nissan Peeters 2553-2665 0/8; Brussels Bowlers 1 - PRC 1 Red Devil's 2659-2483 8/0; Nagari 2 Service Loca - Zenith 3 2593-2646 2/6; ILB 5 Old Club - ILB 4 Boul Proumen 2569-2628 0/8; Berkerijs 5 - LEU Romance Karaoke 2712-2540 8/0; Bowling Stones 1 - BOW 6 Traiteur Francis 2452-2495 2/6.
3E: Van Den Hooff 1 - Bowlmaster 7 2537-2686 2/6; BOW 8 Citibank - DEE Plasto Derbigum 2837-2817 4/4; BOW 9 Kenwood - RSQ 1 2505-2800 0/8; ESP 3 Peugeot Meiser - CCB 1 2539-2457 6/2; Corsly Postboys 3 - Crosly Postboys 2 2650-2812 0/8; Goldfingers 2 - Bruxelles 1 2446-2755 0/8; RIC Brasserie Antoine - BTB-Cobra's 1 Menderes 2660-2474 6/2.
3F: BLS LBW Bertrand - STT 4 Autoglascenter 2482-2441 4/4; ZON 3 Bowl Champion - BLS Wijns 2460-2583 0/8; Verbeeck Bloemen Mady - OLY Tower 2585-2535 6/2; ZON Verz. Mertens Genk - Teuten 2 Drisag 2364-2566 0/8; MAA 4 H.D. - NAC Concap 2422-2264 6/2; OLY Maessen - BLB 1 Wouters Snoeiwerk NM; MAA 2 Budgetslager - SPG 1 Pelsers Gabr. 2572-2445 6/2.
3G: Euro Pacauto - Speelberg Stephani 2545-2433 8/0; KBV 1 Sportvriend - Euro R/R Engineering 2424-2445 2/6; Speelberg Rijmenants - Eden Verzekering Tari 2805-2572 8/0; BUBO 3 Verz. Huysmans - LIB Nutri Searches 2640-2620 6/2; PIN 3 Devis - Brabo Adec 2548-2664 2/6; Eden CMC Telecom - Turnhout Sfinx 2595-2595 5/3; Euro XL - Het Ven 2 Duvel 2751-2531 6/2.
3H: Euro BC Pro Sh - Crosly Postboys BIB 2498-2665 2/6;; Libertas Coni-Roos - Euro Hudiko-VD Abeele 2590-2613 2/6; Speelberg 5 - Wima 1 2434-2455 2/6; Pro Bowl 2 - UFA 2 Omnitech 2560-2590 2/6; Pin 1 Keoon - PIN 4 Denicol 2362-2775 0/8; Mehelen 3 - Pro 3 Heavy IS 2413-2422 4/4; ASL Magic Lions - Met 3 2731-2495 6/2.
Golf
Prijs van de Koning in Oostende
MANNEN
1. Frederic De Vooght (Antwerpen) 142 slagen; 2. Pasquale di Marco 144; 3. Thomas Van Wettere 144; 4. Sézbastien Klinkck 145; 5. David Evverson 146; 6. Pierre Thomas 147; 7. Eric Steghers 148; 8. Patroc Brose 149; 9. Mahieu De Lille 149; 10. Gerald Gresse 150.
VROUWEN
1. Celestine De Vos (Oostburg) 149 slagen; 2. Virginie Vanderheyde 150; 3. Sylvie Favril 153; 4. Ellen Smets 154; 5. Sophie Fontaine 158; 6. Maite Van Heuverswijn 159; 7. Sofie Dieleman 160; 8. Julie De Coninck 161; 9. Clémence Gillon 162; 10. Wendy Widemann 164.
Warschau
Eindklassement: 1. N. Fasth (Zwe) 280=73-73-67-67; 2. H. Otto (ZAF) 281=65-74-70-72; 3. C. Suneson (Spa) 282=72-67-70-73, K. Störegaard (Den) 282=72-70-71-69, A. Mednick (Zwe) 282=75-70-72-65; 6. J.M. Lara (Spa) 283=73-72-68-70, R. Bland (Eng) 283=68-71-70-74; 8. D. De Vooght 284=70-70-70-74, B. Teilleria (Fra) 284=71-68-71-74, F. Larsson (Zwe) 284=71-72-71-70, I. Pyman (Eng) 284=66-72-73-73, F. Andersson (Zwe) 284=71-71-73-69.
LPGA Californië
1. J. Rosales (Mex) 270=68-69-66-67 -18; 2. D. Williams (VS) 283=68-69-73-73; 3. K. Booth (VS) 284=70-70-75-69; 4. L. Henderson (VS) 285=71-72-70-72, I. Tinning (Den) 285=75-71-66-73, M. Fuller (VS) 285=69-72-69-75; 7. A. Buzminski (VS) 286=66-75-74-71, S. Yoshida (Jap) 286=70-74-70-72, V. Strada (VS) 286=68-71-71-76 39, L. Tadiotto 295=77-72-77-69; ... 47. V. Van Ryckeghem 297=72-72-74-79.
Britse Masters
1. B. May (VSt) 269=69-67-66-67 -19; 2. C. Montgomerie (Sch) 270=67-64-68-71; 3. C. Hanell (Zwe) 272=70-69-66-67; 4. L. Westwood (Eng) 68-66-72-68 en G. Owen (Eng) 274=68-70-70-66; 6. S. Webster (Eng) 275=67-70-70-68; 7. S. Torrance (Sch) 72-67-69-68 en P. Broadhurst (Eng) 276=68-71-72-65; 9. S. Leaney (Aus) 277=67-70-70-70; 10. D. Clarke (N-Ier) 71-66-74-67 en R. Goosen (ZAf) 278=69-71-68-70; ... 18. I. Woosnam (Wal) 68-69-69-73, M. McNulty (Zim) 73-69-68-69, E. Romero (Arg) 70-68-66-75 en R.J. Derksen (Ned) 279=74-68-68-69; 26. P. Sjöland (Zwe) 280=70-73-70-67; 32. T. Björn (Den) 281=70-70-72-69.
Hockey
EK in Padua
MANNEN
Plaatsingsronde:
Polen - Italië 5-1 (3-1); Zwitserland - Ierland 2-1 (1-1).
Finale: Nederland - Duitsland 3-3 n.v. (2-2, 3-3). Duitsland wint na strafballen: 4-5. 25' Lomans 1-0 (sc), 26' Michel 1-1 (sc), 28' Reinelt 1-2, 34' Lomans 2-2 (sc), 44' De Nooijer 3-2, 66' Bechmann 3-3. Strafballen: Bechmann 0-1, Brinkman 1-1, Mayerhofer mist, Lomans 2-1, Reinelt 2-2, Veen 3-2, Keller 3-3, Eikelboom 4-3, Weissenborn 4-4, Van der Weide mist, Brinkman mist, Bechmann mist, Lomans mist, Reinelt 4-5.
Om de 3de plaats: Engeland - België 7-2 (2-1). Om de 5e plaats: Wales - Spanje 0-3 (0-1). Om de 7e plaats: Frankrijk - Rusland 4-1. Om de 9e plaats: Polen - Zwitserland 6-2. Op de 11e plaats: Ierland - Italië 2-1.
Kaatsen
Nationaal kampioenschap
Zondag
2de afdeling: Finale (terug):
Bousval - Maubeuge 14-15. Maubeuge kampioen van België.
Kano-kayak
WK in Sue d'Urgell
WK slalom
MANNEN
K1:
1. Duitsland (Thomas Becker, Ralf Schaberg, Jakobus Stenglein) 114,52; 2. Slovenië 116,12; 3. Tsjechië 116,29; 4. Slovakije 117,39; 5. Polen 117,86. K1: 1. David Ford (Can) 198,58 sec; 2. Scott Shipley (VS) 198,99; 3. Paul Ratcliffe (GB) 199,13; 4. Fedja Marusic (Slo) 199,19; 5. Jean-Yves Cheutin (Fra) 199,34; 6. Ian Raspin (GBr) 199,42. C1: 1. Emmanuel Brugvin (Fra) 205,84; 2. Robin Bell (Aus) 206,45; 3. Michal Martikan (Slk) 207,00; 4. Stefan Pfannmöller (Dui) 207,61; 5. Krzystof Bierut (Pol) 109,19; 6. Herve Delamarre (Fra) 210,91. C2: 1. Marek Jiras-Tomas Mader (Tsj) 224,46; 2. Krzystof Kolomanski-Michael Staniszewski (Pol) 225,30; 3. Eric Biau-Bertrand Daille (Fra) 228,44; 4. Milan Kubes-Marian Olejnik (Slk) 228,70; 5. Kay Simon-Robby Simon (Dui) 228,78; 6. Frank Adisson-Wilfrid Forgues (Fra) 230,36. Per ploeg: C2: 1. Tsjechië (Marek Jiras-Tomas Mader; Jaroslav Volf-Ondrej Stepanek, Jaroslaw Pospisil-Jaroslaw Pollert) 127,40 sec; 2. Slovakije 131,86; 3. Frankrijk 135,34; 4. Duitsland 135,61; 5. VS 199,58.
VROUWEN
K1:
1. Stepanka Hilgertova (Tsj) 226,30 sec; 2. Rebecca Bennet (VS) 228,30; 3. Beata Grzesik (Pol) 228,62; 4. Sandra Friedli (Zwi) 229,58; 5. Marcela Sadilova (Tsj) 229,89; 6. Elena Kaliska (Slk) 230,97.
Motorcross
GP van VS 250cc
Eerste reeks: 1. Stefan Everts (Honda); 2. Ryan Hughes (Honda); 3. Kevin Windham (Honda); 4. Pit Beirer (Kawasaki); 5. Michael Pichon (Suzuki); 6. Sebastien Tortelli (Honda); 7. Greg Albertijn (Suzuki); 8. Fréderic Bolley (Honda); 9. Brian Jorgensen (Suzuki); 10. Joshua Coppins (Suzuki); 11. David Vuillemin (Yamaha); 12. Robbie Reynard (Suzuki); 13. Marnicq Bervoets (Kawasaki); 14. Alessandro Belometti (Yamaha); 15. Gordon Crockard (Honda). WK-stand op 1 reeks van het einde: 1. Fréderic Bolley (Fra) 436ptn; 2. Pit Beirer (Dui) 422; 3. David Vuillemin (Fra) 366; 4. Ryan Hughes 365; 5. Marnicq Bervoets 270; 6. Michael Maschio (Yamaha) 265; 7. Joshua Coppins (NZe) 257; 8. Leon Giesbers (Ned) 184; 9. Remy Van Rees (Ned) 164; 10. Alessandro Belometti (Ita) 124.
MCB-BLB in Wielsbeke
Juniores 125cc: C-reeksen: Charles en Ottevaere. Eindstand: 1. Ottevaere 4 punten; 2. Van Gysegem 5; 3. Charles 7. B-reeksen: Deketelaere en Vancraenenbrouck. Eindstand: 1. Van Craenenbrouck 3 punten; 2. Deketelaere 5; 3. Duld 6. A-reeksen: 1. Gysel (2). Eindstand: 1. Gysel 2 punten; 2. Blauwers 6; 3. Verbauwhede 6. Junioren 250cc: C-reeksen: Vermeersch en Velghe. Eindstand: 1. Vermeersch 4 punten; 2. Beernaert 8; 3. Duprez 8. B-reeksen: Deruyck en Lejeune. Eindstand: 1. Lejeune 3 punten; 2. Deruyck 4; 3. Debaere 5. A-reeksen: Van Landuyt (2). Eindstand: 1. Van Landuyt 2 punten; 2. Van Rooy 4; 3. Vancraeynest 7. Junioren 500cc: Reeksen: Van Hoe (2). Eindstand: 1. Van Hoe 2 punten; 2. Thomas 8; 3. Delagrange 8. Specialen: Reeksen: Verbrugge (2). Eindstand: 1. Verbrugge 2 punten; 2. Van Geert 6; 3. Vandewiele 6. Nationalen: Reeksen: Regheere en Van Taetenhove. Eindstand: 1. Regheere 3 punten; 2. Van Taetenhove 4; 3. Vandewalle 6. Inters 125cc: Reeksen: Botte (2). Eindstand A: 1. Botte 2 punten; 2. Frison 4; 3. Hempte 8. Eindstand B: 1. Ghekiere 15 punten; 2. Lanenburg 20; 3. Cools 28. Zijspannen: Reeksen: Vanhoutte-Vanhoutte (2). Eindstand zijspannen A: 1. Vanhoutte-Vanhoutte 2 punten; 2. Lutters-Debaere 4; 3. Verbrugge-Verbrugge 7. Eindstand zijspannen B: 1. Matheeus-Goossens 7 punten; 2. Van Roey-Van Roey 11; 3. Mane-Vuylsteke 17.
Zijspanklasse in Tägerig
1ste manche: 1. Sergis/Rasmanis (Let) BSU/Zabel, 2. Wenninger/Van der Wiel (Dui/Ned) EML/MTH, 3. Willemsen/Willemsen (Ned) BSU/Zabel, 4. Janssen/Janssen (Ned) EML/Zabel, 5. Beaumont/Rostaing (Fra) EML/MTH, 6. Mallows/Peters (Eng) KHR/MTH.
2de manche: 1. Sergis/Rasmanis, 2. Schoch/Schlapfer (Zwi) VMC/Yamaha, 3. Janssen/Janssen, 4. Söderqvist/Sylwan (Zwe) EML/MTH, 5. Beaumont/Rostaing, 6. Korjus/Jakk (Est) AYR/MTH.
Eindstand WK: 1. Willemsen/Willemsen 386 punten, 2. Sergis/Rasmanis 385, 3. Söderqvist/Sylwan 267, 4. Weinmann/Weinmann (Dui) BSU/MTH 220, 5. Kaurit/Laksberg (Est) AYR/MTH 173, 6. Janssen/Janssen 164.
Orp Le Grand
Beloften: Reeksen: gewonnen door Wybo en Siriez. Eindstand: 1. J. Wybo 45 ptn, 2. Kristof Salaets 38, 3. J. Huysmens 36, 4. Yves Baekelandt 29, 5. M. Beshone 28. Juniors 250-500cc: Reeksen: gewonnen door Danny Crosset. Eindstand: 1. Danny Crosset 50 ptn, 2. M. Siemens 37, 3. J. Beckers 34, 4. J. Bandol 29, 5. M. Maebe 24. Nationalen 250-500cc: Reeksen: gewonnen door Tom Van Loon en Danny Cools. Eindstand: 1. Tom Van Loon 47 ptn, 2. Danny Cools 47, 3. S. Van Mieghem 34, 4. Davy Feuillaux 35, 5. M. Mespaux 34. Inters: Reeksen: gewonnen door Patrick Caps en Steve Ramon. Eindstand: 1. Patrick Caps 45 ptn, 2. Steve Ramon 45, 3. Cedirc Melotte 38, 4. Emiel Frederik 32, 5. Davy Goovarts 31, 6. Marc De Reuver 28, 7. Sven Breugelmans 25, 8. Marvin Van Daele 24, 9. Michael Lalloz 24, 10. F. Van Gastenberg 19.
Mountainbike
Battice
Ploegentijdrit: 1. HAMONT MTB 10,4 km in 28.47; 2. Anhyp Beveren-Waas 29.32; 3. Cyclevasion Herve 30.05; 4. Dream Team Herve 30.11; 5. Mega Bike Turnhout 31.34; 6. Espace Bike Theux 31.40; 7. GT Starbike Luik 31.48; 8. Free Bikers Bilzen 33.14; 9. Voeren MTB 34.17; 10. Zonnebikers Hasselt 34.24.
Cross-country: 1. Raf MOTTARD (Hoeselt); 2. Sébastien Lecloux; 3. Wouter Rogiers; 4. Dirk Cornu; 5. Johan Wiertz; 6. Danny Sours; 7. Simon Bastin; 8. Marc Donné; 9. Kris Pauli; 10. Bruno Beckers.
Paardenrennen
Zaterdag
Tongeren
Opbrengsten
Aankomst:
8 - 1 - 9 - 11 - 3.
Voor 20 frank:
Tiercé:
in volgorde: 5.000; niet in volgorde: 1.000.
Quarté: in volgorde: 86.710; niet in volgorde: 3.770. Bonus: 60.
Top-5: in volgorde: -; niet in volgorde: 28.280; Bonus: 1.130. Trio: 2.080. Koppel: 1.400.
Tilt: Rang 1: 86.770; Rang 2: 3.830; Rang 3: 120.
Drafren: 8 - 1 - 9 - 11 - 3.
Vincennes
Opbrengsten
Aankomst:
8 - 13 - 3 - 5 - 14.
Tiercé: voor 6 ff: in Volgorde: 6.084,00; niet in volgorde: 1.216,80.
Quarté+: voor 8 ff: in volgorde: 35.884,80; niet in volgorde: 1.510,40; Trio/Bonus (zonder volgorde): 377,60.
Quinté+: voor 10 ff: in volgorde: 200.063,00; niet in volgorde: 1.830,00. Bonus 4: 366,00. Bonus 3: 122,00.
2/4: voor 20 ff: 212,00.
Oostende
Opbrengsten
Aankomst:
4 - 12 - 14 - 7 - 3.
Voor 20 frank:
Tiercé:
in volgorde: 10.000; niet in volgorde: 2.000.
Quarté: in volgorde: 39.790; niet in volgorde: 1.730. Bonus: 220.
Top-5: in volgorde: -; niet in volgorde: 3.150. Bonus: 170. Trio: 4.760. Koppel: 1.975 (50 fr.).
Tilt: Rang 1: 40.010. Rang 2: 1.950. Rang 3: 440.
Zondag
Oostende
Opbrengsten
Aankomst:
4 - 2 - 9 - 10 - 11.
Voor 20 frank:
Tiercé:
in volgorde: 3.970 Bf; niet in volgorde: 440 Bf.
Quarté: in volgorde: 13.570 Bf; niet in volgorde: 590 Bf. Bonus 28 Bf.
Top-5: in volgorde: 55.380 Bf; niet in volgorde: 7.910 Bf. Bonus: 90 Bf. Trio: 650 Bf. Koppel: 1.575 Bf.
Tilt: Rang 1: 13.598 Bf. Rang 2: 618 Bf. Rang 3: 56 Bf.
Tongeren
Opbrengsten
Het paard nr. 12 kwam niet aan de start.
Aankomst: 4 - 8 - 3 - 9 - 13.
Voor 20 frank:
Tiercé:
in volgorde: 6.300 Bf; niet in volgorde: 1.260 Bf.
Quarté: in volgorde: 111.320 Bf; niet in volgorde: 4.840 Bf. Bonus: 70 Bf.
Top-5: in volgorde: -- Bf; niet in volgorde: 9.120 Bf. Bonus: 410 Bf. Quarto: 14.400 Bf. Trio: 2.590 Bf. Koppel: 2.175 Bf. (voor 50 Bf.) Winnend: 98 Bf.
Tilt: Rang 1: 111.390 Bf. Rang 2: 4.910 Bf. Rang 3: 140 Bf.
Rugby
1ste Afdeling: Poule A: Boitsfort - Ottignies nm; Antwerp - Racing Jet 34-7; Luxembourg - Soignies 87-3; Standard - Kituro 12-35. Poule B: ASUB - Coq Mosan 41-3; Dendermonde - Arendonck 32-22; La Hulpe - Frameries 10-24.
2de Afdeling: Poule A: Kibubu - Namur nm; Laakdal - Walferdange 13-25; Forest - RFC Liège 7-13; Leuven - Anderlecht nm. Poule B: Bxl British - Malmedy 26-24; Gent - BUC 7-24; Mons - ASUB Waterloo 14-50; Famenne - Schilde 56-12.
3de Afdeling: Poule A: Boitsfort - Black Star nm; Antwerp - Racing Jet 17-26; SHAPE - Soignies 25-0 FF; Standard - Kituro 22-35. Poule B: Dendermonde - Aerendonk 39-7; La Hulpe - Hesby 0-25 FF; Visé - Verviers 28-24. Poule C: Bxl British - Péruwelz 11-0; Eeklo - Beringen nm; Wetteren - Mechelen 22-21; Bxl Celtic - Anderlecht 13-36.

.

Nu in het nieuws