C06-S14 atletiek n-z

Nieuwpoort
BR>Marathon: 1. Franky VAN LIERDE (1ste sen) in 2.38.15; 2. Alain Bourdon 2.41.25; 3. Johan Derycke 2.46.36; 4. Johan Cornelis (1ste vet +40) 2.48.18; 5. Andy Debruyne 2.48.47; 6. Koen Lefebvre 2.50.19; 7. Joost Jaques 2.50.29; 8. Johny Verstraete (1ste vet +50) 2.50.43; 9. Ignace Verscheure 2.51.18; 10. Rik Sampers 2.53.33; 11. Luc Loos (1st vet +45); 12. Frans Vandeghinste 2.54.09; 13. Lieven Stragier 2.54.12; 14.Sven Van Steen 2.55.57; 15. Frans Brunclair 2.56.18; 16. Kurt Gaerem 2.56.36; 17. Bert Vanderkerken 2.57.10; 18. Luc Vandecaveye 2.58.17; 19. Bart Bekemans 2.58.54; 20. Dirk Sonck 2.59.39; 46. Rosita Lievens (1ste vrouw) 3.11.54.
Oordegem
BK scholieren en kadetten
JONGENS
Scholieren: 100m: 1ste reeks:
1. Kevin Rans (OLSE) 11.25. 2de reeks: 1. Robbe Six (HAC) 11.33. 3de reeks: 1. Eric Biname (RFCL) 11.40. 4de reeks: 1. Lino Vandoorne (AVR) 11.16. Finale: 1. Kevin Rans (OLSE) 10.99; 2. Lino Vandoorne (AVR) 11.13. 400m: 1ste reeks: 1. Tom Vanchaze (AVT) 49.99. 2de reeks: 1. Jef Van Acoleyen (DCLA) 49.24. 400m horden: 1ste reeks: 1. Benjamin Torbin-Nielsen (AVT) 54.17. 2de reeks: 1. Simon Hoebeeck (WS) 55.48. 3de reeks: 1. Filip Van Leugenhaegen (VOLH) 55.78. 800m: 1ste reeks: 1. Nick Brunet (HOO) 1.59.66. 2de reeks: 1. Wouter Tollet (DALO) 1.57.68. 3.000m: 1. Benjamin Barbier (RCSC) 8.48.52. Polsstok: 1. Kevin Rans (OLSE) 4.70; 2. Joffrey Baune (SMAC) 4.70.
Kadetten: 100m: 1ste reeks: 1. Ruben Vancanneyt (HCO) 11.50. 2de reeks: 1. Julien Denayer (SMAC) 11.49. 3de reeks: 1. Hoosan Rahmoun (CSF) 11.54. Finale: 1. Ruben Vancanneyt (HCO) 11.38; 2. Julien Denayer (SMAC) 11.58. 300m horden: 1ste reeks: 1. Sebastien Hoffelt (ULA) 42.65. 2de reeks: 1. Nick Decroix (ACIP) 41.00. 3de reeks: 1. Kirsten Devlieger (MACW) 42.40. 400m: 1ste reeks: 1. Brice Dereymaeker (WS) 54.69. 2de reeks: 1. Pieterjan Bax (DCLA) 54.30. 3de reeks: 1. Jan Mettepenningen (Lebb) 54.93. 800m: 1ste reeks: 1. Ruben Biebauw(HCO) 2.05.31. 2de reeks: 1. Alexandre Cellier (ARCH) 2.05.66. 3de reeks: 1. Tom Louage (BRAB) 2.06.26. Polsstok: 1. Sebastien Hoffelt (ULA) 3.90; 2. Koen D'Hoker (VS) 3.60. Hamer: 1. Sven Cauwenbergh (HERA) 41.29; 2. Rausin (Spa) 40.63.
MEISJES
Scholieren: 100m horden: 1ste reeks:
1. Nele Van Doninck (AVT) 14.33. 2de reeks: 1. Gitte Baumer (ACBR) 14.27. Finale: 1. Nele Van Doninck (AVT) 14.13; 2. Gitte Baumer (ACBR) 14.16. 200m: 1ste reeks: 1. Nele Van Doninck (AVT) 25.38. 2de reeks: 1. Annelies Van Zele (ACBR) 25.53. 3de reeks: 1. Audrey Rochtus (WIBO) 25.45. Finale: 1. Audrey Rochtus (WIBO) 25.04; 2. Nele Van Doninck (AVT) 25.16. 400m: 1ste reeks: 1. Mieke Daens (Duff) 58.43. 2de reeks: 1. Hermien Schoutteten (AVMO) 58.75. 3de reeks: 1. Rosemintje Dosfel (ASSA) 58.48. 400m horden: 1ste reeks: 1. Kim Schutters (AVT) 65.31. 2de reeks: 1. Dorien Heyns (ACHL) 64.87. 3de reeks: 1. Sylvie Vanhaverbeke (AVT) 65.48. 800m: 1ste reeks: 1. Ellen Buts (Duff) 2.18.17. 2de reeks: 1. Ellen Van Leeuwen (HCO) 2.16.71. 1.500m: 1. Xenia Luxem (OLSE) 4.36.56; 2. Magali Cazaux (HCO) 4.49.99. 3.000m: 1. Annelies Demuynck (MACI) 9.48.19. Hoog: 1. Ellen Cockuyt (ACME) 1.78; 2. Sylvie Vanhaverbeke (AVR) 1.66. Ver: 1. An Claes (ACA) 5.98; 2. Jessica Van De Steene (RCG) 5.98. Hamer: 1. Heidi Van Aken (OLSE) 37.06; 2. Catherine Menten (FAC) 30.29. Kogel: 1. Irina Sustelo (IXBL) 11.96; 2. Sofie Moonen (SWIN) 11.50. Discus: 1. Irina Sustelo (IXBL) 40.39; 2. Cyrielle Dullier (Spa) 39.93. Speer: 1. Ellen De Wit (Lier) 37.32; 2. Kim Stuer (SPBO) 36.26.
Kadetten: 80m horden: 1ste reeks: 1. Stephanie Bourgeois (OEH) 11.71. 2de reeks: 1. Roxanne Baute (ACHL) 13.00. 3de reeks: 1. Deborah Bier (OEH) 12.47. 4de reeks: 1. Karolien Drossaert (TUAC) 12.81. Finale: 1. Stephanie Bourgeois (OEH) 11.77; 2. Roxanne Baute (ACHL) 11.99. 200m: 1ste reeks: 1. Deborah De Jaegere (AZW) 26.18. 2de reeks: 1. Celine Hazard (OEH) 26.19. 3de reeks: 1. Aline Remacle (SMAC) 26.69. Finale: 1. Deborah De Jaegere (AZW) 25.80; 2. Celine Hazard (OEH) 26.00. 300m horden: 1ste reeks: 1. 1. Deborah Bier (OEH) 45.97. 2de reeks: 1. Sofie Goossens (Duff) 46.44. 3de reeks: 1. Caroline Tachelet (HERA) 47.53. 400m: 1ste reeks: 1. Sarah Mees (Lyra) 57.79. 2de reeks: 1. Valerie Hoodewys (VITA) 59.09. 3de reeks: 1. Merry Decker (MALM) 59.29. 800m: 1ste reeks: 1. Lien Vandeweede (MACL) 2.23.64. 2de reeks: 1. Hilde Kippers (AVT) 2. 18.07. 3de reeks: 1. Shari De Zutter (KAAG) 2.21.35. 1.500m: 1ste reeks: 1. Katrien Van Buynder (AVLO) 4.59.56. 2de reeks: 1. Kirsten Braem (AVT) 4.39.45. Hoog: 1. Liesbeth Lembrechts (Olse) 1.64; 2. Helena Janssens (RCT) 1.61. Ver: 1. Aline Remacle (SMAC) 5.42; 2. Inge Blankaert (ACME) 5.18. Hinkstap: 1. Stephanie Bourgeois (OEH) 11.84; 2. Christel Kompany (ESC) 11.71. Hamer: 1. Annelies Wouters (ACHL) 37.94; 2. Peggy Scherpenberg (BRAB) 37.46. Discus: 1. Inge Vangeel (ACBR) 32.53; 2. Dorien Goris (ACHL) 30.33. Kogel: 1. Annelies Wouters (ACHL) 12.62; 2. Audrey Lefebvre (DAMP) 11.78. Speer: 1. Peggy Scherpenberg (BRAB) 39.70; 2. Sofie Schoenmaekers (OB) 39.56.
Péronnes-Lez-Antoing
MANNEN
1. Patrick SOLDAI 13,6 km in 48.25; 2. Pierre Pozza 49.01; 3. Xavier Wauquiez 49.27; 4. Vincent Huyghe 49.31; 5. Marc Dedonder 50.25; 6. Bernard Van Malleghem 50.36; 7. Jean-Claude Emere 50.39; 8. Christophe Lenglez 51.14; 9. Michael Bauwens 51.31; 10. Emmanuel Depauw 52.38; 11. André Opsomer 52.38; 12. Dany Semail z.t.; 13. Ramon Romera 52.45; 14. Jean-Luc Delcour 52.48; 15. Serge Manchel 53.02.
VROUWEN
1. Berengère LAURENT 13,6 km in 1.02.44; 2. Patricia Valley 1.05.07; 3. Deborah Hernould 1.06.18; 4. Yasmina Al Saadi 1.07.28; 5. Cathérine Dujardin 1.08.33.
Roeselare
14,4 km: 1. Marnix GOEGEBEUR in 47.51 (1ste sen); 2. Johny De Clercq (1ste vet 1) 54.07; 3. Patrick Demeyer 54.30; 4. Yves D'Halluin 56.17; 5. Koenraad Vandormaele 56.56; 6. Lieven Doom 57.13; 7. Sandrine Deproost (1ste vrouw) 57.31; 8. Johan Rysman; 9. Luc Verschelde ; 10. Serge Pauwels; 11. William Rondeler; 12. Danny Lannoo; 13. Yves Dethoy; 14. Dominiek Schrauwen; 15. X; 16. Marianne Verbauwhede; 17. Patrick Dejonckheere; 18. Christ Doom; 19. Paul Doom; 20. Andy Gerno; 24. Jean-Pierre Moreels (1ste vet 2).
7,2 km: 1. Vincent BAERT (1ste sen) in 23.21; 2. Elie Hoet 24.08; 3. Tom Vermeersch 24.60; 4. Loden Guillemyn 25.26; 5. Christ Cauwelier 26.15; 6. Rudi De Meestere 26.21; 7. Tom Chambert 26.26; 8. Luc Carron 26.40; 9. Claude Legrand 26.47; 10. Lode Schamelhout 26.57; 13. Patrick Colpaert (1ste vet 1) 28.35; 16. Leon Verhoecke (1ste vet 2) 30.03; 23. Sophie Tuttens (1ste vrouw) 32.14.
3,6 km: 1. Fréderik De Backer (1ste sen) in 11.23; 2. Andy Descamps 12.49; 3. Nico Vancayseele 13.24; 4. Jurgen Garsbeke 13.36; 5. Jurgen Vercruysse 14.34; 6. Ronald Witendade (1ste vet 1) 15.33; 7. Roger De Backer 15.55; 8. Tom Rondelez 16.05; 9. Kevin Colpaert 16.32; 10. Joachim Soenen 17.11; 13. Roland De Saedeleire (1ste vet 2) 18.50; 14. Leen Denolf (1ste vrouw) 19.03.
Sart-Risbart
MANNEN
1. Pascal MICHIELS (Train 7) 12,1 km in 40.35; 2. Francisco Veloso 41.28; 3. Marc Vanderlinden 41.52; 4. Alain Moens 42.31; 5. Serge Hanot z.t.; 6. Francis Broquet 43.18; 7. Marc Timmermans 43.20; 8. Marc Herrezeel 43.39; 9. Erich Sähnle 43.56; 10. Herman Van den Broeck 44.08.
VROUWEN
1. Julia Frances SMITH (Cepal) 12,1 km in 52.01; 2. Chantal Gullick 53.00; 3. Renée Eppe 53.50; 4. Beatrice Lambotte 55.35; 5. Evelien Landuyt 58.18.
Sint-Amands
MANNEN
Seniores:
1. Rudi PIESSENS (LEBB) 15 km in 1.05.59; 2. Bart Blommaert 1.08.14; 3. Geert Stalmans 1.09.26; 4. Noël Van de Maele 1.10.06; 5. Walter De Pauw 1.10.41; 6. Bert Teugels 1.13.01; 7. Luc Cuyt 1.14.08; 8. Christiaan De Grande 1.14.56; 9. Bruno Van Assche 1.16.29; 10. Vandersmissen 1.18.13; 11. Roland De Roeck 1.20.33; 12. Eddy Segers 1.20.57; 13. Guy Van Lent 1.23.46; 14. Jan Joos 1.25.55; 15. Frans Moortgat 1.28.21. Veteranen: 1. Felix SEGERS (VAC) 10 km in 52.20; 2. Alfons De Neef 52.32; 3. Luc De Groot 54.22; 4. Didier Werbroeck 54.33; 5. Jan Van Tienen 54.41.
VROUWEN
Seniores:
1. Marleen VAN DEN BROECK (ASSA) 15 km in 1.04.5; 2. Lutgard Van Peeters 1.11.22. Veteranen: 1. Miriam VAN DER STRAETEN (Zottegem) 10 km in 43.51; 2. Jeanine Schouppe 46.01; 3. Monique De Laender 46.13.
Sint-Jan-in-Eremo-Bentille
MANNEN
Lange afstand:
1. Patrick ROEGIERS (Maldegem - eerste senior) in 45.56; 2. Danny Van Lancker 46.00; 3. Marc De Wulf 46.40; 4. Sjaak Luteyn (eerste veteraan +40) 46.56; 5. Steven Bultynck 50.13; 6. Jakke De Scheemaecker 52.07; 7. Ivan De Muynck 52.46; 8. Ludo Van Alphen 53.16; 9. Bart Van de Walle 53.24; 10. Dirk Van Hyfte 53.43; 11. Peter Everaerd 54.18; 12. Jan Strymes 56.42; 13. Christ De Vlieger 58.28; 14. Freddy Dhaenens 58.58; 15. Willy Janssens (eerste veteraan +50) 59.12.
Middellange afstand: 1. Bert DE RUYSSCHER (Oostburg - eerste senior) in 32.35; 2. Freddy Van Eynde (eerste veteraan +40) 32.48; 3. Frank De Bolster 32.55; 4. Ronny Bauters 33.30; 5. Valeer Cockheyt (eerste veteraan +50) 33.40; 6. Christiaan Dhont 34.59; 7. Erik Bral 35.48; 8. Frans De Boevere 36.15; 9. Gert Bolier 36.21; 10. Alex De Werck 36.30.
Korte afstand: 1. Marc LAUWERS (Londerzeel - eerste senior) in 14.46; 2. Bart Bleyaert 15.28; 3. Rik De Lannoy 15.32; 4. Pierre Nachtergaele 15.55; 5. Luc De Jaeger-Braet (eerste veteraan +40) 16.31; ... 10. Roger Sabo (eerste veteraan +50) 18.57.
VROUWEN
Lange afstand:
1. Kathleen MEIRE (Lembeke) in 59.17; 2. Marianne Van der Burgt 1.02.25.
Middellange afstand: 1. Christel WASSENAAR (Stabroek) in 41.16; 2. Noëla Vermeire 44.39; 3. Joyce Bogers 47.12.
Korte afstand: 1. Frédérique VERSLUYS (Zuldzande) in 17.17; 2. Hilde Luytens 19.18; 3. Christa Becu 20.35.
Sint-Jans-Molenbeek
MANNEN
1. Hilaire N'TIREMBEPA 24.28; 2. Edouardo Carasco 24.45; 3. Wim Borms 25.05; 4. Aabid Ouamari 25.13; 5. Mohamed Rahim 26.06; 6. Ismael Hamzi 26.29; 7. Mondor Rizki 26.47; 8. Kamal Gallouj 26.56.
VROUWEN
1. Stefania STATKUVIENE 30.01; 2. Nadezda Tatarenkova 31.19; 3. Natalia Lazareva 31.28; 4. Christiane Houtman 33.07.
Sint-Pieters-Leeuw
MANNEN
Lange afstand:
1. Geert COLPHYN 15 km in 49.12; 2. Bart Ghyssels 50.31; 3. Dirk Mollaert 53.16; 4. Stéphane Bellemans 53.26; 5. Johnny Nottaerts 55.33; 6. Serge Rosseels; 7. Serge Tordeur; 8. Gurik Petroons; 9. Mark De Groove; 10. Floris Peizen. Korte afstand: 1. Alain FLAMEE 7 km in 24.33; 2. Paul De Keirel; 3. Bart Massaer.
VROUWEN
Lange afstand:
1. Nadine MOENS 15 km in 1.02.00; 2. Lieven Moens; 3. Vera Boels. Korte afstand: 1. Chantal VERHAEGHE 7 km in ??; 2. Lieven Nordyck; 3. Marie Christine Descornez.
Tessenderlo-Schoot
MANNEN
1. Bernus GEERINGS 10,9 km in 35.45; 2. Jo Vanhoovels 36.17; 3. Dirk Volders 36.24; 4. Patrick Coomans 36.29; 5. Dirk Seykens 38.09; 6. Koen Geysen 38.36; 7. Michel Raymaker 39.10; 8. Pol Demeyer 39.12; 9. Marc Verswijvel 39.20; 10. Alec Reymen 39.50; 11. Danny Camps 40.33; 12. Sonja Deckers 40.41; 13. Chris Coomans 41.04; 14. Erik Degens 41.21; 15. Leo Mertens 42.14; 16. Martin Hermans 43.11; 17. Marc Arnauts 43.15; 18. Giuseppe Chiafele 43.24; 19. Peter Convents 43.34; 20. Pol Delobel 43.51.
VROUWEN
1. Paula COENEN 10,9 km in 48.32; 2. Monie Vandeweyer 49.29; 3. Martine Camps 49.35; 4. Hilda Cools 51.06; 5. Maria Vervloesem 55.21.
Tildonk
MANNEN
1. Herman DECOUX (VAC) 1.15.39; 2. Omer Van Noten (HERA) 1.17.04; 3. Luc Schoeters (Bonh) 1.17.50; 4. Herman Vandendriessche (DCLA) 1.18.08; 5. William Desmond (LAC) 1.18.19; 6. Jean Govaerts (HERA); 7. Dirk De Ridder(Lond); 8. Paul Winnepenninck (BETA); 9. Van Oosterwijck (Huls); 10. Rene Verschoten (VAC); 11. Eddy Huygens (SPVI); 12. Marc Bertels (HERA); 13. Staf Diependael (SWIN); 14. Philippe Stoppy (ACP); 15. Dirk Fannes (NA); 16. Chris Timmerman (NA); 17. Jean-Pierre Jamart (OEH); 18. Maurice Bruynseels (AVZK); 19. Willy Verbruggen (Dilb); 20. Rene Versteven (HERA).
VROUWEN
1. Jacqueline BEELEN (RCT) 1.34.50; 2. Vicky Hendrickx (HERA) 1.34.51; 3. Annemarie Vastezagers (OEH) 1.41.41; 4. Clemence Tordeurs (OEH); 5. Nika Cypers (HERA).
Vorselaar
MANNEN
Lange afstand:
1. Rik CEULEMANS (Zonhoven) 15 km in 48.42; 2. Pedro Rens 51.21; 3. Peter De Vocht 52.11; 4. Sus Renders 52.18; 5. Marc Taeymans 53.49; 6. Johny Steenssens 54.06; 7. Gino Casier 54.39; 8. Wim Renap 54.52; 9. Geert Caers 55.21; 10. Jurgen De Haes 56.34; 11. Wim Lievens 57.57; 12. Danny Claessen 58.06; 13. Dave Sluyts 59.22; 14. Johan Paridaens 59.33; 15. Eric Glassee 59.36; 16. Kris Laureys 59.38; 17. Dirk Van den Bempt 59.53; 18. Frans Smolderen 1.00.23; 19. Koen Janssens 1.00.24; 20. Marino De Bruyn 1.00.35. Korte afstand: 1. Stijn JACOBS (Vorselaar) 4 km in 12.44; 2. Kris Van de Gaer 12.47; 3. Ronald Van Poucke 13.07; 4. Karel Teunkens 13.22; 5. Pieter Van Dijck 13.25; 6. Albert Godier 13.55; 7. Jan De Buysscher 14.32; 8. Roel Jacobs 14.21; 9. Jo Michiels 14.35; 10. Bart Verbiest 14.44. Veteranen +40 jaar: lange afstand: 1. Wilfried BLUYS (Vorselaar) 15 km in 51.33; 2. André Beneens 52.45; 3. Jos Beyens 55.12; 4. Gaston Diels 57.00; 5. Jozef Bakelants 58.13. Veteranen +40 jaar: korte afstand: 1. Herman LIEVENS (Vorselaar) 4 km in 12.10; 2. Jan Verelst 13.40; 3. Jan Maus 13.46. Veteranen +50 jaar: lange afstand: 1. Louis VERLINDEN (Noorderwijk) 15 km in 1.00.46; 2. Rudy De Pauw 1.01.04; 3. Toon Goetschalckx 1.01.31; 4. Aimé Van Molle 1.02.36; 5. Louis Van Noten 1.03.02. Veteranen +50 jaar: korte afstand: 1. André DILLEN (Westerlo) 4 km in 16.03; 2. Frans Bluys 16.22; 3. Laurent Van den Heuvel 17.31.
VROUWEN
Korte afstand:
1. Heidi THIJS (Zandhoven) 4 km in 14.32; 2. Debbie Thijs 16.12; 3. Tine Diels 16.26.
Winschoten
EK 100 km snelwandelen
MANNEN
1. Pascal Fetizon (Fra) 6:39:12; 2. Michail Kokorev (Rus) 6:42:15; 3. Gilles Diehl (Fra) 6:44:36; 4. Dmitri Radychenko (Rus) 6:46:27; 5. Stefano Sartori (Ita) 6:47:22; 6. Olexandr Osypov (Oek) 6:59:36.
Teams: 1. Frankrijk 20:32:25; 2. Rusland 21:31:41; 3. Spanje 23:18:21; 4. Duitsland 23:41:19; 5. Slovakije 24:15:19; 6. België 24:50:26.
VROUWEN
1. Elvira Kolpakova (Rus) 7:33:37; 2. Magali Maggiolini (Fra) 7:55:54; 3. Elena Bikulova (Rus) 8:02:51; 4. Ricarda Botzon (Dui) 8:13:51; 5. Anke Drescher (Dui) 8:19:33; 6. Constanze Wagner (Dui) 8:20:35. Teams: 1. Duitsland 24:53:59; 2. Frankrijk 26:24:35; 3. Oekraïne 27:58:47.

.

Nu in het nieuws