C06-S11 wielrennen zaterdag

Wielrennen
BR>GP van Fourmies
1. Dimitri KONISJEV (Rus/Mercatone Uno-Bianchi), de 211km in 4u52'16" (gem.: 43,316 km/u); 2. Maximilian Sciandri (GBr) z.t.; 3. Dave Bruylandts z.t.; 4. Geert Verheyen; 5. Marco Fincato (Ita) op 4"; 6. Andrea Ferrigato (Ita) 13"; 7. Michael Blaudzun (Den) z.t.; 8. Nicki Sörensen (Den) 17"; 9. Johan Museeuw 43"; 10. Fabio Baldato (Ita) z.t.; 11. Laurent Desbiens (Fra); 12. Luca Mazzanti (Ita) 1'06"; 13. Silvio Martinello (Ita) 1'33"; 14. Bo Hamburger (Den) z.t.; 15. Arvis Piziks (Let); 16. Nicola Loda (Ita); 17. Peter Farazijn; 18. Wilfried Peeters; 19. Mikael Holst Kyneb (Den); 20. Riccardo Forconi (Ita); 23. Jurgen Van de Walle; 25. Sébastien Demarbaix; 35. Johan De Geyter op 2'45"; 38. Peter Wuyts z.t.; 45. Wim Feys; 54. Mario Aerts 2'51".
Trans-Canada
8ste rit: 1. Gordon Fraser (Can/Mercury) 146 km in 3u27'30"; 2. Sven Teutenberg (Dui); 3. Josef Christen (Zwi); 4. Ludovic Capelle; 5. Fred Rodriguez (VS); 6. Walter Beneteau (Fra); 7. Robert Ventura (VS); 8. Scott McGrory (Aus); 9. Christian Heule (Zwi); 10. Lars Michaelsen (Den); ... 43. Leif Hoste allen z.t.
9de rit: 1. Gordon Fraser (Can/Mercury Cycling Team) de 133,5 km in 2u52'43"; 2. Ludovic Capelle; 3. Sven Teutenberg (Dui); 4. David McKenzie (Aus); 5. Robbie Ventura (VS); 6. Fred Rodriguez (VS); 7. Lars Michaelsen (Den); 8. Josef Christen (Zwi); 9. Raphaël Jeune (Fra); 10. Valentino Fois (Ita); ... 27. Leif Hoste allen z.t.
Stand: 1. Jean-Cyril Robin (Fra/La Française des Jeux) 34u08'22"; 2. Guido Trentin (Ita) op 27"; 3. Vincent Cali (Fra) 1'; 4. Christopher Horner (VS) 1'44"; 5. Leif Hoste 1'56"; 6. Daniel Schnider (Zwi) 4'01"; 7. Michael Barry (Can) 4'02"; 8. Fred Rodriguez (VS) 4'26"; 9. Jose Enrique Gutierrez (Spa) 4'29"; 10. Dominique Perras (Can) 4'50"; ... 52. Ludovic Capelle 34'38".
Ronde van Polen
6de rit: 1. Raimondas Rumsas (Lit/Mroz) de 171,5 km in 4u49'24"; 2. Michele Fert (Ita) op 18"; 3. Piotr Wadecki (Pol) 25"; 4. Isidro Nozal (Spa) 29"; 5. Cezary Zamana (Pol) 55". Zevende en laatste rit (Etappe tegen de tijd van Piechowice naar Karpacz over 23 km): 1. Raimondas Rumsas (Lit/Mroz) de 23 km in 35'34"; 2. Tomasz Brozyna (Pol) op 11"; 3. Christophe Moreau (Fra) 24"; 4. Piotr Chmielewski (Pol) 44"; 5. Isidoro Nozal (Spa) 46". Eindstand: 1. Tomasz Brozyna (Pol/Mroz) 27 u 52'53"; 2. Cezary Zamana (Pol) op 29"; 3. Jens Voigt (Dui) 30"; 4. Raimondas Rumsas (Lit) 3'05"; 5. Piotr Wadecki (Pol) 3'56".
Vrijdag
Elite en beloften
IZEGEM - 34 deelnemers: 1. Christ LEFEVER (Lendelede) 70 km in 1u41'; 2. Stefaan Vermeersch z.t.; 3. Johan Driesen; 4. Kurt Sobrie; 5. Danny De Bie; 6. Christ Sabbe; 7. Andy Desmet; 8. Serge Denecker; 9. Sammy Vercruysse; 10. Nico Strynckx; 11. Nico Lefever; 12. Chris Fraeyman; 13. Dave Clarysse; 14. Mario Ghyselinck; gelijk: 16 renners.
Zaterdag
Elite en beloften
BEERNEM-OEDELEM - 36 deelnemers: 1. Mario LAMMENS (Maldegem) 112 km in 2u40'; 2. Patrick Van Hoolandt z.t.; 3. Danny Minnaert; 4. Johan Verhaegen; 5. Jurgen Vanhaverbeke; 6. Geert De Buck; 7. Didier De Lannoy; 8. Rudy De Vylder 41"; 9. Wesley De Buysser; 10. Roland Coupelle; 11. Stijn Hoste; 12. Laurent Savelon; 13. Kurt Victor; 14. Marc Van Assche; 15. Frederik Fossez; 16. Jacques Schuit (Ned); 17. Nico Baele; 18. Dave Clarysse; 19. Steve Jens; 20. Frank De Backer.
MOHA - 87 deelnemers: 1. Bart VANSTOCKSTRAETEN 116 km in 2u53'; 2. Danny Sijen (Ned) op 15"; 3. Raphaël bastin z.t.; 4. Nick Nuyens; 5. Andris Reiss (Let); 6. Andrei Kasjeskin (Kaz); 7. Gerry Werckx; 8. Marnix Vandermeeren; 9. Valère Reynders; 10. Christophe Warnier; 11. Yuval Steinman (Isr); 12. Stephane Timmerman; 13. Dennie Szekely; 14. Matti Helmine (Fin); 15. François Lonneux; 16. Sébastien Calmant 1'25"; 17. Erwin Bollen 4'40"; 18. Dimitriy Muravyev (Kaz); 19. Eddy Vandebon; 20. Henrik Oldin (Zwe) 5'15".
NIEL - 63 deelnemers: 1. Ronny VAN ASTEN (Westerlo) 112 km in 2u48'; 2. Danny Swinnen z.t.; 3. Danny In 't Ven; 4. Ludo Van Haudt; 5. Kim Herremans; 6. Arne Daelmans; 7. Ludo De Vries; 8. Alex Adriaensen; 9. Ken Ilegems; 10. Peter Neels; 11. Joeri Van Buggenhout; 12. Walter Van Den Branden; 13. Eddy Mariën; 14. Rafael Vercammen; 15. Jarno Vanfrachem; 16. Tom Linten; 17. Edwin Smeulders; 18. Andy Vanhoudt; 19. Jan Beckers; 20. Patrick Gouwkens.
OVERMERE-DONK - 46 deelnemers: 1. Johan DE PROFT (Lebbeke) 110 km in 2u23'; 2. Jurgen De Winne op 16"; 3. Richard De Ridder 29"; 4. Franky Leyseele z.t.; 5. Peter Michiels; 6. Hans Vandeputte; 7. Dirk Vergult; 8. Christian Fogliani (Aus) 44"; 9. Peter De Corte z.t.; 10. Marc Van den Bossche; 11. Johan van Schaik (Ned); 12. Mark Rens; 13. Chris Willems 4'31"; 14. Geert Dobbelaere 4'41"; 15. Steven De Champs z.t.; 16. Luc Dierickx; 17. Willy De Backer; 18. Twan den Braber (Ned); 19. Sven Colman; 20. Iwan Caethoven.
SEMMERZAKE - 37 deelnemers: 1. Gino DE WEIRDT (Deinze) 117 km in 2u50'; 2. Nico Mestdach z.t.; 3. Edwin Rutte (Ned) op 2'30"; 4. Kurt Rogge 3'; 5. Matthew Conn (Aus) z.t.; 6. Lorenzo Louagie; 7. Gerrit Vermassen; 8. Nico Debaes; 9. Peter Decabooter; 10. Robert Hurd (GB); 11. Peter Kets; 12. Wim De Waele; 13. Christophe Crabbe; 14. Geert Droeshout; 15. Jorg Moreels; 16. Willy Bolssens; 17. Bart Clinckspoor; 18. Tom Vlerick; 19. Nico Van Lancker; 20. Giovanni Feys.
TARCIENNE - 197 deelnemers: Flêche des Barrages: 1. Marc PATRY (Perk) 159 km in 3u48'00" (gem.: 41,868 km/u); 2. Bas van Hest (Ned) z.t.; 3. Dennis Heij (Ned); 4. Julien Goossens; 5. Steven Kleynen; 6. Sébastian van den Abeele; 7. Olivier Penney (Zwi); 8. Staf Scheirlinckx op 20"; 9. Tobias Lestrell (Zwe) z.t.; 10. Mike Guilliams; 11. David Debremaeker; 12. Christophe Brandt; 13. Koen Wijnant; 14. Bert De Waele; 15. Zbigniew Serafinski (Pol); 16. Joris Van Peer; 17. Derek Finnegan (Ier); 18. Dermot Finnegan (Ier); 19. Andrei Tsjerviakov (Rus) 3'08"; 20. Tim De Peuter 3'56"; 21. Koen Heremans 4'25"; 22. Stijn Vanstraelen z.t.; 23. Rudy Verdonck; 24. Johan Coenen; 25. Tobias Johansson (Zwe); 26. Andy Cappelle; 27. Christophe Leeuwerck; 28. Jean-Marie Bruyère; 29. David Vanhove; 30. Ief Verbrugghe. Interclubklassement: 1. KORTRIJK GROENINGESPURTERS 33 punten; 2. Saeco-Mapei Cycling Team 38; 3. ASLK-Eddy Merckxboys 45; 4. DCM Wielerteam Itegem 59; 5. Cycling Team De Lombarden Lombardsijde 77. Bergklassement: 1. Christophe BRANDT 53 punten; 2. Sébastian Van den Abeele 31; 3. Bas van Hest (Ned) 9.
TORHOUT-WIJNENDALE - 44 deelnemers: 1. Chris POLLIN (Torhout) 110 km in 2u38'; 2. Dieter Verleyen op 19"; 3. Chris Scharmin 23"; 4. David Geldhof 30"; 5. Kurt Eeckhout 1'47"; 6. Eddy Vancraeynest z.t.; 7. Karel Poets; 8. Valéry Waekens (Fra); 9. Arnaud Lefebvre (Fra); 10. Cédric Maveau (Fra); 11. Rudy Pollet; 12. Franky Wyffels 2'51"; 13. Yvo Mijngheer 3'27"; 14. Karl Pottier 3'40"; 15. Eddy Verhulst; 16. Chris Vanacker 3'47"; 17. Geert Popelier z.t.; 18. Franky Boens; 19. Benny De Ly; 20. Marnik Vansevenant 4'10".
ZINNIK 55 deelnemers: 1. Ivan MOREAU (Wiheries) 118 km in 2u43'; 2. Rudy Thomas; 3. Michel Willems; 4. Patrick Troukens; 5. Bart De Boeck; 6. Kris Matthijs; 7. Gerrit Henderickx; 8. Gunther Cuylits; 9. Jan Gettemans; 10. Steven Henderickx; 11. Filip Pocket; 12. Geoffrey Gremelpont; 13. Jean-Marie Binon; 14. Fabrice Mortier; 15. Nathan Dalberg (NZl); 16. Glen Zenderloo; 17. Gregory Deramaix; 18. Erwin Coessens; 19. Frank Verjans; 20. Kris Lissens.
Beloften
KRUISHOUTEM - 80 deelnemers: 1. Jeff LOUDER (VS) 114 km in 2u50'; 2. Gregory Vandenbossche z.t.; 3. Bram Buyse; 4. Zydrunas Ragelskis (Lit); 5. Joost Vanmeerhaeghe op 1'; 6. Nicky Vermeersch z.t.; 7. Tom Schotte; 8. Davy Vandorpe; 9. Tim Vercauteren; 10. Matthew Bernard Yates (NZ); 11. Andy Lannoo 2'; 12. Mike New (VSt) z.t.; 13. Ludovic Lanssens; 14. Joris Van Mechelen; 15. Peter Soetens; 16. Andy Standaert; 17. Bart Velghe; 18. Mario Van de Vijvere; 19. Robbie Mores; 20. Guy De Schuyteneer.
Juniores
DE HAAN - 47 deelnemers: 1. Kenny LISABETH (Deinze-Wontergem) 88 km in 2u08'; 2. Sven De Kerpel op 12"; 3. Kenny Van Laere 22"; 4. Michael Servranckx; 5. Kevin Neirynck 45"; 6. Steve Van Ryckeghem 1'00"; 7. Yves Depoortere 1'14"; 8. Jan Hendrickx; 9. Stefan Hardy; 10. Pieter Wijckmans; 11. Tim Pauwels; 12. Wesley Legrand; 13. Ward Cuvelier; 14. Teddy Van Steenwinkel; 15. Stefaan Degreve.
DE PINTE - 43 deelnemers: 1. Steven CAETHOVEN (Assenede) 94 km in 2u28'; 2. Nefijus Spohar (Lit) op 5"; 3. Bill Vandererven; 4. Benny De Ceuninck; 5. Glen Fockaert; 6. Hennie Morel; 7. Kevin Van Raemdonck; 8. Dieter De Weirdt; 9. Gert Van Der Linden; 10. Sebastien Rosseleer; 11. Timothy De Mets; 12. Kurt Niemegeerts; 13. Steve Tummeleer; 14. Bart Van Bouwel; 15. Dieter Van De Maele.
DIEGEM - 77 deelnemers: Curitas Classic: 1. Preben VAN HECKE (Zele) 115 km in 2u44'01"; 2. Jens Renders op 55"; 3. Mario de Ritter (Ned) z.t.; 4. Nico van Dijk (Ned); 5. Igor Stevens; 6. Tommy Van de Gehuchte; 7. Kristof Sels; 8. Kim Herremans; 9. Geert Steurs; 10. Bart Dockx; 11. Kristof Van Rooy 1'20"; 12. Koen Barbé z.t.; 13. Tony Goossens; 14. Lander Capelle 1'45"; 15. Yves Tessens z.t.; 16. Kevin Van der Veken; 17. Sjef De Wilde 2'10"; 18. Ren-Jan Elenbaars (Ned) z.t.; 19. Roel Vanlommel; 20. Wim Clissen; 21. Bert De Herdt; 22. Dimitri De Fauw; 23. Dimitri De Herdt; 24. Maarten De Muynck; 25. Jan Vervecken; 26. Stijn Van Autreve; 27. Antoon Van Kerckhove; 28. Georges Clement; 29. Kevin Kostermans; 30. Timmy Van den Acker. Interclubklassement: 1. RACE TEAM BIKELAND BORNEM 13 punten; 2. Vlaanderen 2002-De Toekomst Baal 29; 3. Go Pass-Slagino Cycling Team 30; 4. Wielervereniging Den Tip Vorselaar 44; 5. Wielerclub De Dijlespurters VV Mechelen 52. Bergklassement: 1. Igor STEVENS 16 punten; 2. Preben Van Hecke 7; 3. Jens Renders 4.
OBOURG - 28 deelnemers: 1. Thierry DE COEN (Wetteren) 85 km in 2u13'; 2. Vincent Giustizia z.t.; 3. Pierre Derancourt; 4. Jef Vleugels; 5. Nicolas Vandriessche; 6. Olivier Bossicard; 7. Jonathan Dure; 8. Kevin Malcourant; 9. Gunther Van De Velde op 1'10"; 10. Fabian Troukens; 11. Chris Buytaert 1'55"; 12. Tommy Lebrun; 13. David Hoebeke.
OUDEGEM - 72 deelnemers: 1. Frank VAN KUIK (Neerpelt) 88 km in 2u06'; 2. Jan Geerts z.t.; 3. Erwin Oosterbosch (Ned); 4. Steven De Landtsheer; 5. Barry Diependaele; 6. Joeri Meyen; 7. Bernd De Bruyn; 8. Philippe Van Eeckhaut; 9. John Van Den Abeele; 10. Robby Meul; 11. Ken De Feyter; 12. Lode Huylebroeck; 13. Jeffrey Pirson; 14. Ken Van Reeth; 15. Joury Heyrman.
TARCIENNE - 37 deelnemers: 1. Kenny VAN HUMMEL (Ned) 83 km in 1u54'; 2. Koen De Kort (Ned)) z.t.; 3. Michaël Blanchy; 4. Michel Elizzen; 5. Jerome Comblin; 6. Gregory Wauthier; 7. Julien Joiret; 8. Fabien Derzelle; 9. Olegs Melhes (Let); 10. Patrick Peeters; 11. Georges Clement; 12. Julien Schautteet; 13. Jochem Dignef; 14. Olivier Raderhurser (Lux); 15. Arturas Zazerkis (Let).
Nieuwelingen
BURY - 63 deelnemers: 1. Dimitri DE CNUYDT (De Pinte) 64 km in 1u39'; 2. Yannick Vallaeys op 6"; 3. Michaël Vanpoucke 9"; 4. Jérémy Decostre 17"; 5. Rudy Goossens 1'25"; 6. Gregory De Munster; 7. Juan Vandromme; 8. Anthony Leire; 9. Wouter Weylandt; 10. Steve D'Elia.
DENTERGEM - 36 deelnemers: 1. Pieter DE REKENEIRE (Merelebeke) 61 km in 1u33'; 2. Kim De Rekenaire op 6"; 3. Tim Harinck 48"; 4. Pieter Desmet; 5. Youri Veys; 6. Olivier Vanbrabant; 7. Nico Pieters 1'15"; 8. Kenny Verfaillie; 9. Christophe Vanherreweghe; 10. Jeroen De Lange.
DIKSMUIDE - Criterium van de Westhoek: 1. Dieter SINNAEVE; 2. Michael Debaenst; 3. Domien Ronsse; 4. Tjorven Ramboes; 5. Stijn Vanhie; 6. Kurt Van Den Berghe; 7. Fabian Van Gelder; 8. Stijn Hoornaert; 9. Gladys Lombary; 10. Sibrom Messiaen.
NIEUWERKERKEN-WAAS - 36 deelnemers: 1. Thijs VAN DEN BOSSCHE (Stekene) 70 km in 1u44'; 2. Wesley Van Durme z.t.; 3. Nick Schuermans; 4. Kristof Janssens; 5. Olivier Huysveld; 6. Peter Bakhoven (Ned); 7. Joeri Clauwaert op 17"; 8. Artur Ansoms (Lit); 9. Laurent Michiels; 10. Dimitri D'Hooghe.
ROOSDAAL - 38 deelnemers: 1. Johnny HOOGERLAND (Ned) 62km in 1u40'; 2. Sven Nevens z.t.; 3. Kevin Buyl; 4. Yves Van Vaerenbergh op 1'10"; 5. Andy Impens; 6. Stijn Penne; 7. Kevin Vercammen; 8. Kevin Bombaerts; 9. Koen Van Kerckhoven; 10. Geert Lauwers.
WAASMUNSTER - 45 deelnemers: 1. Pieter VAN DEN STEEN (Opwijk) 66 km in 1u39'; 2. Nicky Cocquyt; 3. Bert Demeulemeester; 4. Dario Di Dio; 5. Glenn De Wolf; 6. Nic Ingels; 7. Davy Colman; 8. Dieter D'Hondt; 9. Ralph Schaaltje (Ned); 10. Gregory Vandijcke.
WELLEN - 69 deelnemers: 1. Joris CLAES (Kermt-Hasselt) 70 km in 1u48'; 2. Arnor Baudhuin op 6"; 3. Nicolas Bonomi; 4. Geoffrey Vandebrouck; 5. Bjorn Poelmans 10"; 6. Jo Coumans; 7. Emmanuel Pons; 8. Daniel Schoffel; 9. Tom Indestege; 10. Maxime Monfort.
Vrouwen-elite
DESSELGEM - 41 deelneemsters: 1. Lisa SERFONTEIN (ZA) 70 km in 1u53'; 2. Els Decottenier op 15"; 3. Godelieve Jansens z.t.; 4. Els Pauwels; 5. Maud Notebaert; 6. Sonja Vermeylen; 7. Natasja Nobels; 8. Els Bauden; 9. Nana Steenssens 45"; 10. Marianne Schaek z.t.; 11. Sofie Debremaeker 55"; 12. Anja Nobus z.t.; 13. Sandra Degueldre; 14. Nathalie Beston (NZl); 15. Liesbeth Deceuninck 3'; 16. Ursula Dauwe z.t.; 17. Vanessa Cheatley (NZ); 18. Veronique Belleter; 19. Veronique Coene; 20. Miranda De Permentier.
Vrouwen-juniores
OOSTDUINKERKE - 16 deelneemsters: 1. Marijke SIMOEN (Belsele) 60 km in 1u36'; 2. Melissa Hughe op 5"; 3. Siska Nemegeer 10"; 4. Sophie Maes 35"; 5. Dietlind Salomein 1'10"; 6. Elke De Vreese; 7. Lien Verhaeghe; 8. Greetje Devos; 9. Natalie Verheeke; 10. Inn Stevens.
Vrouwen-nieuwelingen
OOSTDUINKERKE - 16 deelneemsters: 1. Kathy INGELS (Eeklo) 44,4 km in 1u09'; 2. Sharon Van Dromme op 2'40"; 3. Saluna Verbraeken; 4. Amelie Perat; 5. Joke Vanacker 2'50"; 6. Fernine Melis; 7. Katrien Blommaert 5'; 8. Evelyn Deforche; 9. Sven Vandemoortele; 10. Valerie Vanbleu.

.

Nu in het nieuws