ATHLON IEPER

BREE
BR> 4. Sébastien Maio 21 B 1m90 G
25. Gary Terclavers 23 B 1m88 G
27. Danny Herman 33 B 1m92 G
28. Stefan Sappenberghs 29 B 1m96 G
39. Kojo Mensah Bonsu III 23 GB 1m96 F
10. Melvin Watson 25 VS 1m83 G
12. Philippe Von Buchwaldt 26 F 2m12 C
13. Eric Hinrichsen 23 Ier 1m98 F
14. Marcus Campbell 30 VS 2m01 C
15. Tom Van Camp 23 B 1m98 F
Coach: Paul Vervaeck.
In: Sébastien Maio (Fléron), Gary Terclaevers (Leuven), Kojo Mensah Bonsu III (Washington State), Melvin Watson (South Carolina), Eric Hinrichsen (Victoria Vikes), Tom Van Camp (Willebroek).
Uit: Patrick Savoy (Valencia, Sp.), Tom Johnson (Giessen, Duitsl.), Rob Korthout (?), Axel Boeynaems (Maasmechelen), Richard Aigner (Leuven).
Thuiswedstrijden: Zaterdag 20.00u.
Zaal: Olympia, sportlaan 8 in Bree.
Capaciteit: 1600 (1350 zitplaatsen).

PEPINSTER

4. Pete Sessoms 29 F 2m02 F
6. Benoit Rasquin 24 B 1m80 G
7. Alex Sylva 35 Fra 1m90 G
9. Pierre Cornia 35 B 1m95 F/G
10. Jean-Bernard Darding 29 B 29 F
11. Renaud Leclercqs 29 B 1m97 G
12. Mike Feyder 24 Lux 1m97 F
13. David Kalut 25 B 2m04 C/F
14. Chris Haslam 25 E 2m08 C
15. Odell Hodge 26 US 2m03 C
Coach: Michel Baiverlin
In: Feyder (Bertrange), Haslam (Patras), Rasquin (RB Antwerpen), Sessoms (Gaia), Sylva (Wevelgem).
Out: Brennan, Bright, Defossé (Gilly), Marnette (Aalst), Purnelle, Van Teeseling (Gilly).
Thuiswedstrijden: Zaterdag, 20 uur
Zaal: Hall Du Paire
Capaciteit: 2700

ATOMICS BRUSSELS
4. Paul Howard 31 GB 1m97 F
6. Roel Moors 21 B 1m90 G
7. Marc Schiltz 26 Lux 1m95 F
8. Kurt Samuels 21 GB 1m94 G
9. Olivier Weissler 22 Fr 1m92 F
10. Pierre Clavé 21 Fr 1m95 F
11. Ochiel Swaby 29 Jam 2m01 C
13. Marc McSwain 24 VS 2m03 C
14. Werner Van Nimmen 20 B 2m03 C/F
15. Zeddie Locke 22 D 2m04 C


Coach: Philippe Hornaert
In: Clavé (Reze), Locke (Estaimpuis), Moors (Houthalen), Samuels (Houthalen), Swaby (Nantes), Weissler (Straatsburg)
Out: Arrendell (Paderborn), Chekaba (Sombreffe), Crook, Dandou, Diakanu (Sombreffe), Lattibeaudière (Bergen), Van Meerbeeck (Bergen)
Thuiswedstrijden: Zondag, 17 uur
Zaal: Zuiderpaleis
Capaciteit: 1.800

RBT ANTWERPEN

4. Pieter Van Hoecke 21 1m91 B G
5. Louis Rowe 28 2m01 VS F
6. Patrick Lauwerijs 21 1m98 B F
7. Helgi Gudfinsson 23 1m85 IJS G
8. Earl Johnson 20 2m02 B F
9. Jacques Vanderscure 21 1m97 B F
10. Yves Dupont 24 2m11 B C
11. Roger Huggins 32 2m01 GB F
12. Herbert Baert 24 2m02 B F
13. Vincent Vermeiren 19 B 2m01 C
15. Bas De Voogd 26 Ned 2m13 C
Coach: Eddy Casteels
Assistent-coach: Luc Smout
In: Bas De Voogd (S. Gent), Helgi Gudfinsson (Groningen), Jacques Vanderscure (Winthrop, NCAA)
Out: Lance Miller (Evreux), Wim Vanhaele (Leuven), Tom Schellemans (?), Benoit Rasquin (Pepinster)
Thuiswedstrijden: Zaterdag 20 uur
Zaal: Arenahal
Capaciteit: 2800

CHARLEROI

4. Eddie Elisma 24 VS 2m07 F
5. Richard Morton 33 VS 1m97 F
6. David Desy 28 B 1m85 G
7. John Jerome 32 B 2m04 F/C
8. Fabien Rion 20 B 1m82 G
9. Eric Cleymans 29 B 1m98 F
10. Tony Marion 36 B 2m04 F
11. Matt Beeuwsaert 33 B 1m98 F
12. Daniel Goethals 30 B 2m06 C
15. Rolf Van Rijn 29 N 2m18 C
Coach: Giovanni Bozzi
In: Elisma (Sassari), Goethals, Jerome (Oostende), Rion (Profondeville), Van Rijn (Bergen)
Out: Buja (Leuven), Ellis (Saloniki), Forrestal (Japan), Ourguis (Gilly), Weatherspoon (staff).
Thuiswedstrijden: Vrijdagavond, 20 uur
Zaal: La Coupole
Capaciteit: 4000

BERGEN

1. Michael Duhoux 18 B 1m80 G
5. Martin Lattibeaudiere 24 GB 1m87 G
16. Geoffrey Ngamilu 18 B 1m92 F
7. Larry Terry 27 VS 1m96 F
28. Olivier Wambe 18 B 1m86 G
10. Paul Bayer 29 B 1m86 G
11. Jean-Jacques Deheneffe 33 B 2m05 F
12. Fran Atienza 24 SP 1m98 F
13. Mel MCCants 32 VS 2m04 C
14. Jim Potter 26 VS 2m04 F
15. Mo Smith 34 NL 2m00 C
Coach: Yves Defraigne
Assistant-coach: Jurgen Van Meerbeeck
In: Martin Lattibeaudire (Atomics Brussels), Maurice Smith( Le Mans (Frankrijk)), Ronny Bayer (Sunair Oostende), Yves Defraigne (gestopt, coach).
Uit: Rolt Van Rijn (Charleroi), Frank Van Impe (Asse), Yves Leclercq (BC Mons).
Thuiswedstrijden: zaterdag om 20 uur

BROTHER GENT

4. David Bergström 24 Zw 1m83 G
5. Sven Veldeman 18 B 1m94 G
6. Bart Inghelbrecht 20 B 1m87 G
7. Brecht Caekaert 19 B 1m98 F
8. Wannes Scheirs 19B 2m02 F
9. Wim De Cuyper 21 B 1m90 F
10. Dan Shanks 26 VS 1m90 F
11. Drew Henderson 28 N 2m02 C
12. Tico Cooper 35 N 2m00 F
13. Jason Turner 29 GB 1m94 F
14. Roberto Van Den Broek 24 N 2m06 F
15. Bruce Chubick 29 VS 1m99 C
Coach: Louis Casteels
Assistant-coach: Eric Rogiers
In: Bergström (Norrköping-Zweden), Chubick (Telekom Portugal), Henderson (Werkendam-Nederland), Shanks (Zwolle-Nederland) en Van Den Broek (Groningen-Nederland).
Uit: Ackaert (Damme), Barbitch (Roanne-Frankrijk), Bryn (?), Cunningham (?), Gianopoulos (?), Raefsnijder (Tarnow-Polen), 'T Joncke (Ieper), Van Bouchaute en Vervaet (Sint-Niklaas) en Williams (?).
Thuiswedstrijden: Zaterdag om 20 uur
Zaal: Tolhuis, Tolhuislaan te Gent
Capaciteit: 3000 plaatsen, alle thuiswedstrijden gratis toegang

SNI GENT

4. Hennie Sierens 27 B 1m81m G
5. Sam Verstraete 18 B 1m85m G
6. Jelle Lammertijn 20 B 1m90 G
7. Bram Lammertijn 17 B 2m00 F
8. Kris Sergeant 21 B 1m93 F
9. Gilles Mestdag 19 B 1m99 F
10. Mike Gizzi 24 Ita 1m94 F
11. Jay Poerner 23 VS 2m05 P
12. Meindert Verstraete 20 B 1m85 G
13. Jeroen Selhorst 21 B 2m08 P
14. Deon Watson 27 VS 2m02 P
15. Bernd Volcic 23 Oost 2m05 P
Coach: Richard Lien (VS)
Assistant-coach: Harvey Jones (VS)
In: Gizzi (Besancon-Frankrijk), Poerner (Aichi Kikai-Japan), Sergeant (Aalst), Volcic (Oberwart-Oostenrijk), Watson (Bahia Blanca-Argentinië).
Uit: Brannen (Leuven), de Voogd (Antwerpen), Frans (Gentson), Gijbels (Paderborn-Duitsland), Tucker (Dafni Athene-Griekenland) en Van der Sluis (Oostende).
Thuiswedstrijden: Zaterdag om 20 uur.
Zaal: Tolhuis, Tolhuislaan te Gent.
Capaciteit: 3000 plaatsen

TELINDUS LEUVEN

6. Jason Daisy 25 VS 1m90 G
7. Robert Brannen 24 VS 2m02 C
8. Pieter Matten 27 B 1m90 F
9. Richard Aigner 27 Ier 1m98 F
10. Marcel Ten Berge 26 NL 2m02 P
11. Fabien Muylaert 25 B 1m96 F
12. Olivier Battocchio 22 B 1m88 G
13. Wim Vanhaele 25 B 1m96 F
14. Richard Van Poelgeest 33 NL 2m05 P
15. Sebastien Buja 22 B 2m13 P
Coach: Paul Rowe
Assistent-coach: Eddy Quermia
In: Robert Brannen (AST Gent), Richard Aigner (Bree), Olivier Battocchio (Gilly), Wim Vanhaele (Antwerpen), Sebastien Buja (Charleroi)
Uit: Willie-Jan Ackermans (NL), Asier Bilbao (Pitzemburg), Sven Buccauw (Hermes Wilsele), Hans Geerts, Gary Terclavers.
Thuiswedstrijden: Zaterdag 20 uur.
Zaal: Campus Redingenhof, R. Vandervaerenlaan Leuven.
Capaciteit: 1000 zit- en 600 staanplaatsen.

ECHO HOUTHALEN

4. Ben Bijnens 19 B 1m90 G
5. Piet Hoogmartens 21 B 1m93 G
6. Kendall Mack 33 VS 1m77 G
7. Vincent Krieger 23 N 1m85 G
8. Kristof Schrooten 20 B 1m96 F
9. Jochen Ceyssens 20 B 2m00 F/C
10. Shawn Moore 27 VS 1m96 F
11. Peter Pipeleers 19 B 2m00 F
12. Tweede Amerikaan (4/5)
13. Kris Cuppens 21 B 2m07 F/C
15. Dimitri Lambrecht 29 B 1m95 C
Coach: Tony Van den Bosch
Assistent-coach: Alain Van de Sompel
In: Vinçent Krieger (Besançon, Fr.), Shawn Moore (Oberelchingen, Dtl).
Uit: Orlando Lightfoot (Braunchweig), Roel Moors (Brussels), Harry Moore (?), Luc Cox (Beringen), Sander Smeets (Landen).
Zaal: gemeentelijk sporthal, Oudstrijderslaan in Houthalen.
Capaciteit: 1.450 (1.350) zitplaatsen.

AALST
4. Steve Ibens 29 B 1.82m G
5. Hans Van Langenhove 19 B 2.01m F
6. Michael Doyle 31 Fr 2.00m C
9. Jeffrey Potter 28 VS 2.05m C
10. Van de Vondel Thomas 29 B 1.96m G
11. Loridon Pieter 29 B 2.02m F
12. Engellant Daren 29 VS 2.10m C
13. Marnette Marc 23 B 1.97m F
15. Vucevic Borislov 41 B 2.00m F
Coach: Brad Dean
In: Doyle Michael (Angers), Marnette Marc (Pepinster), Potter Jeffrey (Samara)
Uit: Beghin Christophe (Oostende), Brougkos Annis (Griekenland), Jeremic Milan (Olimpia Milano), Queenan Daren (Patras), Rallis Ntarko (Ulm), Sergeant Kris (Siemens Gent).
Zaal: Forum, Albrechtlaan 115, 9300 Aalst.
Capaciteit: 2.400.

POWER WEVELGEM

5. Remco Smits 24 NL 2m08 C
6. Anthony Denoyel 21 B 1m95 F
7. John Duggan 25 Ier 1m98 F
8. Jesper Rasmussen 23 Deen 1m82 G
9. Steve Robeyst 23 B 1m90 F
10. Roy Kruiswijk 23 NL 2m04 C
11. Wouter De Wilde 23 B 2m05 F
12. Tony Miller 26 VS 1m80 G
14. Andy Gardiner 32 GB 1m99 F
15. Donals Hodge 30 VS 2m10 C
Glenn Holvoet 19 B 1m80 G
Broes Vandaele 18 B 1m90 F
Coach: Rajko Toroman.
Assistent-coach: Luc Margodt
In: John Duggan (Den Helder), Donald Hodge (Galatasaray Istambul), Tony Miller (Den Helder), Jesper Rasmussen (Fairleigh Dickinson NCAA 1), Remco Smits (North Carolina Ashville NCAA 1).
Uit: Carlos Clark, Kelby Stuckey, Sven De Clercq, Mark Butch Wade, Alexandre Sylva.
Thuiswedstrijden: Zaterdag om 20uu.
Zaal: De Schelp, Meensestraat, Wevelgem.
Capaciteit: 1.500 (2.000 volgend jaar).


4. Kengele Kapinga 31 B 1m78 G
5. Clayton Shields 23 VS 2m02F
6. Silas Cheung 26 GB 1m90 G
7. Rodger Farrington 23 VS 1m98 F
8. Jesper Hauge 27 DK 1m94 F
9. Charly Mandic 26 B 2m00 F
10. Tibo T'Joncke 21 B 1m90 G
13. Jürgen Malbeck 25 D 2m15 C
14. Dimitri De Mol 25 B 2m00 F
15. Niels Bjerregaard 29 DK 2m05 C
Coach: Luc Vandewalle.
Assistent-coach:Hugo Derycke.
In: Clayton Shields (Univ. Nex Mexico), Rodger Farringon (Arizona State Univ.), Jesper Hauge (Sisu Kopenhagen), Tibo T'Joncke (Brother Gent), Jürgen Malbeck (Bayer Leverkusen).
Uit: Stéphane Monschau (Le Havre), Vincent Bayart (Sint-Niklaas), Ron Dierckx (Israël), Rodney Elliott (USA), Joeri Bourdeaux (Blankenberge), Bram Deceuninck (Blankenberge).
Thuiswedstrijden: Zaterdag om 20uur.
Zaal: Stedelijk sportcentrum, Leopold III-laan, 8900 Ieper.
Capaciteit: 1.400 zitplaatsen, 600 staanplaatsen.

ORANGE OOSTENDE

4. Bob Menama 19 B 1m98 F
5. John Robert Holden 23 VS 1m85 G
6. Christoph Beghin 19 B 2m04 F
7. John Bo Heiden 32 ZWE 2m05 F
8. Eric Van Der Sluis 26 NL 2m02 G/F
9. Ralph Biggs 23 VS 2m01 G/F
10. Dimitri Lauwers 20 B 1m87 G
11. Sam Rotsaert 17 B 1m94 G
12. Gerrit Major 19 B 1m88 G
13. Peter Van Elswijk 25 NL 2m08 C
14. Tomas Van Den Spiegel 21 B 2m13 C
15. Piet De Bel 19 B 2m11 C
Coach: Lucien Vankersschaever.
Assistent-coach: Frans De Boeck
In: Peter Van Elswijk (South Carolina Stanford), John Bo Heiden (Plannja Lulea Zweden), Ralph Biggs (Towson Univ), Eric Van Der Sluis (Gent), John Robert Holden (ASK-Broceni-Riga).
Uit: Jean Marc Jaumin (Unicaja Malaga), Daniel Goethals en John Jerome (Charleroi), Mathias Desaever (Gravelines), Ronny Bayer (Mons-Hainaut), Quadre Lollis (Griekenland), Barry Mitchell (?).
Thuiswedstrijden: Zaterdag om 20uur.
Zaal: Sportarena Mister V, Sportparklaan, Oostende.
Capaciteit: 2.100 zitplaatsen.

Verklaring:


Nummer. Naam. Leeftijd. Nationaliteit. Lengte. Positie (Guard, forward, center)

.

Nu in het nieuws