Stijgen en dalen

SK Berlare
BR>Kleuren: rood-wit
Terrein: Bosstraat, Berlare
Tel. terrein: 052/42.46.39
Sponsor: VDM-Sport
Voorzitter: Chris Gabriëls
Secretaris: Roland Persyn
Trainer: Kris Buydts
Hulptrainers: Erik De Decker en Jef De Kegel
Kern: Peter Adam (24), Olivier Baeyens (28), Jan Berkers (38), Kris Buydts (37), Kim De Jonghe (18), Bert De Meyer (29), Willem De Meyer (19), Timmy De Smet (28), Dirk De Vlieger (29), Geert Hanselaer (29), Gunther Impens (29), François Laurent (33), Timmy Merckx (20), Jurgen Rossignol (31), Filip Timmerman (24), Peter Van Hauwermeiren (22), Frank Van Hyfte (29), Marc Verhofstadt (37), Wim Verstrepen (27), Geert Wante (20)
SK Grembergen
Kleuren: groen-wit
Terrein: Kleemputstraat, Grembergen
Tel. terrein: 052/21.02.98
Sponsor: Hifi Patrick Gilen Dendermonde
Voorzitter: Herman Burghgrave
Secretaris: Freddy Vlaeminck
Trainer: Geert De Kegel
Hulptrainer: Marc De Clercq
Kern: Erik Baert (27), Patrick Baeyens (28), Mario Colman (21), Peter Criel (26), Hans Criel (22), Steven De Bonte (25), Stefan De Cock (27), Thomas De Maesschalck (22), Benny De Waele (21), Davy De Waele (23), Tim De Witte (19), Philip Govaert (24), Wim Houbracken (32), Bruno Michiels (20), Jurgen Moens (19), Bart Nobels (32), Stijn Quintelier (17), Gino Raemdonck (25), Geert Van Damme (31), Ruben Van Gasse (20), Sam Van Haver (19).
VK Hamme
Kleuren: paars-wit
Terrein: Moerheide, Hamme
Tel. terrein: 052/47.84.94
Sponsor: KBC Keuppens-Audenaert, Keurslager Monsieur
Voorzitter: Hubert De Wilde
Secretaris: Freddy De Malsche
Trainer: Luc Van Havere
Hulptrainer: Guido Cattrysse
Kern: Dirk Baert (27), Filip Boel (26), Karel Cerpentier (23), Steven Colman (27), Lev De Kegel (22), Bjorn De Witte (20), Frankie Der Weduwen (29), Johnny Ferla (21), Gino Fiers (21), Pieter Malfliet (26), Jurgen Manders (19), Koen Moeseke (21), Stefaan Smet (33), Eddy Van Bogaert (30), Paul Van Damme (31), Timothy Van Den Broeck (22), Dirk Van Der Stock (30), Gerry Van Der Stock (33), Carlos Van Hecke (31), Ronny Van Heygem (28), Tom Vanhoyweghen (18), Joeri Varewijck (20), Stefaan Viaene (25), Erdem Yuruk (19)
Hoger Op Kalken
Kleuren: rood-wit
Terrein: Kruissenstraat, Kalken
Tel. terrein: 09/367.81.92
Sponsor: Tapijten Manselaer
Voorzitter: Jozef Plaetinck
Secretaris: Dirk Lauwaert
Trainer: Geert Van Gaeveren
Hulptrainer: Claude Van Nieuwenhuyse
Kern: Ferry Baes (26), Sven Baes (24), Geert Bogaert (37), Maarten De Landtsheer (18), Bart De Moor (21), Stefan Goesseye (28), Marc Goossens (31), Bert Herregodts (27), Gunther Matthijs (31), Peter Matthijs (26), Nico Mortiers (26), Gino Pauwels (25), Bart Praet (25), Tom Praet (19), Kris Rogiers (21), Kristof Van den Neste (24), Mario Van den Neste (25), Filip Van Malderen (31), Ivo Van Wayenbergh (30), Bart Van Wesemael (29), Bjorn Veeckman (20), Koen Vermeulen (22), Pieter Versmesse (24), Koen Versmesse (28)
KSK Kallo
Kleuren: blauw-wit
Terrein: Kapeldijk, Kallo (Beveren)
Tel. terrein: 03/575.09.20
Sponsor: Basil
Voorzitter: Herman Van Elst
Secretaris: Yvan Apers
Trainer: Ludo Janssens
Hulptrainer: Dirk Schroyens
Kern: Johan De Paepe (28), Tommy De Vos (21), Sandy De Witte (26), Bart D'hondt (30), Kenny Gerin (38), Bert Heyrman (32), Philip Heyrman (32), Addy Houttequiet (23), Wim Kras (29), Makou Niasse (33), Larry Oduwale (28), Tom Peirsman (21), Tim Van Elst (26), Dominik Van Goethem (20), Nico Van Hal (26), Alain Verdoodt (36), Tim Verhulst (22), Bart Vrancken (19), Jim Wielandt (24), Koen Wilssens (21), Geert Ydens (20)
Klauwaerts Kemzeke
Kleuren: rood-zwart
Terrein: Stationsstraat, Kemzeke
Tel. terrein: 03/779.70.15
Sponsor: AD Delhaize, KBC, Café Malpertuus
Voorzitter: Adolf De Hooghe
Secretaris: Marc Van Hoeyland
Trainer: Ronny Herremans
Hulptrainer: Guy Baeckelandt
Kern: Ahmed Ben Messaoud (23), Tim Braem (18), Peter Calle (37), Raf Cordeel (24), Kenny De Bock (21), Jordy De Maere (24), Geert De Maeyer (33), Jan De Munck (25), Koen De Rijck (22), Dominique De Ruyte (20), Christoph Dullaert (23), Danny Geldof (37), Hans Mariman (28), Kris Meersschaert (27), Harm Rietjens (30), Stijn Rotthier (21), Aleksandr Savickis (28), Kristoff Smet (19), Ronny Stalpaert (30), Kurt Thierens (23), Peter Van de Vel (27), Davy Van den Bossche (21), Danny Van Goethem (31), Robbie Van Guyse (22), Jelle Van Ham (21), Bart Van Hecke (21), Bert Van Hecke (40), Anton Van Hoye (21), Olivier Van Moorleghem (18), Peter Van Oevelen (30), Jordy Van Riet (25), Jan Vereecken (22), Santosh Verhulst (19), Peter Vlaminck (21).
Jong Vlaanderen Kruibeke
Kleuren: groen-wit
Terrein: Kerkeputten, Kromstraat, Kruibeke
Tel. terrein: 03/774.55.22
Voorzitter: Georges Foubert
Secretaris: Roger Vereecken
Trainer: Toon Pfaff
Hulptrainer: Jan De Cleen
Kern: Mohamed Benali (21), Yves Braem (22), Ramazan Burgu (20), Gerrit De Bruyne (29), Jurgen De Cock (19), Kenny De Wit (21), Herman D'Hondt (38), Manno Duym (28), Nico Duym (24), Jeroen Goedeme (22), Ulrich Goedeme (20), Tom Ivens (22), Michael Kegels (26), Bjorn Kuse (21), Harry Liessens (35), Franscesco Mandaglio (31), Joseph Mastbooms (32), Bjorn Moorthamer (20), Geert Rottier (20), Kenny Raaymakers (19), Christof Stuer (21), Rudy Stuer (36), Stefan Stuer (21), Osman Sullu (20), Nico Van Havenbergh (25), Jurgen Van Havere (28), Johan Van Puymbrouck (35), Mark Van Raemdonck (27), Tom Van de Velde (21), Kurt Verbeeck (21), Tom Vereecken (20), Kurt Waem (27), Farid Yachou (21)
Svelta Melsele
Kleuren: blauw-wit
Terrein: A. Van Puymbroecklaan 13, Melsele (Beveren)
Te:. terrein: 03/776.66.85
Sponsor: Pijl Buro, Oki
Voorzitter: Dirk Melis
Secretaris: Marc Van den Eeckhout
Trainer: Marc Vercauteren
Hulptrainers: Frank Landuyt en Chris Smet
Kern: Filip Audenaert (31), Mostafa Belhaj (21), Kamiel Bolssens (19), Marc Bosman (39), Kim Bruers (21), Jan De Bock (19), Benny De Jonghe (29), Bart De Mondt (31), Sebastiaan De Putter (20), Ben De Roover (19), Tom De Vlieger (19), David Heyrman (19), Chris Janssens (21), Carlos Jubitana (30), Maarten Kersschot (20), Jeroen Maes (23), Benny Mariën (33), Kenny Pauwels (18), Frits Petit (18), Ruben Pieters (28), Kristof Smet (16), Hans Tindemans (21), Peter Van der Weken (18), Davy Van de Vijver (19), Kris Van de Vijver (20), Tom Van Geystelen (25), Frank Van Hassel (18), Geert Van Leuvenhaeghe (29), Bart Van Mieghem (24), Philippe Van Mieghem (28), Wim Van Mieghem (22), Davy Van Raemdonck (19), Tom Van Remoortere (20), Jan Verhulst (21), Koen Verhulst (21)
SK Oudegem
Kleuren: wit-blauw
Terrein: Ouburg 65, Oudegem
Tel. terrein: 052/21.32.07
Sponsor: Venco
Voorzitter: Johny Venneman
Secretaris: Eddy Van Eetvelde
Trainer: Wim Waegeman
Hulptrainer: Alfons Vercauteren
Kern: Mario Baeyens (32), Pierre Bosteels (25), Thomas Bourdeaud'hui (18), Davy Brisart (23), Yvan Coppens (31), Kurt De Bleekere (28), Yves De Brandt (18), Patrick Degreef (29), Kristof Duwez (17), Wesley Eeckhoudt (21), Fahrid Gader (23), Pieterjan Guldemont (24), Jan Macharis (27), Steven Moernaut (24), Niels Picquer (22), Franky Rawoens (31), Bart Schoofs (21), Filip Van Haesendonck (27), Hans Van Kerckhove (28), Gunther Van Sande (25), Frank Wachtelaer (32), Steven Waegeman (24), Leo Wuytack (36), Kris Ysewijn (23)
Robur Moerzeke
Kleuren: blauw-wit
Terrein: Kouterstraat, Moerzeke (Hamme)
Tel. terrein: 052/47.05.53
Sponsor: Bloemen Louis Maes, Café De Klok
Voorzitter: Alois Verschelden
Secretaris: Rudi Van Driessche
Trainer: Julien Peelman
Hulptrainers: Stefaan Goossens en Jan Van Geyte
Kern: Pedro Benedito (28), Bruno Boerjan (26), Joren Callaert (22), Kris Coen (24), David De Bock (23), Robby De Bonte (23), Joël De Bruyne (21), David De Kinder (24), Kristof De Schrijver (24), Danny De Vijlder (27), Matthias Dupont (21), Thomas Dupont (19), Chris Ferket (40), Farid Ghalmi (29), Gunther Huygens (26), Eddy Huylebroeck (30), Reinout Jansen (21), Danny Moreels (25), Rerid Rochdi (23), Dimitri Steels (20), Bert Stobbelaers (22), Eddy Van Geyte (22), Erwin Van Geyte (24), Christophe Vervaet (23), Tom Waelput (24)
SOS Schellebelle
Kleuren: paars-wit
Terrein: Hoekstraat, Schellebelle
Tel. terrein: 09/368.04.56
Sponsor: Europetrol
Voorzitter: Marc Audenaert
Secretaris: Geert Van Peteghem
Trainer: Ludo Pissens
Hulptrainer: Patrick Dauwe
Kern: Pedro Berckmoes (29), Christophe Clement (22), Filip Cobbaut (28), Kris Daelman (25), Nicolas De Meyer (20), Werner De Ridder (29), Peter De Roo (29), Gunter De Schrijver (29), Kristof François (21), Frank Mertens (25), Ruben Schepens (22), Luc Stadtfeld (30), Davy Stroobants (29), Martial Vandenbossche (30), Christof Van Driessche (23), Tom Van Durme (21), Tom Van Steendam (20), Gert Verstuyft (25)
Eendracht Serskamp
Kleuren: wit-zwart
Terrein: Bruin Kruis, Serskamp
Tel. terrein: 09/369.30.79
Sponsor: Voetballokaal bij Karine, Vleeshal Corthals , Schoenen Van Herreweghe
Voorzitter: William Van Herreweghe
Secretaris: Marc Bogaert
Trainer: Peter Ringoet
Hulptrainer: Guido Pinnewaert
Kern: Kris Bogaert (25), Bjorn Buffels (21), Tjorven De Coninck (21), Geert De Poorter (25), Michael Depruyt (23), Pascal Engelbrinck (30), Bart Goeman (24), Peter Goeman (26), Manuel Hiel (30), Johan Libbrecht (36), Nicolas Manzo (26), Johan Marien (28), Gunther Melckenbeeck (24), Bechir Memmi (25), Franky Schepens (34), Yvan Sergeant (30), Olivier Van Damme (21), Andy Van Der Eecken (26), Dimitri Van Hecke (21), Frederik Van Heddeghem (22), Dirk Van Hende (28), Nick Van Laeken (30), Alain Van Praet (27), Nico Van Wymeersch (22), Bjorn Vergauwen (24), Jean-Paul Vermeulen (31), Jerry Vervoenen (22)
Sporting Sint-Gillis-Waas
Kleuren: blauw-wit
Terrein: Houtvoortstraat, Sint-Gillis-Waas
Tel. terrein: 03/770.67.10
Sponsor: NV Meubelen Verberckmoes
Voorzitter: Staf De Wolf
Secretaris: Karel Verschelden
Trainer: Luc Van de Perre
Hulptrainer: Marc Van Loo
Kern: Amine Belfassi (26), Robby Buys (21), Geert Cosyns (30), Vincent De Knopper (20), Vincent De Prycker (20), Ronny De Smedt (37), Reggy De Wilde (31), Stefaan De Wolf (28), Rian Franckaert (20), Peter Geerts (30), Patrick Geertsen (28), Jan Henneman (29), Mustafa Huari (23), Frank Joris (22), Chris Marin (20), Dirk Martens (36), Filip Ruymbeke (20), Jurgen Ruymbeke (23), Danny Rysbrack (33), Alex Waes (31)
Stekene Sportief
Kleuren: wit-geel
Terrein: Stadionstraat, Stekene
Tel. terrein: 03/779.59.21
Sponsor: Groep Bauwens, Tony Ferket, Café Schuttershof
Voorzitter: Tony Ferket
Secretaris: Constant Maas
Trainer: Bruno Marin
Hulptrainer: Paul Van Hemelrijck
Kern: Kenneth Audenaert (19), Jurgen De Bodt (25), Corry De Loor (29), Steve De Maesschalck (23), Franky De Pelsmaeker (34), Tom Garrevoet (19), Kurt Heymans (27), Kurt Lambrecht (27), Sigi Leest (23), Frank Merckx (32), Danny Nelis (20), Bart Ongena (39), Kurt Rombout (29), Jurgen Thierens (25), Peter Thuysbaert (28), Filip Van Acker (25), Dirk Van Gaever (22), Kurt Verdonck (31)
Racing Wetteren
Kleuren: rood-wit-groen
Terrein: Wegvoeringstraat 75, Wetteren
Tel. terrein: 09/369.18.54
Sponsor: Feestzaal Coninckxdonck, Juwelier De Waele, Gowalt, Gunther Schepens Sport
Voorzitter: Hubert Van Wesemael
Secretaris: Richard Goossens
Trainer: Eric Verhoeven
Hulptrainers: William Sonneville en Donald Cuylle
Kern: Hendrik Bauwens (23), Peter Christiaens (30), Luc Coppens (31), Didier De Baere (25), Geert De Bondt (30), Jo De Cang (25), Steven De Groot (31), Luc De Smet (30), Marc De Smet (29), Michael Jacobs (23), Kevin Lauwaert (25), Pascal Michiels (29), Philippe Michiels (22), Kurt Raman (20), Carl Rogiers (18), Stefaan Schuddinck (32), Tom Seghers (25), Bernard Van Burm (29), Alain Van Der Eecken (23), Jean-Pierre Van Eeckhoorn (31), Hendrik Van Der Linden (31)
White Boys Sint-Niklaas
Kleuren: groen-wit
Terrein: Puitvoetstraat, Sint-Niklaas
Tel. terrein: 03/776.78.49
Voorzitter: André Van Aerde
Secretaris: William Thomaes
Trainer: Jean-Marie Engels
Hulptrainer: Marc Bollaert
Kern: Steve Baetens (25), Ronny Bryssinck (34), Danny De Beule (23), Ignace Deckmyn (35), Andy De Clercq (29), Yves De Saegher (23), Peter De Vijlder (28), Davy Everaert (25), Joeri Forment (34), Stefaan Geers (21), Franky Maris (31), Hans Raemdonck (19), Marc Smet (37), Wendel Storms (37), Kevin Truyens (21), William Van den Broeck (38), Eddy Van Puyvelde (32), Hans Verelst (31), Bart Verhoeven (19), Davy Waumans (23), Joachim Westerlinck (18), Joeri Ysewijn (22)

De kampioen van elke reeks promoveert naar eerste provinciale.
Eventuele klimmer(s):
Indien er geen of één Oost-Vlaamse daler is uit bevordering, spelen de drie tweedegeklasseerden een eindronde met de 14de gerangschikte uit eerste provinciale. De vier ploegen komen door loting in twee poules terecht. De winnaar is diegene die over de twee wedstrijden (heen en terug) de meeste doelpunten maakt. Bij gelijke stand tellen de doelpunten op verplaatsing dubbel. Is de stand dan nog gelijk, dan volgen na de tweede wedstrijd verlengingen. Ook hier tellen buitenshuis gescoorde doelpunten dubbel bij gelijke stand. Is de stand toch nog gelijk, dan volgen strafschoppen.
Indien er geen Oost-Vlaamse daler is uit bevordering, dan blijven/promoveren de twee winnaars in/naar eerste. Is er één Oost-Vlaamse ploeg gedegradeerd uit vierde klasse, dan spelen de beide winnaars (onder dezelfde voorwaarden) tegen elkaar. De winnaar blijft/promoveert in/naar eerste.
Met twee of meer Oost-Vlaamse dalers uit bevordering is er geen eindronde met de tweedeprovincialers. Het resultaat van de eindronde wordt ook aangepast aan de uitslag van een mogelijke eindronde in bevordering.
Er zijn drie dalers per reeks.
Nu in het nieuws