C04 S07 UITSLAGEN

Wielrennen
BR>Elite zonder contract en beloften
'S GRAVENWEZEL - 20 deelnemers (Dernywedstrijd, maandagavond): 1ste reeks: 1. David WILLEMSENS (Westmalle) 21 km in 28'; 2. Fulco van Gullik (Ned); 3. Edwin Smeulders; 4. Danny Sleeckx; 5. Paul Van Loon; 6. Guido Ringoet; 7. Peter Voshol (Ned); 8. Kurt Van Bulck; 9. Tom De Feyter; 10. Steven Thijs. 2de reeks:
1. Peter WILLEMSENS (Lichtaart) 21 km in 26'; 2. Danny In 't Ven; 3. Arne Daelmans; 4. Johan Buelens; 5. Marko Ubbricht (Dui); 6. Kurt D'Hont; 7. Laurent De Paoli; 8. Wim Beirnaert; 9. David Francken; 10. Christophe Huybrighs. Kleine finale: 1. Peter VOSHOL (Ned) 29 km in 35'; 2. Guido Ringoet; 3. Wim Beirnaert; 4. Kurt D'Hont; 5. Tom De Feyter; 6. David Francken; 7. Steven Thijs; 8. Kurt Van Bulck; 9. Laurent De Paoli; 10. Christophe Huybrighs. Grote finale:
1. Johan BUELENS (Tisselt-Willebroek) 29 km in 32'; 2. Danny In 't Ven; 3. David Willemsens; 4. Arne Daelmans; 5. Edwin Smeulders; 6. Danny Sleeckx; 7. Peter Willemsens; 8. Fulco van Gullik (Ned); 9. Paul Van Loon; 10. Marko Ubbricht (Dui).
BOOISCHOT - 37 deelnemers: 1. Walter VAN DEN BRANDEN (Herenthout) 104 km in 2u38'; 2. Gert Claes; 3. Danny Dierckx; 4. Wim Weyns; 5. Bart Bosmans; 6. Nick Wendelen; 7. Chris Deckers; 8. Bart Vleugels; 9. Koen Heremans; 10. Patrick Laenen; 11. Tom Linten; 12. Davy Van Geel; 13. Pieter Uytterhoeven; 14. Freddy Bruynseels; 15. Christiaan Jansen; 16. Ronny Van De Poel; 17. Patrick Schoovaerts; 18. Geert Verdeyen; 19. Guido Verheyden; 20. Marc Van Buggenhout.
LENDELEDE - 27 deelnemers: 1. Yvan SEGERS (Arendonk) 110 km in 2u42'; 2. Wesley De Buyser; 3. Christ Lefever; 4. Kurt Gheysen op 10"; 5. Nicolas White (ZAf) 31"; 6. Bart De Troyer 36"; 7. Thierry Declercq 55"; 8. Yurki Balcaen; 9. Dieter Verheyen; 10. Ruud Verbakel; 11. Wouter Demeulemeester; 12. Rodney Green (Aus); 13. Wim Feys; 14. Aaron Holson (Zaf); 15. Steven Tack; 16. Nick Demeulemeester; 17. Emiel Amorison; 18. Kevin Degezelle.
SCHELLEBELLE (zondag): 1. Koen HEREMANS (Heist-op-den-Berg) 116 km in 2u48'; 2. Mathieu Bogaert; 3. Jarno Verhofstadt; 4. Fabrice Mortier; 5. Karel Bontinck; 6. Geoffrey Gremelpont; 7. Gunther De Winter; 8. Mario Van den Broecke; 9. Frédéric Dupont; 10. Jurgen De Winne; 11. Birger Donie; 12. Fabrice Daubie; 13. Timmy Van Cleemputte; 14. Patrick Gouwkens; 15. Kim Broodtaerts; 16. Andy Roskam; 17. Bart Mariën; 18. Jurgen Huyghe; 19. Raf Delcroix; 20. Jan Tembuyser.
LENNIK - 35 deelnemers: 1. David DEBREMAEKER (Sint-Pieters-Leeuw) 107 km in 2u42'; 2. Edwin Rutte (Ned) z.t.; 3. Rudy Thomas op 1'; 4. Danny Van der Massen z.t.; 5. Chris Willems; 6. Frédéric Dupont 1'30"; 7. Jan Gettemans z.t.; 8. Yves Verlinden; 9. Bart De Boeck; 10. Koen Maenhout; 11. Noël Pintens; 12. Jimmy Roelandt; 13. Michel Willems; 14. Guy De Coster; 15. Georg Van Oudenhove; 16. Hans Vogeleer; 17. Kris D'Haeseleer; 18. Willem Vermassen; 19. Emmanuel Derue; 20. Kristof Polfliet.
LANGEMARK - 25 deelnemers: 1. Nigel PERRY (GBr) 114 km in 2u38'; 2. Arnauld Lefèbvre (Fra); 3. Filip Rogge; 4. Marc Heylen; 5. Phil Stone (GBr); 6. Kristof Gryson; 7. Frederik Wydoodt; 8. Nico Lefever; 9. Yvo Mijngheer; 10. Franky Wyffels; 11. Karl Dehaene; 12. Giovanni Cornette; 13. Kurt Planckaert; 14. Ian Hellawell (GBr); 15. Nico Ramboer; 16. Johan Vantomme; 17. Filip Sercu; 18. Joerie Vanstaen; 19. Kris Lapere; 20. Martin Booth (GBr).
KAPRIJKE - 13 deelnemers: 1. Mario WILLEMS (Kaprijke) 97 km in 2u25'; 2. Patrick Cocquyt; 3. Kurt Victor op 5'; 4. Danny Minnaert; 5. Frank Neirynck; 6. Geert De Buck; 7. Guy Ryckaert; 8. Stefaan D'Hoore; 9. Patrick van Passel (Ned); 10. Marcus Smith (GBr); 11. Peter Boelens; 12. Filip Van De Velde; 13. Rudy Maenhout.
HAASDONK - 19 deelnemers: 1. Cédric VAN LOMMEL (Keerbergen) 111 km in 2u34'; 2. Juriaan Ebels (Ned) op 1'10"; 3. Guy Smet 2'15"; 4. Eddy Marien; 5. Peter Neels 2'20"; 6. Ludo Giesberts; 7. Eric Vereecken; 8. Patrick Van De Ven; 9. Martijn Alberts (Ned); 10. Geert Smet; 11. Darryn Medhurst (NZl); 12. Tony Nagels; 13. Willem-Jan Lambregts (Ned); 14. Gunther Van Goethem; 15. Chresten De Wael; 16. Robby Van Raemdonck; 17. Dirk Vandenberghe; 18. Philippe De Croock; 19. Marc Laureys.
OORDEGEM - 25 deelnemers: 1. Lee VERTONGEN (NZl) 100 km in 2u28'; 2. Richard De Ridder; 3. Nathan Dahlberg (NZl); 4. Steven Henderickx; 5. Kurt De Roose; 6. Gerrit Henderickx; 7. Patrick Chevalier; 8. Shaun O'Neill (Aus); 9. Mario Van Den Broecke; 10. Tom Vlerick; 11. Marnix Van Impe; 12. Benoit Maertens; 13. Geert Dobbelaere; 14. Mario Botterberg; 15. Christian Fogliani (Aus); 16. Dirk Bontinck; 17. Peter Moortgat; 18. Bart Clinckspoor; 19. Frank Geenens; 20. Kristof Leroy.
ORP-JAUCHE - 60 deelnemers: 1. Frédéric TECHEUR (Bas-Oha) 113 km in 2u43'; 2. Etienne Van Wijk (ZAf) op 19"; 3. Rudy Ponsaerts 22"; 4. Roger Smeets (Ned); 5. Andrei Kasjesjkin (Kaz); 6. Sébastian Van Den Abeele; 7. Jasper Mermans; 8. Piet Bocklandt; 9. Xavier Glibert; 10. Peter Hoydonckx; 11. Stéphane Timmerman 38"; 12. Pierre Delvaux; 13. Christophe Warnier; 14. Jean-Marie Bruyère; 15. Claude Mercier; 16. Patrice Hemroulle; 17. Mike Guilliams; 18. Armans Baranowskis (Lit); 19. Guillaume Dumoulin 1'05"; 20. Dieter Lefevere 1'36".
Beloften
TREMELO - 36 deelnemers (maandag): 1. Tom BRAEM (Keerbergen) 129 km in 2u44'; 2. Kim Vandenbrande z.t.; 3. Jens Van Laer; 4. Tom Verborgt; 5. Koen De Rijck op 1'20"; 6. Steve Deruyter z.t.; 7. David Vanhove; 8. Raphaël Bastin; 9. Mario T'Seyen; 10. Kipcho Volckaerts; 11. Pim van der Valk (Ned); 12. Gerry Meuris; 13. Davy Mols; 14. Joeri Leaerts; 15. Davy De Rijck; 16. Koen Janssens; 17. Joris Van Mechelen; 18. Samuel Van Nuffelen; 19. Sven Spoormakers; 20. Michael Galicia.
HAALTERT - 43 deelnemers: 1. Kevin VAN DER SLAGMOLEN (Liedekerke) 120 km in 2u54'; 2. Pedro Neto (Bra); 3. Michael Crapoen; 4. Kristof Vermeulen; 5. Jochem Scheirlinckx op 1'40"; 6. Alan Lagaisse; 7. Grégory Vandenbossche; 8. Stefaan Paridaens; 9. Peter Lambert (NZl); 10. Kenny De Block; 11. Frank Schouppe; 12. Ken Ilegems; 13. Timmy Van Cleemputte; 14. Jelle Wantens; 15. Chris Cammerman; 16. Sven Gees; 17. Koen Crucke; 18. Joris Van Wijnendaele; 19. Alain De Saegher; 20. Bert De Baere.
Cyclosportieven
MERENDREE - 47 deelnemers: 1. Patrick VAN RENTERGHEM (Bellem) 70 km in 1u39'; 2. Jan Vervecken; 3. Kurt Van Heeringen; 4. Benny Herten; 5. Dirk Van Capellen; 6. Francis Thierens; 7. Frank Suys; 8. Rudi Van Vynckt; 9. Rudy Rollenberg; 10. Kurt Timbreur.
VWF
DENDERMONDE (maandag): A-renners: 1. Mario VAN GUCHT; 2. Gunter Van Impe; 3. Franky Verhulst. B-renners: 1. Marnic DE WAELE; 2. Jurgen Van Boven; 3. Jan Baeyens. C-renners: 1. Kenny VAN DE VELDE; 2. Antoine Decabooter; 3. Carlo De Groote.
D-renners: 1. Erwin KINTS; 2. Luc Pieters; 3. Roger Hoof.
E-renners: 1. Christiaan COOL; 2. Guillaume De Meuter; 3. Bernard Matthijssens. F1-renners: 1. Patrick WILLEMS; 2. Erik Van de Velde; 3. Oscar Vermaeren. F2-renners: 1. Roger TANCKERE; 2. Jeroom Wille; 3. Ferre De Donder.
WAOD
LOKEREN: C-renners: 1. Marcel POELMANS; 2. Freddy Van der Stuyft; 3. Freddy De Meester. D-renners: 1. André VAN ASSCHE; 2. Lucien Pieters; 3. Walter Matthijs. E-renners: 1. Hendrik CORNELIS; 2. Jozef Van Geel; 3. John Heyndrickx. E+-renners: 1. Jacobus HAEST; 2. August Van Woensel; 3. Willy De Clercq. F1-renners: 1. Anton VAN POECKE; 2. Pierre Buslot; 3. Johan De Bruyne. F2-renners: 1. Frans VAN LOOVEREN; 2. Marcel Mortier; 3. Jozef Caethoven.
WINGENE: C-renners: 1. Bert TER HARMSEL; 2. Rik Van Poucke; 3. Freddy Daene. D-renners: 1. Robert SOBERON; 2. Joseph Watteny; 3. Walter Matthijs. E-renners: 1. Hendrik CORNELIS; 2. Louis De Mayer; 3. Marc Vervondel. E+-renners: 1. René MEUL; 2. Johnny Heymans; 3. Willy Claes. F1-renners: 1. Guus SCHULLER; 2. Hubert Vancraeynest; 3. Armand Van den Nest. F2-renners: 1. Johan VAN SLIJCKE; 2. Leon De Rick; 3. Jozef Caethoven.
BEERVELDE: C-renners: 1. Freddy VERSTUYFT; 2. Bert ter Harmsel; 3. Marc Steenberghe. D-renners (Kampioenschap van België): 1. Robert SOBERON; 2. Eddy Van Hooren; 3. Jan Van Hove; 4. Roland Boulard; 5. Willy Scheers. E-renners: 1. Willy ROELS; 2. Marc Vervondel; 3. Julien Wanderstein. E+-renners: 1. Willy VAN MELE; 2. Alain Messager; 3. André Joos. F1-renners: 1. Michel VAN DER BEKEN; 2. Pierre Buslot; 3. Donné Neckebroeck. F2-renners: 1. Eric VAN DEN BOGAERDE; 2. August Van der Cruijcen; 3. Jacques Blomme. +65-jarigen (wereldkampioenschap): 1. Frans VAN LOOVEREN; 2. Karel Alen; 3. Julien Van Rentergem.
HAASDONK: A-renners: 1. Kurt PAUWELS; 2. Geert Van Speybroeck; 3. Kurt Van Heeringen. B-renners: 1. Patrick BUYSSE; 2. Herman Bogaert; 3. Patrick Bolssens. C-renners: 1. Patrick VAN RENTERGHEM; 2. Danny Van der Beken; 3. Jan Vervecken.

Atletiek
WK in Sevilla
MANNEN
Hoog: finale:
1. Vyacheslav Voronin (Rus) 2.37; 2. Mark Boswell (Can) 2.35; 3. Martin Buss (Dui) 2.32; 4. Dragutin Topic (Joe) 2.32; 5. Staffan Strand (Zwe) 2.29; 6. Jin-taek Lee (ZKo) en Kwaku Boateng (Can) 2.29; 8. Brendan Reilly (Ier) en Charles Austin (VSt) 2.29; 10. Wilbert Pennings (Ned), Abderahmane Hammad (Alg), Stefan Holm (Zwe) 2.25; 13. Steve Smith (GBR) 0. 200 m: kwalificaties (eerste 3 van elke reeks en twee beste verliezende tijden geplaatst voor kwartfinales): 4de reeks: 1. Julian Golding (GB) 20.48; 2. Patrick Stevens 20.54; 3. Christopher Williams (Jam) 20.68; 4. Mohammed Al Hooti (Oma) 20.80; 5. Tommy Kafri (Isr) 20.89; 6. Albert Agyeman (Gha) 20.94; 7. Javier Navarro (Spa) 20.97. 8ste reeks: 1. Claudinei Da Silva (Bra) 20.38; 2. Ivan Garcia (Cub) 20.59; 3. Antoine Boussombo (Gab) 20.72; 4. Erik Wijmeersch 20.89; 5. Sebastian Keitel (Chi) 20.90; 6. Wu-Shiun Tao (Tai) 21.38; 7. Sherwin James (Dom) 21.54. Kwartfinales (eerste 4 geplaatst voor halve finales): 4de reeks: 1. Frankie Fredericks (Nam) 20.11; 2. Francis Obikwelu (Ngr) 20.15; 3. Marcin Urbas (Pol) 20.32; 4. Patrick Stevens 20.49; 5. Patrick Van Balkom (Ned) 20.59; 6. Joseph Batangdon (Cmr) 20.70; 7. Antoine Boussombo (Gab) 20.74; 8. Sergey Osovich (Oek) 20.93. 110 m horden: kwartfinales (eerste 4 naar halve finales): 2de reeks: 1. Colin Jackson (GBR) 13.21; 2. Tony Dees (VS) 13.29; 3. Jonathan N'senga 13.37; 4. Dudley Dorival (Hai) 13.42; 5. Yanhao Chen (Chn) 13.53; 6. Ralf Leberer (Dui) 13.54; 7. Kyle Vander-Kuyp (Aus) 13.56; 8. William Erese (Ngr) 13.65. Halve finales (eerste 4 geplaatst voor finale): 2de reeks: 1. Anier Garcia (Cub) 13.18; 2. Colin Jackson (GBR) 13.19; 3. Tony Dees (VSt) 13.30; 4. Jonathan Nsenga 13.47; 5. Dan Philibert (Fra) 13.49; 6. Stanislav Olijars (Let) 13.70; 7. Dudley Dorival (Hai) 13.86; Allen Johnson (VSt) niet gestart. 400 m: halve finales: 1ste reeks: 1. Michael Johnson (VSt) 43.95; 2. Alejandro Cardenas (Mex) 44.37; 3. Sanderlei Claro Parrela (Bra) 44.37; 4. Mark Richardson (GBR) 44.47; 5. Jerome Davis (VSt) 44.51; 6. Tomasz Czubak (Pol) 44.62; 7. Kennedy Ochieng (Ken) 45.57; 8. Danny Mcfarlane (Jam) 45.86. 2de reeks: 1. Jerome Young (VSt) 44.55; 2. Antonio Pettigrew (VSt) 44.98; 3. Greg Haughton (Jam) 45.09; 4. Jamie Baulch (GBR) 45.24; 5. Matija Sestak (Slo) 45.47; 6. Ibrahima Wade (Sen) 45.66; 7. Anderson Oliveira Dos Santos (Bra) 45.67; Piotr Rysiukiewicz (Pol) opgave. 1500 m: finale: 1. Hicham El Guerrouj (Mar) 3.27.65; 2. Noah Ngeny (Ken) 3.28.73; 3. Reyes Estevez (Spa) 3.30.57; 4. Fermin Cacho (Spa) 3.31.34; 5. Andres Diaz (Spa) 3.31.83; 6. Laban Rotich (Ken) 3.33.32; 7. David Lelei (Ken) 3.33.82; 8. Driss Maazouzi (Fra) 3.34.02; 9. Steve Holman (VSt) 3.34.32; 10. Graham Hood (Can) 3.35.35; 11. Adil El Kaouch (Mar) 3.47.05; Noureddine Morceli (Alg) opgave.
VROUWEN
Ver: finale:
1. Niurka Montalvo (Spa) 7.06; 2. Fiona May (Ita) 6.94; 3. Marion Jones (VSt) 6.83; 4. Lyudmila Galkina (Rus) 6.82; 5. Joanne Wise (GBR) 6.75; 6. Dawn Burrell (VSt) 6.74; 7. Susen Tiedtke-Greene (Dui) 6.68; 8. Maurren Higa Maggi (Bra) 6.68; 9. Nicole Boegman (Aus) 6.63; 10. Erica Johansson (Zwe) 6.63; 11. Olga Rublyova (Rus) 6.56; 12. Shana Williams (VSt) 6.52. 200 m: 2de reeks: 1. Beverly McDonald (Jam) 22.52; 2. Muriel Hurtis (Fra) 22.69; 3. Nanceen Perry (VS) 22.97; 4. Kim Gevaert 23.21; 5. Myriam Mani (Came) 23.37; 6. Heide Seyerling (Z-Af) 23.59; 7. Lineo Shoai (Les) 25.70. 200 m kwartfinales (eerste 4 van elke reeks geplaatst): 2de reeks (+ 1,1 m/s): 1. Beverly McDonald (Jam) 22.26; 2. Fatima Yusuf (Ngr) 22.28; 3. Muriel Hurtis (Fra) 22.31; 4. Manuela Levorato (Ita) 22.60; 5. Nanceen Perry (VSt) 22.61; 6. Esther Moeller (Dui) 22.85; 7. Myriam Mani (Cmr) 23.14; 8. Kim Gevaert 23.16. Hamerslingeren: finale: 1. Mihaela Melinte (Roe) 75.20; 2. Olga Kuzenkova (Rus) 72.56; 3. Lisa Misipeka (Asa) 66.06; 4. Katalin Divos (Hon) 65.86; 5. Debbie Sosimenko (Aus) 65.52; 6. Lyudmila Gubkina (WRu) 65.44; 7. Simone Mathes (Dui) 64.93; 8. Kirsten Münchow (Dui) 64.03; 9. Svetlana Sudak (WRu) 63.99; 10. Dawn Ellerbe (VSt) 63.55; 11. Tatyana Konstantinova (Rus) 62.52; 12. Manuela Montebrun (Fra) 62.44; 13. Cécile Lignot (Fra) 62.14; 14. Lorraine Shaw (GBR) 62.09; 15. Manuela Priemer (Dui) 61.99; 16. Florence Ezeh (Fra) 60.74; 17. Amy Christiansen-Palmer (VSt) 59.80; 18. Yipsi Moreno (Cub) 58.68; 19. Maria Dolores Pedrares (Spa) 57.66; 20. Anelia Yordanova (Bul) 53.20; 21. Kamila Skolimowska (Pol) 50.38. 400 m: halve finales (eerste 4 geplaatst): 1ste reeks: 1. Falilat Ogunkoya (Ngr) 49.96; 2. Lorraine Graham (Jam) 50.05; 3. Anja Ruecker (Dui) 50.09; 4. Natalya Nazarova (Rus) 50.48; 5. Michelle Collins (VSt) 50.67; 6. Ana Guevara (Mex) 50.70; 7. Helena Fuchsova (Tsj) 50.84; 8. Suziann Reid (VSt) 50.90. 2de reeks: 1. Cathy Freeman (Aus) 49.76; 2. Grit Breuer (Dui) 50.16; 3. Katharine Merry (GBR) 50.21; 4. Olga Kotlyarova (Rus) 50.32; 5. Olabisi Afolabi (Ngr) 50.40; 6. Charity Opara (Ngr) 50.52; 7. Amy Mbacke Thiam (Sen) 50.77; 8. Maicel Malone-Wallace (VSt) 50.93. 800 m: finale: 1. Ludmila Formanova (Tsj) 1.56.68; 2. Maria Lurdes Mutola (Moz) 1.56.72; 3. Svetlana Masterkova (Rus) 1.56.93; 4. Jearl Miles-Clark (VSt) 1.57.40; 5. Natalya Tsyganova (Rus) 1.57.81; 6. Natalya Gorelova (Rus) 1.57.90; 7. Stephanie Graf (Oos) 1.57.92; 8. Natalya Dukhnova (WRu) 1.58.69. Hinkstapspringen: finale: 1. Paraskevi Tsiamita (Gri) 14.88; 2. Yamile Aldama (Cub) 14.61; 3. Olga Vasdeki (Gri) 14.61; 4. Tatyana Lebedeva (Rus) 14.55; 5. Iva Prandzheva (Bul) 14.54; 6. Sarka Kasparkova (Tsj) 14.54; 7. Yelena Govorova (Oek) 14.47; 8. Cristina Nicolau (Roe) 14.38; 9. Oksana Rogova (Rus) 14.16; 10. Baya Rahouli (Alg) 14.00; 11. Adelina Gavrila (Roe) 13.87; 12. Ashia Hansen (GBR) 13.39.

Voetbal
Spanje
Eerste speeldag: Atletico Madrid - Rayo Vallecano 0-2; Barcelona - Real Zaragoza 2-0; Deportivo Coruna - Alaves 4-1; Numancia - Valladolid 1-0; Oviedo - Celta Vigo 1-0; Sevilla - Real Sociedad 2-2; Malaga - Espanyol 1-0; Athletic Bilbao - Real Betis 1-0; Mallorca - Real Madrid 1-2; Valencia - Racing Santander 1-2.
Engeland
Vierde speeldag: Leeds - Liverpool 1-2.

Paardenrennen
Tongeren (tiercé-quarté-Top 5)
Aankomst: 1. 06 Mon Amour du Mot - 2. 12 Meadow Skipper - 3. 10 Jerry Lobell - 4. 07 Kalie du Nil - 5. 09 Malik's Echo. Total: 46-31-35-56. Show: 81. Koppel: 250. Winstverdeling (voor 20 frank): Tiercé: in volgorde: 16.110 Bf; niet in volgorde: 2.490 Bf. Quarté: in volgorde: 51.060 Bf; niet in volgorde: 2.220 Bf; bonus: 110 Bf. Top-5: in volgorde: -- Bf; niet in volgorde: 9.760 Bf; bonus: 620 Bf. Trio: 2.760 Bf. Koppel: 2.350 Bf. (voor 50 Bf.) Tilt: rang 1: 51.174 Bf; rang 2: 2.330 Bf; rang 3: 220 Bf.
Nu in het nieuws