Programma WK

Programma WK (9 juni- 9 juli)

wvanwin

BR>

EERSTE RONDE

GROEP A

Vrijdag 9 juni

München (18u00): Duitsland - Costa Rica

Gelsenkirchen (21u00): Polen - Ecuador

Woensdag 14 juni

Dortmund (21u00): Duitsland - Polen

Donderdag 15 juni

Hamburg (15u00): Ecuador - Costa Rica

Dinsdag 20 juni

Berlijn (16u00): Ecuador - Duitsland

Hannover (16u00): Costa Rica - Polen

GROEP B

Zaterdag 10 juni

Frankfurt (15u00): Engeland - Paraguay

Dortmund (18u00): Trinidad & Tobago - Zweden

Donderdag 15 juni

Nürnberg (18u00): Engeland - Trinidad & Tobago

Berlijn (21u00): Zweden - Paraguay

Dinsdag 20 juni

Keulen (21u00): Zweden - Engeland

Kaiserslautern (21u00): Paraguay - Trinidad & Tobago

GROEP C

Zaterdag 10 juni

Hamburg (21u00): Argentinië - Ivoorkust

Zondag 11 juni

Leipzig (15u00): Servië-Montenegro - Nederland

Vrijdag 16 juni

Gelsenkirchen (15u00): Argentinië - Servië-Montenegro

Stuttgart (18u00): Nederland - Ivoorkust

Woensdag 21 juni

Frankfurt (16u00): Nederland - Argentinië

München (16u00): Ivoorkust - Servië-Montenegro

GROEP D

Zondag 11 juni

Nürnberg (18u00): Mexico - Iran

Keulen (21u00): Angola - Portugal

Vrijdag 16 juni

Hannover (21u00): Mexico - Angola

Zaterdag 17 juni

Frankfurt (15u00): Portugal - Iran

Woensdag 21 juni

Gelsenkirchen (21u00): Portugal - Mexico

Leipzig (21u00): Iran - Angola

GROEP E

Maandag 12 juni

Hannover (18u00): Italië - Ghana

Gelsenkirchen (21u00): Verenigde Staten - Tsjechië

Zaterdag 17 juni

Kaiserslautern (18u00): Italië - Verenigde Staten

Keulen (21u00): Tsjechië - Ghana

Donderdag 22 juni

Hamburg (16u00): Tsjechië - Italië

Nürnberg (16u00): Ghana - Verenigde Staten

GROEP F

Maandag 12 juni

Kaiserslautern (15u00): Australië - Japan

Dinsdag 13 juni

Berlijn (21u00): Brazilië - Kroatië

Zondag 18 juni

München (15u00): Brazilië - Australië

Nürnberg (18u00): Japan - Kroatië

Donderdag 22 juni

Dortmund (21u00): Japan - Brazilië

Stuttgart (21u00): Kroatië - Australië

GROEP G

Dinsdag 13 juni

Stuttgart (15u00): Frankrijk - Zwitserland

Frankfurt (18u00): Zuid-Korea - Togo

Zondag 18 juni

Leipzig (21u00): Frankrijk - Zuid-Korea

Maandag 19 juni

Dortmund (15u00): Togo - Zwitserland

Vrijdag 23 juni

Keulen (16u00): Togo - Frankrijk

Hannover (16u00): Zwitserland - Zuid-Korea

GROEP H

Woensdag 14 juni

Leipzig (15u00): Spanje - Oekraïne

München (18u00): Tunesië - Saoedi-Arabië

Maandag 19 juni

Stuttgart (18u00): Spanje - Tunesië

Hamburg (21u00): Saoedi-Arabië - Oekraïne

Vrijdag 23 juni

Kaiserslautern (21u00): Saoedi-Arabië - Spanje

Berlijn (21u00): Oekraïne - Tunesië

1/8ste FINALES

Zaterdag 24 juni

49: München (17u00): 1e groep A - 2e groep B

50: Leipzig (21u00): 1e groep C - 2e groep D

Zondag 25 juni

51: Stuttgart (17u00): 1e groep B - 2e groep A

52: Nürnberg (21u00): 1e groep D - 2e groep C

Maandag 26 juni

53: Kaiserslautern (17u00): 1e groep E - 2e groep F

54: Keulen (21u00): 1e groep G - 2e groep H

Dinsdag 27 juni

55: Dortmund (17u00): 1e groep F - 2e groep E

56: Hannover (21u00): 1e groep H - 2e groep G

KWARTFINALES

Vrijdag 30 juni

57: Berlijn (17u00): winnaar 49 - winnaar 50

58: Hamburg (21u00): winnaar 53 - winnaar 54

Zaterdag 1 juli

59: Gelsenkirchen (17u00): winnaar 51 - winnaar 52

60: Frankfurt (21u00): winnaar 55 - winnaar 56

HALVE FINALES

Dinsdag 4 juli

61: Dortmund (21u00): winnaar 57 - winnaar 58

Woensdag 5 juli

62: München (21u00): winnaar 59 - winnaar 60

OM DERDE PLAATS

Zaterdag 8 juli

63: Stuttgart (21u00): wedstrijd om 3e plaats

FINALE

Zondag 9 juli

64: Berlijn (21u00): finale

De aanvangsuren kunnen nog gewijzigd worden.