Aangepaste kalender eerste ronde WK 2002

Print
PUSAN - Aangepaste kalender van de eerste ronde op het wereldkampioenschap voetbal, dat van 31 mei tot en met 30 juni in Japan en Zuid-Korea plaatsvindt:
BR>
Groep A: Frankrijk, Senegal, Uruguay en Denemarken
Groep B: Spanje, Slovenië, Paraguay en Zuid-Afrika
Groep C: Brazilië, Turkije, China en Costa Rica
Groep D: Zuid-Korea, Polen, Verenigde Staten en Portugal
Groep E: Duitsland, Saudi-Arabië, Ierland en Kameroen
Groep F: Argentinië, Nigeria, Engeland en Zweden
Groep G: Italië, Ecuador, Kroatië en Mexico
Groep H: Japan, België, Rusland en Tunesië

EERSTE RONDE (Belgische tijd)
Vrijdag 31 mei

Seoul (13u30): Frankrijk-Senegal
Zaterdag 1 juni
Niigita (Jap, 08u30): Ierland-Kameroen
Ulsan (ZKo, 11u00): Uruguay-Denemarken
Sapporo (Jap, 13u30): Duitsland-Saudi-Arabië
Zondag 2 juni
Saitama (Jap, 11u30): Engeland-Zweden
Pusan (Zko, 09u30): Paraguay-Zuid-Afrika
Ibaraki (Jap, 07u30): Argentinië-Nigeria
Gwangju (ZKo, 13u30): Spanje-Slovenië
Maandag 3 juni
Niigata (Jap, 08u30): Kroatie-Mexico
Ulsan (ZKo, 11u00): Brazilië-Turkije
Sapporo (Jap, 13u30): Italië-Ecuador
Dinsdag 4 juni
Gwangju (ZKo, 08u30): China-Costa Rica
Saitama (Jap, 11u00): Japan-België
Pusan (ZKo, 13u30): Zuid-Korea-Polen
Woensdag 5 juni
Kobe (Jap, 08u30): Rusland-Tunesië
Suwon (ZKo, 11u00): Verenigde Staten - Portugal
Ibaraki (Jap, 13u30): Duitsland-Ierland
Donderdag 6 juni
Pusan (ZKo, 13u30): Frankrijk-Uruguay
Saitama (Jap, 11u00): Kameroen-Saudi-Arabië
Daegu (ZKo, 08u30): Denemarken-Senegal
Vrijdag 7 juni
Kobe (Jap, 08u30): Zweden-Nigeria
Jeonju (ZKo, 11u00): Spanje-Paraguay
Sapporo (Jap, 13u30): Argentinië-Engeland
Zaterdag 8 juni
Daegu (ZKo, 08u30): Zuid-Afrika-Slovenië
Ibaraki (Jap, 11u00): Italië-Kroatië
Seogwipo (ZKo, 13u30): Brazilië-China
Zondag 9 juni
Miyagi (Jap, 08u30): Mexico-Ecuador
Incheon (ZKo, 11u00): Costa Rica-Turkije
Yokohama (Jap, 13u30): Japan-Rusland
Maandag 10 juni
Daegu (ZKo, 08u30): Zuid-Korea - Verenigde Staten
Oita (Jap, 11u00): Tunesië-België
Jeonju (Corée du Sud, 13h30): Portugal-Pologne
Dinsdag 11 juni
Suwon (ZKo, 08u30): Senegal-Uruguay
Incheon (ZKo, 08u30): Denemarken-Frankrijk
Yokohama (Jap, 13u30): Saudi-Arabië-Ierland
Shizuoka (Jap, 13u30): Kameroen-Duitsland
Woensdag 12 juni
Miyagi (Jap, 08u30): Zweden-Argentinië
Osaka (Jap, 08u30): Nigeria-Engeland
Daejeon (ZKo, 13u30): Zuid-Afrika-Spanje
Seogwipo (ZKo, 13u30): Slovenië-Paraguay
Donderdag 13 juni
Seoul (08u30): Turkije-China
Suwon (ZKo, 08u30): Costa Rica-Brazilië
Oita (Jap, 13u30): Mexico-Italië
Yokohama (Jap, 13u30): Ecuador-Kroatië
Vrijdag 14 juni
Osaka (Jap, 08u30): Tunesië-Japan
Shizuoka (Jap, 08u30): België-Rusland
Daejon (ZKo, 13u30): Polen - Verenigde Staten
Incheon (ZKo, 13u30): Portugal-Zuid-Korea

Vanaf de tweede ronde (1/8e finales), die start op 15 juni, tot en met de finale op 30 juni wordt gespeeld met directe uitschakeling.
Nu in het nieuws