Volledige deelnemerslijst van Omloop het Volk

Print
BRUSSEL - Deelnemerslijst van de Omloop Het Volk van zaterdag 3 maart.
Domo - Farm Frites (Bel)
1. Johan Museeuw
2. Servais Knaven (Ned)
3. Wilfried Peeters
4. Fred Rodriguez (VS)
5. Max van Heeswijk (Ned)
6. Romans Vainsteins (Let)
7. Marco Milesi (Ita)
8. Enrico Cassani (Ita)

Lotto - Adecco (Bel)
11. Hans De Clercq
12. Fabien De Waele
13. Nico Eeckhout
14. Thierry Marichal
15. Guenadi Mikhailov (Rus)
16. Andrei Tchmil
17. Hendrik Van Dijck
18. Paul Van Hyfte

Collstrop - Palmans (Bel)
21. Eric De Clercq
22. Hans De Meester
23. Christophe Detilloux
24. Roger Hammond (GBr)
25. Geert Omloop
26. Marc Streel
27. Kristof Trouvé
28. Peter Wuyts

Vlaanderen - T-Interim (Bel)
31. Davy Daniels
32. Geoffrey Demeyere
33. Kris Gerits
34. Jurgen Guns
35. Bjorn Leukemans
36. Tom Stremersch
37. Jurgen Van Roosbroeck
38. Gert Vanderaerden

Flanders - Prefetex (Bel):
41. Ronny Assez
42. Scott Guyton (NZl)
43. Kris Matthijs
44. Seth Pelusi (VS)
45. Dominik Raza (Dui)
46. Christophe Roodhooft
47. Bryce Shapley (NZl)
48. Georg Van Oudenhove

Landbouwkrediet - Colnago (Bel)
51. Michel Vanhaecke
52. Jurgen Vermeersch
53. Jurgen Vandewalle
54. Filip Meirhaeghe
55. Masahiko Mifune (Jap)
56. Gordon McCauley (NZl)
57. Bert De Waele
58. Gunther Cuylits

Ville de Charleroi - Newsystems - Jartazi (Bel)
61. Grégory Barbier
62. Marc Chanoine
63. Frank Corvers
64. Andy De Smet
65. Morten Hegreberg (Noo)
66. Bart Heirewegh
67. Jurgen Landrie
68. Sébastien Laroche

Telekom (Dui)
71. Rolf Aldag (Dui)
72. Ralf Grabsch (Dui)
73. Danilo Hondo (Dui)
74. Kai Hundertmark (Dui)
75. Matthias Kessler (Dui)
76. Andreas Klier (Dui)
77. Jan Schaffrath (Dui)
78. Steffen Wesemann (Dui)

Team Coast (Dui)
81. Lars Michaelsen (Den)
82. Frank Hoj (Den)
83. Sascha Henrix (Dui)
84. Raphael Schweda (Dui)
85. Jason Phillips (Aus)
86. Malte Urban (Dui)
87. ?
88. Stefan Adamsson (Zwe)

Gerolsteiner (Dui):
91. René Haselbacher (Oos)
92. Olaf Pollack (Dui)
93. Michael Rich (Dui)
94. Saulius Ruskys (Lit)
95. Miquel van Kessel (Ned)
96. Steffen Weigold (Dui)
97. Peter Wrolich (Oos)
98. Tobias Steinhauser (Dui)

Cofidis (Fra):
101. Peter Farazijn
102. Tom Flammang (Lux)
103. Philippe Gaumont (Fra)
104. Nico Mattan
105. Chris Peers
106. Jo Planckaert
107. Juris Silovs (Let)
108. Janek Tombak (Est)

La Française des Jeux (Fra):
111. Jimmy Casper (Fra)
112. Patrick D'Hont
113. Jacky Durand (Fra)
114. Frédéric Guesdon (Fra)
115. Yvon Ledanois (Fra)
116. Christophe Mengin (Fra)
117. Jean-Patrick Nazon (Fra)
118. Franck Perque (Fra)

Ag2R (Fra):
121. Jaan Kirsipuu (Est)
122. Christophe Agnolutto (Fra)
123. Lauri Aus (Est)
124. Linas Balciunas (Lit)
125. Stéphane Berges (Fra)
126. Ludovic Capelle
127. Sébastien Demarbaix
128. Innar Mandoja (Est)

Festina (Fra):
131. Stéphane Augé (Fra)
132. Florent Brard (Fra)
133. Pascal Chanteur (Fra)
134. Carlos Dacruz (Fra)
135. Andy Flickinger (Fra)
136. Arnaud Prétot (Fra)
137. Nicolas Reynaud (Fra)
138. Sven Teutenberg (Dui)

Bonjour (Fra):
141. Sébastien Joly (Fra)
142. Frédéric Mainguenaud (Fra)
143. Damien Nazon (Fra)
144. Olivier Perraudeau (Fra)
145. Franck Renier (Fra)
146. Anthony Charteau (Fra)
147. Didier Rous (Fra)
148. Fabrice Salanson (Fra)

Crédit Agricole (Fra):
151. Magnus Backstedt (Zwe)
152. Sébastien Hinault (Fra)
153. Thor Hushovd (Noo)
154. Chris Jenner (Fra)
155. Anthony Morin (Fra)
156. Jérôme Neuville (Fra)
157. Stuart O'Grady (Aus)
158. Jens Voigt (Dui)

Mapei - Quick Step (Ita):
161. Franco Ballerini (Ita)
162. Michele Bartoli (Ita)
163. Laszlo Bodrogi (Hon)
164. Bart Leysen
165. Daniele Nardello (Ita)
166. Luca Scinto (Ita)
167. Tom Steels
168. Stefano Zanini (Ita)

Lampre - Daikin (Ita):
171. Rubens Bertogliati (Ita)
172. Ludo Dierckxsens
173. Matteo Frutti (Ita)
174. Robert Hunter (ZAf)
175. Max Sciandri (GBr)
176. Marco Serpellini (Ita)
177. Zbigniew Spruch (Pol)
178. Johan Verstrepen

Tacconi Sport - Vini Caldirola (Ita):
181. Massimo Apollonio (Ita)
182. Gianluca Bortolami (Ita)
183. Mauro Radaelli (Ita)
184. Paolo Bossoni (Ita)
185. Nicola Chesini (Ita)
186. Nicola Minali (Ita)
187. Zoran Klemencic (Slo)
188. Andrej Hauptmann (Slo)

Colpack (Ita):
191. Yoshiyuki Abe (Jap)
192. Fabio Bulgarelli (Ita)
193. Matteo Carrara (Ita)
194. Michel Colleoni (Ita)
195. Alessandro Cortinovis (Ita)
196. Doris Lunghi (Ita)
197. Rafael Mateos Perez (Spa)
198. Renzo Mazzoleni (Ita)

Fassa Bortolo:
201. Fabio Baldato (Ita)
202. Ivan Basso (Ita)
203. Leonardo Giordani (Ita)
204. Serguei Ivanov (Rus)
205. Kim Kirchen (Dui)
206. Nicola Loda (Ita)
207. Alessandro Petacchi (Ita)
208. Matteo Tosatto (Ita)

Rabobank (Ned):
211. Steven de Jongh (Ned)
212. Maarten Den Bakker (Ned)
213. Mathew Hayman (Aus)
214. Aart Vierhouten (Ned)
215. Marc Wauters
216. Matthé Pronk (Ned)
217. Karsten Kroon (Ned)
218. Gerben Löwik (Ned)

Batavus (Ned):
221. Pieter Vries (Ned)
222. Bart Voskamp (Ned)
223. Bert Hiemstra (Ned)
224. Martin van Steen (Ned)
225. Tom Desmet
226. Steven De Neef
227. Remco van der Ven (Ned)
228. Stefan van Dijk (Ned)

Mercury - Viatel (USA)
231. Peter Van Petegem
232. Leon Van Bon (Ned)
233. Henk Vogels (Aus)
234. Geert Van Bondt
235. Jans Koerts (Ned)
236. Floyd Landis (VS)
237. Wim Vansevenant
238. Mike Sayers (VS)

CSC - World Online (Den):
241. Tristan Hoffman (Ned)
242. Koen Beeckman
243. Nicolas Jalabert (Fra)
244. Nicolay Bo Larsen (Den)
245. Moe Rasmussen (Den)
246. Michael Steen Nielsen (Den)
247. Arvis Piziks (Let)
248. Rolf Sörensen (Den)

.

Nu in het nieuws