ATP Tokio: uitslagen kwartfinales

TOKIO -

Uitslagen van het met 970.000 dollar gedoteerde ATP-toernooi van Tokio in het Ariake Colosseum:

Bart Vdm/Tim Vdv

BR>

Kwartfinales:

Karol Kucera (Slk) - Takao Suzuki (Jap)

6-3, 6-3

James Blake (VSt) - Marcelo Rios (Chl/7)

4-6, 6-4, 6-1

Lleyton Hewitt (Aus/1) - Francisco Clavet (Spa/8)

4-6, 6-4, 6-2

Derde ronde:

Lleyton Hewitt (Aus/1) - Michael Russell (VSt)

6-1, 6-1

Karol Kucera (Slk) - Rainer Schuettler (Dui/3)

6-2, 6-2

James Blake (VSt) - Jonas Bjorkman (Zwe/4)

6-1, 7-5

Francisco Clavet (Spa/8) - Nicolas Massu (Chi)

6-3, 6-4

Sjeng Schalken (Ned/2) - Ivo Heuberger (Zwi)

6-2, 6-4

Michel Kratochvil (Zwi/5) - Lars Burgmuller (Dui)

6-3, 6-2

Takao Suzuki (Jap) - Michael Chang (VSt/6)

7-6 (7/3), 6-2

Marcelo Rios (Chi/7) - Danai Udomchoke (Tha)

6-3, 6-2

Tweede ronde:

Michael Chang (VSt/6) - Axel Pretzsch (Dui)

6-3, 6-4

Michel Kratochvil (Zwi/5) - Ota Fukarek (Tsj)

7-6 (7/3), 1-6, 6-4

James Blake (VSt) - Wayne Arthurs (Aus)

7-6 (7/4), 7-5

Lleyton Hewitt (Aus/1) - Marc-Kevin Goellner (Dui)

6-2, 6-2

Takao Suzuki (Jap) - Sargis Sargsian (Arm)

7-5, 4-6, 6-4

Nicolas Massu (Chi) - Tomas Zib (Tsj)

6-3, 7-6 (7/4)

Ivo Heuberger (Zwi) - Noam Behr (Isr)

4-6, 6-4, 6-4

Jonas Bjorkman (Zwe/4) - Hiroki Kondo (Jap)

6-1, 6-3

Sjeng Schalken (Ned/2) - Christian Vinck (Dui)

6-3, 6-4

Danai Udomchoke (Tha) - Harel Levy (Isr/10)

7-5, 6-0

Michael Russell (VSt/15) - Cecil Mamiit (VSt)

3-6, 6-4, 6-3

Lars Burgmuller (Dui/9) - Lee Hyung-Taik (ZKo)

3-6, 6-3, 7-5

Marcelo Rios (Chi/7) - Byron Black (Zim)

6-2, 7-5

Eerste ronde:

Karol Kucera (Slk) - Alexandre Simoni (Bra)

6-3, 4-6, 6-1

Takeo Suzuki (Jap) - Andrew Ilie (Aus)

5-7, 6-2, 6-4

Sargis Sargsian (Arm) - Andre Sa (Bra)

6-2, 6-3

Christian Vinck (Dui) - Irakli Labadze (Geo)

6-7 (3/7), 6-3, 7-5

Nicolas Massu (Chl/11) - Edwin Kempes (Ned)

6-4, 6-4

Tomas Zib (Tsj) - Yoon Yong-il (ZKo)

6-3, 6-1

Lars Burgsmuller (Dui/9) - Michael Llodra (Fra)

7-6 (7/3), 2-6, 6-2

Tomas Behrend (Dui) - Nicolas Thomann (Fra)

6-3, 6-1

Ramon Delgado (Par) - Goichi Motomura (Jap)

6-4, 6-4

Lee Hyung-taik (ZKo) - Hantschk Markus (Dui)

7-6 (13/11), 6-4

Ivo Heuberger (Zwi) - Alex Calatrava (Spa/13)

6-3, 6-1

Michael Russell (VSt/15) - Neville Godwin (ZAf)

6-4, 7-6 (7/1)

Wayne Arthurs (Aus/14) - Radim Zitko (Tsj)

6-2, 6-7 (3/7), 6-1

Hiroki Kondo (Jap) - Michihisa Onoda (Jap)

6-4, 6-4

Danai Udomchoke (Thai) - Barry Cowan (GBr)

6-2, 4-6, 6-3

Cecil Mamiit (VSt) - Jim Thomas (VSt)

6-3, 6-2

Ota Fukarek (Tsj) - Daniel Vacek (Tsj)

6-2, 7-6 (7/3)

Marc-Kevin Göllner (Dui) - Jamie Delgado (GBr)

6-4, 6-4

Magnus Larsson (Zwe) - Martin Lee (GBr)

6-4, 6-2

Byron Black (Zim) - Eric Taino (VSt)

6-4, 6-1

Noam Behr (Isr) - Takahiro Terachi (Jap)

6-2, 6-1

James Blake (VSt) - Yaoki Ishii (Jap)

6-3, 6-4

Axel Pretsch (Dui) - Paradorn Srichaphan (Thai)

6-7 (3/7), 7-6 (7/5), 6-1

Harel Levy (Isr/10) - Satoshi Iwabuchi (Jap)

6-3, 6-3

*** De eerste 8 reekshoofden zijn rechtstreeks geplaatst voor de tweede ronde.

Nu in het nieuws